Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
34 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 34 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 33 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 26 από 40]

pumpkin

pumpkin
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Αρετή και εγώ απο εκεί έχω καταγωγή, απο ένα μικρό χωρίο 25 χμλ έξω απο το Αγρίνιο!
Νατάσα τελικά ήταν φραγμένος πόρος?
Σπυράκια και εμείς έχουμε και μας είπε ο γιατρός μέσα σε 2 μήνες θα φύγουν τελείως.Έχει και στην πλατούλα και στο κεφαλάκι πίσω αρκετά όμως.

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Πιθανόν, ξέρω και γώ?ίΣως να έχει κάνει και φλεγμονή λίγο..μου γράψανε και 2 αλοιφές για την θηλή,μία αντιμικροβιακή-αντιμυτητιακή-αντιβιωτική και την ακουαζόλ για να κλείσει κάπως και να φτιάξει..Τουλάχιστον είμαι καλύτερα από το πρωί.. Rolling Eyes Rolling Eyes

dimitra37

dimitra37
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλησπερα χαμος γινεται με τα μωρακια σας τρεχετε και δε φτανετε υπομονη και σιγα σιγα θα στρωσουν τα πραγματα. χιονατη επειδη εδω και 5 μηνες η μπεμπα τρωει μονο γαλα μαμας που το βγαζω με το θηλαστρο θα σου πω τι εκανα. πρεπει να βγαζεις γαλα ανα 3 ωρες οπωσδηποτε,κανονικα λενε ανα 2 με 2 μιση αλλα ειναι δυσκολο τοσο συχνα, οσο πιο πολυ ερεθιζεις το στηθος σου τοσο πιο πολυ θα βγαζεις. 15 λεπτα απο το ενα βυζι 15 λεπτα απο το αλλο.εγω μεχρι πριν απο 1 μηνα κοιμομουν στο σαλονι για να ξυπναω κατα τις 3 να βγαζω γαλα γιατι ελεγα αν κοιμηθω στο κρεβατι δε θα ξυπνησω ποτε οι πρωτοι 3 μηνες ειναι λιγο δυκολοι μετα μπαινουν ολα σε μια σειρα αν το κανεις αυτο σιγα σιγα θα σταματησεις το ξενο και θα τη ταιζεις μονο δικο σου. εννοειτε οτι πρεπει να τρως καλα οχι τεραστιες ποσοτητες αλλα οταν πεινας πρεπει να τρως.αυτη τη στιγμη συνεχιζω να βγαζω κανονικα ανα 3 ωρες ολη τη μερα εκτος απο το βραδυ μεχρι τις 12 τελευταια φορα και ξανα το πρωι. ευχομαι να τα καταφερεις γιατι ειναι πολυ καλο για το μωρακι σου .

http://www.worldjamboree.gr

kikitso

kikitso
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΕΔΩ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΠΑΛΙ!
ΑΜΑΝ ΒΡΕ ΝΑΤΑΣΑ ΔΕΝ ΘΑ ΗΡΕΜΗΣΕΙΣ ΚΑΘΟΛΟΥ; ΑΝΤΕ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙ Ο ΧΡΟΝΟΣ ΝΑ ΠΕΡΑΣΟΥΝ ΚΙ ΑΥΤΑ...
ΣΗΜΕΡΑ ΕΒΑΨΑ ΤΑ ΜΑΛΛΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΔΕΝ ΡΩΤΗΣΑ ΑΝ ΚΑΝΕΙ ΜΕΤΑ ΤΟ ΣΚΕΦΤΗΚΑ...(ΚΑΛΗ ΕΙΜΑΙ ΚΙ ΕΓΩ) ΑΣ ΜΟΥ ΠΕΙ ΚΑΠΟΙΑ.. ΗΡΘΕ ΚΙ Η ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΝΑ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ ΛΙΓΟ ΠΑΡΕΑ ΕΥΤΗΧΩΣ

ardo

ardo
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΚΙκιτσάκι συμφωνώ απόλυτα, το πρώτο πράγμα που έκανα όταν γύρισα απο το μαιευτήριο ήταν να..."εξανθρωπιστώ", δηλ. να βάψω ρίζα με Κολεστον, γιατί οι φυτικές με είχαν κάνει με χρυσαφί μαλλί σαν γυφτάκι....Ρώτησα και τη ντοκτορ και είπε πως κάνει (με το θηλασμό) γιατί αν ηταν τόσο σημαντικό εμείς που τα βάφουμε τόσα χρόνια θα είχαμε κάψει εγκεφαλικα κυτταρα, αν όντως περνούσαν μέσα ...Δίκιο έχει.Επίσης μου είπε να τρώω και Junk αν μου έρθει καμια΄ φορά, το φραπεδάκι μου ανελλιπώς και γενικά όχι υστερίες και υπερβολές...
Με γεια το μαλλί λοιπόν!! queen

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Και εγώ πήγα και έκανα ανταύγες προχθές αλλά μου έκαναν και ρεφλέ!Σκέφτηκα ότι εφόσον τα έβαψα όταν ήμουνα έγκυος μπορώ και τώρα, ούτε εγώ ρώτησα να πω την αλήθεια.. Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

kikitso

kikitso
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΕΝΤΑΞΕΙ ΛΟΙΠΟΝ ΝΑ ΜΗΝ ΑΙΣΘΑΝΟΜΑΙ ΑΣΧΗΜΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΡΩΤΗΣΑ!ΣΗΜΕΡΑ 1η ΜΕΡΑ ΠΟΥ ΕΜΕΙΝΕ ΞΥΠΝΙΟΣ ΠΟΛΛΕΣ ΩΡΕΣ!! ΜΕΓΑΛΩΝΟΥΜΕ !!!!!

pumpkin

pumpkin
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλησπέρα κορίτσια!
Σήμερα άφησα γαλατάκι στον άντρα μου και πήγα κομμωτήριο για πρώτη φορά μετά την γέννα Very Happy
Πρώτη φορά τους άφησα για πάνω απο 1 ώρα και ομολογώ οτι το μυαλό μου ήταν συνέχεια εδώ!
Τα παιξε ο άντρας μου γιατί ο μπέμπης τα έκανε 4 φορές αχαχαχαχ

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ειστε πολυ προχω ομαδα....20011 ε?Χαχαχα...

pumpkin

pumpkin
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ναι του μέλλοντος Very Happy
Σας βάζω ένα blog για τα παιδικά καθίσματα πολύ επιμορφωτικό
http://anapodakathismata.blogspot.com/

Μην τρομάξετε για καλό το βάζω Razz

aylin

aylin
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Γειά σας κορίτσια,

Πολύ σας χαίρομαι που πήγατε κομμωτήριο ... μόνο εγώ κυκλοφορώ like letsos με το μαλλί αλλά στυλ pokahontas και δεν σας κρύβω πως θεωρώ κατόρθωμα το καθημερινό χτένισμα....χαχαχα τρέλα η κατάσταση αλλά τουλάχιστον να έχει κάτι να τραβάει η δεινοσαυρίνα μου! Smile Smile Smile ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 20011 !!! - Σελίδα 26 328109 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 20011 !!! - Σελίδα 26 328109 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 20011 !!! - Σελίδα 26 328109

ardo

ardo
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Συμφωνώ!το καθημερινό χτένισμα θεωρείται όνειρο απατηλό, εδώ τρέχουμε με την ψυχή στο στόμα για το καθημερινό λούσιμο!!!! farao
Επρεπε να τα είχα κάνει ράστα, να μην είχα τέτοια προβλήματα!!! afro afro afro afro afro scratch scratch scratch χΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑ!!!!

pumpkin

pumpkin
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Μα πραγματικά και εγώ περιμένω τον άντρα μου αν έρθει για να πάω να λουστώ!Σχολάει και 6 το απόγευμα άστα να πάνε..
Άσε που έτσι και γκρινιάζει η πεινάει ούτε τουαλέτα δεν μπορώ να πάω Embarassed

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ardo έγραψε:Συμφωνώ!το καθημερινό χτένισμα θεωρείται όνειρο απατηλό, εδώ τρέχουμε με την ψυχή στο στόμα για το καθημερινό λούσιμο!!!! farao
Επρεπε να τα είχα κάνει ράστα, να μην είχα τέτοια προβλήματα!!! afro afro afro afro afro scratch scratch scratch χΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑ!!!!

Καθημερινό λούσιμο???? scratch scratch scratch scratch Τι είναι αυτό???? Razz Razz Razz

pumpkin

pumpkin
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Carrie έγραψε:
ardo έγραψε:Συμφωνώ!το καθημερινό χτένισμα θεωρείται όνειρο απατηλό, εδώ τρέχουμε με την ψυχή στο στόμα για το καθημερινό λούσιμο!!!! farao
Επρεπε να τα είχα κάνει ράστα, να μην είχα τέτοια προβλήματα!!! afro afro afro afro afro scratch scratch scratch χΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑ!!!!

Καθημερινό λούσιμο???? scratch scratch scratch scratch Τι είναι αυτό???? Razz Razz Razz

αα καλά τώρα το είδα αυτό χαχαχαχ!
πείτε καμιά καλή συνταγή για πρωτοχρονιάτικο τραπέζι, θα έχω τους δικούς μου εδώ Very Happy

tatianoula

tatianoula
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Γεια κ απο μας!!

Κολοκυθακι τελικα δοκιμασες το θηλαστρο βλεπω,,οπως σου ειχα πει εμενα δεν με βολεψε καθολου..ενω τωρα με το χειροκινητο βγαζω μεσα σε 10-15λεπτα σχεδων 100μλ..

Χιονατουλα συμφωνο με τα κοριτσια να βγαζεις πιο συχνα γαλα με το θηλαστρο ΑΝ δεν θηλαζεις συχνα,,οσο πιο συχνα θα βαζεις τοσο πιο πολυ θα εχεις....Και εγω πηρα μαγια μπυρας κ πινω που κ που ...

Βοηθεια εχω την μαμα ακομα η οποια φευγει μετα της γιορτες κ μετα θα καταλαβω την διαφορα ,,τωρα κ μονο ενα φαγητο να μου κανει ειναι τεραστια βοηθεια!!

καληνυχτα!!!!τα λεμε αυριο..

mora

mora
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
KALHMERA KORITSIA META APO POLY KAIRO!!!

EIMASTE KALA SARANTISAME ALLA AKOMA BOLTA DEN THN EXW PAEI GIATI EXOYME POLY KRYO STO DIDYMOTEIXO!!! EXEI ARXISEI KAI KOIMATAI TO BRADY KANENA TETRAWRO KAI KOIMOMASTE KAI EMEIS.

O STEFANOS EINAI TRELAMENOS MAZI THS KAI EYTYXWS DEIXNEI NA MHN ZHLEYEI.

KALH XRONIA NA EXOYME KAI FILIA SE OLA TA MWRAKIA!! ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 20011 !!! - Σελίδα 26 315810 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 20011 !!! - Σελίδα 26 315810 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 20011 !!! - Σελίδα 26 315810 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 20011 !!! - Σελίδα 26 315810

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέρα κορίτσια!Τατιανούλα μην ανησυχείς θα τα βάλετε όλα σε σειρά σιγά σιγά μόνοι σας. Εγώ όσο είχα τους γονείς μου εδώ δεν είχα καταλάβει ότι είμαι μαμά και ξέρεις δεν είχα νιώσει όλα αυτά που λένε και μάλιστα μπορώ να σου πω ότι είχα και τις ορμόνες να με χτυπάνε ώρες ώρες και με τους μαραθώνιους θηλασμούς ερχότανε φορές που έλεγε πάρτε το να μην το βλέπω δεν αντέχω άλλο Embarassed Embarassed Embarassed Όταν έφυγαν όμως τα βάλαμε όλα σε μία σειρά με τον άνδρα μου,προλαβαίναμε ακόμη και να τρώμε μαζί (μου είχαν πει ότι πιθανόν να μην προλάβουμε να φάμε ξανά μαζί γιατί ο ένας από τους δύο θα πρέπει να ασχολείται με το μωρό),βλέπουμε ακόμη και ταινίες και περναμε χρόνο μαζί.Επίσης εξαφανίστηκαν σε μεγάλο βαθμό οι παλιοορμόνες που με έκαναν να είμαι αρνητική απέναντι στο μωρό και συνειδητοποίησα τα πάντα.Και φαγητό προλαβαίνω να κάνω και πλυντήρια να βάζω και σίδερο.Όλα θα βρουν την σειρά τους,θα δεις Very Happy

kikitso

kikitso
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!
ΟΛΑ ΘΑ ΤΑ ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΕΙΣ ΤΑΤΙΑΝΑ ΜΟΥ!! ΚΙ ΑΣ ΓΚΡΙΝΙΑΞΕΙ ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΔΕΝ ΘΑ ΠΑΘΕΙ ΤΠΤ!
ΕΜΕΙΣ ΠΕΡΑΣΑΜΕ 1 ΤΕΛΕΙΟ ΒΡΑΔΥ. 1η ΦΟΡΑ ΚΟΙΜΗΘΗΚΕ ΑΠΟ ΤΙΣ 12 ΩΣ ΤΙΣ 5!ΘΑ ΤΟ ΕΠΑΝΑΛΑΒΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ....
ΚΟΛΟΚΥΘΑΚΙ ΜΟΥ ΚΙ ΕΓΩ ΘΑ ΕΧΩ ΤΗΝ ΑΔΕΡΦΗ ΜΟΥ ΜΕ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΙ ΘΑ ΚΑΝΩ ΡΟΛΟ ΚΟΤΟΠΟΥΛΟ ΜΕ ΒΑΒΥ ΠΑΤΑΤΟΥΛΕΣ ΚΑΙ ΠΟΡΤΟΚΑΛΙ 1 ΣΑΛΑΤΑ ΟΛΑ ΤΑ ΑΛΛΑ Η ΑΔΕΡΦΗ ΜΟΥ. ΣΗΜΕΡΑ ΘΑ ΚΑΝΩ ΤΟ ΠΡΟΦΙΤΕΡΟΛ ΚΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΤΟΙΜΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΜΕΓΑΛΗ ΒΡΑΔΙΑ!ΛΙΓΑ ΚΑΙ ΚΑΛΑ!

stefaniandreas

stefaniandreas
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημερα και απο μας!!!μια μερα δε σας διαβασα και εγινε χαμος.ειμαστε λιγο αρωστουληδες.παθαμε ρινιτιδα.παρολαυτα ειναι πολυ καλος.σπανια κλαιει οποτε προλαβαινω να κανω τα παντα.λογω ρινιτιδας βαζουμε συνεχεια φυσιολογικο.τον βαζω στο πλαι κλεινω το ενα ρουθουνι και βαζω ορο στο αλλο.δεν το τραβαω με το μηχανακι γιατι μου ειπαν οτι ειναι μικρος ακομα.
επισης το ψιλοχασαμε το παιχνιδι με το θηλασμο αλλα ειμαστε οκ.θελει 40-50 συμπληρωμα καθε φορα.χθες μαλιστα που τον αφησα με τον μπαμπα του και βγηκα του εδωσε 180 και κοιμοταν 8 ωρες!!!!!!!!
εμεις βαφτιση λεμε μαιο-ιουνιο.ευτυχως η νονα μας ειναι ξετρελαμενη και διαθεσιμη οποτε της πουμε.
αυτα τα πολλα απο μας!!!

http://stefxon@gmail.com

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Στεφανία πως κατάλαβες ότι έχει ρινίτιδα?Και εμείς έτσι του βάζουμε τον ορό,μας το έδειξε ο παιδίατρος..Αλλά του βάζουμε και το οτρισαλίν να του τραβάμε τις μυξούλες Very Happy
180μλ???? Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 20011 !!! - Σελίδα 26 966307 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 20011 !!! - Σελίδα 26 966307 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 20011 !!! - Σελίδα 26 966307 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 20011 !!! - Σελίδα 26 966307 Εμ πως να μην κοιμάται 8 ώρες??Υπερπλήρωση έπαθε Razz Razz Razz Razz

pumpkin

pumpkin
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλημέραα
μορα μου χαίρομαι που δεν ζηλεύει ο μικρός σου, σίγουρα παίζει ρόλο οτι έχουν και κάποια χρόναι διαφορά!
Τατιάνα μου οκ με το θήλαστρο, δεν βγάζω τρελή ποσότητα αλλα οκ 3 φορές το χρησιμοποίησα μόνο.
Ρε κορίτσια μου ήρθα σήμερα το πρωί η περίοδος Sad
ήλπιζα να αργήσει λίγο με τον θηλασμό.17 μέρες λόχεια 2 βδομάδες κενό και τώρα περίοδος :/
Ρολόι πάντως το σύστημα πάντα 28-30 του μήνα είχα Laughing

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
pumpkin έγραψε:καλημέραα
μορα μου χαίρομαι που δεν ζηλεύει ο μικρός σου, σίγουρα παίζει ρόλο οτι έχουν και κάποια χρόναι διαφορά!
Τατιάνα μου οκ με το θήλαστρο, δεν βγάζω τρελή ποσότητα αλλα οκ 3 φορές το χρησιμοποίησα μόνο.
Ρε κορίτσια μου ήρθα σήμερα το πρωί η περίοδος Sad
ήλπιζα να αργήσει λίγο με τον θηλασμό.17 μέρες λόχεια 2 βδομάδες κενό και τώρα περίοδος :/
Ρολόι πάντως το σύστημα πάντα 28-30 του μήνα είχα Laughing

Περίοδος?? Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 20011 !!! - Σελίδα 26 585182 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 20011 !!! - Σελίδα 26 585182 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 20011 !!! - Σελίδα 26 585182 Κιόλας????Δεν θα το αντέξω!!!!Εγώ έλεγα ότι θα αργήσει κανένα...χρόνο!!! ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 20011 !!! - Σελίδα 26 911307 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 20011 !!! - Σελίδα 26 911307 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 20011 !!! - Σελίδα 26 911307

stefaniandreas

stefaniandreas
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Carrie έγραψε:Στεφανία πως κατάλαβες ότι έχει ρινίτιδα?Και εμείς έτσι του βάζουμε τον ορό,μας το έδειξε ο παιδίατρος..Αλλά του βάζουμε και το οτρισαλίν να του τραβάμε τις μυξούλες Very Happy
180μλ???? Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 20011 !!! - Σελίδα 26 966307 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 20011 !!! - Σελίδα 26 966307 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 20011 !!! - Σελίδα 26 966307 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 20011 !!! - Σελίδα 26 966307 Εμ πως να μην κοιμάται 8 ώρες??Υπερπλήρωση έπαθε Razz Razz Razz Razz
ειχε πολυ μπουκωμα και εβηχε αρκετα.οποτε πηρα τον παιδιατρο.μου ειπε οτι δεν ειναι τιποτα αλλα να τον προσεξω 3 μερες για να μη γυρισει σε ωτιτιδα.του εκανα και εισπνοες με ευκαληπτο και ειναι πολυ καλυτερα
ασε δεν μπορουμε να τον χορτασουμε.οταν επινε 120 ηθελε καθε 2,5 ωρες το πολυ!!!
στην αρχη δεν ηθελα να του δινω αλλα μου ειπε ο γιατρος οσο θελει και οποτε θελει αφου το βαρος του ειναι φυσιολογικο

http://stefxon@gmail.com

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ωχ αλήθεια??Και εγώ προσέχω γενικώς να του έχω ανοιχτή τη μύτη για να μην κάνει καμία ωτίτιδα και τρέχουμε οικογενειακώς..

Χαχα Very Happy Very Happy Very Happy 120μλ??Δεν θυμάμαι καν πόσο ήπιαμε τόσο λίγο τελευταία φορά!!!Και εμάς έτσι μας είπε ο παιδίατρος!Αλλά που να τον χορτάσεις τον μπόμπιρα??Θέλει να μεγαλώσει σε μία μέρα μέσα!Χθες με το άλμα ανάπτυξης που θηλάζαμε όλη μέρα μέσα σε λίγες ώρες άνοιξαν τα χείλια μου από την αφυδάτωση!Με στράγγιξε την γυναίκα!! pale pale pale Άσε που τον ζυγίσαμε κιόλας και έφτασε αισίως τα 4860!!!! pig pig pig

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 26 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 33 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις