Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
70 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 70 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 40]

Kat&son

Kat&son
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Κορίτσια σήμερα πήγαμε γιατρο κ ο μικρός έφτασε τα 4 κιλά!! Τραχηλικη δεν μου έκανε ακόμα ενώ έτσι μου είχε πει την προηγούμενη φορά, τέλος εβδομάδας που θα μαι λίγο πριν την ΠΗΤ. Βλέπει άραγε απο τον υπέρηχο κ αποφασίζει αν έχει νόημα η όχι; Μετα τη προηγούμενη φορά μου πε ότι φαίνεται να χει κατέβει τώρα μου πε αν δεν έχει κατέβει λόγω μεγέθους πάμε για καισαρικη.έχω μπερδευτεί, τα χάσα κ γω με το βάρος κδεν τον ρώτησα επί τόπου . Εντωμεταξυ ενώ το ζαχαρο μου το μέτραω κάθε μέρα κ προσέχω όσο μπορω, πως φτάσαμε τα 4;; Ουφ... Α χωριά ότι εμένα ούτε ασκησουλες μου είπε ούτε τίποτα , αναμονή μόνο κ βλέπουμε...
Αυτά τα δικα μου. Η Λαμπρουλα ακούστηκε ;; Χιονατη να σου ζήσει η μπουμπού , όπως τα λες είναι όπως κ να γεννήσεις ο έρωτας με το μωρό δεν αλλάζει !!

supermama

supermama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mamax έγραψε:καλημερα κοριτσακια τι κανετ?
υπαρχει καμια κοπελα που σαραντισε και πηγε γυναικο΄λογο???
να μας πει αν εκανε κολπικο υπεριχο και τεστ παπ?

τι κανετε? εγω καλα! σε λιγο ξυπναει ο μικρος και δε ξερω αν θα προλαβω παλι να κατσω. εντομεταξυ μολις εβγαλα αποτο φουρνο μελομακαρονα! εκανα λιγα να φαμε εμεις μονο! μου εχουν λειψει! αυριο θα κανω το σιροπι και μερικα θατα βαλω μετα σε σοκολατα!!!

μαμαξ εμενα εκανε κολπικο (που δεν το θυμομουν οτι θα μου κανει..) τεστ παπ θακαναμε αλλα ειχα κανει στο πρβτο ραντεβου που ειχα μεινει εγλυος οποτε ειπε δε χρειαζεται ακομα..

ardo

ardo
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
χιονατούλα and daughter καλώς βγήκατε!!!!χιχιι!!!!άντε κοριτσάρες, όλα καλά πήγαν!! ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 20011 !!! - Σελίδα 3 315810 χαρούμενη μανουλίτσα κι εσύ!μπράβο!! (καλά, εκείνο περί ολικής νάρκωσης το αφήνω ασχολίαστο κοριτσάρα μου, κι εσύ κυρίως πρέπει να το αφήνεις ασχολίαστο!έλεος πια με τις κομπλεξο-υστερικο-κακοβουλομανουλίτσες!ούτε να φτύσεις! )

σουπερ μάμα στείλε κανένα σοκολατομελομακάρονο και σε μενα την ανεπρόκοπη!εγώ μόνο αγοράζω, δεν φτιάχνω τίποτα γλυκό (μόνο πανακότα που είναι γλυκό για αρχάριους!! ).Τί να κάνουν οι ζαχαροπλάστες, να πεινάσουν;;;χιχιιχι Very Happy Very Happy

Κρεμούλα της βάζουμε κι εμείς κάθε βράδυ μετά το μπανάκι, κάνοντας μασαζάκι σε όλο το σώμα (μία της frezyderm πήραμε).Το απολαμβάνει η κυρία πάντως!!Γυναίκες, τί περιμένεις!!!
φιλιά σε όλες!!καλο βραδάκι!!

ardo

ardo
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Σούπερ μάμα ντόκτορ σαραντισμού έχω αύριο, θα σου πω τί μου έκανε αύριο το βράδυ που θα μπω.... Very Happy

afroditi1006

afroditi1006
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ΓΕΙΑ ΣΤΟ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ ΓΚΡΟΥΠΑΚΙ ΜΑΣ...ΠΩΣ ΤΑ ΠΑΤΕ??
ΤΑΤΤΟΟ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΠΑΤΕ ΣΠΙΤΑΚΙ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΗΝ ΑΚΟΥΣ ΤΟΥΣ ΓΥΡΩ ΤΙ ΛΕΝΕ...
ΒΛΕΠΩ ΚΑΙ ΑΛΛΕΣ ΕΧΟΥΝ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΑ ΞΕΝΥΧΤΙΑ..ΕΜΕΝΑ ΞΥΠΝΑΕΙ ΑΝΑ ΤΡΕΙΣ ΩΡΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΦΑΕΙ,ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΟΛΗ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΘΕΛΕΙ ΧΑΔΑΚΙΑ ΚΑΙ ΛΟΓΑΚΙΑ..ΠΗΓΑΜΕ ΤΗΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΣΤΗΝ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ.ΖΥΓΙΖΟΥΜΕ 3440(ΤΑ 440 ΤΑ ΠΗΡΕ ΣΕ 10 ΜΕΡΕΣ)ΚΑΙ ΨΗΛΩΣΑΜΕ 2,5 ΠΟΝΤΟΥΣ.ΕΔΩ ΚΑΙ ΜΙΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΑΛΛΑΞΑΜΕ ΤΟ ΓΑΛΑ ΚΑΙ ΠΙΝΟΥΜΕ ΤΟ ΝΟΒΑΛΑΚ ΙΤ1 ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΔΥΣΚΟΙΛΙΟΤΗΤΑ ΑΛΛΑ ΤΟ ΜΩΡΟ ΖΟΡΙΖΕΤΑΙ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΝΕΡΓΕΙΤΕ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ.ΕΣΕΙΣ ΠΙΟ ΓΑΛΑ ΔΙΝΕΤΑΙ??
ΣΤΕΦΑΝΙΑ ΕΜΕΝΑ Η ΜΙΚΡΗ ΟΤΑΝ ΒΓΗΚΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΛΙΝΙΚΗ ΞΕΦΛΟΥΔΙΖΕ ΟΛΟΚΛΗΡΗ ΓΙΑΤΙ ΕΙΧΕ ΜΕΙΝΕΙ ΠΟΛΛΕΣ ΩΡΕΣ ΧΩΡΙΣ ΝΕΡΑ.ΚΡΕΜΑ ΤΗΝ ΒΑΖΩ ΚΑΘΕ ΒΡΑΔΥ ΜΕΤΑ ΤΟ ΜΠΑΝΙΟ ΚΑΙ ΕΧΕΙ ΣΤΡΩΣΕΙ ΤΟ ΔΕΡΜΑ ΤΗΣ.

afroditi1006

afroditi1006
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ΝΑ'ΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ
[img][Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [/img]
[img][Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [/img]
ΚΑΙ ΟΙ ΠΑΤΟΥΣΕΣ ΜΑΣ
[img][Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [/img]

pumpkin

pumpkin
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Αφροδίτη τι κουκλίτσα είναι αυτή! Ματάρες η μικρούλα!
Χιονάτη με το καλό στο σπιτάκι σας κούκλα μου!

afroditi1006

afroditi1006
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
pumpkin έγραψε:Αφροδίτη τι κουκλίτσα είναι αυτή! Ματάρες η μικρούλα!
Χιονάτη με το καλό στο σπιτάκι σας κούκλα μου!
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ..ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ..ΠΩΣ ΤΑ ΠΑΤΕ???

pumpkin

pumpkin
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
afroditi1006 έγραψε:
pumpkin έγραψε:Αφροδίτη τι κουκλίτσα είναι αυτή! Ματάρες η μικρούλα!
Χιονάτη με το καλό στο σπιτάκι σας κούκλα μου!
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ..ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ..ΠΩΣ ΤΑ ΠΑΤΕ???

Απο προχτές το βράδυ όσες ώρες δεν κοιμάται είναι κολλημένος στο βυζί μου, αλλά προσπαθώ να το παλέψω ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 20011 !!! - Σελίδα 3 328109 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 20011 !!! - Σελίδα 3 328109

mmairula

mmairula
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
afroditi1006 έγραψε:ΝΑ'ΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ
[img][Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [/img]
[img][Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [/img]
ΚΑΙ ΟΙ ΠΑΤΟΥΣΕΣ ΜΑΣ
[img][Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [/img]

kouklaki zwgrafisto ftou ftou gia polles agkalitses
xionatoula telos kala ola kala egw ti na pw pou sto trito efaga to maxairaki kai thn olikh me rwtagan oi nosokomes kai mou legan krima 3o kai kaisarikh?Alla to mono pou me enoixe einai h mikrh mou sthn agkalitsa kai oi 2 ugeihs. na xairesai thn antartissa sou filakia

https://www.facebook.com/home.php?ref=hp#!/mmairula

afroditi1006

afroditi1006
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
pumpkin έγραψε:
afroditi1006 έγραψε:
pumpkin έγραψε:Αφροδίτη τι κουκλίτσα είναι αυτή! Ματάρες η μικρούλα!
Χιονάτη με το καλό στο σπιτάκι σας κούκλα μου!
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ..ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ..ΠΩΣ ΤΑ ΠΑΤΕ???

Απο προχτές το βράδυ όσες ώρες δεν κοιμάται είναι κολλημένος στο βυζί μου, αλλά προσπαθώ να το παλέψω ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 20011 !!! - Σελίδα 3 328109 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 20011 !!! - Σελίδα 3 328109
ΟΣΟ ΜΠΟΡΕΙΣ ΘΗΛΑΣΕ..ΞΕΡΕΙΣ ΠΟΣΟ ΤΟ ΖΗΛΕΥΩ???ΓΕΡΟ ΚΑΙ ΚΑΛΟΤΥΧΟ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ ΚΑΙ ΕΣΕΙΣ ΓΕΡΟΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΟΛΑ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟΥ ΔΙΝΕΤΑΙ ΟΛΗ ΤΗΝ ΑΓΑΠΗ ΣΑΣ... ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 20011 !!! - Σελίδα 3 417472

afroditi1006

afroditi1006
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΜΑΙΡΟΥΛΑ ΚΑΙ ΕΣΥ ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΣΟΥ..ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ???

supermama

supermama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
stefaniandreas έγραψε:α!ξεχασα!!!μια απορια.μετα το μπανιο τα βαζετε κρεμουλες?γιατι στην κλινικη μου ειχαν πει οχι και εκανε ξηροδερμια στα ποδαρακια του και του εβαλα λιγο λαδακι
εγω βαζω ΑΝ δε κλαιει. με το που βγαινει απτο νερο και μπαινει στην πετσετα κλαιει!!! λατρευει τομπανιο το μικρο μου

lamproula

lamproula
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
κοριτσια μου καλησπερα γεννησα και εγω με φυσιολογικο τοκετο χθες στις 14:10 μπεμπαρο 3750 54cm.Σας ευχαριστω για ολα ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 20011 !!! - Σελίδα 3 215994 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 20011 !!! - Σελίδα 3 215994 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 20011 !!! - Σελίδα 3 215994

alexia-marinos

alexia-marinos
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
afroditi1006 έγραψε:ΝΑ'ΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ
[img][Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [/img]
[img][Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [/img]
ΚΑΙ ΟΙ ΠΑΤΟΥΣΕΣ ΜΑΣ
[img][Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [/img]




Αφροδιτη,κουκλα ειναι η κορη σου!!!! Να σου ζησει!!!!!

supermama

supermama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αφροδιτη τελεια η μπουμπου!!!!!!

θα βαλω και γω φωτο αυριο μαλλον. και απο τη μεγαλη μερα! εχω και βιντεο αλλα πρεπει να βρω χρονο να το μονταρω λιγακι

alexia-marinos

alexia-marinos
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
lamproula έγραψε:κοριτσια μου καλησπερα γεννησα και εγω με φυσιολογικο τοκετο χθες στις 14:10 μπεμπαρο 3750 54cm.Σας ευχαριστω για ολα ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 20011 !!! - Σελίδα 3 215994 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 20011 !!! - Σελίδα 3 215994 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 20011 !!! - Σελίδα 3 215994

Να σας ζησει Λαμπρουλα μου ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 20011 !!! - Σελίδα 3 50580 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 20011 !!! - Σελίδα 3 50580 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 20011 !!! - Σελίδα 3 50580 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 20011 !!! - Σελίδα 3 50580 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 20011 !!! - Σελίδα 3 50580 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 20011 !!! - Σελίδα 3 50580

Να ειναι παντα γερο κ ευτυχισμενο το νινι σου!!!!Πως ηταν ο τοκετος?Ειχες ευκολη γεννα?Περιμενουμε κ δικη σας φωτο..!!!!

vasoulaki

vasoulaki
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
geia sas koritsia!!!

mpravo lamproula!!!na sou zisei o mpemparos!!!!kanonikos adras vgeike!!!geros k kalotixos na eine ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 20011 !!! - Σελίδα 3 654316 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 20011 !!! - Σελίδα 3 654316 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 20011 !!! - Σελίδα 3 654316 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 20011 !!! - Σελίδα 3 654316 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 20011 !!! - Σελίδα 3 654316 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 20011 !!! - Σελίδα 3 654316

pos eitan i empeiria tou fisiologikou?ekanes k episkliridio?se rotao giati tora exo ego ponokefalous apo tin edasi epeidi plisiazei i megali stigmi,opos eixes esei prin liges meroules.

filia ston mpempako ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 20011 !!! - Σελίδα 3 417472 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 20011 !!! - Σελίδα 3 417472 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 20011 !!! - Σελίδα 3 417472

pumpkin

pumpkin
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Να σας ζήσει Λαμπρούλα μου!!
Πάντα γερός και καλότυχος Very Happy !

afroditi1006

afroditi1006
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΚΟΡΙΤΣΙΑ..ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΤΕ ΚΑΙ ΤΑ ΔΙΚΑ ΣΑΣ ΜΩΡΑΚΙΑ...ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΚΑΙ ΑΛΛΕΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ..
ΛΑΜΠΡΟΥΛΑ ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ..ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΝΕΑ ΚΑΙ ΕΝΤΥΠΩΣΕΙΣ..

mamita

mamita
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
koritsakia μου καλα τι κανετε? δεν ειχα υπολογιστη και
χαθηκα εμεις ειμαστε πολυ πολυ καλα αν εξαιρεσουμε
τα ξενυχτια που ομως ειναι γλυκα
και ζαχαρενια..Να σας ζησουν νεες μανουλες!!
Πως τα πατε με τα ξενυχτια? απο κιλακια χανουμε? εγω
εχω χασει 12 μεχρι τωρα και θελω αλλα 10. Με τουε ρυθμους που
παω ομως και 20 χανω!!

stefaniandreas

stefaniandreas
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλησπερα!
αφροδιτη τι πονηρα ματακια ειναι αυτα???κουκλι!
λαμπρουλα να σου ζησει!!!
τελικα του εβαλα λαδακι σε ολο το σωμα και κοιμηθηκε πιο ηρεμος.
εγω παντως δεν ξεχναω να φαω...τρωω ολη μερα και εχω τσακισει τα γλυκα που δεν μπορουσα να φαω στην εγκυμοσυνη

http://stefxon@gmail.com

aylin

aylin
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Λαμπρουλίνα μας να σου ζήσει!!!Να τον καμαρώνεις όπως επιθυμείς!

Αφροδιτάκι μου τι ματάκια όμορφα και τι εκφραστικό βλέμμα είναι αυτό?Φτου φτου να σου ζήσει η κορούλα σου!

Εμενα μόλις ξύπνησε, θα την κάνω μπανάκι για να χαλαρώσει και μετά μαμ και νάνιιιιιι!!!

Φιλιά

tatianoula

tatianoula
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημερα!!!Αφροδιτη τι κουκλιτσα ειναι αυτη???να φιλησεις την πατουσιτσα..

λαμπρουλα να σου ζησει κουκλα μου.[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] Καλως ηρθες στο κλαμπ τον μαμαδων....



κοριτσια αυτες που θηλαζετε κ βγαζετε γαλα με θηλαστρο..τι θηλαστρο εχετε???εγω πηρα το ηλεκτρικο της Μεντελα αλλα δεν κανει τιποτα Δεν μου αρεσε καθολου δεν τραβαει την ρογα καθολου με αποτελεσμα αν βγει καμια σταγονα κ πρεπει να κατσω με της ωρες..

εχω τωρα ενα χειροκινητο της μεντελα το οποιο ενταξει ειναι καλο ,,αν κ λιγο κουραστηκο ΑΛΛΑ θα κανω μπρατσα Laughing Laughing Laughing



παω να κανω καφεδακι οσο κοιμαται ο μικρος μου...

χαμομηλακι

χαμομηλακι
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλημερααααα!!!

λαμπρουλα να σου ζησει το μπεμπε!!!! ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 20011 !!! - Σελίδα 3 50580 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 20011 !!! - Σελίδα 3 50580 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 20011 !!! - Σελίδα 3 50580 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 20011 !!! - Σελίδα 3 50580 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 20011 !!! - Σελίδα 3 50580 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 20011 !!! - Σελίδα 3 50580


αφροδιτακι,τι ομορφη μπουμπουκα ειναι αυτη!ματαρες!!!!να σου ζησει!!!


χιονατουλα,μην σκας και ακους ηλιθιοτητες!λοιπον,στο μαιευτηριο ακουσα και εγω μια τετοια π@π@ριά απο μια μαια κιολας!Εκανα κι εγω ολικη γιατι δεν με επιασε η επισκληριδειος(δεν πιανει σε ολους το ιδιο και στην καισαρικη αν δεν σε πιασει επαρκως...το εζησες,τι να σου θυμιζω!εγω εβαλα τα κλαματα απο τον πονο αν και δεν ενιωθα εντελως το σφαξιμο και ο ντοκτορ διεταξε ολιμη αμεσως)και μια μαια που ηρθε μετα για το μωρο,με κοιταξε με υφος "σε λυπαμαι" και μου ειπε:"καισαρικη,ε?κριμα,κριμα...ελπιζω οχι με ολικη...με ολικη?ααα,εχασες,εχασες!!"...μου ηρθε να την βρισω αλλα ημουν τεζα και δεν ειχα κουραγιο!α,να χαθουν ολοι οι ηλιθιοι,λες και το ποσο μανα εισαι μετριεται με τον πονο της γεννας!Ρε ουστ!

τατιανουλα και εγω το ηλεκτρικο της μεντελα εχω αλλα μεχρι τωρα δεν εχω παραπονο.Βγαζω το γαλατακι μου μια χαρα.Ισως ειναι θεμα στηθους,σε αλλες ταιριαζει το ενα σε αλλες το αλλο.Το εχεις βαλει στο max?γιατι κι εγω στην αρχη δεν ειχα δει αυτο που ρυθμιζει και νομιζα οτι δεν τραβουσε.

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις