Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
403 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 403 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 40]

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ευχαριστώ βρε κορίτσια!θα τα δοκιμάσω όλα γιατί μου την έχει δώσει!!

siren


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ευαγγελιτσα μας ελειψες....

Κοριτσακια μου πειτε μου την γνωμη σας να το κανω σημερα το τεστ η αυριο το πρωι?

Evaggelitsa 26

Evaggelitsa 26
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
siren έγραψε:Ευαγγελιτσα μας ελειψες....

Κοριτσακια μου πειτε μου την γνωμη σας να το κανω σημερα το τεστ η αυριο το πρωι?

Και εμένα μου λείψατε!!!

Εγώ θα σου πρότεινα να το κάνεις αυριο το πρωί, με τα πρωινά ούρα!! Εκανες τόσες μέρες υπομονή... Ας το κάνεις σωστα!!! Very Happy

Λεμονάκι

Λεμονάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημέρα κορίτσια και καλώς την δέχτηκα πρωί πρωί την κυρία.

Κάπου έχω διαβάσει οτι δεν κάνει να κλείνουμε την μύτη και φυσάμε γιατί κάνει κακό !!!





elena25


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
siren έγραψε:Ευαγγελιτσα μας ελειψες....

Κοριτσακια μου πειτε μου την γνωμη σας να το κανω σημερα το τεστ η αυριο το πρωι?


Σήμερα σήμερα σήμερα! Αφού έχεις τόση καθυστέρηση πιστεύω πως θα δείξει! Απλά προσπάθησε να μην πας τουαλέτα πριν το κάνεις, να έχεις μαζέψει δηλαδή αρκετά ούρα.

elena25


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Λεμονάκι έγραψε:καλημέρα κορίτσια και καλώς την δέχτηκα πρωί πρωί την κυρία.

Κάπου έχω διαβάσει οτι δεν κάνει να κλείνουμε την μύτη και φυσάμε γιατί κάνει κακό !!!







Ναι, νομίζω πως μπορεί να σπάσει το τύμπανό σου.

Όσο για την κυρία, δεν πειράζει Αναστασία μου! Συνεχίζουμε ακάθεκτες!

Λεμονάκι

Λεμονάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
siren έγραψε:Ευαγγελιτσα μας ελειψες....

Κοριτσακια μου πειτε μου την γνωμη σας να το κανω σημερα το τεστ η αυριο το πρωι?
Πρωί οπως λεει και η Ευαγγελία για σίγουρα πράγματα αλλά
αν δεν κρατιέσαι... Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #3 - Σελίδα 3 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #3 - Σελίδα 3 215994

Ευαγγελία τι έχετε ακόμα να κάνετε ;
ούτε εμείς τελιώσαμε ακόμα, θα αρχίσω να πακετάρω σιγά σιγά, ως την παρασκευή πιστεύω να τελειώσουν όλα τα μαστόρια !!!
άντε γιατί βλέπω να καθαρίζω σαν την τρελή τα Χριστούγεννα Twisted Evil

siren


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Razz Razz Razz τι να σας πω ρε κοριτσια!!!! Η Ευαγγελιτσα αυριο και η Ελενα σημερα θα με τρελανετε... Razz Razz Razz για αυτο σας αγαπαω!!!!!

Λοιπον θα προσπαθησω να συγκρατηθω οποτε θα μαθουμε αυριο τωρα αν μπω στον πειρασμο επειδη θα το εχω θα μαθουμε σημερα το βραδυ.... Razz Razz Razz

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Aληθεια Λεμονακι??Συγνωμη Ευη τοτε, δν το ηξερα οτι δν κανει να φυσας!

Embarassed Crying or Very sad
Ελευθερια εγω θα σου πω αυριο το πρωι.. ακομη κι αν μπορει να δειξει σημερα, θελει ωρες να μην εχεις παει τουαλετα και να μην εχεις πιει και υγρα για να μην αραιωνει η συσταση των ουρων!Καλυτερα το πρωι!!Μετα απο 2 αρνητικα τεστακια, λεω να το κανεις σωστα αυτη τη φορα!Ε? Καλα αποτελεσματα να εχεις οτι κι αν αποφασισεις!!

elena25


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Να ακολουθήσεις τη γνώμη της πλειοψηφίας! Χαχαχαχα!

Λεμονάκι

Λεμονάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
elena25 έγραψε:
Λεμονάκι έγραψε:

Κάπου έχω διαβάσει οτι δεν κάνει να κλείνουμε την μύτη και φυσάμε γιατί κάνει κακό !!!



σου.

Όσο για την κυρία, δεν πειράζει Αναστασία μου! Συνεχίζουμε ακάθεκτες!
α δεν σκάω, έτσι και αλλιώς αυτόν τον μήνα δεν κάναμε τίποτα για να περιμένω.

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημέρα Λεμονάκι!!σου εύχομαι να είναι η τελευταία φορά που την υποδέχεσαι....να μην υπάρξη άλλη φορά για τους επόμενους 9 μήνες!! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #3 - Σελίδα 3 417472

Evaggelitsa 26

Evaggelitsa 26
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Αστα Αναστασία μου μπλέξαμε!!! Ακομα δεν τελειώσαμε!!! Εσεις πότε το υπολογίζεται;;; Εντωμεταξύ, φτάχνω το σπίτι τώρα ενώ θέλω να αλλάξω σπίτι (!)....

Ελευθερίτσα μου, εγώ είπα για αυριο για να γίνει σωστά!!! Αν όμως δεν κρατιέσαι (που το καταλαβαίνω απολυτα) κάντο και σήμερα!!!! Αντε μακάρι να ακούσουμε ευχάριστα!!!! Καιρό έχουμε... Very Happy Very Happy

Λεμονάκι

Λεμονάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
evi27 έγραψε:καλημέρα Λεμονάκι!!σου εύχομαι να είναι η τελευταία φορά που την υποδέχεσαι....να μην υπάρξη άλλη φορά για τους επόμενους 9 μήνες!! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #3 - Σελίδα 3 417472
Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #3 - Σελίδα 3 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #3 - Σελίδα 3 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #3 - Σελίδα 3 417472
ευχαριστώ πολύ,
επίσης για όλες σας Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #3 - Σελίδα 3 654316

siren τι λένε οι οδηγίες ;
διάβασε, ως συνήθως λένε πρωί

siren


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Λεμονακι μου δεν ξερω τωρα θα παω να το παρω....θα το διαβασω και βλεπουμε.

Φιλακια πολλα σε ολες παω να ετοιμαστω για την δουλεια θα τα πουμε κατα τις 23:00 το βραδυ αν ειστε εκει.

Φιλακια σε ολες Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #3 - Σελίδα 3 417472

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλη δουλεια κοπελα μου!κι ευχομαι ενα τεραστιο + στο τεστακι σου!! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #3 - Σελίδα 3 417472

Λεμονάκι

Λεμονάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Evaggelitsa 26 έγραψε:Αστα Αναστασία μου μπλέξαμε!!! Ακομα δεν τελειώσαμε!!! Εσεις πότε το υπολογίζεται;;; Εντωμεταξύ, φτάχνω το σπίτι τώρα ενώ θέλω να αλλάξω σπίτι (!)....
Very Happy Very Happy
για να καταλάβεις, θερμοηδραυλικός για τον λέβητα, ηλεκτρολόγος, βάψιμο, απολύμανση - αποπαρασίτωση και μετά να καθαρίσω...
αλλά αν αργήσει ένας απο αυτούς η σειρά όλη πάει πίσω [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] και εμείς είμαστε 1 μήνα πίσω ήδη
την παρασκευή θα τελειώσουν όλοι τους και μετά θα κάνω την μετακόμιση, 2-3 μέρες καθάρισμα και στήσιμο τα πράγματα [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
ως τις 20 - 23 πιστεύω να είναι όλα έτοιμα.
εσύ τι κάνεις τώρα ; αφού θα αλλάξεις σπίτι !!!

Evaggelitsa 26

Evaggelitsa 26
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Εσείς είστε χειρότερα απο εμάς...!!! Τουλάχιστον όμως είναι δικό σας και θα τα κάνεις μια και καλή!!!

Εμείς τελειωσαμε με το τζάκι και τώρα έχουμε το βάψιμο... Αλλα όλα καθαρίζονται ταυτόχρονα... Εκανα κουρτίνες, ντουλάπες συρτάρια, αυλές... Και απορώ γιατί μπαίνω σε τέτοιο λούκι... Καινούργιο θα το αφήσω το σπίτι φεύγοντας....!!!

Λεμονάκι

Λεμονάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Evaggelitsa 26 έγραψε:Εσείς είστε χειρότερα απο εμάς...!!! Τουλάχιστον όμως είναι δικό σας και θα τα κάνεις μια και καλή!!!

Εμείς τελειωσαμε με το τζάκι και τώρα έχουμε το βάψιμο... Αλλα όλα καθαρίζονται ταυτόχρονα... Εκανα κουρτίνες, ντουλάπες συρτάρια, αυλές... Και απορώ γιατί μπαίνω σε τέτοιο λούκι... Καινούργιο θα το αφήσω το σπίτι φεύγοντας....!!!
χαχαχαχαχα!!!
θα σας αγαπήσει πολύ ο
νοικοκύρης σας !! μόνοι σας τα πληρώνετε όλα ; μην μου πεις ναι...

αυτά είναι για φέτος, του χρόνου αν είμαστε καλά και μπορέσουμε θα κάνουμε και επέκταση, + 2 δωμάτια παιδικά γιατί τώρα έχει μια κρεβατοκάμαρα.. έχουμε ακόμα ούού !!

Evaggelitsa 26

Evaggelitsa 26
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Το τζάκι εννοείτε ότι δεν το πληρώσαμε εμείς....
Αλλα τα υπολοιπα ναι... Ναι φυσικά και θα μας λατρέψει.... Που θα βρει τέτοια κοροιδα... Αλλα και μόνο που τρέξαμε εμείς για όλα αυτά... Γιατί το τζάκι μόνο πλήρωσε ότι χρειαζόταν... Εμεις να βρούμε μάστορα... Ασε για τη βρωμια να καθαρίζω συνέχεια... καταλαβαίνεις... Γκρεμισαν έχτισαν... Μεσα στα νεύρα είμαι βέβαια... Αλλα τουλάχιστον εγώ το χαιρομαι....

Αχ Αναστασία μου καλό κουράγιο!!!! Τουλάχιστον θα τα κάνεις και θα τελειώνεις...!!!!

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ευαγγελιτσα μου σε θαυμαζω, εγω προσωπικα επειδη νοικιαζω δν θελω να κανω τιποτα για το σπιτι...επειδη δν μπορω με τιποτα να το νιωσω δικο μου οσα χρονια και να μεινω μεσα! σε αυτο τωρα ειμαι 2μιση χρονια και τωρα πηρα καποια πραγματα παραπανω..πριν ειχα παντα τα βασικα..τιποτα για διακοσμηση και τιποτα λειτουργικο! οχι να χτισω και τζακι, σε καμια περιπτωση!!!! Ευτυχως απο το καλοκαιρι παμε κι εμεις σε "δικο"μας σπιτι κι εκει θα κανω οτι χρειαζεται μιας και ξερω οτι εκει θα μεινω για παντα και θα μπορω να το φτιαξω οπως θα με βολευει! και παλι μπραβο σου κοπελα μου! Respect

Evaggelitsa 26

Evaggelitsa 26
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Εγώ πάλι δεν με θαυμάζω καθόλου!!! χαχαχα!!!

Επειδήέχω δικό μου σπίτι στις Σέρρες, από όπου κατάγομαι.. Όμως μένω χρόνια Καβάλα και δεν ξέρω αν θα μείνω για πάντα δεν το αποφασίσω να προχωρήσω σε αγορά σπιτιού εδώ... Οπότε, έχω αλλάξει αρκετά... Όμως το επόμενο είπαμε θα είναι πιο μόνιμο... Γι αυτό θα άργησω μάλλον να το βρω.... Very Happy Very Happy

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εγώ πάλι βρε κορίτσια σήμερα έχω μια βαρεμάρα,άλλο πράγμα.. ούτε στην δουλειά δεν θέλω να πάω Embarassed άσε που τώρα νυστάζω τρομερά....

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
evi27 έγραψε:εγώ πάλι βρε κορίτσια σήμερα έχω μια βαρεμάρα,άλλο πράγμα.. ούτε στην δουλειά δεν θέλω να πάω Embarassed άσε που τώρα νυστάζω τρομερά....

εμ βεβαια.. εβαλες τον αντρουλακο σου χθες και ξεπατωθηκατε (με το συμπαθειο Laughing Laughing ) και τωρα εισαι κουρασμενη!! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #3 - Σελίδα 3 40746 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #3 - Σελίδα 3 40746 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #3 - Σελίδα 3 40746

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
boubou έγραψε:
evi27 έγραψε:εγώ πάλι βρε κορίτσια σήμερα έχω μια βαρεμάρα,άλλο πράγμα.. ούτε στην δουλειά δεν θέλω να πάω Embarassed άσε που τώρα νυστάζω τρομερά....

εμ βεβαια.. εβαλες τον αντρουλακο σου χθες και ξεπατωθηκατε (με το συμπαθειο Laughing Laughing ) και τωρα εισαι κουρασμενη!! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #3 - Σελίδα 3 40746 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #3 - Σελίδα 3 40746 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #3 - Σελίδα 3 40746


χαχαχχα λες να φταίει αυτό ε?? Embarassed

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν forum σε punBB | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις