Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
413 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 413 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 4 από 40]

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
χαχαχα ωραια κουραση!!! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #3 - Σελίδα 4 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #3 - Σελίδα 4 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #3 - Σελίδα 4 215994

Εγω εχω σιχαθεί την ζωη μου, εχω πολυ λιγο κοσμο και η βαρεμαρα μου δν παλευεται...μιλαω λιγο με τους πελατες, αλλα ποσο?δν μπορω και να τους ενοχλω συνεχεια επειδη βαριεμαι!! Embarassed οποτε ζαλιζω εσας σημερα! Rolling Eyes Rolling Eyes

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥΥΥΥ ΣΑΣ ΕΛΕΙΨΑΑΑ?? ΕΜΕΝΑ ΠΟΛΥ cheers ΓΙΑΤΙ ΜΟΥ ΚΑΝΕΤΕ ΩΡΑΙΑ ΠΑΡΕΟΥΛΑ ΑΝΟΙΞΑΤΕ ΚΑΙ #3 ΒΛΕΠΩ ΜΠΑΙΝΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΛΟΙΠΟΝ ΜΕ ΤΟ ΔΕΞΙ ΝΑ ΦΕΡΩ ΠΟΛΥ ΓΟΥΡΙ Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #3 - Σελίδα 4 377361 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #3 - Σελίδα 4 377361 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #3 - Σελίδα 4 727892 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #3 - Σελίδα 4 727892 ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΝΑ ΜΑΣ ΠΑΝΕ ΚΑΙ ΣΥΝΤΟΜΑ ΝΑ ΚΡΑΤΑΜΕ Θετικό τεστ!! ΤΕΣΤΑΚΙΑ ΟΛΕΣ ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΑ ΤΑ ΣΠΟΡΑΚΙΑ ΝΑ ΒΡΟΥΝ ΣΥΝΤΟΜΑ ΤΟΝ ΔΡΟΜΟ ΤΟΥΣ Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #3 - Σελίδα 4 544943 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #3 - Σελίδα 4 544943

Λεμονάκι

Λεμονάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
boubou έγραψε:χαχαχα ωραια κουραση!!! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #3 - Σελίδα 4 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #3 - Σελίδα 4 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #3 - Σελίδα 4 215994

Εγω εχω σιχαθεί την ζωη μου, εχω πολυ λιγο κοσμο και η βαρεμαρα μου δν παλευεται...μιλαω λιγο με τους πελατες, αλλα ποσο?δν μπορω και να τους ενοχλω συνεχεια επειδη βαριεμαι!! Embarassed οποτε ζαλιζω εσας σημερα! Rolling Eyes Rolling Eyes
ε όχι και μας ζαλίζεις !!
ίσα ίσα και εμείς παρέα θέλουμε

Deb

Deb
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Γεια σας κορίτσια!!!!Να'μαι κι εγώ!!Είχα πάει σε μία πολύ καλή μου φίλη για κους κους Twisted Evil και κάθησα κανένα 3ωρο και τώρα γύρισα σπίτι για να σας γράψω!!
Ελευθερία περιμένουμε ευχάριστα νέα!!! Very Happy Very Happy Μακάρι το τεστάκι να βγει θετικότατο!!!!!

Εύη επειδή έχω κι εγώ θέμα με το αυτί μου που βουλώνει συνέχεια αυτό που κάνω είναι το βράδυ πριν κοιμηθώ βάζω ένα βαμβάκι με ελαιόλαδο μέχρι το πρωί!!!Και οι σταγόνες που είπε η Έλενα κάνουν δουλειά!!Επίσης στις πιο ακραιές περιπτώσεις έχω μία σύριγγα μεγάλη(χοντρή)βάζω χλιαρό νερό και πιέζω μέσα στο αυτί με πίεση(αυτό που μου κάνει και ο ΩΡΛ)πλύση είναι ουσιαστικά!!!Υπάρχει πλέον και στην αγορά ένα προιόν το οποίο είναι σαν χωνάκι που μπαίνει στο αυτί το ανάβεις και όσο καίγεται βγάζει το κερί!!Το χρησιμοποιούσα όταν ήμουν Ουγγαρία και από το καλοκαίρι κυκλοφορεί στην Ελλάδα και είναι αρκετά καλό!!! Smile

Κορίτσια,ζαλίζομαι αρκετά και έχω κάτι τσιμπίματα χαμηλά...Τί μπορεί να είναι; Shocked

Λεμονάκι

Λεμονάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Deb σε ποια μέρα είσαι ;
δεν θυμάμαι Embarassed Embarassed

τελικά οι μπατονέτες είναι καλό να τις χρησιμοποιούμε ή όχι ;

kataigida21

kataigida21
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Evaggelitsa 26 έγραψε:Εγώ πάλι δεν με θαυμάζω καθόλου!!! χαχαχα!!!

Επειδήέχω δικό μου σπίτι στις Σέρρες, από όπου κατάγομαι.. Όμως μένω χρόνια Καβάλα και δεν ξέρω αν θα μείνω για πάντα δεν το αποφασίσω να προχωρήσω σε αγορά σπιτιού εδώ... Οπότε, έχω αλλάξει αρκετά... Όμως το επόμενο είπαμε θα είναι πιο μόνιμο... Γι αυτό θα άργησω μάλλον να το βρω.... Very Happy Very Happy

Η μαμά μου ήταν από Σέρρες! Καλόκαστρο συγκεκριμένα.
Εύχομαι τα αποτελέσματα που περιμένετε να είναι τέλεια!!!
Κορίτσια υπομονή με το σπίτι, τα πέρασα και γω πριν 3 χρόνια, είναι ζόρι...

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Deb έγραψε:Γεια σας κορίτσια!!!!Να'μαι κι εγώ!!Είχα πάει σε μία πολύ καλή μου φίλη για κους κους Twisted Evil και κάθησα κανένα 3ωρο και τώρα γύρισα σπίτι για να σας γράψω!!
Ελευθερία περιμένουμε ευχάριστα νέα!!! Very Happy Very Happy Μακάρι το τεστάκι να βγει θετικότατο!!!!!

Εύη επειδή έχω κι εγώ θέμα με το αυτί μου που βουλώνει συνέχεια αυτό που κάνω είναι το βράδυ πριν κοιμηθώ βάζω ένα βαμβάκι με ελαιόλαδο μέχρι το πρωί!!!Και οι σταγόνες που είπε η Έλενα κάνουν δουλειά!!Επίσης στις πιο ακραιές περιπτώσεις έχω μία σύριγγα μεγάλη(χοντρή)βάζω χλιαρό νερό και πιέζω μέσα στο αυτί με πίεση(αυτό που μου κάνει και ο ΩΡΛ)πλύση είναι ουσιαστικά!!!Υπάρχει πλέον και στην αγορά ένα προιόν το οποίο είναι σαν χωνάκι που μπαίνει στο αυτί το ανάβεις και όσο καίγεται βγάζει το κερί!!Το χρησιμοποιούσα όταν ήμουν Ουγγαρία και από το καλοκαίρι κυκλοφορεί στην Ελλάδα και είναι αρκετά καλό!!! Smile

Κορίτσια,ζαλίζομαι αρκετά και έχω κάτι τσιμπίματα χαμηλά...Τί μπορεί να είναι; Shocked

Χμμμ ΔΕΣΠΟΙΝΑΚΙ ΜΟΥ ΜΗΠΩΣ ΕΙΣΑΙ ΑΠΟ ΤΙΣ ΤΥΧΕΡΕΣ ΚΑΙ ΠΗΡΕΣ ΤΟ ΔΩΡΟ ΣΟΥ ΑΠ ΤΟΝ ΑΓΙΟ ΜΠΙΛΙ santa ΣΤΟ ΕΥΧΟΜΑΙ Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #3 - Σελίδα 4 417472

Deb

Deb
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Λεμονάκι έγραψε:Deb σε ποια μέρα είσαι ;
δεν θυμάμαι Embarassed Embarassed

τελικά οι μπατονέτες είναι καλό να τις χρησιμοποιούμε ή όχι ;

Στην 14η μέρα είμαι!!!

Και όσο για τις μπατονέτες καλό είναι να τις αποφεύγουμε όσο μπορούμε!!!

Αγάπη δεν ξέρω!!!Είναι νωρίς!!!Μήπως έχω ωορρηξία; Πφφφ...μπερδεύτηκα!!! Mad

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κορίτσια σας ευχαριστώ όλες για τα γιατροσόφια!!τώρα δοκιμάζω αυτό με το ελαιόλαδο!δεν μπορώ να περιμένω το βράδυ!καλέ πως θα πάω στη δουλειά κουφή?θα με κοροιδεύουν τα μικρά!!

Λεμονάκι κάποιοι λένε ότι δεν κάνει να χρησιμοποιούμε τις μπατονέτες αλλά εγώ τις χρησιμοποιώ Embarassed

Λεμονάκι

Λεμονάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μπορεί να είναι και ωορρηξία γιατί για κάτι άλλο δεν πάει το μυαλό μου ιδικά τόσο νωρίς.
Κάνε εσύ τις ζουζουνιές και μην δίνεις σημασία Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #3 - Σελίδα 4 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #3 - Σελίδα 4 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #3 - Σελίδα 4 215994

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Deb έγραψε:
Λεμονάκι έγραψε:Deb σε ποια μέρα είσαι ;
δεν θυμάμαι Embarassed Embarassed

τελικά οι μπατονέτες είναι καλό να τις χρησιμοποιούμε ή όχι ;

Στην 14η μέρα είμαι!!!

Και όσο για τις μπατονέτες καλό είναι να τις αποφεύγουμε όσο μπορούμε!!!

Αγάπη δεν ξέρω!!!Είναι νωρίς!!!Μήπως έχω ωορρηξία; Πφφφ...μπερδεύτηκα!!! Mad

14η μερα ωορρηξια ειναι το πιθανοτερο γρηγορα στον αντρουλη σου στριμωξε τον θα του αρεσει δεν λενε ποτε οχι σε αυτα Embarassed εκμεταλευσου αυτη την μερα την αυριανη και τη μεθαυριανη αντε βρε καλη διασκεδαση Embarassed Embarassed Laughing Laughing

Deb

Deb
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Λεμονάκι έγραψε:μπορεί να είναι και ωορρηξία γιατί για κάτι άλλο δεν πάει το μυαλό μου ιδικά τόσο νωρίς.
Κάνε εσύ τις ζουζουνιές και μην δίνεις σημασία Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #3 - Σελίδα 4 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #3 - Σελίδα 4 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #3 - Σελίδα 4 215994

Θα κάνω σαν να μην υπάρχει!!!Έτσι κι αλλιώς οι ζουζουνιές ξεκίνησαν από την 1η μέρα που καθάρισα!!! Very Happy

Εύη ένα θα σου πω,μου είχε βουλώσει το αυτί στην δουλειά και ήταν ότι χειρότερο γιατί ήμουν τραγουδίστρια!!!Άσε...η χειρότερη μέρα της δουλειάς!!!
Υπομονή,πιστεύω το ελαιόλαδο να κάνει δουλειά!!!

Deb

Deb
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
αγαπη έγραψε:

14η μερα ωορρηξια ειναι το πιθανοτερο γρηγορα στον αντρουλη σου στριμωξε τον θα του αρεσει δεν λενε ποτε οχι σε αυτα Embarassed εκμεταλευσου αυτη την μερα την αυριανη και τη μεθαυριανη αντε βρε καλη διασκεδαση Embarassed Embarassed Laughing Laughing

χεχε....Έτσιιιιιιιιιιιιιιιι!!!!! Very Happy Very Happy Very Happy

Λεμονάκι

Λεμονάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
και η μαμά μου λαδάκι με βαμβάκι βάζει

αχ ρε κορίτσια δεν ξέρετε πόσο ανυπομονώ την μέρα που θα δω θετικό αποτέλεσμα !!
όλες μας κορίτσια σύντομα τα θετικά τεστάκια να τα κρατάμε στο χέρι !!
και δεν πειράξει ας είναι τον επόμενο ή τον μεθεπόμενο μήνα.
το θετικό αποτέλεσμα θα μας δικαιώσει όλες μας και θα αξίζει όλη αυτή η αναμονή !!!
Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #3 - Σελίδα 4 328109 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #3 - Σελίδα 4 328109 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #3 - Σελίδα 4 328109

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Λεμονάκι έγραψε:και η μαμά μου λαδάκι με βαμβάκι βάζει

αχ ρε κορίτσια δεν ξέρετε πόσο ανυπομονώ την μέρα που θα δω θετικό αποτέλεσμα !!
όλες μας κορίτσια σύντομα τα θετικά τεστάκια να τα κρατάμε στο χέρι !!
και δεν πειράξει ας είναι τον επόμενο ή τον μεθεπόμενο μήνα.
το θετικό αποτέλεσμα θα μας δικαιώσει όλες μας και θα αξίζει όλη αυτή η αναμονή !!!
Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #3 - Σελίδα 4 328109 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #3 - Σελίδα 4 328109 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #3 - Σελίδα 4 328109


μακάρι Αναστασία μου!!κι ύστερα α έχουμε άλλο άγχος!να είναι όλα καλά!! αλλά αξίζει! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #3 - Σελίδα 4 417472

ifigeniaboz

ifigeniaboz
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ ΜΟΥ ΠΟΤΕ ΠΡΟΛΑΒΑΤΕ Κ ΦΤΑΣΑΤΕ ΣΤΗΝ 5 ΔΕΝ ΣΑΣ ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΩ...ΔΙΑΒΑΣΑ ΤΑ ΝΕΑ ΣΑΣ Κ ΣΑΣ ΞΑΝΑ ΑΦΗΝΩ ΓΙΑΤΙ ΣΤΙΣ 5ΔΟΥΛΕΥΩ ΠΑΛΙ!!!
ΣΑΣ ΦΙΛΩ ΘΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΤΟ ΒΡΑΔΥ

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κοριτσακια παω να ξαπλωσω μια ωριτσα υσηχια εχει κ εδω δεν εχω και τιποτα να κανω νωρις ειναι παω να την πεσω λιγουλακι Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #3 - Σελίδα 4 850933 Sleep

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
είναι καμιά εδώ ή φύγατε όλες??

Λεμονάκι

Λεμονάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
evi27 έγραψε:είναι καμιά εδώ ή φύγατε όλες??
εδώ τριγύρω είμαι και γω..

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εγώ νυστάζω τώρα γμτ....αλλά σε 1 ώρα πρέπει να φύγω για την δουλειά....το αυτί κόντεψα να το κάνω σαλάτα με το ελαιόλαδο αλλά τίποτα....πφφφ... Mad

Λεμονάκι

Λεμονάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
evi27 έγραψε:εγώ νυστάζω τώρα γμτ....αλλά σε 1 ώρα πρέπει να φύγω για την δουλειά....το αυτί κόντεψα να το κάνω σαλάτα με το ελαιόλαδο αλλά τίποτα....πφφφ... Mad
χαχαχαχα !!!
άκου σαλάτα !!!!
κοίτα αν δεν υποχωρήσει καλύτερα να το δει κανένας γιατρός μην σου κάνει πρόβλημα.
Εγώ βλέπω αλφα την Μαρία και αυτό γιατί δεν έχει κάτι άλλο.

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αν δεν ξεβουλώσει μέχρι αύριο θα πρέπει να πάρω πιο δραστικά μέτρα(γιατρό)....θα δοκιμάσω και ομοιοπαθητική το βράδυ που θα γυρίσω απ'τη δουλειά...με το μπάνιο βούλωσε,με το μπάνιο μήπως ξεβουλώσει Rolling Eyes

Λεμονάκι

Λεμονάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
evi27 έγραψε:αν δεν ξεβουλώσει μέχρι αύριο θα πρέπει να πάρω πιο δραστικά μέτρα(γιατρό)....θα δοκιμάσω και ομοιοπαθητική το βράδυ που θα γυρίσω απ'τη δουλειά...με το μπάνιο βούλωσε,με το μπάνιο μήπως ξεβουλώσει Rolling Eyes
γύρισε το κεφάλι σου στα πλάγια απο την πλευρά του βουλωμένου αυτιού και με την παλάμη σου χτύπα ελαφρά και συνεχόμενα το κεφάλι σου, λίγο ποιο πάνω απο το αυτί

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ήρθα πάλι κι εγώ!! Δεσποινάκι ωορρηξία θα είναι γιατί είμαστε μαζί εμείς κι εμένα το τεστ σημερα εδειξε σχεδον ιδιες στο χρώμα γραμμές, άρα το βράδυ ή αύριο θα δείξει ωορρηξία..φαντάζομαι Τετάρτη λοιπόν ότι θα γίνει εμένα!!Ελπίζω να καταφέρω να κάνω μέχρι και την Τετάρτη κάθε μέρα ζουζουνιές λοιπόν γιατί Πέμπτη δν βρισκόμαστε με τον αντρούλη μέχρι αργά το βράδυ άρα ότι πετύχουμε τότε!!Θα του δώσω να καταλάβει χιχιχιχι Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #3 - Σελίδα 4 328109 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #3 - Σελίδα 4 328109 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #3 - Σελίδα 4 328109

Ευούλα μου ελπίζω το αυτάκι μέχρι το βράδυ να σου έχει περάσει..εγώ ξάπλωνα το βράδυ από την μεριά που μπήκε νερό στο μαξιλάρι και μέχρι το πρωί είχε αδειάσει και είχα ξεκουφαθεί..ελπίζω να πιάσει αυτό!

Αναστασία (λεμονάκι) ελπίζω τον άλλο μήνα να κρατάς θετικό τεστάκι στα χεράκια σου, στο εύχομαι ολόψυχα κοπέλα μου!!Πάρε και λίγη μαγεία θετικής σκέψης!! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #3 - Σελίδα 4 377361 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #3 - Σελίδα 4 377361 Και σε όλες τις κοπέλες που προσπαθούν φυσικά κάθε μέρα σας σκεφτομαι όλες!!χωρις υπερβολές!!! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #3 - Σελίδα 4 669659 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #3 - Σελίδα 4 669659

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Λεμονάκι έγραψε:
evi27 έγραψε:αν δεν ξεβουλώσει μέχρι αύριο θα πρέπει να πάρω πιο δραστικά μέτρα(γιατρό)....θα δοκιμάσω και ομοιοπαθητική το βράδυ που θα γυρίσω απ'τη δουλειά...με το μπάνιο βούλωσε,με το μπάνιο μήπως ξεβουλώσει Rolling Eyes
γύρισε το κεφάλι σου στα πλάγια απο την πλευρά του βουλωμένου αυτιού και με την παλάμη σου χτύπα ελαφρά και συνεχόμενα το κεφάλι σου, λίγο ποιο πάνω απο το αυτί

αρνητικό...τεσπά...θα πάω κουφή στη δουλειά κι ο Θεός βοηθός!θα τα βάλω να γράψουν τεστ χεχεχεεχ

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 4 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις