Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
24 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 24 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 31 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 23 από 40]

zoyzoynitsa moy

zoyzoynitsa moy
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
mamavivo έγραψε:
Sot2010 έγραψε:
mamavivo έγραψε:

ΜΗΝ ΜΟΥ ΛΕς ΤΕΤΟΙΑ ΤΩΡΑ.ΤΟΝ ΚΟΙΤΑΩ ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΣΤΟ ΜΕΤΩΠΟ ΚΑΙ ΠΛΑΙ ΣΤΟ ΛΑΙΜΟ ΚΑΙ ΣΤΟ ΣΤΗΘΟς ΑΛΛΑ δεν εχει.μπερδευτηκα και γραφω με κεφαλαια.

Θερμόμετρο Βιβή! Ένα φαγανό παιδάκι που ξαφνικά του κόβεται η όρεξη, κάποιο λόγο έχει....σου λέω...το έχω δει επανειλημμένα στο παιδάκι μου!
μην αγχωνεσε μπορει να ειναι απο τα δοντακια ασχετα που δεν γκρινιαζει,εαν δεν εχει πυρετο κιολας μαλλον απο αυτο θα ειναι..αντε βαλτου και πες μας
ναι αλλα οταν εχει πυρετο γκρινιαζει και κοκκινιζει,αυτος μια χαρα ειναι βρε συ..λες να εχει πυρετο και να μην το καταλαβαινω δλδ?χωρις να ειναι ζεστος εστω και λιγο?τι να πω θα του βαλω να δω

Angie_77


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
mamavivo έγραψε:ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥΥΥΥΥΥΥΥ

σημερα ηπιαμε γαλα ΝΟΥΝΟΥ ΚΙD ομως ,που λεει απο 2 χρονων,θα παρω φρεσκο σημερα να δω .τωρα με πηρε η μαμα μου εφαγε την μιση φρουτοκρεμα παλι.μιλαμε οτι ο διονυσης ετρωγε τα παντα καιι πολυ,τωρα γιατι εχει κοψει δεν καταλαβαινω.γκρινια δεν εχει.χτες το βραδυ το γαλα που δεν ηπιε το εκανα κρεμα και εφαγε.
εμεις βαζουμε λιμπερο το 5 και ειμαστε πολυ καλα ,ειναι 11600 ο μικρος αλλα του κανει πολυ ανετα,και ολο το βραδυ το φοραει .τα τουζουρς μας κανανε συγκαμα,τα παμπερς του βγαζουν σπυρακια.μονο λιμπερο και babylino βαζω πλεον.τον πλενω σε καθε αλλαγη αλλα μεσα στην μερα ειναι γυμνουλης γιατι καθετε στο γιογιο επι το πληστον .στο μπανιο που του κανω μερα παρα μερα,θελω και 2ο ανθρωπο γιατι κανει ολο το μπανιο θαλασσαααα,κοπανιετε τοσο πολυ εκει μεσα,φοβαμαι μην χτυπησει,παιρνει και το ντους και μας κανει λουτσαα,και κανει οτι κανει καταδυση και μπουρμπουληθρες ,πολυ γελιο εχει,μετα μπουρνουζακι,στεγνωμα μαλλιων,πιτζαμες,γαλα,καναπες και νανι.μετα τον παω στην κουνια κοιμαται καμια ωρα,ξυπναει ,πεταει ολα τα πραγματα κατω και θελει να ερθει να κοιμηθει μαζι μου.
Χτες το βραδυ επεσε απο το κρεβατι μου οπως κοιμοταν ,πηρα μια λαχταρα ,κοιμαται ατσουμπαλα οπως ολα τα παιδακια.Πλεον λεμε και μαμα ,επιτελους δλδ.

Καλημέρα Βιβή μου!!! Για δοκίμασε και το φρέσκο μήπως του αρέσει κι αυτό. Εγώ της δίνω αλλά πίνει μισό φλυτζανάκι του τσαγιού. Όπως και χυμό επίσης και γενικά είναι ολιγόφαγη. Αλλά δεν τρελαίνομαι. Είμαστε 8990 και η παιδίατρος λέει είμαστε καλά. Οπότε αφού με όσο τρώει είναι εντάξει δεν σκάω κι όλας γιατί αυτό μου έλειπε. Βέβαια γάλα πρέπει να πίνει αλλά και τι να την κάνω?? Να την δέσω κάτω και να την ζορίσω?? Δεν πρόκειται να το πιει.
Εγώ πάλι της βάζω pambers και δεν τα αλλάζω. Μας έχουν βγει μια χαρά ως τώρα. Ούτε σπυράκια ούτε συγκάματα.
Λοιπόν τον Διονύση πρέπει να του βάλετε κάμερα όπως είχε πει και μια κοπέλα. Τόοοοσα πολλά που κάνει το ζουζούνι είναι για φάγωμα!!! Κι εμένα το καλοκαίρι μου έβγαζε το νερό από το μπανιεράκι και γινότανε λούτσα το μπάνιο. Τώρα την λούζω γρηγορα γρήγορα και της πλένω και το σωματάκι και την βγάζω σχετικά γρήγορα να μην κρυώσει. Δεν την πλένω στην μπανιέρα την μεγάλη γιατί φοβάμαι μην γλυστρίσει πρώτον, και δεύτερον θα μου πιαστεί και η μέση μέχρι να την πλύνω και να την ξεβγάλω.

Πώς και τον έχεις γυμνούλι τον Διονύση?? Δεν φοβάσαι μην σου κρυώσει ??

Φιλιά πολλά στον ταρζανάκο σου τον τρελιάρηηηηη!!!! ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ 2010 #2 - Σελίδα 23 669659 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ 2010 #2 - Σελίδα 23 669659 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ 2010 #2 - Σελίδα 23 669659

Angie_77


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
grammatiki έγραψε:
Angie_77 έγραψε:
αλικακι έγραψε:Κοριτσάκια,να σας ρωτήσω κάτι...εμένα ο μικρός που ξυπνάει για αλλαγή πάνας μήπως είναι δείγμα ότι πρέπει να του αλλάξω νούμερο??? Rolling Eyes
Τώρα του φοράω το 5.Εσείς τι τους φοράτε???

Καλημέρα Αλικάκι μου!!!! Τώρα θα γελάσω Laughing Laughing Laughing Εμείς φοράμε Νο 4+ αλλά μας είναι αρκετά καλό μη σου πω ότι και το 4 μας χωράει κανονικά Laughing Laughing Laughing

Πώς καταλαβαίνεις ότι ο μικρός θέλει να του αλλάξεις πάνα?? (Μόλις πήρα το πληκτρολόγιο στα πόδια γιατί η μικρή ήθελε να κλείσω την ξύλινη βάση που στηρίζεται Mad Mad Mad )
Μήπως να τον δοκίμαζες για γιογιό?? Αν και οι παιδίατροι λένε ότι είναι καλύτερα καλοκαίρι, εμένα μου λέει πολλές φορές κακά πριν τα κάνει και θα πάω να της πάρω ένα έτσι δοκιμάστικά να το συνηθίζει σιγά σιγά!!!

εμενα τα κακα τα λεει παντα αφου τα εχει κανει ρε γαμωτο.αποτο καλοκαιρι ομως θα την ξεκινησω με γιογιο.

Καλημέρα Γραμματική μου. Να της ξεκινήσεις το καλοκαίρι γιογιό να μαθαίνει. Άμα της λές κάθε μέρα τι κανουμε στο γιογιό, θα μάθει που θα πάει και θα στο λέει πριν τα κάνει Smile Smile

Sot2010

Sot2010
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
mamavivo έγραψε:

ναι αλλα οταν εχει πυρετο γκρινιαζει και κοκκινιζει,αυτος μια χαρα ειναι βρε συ..λες να εχει πυρετο και να μην το καταλαβαινω δλδ?χωρις να ειναι ζεστος εστω και λιγο?τι να πω θα του βαλω να δω

Περίμενε! Διαβάζω τώρα οτι ήταν άρρωστος! Η ορεξούλα του κόπηκε απο τότε ή είναι πιο πρόσφατο;

grammatiki έγραψε:

ηταν αρρωστος πριν βρε για αυτο ισως του εχει κοπει η ορεξη.αν εχει πυρετο η δικια μου κανει μια βδομαδα να ανοιξει η ορεξη της μετα.

Α! ΟΚ, μου διέφυγε αυτό!

Angie_77


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Sot2010 έγραψε:
Angie_77 έγραψε:
[Εμείς φοράμε Νο 4+ αλλά μας είναι αρκετά καλό μη σου πω ότι και το 4 μας χωράει κανονικά Laughing Laughing Laughing

Πώς καταλαβαίνεις ότι ο μικρός θέλει να του αλλάξεις πάνα?? (Μόλις πήρα το πληκτρολόγιο στα πόδια γιατί η μικρή ήθελε να κλείσω την ξύλινη βάση που στηρίζεται Mad Mad Mad )
Μήπως να τον δοκίμαζες για γιογιό?? Αν και οι παιδίατροι λένε ότι είναι καλύτερα καλοκαίρι, εμένα μου λέει πολλές φορές κακά πριν τα κάνει και θα πάω να της πάρω ένα έτσι δοκιμάστικά να το συνηθίζει σιγά σιγά!!![/color]

Γεια σου Angie! Κι ο δικός μου το ίδιο κάνει και θέλω να πάω να του πάρω γιογιό...Όταν θέλει να κάνει κακάκια το λέει και μετά πηγαίνει και κρύβεται πίσω απο τον καναπέ ή το κρεβάτι ή το τραπέζι για να έχει την ησυχία του!!! Very Happy Very Happy Very Happy

Καλημέρα Σωτηρία μου (έχεις το όνομα του παππού μου) !!! Άχου το μωρέ τι καλός που είναι ο μικρός σου. Από τώρα θέλει privacy ε?? Καλό αυτό !!! Laughing
Εμένα μου το λέει όπου και αν είναι και συνήθως περνάει λίγη ώρα μέχρι να γίνει το συμβάν Laughing Laughing Laughing
Καμιά φορά τα κάνει και αμέσως αλλά εμένα δεν κάνει και κάθε μέρα και μερικές φορές είναι και σφιχτά και αργεί. Την Κυριακή στην γιαγιά μου που ήμασταν έλεγε κακά και τα έκανε την άλλη μέρα να φανταστείς. Shocked Shocked Shocked

mamavivo

mamavivo
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Angie_77 έγραψε:
mamavivo έγραψε:ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥΥΥΥΥΥΥΥ

σημερα ηπιαμε γαλα ΝΟΥΝΟΥ ΚΙD ομως ,που λεει απο 2 χρονων,θα παρω φρεσκο σημερα να δω .τωρα με πηρε η μαμα μου εφαγε την μιση φρουτοκρεμα παλι.μιλαμε οτι ο διονυσης ετρωγε τα παντα καιι πολυ,τωρα γιατι εχει κοψει δεν καταλαβαινω.γκρινια δεν εχει.χτες το βραδυ το γαλα που δεν ηπιε το εκανα κρεμα και εφαγε.
εμεις βαζουμε λιμπερο το 5 και ειμαστε πολυ καλα ,ειναι 11600 ο μικρος αλλα του κανει πολυ ανετα,και ολο το βραδυ το φοραει .τα τουζουρς μας κανανε συγκαμα,τα παμπερς του βγαζουν σπυρακια.μονο λιμπερο και babylino βαζω πλεον.τον πλενω σε καθε αλλαγη αλλα μεσα στην μερα ειναι γυμνουλης γιατι καθετε στο γιογιο επι το πληστον .στο μπανιο που του κανω μερα παρα μερα,θελω και 2ο ανθρωπο γιατι κανει ολο το μπανιο θαλασσαααα,κοπανιετε τοσο πολυ εκει μεσα,φοβαμαι μην χτυπησει,παιρνει και το ντους και μας κανει λουτσαα,και κανει οτι κανει καταδυση και μπουρμπουληθρες ,πολυ γελιο εχει,μετα μπουρνουζακι,στεγνωμα μαλλιων,πιτζαμες,γαλα,καναπες και νανι.μετα τον παω στην κουνια κοιμαται καμια ωρα,ξυπναει ,πεταει ολα τα πραγματα κατω και θελει να ερθει να κοιμηθει μαζι μου.
Χτες το βραδυ επεσε απο το κρεβατι μου οπως κοιμοταν ,πηρα μια λαχταρα ,κοιμαται ατσουμπαλα οπως ολα τα παιδακια.Πλεον λεμε και μαμα ,επιτελους δλδ.

Καλημέρα Βιβή μου!!! Για δοκίμασε και το φρέσκο μήπως του αρέσει κι αυτό. Εγώ της δίνω αλλά πίνει μισό φλυτζανάκι του τσαγιού. Όπως και χυμό επίσης και γενικά είναι ολιγόφαγη. Αλλά δεν τρελαίνομαι. Είμαστε 8990 και η παιδίατρος λέει είμαστε καλά. Οπότε αφού με όσο τρώει είναι εντάξει δεν σκάω κι όλας γιατί αυτό μου έλειπε. Βέβαια γάλα πρέπει να πίνει αλλά και τι να την κάνω?? Να την δέσω κάτω και να την ζορίσω?? Δεν πρόκειται να το πιει.
Εγώ πάλι της βάζω pambers και δεν τα αλλάζω. Μας έχουν βγει μια χαρά ως τώρα. Ούτε σπυράκια ούτε συγκάματα.
Λοιπόν τον Διονύση πρέπει να του βάλετε κάμερα όπως είχε πει και μια κοπέλα. Τόοοοσα πολλά που κάνει το ζουζούνι είναι για φάγωμα!!! Κι εμένα το καλοκαίρι μου έβγαζε το νερό από το μπανιεράκι και γινότανε λούτσα το μπάνιο. Τώρα την λούζω γρηγορα γρήγορα και της πλένω και το σωματάκι και την βγάζω σχετικά γρήγορα να μην κρυώσει. Δεν την πλένω στην μπανιέρα την μεγάλη γιατί φοβάμαι μην γλυστρίσει πρώτον, και δεύτερον θα μου πιαστεί και η μέση μέχρι να την πλύνω και να την ξεβγάλω.εγω αν τον κανω γρηγορα φωναζει σαν τρελος για κανα μισαωρο,οποτε τον αφηνει να κανει καταδυσεις και μετα τον βγαζω Πώς και τον έχεις γυμνούλι τον Διονύση?? Δεν φοβάσαι μην σου κρυώσει ??οχι γιατι το σπιτι ειναι πολυ ζεστο και φυσικα απο πανω ειναι ντυμενος και καλτσακια ,πασουμακια φοραει,απλα δεν φοραει παντελονι και πανα για καποιες στιγμες που ξερω πλεον οτι θα κανει τσισα και κακακιαΦιλιά πολλά στον ταρζανάκο σου τον τρελιάρηηηηη!!!! ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ 2010 #2 - Σελίδα 23 669659 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ 2010 #2 - Σελίδα 23 669659 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ 2010 #2 - Σελίδα 23 669659
ευχαριστω και στην δικη σου την ζουζου....

mamavivo

mamavivo
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Sot2010 έγραψε:
mamavivo έγραψε:

ναι αλλα οταν εχει πυρετο γκρινιαζει και κοκκινιζει,αυτος μια χαρα ειναι βρε συ..λες να εχει πυρετο και να μην το καταλαβαινω δλδ?χωρις να ειναι ζεστος εστω και λιγο?τι να πω θα του βαλω να δω

Περίμενε! Διαβάζω τώρα οτι ήταν άρρωστος! Η ορεξούλα του κόπηκε απο τότε ή είναι πιο πρόσφατο;

grammatiki έγραψε:

ηταν αρρωστος πριν βρε για αυτο ισως του εχει κοπει η ορεξη.αν εχει πυρετο η δικια μου κανει μια βδομαδα να ανοιξει η ορεξη της μετα.

Α! ΟΚ, μου διέφυγε αυτό!
αντε βρε σωτηρια και με κοψοχολιασες αχχαχαχχαχα γραμματικη μου ευχαριστω για την επισημανση .

Sot2010

Sot2010
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Angie_77 έγραψε:

Καλημέρα Σωτηρία μου (έχεις το όνομα του παππού μου) !!! Άχου το μωρέ τι καλός που είναι ο μικρός σου. Από τώρα θέλει privacy ε?? Καλό αυτό !!! Laughing
Εμένα μου το λέει όπου και αν είναι και συνήθως περνάει λίγη ώρα μέχρι να γίνει το συμβάν Laughing Laughing Laughing
Καμιά φορά τα κάνει και αμέσως αλλά εμένα δεν κάνει και κάθε μέρα και μερικές φορές είναι και σφιχτά και αργεί. Την Κυριακή στην γιαγιά μου που ήμασταν έλεγε κακά και τα έκανε την άλλη μέρα να φανταστείς. Shocked Shocked Shocked [/color]

Laughing Laughing Laughing Αχ, τη ζουζουνίτσα! Τι ζόρι θα είχε η καημενούλα που ήθελε απο την Κυριακή και τα κατάφερε τη Δευτέρα....! Εμένα έχει πλάκα που ενώ λέει οτι θα κάνει ή οτι έκανε, μετά δε θέλει να παρατήσει το παιχνίδι για να τα βγάλουμε! Του λέω πάμε να βγάλουμε τα κακάκια; Και κουνάει το κεφάλι αρνητικά....Πάντα σηκωτό τον παίρνω..ποτέ δεν προθυμοποιείται! Very Happy

Angie_77


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημέρα και στις υπόλοιπες μανουλίτσες !!!
Εχτές ανακάλυψα γιατί έχουμε γρίνια τις τελευταίες μέρες. Δόντια το πιθανότερο. Δεν μπορώ να φανταστώ κάτι άλλο. Κοιμήθηκε στις 00.30 μέχρι τις 03.00 και μετά ως τις 04.15 πότε έκλαιγε, και πότε προσπαθούσε να κοιμηθεί η ψυχούλα μου. Όμως όταν πονάει από δόντι θέλει να την έχω αγκαλιά και να περπατάω μέσα στο σπίτι. Αν με πονέσει η μέση μου και πω να καθίσω 2 λεπτά, γίνεται χαμός από κλάματα και κοπανήματα για να σηκωθώ. Δεν ξέρω γιατί ηρεμεί με το περπάτημα. Αλλά η μέση μου κορίτσια χάλια. Αφήστε που παραπατούσα από την ζαλάδα γιατί ξύπνησα από βαθύ ύπνο. Εσάς όταν έχουν δοντάκια πως αντιδρούνε??

Sot2010

Sot2010
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
mamavivo έγραψε:
[
αντε βρε σωτηρια και με κοψοχολιασες αχχαχαχχαχα γραμματικη μου ευχαριστω για την επισημανση .

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ 2010 #2 - Σελίδα 23 667478 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ 2010 #2 - Σελίδα 23 667478 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ 2010 #2 - Σελίδα 23 667478
Πάντως σοβαρά Βιβή, ο δικός μου όταν είναι αρρωστούλης και τρώει κανονικά δεν ανησυχώ καθόλου...Όταν ελαττώσει το φαγητό με πιάνει πανικός...πλησιάζει υψηλός πυρετός...φτου,φτου, μακριά απο μας!!! Όλα καλά λοιπόν! Δεν ήθελα να σε αναστατώσω!

Angie_77


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Sot2010 έγραψε:
Angie_77 έγραψε:

Καλημέρα Σωτηρία μου (έχεις το όνομα του παππού μου) !!! Άχου το μωρέ τι καλός που είναι ο μικρός σου. Από τώρα θέλει privacy ε?? Καλό αυτό !!! Laughing
Εμένα μου το λέει όπου και αν είναι και συνήθως περνάει λίγη ώρα μέχρι να γίνει το συμβάν Laughing Laughing Laughing
Καμιά φορά τα κάνει και αμέσως αλλά εμένα δεν κάνει και κάθε μέρα και μερικές φορές είναι και σφιχτά και αργεί. Την Κυριακή στην γιαγιά μου που ήμασταν έλεγε κακά και τα έκανε την άλλη μέρα να φανταστείς. Shocked Shocked Shocked [/color]

Laughing Laughing Laughing Αχ, τη ζουζουνίτσα! Τι ζόρι θα είχε η καημενούλα που ήθελε απο την Κυριακή και τα κατάφερε τη Δευτέρα....! Εμένα έχει πλάκα που ενώ λέει οτι θα κάνει ή οτι έκανε, μετά δε θέλει να παρατήσει το παιχνίδι για να τα βγάλουμε! Του λέω πάμε να βγάλουμε τα κακάκια; Και κουνάει το κεφάλι αρνητικά....Πάντα σηκωτό τον παίρνω..ποτέ δεν προθυμοποιείται! Very Happy

Κι εμένα από μωρό που ήταν δεν έκλαιγε για να την αλλάξω. Ούτε και τώρα. Συνεχίζει το παιχνίδι με τα κακά στον πωπό Razz Razz Razz
Αλλά εμένα έρχεται να την αλλάξω. Της ζητάω το χεράκι και μου το δίνει και
πάμε στο μπάνιο να κάνουμε πίτσι πίτσι τον κώλιο !!!! Razz Razz Razz

grammatiki

grammatiki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Angie_77 έγραψε:Καλημέρα και στις υπόλοιπες μανουλίτσες !!!
Εχτές ανακάλυψα γιατί έχουμε γρίνια τις τελευταίες μέρες. Δόντια το πιθανότερο. Δεν μπορώ να φανταστώ κάτι άλλο. Κοιμήθηκε στις 00.30 μέχρι τις 03.00 και μετά ως τις 04.15 πότε έκλαιγε, και πότε προσπαθούσε να κοιμηθεί η ψυχούλα μου. Όμως όταν πονάει από δόντι θέλει να την έχω αγκαλιά και να περπατάω μέσα στο σπίτι. Αν με πονέσει η μέση μου και πω να καθίσω 2 λεπτά, γίνεται χαμός από κλάματα και κοπανήματα για να σηκωθώ. Δεν ξέρω γιατί ηρεμεί με το περπάτημα. Αλλά η μέση μου κορίτσια χάλια. Αφήστε που παραπατούσα από την ζαλάδα γιατί ξύπνησα από βαθύ ύπνο. Εσάς όταν έχουν δοντάκια πως αντιδρούνε??


αστα να πανε το σαβατο με τρελανε με την γκρινια της.και τελικα την κυριακη ειδα τον κυνοδοντα και ειχε σκασει.

Sot2010

Sot2010
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Angie_77 έγραψε:Καλημέρα και στις υπόλοιπες μανουλίτσες !!!
Εχτές ανακάλυψα γιατί έχουμε γρίνια τις τελευταίες μέρες. Δόντια το πιθανότερο. Δεν μπορώ να φανταστώ κάτι άλλο. Κοιμήθηκε στις 00.30 μέχρι τις 03.00 και μετά ως τις 04.15 πότε έκλαιγε, και πότε προσπαθούσε να κοιμηθεί η ψυχούλα μου. Όμως όταν πονάει από δόντι θέλει να την έχω αγκαλιά και να περπατάω μέσα στο σπίτι. Αν με πονέσει η μέση μου και πω να καθίσω 2 λεπτά, γίνεται χαμός από κλάματα και κοπανήματα για να σηκωθώ. Δεν ξέρω γιατί ηρεμεί με το περπάτημα. Αλλά η μέση μου κορίτσια χάλια. Αφήστε που παραπατούσα από την ζαλάδα γιατί ξύπνησα από βαθύ ύπνο. Εσάς όταν έχουν δοντάκια πως αντιδρούνε??

Angie μου, για να μην κουράζεις τόσο πολύ τη μεσούλα σου και να μην χάνεις τον ύπνο σου (που μας είναι και πολύτιμος) γιατί δεν δοκιμάζεις να την πάρεις μαζί σου στο κρεβάτι για να νιώσει ότι είναι κοντά στη μανούλα και να κοιμηθεί; Βέβαια υπάρχει ο κίνδυνος να της αρέσει πολύ και να μη θέλει να φύγει μετά αλλά σίγουρα θα ηρεμήσει. Εσύ ξέρεις βέβαια! Smile

Angie_77


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Sot2010 έγραψε:
Angie_77 έγραψε:Καλημέρα και στις υπόλοιπες μανουλίτσες !!!
Εχτές ανακάλυψα γιατί έχουμε γρίνια τις τελευταίες μέρες. Δόντια το πιθανότερο. Δεν μπορώ να φανταστώ κάτι άλλο. Κοιμήθηκε στις 00.30 μέχρι τις 03.00 και μετά ως τις 04.15 πότε έκλαιγε, και πότε προσπαθούσε να κοιμηθεί η ψυχούλα μου. Όμως όταν πονάει από δόντι θέλει να την έχω αγκαλιά και να περπατάω μέσα στο σπίτι. Αν με πονέσει η μέση μου και πω να καθίσω 2 λεπτά, γίνεται χαμός από κλάματα και κοπανήματα για να σηκωθώ. Δεν ξέρω γιατί ηρεμεί με το περπάτημα. Αλλά η μέση μου κορίτσια χάλια. Αφήστε που παραπατούσα από την ζαλάδα γιατί ξύπνησα από βαθύ ύπνο. Εσάς όταν έχουν δοντάκια πως αντιδρούνε??

Angie μου, για να μην κουράζεις τόσο πολύ τη μεσούλα σου και να μην χάνεις τον ύπνο σου (που μας είναι και πολύτιμος) γιατί δεν δοκιμάζεις να την πάρεις μαζί σου στο κρεβάτι για να νιώσει ότι είναι κοντά στη μανούλα και να κοιμηθεί; Βέβαια υπάρχει ο κίνδυνος να της αρέσει πολύ και να μη θέλει να φύγει μετά αλλά σίγουρα θα ηρεμήσει. Εσύ ξέρεις βέβαια! Smile

Σωτηρία μου δεν τρελαίνεται να κοιμάται στο κρεβάτι μου. Από πολύ μωρό την είχα στην καλαθούνα ως 6 μηνών και μετά καροτσάκι. Την κούνια της ουτε ζωγραφιστή να την δει. Τώρα τελευταία την βάζω στην κούνια αλλά το θέμα μας είναι ότι κοιμάται στο στήθος και μετά την ξαπλώνω στην κούνια και αν ξυπναει συνέχεια την βάζω στο καροτσάκι και κοιμάται εκεί.
Επίσης χτες που πονούσε δεν ήθελε ούτε στήθος που τρελαίνεται και έκλαιγε. Πώς να την βάλω να κοιμηθεί όταν πονάει και κλαίει??
Και επίσης έχω να κοιμηθώ σερί εδώ και 17 μήνες. Όσο είναι η μικρή δηλ, έτσι κι αλλιώς γιατί ξυπνάει τα βράδια κάθε 2 ώρες σχεδόν και κοιμάται και αργά μετά τις 00.00. Οπότε υπομονή μέχρι να βγουν τα παλιοδόντια, τι να κάνουμε?? Αυτά τα καημένα που πονάνε σκέφτομαι!!!

Angie_77


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
grammatiki έγραψε:
Angie_77 έγραψε:Καλημέρα και στις υπόλοιπες μανουλίτσες !!!
Εχτές ανακάλυψα γιατί έχουμε γρίνια τις τελευταίες μέρες. Δόντια το πιθανότερο. Δεν μπορώ να φανταστώ κάτι άλλο. Κοιμήθηκε στις 00.30 μέχρι τις 03.00 και μετά ως τις 04.15 πότε έκλαιγε, και πότε προσπαθούσε να κοιμηθεί η ψυχούλα μου. Όμως όταν πονάει από δόντι θέλει να την έχω αγκαλιά και να περπατάω μέσα στο σπίτι. Αν με πονέσει η μέση μου και πω να καθίσω 2 λεπτά, γίνεται χαμός από κλάματα και κοπανήματα για να σηκωθώ. Δεν ξέρω γιατί ηρεμεί με το περπάτημα. Αλλά η μέση μου κορίτσια χάλια. Αφήστε που παραπατούσα από την ζαλάδα γιατί ξύπνησα από βαθύ ύπνο. Εσάς όταν έχουν δοντάκια πως αντιδρούνε??


αστα να πανε το σαβατο με τρελανε με την γκρινια της.και τελικα την κυριακη ειδα τον κυνοδοντα και ειχε σκασει.

Αχ μπράβο που βγήκε τόσο γρήγορα το δοντάκι. Ελπίζω να μην ταλαιπωρηθείτε άλλο !!! Μεγιά κι όλας το νέο απόκτημα!!! Very Happy Very Happy

mommy12585

mommy12585
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Πωπω διαβάζω τις ιστορίες σας με τα δόντια και όλη αυτή την ταλαιπωρία, είναι πολύ ζόρι τελικά για πολλά παιδάκια, εμείς ευτυχώς ούτε καταλάβαμε για πότε τα έβγαλε. Κάτι γκρίνιες τέτοιες είχαμε περίπου 10-12 μηνών που άρχισε να βγάζει, μετά έβγαιναν το ένα μετά το άλλο, χωρίς να το πάρουμε χαμπάρι!! Υπομονή κορίτσια!!!

Sot2010

Sot2010
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Angie_77 έγραψε:

Σωτηρία μου δεν τρελαίνεται να κοιμάται στο κρεβάτι μου. Από πολύ μωρό την είχα στην καλαθούνα ως 6 μηνών και μετά καροτσάκι. Την κούνια της ουτε ζωγραφιστή να την δει. Τώρα τελευταία την βάζω στην κούνια αλλά το θέμα μας είναι ότι κοιμάται στο στήθος και μετά την ξαπλώνω στην κούνια και αν ξυπναει συνέχεια την βάζω στο καροτσάκι και κοιμάται εκεί.
Επίσης χτες που πονούσε δεν ήθελε ούτε στήθος που τρελαίνεται και έκλαιγε. Πώς να την βάλω να κοιμηθεί όταν πονάει και κλαίει??
Και επίσης έχω να κοιμηθώ σερί εδώ και 17 μήνες. Όσο είναι η μικρή δηλ, έτσι κι αλλιώς γιατί ξυπνάει τα βράδια κάθε 2 ώρες σχεδόν και κοιμάται και αργά μετά τις 00.00. Οπότε υπομονή μέχρι να βγουν τα παλιοδόντια, τι να κάνουμε?? Αυτά τα καημένα που πονάνε σκέφτομαι!!!

17 μηνών και ξυπνάει κάθε 2 ώρες;;;;;; Πωπω! κουκλίτσα μου χαρά στο κουράγιο σου...θα πρέπει να αισθάνεσαι μια μόνιμη κούραση!!! Αλλά και το καρότσι μου φαίνεται πολύ κουραστικό για τη ζουζουνίτσα! Δεν θέλει ν' απλωθεί; Να γυρίσει, να σηκωθεί; Μήπως δε βολεύεται και ξυπνάει τόσο συχνά; Δεν ξέρω βρε κουκλίτσα μου, αλλά αφού ξυπνάς που ξυπνάς καλύτερα να τη βάζεις στο κρεβατάκι της μέχρι να συνηθίσει! Έγινε κοπελάρα τώρα! Χωρίς παρεξήγηση πάντα, έτσι; Φιλιά!

αλικακι

αλικακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Angie_77 έγραψε:
αλικακι έγραψε:Κοριτσάκια,να σας ρωτήσω κάτι...εμένα ο μικρός που ξυπνάει για αλλαγή πάνας μήπως είναι δείγμα ότι πρέπει να του αλλάξω νούμερο??? Rolling Eyes
Τώρα του φοράω το 5.Εσείς τι τους φοράτε???

Καλημέρα Αλικάκι μου!!!! Τώρα θα γελάσω Laughing Laughing Laughing Εμείς φοράμε Νο 4+ αλλά μας είναι αρκετά καλό μη σου πω ότι και το 4 μας χωράει κανονικά Laughing Laughing Laughing

Πώς καταλαβαίνεις ότι ο μικρός θέλει να του αλλάξεις πάνα?? (Μόλις πήρα το πληκτρολόγιο στα πόδια γιατί η μικρή ήθελε να κλείσω την ξύλινη βάση που στηρίζεται Mad Mad Mad )
Μήπως να τον δοκίμαζες για γιογιό?? Αν και οι παιδίατροι λένε ότι είναι καλύτερα καλοκαίρι, εμένα μου λέει πολλές φορές κακά πριν τα κάνει και θα πάω να της πάρω ένα έτσι δοκιμάστικά να το συνηθίζει σιγά σιγά!!!

Αχ,εμένα τα κάνει και μετά τα λέει!Δεν νομίζω ότι είναι έτοιμος!!
Το καταλαβαίνω γιατί έχει μερικές μέρες που ξυπνάει στο ενδιάμεσο και όταν τον αλλάζω,χαμογελάει και ξανακοιμάται.
Μπράβο στο κοριτσάκι σου!!!


Χτες τον ζύγισα τον δικό μου και είναι 12 κιλά.Και μου έχει πάρει η πεθερά 4 πακέτα νούμερο 5...θα πάρω άλλα και θα του τα φοράω την ημέρα αυτά.
Θα πάρω αυτά που λέει το Αλικάκι..

αλικακι

αλικακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mamavivo έγραψε:ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥΥΥΥΥΥΥΥ

σημερα ηπιαμε γαλα ΝΟΥΝΟΥ ΚΙD ομως ,που λεει απο 2 χρονων,θα παρω φρεσκο σημερα να δω .τωρα με πηρε η μαμα μου εφαγε την μιση φρουτοκρεμα παλι.μιλαμε οτι ο διονυσης ετρωγε τα παντα καιι πολυ,τωρα γιατι εχει κοψει δεν καταλαβαινω.γκρινια δεν εχει.χτες το βραδυ το γαλα που δεν ηπιε το εκανα κρεμα και εφαγε.
εμεις βαζουμε λιμπερο το 5 και ειμαστε πολυ καλα ,ειναι 11600 ο μικρος αλλα του κανει πολυ ανετα,και ολο το βραδυ το φοραει .τα τουζουρς μας κανανε συγκαμα,τα παμπερς του βγαζουν σπυρακια.μονο λιμπερο και babylino βαζω πλεον.τον πλενω σε καθε αλλαγη αλλα μεσα στην μερα ειναι γυμνουλης γιατι καθετε στο γιογιο επι το πληστον .στο μπανιο που του κανω μερα παρα μερα,θελω και 2ο ανθρωπο γιατι κανει ολο το μπανιο θαλασσαααα,κοπανιετε τοσο πολυ εκει μεσα,φοβαμαι μην χτυπησει,παιρνει και το ντους και μας κανει λουτσαα,και κανει οτι κανει καταδυση και μπουρμπουληθρες ,πολυ γελιο εχει,μετα μπουρνουζακι,στεγνωμα μαλλιων,πιτζαμες,γαλα,καναπες και νανι.μετα τον παω στην κουνια κοιμαται καμια ωρα,ξυπναει ,πεταει ολα τα πραγματα κατω και θελει να ερθει να κοιμηθει μαζι μου.
Χτες το βραδυ επεσε απο το κρεβατι μου οπως κοιμοταν ,πηρα μια λαχταρα ,κοιμαται ατσουμπαλα οπως ολα τα παιδακια.Πλεον λεμε και μαμα ,επιτελους δλδ.


Μπράβο που λέτε "μαμά"!!!!!! ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ 2010 #2 - Σελίδα 23 328109
Άντε τώρα θα βαρεθείς(που λέει ο λόγος) να το ακούς!!!!!
Απ'το κρεβάτι μου έχει πέσει και μένα,μια φορά σε διακοπές που δεν είχαμε μαζί το πάρκο και τρόμαξα πάρα πολύ αλλά ευτυχώς κράταγε αγκαλιά το μαξιλάρι και έπεσε στα μαλάκα!!!
Το γιο γιο το έχετε καθιερώσει ε??Μωρέ μπράβο σας!!!!!
Κάνει τέτοια πράματα στο μπάνιο ο Διονυσάκης???Εεεεε,δεν το πιστεύω!!!!χιχιχιχ!!!!!!

αλικακι

αλικακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Angie_77 έγραψε:Καλημέρα και στις υπόλοιπες μανουλίτσες !!!
Εχτές ανακάλυψα γιατί έχουμε γρίνια τις τελευταίες μέρες. Δόντια το πιθανότερο. Δεν μπορώ να φανταστώ κάτι άλλο. Κοιμήθηκε στις 00.30 μέχρι τις 03.00 και μετά ως τις 04.15 πότε έκλαιγε, και πότε προσπαθούσε να κοιμηθεί η ψυχούλα μου. Όμως όταν πονάει από δόντι θέλει να την έχω αγκαλιά και να περπατάω μέσα στο σπίτι. Αν με πονέσει η μέση μου και πω να καθίσω 2 λεπτά, γίνεται χαμός από κλάματα και κοπανήματα για να σηκωθώ. Δεν ξέρω γιατί ηρεμεί με το περπάτημα. Αλλά η μέση μου κορίτσια χάλια. Αφήστε που παραπατούσα από την ζαλάδα γιατί ξύπνησα από βαθύ ύπνο. Εσάς όταν έχουν δοντάκια πως αντιδρούνε??



Με αυπνίες,γκρίνια και πολύ κλάμα!!!
Επίσης κι ο δικός μου δεν ηρεμεί αν πάω να καθήσω...έχω πετάξει κάτι φλέβες και στα δύο μου τα πόδια...νααααα....με το συμπάθειο!!!!!!!!
Άτιμα δοντάκια!Εύχομαι να βγει γρήγορα να μην ταλαιπωρείται η μικρούλα σου!!!!

αλικακι

αλικακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
zoyzoynitsa moy έγραψε:καλημερα εμεις φοραμε το νουμερο 4+,εχθες πηραμε βρακακια μπαμπερς ηθελα να τα δοκιμασω.σημερα εφαγε τραχανα η δικη μου ευτηχως..γιατι εχθες με γαλα τιν βγαλαμε ολη μερα και αυτο με το ζορι.κοριτσια ηθελα να σας ρωτησω εχθες ειδα ενα θεμα στιν τηλεοραση με τον προγενιτικο ελεγχο τις μητερας και του πατερα στιν εγκυμοσυνη,εσυς οταν μεινατε εγκυος ελεχθεικατε/απο διαφορες ασθενειες πχ μεσογειακη αναιμια κ.α?γιατι μιλουσαν οτι εχει μπει στο προγενιτικο ελεγχο τις μητερας αλλα εγω δεν ειδα κατι τετιο στις εξετασεις μου.φυσικα το ζητησα απο μονη αλλα λεω αφου θεωρειτε αναγκαστικο γιατι δεν υπαρχει στις εξετασεις?εμεις σημερα ειμαστε λιγο καλητερα αλλα εχουμε αυτο το χουρ χουρ,δεν ξερω να τιν παω στον γιατρο η οχι?


Εμείς τίποτα δεν κάναμε!!!Όταν έμεινα έγγυος τις έκανα τις εξετάσεις μου.
Για το χουρ χουρ που λες,πάρε τον γιατρό ένα τηλέφωνο να τον ρωτήσεις.

grammatiki

grammatiki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Angie_77 έγραψε:
grammatiki έγραψε:
Angie_77 έγραψε:Καλημέρα και στις υπόλοιπες μανουλίτσες !!!
Εχτές ανακάλυψα γιατί έχουμε γρίνια τις τελευταίες μέρες. Δόντια το πιθανότερο. Δεν μπορώ να φανταστώ κάτι άλλο. Κοιμήθηκε στις 00.30 μέχρι τις 03.00 και μετά ως τις 04.15 πότε έκλαιγε, και πότε προσπαθούσε να κοιμηθεί η ψυχούλα μου. Όμως όταν πονάει από δόντι θέλει να την έχω αγκαλιά και να περπατάω μέσα στο σπίτι. Αν με πονέσει η μέση μου και πω να καθίσω 2 λεπτά, γίνεται χαμός από κλάματα και κοπανήματα για να σηκωθώ. Δεν ξέρω γιατί ηρεμεί με το περπάτημα. Αλλά η μέση μου κορίτσια χάλια. Αφήστε που παραπατούσα από την ζαλάδα γιατί ξύπνησα από βαθύ ύπνο. Εσάς όταν έχουν δοντάκια πως αντιδρούνε??


αστα να πανε το σαβατο με τρελανε με την γκρινια της.και τελικα την κυριακη ειδα τον κυνοδοντα και ειχε σκασει.

Αχ μπράβο που βγήκε τόσο γρήγορα το δοντάκι. Ελπίζω να μην ταλαιπωρηθείτε άλλο !!! Μεγιά κι όλας το νέο απόκτημα!!! Very Happy Very Happy
σε ευχαριστω πολυ παμε για το επομενο μπας και τα βγαλουμε ολα καποια στιγμη.

mangio

mangio
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
καλέ κορίτσια, δε σας προαβαίνω!!! Μην τρέχετε!!!Λαχανιασα Laughing !!Τι κάνετε??
Τι να πρωτοθυμηθώ τώρα Rolling Eyes ??
Ζουζουνιτσα, καλύτερα η ζουζουνιτσα σου??
Κατι για 5 στις πανες ακουσα!!Ας γελάσω και γω αλά Αντζι Laughing !! Πότε πηγατε στο 5, θα τρελαθω!!Εμενα ηταν πριν 15 μερες 10,060 και μια χαρα του ειναι το 4!Διαβαζω κατι 12αρια, μπραβο σας!!Παντως βαζουμε λιμπερο κ μπειμπιλινο, τα παμπερς δεν μου αρεσουν ιδιαιτερα.
Αλικάκι, το αγορι μου στα δοντια αντιδραει με 3ωρα ξενυχτια ή καμια φορα και παραπανω ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ 2010 #2 - Σελίδα 23 534787 !! Απο 5 μεχρι 17μηνων εβγαλε 17 δοντια, καταλαβαινεις τι περασαμε!!
Τρεολομαμα, σου ευχομαι να συνεχισει ετσι η μικρη σου στον υπνο!! Γι΄αυτό εισαι εσύ φρεσκαδούρα και μικροδειχνεις ε Laughing Laughing !!!
Βιβη, ειδες που ξαναρχισε το γαλατακι??
Και μεις πηραμε γιογιο οταν πηγα να του αλλαξω ενα δωρο!Αλλά το έχουμε σαν παιχνιδι στο σαλονι, πειραζει Razz ??
χαχα γελασα με τα κακα!!Εμενα εχει πολλή νευρικοτητα κ αμεσως καταλαβαινουμε!!παει σε μια γωνιά ,δεν μας κοιταει κ μετα ξαφνικά αρχιζει να χασκογελά!! Του λεω: τι έκανες?? Και αρχιζει να τρεχει σαν τρελο περα δωθε για να μην παω να τον αλλαξω!!Αλλα τελικά , λόγω μυρωδιας χιχιχι, υποκυπτει!!
Ερωτηση κρισεως τωρα Very Happy !!!Τα φιλατε ολη την ωρα ή δεν τα φιλατε Razz Razz Laughing !!!

grammatiki

grammatiki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mangio έγραψε:καλέ κορίτσια, δε σας προαβαίνω!!! Μην τρέχετε!!!Λαχανιασα Laughing !!Τι κάνετε??
Τι να πρωτοθυμηθώ τώρα Rolling Eyes ??
Ζουζουνιτσα, καλύτερα η ζουζουνιτσα σου??
Κατι για 5 στις πανες ακουσα!!Ας γελάσω και γω αλά Αντζι Laughing !! Πότε πηγατε στο 5, θα τρελαθω!!Εμενα ηταν πριν 15 μερες 10,060 και μια χαρα του ειναι το 4!Διαβαζω κατι 12αρια, μπραβο σας!!Παντως βαζουμε λιμπερο κ μπειμπιλινο, τα παμπερς δεν μου αρεσουν ιδιαιτερα.
Αλικάκι, το αγορι μου στα δοντια αντιδραει με 3ωρα ξενυχτια ή καμια φορα και παραπανω ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ 2010 #2 - Σελίδα 23 534787 !! Απο 5 μεχρι 17μηνων εβγαλε 17 δοντια, καταλαβαινεις τι περασαμε!!
Τρεολομαμα, σου ευχομαι να συνεχισει ετσι η μικρη σου στον υπνο!! Γι΄αυτό εισαι εσύ φρεσκαδούρα και μικροδειχνεις ε Laughing Laughing !!!
Βιβη, ειδες που ξαναρχισε το γαλατακι??
Και μεις πηραμε γιογιο οταν πηγα να του αλλαξω ενα δωρο!Αλλά το έχουμε σαν παιχνιδι στο σαλονι, πειραζει Razz ??
χαχα γελασα με τα κακα!!Εμενα εχει πολλή νευρικοτητα κ αμεσως καταλαβαινουμε!!παει σε μια γωνιά ,δεν μας κοιταει κ μετα ξαφνικά αρχιζει να χασκογελά!! Του λεω: τι έκανες?? Και αρχιζει να τρεχει σαν τρελο περα δωθε για να μην παω να τον αλλαξω!!Αλλα τελικά , λόγω μυρωδιας χιχιχι, υποκυπτει!!
Ερωτηση κρισεως τωρα Very Happy !!!Τα φιλατε ολη την ωρα ή δεν τα φιλατε Razz Razz Laughing !!!


χαχαχαχαχα και εμενα οταν δεμου τα λεει ετσι κανει.ή την κοιτας σε κοιταει και ειναι αφηρημενη καπως σαν κατι να σκεφτεται ενω αυτη ουσιαστικα κανει τη δουλεια της. Very Happy εχετε τοσα δοντια ε;μπραβο σας ποσο ζηλευω.

mangio

mangio
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
zoyzoynitsa moy έγραψε:.κοριτσια ηθελα να σας ρωτησω εχθες ειδα ενα θεμα στιν τηλεοραση με τον προγενιτικο ελεγχο τις μητερας και του πατερα στιν εγκυμοσυνη,εσυς οταν μεινατε εγκυος ελεχθεικατε/απο διαφορες ασθενειες πχ μεσογειακη αναιμια κ.α?γιατι μιλουσαν οτι εχει μπει στο προγενιτικο ελεγχο τις μητερας αλλα εγω δεν ειδα κατι τετιο στις εξετασεις μου.φυσικα το ζητησα απο μονη αλλα λεω αφου θεωρειτε αναγκαστικο γιατι δεν υπαρχει στις εξετασεις?
Ζουζουνιτσα, εμεις δεν καναμε προγεννητικο έλεγχο. Αυτην για τη μεσογειακη αναιμια δεν την ειχα σπουδαιολογησει γιατι δεν ειχε κανεις στις οικογενειες μας στιγμα.Την έκανα μετά γιατι ειχα πολλές αποβολες, αλλα συνηθως παει κληρονομικά ή κανω λαθος??

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 23 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 31 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Invision forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις