Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
208 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 208 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 3]

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αν καθεσαι στον υπολογιστη δηλαδη χωρις να εισαι στο ιντερνετ..π.χ. παιζεις καποιο παιχνιδι η γραφεις κατι στο word δν ποναει το κεφαλι σου? Δν παιζει ρολο το οτι ειναι ασυρματο..μαλλον σε ενοχλει να κοιτας πολλή ωρα την οθονη του υπολογιστη σου! Ισως να ριξεις λιγο την φωτεινότητα να σου ξεκουραστουν τα ματια λιγο! Wink

μπεμπινι 1

μπεμπινι 1
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
boubou έγραψε:Αν καθεσαι στον υπολογιστη δηλαδη χωρις να εισαι στο ιντερνετ..π.χ. παιζεις καποιο παιχνιδι η γραφεις κατι στο word δν ποναει το κεφαλι σου? Δν παιζει ρολο το οτι ειναι ασυρματο..μαλλον σε ενοχλει να κοιτας πολλή ωρα την οθονη του υπολογιστη σου! Ισως να ριξεις λιγο την φωτεινότητα να σου ξεκουραστουν τα ματια λιγο! Wink
οχι μπουμπου μονο με το ιντερνετ το παθαινω.ακομα και με το κινητο, οταν κανω συνδεση στο ιντερνετ μετα απο λιγο με πιανει πονοκεφαλος.

black beauty

black beauty
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αφηστε που εχω διαβασει και εγω οτι υπαρχει πιθανοτητα να μεινει εγκυος μια γυναικα και απο τα υγρα που θα βγαλει ο αντρας πριν εκσπερματωσει!

Παντως αν και δεν το ηξερα αυτο που λετε σαν λογικο μου ακουγεται ετσι που το εξηγητε.
Η αληθεια ειναι οτι ειναι ριψοκινδυνο γιατι αμα εχεις παθος εκεινη την ωρα καμια φορα δεν ειναι ευκολο να το κοντρολαρεις!


Γεωργια ποτε ποτε?πωπω μπραβο...

black beauty

black beauty
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
χμμ υποπτο αυτο που λες!Καλα εγω πιστευω πως δεν ειναι αθωο το ασυρματο,εννοειται πως ειναι καλυτερο μεσω καλωδιου!Δεν το κλεινεις ποτε το ρουτερ?

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Περίεργο μου φαίνεται..γιατί κι εμένα το ρουτερ μου είναι ασύρματο και δν εχω παρατηρήσει κάτι να με ενοχλει!! Αλλά κάθε οργανισμός είναι διαφορετικός,οποτε ολα πιθανα είναι!

υ.γ. σιγουρα ουτε το κινητο, ουτε το ασυρματο δικτυο ουτε το Bluetooth ειναι αθωα! Wink

black beauty

black beauty
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ισως εχει πολυ δυνατο σημα?λεω εγω τωρα.

Ναι οργανισμοι απο οργανισμους διαφερουν,αλλα γενικα οι γυναικες εχουμε μια ευαισθησια με τους πονοκεφαλους...

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μπεμπινι 1 έγραψε:
elena25 έγραψε:Νομίζω πως είναι ένας από τους μύθους που έχει καταρριφθεί. Τι διαφορά έχει αν ο άντρας εκσπερματίζει μέσα στη γυναίκα ή έξω; Την ίδια διαδικασία δεν ακολουθεί;

Νομίζω πως κάποιο πρόβλημα δημιουργεί η διακεκομμένη συνουσία, όχι το τράβηγμα.
δεν ειναι διακεκομμενη η συνουσια,συνεχιζει,δε σταματα,αρα δεν κοβεται.θεωρω πως οι γιατροι κατι ξερουν παραπανω,δεν ειναι ραδιο αρβυλα

Αυτο καταλαβα και εγω,το "κρατημα" που κανουν για να βγουν,αυτο εννοει διακεκομμενη η Ελενα (τι λεμε Θεε μου... Laughing )



Έχει επεξεργασθεί από τον/την litsakos στις Τετ Δεκ 14, 2011 11:18 am, 1 φορά

black beauty

black beauty
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
χαχα,η αληθεια ειναι οτι εδω μεσα λεμε πραγματα που δεν τα λεμε σε αλλους ανθρωπους που εχουμε στο δικο μας περιβαλλον,και αυτο ειναι καλο γιατι καποια θεματα ταμπου φοβομαστε να τα συζητησουμε και μπορει να εχει κακο αποτελεσμα ολο αυτο!

το χαιρομαι αυτο εδω μεσα που μιλαμε ετσι "ανετα"

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
black beauty έγραψε:ισως εχει πολυ δυνατο σημα?λεω εγω τωρα.

Ναι οργανισμοι απο οργανισμους διαφερουν,αλλα γενικα οι γυναικες εχουμε μια ευαισθησια με τους πονοκεφαλους...

εγω (και χτυπαω ξυλο τωρα) δν ειχα ποτε πονοκεφαλο! Embarassed Embarassed Embarassed

black beauty

black beauty
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
και μακαρι να συνεχισεις ετσι!Δεν θες να ξες πως ειναι αυτες οι ημικρανιες και οι πονοκεφαλοι!

μπεμπινι 1

μπεμπινι 1
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
boubou έγραψε:
black beauty έγραψε:ισως εχει πολυ δυνατο σημα?λεω εγω τωρα.

Ναι οργανισμοι απο οργανισμους διαφερουν,αλλα γενικα οι γυναικες εχουμε μια ευαισθησια με τους πονοκεφαλους...

εγω (και χτυπαω ξυλο τωρα) δν ειχα ποτε πονοκεφαλο! Embarassed Embarassed Embarassed
η αληθεια ειναι οτι τον τελευταιο καιρο ειναι αρκετα εξασθενημενος ο οργανισμος μου.παντως κανενα μηχανημα δεν ειναι ακυνδινο.παντως το θεμα με τα "πουλια"των αντρων θελει ψαξιμο σε βαθος.μην μας αχρηστευτουν κιολας,

black beauty

black beauty
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
χαχχαχα


Περα απο την πλακα ομως μηπως σε γυροφερνει καμια ιωση?

μπεμπινι 1

μπεμπινι 1
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
black beauty έγραψε:χαχχαχα


Περα απο την πλακα ομως μηπως σε γυροφερνει καμια ιωση?
δεν ειναι ιωση,ειμαι μετα απο περιοδο με απιστευτα μεγαλη ροη και,συγνωμη,κομματια.τοσο πολυ λες και με τεμαχιζουν.εχω και το στιγμα της αναιμιας και χανομαι τελειως καποιες φορες,αφου πιστευω οτι αδειαζω τελειως.

μαμαμια

μαμαμια
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
κοριτσια ο αντρας οταν εκσπερματωνει χανει φαια ουσια που νομιζω διασχυει την σπονδυλικη του στηλη οποτε μια καποια ζημια μαλον την παθαινει οταν τραβιεται.

elena25


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
litsakos έγραψε:

Αυτο καταλαβα και εγω,το "κρατημα" που κανουν για να βγουν,αυτο εννοει διακεκομμενη η Ελενα (τι λεμε Θεε μου... Laughing )


Wink Wink Wink

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μαμαμια έγραψε:κοριτσια ο αντρας οταν εκσπερματωνει χανει φαια ουσια που νομιζω διασχυει την σπονδυλικη του στηλη οποτε μια καποια ζημια μαλον την παθαινει οταν τραβιεται.


Laughing Laughing Laughing Laughing

chicken

chicken
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
μαμαμια έγραψε:κοριτσια ο αντρας οταν εκσπερματωνει χανει φαια ουσια που νομιζω διασχυει την σπονδυλικη του στηλη οποτε μια καποια ζημια μαλον την παθαινει οταν τραβιεται.

Εννοείς δηλαδή πως κυριολεκτικά χάνει τα μυαλά του??? Razz Razz

Πάντως και εγώ το ξέρω πως αυτή η μέθοδος δεν είναι καλή για τον άντρα. Λόγω προστάτη φυσικά Cool

μαμαμια

μαμαμια
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
chicken έγραψε:
μαμαμια έγραψε:κοριτσια ο αντρας οταν εκσπερματωνει χανει φαια ουσια που νομιζω διασχυει την σπονδυλικη του στηλη οποτε μια καποια ζημια μαλον την παθαινει οταν τραβιεται.

Εννοείς δηλαδή πως κυριολεκτικά χάνει τα μυαλά του??? Razz Razz

Πάντως και εγώ το ξέρω πως αυτή η μέθοδος δεν είναι καλή για τον άντρα. Λόγω προστάτη φυσικά Cool

χαχαχαχα ναι μυαλα????κ αντρες βρε πανε μαζι ?χαχαχαχαχα

bou-boukitsa

bou-boukitsa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
..τωρα να πώ την αλήθεια λίγες τύξεις τις έχω..γιατί το προφυλακτικό ούτε εμένα μου αρέσει..ξένο σωμα..

αλλά από την άλλη ,όλες οι μέθοδει κάποιες πιθανές παρενέργειες έχουν...αλλά για τις γυναίκες οι περισσότερες..

αυτό για την φαιά ουσία είναι αλήθεια???!!! scratch
δηλαδή με το πολύ ΄΄πιτσικοκό΄΄ χαζεύουν ε???ΧΑΧΑ ΄τράβηγμα΄΄ ως μέθοδος αντισύλληψης  ..βλάπτει τους άντρες? - Σελίδα 2 654316 ΄τράβηγμα΄΄ ως μέθοδος αντισύλληψης  ..βλάπτει τους άντρες? - Σελίδα 2 654316

μαμαμια

μαμαμια
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
bou-boukitsa έγραψε:..τωρα να πώ την αλήθεια λίγες τύξεις τις έχω..γιατί το προφυλακτικό ούτε εμένα μου αρέσει..ξένο σωμα..

αλλά από την άλλη ,όλες οι μέθοδει κάποιες πιθανές παρενέργειες έχουν...αλλά για τις γυναίκες οι περισσότερες..

αυτό για την φαιά ουσία είναι αλήθεια???!!! scratch
δηλαδή με το πολύ ΄΄πιτσικοκό΄΄ χαζεύουν ε???ΧΑΧΑ ΄τράβηγμα΄΄ ως μέθοδος αντισύλληψης  ..βλάπτει τους άντρες? - Σελίδα 2 654316 ΄τράβηγμα΄΄ ως μέθοδος αντισύλληψης  ..βλάπτει τους άντρες? - Σελίδα 2 654316

αληθεια ειναι οτι χανουν φαια ουσια τωρα αν χαζευουν η καθε μια ας συγκρινει το καποτε με το τωρα του συντροφου της(χαχαχα)

anastasia78

anastasia78
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
πάντως αφού την ζημιά την παθαίνουν οι άντρες τα χάπια αντισύλληψης γιατί είναι για γυναίκες και όχι για αυτούς? αφού αυτοί θα πάθουν κάτι ας βρούν και την μέθοδο προστασίας.

μαμαμια

μαμαμια
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
[quote="anastasia78"]πάντως αφού την ζημιά την παθαίνουν οι άντρες τα χάπια αντισύλληψης γιατί είναι για γυναίκες και όχι για αυτούς? αφού αυτοί θα πάθουν κάτι ας βρούν και την μέθοδο προστασίας.[/



καλε ποιον αντρα νοιαζει τι θα παθει μελοντικα?αρκει τωρα να ειναι ντουροι κ ολα τα αλλα δεν τους νοιαζουν

crazymommy

crazymommy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
anastasia78 έγραψε:πάντως αφού την ζημιά την παθαίνουν οι άντρες τα χάπια αντισύλληψης γιατί είναι για γυναίκες και όχι για αυτούς? αφού αυτοί θα πάθουν κάτι ας βρούν και την μέθοδο προστασίας.
Χαχαχα! Εμείς οι γυναίκες δε θα πάθουμε δηλαδή; ... σε περίπου 9 μηνάκια...!!! Αλλά αυτό είναι καλό, σε αντίθεση με τους άνδρες που χαζεύουν... κι άλλο!!!

Χωρίς πλάκα, δεν το ήξερα αυτό για το τράβηγμα, κάποια στιγμή θα ρωτήσω και το ντοκτ να μου πει τη γνώμη του! Γιατί κι εμείς την έχουμε χρησιμοποιήσει τη μέθοδο αρκετές φορές θα έλεγα...! Embarassed

dinaki88

dinaki88
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Αυτό για τον προστάτη δεν το ξέρω, αν και μου φαίνεται λίγο κουφό, αλλά αφού δεν έχω προστάτη δε με νοιάζει κιόλα Cool
παρ'όλα αυτά, δεν είναι μέθοδος αντισύλληψης αφού τα προσπερματικά υγρά περιέχουν συχνά κάποια σπερματοζωάρια τα οποία μπορούν να κάνουν τη ζημιά.
Και εννοείται πως δεν είναι και σπάνιο φαινόμενο να του ξεφύγει η "στιγμη" του άντρα, ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΔΑ ΚΑΙ ΤΟΣΟ ΜΥΑΛΟ!
Εννοείται δεν υπάρχει καμία προστασία από ΣΜΝ με αυτή τη μέθοδο και φυσικά ποτέ δεν μπορεί να βάλει κανείς το χέρι του στη φωτιά για τον άλλο Twisted Evil

http://psuxoblabla.blogspot.gr/

cinderella

cinderella
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ε, αν πάθει προστάτη ο δικός μου, θα του πω ότι ξέρω την αιτία!!!!!χεχεχεχε!!!!!!!! Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 3]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις