Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
48 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 48 επισκέπτες :: 1 μηχανή αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 26 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 12 από 41]

elenalamprini

elenalamprini
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλησπέρα!!!Τι κάνετε?

http://changedyourlife.blogspot.com/

μπεμπινι 1

μπεμπινι 1
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Περιμενω το ντιλιβερι να φερει το φαι και μετραω αντιστροφα για τα χριστουγεννα

evvi

evvi
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
tatijana έγραψε:
evvi έγραψε:εκανα ενα φαγητο σουυυυπερ!!! πολυ νοστιμο πρωτη φορα το κανω. σουπιτσα φασολια με χοιρινο και εγινε μιαμ μιαμ περιμενω να ερθει ο αντρας μου να φαμε να φερει και ψωμακι γτ με τετοιο κρυο δεν εβγαλα το μωρο εξω


Εγω παλι τον εβγαλα...και ειδε κ χιονακι....αυριο αν ειναι ακομη χιονισμενα πανω στον χορτιατη θα παμε να χαζεψουμε...

Κοριτσια τι κανετε?Καυλα?

τελικα δεν αντεξα τον εντυσα σαν κρεμμυδι και πηγα στην μανα μου. καναμε κουραμπιεδες. μελομακαρονα τσουρεκια και καταιφι αυτα.........

TΟΥΡΤΙΤΣΑ

TΟΥΡΤΙΤΣΑ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
τι κανετε κοριτσια μου.δεν μπηκα καθολου σημερα,ετρεχα ολη μερα και ακομη δηλαδη δεν τελειωσα.το πρωι δουλειες,μετα πηγαμε να παρουμε την μεγαλη απο το σχολειο κα μετα να παρουμε δωρο την μικρη απο την νονα,να κανω φαγητο,να φαμε(σαν πετρα εκατσε),να κανω μπανιο,να βαφτω,να κανω το μαλλι να ντυθω,να ντυσω τα παιδια για να παμε στην γιορτη της μεγαλης.και μεσα σε ολα αυτα να εχω και τον αντρα να κανει του κεφαλιου του και να μου σπαει τα νευρα και μου εφερε και καινουριο δεντρο και τωρα θελει να ξεστολισουμε το παλιο και να στολισουμε το καινουριο τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη  #17 - Σελίδα 12 585182 και μετα θα θελει και αλλα,με τι κουραγιο??
το καμαρι μου,το κοριτσι μου το ειπε τελεια τ αλογια της,ηταν πολυ ωραια η γιορτη.
ΥΓ.ετοιμασα και τα πραγματα μας γιατι αυτριο πρωι φευγουμε για πεθερα.

elenalamprini

elenalamprini
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
TΟΥΡΤΙΤΣΑ έγραψε:τι κανετε κοριτσια μου.δεν μπηκα καθολου σημερα,ετρεχα ολη μερα και ακομη δηλαδη δεν τελειωσα.το πρωι δουλειες,μετα πηγαμε να παρουμε την μεγαλη απο το σχολειο κα μετα να παρουμε δωρο την μικρη απο την νονα,να κανω φαγητο,να φαμε(σαν πετρα εκατσε),να κανω μπανιο,να βαφτω,να κανω το μαλλι να ντυθω,να ντυσω τα παιδια για να παμε στην γιορτη της μεγαλης.και μεσα σε ολα αυτα να εχω και τον αντρα να κανει του κεφαλιου του και να μου σπαει τα νευρα και μου εφερε και καινουριο δεντρο και τωρα θελει να ξεστολισουμε το παλιο και να στολισουμε το καινουριο τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη  #17 - Σελίδα 12 585182 και μετα θα θελει και αλλα,με τι κουραγιο??
το καμαρι μου,το κοριτσι μου το ειπε τελεια τ αλογια της,ηταν πολυ ωραια η γιορτη.
ΥΓ.ετοιμασα και τα πραγματα μας γιατι αυτριο πρωι φευγουμε για πεθερα.

Καλέ κουράστηκα μόνο που το διάβασα!!!Μπράβο στην μικρή σου που τα είπε τα λογάκια της!!!Η δικιά μου ήταν η Παναγία και δεν της άρεσε το φόρεμα και έκατσε σε μια γωνία και έκλαιγε!!!Όταν πήρε το δωρο σταμάτησε το κλάμα!

http://changedyourlife.blogspot.com/

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ρε κορίτσια,οι νόνοι τι κάνουν στις γιορτές για το βαφτιστηρι τους;;

elenalamprini

elenalamprini
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
tatijana έγραψε:Ρε κορίτσια,οι νόνοι τι κάνουν στις γιορτές για το βαφτιστηρι τους;;

Συνήθως φέρνουν δώρα!Παιχνιδάκια και ρουχαλάκια!!

http://changedyourlife.blogspot.com/

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
συμπεθερα μου δεν ενοχλεις να το ξερεις, απλα ειμαι στη φαση που ολη μερα παιδευομαι να της δινω γαλα δικο μου, παλευω και με το θηλασμο αλλα και με το θηλαστρο, τρελλες ωρες μιλαμε αλλα μου δινει δυναμη το σκατο , οποτε την κοιταω και γεμηζουν οι μπαταριες!
φιλια στον γαμπρο μου και σε σενα! τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη  #17 - Σελίδα 12 328109

elena25


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
athina24 έγραψε:

γυμνες???????θα μπορουσες να του παρεις μια κορνιζα ψηφιακη (μηπως το λεω λαθος)?και εγω θελω να του παρω κατι αλλα δεν ξερω τι!


Χαχαχαχαχαχα! Γεια σου ρε Αθηνά, με έκανες και γέλασα!

Μπα, κάτι πιο προσωπικό έλεγα, που να έχει λίγο κόπο. Anyway, βρήκα τι θα του φτιάξω. Ευχαριστώ πάντως! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
elena25 έγραψε:
athina24 έγραψε:

γυμνες???????θα μπορουσες να του παρεις μια κορνιζα ψηφιακη (μηπως το λεω λαθος)?και εγω θελω να του παρω κατι αλλα δεν ξερω τι!


Χαχαχαχαχαχα! Γεια σου ρε Αθηνά, με έκανες και γέλασα!

Μπα, κάτι πιο προσωπικό έλεγα, που να έχει λίγο κόπο. Anyway, βρήκα τι θα του φτιάξω. Ευχαριστώ πάντως! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

μπορείς να φτιάξεις κάτι σαν κολάζ με φωτό και σχόλια απο την κάθε στιγμή σας...

σήμερα πήγα στη βαφτιστήρα μου κι έφαγα σουφλέ απο τα χεράκια της κουμπάρας! μμμ..τέλειο! Very Happy

elena25


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mama katerina έγραψε:


μπορείς να φτιάξεις κάτι σαν κολάζ με φωτό και σχόλια απο την κάθε στιγμή σας...

σήμερα πήγα στη βαφτιστήρα μου κι έφαγα σουφλέ απο τα χεράκια της κουμπάρας! μμμ..τέλειο! Very Happy


Κάτι τέτοιο σκέφτηκα αλλά λίγο πιο περίπλοκο... Δε θα πω τι ακριβώς όμως γιατί μπορεί να το δει και να χαλάσει η έκπληξη!

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
tsiph έγραψε:
thequeen86 έγραψε:
cretanvenus έγραψε:αναρωθιεμαι ποσα μελομακαρονα θα φαω ακομη ειμαι στο 4ο
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
μετα τις γιορτες διαιτα,εδα το καλουν οι μερες... Rolling Eyes

εγω δεν εχω φαει ουτε ενα μεχρι στιγμης.τα κραταω σε αποσταση!!!

Αναρωτιέμαι ποιο είναι το μυστικό σου και το καταφέρνεις αυτό....

απλα κ μονο στη θεα γλυκων τρεχω μακρια.φαντασου ψωφαω για γλυκο κ σοκολατες κ εδω κ μηνες το μονο γλυκο μου ειναι ο καφες που πινω κ η τουρτα του γιου μου

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
elenalamprini έγραψε:
tatijana έγραψε:Ρε κορίτσια,οι νόνοι τι κάνουν στις γιορτές για το βαφτιστηρι τους;;

Συνήθως φέρνουν δώρα!Παιχνιδάκια και ρουχαλάκια!!

Έρχονται αυτοί δε το πάμε εμείς ε;

elenalamprini

elenalamprini
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
tatijana έγραψε:
elenalamprini έγραψε:
tatijana έγραψε:Ρε κορίτσια,οι νόνοι τι κάνουν στις γιορτές για το βαφτιστηρι τους;;

Συνήθως φέρνουν δώρα!Παιχνιδάκια και ρουχαλάκια!!

Έρχονται αυτοί δε το πάμε εμείς ε;

Αυτοί θα έρθουν!

http://changedyourlife.blogspot.com/

evvi

evvi
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
tatijana έγραψε:
elenalamprini έγραψε:
tatijana έγραψε:Ρε κορίτσια,οι νόνοι τι κάνουν στις γιορτές για το βαφτιστηρι τους;;

Συνήθως φέρνουν δώρα!Παιχνιδάκια και ρουχαλάκια!!

Έρχονται αυτοί δε το πάμε εμείς ε;

ναι καλε εσυ τι να πας??? να πεις ηρθαμε να παρουμε το δωρο μας???

Nena

Nena
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
elenalamprini έγραψε:
tatijana έγραψε:
elenalamprini έγραψε:
tatijana έγραψε:Ρε κορίτσια,οι νόνοι τι κάνουν στις γιορτές για το βαφτιστηρι τους;;

Συνήθως φέρνουν δώρα!Παιχνιδάκια και ρουχαλάκια!!

Έρχονται αυτοί δε το πάμε εμείς ε;

Αυτοί θα έρθουν!
Συνηθως ναι, αλλά εμεις πηγαινουμε και λεμε τα καλαντα στις νονές μας την παραμονη των Χριστουγεννων και παιρνουμε και το δωρο.
Ανάλογα τη συννενόηση που θα κάνετε. Αλλά παραδοσιακά, ερχονται οι νονοί στα βαφτιστήρια.

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλα άμα συμφωνήσει ο μπρουταλ μαλακες άντρας της,θα έρθουν....Αν κ δε το βλέπω.Την ρώτησα ποτ θα έρθουν κ μου λέει δε ξέρω γιατί θα πάμε στης μάνας του,ναι ρε κοπελα μου συνενοησου ομως,αρχίζω να αμφιβάλλω που την έκανα νονα του γιο μου,αιντε χρονιαρε μέρες...

manoula_24xr

manoula_24xr
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!

Το πρωί αγοράσαμε και τα πρώτα Χριστουγεννιάτικα δώρα με τον άντρα μου! Αύριο θα πάω να τα τελειώσω.

Θέλω να μου πείτε τη γνώμη σας για κάτι. Σκέφτομαι να του κάνω ένα δώρο το οποίο να περιλαμβάνει φωτογραφίες μας. Τι θα μπορούσε να είναι αυτό;[/quote]


και εγω θελω να του παρω κατι αλλα δεν ξερω τι![/quote]




Κι μεις σημερα πηγαμε πηραμε τα δωρα για ολα τα παιδακια που εχω να δωσω,ενα μου εμεινε που δν θα του παρω παιχνιδι αλλα ρουχαλακι,σταξαμε μονο για παιχνιδια στο τζαμπο 140ευρω.Αλλα πηραμε 7δωρα,τα 4 για την κορη μας κι τα αλλα 3 για τα πιο κοντινα μας ξαδερφακια κ φιλαρακια.
Αυριο μονο θα παω να παρω δωρο στη μανα μου κι στη θεια μου,αλλα εχω ηδη αποφασισει,θα τους παρω απο μια κρεμα ημερας κι μια αντιηλιακη,στον αδερφο μου δν ξερω τι να παρω ακομα,κι στον αντρα μου σκεφτηκα να παρω μια ξυριστικη μηχανη καινουρια,μιας κι ηθελε να δωσει 35 ευρω σε ξυραφακια καλα,κι λεω με αλλα 20 παιρνουμε μαρκα κι επαναφορτιζομενη.

elena25


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κοιμηθήκατε κορίτσια;;

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημερα Smile

mama katerina έγραψε:
elena25 έγραψε:
athina24 έγραψε:

γυμνες???????θα μπορουσες να του παρεις μια κορνιζα ψηφιακη (μηπως το λεω λαθος)?και εγω θελω να του παρω κατι αλλα δεν ξερω τι!


Χαχαχαχαχαχα! Γεια σου ρε Αθηνά, με έκανες και γέλασα!

Μπα, κάτι πιο προσωπικό έλεγα, που να έχει λίγο κόπο. Anyway, βρήκα τι θα του φτιάξω. Ευχαριστώ πάντως! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

μπορείς να φτιάξεις κάτι σαν κολάζ με φωτό και σχόλια απο την κάθε στιγμή σας...

σήμερα πήγα στη βαφτιστήρα μου κι έφαγα σουφλέ απο τα χεράκια της κουμπάρας! μμμ..τέλειο! Very Happy

Κατι τετοιο που λεει η Κατ θα σου προτεινα κ εγω (προλαβαινεις να κανεις σκραπ μπουκ? Μην γελατε με την προταση της Αθηνας, με αυτα κ με εκεινα οτι θελει η Αθηνα... τρεχει ο Μητσος! Wink

tatijana έγραψε:
elenalamprini έγραψε:
tatijana έγραψε:Ρε κορίτσια,οι νόνοι τι κάνουν στις γιορτές για το βαφτιστηρι τους;;

Συνήθως φέρνουν δώρα!Παιχνιδάκια και ρουχαλάκια!!

Έρχονται αυτοί δε το πάμε εμείς ε;

Τατιανα και εμεις παμε στην βαφτιστηρα μας,αν και ειναι μεγαλο παιδι. Αλλα θα μου αρεσε να ερθει μια φορα ρε αδερφε να πει τα καλαντα! Τα δικα μου αν οι νονοι εμεναν εδω θα τα πηγαινα,οπως τα παμε στους παππουδες,στον θειο.Και ετσι οπως εχει παει το πετρελαιο μη σου πω θα τα παω σε ολη την γειτονια Razz Razz

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
litsakos έγραψε:Και ετσι οπως εχει παει το πετρελαιο μη σου πω θα τα παω σε ολη την γειτονια Razz Razz

τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη  #17 - Σελίδα 12 587529

καλημέρες!!!!!

αλικακι

αλικακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
βανια έγραψε:
florentiab έγραψε:
evvi έγραψε:
αλικακι έγραψε:Να σας ρωτήσω κάτι,αν ξέρετε,φυσικά!!
Κάποιος πήγε και κόλλησε το ενοικιαστήριο του σπιτιού της θείας μου πάνω στην πόρτα της εισόδου της πολυκατοικίας.η οποία είναι ξύλινη.
Τώρα που το ξεκολλήσαμε έχει αφήσει σημάδι,το αυτοκόλλητο.
Πώς βγαίνει????
Ο,τιδήποτε,κάτι,μια ιδέα????

να σου πω κατι αλλα δε το χω δοκιμασει μου το πανε. βαλε στο σφουγγαρι λιγο μαγιονεζα και τριψτο και αστο να ποτισει λενε οτι μετα φευγει. αλλα θα σε γελασω απ πιανει


κάνει δουλειά και η μαγιονέζα γιατί έχει το λάδι και μετά γλιστράει το χαρτί

πάρε ένα σφουγγάρι νωπό πέρνα το απο πάνω και μετά πάρε το μπιστολάκι απο τα μαλλιά και κάνε το θα δεις με τη ζέστη θα ξεκολλήσει το αυτοκόλλητο απλά μην επιμείνεις πολύ μην κάνεις ζημιά στο ξύλο της πόρτας

Σ'ευχαριστώ για την ιδέα αλλά δεν έχει πρίζα,κοντά.Είναι στην είσοδο της πολυκατοικίας.Το μόνο που μπορώ να κάνω είναι να ρίξω επέκταση από το σπίτι αλλά απ'τον τέταρτο??Είναι λιγάκι φασαρία.Σ'ευχαριστώ πάντως!!!



elenalamprini έγραψε:
tatijana έγραψε:
elenalamprini έγραψε:
tatijana έγραψε:Ρε κορίτσια,οι νόνοι τι κάνουν στις γιορτές για το βαφτιστηρι τους;;

Συνήθως φέρνουν δώρα!Παιχνιδάκια και ρουχαλάκια!!

Έρχονται αυτοί δε το πάμε εμείς ε;

Αυτοί θα έρθουν!


Εγώ ακόμα αναμένω τους νονούς μας και φυσικά δεν με ενδιαφέρει το δώρο,αλλά η επαφή!!!
Κουμπαρίτσαααα κανόνισε την πορεία σου!!!!! Very Happy


Καλημέρα σε όλες!!!!!

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
CHRISLA2216 ΣΟΥ ΣΤΕΙΛΑ ΑΠΟ ΧΘΕς ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΤΗΝ 2Η ΣΥΝΤΑΓΗ,ΑΛΛΑ ΤΗΝ ΒΛΕΠΩ ΣΤΑ ΕΞΕΡΧΟΜΕΝΑ ΚΑΙ ΟΧΙ ΣΤΑ ΑΠΕΣΤΑΛΜΕΝΑ Rolling Eyes

σορυ για τα κεφαλαια!

Την εχει καμια στο facebook? Να της την στειλω εκει την συνταγη?Μην την παρω στο λαιμο μου την κοπελα κ περιμενει να κανει την κοτα της...

αλικακι

αλικακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
litsakos έγραψε:CHRISLA2216 ΣΟΥ ΣΤΕΙΛΑ ΑΠΟ ΧΘΕς ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΤΗΝ 2Η ΣΥΝΤΑΓΗ,ΑΛΛΑ ΤΗΝ ΒΛΕΠΩ ΣΤΑ ΕΞΕΡΧΟΜΕΝΑ ΚΑΙ ΟΧΙ ΣΤΑ ΑΠΕΣΤΑΛΜΕΝΑ Rolling Eyes

σορυ για τα κεφαλαια!

Την εχει καμια στο facebook? Να της την στειλω εκει την συνταγη?Μην την παρω στο λαιμο μου την κοπελα κ περιμενει να κανει την κοτα της...


Την έχω εγώ φίλη στο φου μπου.

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
litsakos έγραψε:CHRISLA2216 ΣΟΥ ΣΤΕΙΛΑ ΑΠΟ ΧΘΕς ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΤΗΝ 2Η ΣΥΝΤΑΓΗ,ΑΛΛΑ ΤΗΝ ΒΛΕΠΩ ΣΤΑ ΕΞΕΡΧΟΜΕΝΑ ΚΑΙ ΟΧΙ ΣΤΑ ΑΠΕΣΤΑΛΜΕΝΑ Rolling Eyes

σορυ για τα κεφαλαια!

Την εχει καμια στο facebook? Να της την στειλω εκει την συνταγη?Μην την παρω στο λαιμο μου την κοπελα κ περιμενει να κανει την κοτα της...

σου εστειλα το προφιλ της! Smile

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 12 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 26 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

phpBB2 forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις