Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
36 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 36 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 20 ... 29  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 11 από 29]

florentiab

florentiab
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μπεμπινι 1 έγραψε:Τι να σε προκαλεσω ρε δαυτο?σε προσπερνω και εσενα και τις υπολοιπες.τελειωσαν τα επιχειρηματα του γκουγκλι και αρχισατε τους χαρακτηρισμους?αυτη ειναι η γνωση σας?


αγαπημένο μου τρολ
σε ευχαριστώ που μου έφτιαξες τη διάθεση αυτή τη δυσκολη μέρα. πραγματικά έχω γελάσει με την ψυχή μου.
φιλικά

spapastamou

spapastamou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
η φιλη μας απο 'δω εφτιαξε καινουρια λεξη...κατι σε διασταυρωση του google και του γουγλη....ΤΑΝ ΤΑΝ ΤΑΝ ΤΑΝ



"ΓΚΟΥΓΚΛΗ" Shocked Shocked Shocked

valerakievelinaki

valerakievelinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!


ειρηνη ημειν !!

koukida

koukida
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μπεμπινι 1 έγραψε:Τι να σε προκαλεσω ρε δαυτο?σε προσπερνω και εσενα και τις υπολοιπες.τελειωσαν τα επιχειρηματα του γκουγκλι και αρχισατε τους χαρακτηρισμους?αυτη ειναι η γνωση σας?

την χαρα του γουγλυ τηνα ανακαλυψες προσφατα με τις παροιμιες και δεν μπορεις να την ξεπερασεις ε? Laughing
ε...σιγα σιγα μαθαινεις....αντε ευχομαι μια μερα να γινεις και εσυ μια μορφωμενη. εχεις σκάσει πια...
προς το παρον μπορεις απλα να κανεις παρεα με τη Βαννοια..

florentiab

florentiab
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
spapastamou έγραψε:η φιλη μας απο 'δω εφτιαξε καινουρια λεξη...κατι σε διασταυρωση του google και του γουγλη....ΤΑΝ ΤΑΝ ΤΑΝ ΤΑΝ



"ΓΚΟΥΓΚΛΗ" Shocked Shocked Shocked


η πραγματική ταυτότητα ενός ανθρώπου δεν μπορεί να κρυφτεί για πολύ

spapastamou

spapastamou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
florentiab έγραψε:
spapastamou έγραψε:η φιλη μας απο 'δω εφτιαξε καινουρια λεξη...κατι σε διασταυρωση του google και του γουγλη....ΤΑΝ ΤΑΝ ΤΑΝ ΤΑΝ



"ΓΚΟΥΓΚΛΗ" Shocked Shocked Shocked


η πραγματική ταυτότητα ενός ανθρώπου δεν μπορεί να κρυφτεί για πολύ



Πραγματικα ομως...!!! Laughing

florentiab

florentiab
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
spapastamou έγραψε:
florentiab έγραψε:
spapastamou έγραψε:η φιλη μας απο 'δω εφτιαξε καινουρια λεξη...κατι σε διασταυρωση του google και του γουγλη....ΤΑΝ ΤΑΝ ΤΑΝ ΤΑΝ



"ΓΚΟΥΓΚΛΗ" Shocked Shocked Shocked


η πραγματική ταυτότητα ενός ανθρώπου δεν μπορεί να κρυφτεί για πολύ



Πραγματικα ομως...!!! Laughing


είδες όμως Σοφάκι. μαθαίνουμε και καινούργιες λέξεις. ΕΙΔΗΣΕΟΓΡΑΦΙΑ- ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΣΗΜΕΡΑ #2 - Σελίδα 11 654316

Vivian

Vivian
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μπεμπινι 1 έγραψε:Τον χαρακτηρισμο της ελενας δεν τον σχολιαζεις βιβιαν?εβρισα εγω με τετοιους χαρακτηρισμους?

Αληθεια ξερεις αν εκανα συσταση στην Ελενα;; Επρεπε να την διαπομπευσω δημοσια για να εισαι οκ;

Αν ναι να το κανω και σε σενα γιατι δεν εγραψες και λιγα....

spapastamou

spapastamou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
florentiab έγραψε:
spapastamou έγραψε:
florentiab έγραψε:
spapastamou έγραψε:η φιλη μας απο 'δω εφτιαξε καινουρια λεξη...κατι σε διασταυρωση του google και του γουγλη....ΤΑΝ ΤΑΝ ΤΑΝ ΤΑΝ



"ΓΚΟΥΓΚΛΗ" Shocked Shocked Shocked


η πραγματική ταυτότητα ενός ανθρώπου δεν μπορεί να κρυφτεί για πολύ



Πραγματικα ομως...!!! Laughing


είδες όμως Σοφάκι. μαθαίνουμε και καινούργιες λέξεις. ΕΙΔΗΣΕΟΓΡΑΦΙΑ- ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΣΗΜΕΡΑ #2 - Σελίδα 11 654316



αυτο να λεγεται...!!!Με τοσες καθηγητριες του Πανεπιστημιου που μας κανουν την τιμη να ειναι συμφορουμιτισσες,δε θα γινοταν να μη μαθουμε αλλωστε Razz

florentiab

florentiab
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
andith έγραψε:
μπεμπινι 1 έγραψε:Ρε βανια,ρε βανια!ασε τις 4-5 ξερολες να δωσουν το ρεσιταλ του παραλογου,μην ασχολεισαι.εξαλλου οσο περνα ο καιρος γινεται ολοφανερο στα περισοτερα μελη οτι αυτες θελουν να κατευθυνουν τις συζητησεις και να καπελωνουν τα υπολοιπα μελη.απαντουν ξεπατικωνοντας αποψεις και απαντησεις απο το ιντερνετ και αν τις ρωτησεις την πραγματικη ζωη δε ξερουν που τους πανε τα τεσσερα.αληθεια η νενα σε καποια απαντηση ειπε οτι οι γονεις θα τα καψουν ολα.φλωρουκο την απαντηση αυτη την προσπερασες,το συναφι δε το κρινουμε ετσι;


Ε οχι!!!ποσες χαζομαρες(δεν βρηκα πιο ευγενικη λεξη, αλλη ηθελα να γραψω) να διαβασουν ακομα τα νυσταγμενα μου ματακια!!και ειχα γελασει τοσο πολυ με τα τελευταια ποστ αλλα αυτο ξεπερνα καθε φαντασια!!!
Καλη τυχη λοιπον, μονο αυτο μπορω να σου πω!τα λογια ειναι περιττα!


πήγες και νωρίς για ύπνο! έχασε τα καλύτερα!

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μπεμπινι 1 έγραψε:ρε βανια δε χωραμε εμεις στις φιλοσοφημενες του φορουμ.ελα να φαμε κεμπαπ που ψηνω,ασε σημερα εχει ρεπο η μαγειρισα και ειμαι αναγκασμενη εγω να μαγειρεψω,τςτςτςτς.
φλορααααααα,εχθες την πατησα,η νταντα ειχε ρεπο,ο σοφερ επισης,υποψιαζομαι οτι κατι παιζει με αυτους τους δυο,δεν ειναι της παρουσης,το ελικοπτερο το εχω στο συνεργειο,σιγα μην επαιρνα το αμαξι και να χαλασω το μανικιουρ. Razz


υγ. το τι κανω εγω,πως αγωνιζομαι εγω για την πατριδα μου και τι προσφερω το ξερω εγω και μονο.δε το διατυμπανιζω.εσεις πολεματε μεσα απο τους υπολογιστες και το φεις μπουκ?σιγα μη σπασετε κανα νυχι. Laughing

πολεμας με το σιδεροπανο εσυ! τα κανει ολα και συμφερει Laughing Laughing

Rinoula έγραψε:Συγγνώμη, ο καβγάς πάλι από πού ξεκίνησε? Πρέπει κάθε φορά που κάποια μέλη γραφουν στο ίδιο θέμα να καταλήγουμε εκεί? Έχει καταντήσει πολύ κουραστικό... Εντάξει, δε συμπαθείτε η μια την άλλη, πρέπει να το διατυμπανίζετε?

η ακριβως απο πανω το ξεκινησε...

black beauty έγραψε:
Rinoula έγραψε:Συγγνώμη, ο καβγάς πάλι από πού ξεκίνησε? Πρέπει κάθε φορά που κάποια μέλη γραφουν στο ίδιο θέμα να καταλήγουμε εκεί? Έχει καταντήσει πολύ κουραστικό... Εντάξει, δε συμπαθείτε η μια την άλλη, πρέπει να το διατυμπανίζετε?



παρα παρα παρα πολυ κουραστικο και εγω εχω βαρεθει να βλεπω συνεχεια το ιδιο σκηνικο ξανα και ξανα!

οπως επισης κουραστικο ειναι αυτο που κανεις εσυ...κουραστηκαμε να μας κανεις μαθημα το τι θα λεμε...

βανια έγραψε:μπεμπίνι :
άλλη είναι του ποιοτικού και άλλη του λαικού :βλέπε σουβλάκι :Ο ΜΠΑΪΡΑΚΤΑΡΗΣ ....
γιατί πρέπει να κριθούμε ;

γιατι ετσι... Wink

black beauty έγραψε:
Rinoula έγραψε:
Συγγνώμη αν σε εκνευρίζω... Αντί να απολογούνται αυτοί που βρίζονται θα απογολούνται αυτοί που διαβάζουν?
Εκνευριστικές είναι οι κατινιές και πάντα βρίσκονται κάποιες που τις κάνουν!


Συμφωνω απολυτα!!!

δεν κανεις και τιποτα αλλο ... Rolling Eyes

florentiab έγραψε:
Rinoula έγραψε:Και αυτό δεν είναι διαφωνία, είναι απευθείας προσβολές! Ό,τι και να γράψουν κάποια μέλη, κάποια άλλα θα καταλήγουν να τα προσβάλουν, ακόμα και το πιο σωστο να είναι!



έχεις δίκιο! ειδικά για το τελευταίο.
και θα μιλήσω συγκεκριμένα.
το μπεμπίνι από την πρώτη μέρα που μπήκε στο φόρουμ έχει βάλει στο μάτι συγκεκριμένα άτομα. ότι και να πουν κάποιοι συγκεκριμένοι άνθρωποι για αρχή θα διαφωνήσει μαζί τους (και μόνο μαζί τους, ακόμα και αν υπάρχουν και άλλοι με τους οποίους διαφωνεί) και μετά θα τους προσβάλει. κατι ανάλογο έγινε και σήμερα

ακριβως... και ολα χωρις επιχειρηματα..απλα ετσι γουσταρει το κοριτσι...

βανια έγραψε:Φλόρα εγω θα διαφωνήσω μαζί σου για άλλη μια φορά Razz
εγώ δεν έχω δει να γίνεται κάτι τέτοιο μάλλον δεν ταιριάζουν οι ιδέες σας . Και αν εκείνη είπε κάτι που εσένα σε πείραξε το ίδιο έκανες και εσύ

ας μην αναφερω το τι κανεις εσυ... σταματα επιτελους να στελνεις πμ σε αυτες που δεν συμφωνουν με τις φιλες σου.. αηδια καταντησε

βανια έγραψε:με ω το γράφεις ; γιατί εμένα όταν πάω να το γράψω με Ω μου το υπογραμμίζει λάθος . Ποιος ξέρει ; η το άλλαξαν όπως το Στέλλα με το Στέλα και το αυγό με το αβγό ή εσύ το γράφεις λάθος αλλά άμα θέλεις με ω κανένα πρόβλημα .

οιμε!!!!!!! ΕΙΔΗΣΕΟΓΡΑΦΙΑ- ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΣΗΜΕΡΑ #2 - Σελίδα 11 585182 ΕΙΔΗΣΕΟΓΡΑΦΙΑ- ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΣΗΜΕΡΑ #2 - Σελίδα 11 585182


koukida έγραψε:Βάννοια ...αστο κοπελα μου δεν το χεις- η ειρωνεια θελει να εχεις και λιγο πνευμα- απο την μια μερα στην άλλη δεν γινεται σωστα....
καλυτερα να μεινεις σαυτο που ξερεις καλα.....κακεντρεχες κοτσομπολιο νομιζω ειναι το αγαπημενο σου σπορ.......εκει παίρνεις το χρυσο μεταλλιο (γιαυτο αλλωστε μενεις και στο ολυμπιακο χωριο) Razz Razz Razz

ΕΙΣΑΙ ΘΕΑ! αααααααχαχαχαχχαχαχαχαχαχαχχαχαχαχαχαχχαχαχαχαχαχαχαχαχαχχαχαχαχαχαχαχαχχααχχαχαχαχαχαχαχαχχαχαχαχαχαχαχαχα

Nena έγραψε:Να βγαλετε να μερτησετε τις θλίψεις σας, και κερδίζει όποιος την εχει μεγαλυτερη. Τη θλίψη...

Ελεος βραδυατικα.

μονο ελεος! ΠΟΛΥΕΛΑΙΟΣ! ΕΙΔΗΣΕΟΓΡΑΦΙΑ- ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΣΗΜΕΡΑ #2 - Σελίδα 11 911307

μπεμπινι 1 έγραψε:Ρε βανια,ρε βανια!ασε τις 4-5 ξερολες να δωσουν το ρεσιταλ του παραλογου,μην ασχολεισαι.εξαλλου οσο περνα ο καιρος γινεται ολοφανερο στα περισοτερα μελη οτι αυτες θελουν να κατευθυνουν τις συζητησεις και να καπελωνουν τα υπολοιπα μελη.απαντουν ξεπατικωνοντας αποψεις και απαντησεις απο το ιντερνετ και αν τις ρωτησεις την πραγματικη ζωη δε ξερουν που τους πανε τα τεσσερα.αληθεια η νενα σε καποια απαντηση ειπε οτι οι γονεις θα τα καψουν ολα.φλωρουκο την απαντηση αυτη την προσπερασες,το συναφι δε το κρινουμε ετσι;

εσυ ζεις την πραγματικη ζωη? πραγματικα λυπαμαι τους ανθρωπους που ειναι γυρω σου... πρεπει να εισαι πολυ αγαπητη! οπως εγινες και εδω απο την πρωτη μερα!.. ΕΙΔΗΣΕΟΓΡΑΦΙΑ- ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΣΗΜΕΡΑ #2 - Σελίδα 11 4872

βανια έγραψε:γράψεις μη σε πάρει και σε σηκώσει. Άντε...η έκφραση αυτή είναι άκυρη δεν νομίζεις ; αλήθεια ξέρεις το νόημα της ;

εσυ δεν ξερεις? τοσες πηρες και σηκωσες...!

μπεμπινι 1 έγραψε:Συνεχιστε να αποδικνυεται αυτο που εχουν καταλαβει πολλες κοπελες εδω μεσα.δε θα κανω καμια απολυτως επιδειξη του τι εχω,αν εχω, και πιο ειναι το επιπεδο μου το μορφωτικο.εγω αυτο που ηθελα να αποδειξω...το απεδειξα.ξεσκεπαζεστε περιτρανα,οπου εμφανιζεστε γινεται μπαχαλο,τυχαιο?δε νομιζω!και κατι αλλο,δεν ψηφισα ουτε αυτη τη κυβερνηση,ουτε τη προηγουμενη.εγω δεν ειχα βλεψεις για δημοσιο και διορισμους σαν μερικες και μερικους,τα πολιτικα μου πιστευω δε χωρανε στο φτωχο μυαλο καποιων.

ασε εχεις αποδειξει πολλα..δεν χρειαζονται αλλα... αληθεια
ψηφιζουν ατομα σαν κι εσενα???..

elena25 έγραψε:
βανια έγραψε:καλά έκανες βρε Βίβιαν και πήγες και μπράβο σου και σε σένα και σε όσους ανέβηκαν και ξαναρωτάω ασχολήθηκε σήμερα κανείς με το μέγεθος του κόσμου που πήγε; όχι όλη συζητάμε μόνο για τις καταστροφές μικρές η μεγάλες άλλον τον πονάει το ιστορικό κτίριο άλλον ο πάγκος του κουλουρά . (Δεν ξέρω αν το είδες μια και πήγες )
Αλήθεια το άλλο το είδατε; που οι βουλευτές την ώρα που έξω καιγόταν η Αθήνα οι αξιολύπητοι βουλευτές έβλεπαν το Παναθηναϊκό στο καφενείο της βουλής;


Τι έγινε τώρα ρε συ Βάνια; Έκανες το μπάχαλο που ήθελες και τώρα το πήρες αλλιώς;;;;

ετσι κανει ΠΑΝΤΑ!!!!!!

μπεμπινι 1 έγραψε:Τον χαρακτηρισμο της ελενας δεν τον σχολιαζεις βιβιαν?εβρισα εγω με τετοιους χαρακτηρισμους?

και λιγα σου ειπε..αντε γεια ρε

μπεμπινι 1 έγραψε:Ελενα εγω μια χαρα ειμαι,εσυ?για κουνα λιγο το κεφαλι σου.

εισαι μια χαρα εσυ??? ΕΙΔΗΣΕΟΓΡΑΦΙΑ- ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΣΗΜΕΡΑ #2 - Σελίδα 11 966307

βανια έγραψε:όταν λες σε κάποιον αυτή τη φράση είναι σαν να εύχεσαι να πάει "εις τόπο χλοερό "οπότε δεν νομίζω να ξέρεις και να το λες δεν σου σκότωσε και κανέναν για να εύχεσαι κάτι τέτοιο.Αν χρησιμοποίησε εκφράσεις για το άτομο σου μπορείς να μιλήσεις ανάλογα και ακριβώς επειδή μέχρι σήμερα ο λόγος σου ήταν σωστός με την δική μου κρίση θεωρώ λάθος το συγκεκριμένο

κουραστηκα να αναφερω τα ποσα εχεις κανει και τα ποσα εχεις πει... μηπως πρεπει να ανοιξω ΘΕΜΑ? scratch

μπεμπινι 1 έγραψε:Τι να σε προκαλεσω ρε δαυτο?σε προσπερνω και εσενα και τις υπολοιπες.τελειωσαν τα επιχειρηματα του γκουγκλι και αρχισατε τους χαρακτηρισμους?αυτη ειναι η γνωση σας?

ο ΓΚΟΥΓΚΛΗΣ ζει και ειναι αναμεσα μας!!!!!!! αντε πηγαινε εχεις και σιδερο..



αμαν ετσι afro με κανατε σημερα... αη σιχτηρ δηλαδη

blackrose

blackrose
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κατερινα μου μη συγχιζεσαι μερα που ειναι!!!!

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
blackrose έγραψε:Κατερινα μου μη συγχιζεσαι μερα που ειναι!!!!

αχ ναι ερωτας! ΕΙΔΗΣΕΟΓΡΑΦΙΑ- ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΣΗΜΕΡΑ #2 - Σελίδα 11 669659 ΕΙΔΗΣΕΟΓΡΑΦΙΑ- ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΣΗΜΕΡΑ #2 - Σελίδα 11 669659 ΕΙΔΗΣΕΟΓΡΑΦΙΑ- ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΣΗΜΕΡΑ #2 - Σελίδα 11 669659 ΕΙΔΗΣΕΟΓΡΑΦΙΑ- ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΣΗΜΕΡΑ #2 - Σελίδα 11 669659 ΕΙΔΗΣΕΟΓΡΑΦΙΑ- ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΣΗΜΕΡΑ #2 - Σελίδα 11 669659 χρονια πολλα ζουζουνιαρα! ΕΙΔΗΣΕΟΓΡΑΦΙΑ- ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΣΗΜΕΡΑ #2 - Σελίδα 11 804467

blackrose

blackrose
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
mama katerina έγραψε:
blackrose έγραψε:Κατερινα μου μη συγχιζεσαι μερα που ειναι!!!!

αχ ναι ερωτας! ΕΙΔΗΣΕΟΓΡΑΦΙΑ- ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΣΗΜΕΡΑ #2 - Σελίδα 11 669659 ΕΙΔΗΣΕΟΓΡΑΦΙΑ- ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΣΗΜΕΡΑ #2 - Σελίδα 11 669659 ΕΙΔΗΣΕΟΓΡΑΦΙΑ- ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΣΗΜΕΡΑ #2 - Σελίδα 11 669659 ΕΙΔΗΣΕΟΓΡΑΦΙΑ- ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΣΗΜΕΡΑ #2 - Σελίδα 11 669659 ΕΙΔΗΣΕΟΓΡΑΦΙΑ- ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΣΗΜΕΡΑ #2 - Σελίδα 11 669659 χρονια πολλα ζουζουνιαρα! ΕΙΔΗΣΕΟΓΡΑΦΙΑ- ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΣΗΜΕΡΑ #2 - Σελίδα 11 804467

Ερως! Χρονια πολλα! ΕΙΔΗΣΕΟΓΡΑΦΙΑ- ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΣΗΜΕΡΑ #2 - Σελίδα 11 417472 ΕΙΔΗΣΕΟΓΡΑΦΙΑ- ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΣΗΜΕΡΑ #2 - Σελίδα 11 417472 ΕΙΔΗΣΕΟΓΡΑΦΙΑ- ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΣΗΜΕΡΑ #2 - Σελίδα 11 417472

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
koukida έγραψε:μπαιμπήνοι ....εχεις τον ασυμμάζευτο κοριτσι μου εσυ......
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

μπαιμπηνοι?μπαμπουϊνοι?τι ακρβως γραφεις Κουκι? clown

Vivian έγραψε:Με εκπλήσσεται! Οτι θα δημιουργουσατε τετοιο μπαχαλο και σε αυτο το θεμα δεν το περιμενα το ομολογώ!

Εγω εχω 3 παιδια βαμμενο νυχι δεν το συζητω, κοκκινα μαλλια αλλα περασα και απο την πορεια με τα παιδια μου κιολας!! Επισης στεναχωρηθηκα ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ που κατι κολωπαιδακια διελυσαν ιστορικης αξιας μνημεια που δεν επεσαν ουτε απο τους γερμανους..Υπαρχει προβήμα;

GET A LIGE ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ!!!!!

Με τα παιδια ρε αθεοφοβη??!!

valerakievelinaki έγραψε:ελεθερια λογου !! δημοκρατια !

Βαρβαρα....αχ Βαρβαρα...η δημοκρατια σαν πολιτευμα δεν ειναι η επιλογη ολων σε αυτο το θεμα..

spapastamou έγραψε:η φιλη μας απο 'δω εφτιαξε καινουρια λεξη...κατι σε διασταυρωση του google και του γουγλη....ΤΑΝ ΤΑΝ ΤΑΝ ΤΑΝ



"ΓΚΟΥΓΚΛΗ" Shocked Shocked Shocked

cyclops Very Happy

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
α...[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Happy Valentine's day!

stefanakos

stefanakos
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Mήπως να άλλαζε ο τιτλος του φορουμ απο ειμαι μαμα στο μου αρεσει να ξεκατινιαζομαι...ελεος ρε κοριτσια μεγαλες κοπελες σαν τα κοκορια κανετε.Η διαχειριση δεν λεει κατι ποια ειναι η υπευθυνη η ολιβια ?

http://hawk-girl.blogspot.com/

black beauty

black beauty
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
stefanakos έγραψε:Mήπως να άλλαζε ο τιτλος του φορουμ απο ειμαι μαμα στο μου αρεσει να ξεκατινιαζομαι...ελεος ρε κοριτσια μεγαλες κοπελες σαν τα κοκορια κανετε.Η διαχειριση δεν λεει κατι ποια ειναι η υπευθυνη η ολιβια ?


Respect Respect Respect

stefanakos

stefanakos
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
black beauty έγραψε:
stefanakos έγραψε:Mήπως να άλλαζε ο τιτλος του φορουμ απο ειμαι μαμα στο μου αρεσει να ξεκατινιαζομαι...ελεος ρε κοριτσια μεγαλες κοπελες σαν τα κοκορια κανετε.Η διαχειριση δεν λεει κατι ποια ειναι η υπευθυνη η ολιβια ?


Respect Respect Respect
ευχαριστω Μαρια αλλα δεν λεω τιποτε αλλο παρα την αληθεια.

http://hawk-girl.blogspot.com/

black beauty

black beauty
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
stefanakos έγραψε:
black beauty έγραψε:
stefanakos έγραψε:Mήπως να άλλαζε ο τιτλος του φορουμ απο ειμαι μαμα στο μου αρεσει να ξεκατινιαζομαι...ελεος ρε κοριτσια μεγαλες κοπελες σαν τα κοκορια κανετε.Η διαχειριση δεν λεει κατι ποια ειναι η υπευθυνη η ολιβια ?


Respect Respect Respect
ευχαριστω Μαρια αλλα δεν λεω τιποτε αλλο παρα την αληθεια.


το ξερω Νινα μου....

Nena

Nena
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
black beauty έγραψε:
stefanakos έγραψε:Mήπως να άλλαζε ο τιτλος του φορουμ απο ειμαι μαμα στο μου αρεσει να ξεκατινιαζομαι...ελεος ρε κοριτσια μεγαλες κοπελες σαν τα κοκορια κανετε.Η διαχειριση δεν λεει κατι ποια ειναι η υπευθυνη η ολιβια ?

Respect Respect Respect
Εσυ? Μη μου πεις οτι συμφωνεις και πάλι??? Ε μα ποτε!!!! Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

chicken

chicken
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
xaxaxxaaxxaxa

Καλημέρααααααα Very Happy

arkoudaki


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
συγγνώμη εκ των προτέρων για το πως θα εκφραστώ(άυπνη γαρ), αλλά πάτε καλά?εδώ ο κόσμος χάνεται και το μ....ι χτενίζεται.έχουμε καταλάβει τι έχει γίνει?αυτό το τερατούργημα που ψηφίστηκε για άλλη μια φορά έχει σκοπό να μας κάνει την κίνα της ευρώπης κι όχι μόνο εμάς όλες τις χώρες που κάποιοι αποφάσισαν ότι έχουν μεγάλο χρέος κι εμείς ασχολούμαστε με το τι είπε η μια και η άλλη?καίγεται ο κ...ς μας!!!!!!!!!

mamavivo

mamavivo
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Nena έγραψε:
black beauty έγραψε:
stefanakos έγραψε:Mήπως να άλλαζε ο τιτλος του φορουμ απο ειμαι μαμα στο μου αρεσει να ξεκατινιαζομαι...ελεος ρε κοριτσια μεγαλες κοπελες σαν τα κοκορια κανετε.Η διαχειριση δεν λεει κατι ποια ειναι η υπευθυνη η ολιβια ?

Respect Respect Respect
Εσυ? Μη μου πεις οτι συμφωνεις και πάλι??? Ε μα ποτε!!!! Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes
axaxxaxaaxxaxaxaxxxxa
chicken έγραψε:xaxaxxaaxxaxa

Καλημέρααααααα Very Happy
καλημερα κοριτσακια...ρε παντα στο τελος τα βλεπω εγωωωω !!!!
διαβασα ενα αρθρο τωρα στο protagon .http://www.protagon.gr/?i=protagon.el.article&id=7261
δεν το παραθετω ,βαζω το link να το διαβασει οποιος θελει.

Vivian

Vivian
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
stefanakos έγραψε:Mήπως να άλλαζε ο τιτλος του φορουμ απο ειμαι μαμα στο μου αρεσει να ξεκατινιαζομαι...ελεος ρε κοριτσια μεγαλες κοπελες σαν τα κοκορια κανετε.Η διαχειριση δεν λεει κατι ποια ειναι η υπευθυνη η ολιβια ?

Οχι γλυκεια μου ο τιτλος του φορουμ ειναι αυτος ακριβως που πρεπει και θα παρακαλουσα να προσεχουμε λιγο τι λεμε για το φορουμ!

Τα μυαλα καποιον πρεπει να αλλαξουν που παρα τις συστασεις να ειναι πιο προσεκτικοι εξακολουθουν να εχοτυν εμμονες!

Την καλημερα μου!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 11 από 29]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 20 ... 29  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Invision forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις