Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
50 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 50 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 8 από 9]

Evaggelitsa 26

Evaggelitsa 26
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ada έγραψε:Το χεις , τό χεις! Laughing νιώθω λες κ ελάφρυνε το σώμα μου!

Evaggelitsa καλώς μας ξανάρθες, φιλάκια στην πανέμορφη Καβάλα!


Καλώς σας ξανα βρήκα κουκλίτσα μου!!!!

Πως πέρασες εσύ στις γιορτές:;;;

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
_________________
Τα 7 στάδια της θλίψης:
1.Σοκ κ άρνηση
2.Πόνος κ ενοχές
3.Θυμός κ διαπραγμάτευση
4. Κατάθλιψη κ προβληματισμός
5.Ανοδική πορεία
6.Ανακατασκευή κ δουλειά
7.Αποδοχή κ ελπίδα

Νομίζω πως πήγα απότομα στο 3.Οργή!!!Μου φταίει η τύχη μου,το 2012 κ το σύμπαν όλο!!!!


ΑΝΤΑ ΜΟΥ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΜΙΑ ΕΞΕΡΕΣΗ??? ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΘΑ ΑΝΟΙΞΕΙ ΤΟ #4 ΝΑ "ΠΗΔΗΞΕΙΣ" TO 4 ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΣ ΚΑΤΕΥΘΕΙΑΝ ΣΤΟ 5 PLEEEEEEEEEEEEASE ΕΛΑ ΑΦΟΥ ΤΟ ΕΧΕΙΣ Κ ΕΣΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ

Ada

Ada
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Άμα έχεις κουράγιο δες το θεματάκι "τα πράγματα δεν πάνε καλά". Από την υπέρτατη ευτυχία αυτές τις γιορτές βρέθηκα στη μαύρη δυστυχία.

Όχι στενοχώρια όμως, ούτε μιζέρια, πάμε μπροστά, όλα θα πάνε καλά!! (άμα το πω κανα 1000 φορές ακόμη θα το πιστέψω!)

Κοιτάξτε εσείς να κάνετε τις ζουζουνιές σας κι εγώ να γειάνω σύντομα κ να ακολουθήσω γιατί θα ξεχάσω πως γίνεται στο τέλος!!

Αγάπη θα μπω στο πέντε όταν βγω από το νοσοκομείο στο υπόσχομαι!Τι θα κάνω όλη τη μέρα εκεί μέσα,θα μου λείψετε...
Λέτε να χει wifi να μπαίνω απ το κινητό???

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΑΛΕ ΤΗ ΥΣΗΧΙΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗ ΞΑΦΝΙΚΑ ??? ΠΟΥ ΠΗΓΑΤΕ ΟΛΕΣ ???? scratch scratch scratch

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ετοιμάζουμε το μαμ Μαρίνα Very Happy
Αντα μου είναι σιγουρο ότι θα χρειαστεί να πας στο νοσοκομείο?? Rolling Eyes

Evaggelitsa 26

Evaggelitsa 26
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ada μου τώρα μόλις το είδα... Crying or Very sad

Λυπάμαι πολύ κοριτσάρα μου... Μακάρι να το ξεπεράσετε γρήγορα και σύντομα να κολλήσει για τα καλά ένα νέο σποράκι στην κοιλίτσα σου! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #3 - Σελίδα 8 417472

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ada έγραψε:Άμα έχεις κουράγιο δες το θεματάκι "τα πράγματα δεν πάνε καλά". Από την υπέρτατη ευτυχία αυτές τις γιορτές βρέθηκα στη μαύρη δυστυχία.

Όχι στενοχώρια όμως, ούτε μιζέρια, πάμε μπροστά, όλα θα πάνε καλά!! (άμα το πω κανα 1000 φορές ακόμη θα το πιστέψω!)

Κοιτάξτε εσείς να κάνετε τις ζουζουνιές σας κι εγώ να γειάνω σύντομα κ να ακολουθήσω γιατί θα ξεχάσω πως γίνεται στο τέλος!!

Αγάπη θα μπω στο πέντε όταν βγω από το νοσοκομείο στο υπόσχομαι!Τι θα κάνω όλη τη μέρα εκεί μέσα,θα μου λείψετε...
Λέτε να χει wifi να μπαίνω απ το κινητό???

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ΕΧΩ ΜΠΕΙ ΣΤΟ ΘΕΜΑΤΑΚΙ ΣΟΥ ΕΧΩ ΔΙΑΒΑΣΕΙ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΔΗΜΟΣΙΕΥΣΕΙΣ ΕΤΥΧΕ ΜΙΑ ΣΤΡΑΒΗ ΔΕΝ ΑΛΛΑΖΕΙ ΚΑΤΙ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΣΗΚΩΣΕ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΣΟΥ ΚΟΙΤΑ ΨΗΛΑ ΚΑΙ ΘΑ ΔΕΙΣ ΟΤΙ ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕΙΣ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΟ ΜΕΓΕΘΟΣ ΑΥΤΗΣ ΤΗΣ ΔΥΣΚΟΛΙΑΣ ΑΛΛΑ ΕΧΩ ΠΕΡΑΣΕΙ ΑΛΛΕΣ ΔΥΣΚΟΛΙΕΣ ΚΑΙ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΟΤΙ ΤΙΣ ΝΙΚΗΣΑ ΓΙΑΤΙ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΑ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΤΑ ΠΑΡΑΤΗΣΑ ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΜΗΝ ΣΥΜΒΕΙ ΞΑΝΑ ΣΕ ΚΑΜΜΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΘΑ ΑΝΟΙΞΟΥΜΕ ΚΑΙ ΘΕΜΑΤΑΚΙ #4 ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ ΓΙΑ ΟΛΕΣ ΜΑΣ ΑΦΟΥ ΤΟ ΕΧΟΥΜΕ ΞΑΝΑΠΕΙ ΕΙΝΑΙ ΓΟΥΡΛΙΔΙΚΟ ΑΥΤΟ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΦΟΡΑ ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ΘΑ ΣΤΑΘΕΙΣ ΠΙΟ ΤΥΧΕΡΗ ΚΑΙ ΘΑ ΔΕΙΣ ΟΤΙ ΤΟ ΕΠΟΜΟΝΟ ΣΠΟΡΑΚΙ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΓΕΡΟ ΚΑΙ ΘΑ ΒΡΕΙ ΤΟΝ ΔΡΟΜΟ ΤΟΥ ΠΟΥ ΘΑ ΤΟ ΟΔΗΓΗΣΕΙ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΤΣΑ ΣΟΥ

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΜΟΥ ΣΟΥ ΣΕ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΠΡΟΣΘΗΚΗ ΣΤΟΥΣ ΦΙΛΟΥΣ ΜΟΥ ΕΔΩ Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #3 - Σελίδα 8 417472

Ada

Ada
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Άμα δεν πέσει η καταραμένη η χοριακή θα πρέπει να μπω. Άμα πέσει μπορέι κ να τη γλιτώσω με μια απόξεση. Αχ δε φεύγει από μόνο του κ να μη φοβάμαι για τη σάλπιγγά μου κ να μην πάρω τα φάρμακα?

Ξου ξου πάνε στο καλό.

Evaggelitsa 26

Evaggelitsa 26
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
αγαπη έγραψε:ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΜΟΥ ΣΟΥ ΣΕ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΠΡΟΣΘΗΚΗ ΣΤΟΥΣ ΦΙΛΟΥΣ ΜΟΥ ΕΔΩ Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #3 - Σελίδα 8 417472

Και μόλις καταχωρήθηκε!!! Very Happy Very Happy Very Happy

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ Η ΣΩΤΗΡΙΑ ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΑΚΟΜΑ ΝΑ ΞΥΠΝΗΣΕΙ ΛΕΤΕ ????? ΣΩΤΗΡΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΜΑΖΕΥΤΗΚΑΜΕ ΟΛΕΣ ΕΔΩ ΚΑΙ ΣΕ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΝΑ ΜΑΣ ΚΑΝΕΙΣ ΠΟΔΑΡΙΚΟ ΜΗΝ ΑΡΓΕΙΣ ΑΝΤΕΕΕΕΕΕΕ ΘΕΛΟΥΜΕ ΝΑ ΣΠΑΣΟΥΜΕ ΤΗΝ ΓΚΑΝΤΕΜΙΑ ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΛΟΣΟΡΙΣΟΥΜΕ ΚΑΙ ΕΔΩ ΤΟ 2012 ΜΕ ΠΟΛΛΕΣ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #3 - Σελίδα 8 990599 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #3 - Σελίδα 8 990599 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #3 - Σελίδα 8 990599 ΚΑΙ ΠΟΛΛΑ ΜΩΡΑΚΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑ Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #3 - Σελίδα 8 544943 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #3 - Σελίδα 8 544943 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #3 - Σελίδα 8 544943 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #3 - Σελίδα 8 544943

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΜΟΥ ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΕ ΡΩΤΗΣΩ ΚΑΤΙ ΠΗΡΑ ΤΑ FILICINE ΤΩΝ ΠΟΣΟ mg ειναι τα δικα σου??? εμενα ειναι 5 mg πηρα το σωστο ??? ακομα δεν τα εχω ξεκινησει θα παρω και τον γυναικολογο μου να τον συμβουλευτω οχι τιποτα αλλο αλλα για αυτο τον μηνα δεν το κοβω μετα την περιοδο μου θα τα ξεκινησω γιατι μαλλον εχω καποιο μικροβιο ελπιζω οχι πολυ σοβαρο γιατι εχω παρα πολλα υγρα απο κατω εδω και μερες δεν ειναι ωορρηξια γιατι ειμαι σιγουρη αυτα τα υγρα δεν τα εχω ξαναδει ειναι πολυ πηχτα ασπρα και αοσμα φοβαμε για μικροβιο γαμωτο και δεν περιμενω ακομα την περιοδο μου περιμενω στις 16 ιανουαριου αλλα πολυ υγρα λεμε ανυσηχω ειναι η αληθεια αν συνεχειστουν κ αλλο θα παρω τον γυναικολογο μου

Evaggelitsa 26

Evaggelitsa 26
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
αγαπη έγραψε:ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΜΟΥ ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΕ ΡΩΤΗΣΩ ΚΑΤΙ ΠΗΡΑ ΤΑ FILICINE ΤΩΝ ΠΟΣΟ mg ειναι τα δικα σου??? εμενα ειναι 5 mg πηρα το σωστο ??? ακομα δεν τα εχω ξεκινησει θα παρω και τον γυναικολογο μου να τον συμβουλευτω οχι τιποτα αλλο αλλα για αυτο τον μηνα δεν το κοβω μετα την περιοδο μου θα τα ξεκινησω γιατι μαλλον εχω καποιο μικροβιο ελπιζω οχι πολυ σοβαρο γιατι εχω παρα πολλα υγρα απο κατω εδω και μερες δεν ειναι ωορρηξια γιατι ειμαι σιγουρη αυτα τα υγρα δεν τα εχω ξαναδει ειναι πολυ πηχτα ασπρα και αοσμα φοβαμε για μικροβιο γαμωτο και δεν περιμενω ακομα την περιοδο μου περιμενω στις 16 ιανουαριου αλλα πολυ υγρα λεμε ανυσηχω ειναι η αληθεια αν συνεχειστουν κ αλλο θα παρω τον γυναικολογο μου



και εγώ αυτά έχω Αγάπη μου, αλλά μπορείς να τα ξεκινήσεις και από τώρα... Μόνο καλό κάνουν!! Αλλα ρώτα βέβαια και τον γυναικολόγο σου για να είσαι σίγουρη 100%..

Τώρα για τα πηχτά υγρά... Και εγώ έχω τέτοια στην ωορρηξία και πριν έρθει η ακατανόμαστη... Μήπως είσαι στις γόνιμες...;;;Κάνεις ΠΑΠ;;

Και εγώ εδω και καιρό λέω να πάω για ΠΑΠ και όλο το καθυστερώ...

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Evaggelitsa 26 έγραψε:
αγαπη έγραψε:ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΜΟΥ ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΕ ΡΩΤΗΣΩ ΚΑΤΙ ΠΗΡΑ ΤΑ FILICINE ΤΩΝ ΠΟΣΟ mg ειναι τα δικα σου??? εμενα ειναι 5 mg πηρα το σωστο ??? ακομα δεν τα εχω ξεκινησει θα παρω και τον γυναικολογο μου να τον συμβουλευτω οχι τιποτα αλλο αλλα για αυτο τον μηνα δεν το κοβω μετα την περιοδο μου θα τα ξεκινησω γιατι μαλλον εχω καποιο μικροβιο ελπιζω οχι πολυ σοβαρο γιατι εχω παρα πολλα υγρα απο κατω εδω και μερες δεν ειναι ωορρηξια γιατι ειμαι σιγουρη αυτα τα υγρα δεν τα εχω ξαναδει ειναι πολυ πηχτα ασπρα και αοσμα φοβαμε για μικροβιο γαμωτο και δεν περιμενω ακομα την περιοδο μου περιμενω στις 16 ιανουαριου αλλα πολυ υγρα λεμε ανυσηχω ειναι η αληθεια αν συνεχειστουν κ αλλο θα παρω τον γυναικολογο μου



και εγώ αυτά έχω Αγάπη μου, αλλά μπορείς να τα ξεκινήσεις και από τώρα... Μόνο καλό κάνουν!! Αλλα ρώτα βέβαια και τον γυναικολόγο σου για να είσαι σίγουρη 100%..

Τώρα για τα πηχτά υγρά... Και εγώ έχω τέτοια στην ωορρηξία και πριν έρθει η ακατανόμαστη... Μήπως είσαι στις γόνιμες...;;;Κάνεις ΠΑΠ;;

Και εγώ εδω και καιρό λέω να πάω για ΠΑΠ και όλο το καθυστερώ...

ναι ευαγγελια μου κανω καθε χρονο τεστ παπ η γονιμες μου ηταν απο 28 δεκεμβριου και τελειωνε καπου 1 ιανουαριου οποτε εχω αποκλεισει τις γονιμες μερες μου. ομως ανυσηχω πολυ γιατι αυτα τα υγρα δεν τα εχω ξαναδει ειναι κατασπρα και παρα πολυ πηχτα (και βγαινουν σαν κομματια ενα μπλιαχ πραγμα δηλαδη) Embarassed για να σου δωσω να καταλαβεις για να σκουπιστω θελω δυο φορες χαρτι Embarassed βγαζω φοβαμαι για μικροβιο αν δω οτι συνεχιζουν θα παρω τηλ τον γιατρο μου κ ισως να τον επισκευτω

Evaggelitsa 26

Evaggelitsa 26
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Πάντως Αγάπη μου... Τα πηχτά υγρά (εκτός ότι τα συναντάμε σε γόνιμες, πριν την περιοδο κλπ...) είναι και από τα πρώτα σημάδια εγκυμοσύνης.....!!!!!!

χμμμμμ......Λες;;;; Very Happy Very Happy Very Happy

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Evaggelitsa 26 έγραψε:Πάντως Αγάπη μου... Τα πηχτά υγρά (εκτός ότι τα συναντάμε σε γόνιμες, πριν την περιοδο κλπ...) είναι και από τα πρώτα σημάδια εγκυμοσύνης.....!!!!!!

χμμμμμ......Λες;;;; Very Happy Very Happy Very Happy

δεν ξερω δεν το πολυπιστευω μεχρι κ αυτο απεκλισα σταματησα να σκευτομαι μωρο γιατι ανυσηχω πραγματικα πολυ (ολο στο κακο παει το μυαλο μου) Embarassed και δεν το πιστευω γιατι δυστηχως δεν βρεθηκα με τον αντρα μου στις γονιμες γιατι ηταν τα χριστουγεννα οπου ειμασταν στο σπιτι της μαμα μου ειχαμε βεβαια την ευκερια γιατι ειχαμε δικο μας δωματιο αλλα ηταν εκει και ο αδερφος μου και εγω απο την μια κολωνα απ'την αλλη τον επιασε πονοδοντο τον αντρουλη μου και να ποναει φριχτα οχι αστεια πρωτη φορα τον ειδα ετσι με λιγα λογια στην ουσια παει αυτος ο μηνας η μονες μερες που βρεθηκαμε ηταν 2-3 φορες οταν μου τελειωσε η περιοδος τιποτα δηλαδη

Evaggelitsa 26

Evaggelitsa 26
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
αγαπη έγραψε:

δεν ξερω δεν το πολυπιστευω μεχρι κ αυτο απεκλισα σταματησα να σκευτομαι μωρο γιατι ανυσηχω πραγματικα πολυ (ολο στο κακο παει το μυαλο μου) Embarassed και δεν το πιστευω γιατι δυστηχως δεν βρεθηκα με τον αντρα μου στις γονιμες γιατι ηταν τα χριστουγεννα οπου ειμασταν στο σπιτι της μαμα μου ειχαμε βεβαια την ευκερια γιατι ειχαμε δικο μας δωματιο αλλα ηταν εκει και ο αδερφος μου και εγω απο την μια κολωνα απ'την αλλη τον επιασε πονοδοντο τον αντρουλη μου και να ποναει φριχτα οχι αστεια πρωτη φορα τον ειδα ετσι με λιγα λογια στην ουσια παει αυτος ο μηνας η μονες μερες που βρεθηκαμε ηταν 2-3 φορες οταν μου τελειωσε η περιοδος τιποτα δηλαδη


Μην αγχωνεσαι κουκλίτσα μου... Και να μην πηγαίνει το μυαλό σου στο κακό!! Δεν υπάρχει τίποτα που να μην αντιμετωπίζεται!!! Κλείσε ένα ραντεβού στο γιατρό σου για να το δειτε και θα δεις δεν είναι τίποτα το σοβαρό...

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ευαγγελιτσα μου!!!!!!!!!!!!!!Καλώς ήρθες κοπέλα μου !!! Καλή χρονιάαααααααααα Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #3 - Σελίδα 8 654316 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #3 - Σελίδα 8 654316 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #3 - Σελίδα 8 654316 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #3 - Σελίδα 8 654316 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #3 - Σελίδα 8 654316 τι καλά που πέρασες τόσο όμορφα που ξεχάστηκες!!!Εχεις σίγουρα περισσότερες πιθανότητες έτσι να πιάσεις σπόρι από εμάς που το σκεφτόμαστε όλη την ώρα Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #3 - Σελίδα 8 40746 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #3 - Σελίδα 8 40746 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #3 - Σελίδα 8 40746 είδες και η Δημητρούλα με το ταξιδάκι της τα κατάφερε και το έπιασε το σπορούλι της!! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #3 - Σελίδα 8 90233

αγάπη το ότι είναι άοσμα ειναι καλό σημάδι, αν είναι λόγω προβλήματος συνήθως μυρίζουν!άρα βγάλε το κακό από το μυαλο σου και πάρε ενα τηλ τον γιατρό να σε καθυσηχάσει... βρε λες κι εσυ???? Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #3 - Σελίδα 8 990599 αχ μακάρι!!!



Evaggelitsa 26

Evaggelitsa 26
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλως σας ξαναβρήκα Έλλη μου!!!!! Very Happy Very Happy

Χρονια πολλά καλή χρονιά!!!! Μακάρι το 2012 να σου φέρει ένα σποράκι στη κοιλίτσα σου!!!!

Πως πέρασες εσυ;;;;

Τι καλα νέα για την Δήμητρα!!! Τωρα το μαθαίνω απο εσένα!!!! Ημουν σίγουρη ότι αυτό το ταξιδάκι θα ήταν τυχερο!!!!
Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #3 - Σελίδα 8 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #3 - Σελίδα 8 215994

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
δεν περναει και η ωρα να παρω τηλεφωνο τον γυναικολογο μου ανοιγει μετα τις 5 αν θυμαμε καλα θα του πω αυτα τα συμπτωματα ελλη μου το εχω αποκλεισει το ενδεχομενο μιας εγκυμοσυνης ουτε με τον αντρα μου παω μην τυχον και τον κολλησω αν εχω τιποτα πειτε με χαζη αλλα επειδη δεν ξερω τη ειναι αυτο προσεχω εξαλλου ελλη μου οταν βρεθηκα με τον αντρα μου ηταν πολυ πριν τις γονιμες ακριβως οταν σταματησε η περιοδος μου τον προηγουμενο μηνα θα μιλησω το απογευμα με τον γιατρο μου και ειδωμεν σιγουρα θα μου πει να παω απο εκει να με δει πφφφ θα σκασω απο την στεναχωρια μου απλα προσπαθω να μην το σκεφτομαι ομως δεν σας κρυβω οτι φοβαμε Embarassed

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αγαπη έγραψε:δεν περναει και η ωρα να παρω τηλεφωνο τον γυναικολογο μου ανοιγει μετα τις 5 αν θυμαμε καλα θα του πω αυτα τα συμπτωματα ελλη μου το εχω αποκλεισει το ενδεχομενο μιας εγκυμοσυνης ουτε με τον αντρα μου παω μην τυχον και τον κολλησω αν εχω τιποτα πειτε με χαζη αλλα επειδη δεν ξερω τη ειναι αυτο προσεχω εξαλλου ελλη μου οταν βρεθηκα με τον αντρα μου ηταν πολυ πριν τις γονιμες ακριβως οταν σταματησε η περιοδος μου τον προηγουμενο μηνα θα μιλησω το απογευμα με τον γιατρο μου και ειδωμεν σιγουρα θα μου πει να παω απο εκει να με δει πφφφ θα σκασω απο την στεναχωρια μου απλα προσπαθω να μην το σκεφτομαι ομως δεν σας κρυβω οτι φοβαμε Embarassed

ε βρε τι φοβάσαι????Τι θα μπορουσε να ειναι που να είναι τόσο τραγικό? όσο για το πότε πηγες με τον αντρούλη... σκεψου ότι μπορεί να είχες νωρίς ωορρηξία....και λίγο που αντέχει και μερικές μέρες παραπάνω το σπερματοζωάριο μέσα μας..τσουπ!να πως γίνεται το ΘΑΥΜΑ!



Ελευθερία μου τέλεια πέρασα κι εγώ.. αν και βόλτες δν κάναμε και γενικά δούλευα σχεδόν όλες τις μέρες.... ο αντρούλης μου όλο μου έδειχνε ότι με αγαπάει και είμαστε σε μια πολύ γλυκιά φάση όλο αυτόν τον καιρό που εμένα μου φτάνει! Να είμαστε καλα, και να είμαστε και καλά μεταξύ μας! τα άλλα μου φαίνονται περιττά!! Wink Embarassed



Έχει επεξεργασθεί από τον/την boubou στις Τετ Ιαν 04, 2012 5:28 am, 1 φορά

Evaggelitsa 26

Evaggelitsa 26
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ελλη μου και εμείς μια απο τα ίδια!!! Είναι αγαπησιάρικες αυτές οι γιορτές!!!

Βρε Αγαπούλα μου, μην στεναγχωριέσαι!!! Τιποτα δεν θα είναι!!! Very Happy

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
[quote="boubou"]
αγαπη έγραψε:δεν περναει και η ωρα να παρω τηλεφωνο τον γυναικολογο μου ανοιγει μετα τις 5 αν θυμαμε καλα θα του πω αυτα τα συμπτωματα ελλη μου το εχω αποκλεισει το ενδεχομενο μιας εγκυμοσυνης ουτε με τον αντρα μου παω μην τυχον και τον κολλησω αν εχω τιποτα πειτε με χαζη αλλα επειδη δεν ξερω τη ειναι αυτο προσεχω εξαλλου ελλη μου οταν βρεθηκα με τον αντρα μου ηταν πολυ πριν τις γονιμες ακριβως οταν σταματησε η περιοδος μου τον προηγουμενο μηνα θα μιλησω το απογευμα με τον γιατρο μου και ειδωμεν σιγουρα θα μου πει να παω απο εκει να με δει πφφφ θα σκασω απο την στεναχωρια μου απλα προσπαθω να μην το σκεφτομαι ομως δεν σας κρυβω οτι φοβαμε Embarassed

ε βρε τι φοβάσαι????Τι θα μπορουσε να ειναι που να είναι τόσο τραγικό? όσο για το πότε πηγες με τον αντρούλη... σκεψου ότι μπορεί να είχες νωρίς ωορρηξία σήμερα....και λίγο που αντέχει και μερικές μέρες παραπάνω το σπερματοζωάριο μέσα μας..τσουπ!να πως γίνεται το ΘΑΥΜΑ!


ΕΛΛΗ ΜΟΥ ΞΕΡΕΙΣ ΓΙΑΤΙ ΦΟΒΑΜΕ ΓΙΑΤΙ ΣΙΓΟΥΡΑ ΘΑ ΜΟΥ ΔΩΣΕΙ ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗ ΑΓΩΓΗ ΣΕ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΜΙΚΡΟΒΙΟΥ ΟΠΟΤΕ ΠΑΝΕ ΚΑΙ ΟΙ ΕΠΟΜΕΝΕΣ ΜΕΡΕΣ ΖΟΖΟΥΝΙΣΜΑΤΟΣ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΟΥΛΗ Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #3 - Σελίδα 8 215994 ΠΟΣΕΣ ΜΕΡΕΣ ΘΑ ΧΑΣΩ ΟΥΤΕ Κ ΕΓΩ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΣΝΙΦ ΣΝΙΦ ΑΛΛΙΩΣ ΕΝΤΑΞΕΙ ΔΕΝ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΙ ΤΟΣΟ ΣΟΒΑΡΟ ΘΑ ΖΗΣΩ ΧΑΧΑ

Deb

Deb
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Evaggelitsa 26 έγραψε:Καλημέρα κοριτσάκια μου!!!!!!

ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ & ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟ ΤΟ 2012!!!!

Τι κάνετε;;; Μου λείψατε πάαααααρααα πολυ ζουζούνες!!!!! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #3 - Σελίδα 8 654316

Πήγα για Χριστούγεννα στους γονείς μου και επεστρεψα με τη νέα χρονια!!!χιχι!!!

Εχουμε κανενα νέο;;; Καμιά νέα εγκυούλα;;;;;

Πείτε μου να χαρώ και εγώ!!!

Εμεις κορίτσια μου περάσαμε πολύ ωραία!!! Πολύ οικογενειακά, πολύ φαγητό, πολύ ποτό δεν μαζευόμαστε ακομα!!!χαχαχα!!!

Εχασα και τις γόνιμες δεν ξέρω τι μου γίνεται... Εκανα ζουζουνιες εκείνες τις μέρες;; δεν έκανα;;; Ούτε ξέρω!!! Δεν πειράζει μωρέ!!! Εχουμε χρόνο μπροστά μας!!!

Πείτε μου τα νέα σας!!!! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #3 - Σελίδα 8 893968

Καλώς όρισες πάλι Ευαγγελία!!!Χρόνια πολλά και καλή χρονιά!!!!Τα πε΄ρασες σούπερ από ότι διαβάζω!!!Μπράβο μπράβο...αυτά είναι τα καλά!!!Και γύρισες πάλι στην βάση σου!!!χαχαχα...Μας έλειψες!!!

Κορίτσια βοήθεια!!!Βάζω να υπολογίσω τις γόνιμες μέρες μου και μου βγάζει αυτό: Οπως γράφουμε ... δεν μπορούμε να κάνουμε τους υπολογισμούς μας εάν ο ΚΥΚΛΟΣ είναι μικρότερος των 21 ημερών και μεγαλύτερος των 35 ημερών. Τί στο καλό γίνεται; Σάλταρε; Razz

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
σε εμένα δν έπεσε μέσα αυτή η σελίδα πάντως... αδιαθέτησα στις 24/12... σύμφωνα με τον κύκλο μου ωορρηξία θα έχω το σάββατο 7/1... και συμφωνα με τα τεστ ωορρηξιας που κάνω από την μέρα που καθάρισα..ακόμη δν έχω κάνει ωορρηξία... αλλά στη σελίδα αυτή λέει ότι οι γόνιμες μέρες μου είναι απο 31/12 έως 5/1... δηλαδή μέχρι αύριο και καλά ότι έγινε.. αλλά συνήθως η ωορρηξία μου γίνεται από την13-15 μέρα του κύκλου που θα απο Παρασκευή έως και Κυριακή....οπότε μη το παίρνετε και τόσο σοβαρα...ζουζουνίστε συνεχειαααααα Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #3 - Σελίδα 8 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #3 - Σελίδα 8 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #3 - Σελίδα 8 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #3 - Σελίδα 8 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #3 - Σελίδα 8 215994

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 8 από 9]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δημιουργία Φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις