Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
49 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 49 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 9]

ifigeniaboz

ifigeniaboz
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΓΙΑΥΤΑ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΙΠΑΤΕ!
ΣΙΡΕΝ Κ ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΟΥ ΦΙΛΑΚΙΑ ΕΧΕΙΣ!!!
MARIABEL ΒΟΥΒΟΥ ΑΓΑΠΗ DEB ΕΥΗ Κ ΟΙ ΥΠΟΛΟΙΠΕΣ Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #3 - Σελίδα 2 417472
ΑΝΤΑ ΣΕ ΑΓΑΠΑΜΕ Κ ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΑ ΚΑΛΑ!!!ΟΤΑΝ ΕΙΣΑΙ ΕΤΟΙΜΗ ΕΜΕΙΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΔΩ ΝΑ ΣΕ ΑΚΟΥΣΟΥΜΕ... I love you

ifigeniaboz

ifigeniaboz
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Deb έγραψε:Γεια σας κορίτσια!!!!Καλή χρονιά!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Τί κάνετε;Πώς είστε;Πώς τα περάσατε;
Σας διάβαζα που και που αλλά δεν είχα χρόνο για να γράψω κι εγώ κάτι λόγω της μετακόμισης!Σας γράφω λοιπόν από το καινούριο μου σπιτάκι!!!Σήμερα θα είναι η πρώτη μας νύχτα εδώ...
Μαγείρεψα στην κουζίνα μου με την ησυχία μου,έκανα μπανάκι και ζουζουνιές(ε,να μην κάνουμε ποδαρικό;χαχα Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #3 - Σελίδα 2 536304 )και τώρα έκατσα στον υπολογιστή!Είμαι τόσο χαρούμενη που επιτέλους βολευτήκαμε!!!Φύγανε τα δύσκολα,έφυγε και η ακατανόμαστη Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #3 - Σελίδα 2 875502 ...βουρ για μπεμπέ τώρα!!!Τα φιλιά μου σε όλες κορίτσια και εύχομαι το 2012 να μας χαρίει όλες από ένα σποράκι και μία πολύ πολύ καλή χρονιά γεμάτη υγεία,αγάπη και ευτυχία!!!!! Τα φιλιά μου σε όλες!!!!!!!!!!!!!!! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #3 - Σελίδα 2 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #3 - Σελίδα 2 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #3 - Σελίδα 2 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #3 - Σελίδα 2 417472
ΚΑΛΟΡΙΖΙΚΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΑΣ Κ ΕΥΧΟΜΑΙ ΓΡΗΓΟΡΑ ΝΑ ΣΤΟ ΚΑΝΕΙ ΑΝΩΚΑΤΩ ΕΝΑ ΜΩΡΟ...

ifigeniaboz

ifigeniaboz
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΟΝΑΩ ΧΑΜΗΛΑ ΜΑΛΛΟΝ ΘΑ ΜΟΥ ΕΡΘΕΙ...ΠΑΩ ΝΑ ΣΚΑΣΩ ΑΝ Κ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΗΝ ΠΕΜΠΤΗ Crying or Very sad Crying or Very sad

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ada έγραψε:
demmy5_k έγραψε:
Άντα πήρες τα αποτελέσματα της εξέτασης;

Τα πήρα δεν μπορώ να γράψω τώρα χωρίς να ξαναβάλω τα κλάματα, οπότε θα τα πούμε αύριο.


Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #3 - Σελίδα 2 334590 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #3 - Σελίδα 2 334590 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #3 - Σελίδα 2 334590 το ξέρεις ότι είμαστε εδω και για να βοηθάμε η μια την άλλη εκτός απο το να χαζοφέρνουμε για να περάσει η ώρα...οταν νιώσεις ότι θέλεις να μιλησεις θα είμαστε εδω!! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #3 - Σελίδα 2 379767

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ifigeniaboz έγραψε:ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΟΝΑΩ ΧΑΜΗΛΑ ΜΑΛΛΟΝ ΘΑ ΜΟΥ ΕΡΘΕΙ...ΠΑΩ ΝΑ ΣΚΑΣΩ ΑΝ Κ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΗΝ ΠΕΜΠΤΗ Crying or Very sad Crying or Very sad

είπαμε..μέχρι να έρθει πρεπει να ελπίζουμε!!! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #3 - Σελίδα 2 35468

ifigeniaboz

ifigeniaboz
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
[quote="boubou"]
ifigeniaboz έγραψε:ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΟΝΑΩ ΧΑΜΗΛΑ ΜΑΛΛΟΝ ΘΑ ΜΟΥ ΕΡΘΕΙ...ΠΑΩ ΝΑ ΣΚΑΣΩ ΑΝ Κ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΗΝ ΠΕΜΠΤΗ Crying or Very sad Crying or Very sad

είπαμε..μέχρι να έρθει πρεπει να ελπίζουμε!!! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #3 - Σελίδα 2 35468 [/quote
ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΙΟ ΑΠΛΑ ΞΕΡΕΙΣ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ!
ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΜΗΝΑ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΑΜΕ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ...
ΘΑ ΔΕΙΞΕΙ...

ifigeniaboz

ifigeniaboz
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΣΑΣ ΑΦΗΝΩ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #3 - Σελίδα 2 850933

siren


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Κοριτσακια μου, προλαβα καμια?

Ελλη μου μια το μπουμπουκακι Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #3 - Σελίδα 2 379767 μια οι δουλειες Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #3 - Σελίδα 2 93981 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #3 - Σελίδα 2 517142 δεν προλαβα να σας χαρω.

Δημητρουλα ολα καλα θα πανε γλυκεια μου τριτη και τυχερη μην φοβασε σε παρακαλω Wink

Deb τωρα εχεις μπει στην τελικη ευθεια πηγατε σε δικο σας σπιτακι τελειωσε η περιοδος μπηκε το 2012 και τσουπ θα ερθει και το σπορακι. Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #3 - Σελίδα 2 215994

Μαρια μου το ξερω οτι το μυαλο τρεχει με χιλια αλλα βλεπε τον στρουμπουλουτσικο Αντωνακη και να ευχεσαι να σου ερθει αλλο ενα συντομα Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #3 - Σελίδα 2 328109 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #3 - Σελίδα 2 328109 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #3 - Σελίδα 2 328109

Ιφιγενεια μου, η αδερφη του ειναι για τα μπαζα και στεναχωρησε και τον αντρα σου. Ευχομαι να πανε ολα καλα και μην δινεις σημασια κανε μονο αγκαλιτσες τον αντρα σου γιατι στεναχωρηθηκε. Αληθεια αμα θες, πες μας τι γιατρος ειναι ο αντρουλης σου. Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #3 - Σελίδα 2 35468

Με την Αντα βρε παιδια τι εγινε, δεν καταλαβα?

Ελλη μου χαιρομαι που σας δινω δυναμη, γιατι και εγω απο σας παιρνω και προσπαθω να κοιταω μπροστα. Ευχομαι να μην συμβει σε καμια σας τιποτα τετοιο και να μην ανησυχητε να μην το σκεφτεσται καν.

Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #3 - Σελίδα 2 417472

Deb

Deb
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ifigeniaboz έγραψε:
Deb έγραψε:Γεια σας κορίτσια!!!!Καλή χρονιά!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Τί κάνετε;Πώς είστε;Πώς τα περάσατε;
Σας διάβαζα που και που αλλά δεν είχα χρόνο για να γράψω κι εγώ κάτι λόγω της μετακόμισης!Σας γράφω λοιπόν από το καινούριο μου σπιτάκι!!!Σήμερα θα είναι η πρώτη μας νύχτα εδώ...
Μαγείρεψα στην κουζίνα μου με την ησυχία μου,έκανα μπανάκι και ζουζουνιές(ε,να μην κάνουμε ποδαρικό;χαχα Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #3 - Σελίδα 2 536304 )και τώρα έκατσα στον υπολογιστή!Είμαι τόσο χαρούμενη που επιτέλους βολευτήκαμε!!!Φύγανε τα δύσκολα,έφυγε και η ακατανόμαστη Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #3 - Σελίδα 2 875502 ...βουρ για μπεμπέ τώρα!!!Τα φιλιά μου σε όλες κορίτσια και εύχομαι το 2012 να μας χαρίει όλες από ένα σποράκι και μία πολύ πολύ καλή χρονιά γεμάτη υγεία,αγάπη και ευτυχία!!!!! Τα φιλιά μου σε όλες!!!!!!!!!!!!!!! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #3 - Σελίδα 2 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #3 - Σελίδα 2 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #3 - Σελίδα 2 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #3 - Σελίδα 2 417472
ΚΑΛΟΡΙΖΙΚΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΑΣ Κ ΕΥΧΟΜΑΙ ΓΡΗΓΟΡΑ ΝΑ ΣΤΟ ΚΑΝΕΙ ΑΝΩΚΑΤΩ ΕΝΑ ΜΩΡΟ...

siren έγραψε:Κοριτσακια μου, προλαβα καμια?

Ελλη μου μια το μπουμπουκακι Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #3 - Σελίδα 2 379767 μια οι δουλειες Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #3 - Σελίδα 2 93981 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #3 - Σελίδα 2 517142 δεν προλαβα να σας χαρω.

Δημητρουλα ολα καλα θα πανε γλυκεια μου τριτη και τυχερη μην φοβασε σε παρακαλω Wink

Deb τωρα εχεις μπει στην τελικη ευθεια πηγατε σε δικο σας σπιτακι τελειωσε η περιοδος μπηκε το 2012 και τσουπ θα ερθει και το σπορακι. Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #3 - Σελίδα 2 215994

Μαρια μου το ξερω οτι το μυαλο τρεχει με χιλια αλλα βλεπε τον στρουμπουλουτσικο Αντωνακη και να ευχεσαι να σου ερθει αλλο ενα συντομα Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #3 - Σελίδα 2 328109 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #3 - Σελίδα 2 328109 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #3 - Σελίδα 2 328109

Ιφιγενεια μου, η αδερφη του ειναι για τα μπαζα και στεναχωρησε και τον αντρα σου. Ευχομαι να πανε ολα καλα και μην δινεις σημασια κανε μονο αγκαλιτσες τον αντρα σου γιατι στεναχωρηθηκε. Αληθεια αμα θες, πες μας τι γιατρος ειναι ο αντρουλης σου. Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #3 - Σελίδα 2 35468

Με την Αντα βρε παιδια τι εγινε, δεν καταλαβα?

Ελλη μου χαιρομαι που σας δινω δυναμη, γιατι και εγω απο σας παιρνω και προσπαθω να κοιταω μπροστα. Ευχομαι να μην συμβει σε καμια σας τιποτα τετοιο και να μην ανησυχητε να μην το σκεφτεσται καν.

Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #3 - Σελίδα 2 417472

Μακάρι κορίτσια!!!Μέχρι στιγμής όλα είναι καλά!Αν έρθει και ένα μωρό θα είναι ακόμη πιο τέλεια!!!

anna mag


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
σας ευχαριστω για το καλωσορισμα!

διαβασα ολα τα ποστ του θεματος απο την αρχη μεχρι το τελος και μαλιστα σε πολλες περιπτωσεις ηταν να σαν να διαβαζω τον εαυτο μου

σας καληνυχτω προς το παρον,καλη ξεκουραση σε ολες

demmy5_k

demmy5_k
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημέρα κοριτσάκια μου. Ευχαριστώ πολύ για τη στήριξη. Αποφάσισα να είμαι χαλαρή και ο,τι γίνει. Σ' αυτό βοηθάει και το ότι δε το έχω συνειδητοποιήσει καθόλου. Δεν το σκέφτομαι συνέχεια όπως τις άλλες φορές, σχεδόν το ξεχνάω μπορώ να πω.

Δεσποινάκι με το δεξί στο καινουριο σπίτι, έκανες καλό ποδαρικό Very Happy

Αννούλα καλώς ορισες Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #3 - Σελίδα 2 417472

Άντα μου καλή, όπως είπε και η Έλλη, οπότε νοιώσεις την ανάγκη να μιλήσεις είμαστε εδώ κορίτσι μου. Αν υπάρχει κάποιος που θα σε νοιώσει σίγουρα είμαστε εμείς Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #3 - Σελίδα 2 35468

Πάω δουλειά κούκλες μου, θα τα πούμε μετά το μεσημέρι. Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #3 - Σελίδα 2 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #3 - Σελίδα 2 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #3 - Σελίδα 2 417472

Ada

Ada
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ευχαριστώ για την υποστήριξη σας, εχθές μπήκα να γράψω λίγο που είχα ηρεμήσει αλλά με ξαναπιάσαν τα ζουμιά. Ανοίγω νέο θεμα, ώστε αυτό να χει μόνο ευχάριστα.

Φιλακια σε όλες Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #3 - Σελίδα 2 417472

mariabel

mariabel
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κορίτσια, θα με πείτε χαζή, αλλά το νούμερο 3 δεν ήταν καθόλου καλό... Ας ανοίξει κάποιος ένα άλλο θέμα. Δε θέλω να ακούσω άλλα δυσάρεστα. Sad Sad
Ειλικρινά η διάθεση έχει πέσει τόσο πολύ...

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημερα!! ευτυχως σημερα το τελευταιο πρωινο της εβδομαδας ...νυσταζω πολυ!! Sleep
τι μου κανετε εσεις?εγω νιωθω τοσο στεναχωρημενη Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad ... εχουμε ακουσει πολλα δυσαρεστα τον τελευταιο καιρο...τοσο που φοβαμαι οτι το να πανε ολα καλα μοιαζει να ειναι η εξαιρεση!!!
Μαρια σε καταλαβαινω απολυτα...ακριβως ετσι σκεφτομουν κι εγω!!

Ada μου το μονο που ευχομαι ειναι να εγινε ενα μεγαλο λαθος στην χοριακη σου και ολα να ειναι οκ!! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #3 - Σελίδα 2 334590

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κορίτσια μου καλημέρα....μόλις διάβασα τα νέα...Μαρία θα συμφωνήσω...δεν προλαβαίνουμε ν'ακούσουμε ένα ευχάριστο και κάτι μας το χαλάει...Έλλη μου τι κάνεις?νομίζω ότι η θετικήσου ενέργεια μας χρειάζεται όσο ποτέ...
Άντα μου γλυκιά μου εμείς είμαστε εδώ...

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
evi27 έγραψε:κορίτσια μου καλημέρα....μόλις διάβασα τα νέα...Μαρία θα συμφωνήσω...δεν προλαβαίνουμε ν'ακούσουμε ένα ευχάριστο και κάτι μας το χαλάει...Έλλη μου τι κάνεις?νομίζω ότι η θετικήσου ενέργεια μας χρειάζεται όσο ποτέ...
Άντα μου γλυκιά μου εμείς είμαστε εδώ...

Ευακι μου , καλημερα κουκλα μου!! το θετικο που μπορω να δω αν και δυσκολευομαι ..ειναι οτι ειναι καλυτερο να μεινεις εγκυος μια φορα απο το να μη μεινεις καμια!!Το οτι τα καταφερε η Αντα ακομη κι αν δν τα καταφερει το σπορακι τους, ειναι παααααρα πολυ καλο σημαδι, οτι καποιο σπορακι ειναι στο δρομο και θα ερθει στην ζωη τους και μαλιστα συντομα, αρκει να μην το βαλουν κατω!!!! Απο αυτο πρεπει να αντλησουν δυναμη για να συνεχιζουν!!

Να σας πω και μια ιστορια με αισιο τελος. Ξερω γυναικα που παιζει να εκανε 25εξωσωματικες και να μενει σχεδον καθε φορα εγκυος και να το χανει στην πορια,νομιζω οτι εκανε κι ενεσεις και μολις τις σταματουσε μετα απο λιγο το εχανε... (αν θυμαμαι καλα ειχε θρομβοφυλια η κατι τετοιο, αλλα τοτε δν ηταν στις εξετασεις που ψαχνανε!) οι γιατροι της λεγαν να μην κανει αλλες εξωσωματικες γιατι θα ειχε αυτη προβλημα με τα φαρμακα, αλλα ηταν αποφασισμενη οτι θα κανει τα παντα να γινει μανα οτι κι αν σημαινει αυτο!!!και στο τελος απλα και μονο επειδη πηρε την προτοβουλια να κανει μεχρι το τελος τις αντιπηκτικες ενεσεις κρυφα απο τον γιατρο της(αν λεγονται ετσι Embarassed ) καταφερε τωρα να εχει ενα παιδακι υγιεστατο 5 χρονων πλεον!!

Γι αυτο πιστευω οτι εμεις οι γυναικες οταν αφορα την μητροτητα μπορουμε να γινουμε πολυυυυυ δυνατες!!!!και θα τα καταφερουμε να πετυχουμε αυτο που θελουμε αρκει να εχουμε εμεις την υγεια μας!!!

Αυγολεμονη


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
κοπελες λυπηθηκα πολυ με τα τελευταια νεα δεν το πιστευω ο θεος να δινει δυναμη σε αυτα τα ζευγαρια τι να πω...ποσο αγχος ποση προσπαθεια και αγωνια για κατι που ειμαστε οπως λενε προορισμενες να κανουμε .. μακαρι να μην ξανακουσουμε αλλο κακο νεο
που ειναι το λεμονακι, η ευαγγελια?

lia-ka

lia-ka
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημερα κοπελες μου!τι κανετε?αμαν με αυτα τα κακα νεα,τι θα κανουμε καλε!καθε φορα που μπαινω και βλεπω καλα νεα,αμεσως μετα βλεπω στο καπακι κακα!ελπιζω να σταματησουν και να ακουμε μονο ωραια πραγματα!λειπει και η αρχηγος μας!που ειναι το λεμονακι βρε κοριτσια?λετε να εγινε κατι κακο?τι να πω δεν ξερω!θα γραφουμε εδω η θα παμε στο θεματακι της ελλης?καλημερα ελλη μου! Wink !

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
lia-ka έγραψε:καλημερα κοπελες μου!τι κανετε?αμαν με αυτα τα κακα νεα,τι θα κανουμε καλε!καθε φορα που μπαινω και βλεπω καλα νεα,αμεσως μετα βλεπω στο καπακι κακα!ελπιζω να σταματησουν και να ακουμε μονο ωραια πραγματα!λειπει και η αρχηγος μας!που ειναι το λεμονακι βρε κοριτσια?λετε να εγινε κατι κακο?τι να πω δεν ξερω!θα γραφουμε εδω η θα παμε στο θεματακι της ελλης?καλημερα ελλη μου! Wink !

καλήμερα Λιάνα!μακάρι να μην ακούσουμε ξανά δυσάρεστα!απ'όσο ξέρω δεν άνοιξε κανένα θέμα η Έλλη!! Έλληηηηηηη άνοιξες θέμα και δεν το πήραμε χαμπάρι?? Rolling Eyes το λεμονάκι έχει να μπει πολύυυυυυυυυυυυ καιρό....κι η Ευαγγελία επίσης...ελπίζω να είναι όλα καλά..

anna mag


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
καλημερα κι απο μενα

καλο κουραγιο στις κοπελες που εχουν τα δυσαρεστα νεα,μακαρι οι δοκιμασιες να μας κανουν πιο δυνατες και πιο πεισματαρες

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
E? ποιος ? ποτε? δν ανοιξα καποιο θεμα..και φοβαμαι να παρω την ευθυνη χιχι Embarassed Embarassed Embarassed Rolling Eyes αχ δν θελω να σκεφτομαι σε καμια περιπτωση ασχημα... ελπιζω και η Ευαγγελια και το Λεμονακι να μας κανουν την εμφανηση τους συντομα,γιατι σαν πολυυυ καιρο τις χασαμε !!! τωρα αν καταφθασουν και με ενα τεραστιο + ακομη καλυτερα!! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #3 - Σελίδα 2 654316

Deb

Deb
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα κοριτσάκια!!!Τί κάνετε;Εγώ ξύπνησα στο καινούριο μου σπιτάκι,έκανα καφεδάκι στον αντρούλη μου και τσαγάκι για μένα και κάθησα!Έβαλα και μουσικούλα!!!Αχ,τι καλά που είναι!!!Έλλη,Εύη,Αυγολέμονη,Λιάνα,Άννα καλημέρα!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #3 - Σελίδα 2 417472

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Deb έγραψε:Καλημέρα κοριτσάκια!!!Τί κάνετε;Εγώ ξύπνησα στο καινούριο μου σπιτάκι,έκανα καφεδάκι στον αντρούλη μου και τσαγάκι για μένα και κάθησα!Έβαλα και μουσικούλα!!!Αχ,τι καλά που είναι!!!Έλλη,Εύη,Αυγολέμονη,Λιάνα,Άννα καλημέρα!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #3 - Σελίδα 2 417472

καλημέρα Δεσποινάκι!!καλορίζικο το σπιτάκι σας!!μακάρι να γεμίσει σύντομα με παιδικές φωνούλες!! Wink

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
boubou έγραψε:E? ποιος ? ποτε? δν ανοιξα καποιο θεμα..και φοβαμαι να παρω την ευθυνη χιχι Embarassed Embarassed Embarassed Rolling Eyes αχ δν θελω να σκεφτομαι σε καμια περιπτωση ασχημα... ελπιζω και η Ευαγγελια και το Λεμονακι να μας κανουν την εμφανηση τους συντομα,γιατι σαν πολυυυ καιρο τις χασαμε !!! τωρα αν καταφθασουν και με ενα τεραστιο + ακομη καλυτερα!! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #3 - Σελίδα 2 654316

λες Έλλη μου ν'ακούσουμε ευχάριστα??μακάρι!!!δεν βαριέσαι θα το μηδενίσουμε πάλι!!!

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Deb έγραψε:Καλημέρα κοριτσάκια!!!Τί κάνετε;Εγώ ξύπνησα στο καινούριο μου σπιτάκι,έκανα καφεδάκι στον αντρούλη μου και τσαγάκι για μένα και κάθησα!Έβαλα και μουσικούλα!!!Αχ,τι καλά που είναι!!!Έλλη,Εύη,Αυγολέμονη,Λιάνα,Άννα καλημέρα!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #3 - Σελίδα 2 417472


Αχ τι ωραια που το περιεγραψες!! Σαν να το εβλεπα μπροστα μου τωρα!! Πολυ χαιρομαι που το απολαμβανετε ετσι!! Very Happy Very Happy Very Happy συντομα σου ευχομαι γλυκια μου να μεγαλωσεις την οικογενεια σου μεσα σε αυτο το μικρο ζεστο απο αγαπη σπιτακι!!! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #3 - Σελίδα 2 334590

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 9]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις