Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
16 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 16 επισκέπτες :: 1 μηχανή αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 9]

Ada

Ada
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mariabel έγραψε:Κορίτσια, θα με πείτε χαζή, αλλά το νούμερο 3 δεν ήταν καθόλου καλό... Ας ανοίξει κάποιος ένα άλλο θέμα. Δε θέλω να ακούσω άλλα δυσάρεστα. Sad Sad
Ειλικρινά η διάθεση έχει πέσει τόσο πολύ...

Θα συμφωνήσω μαζί σου αν κ δεν θεωρώ ότι είμαι προληπτική αλλά δεν θέλω να τρομάξουν ή να στεναχωρηθούν οι νέες μανούλες ή οι κοπέλες που προσπαθούν από τη δική μου κακοτυχία.

Οπότε καινούριο θεματάκι κ να ναι όλο χαρούμενα. Εγώ αν κ δεν θα ξαναπροσπαθήσω σύντομα (αχ siren πόσο σε καταλαβαίνω)θα μαι εδώ να μαθαίνω τα δικά σας ευχάριστα γιατί σας έχω μέσα στην καρδιά μου πραγματικά κ δε θελω να σας χάσω.

Υ.Γ κοινώς δε γλιτώνετε τόσο εύκολα από την πολυλογία μου Twisted Evil Twisted Evil

Deb

Deb
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
evi27 έγραψε:
καλημέρα Δεσποινάκι!!καλορίζικο το σπιτάκι σας!!μακάρι να γεμίσει σύντομα με παιδικές φωνούλες!! Wink
Να'σαι καλά Εύη μου!!!Και σε σένα εύχομαι το ίδιο!!! Very Happy

boubou έγραψε:
Αχ τι ωραια που το περιεγραψες!! Σαν να το εβλεπα μπροστα μου τωρα!! Πολυ χαιρομαι που το απολαμβανετε ετσι!! Very Happy Very Happy Very Happy συντομα σου ευχομαι γλυκια μου να μεγαλωσεις την οικογενεια σου μεσα σε αυτο το μικρο ζεστο απο αγαπη σπιτακι!!! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #3 - Σελίδα 3 334590

Μακάρι Έλλη μου!!!Ξύπνησα με πολύ καλή διάθεση σήμερα!!Είχα καιρό να ξυπνήσω έτσι!!!Σε λίγο θα πάμε και μάρκετ!!!Τέλεια τέλεια τέλεια!!!!!

Εντωμεταξύ μιλούσα στο τηλέφωνο με την κουμπάρα μου και μου έλεγεπως σε λίγες μέρες μετακομίζει εδώ κοντά σε μένα εξαιτίας της πεθεράς της!!!Απαπα κορίτσια...η γυναίκα ΔΕΝ ΠΑΛΕΥΕΤΑΙ!!!Ευτυχώς που η πεθερούλα μου και ο πεθερούλης μου είναι οι καλύτεροι άνθρωποι στον κόσμο...ΑΜΗΝ Παναγίτσα μου!!!!!! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #3 - Σελίδα 3 328109

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ada έγραψε:
mariabel έγραψε:Κορίτσια, θα με πείτε χαζή, αλλά το νούμερο 3 δεν ήταν καθόλου καλό... Ας ανοίξει κάποιος ένα άλλο θέμα. Δε θέλω να ακούσω άλλα δυσάρεστα. Sad Sad
Ειλικρινά η διάθεση έχει πέσει τόσο πολύ...

Θα συμφωνήσω μαζί σου αν κ δεν θεωρώ ότι είμαι προληπτική αλλά δεν θέλω να τρομάξουν ή να στεναχωρηθούν οι νέες μανούλες ή οι κοπέλες που προσπαθούν από τη δική μου κακοτυχία.

Οπότε καινούριο θεματάκι κ να ναι όλο χαρούμενα. Εγώ αν κ δεν θα ξαναπροσπαθήσω σύντομα (αχ siren πόσο σε καταλαβαίνω)θα μαι εδώ να μαθαίνω τα δικά σας ευχάριστα γιατί σας έχω μέσα στην καρδιά μου πραγματικά κ δε θελω να σας χάσω.

Υ.Γ κοινώς δε γλιτώνετε τόσο εύκολα από την πολυλογία μου Twisted Evil Twisted Evil

και ποιος σου είπε Άντα μου ότι θέλουμε να γλιτώσουμε απ'την πολυλογία σου??σε αγαπάμε και σε θέλουμε εδώ!όλα θα φτιάξουν..θα δεις Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #3 - Σελίδα 3 315810

Ada

Ada
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ευχαριστώ πολύ Evi θα θελα τόσο πολύ να σε αγκαλιάσω τώρα,πραγματικά.

Deb καλορίζικο το σπιτάκι κ γεμάτο χαρές!δεν είμαι καμιά γαϊδούρα κ δε σου ευχήθηκα απλά είμαι στη άθλια φάση τώρα.

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ada έγραψε:Ευχαριστώ πολύ Evi θα θελα τόσο πολύ να σε αγκαλιάσω τώρα,πραγματικά.

Deb καλορίζικο το σπιτάκι κ γεμάτο χαρές!δεν είμαι καμιά γαϊδούρα κ δε σου ευχήθηκα απλά είμαι στη άθλια φάση τώρα.

να σκέφτεσαι όσο πιο θετικά μπορείς κούκλα μου!κι ό,τι όλα γίνονται για κάποιο λόγο..αφού έμεινες μια φορά έγκυος,θα δεις θα ξαναμείνεις σίγουρα σύντομα... Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #3 - Σελίδα 3 334590

Deb

Deb
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ada έγραψε:
Deb καλορίζικο το σπιτάκι κ γεμάτο χαρές!δεν είμαι καμιά γαϊδούρα κ δε σου ευχήθηκα απλά είμαι στη άθλια φάση τώρα.

Μην ανυσηχείς Άντα μου...καταλαβαίνω!!!Μην στεναχωριέσαι!!!!!!Εμείς είμαστε εδώ!!! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #3 - Σελίδα 3 417472

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΤΗ ΚΑΝΕΤΕ ???

ΓΛΥΚΙΑ ΜΟΥ ΑΝΤΑ ΤΙΠΟΤΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΤΕΛΕΙΩΣΕΙ ΑΚΟΜΑ ΚΑΝΕ ΛΙΓΟ ΥΠΟΜΟΝΗ ΚΑΙ ΠΡΟΣΕΧΕ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΣΟΥ ΕΜΕΙΣ Η ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΕΧΟΥΜΕ ΠΟΛΥ ΔΥΝΑΜΗ ΜΕΣΑ ΜΑΣ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ΟΤΙ ΕΙΣΑΙ Κ ΕΣΥ ΠΟΛΥ ΔΥΝΑΤΗ ΓΥΝΑΙΚΑ ΓΙΑ ΝΑ ΞΕΠΕΡΝΑΣ ΚΑΘΕ ΔΥΣΚΟΛΙΑ ΚΑΙ ΚΑΘΕ ΕΜΠΟΔΙΟ ΠΟΥ ΒΡΙΣΚΕΤΕ ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΟΥ. ΕΥΧΟΜΑΙ ΤΟ ΣΠΟΡΑΚΙ ΠΟΥ ΣΑΣ ΗΡΘΕ ΝΑ ΜΕΙΝΕΙ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΕΝΝΙΑ ΜΗΝΕΣ ΕΣΥ ΝΑ ΣΚΕΦΤΕΣΕ ΜΟΝΟ ΘΕΤΙΚΑ ΚΑΙ ΑΙΣΙΟΔΟΞΑ ΚΑΙ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΕΧΕΙΣ ΤΗΝ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗ ΚΑΙ ΤΗΝ ΑΓΑΠΗ ΑΠΟ ΟΛΕΣ ΜΑΣ ΚΑΙ ΟΤΙ ΣΕ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΖΕΙ Η ΣΕ ΣΤΕΝΑΧΩΡΕΙ ΕΜΕΙΣ ΕΔΩ ΘΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΝΑ ΣΕ ΑΚΟΥΣΟΥΜΕ ΚΑΙ ΝΑ ΣΥΖΗΤΗΣΟΥΜΕ Η ΜΙΑ ΣΤΗΡΙΖΕΙ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΟΠΩΣ ΛΕΕΙ ΚΑΙ Ο ΝΤΑΡΤΑΝΙΑΝ ΟΛΕΣ ΓΙΑ ΜΙΑ ΚΑΙ ΜΙΑ ΓΙΑ ΟΛΕΣ ΘΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΔΩ ΓΙΑ ΣΕΝΑ Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #3 - Σελίδα 3 334590 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #3 - Σελίδα 3 334590 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #3 - Σελίδα 3 334590

ΔΕΣΠΟΙΝΑΚΙ ΚΑΛΟΡΙΖΙΚΟ ΤΟ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ ΣΑΣ ΣΠΙΤΑΚΙ ΚΑΙ ΕΥΧΟΜΑΙ ΤΟ 2012 ΝΑ ΣΑΣ ΚΑΝΕΙ ΤΟ ΠΙΟ ΟΜΟΡΦΟ ΔΩΡΑΚΙ ΔΥΟ ΖΙΖΑΝΙΑΚΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΤΡΕΧΕΙΣ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΑΖΙ ΜΕ ΑΥΤΑ ΚΑΙ ΝΑ ΓΕΜΙΣΕΤΕ ΠΑΙΔΙΚΕΣ ΦΩΝΟΥΛΕΣ Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #3 - Σελίδα 3 38160 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #3 - Σελίδα 3 38160 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #3 - Σελίδα 3 38160

ΟΛΕΣ ΟΙ ΥΠΟΛΟΙΠΕΣ ΤΗ ΚΑΝΕΤΕ ??? Η ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΜΑΣ ΠΟΥ ΧΑΘΗΚΕ ??? ΛΕΤΕ ΝΑ ΓΥΡΙΣΕΙ ΜΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ ΝΕΑ Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #3 - Σελίδα 3 990599 ΜΑΚΑΡΙ

Υ.Γ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΝΟΜΙΖΩ ΠΩΣ Η ΜΑΡΙΑ ΕΧΕΙ ΔΙΚΙΟ ΜΗΠΩΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΑΝΟΙΞΕΙ ΘΕΜΑΤΑΚΙ #4 ΝΑ ΜΠΕΙ ΛΙΓΟ ΠΙΟ ΓΟΥΡΙΚΗ Η ΧΡΟΝΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΜΑΣ ΚΑΙ ΝΑ ΦΥΓΟΥΜΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΓΚΑΝΤΕΜΙΑ ΤΩΝ ΔΥΣΑΡΕΣΤΩΝ ΓΕΓΟΝΟΤΩΝ ΣΤΕΝΑΧΩΡΗΘΗΚΑ ΜΕ ΤΗΝ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΤΗΝ ΑΡΤΕΜΗ ΚΑΙ ΤΩΡΑ Η ΑΝΤΑ ΓΙΑ ΣΚΕΦΤΕΙΤΕ ΤΟ ΛΙΓΟ confused

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
aγαπη άνοιξε το εσύ και θα σε ακολουθήσουμε όλες! Laughing Laughing Laughing Laughing

παντως αν θελετε ανοιγω εγώ θεματάκι να το γεμίσουμε φουλ στην θετική ενέργεια να αναζωογονηθούμε χιχιχι και να ζουζουνίσουμε παλι φουλ Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #3 - Σελίδα 3 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #3 - Σελίδα 3 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #3 - Σελίδα 3 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #3 - Σελίδα 3 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #3 - Σελίδα 3 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #3 - Σελίδα 3 215994 ελπιζοντας για το καλύτερο!! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #3 - Σελίδα 3 40746

να ξεκινήσουμε με αισιοδοξία τον πρώτο μηνα προσπαθειών του 2012... θέλω πολλά γερά μπεμπάκια και να γεμίσουν τις κοιλίτσες όλων και να γεμίσουν χαρά τα σπίτια μας!!!!

sotiria-giannitsa

sotiria-giannitsa
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
KALHSPERA KORITSIA!!!!!!!EISTE KALA????

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
sotiria-giannitsa έγραψε:KALHSPERA KORITSIA!!!!!!!EISTE KALA????

καλησπέρα κούκλα μου!καλά είμαστε!!εσύ πως είσαι? Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #3 - Σελίδα 3 417472

sotiria-giannitsa

sotiria-giannitsa
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
boubou έγραψε:
sotiria-giannitsa έγραψε:KALHSPERA KORITSIA!!!!!!!EISTE KALA????

καλησπέρα κούκλα μου!καλά είμαστε!!εσύ πως είσαι? Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #3 - Σελίδα 3 417472


ΚΙ ΕΓΩ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΑΝ ΕΞΑΙΡΕΣΟΥΜΕ ΤΟ ΣΤΟΜΑΧΙ ΠΟΥ ΓΥΡΙΖΕΙ ΣΑΝ ΤΡΕΛΟ ΟΛΗ ΜΕΡΑ.....ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΧΡΟΝΙΑ ΚΑΛΗ ΓΙΑ ΟΛΕΣ ΜΑΣ!!!!

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
boubou έγραψε:aγαπη άνοιξε το εσύ και θα σε ακολουθήσουμε όλες! Laughing Laughing Laughing Laughing

παντως αν θελετε ανοιγω εγώ θεματάκι να το γεμίσουμε φουλ στην θετική ενέργεια να αναζωογονηθούμε χιχιχι και να ζουζουνίσουμε παλι φουλ Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #3 - Σελίδα 3 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #3 - Σελίδα 3 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #3 - Σελίδα 3 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #3 - Σελίδα 3 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #3 - Σελίδα 3 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #3 - Σελίδα 3 215994 ελπιζοντας για το καλύτερο!! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #3 - Σελίδα 3 40746

να ξεκινήσουμε με αισιοδοξία τον πρώτο μηνα προσπαθειών του 2012... θέλω πολλά γερά μπεμπάκια και να γεμίσουν τις κοιλίτσες όλων και να γεμίσουν χαρά τα σπίτια μας!!!!


καλησπερα μπουμπου μου δεν ξερω αν ανοιξω θεματακι εγω μηπως παρεξηγηθω απο καποιες κοπελες δεν ξερω θελετε να κανουμε ενα γκαλοπ να δουμε ποσες συμφωνουμε να ανοιξουμε ενα θεματακι #4??? θα μετρησουμε θετικες απαντησεις και θα λαβουμε σοβαρα τις αρνητικες απλα για να φυγει η γκαντεμια του 2011 και να γεμισουμε φετος με πολλα μωρακια τη λες μπουμπου μου αν συμφωνεις εχω και μια ιδεα Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #3 - Σελίδα 3 262737 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #3 - Σελίδα 3 262737 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #3 - Σελίδα 3 262737

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αγαπη έγραψε:
καλησπερα μπουμπου μου δεν ξερω αν ανοιξω θεματακι εγω μηπως παρεξηγηθω απο καποιες κοπελες δεν ξερω θελετε να κανουμε ενα γκαλοπ να δουμε ποσες συμφωνουμε να ανοιξουμε ενα θεματακι #4??? θα μετρησουμε θετικες απαντησεις και θα λαβουμε σοβαρα τις αρνητικες απλα για να φυγει η γκαντεμια του 2011 και να γεμισουμε φετος με πολλα μωρακια τη λες μπουμπου μου αν συμφωνεις εχω και μια ιδεα Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #3 - Σελίδα 3 262737 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #3 - Σελίδα 3 262737 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #3 - Σελίδα 3 262737


εγώ συμφωνώ και θέλω να ακούσω και την ιδέα σου!! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #3 - Σελίδα 3 654316 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #3 - Σελίδα 3 654316 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #3 - Σελίδα 3 654316 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #3 - Σελίδα 3 654316 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #3 - Σελίδα 3 654316

sotiria-giannitsa

sotiria-giannitsa
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
boubou έγραψε:
αγαπη έγραψε:
καλησπερα μπουμπου μου δεν ξερω αν ανοιξω θεματακι εγω μηπως παρεξηγηθω απο καποιες κοπελες δεν ξερω θελετε να κανουμε ενα γκαλοπ να δουμε ποσες συμφωνουμε να ανοιξουμε ενα θεματακι #4??? θα μετρησουμε θετικες απαντησεις και θα λαβουμε σοβαρα τις αρνητικες απλα για να φυγει η γκαντεμια του 2011 και να γεμισουμε φετος με πολλα μωρακια τη λες μπουμπου μου αν συμφωνεις εχω και μια ιδεα Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #3 - Σελίδα 3 262737 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #3 - Σελίδα 3 262737 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #3 - Σελίδα 3 262737


ΑΝΟΙΞΕ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ!!!!


εγώ συμφωνώ και θέλω να ακούσω και την ιδέα σου!! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #3 - Σελίδα 3 654316 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #3 - Σελίδα 3 654316 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #3 - Σελίδα 3 654316 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #3 - Σελίδα 3 654316 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #3 - Σελίδα 3 654316

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΜΙΣΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΑΝΟΙΞΑ ΘΕΜΑΤΑΚΙ ΠΟΣΕΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΘΕΛΕΤΕ ΝΑ ΑΝΟΙΞΕΙ ΘΕΜΑΤΑΚΙ #4 ΠΗΓΑΙΝΕΤΕ ΝΑ ΨΗΦΗΣΕΤΕ ΕΚΕΙ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΑΡΓΟΤΕΡΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΠΑΡΕΞΗΓΗΘΩ ΚΑΙ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ "ΘΕΜΑ" ΑΠΛΑ ΣΚΕΦΤΗΚΑ ΝΑ ΜΑΣ ΚΑΝΕΙ ΠΟΔΑΡΙΚΟ ΜΙΑ ΕΓΚΥΟΥΛΑ ΚΑΙ ΝΑ ΑΝΟΙΞΕΙ ΤΟ ΘΕΜΑ Η ΣΩΤΗΡΙΑ Π.Χ ΣΩΤΗΡΙΑ ΕΓΚΥΟΥΛΑ ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ ????

rinamar

rinamar
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλησπέρα κορίτσιακια και καλή χρονιάααααα!!! Τι έγινε ρε γ@#@!το με όλα τα δυσάρεστα??? Τόσο κακό το τέλος του 2011?? Αμάν!! Εχω τόσο καιρό να μπώ με φάγαν οι δρόμοι και τα αεροπλάνα!! Γυρίσαμε απο Παρισάκι -τέλεια σουπερ!- και μετά καπακια ξαναφύγαμε για πρωτοχρονιά! Επιτέλους μαζευτίκαμε και έπεσα πάνω στα δυσάρεστα Sad Sad Ευχομαι μόνο καλοστέργιωτες εγκυμοσύνες σε όλες μας απο εδώ και πέρα Very Happy Very Happy Εγώ περιμένω την ακατανόμαστη για να πάρω τον γιατρό μου να κανονίσουμε για την επέμβαση... ααααχχχχχ παναγιά μου να πάνε όλα καλάααααα Very Happy Very Happy

sotiria-giannitsa

sotiria-giannitsa
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
αγαπη έγραψε:ΜΙΣΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΑΝΟΙΞΑ ΘΕΜΑΤΑΚΙ ΠΟΣΕΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΘΕΛΕΤΕ ΝΑ ΑΝΟΙΞΕΙ ΘΕΜΑΤΑΚΙ #4 ΠΗΓΑΙΝΕΤΕ ΝΑ ΨΗΦΗΣΕΤΕ ΕΚΕΙ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΑΡΓΟΤΕΡΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΠΑΡΕΞΗΓΗΘΩ ΚΑΙ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ "ΘΕΜΑ" ΑΠΛΑ ΣΚΕΦΤΗΚΑ ΝΑ ΜΑΣ ΚΑΝΕΙ ΠΟΔΑΡΙΚΟ ΜΙΑ ΕΓΚΥΟΥΛΑ ΚΑΙ ΝΑ ΑΝΟΙΞΕΙ ΤΟ ΘΕΜΑ Η ΣΩΤΗΡΙΑ Π.Χ ΣΩΤΗΡΙΑ ΕΓΚΥΟΥΛΑ ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ ????


ΝΑΙ ΕΓΚΥΟΣ ΕΙΜΑΙ...

rinamar

rinamar
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΩΩχχχχχ! Sorry αγάπη μου!!! Τωρα διάβασα για το θέματάκι #4! χιχιχι! Πάω να ψηφήσωωω!

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
sotiria-giannitsa έγραψε:
αγαπη έγραψε:ΜΙΣΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΑΝΟΙΞΑ ΘΕΜΑΤΑΚΙ ΠΟΣΕΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΘΕΛΕΤΕ ΝΑ ΑΝΟΙΞΕΙ ΘΕΜΑΤΑΚΙ #4 ΠΗΓΑΙΝΕΤΕ ΝΑ ΨΗΦΗΣΕΤΕ ΕΚΕΙ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΑΡΓΟΤΕΡΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΠΑΡΕΞΗΓΗΘΩ ΚΑΙ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ "ΘΕΜΑ" ΑΠΛΑ ΣΚΕΦΤΗΚΑ ΝΑ ΜΑΣ ΚΑΝΕΙ ΠΟΔΑΡΙΚΟ ΜΙΑ ΕΓΚΥΟΥΛΑ ΚΑΙ ΝΑ ΑΝΟΙΞΕΙ ΤΟ ΘΕΜΑ Η ΣΩΤΗΡΙΑ Π.Χ ΣΩΤΗΡΙΑ ΕΓΚΥΟΥΛΑ ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ ????


ΝΑΙ ΕΓΚΥΟΣ ΕΙΜΑΙ...

ΩΡΑΙΑ ΠΕΡΙΜΕΝΕ ΤΩΡΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΑΝ ΕΧΕΙ ΚΑΜΜΙΑ ΑΝΤΙΡΗΣΗ ΚΑΙ ΑΝ ΘΕΛΕΙΣ ΝΑ ΜΑΣ ΚΑΝΕΙΣ ΤΗΝ ΤΙΜΗ ΝΑ ΤΟ ΑΝΟΙΞΕΙΣ ΕΣΥ ΤΟ ΘΕΜΑΤΑΚΙ #4 ΘΕΛΕΙΣ ????????

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΥΠΟΔΕΧΤΕΙΣ ΚΑΙ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ ΣΩΤΗΡΙΑ ΜΟΥ ΣΕ ΠΙΟ ΜΗΝΑ ΕΙΣΑΙ ???

sotiria-giannitsa

sotiria-giannitsa
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
αγαπη έγραψε:
sotiria-giannitsa έγραψε:
αγαπη έγραψε:ΜΙΣΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΑΝΟΙΞΑ ΘΕΜΑΤΑΚΙ ΠΟΣΕΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΘΕΛΕΤΕ ΝΑ ΑΝΟΙΞΕΙ ΘΕΜΑΤΑΚΙ #4 ΠΗΓΑΙΝΕΤΕ ΝΑ ΨΗΦΗΣΕΤΕ ΕΚΕΙ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΑΡΓΟΤΕΡΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΠΑΡΕΞΗΓΗΘΩ ΚΑΙ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ "ΘΕΜΑ" ΑΠΛΑ ΣΚΕΦΤΗΚΑ ΝΑ ΜΑΣ ΚΑΝΕΙ ΠΟΔΑΡΙΚΟ ΜΙΑ ΕΓΚΥΟΥΛΑ ΚΑΙ ΝΑ ΑΝΟΙΞΕΙ ΤΟ ΘΕΜΑ Η ΣΩΤΗΡΙΑ Π.Χ ΣΩΤΗΡΙΑ ΕΓΚΥΟΥΛΑ ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ ????


ΝΑΙ ΕΓΚΥΟΣ ΕΙΜΑΙ...


ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΑΛΛΑ ΟΠΟΙΑ ΚΑΙ ΑΝ ΤΟ ΑΝΟΙΞΕΙ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΘΑ ΠΑΕΙ ΚΑΛΑ ΤΟ 2012
ΩΡΑΙΑ ΠΕΡΙΜΕΝΕ ΤΩΡΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΑΝ ΕΧΕΙ ΚΑΜΜΙΑ ΑΝΤΙΡΗΣΗ ΚΑΙ ΑΝ ΘΕΛΕΙΣ ΝΑ ΜΑΣ ΚΑΝΕΙΣ ΤΗΝ ΤΙΜΗ ΝΑ ΤΟ ΑΝΟΙΞΕΙΣ ΕΣΥ ΤΟ ΘΕΜΑΤΑΚΙ #4 ΘΕΛΕΙΣ ????????

sotiria-giannitsa

sotiria-giannitsa
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
αγαπη έγραψε:ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΥΠΟΔΕΧΤΕΙΣ ΚΑΙ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ ΣΩΤΗΡΙΑ ΜΟΥ ΣΕ ΠΙΟ ΜΗΝΑ ΕΙΣΑΙ ???


ΣΤΗΝ 7 ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΕΙΜΑΙ

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
sotiria-giannitsa έγραψε:
αγαπη έγραψε:ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΥΠΟΔΕΧΤΕΙΣ ΚΑΙ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ ΣΩΤΗΡΙΑ ΜΟΥ ΣΕ ΠΙΟ ΜΗΝΑ ΕΙΣΑΙ ???


ΣΤΗΝ 7 ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΕΙΜΑΙ

ΑΝΤΕ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ???

sotiria-giannitsa

sotiria-giannitsa
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
αγαπη έγραψε:
sotiria-giannitsa έγραψε:
αγαπη έγραψε:ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΥΠΟΔΕΧΤΕΙΣ ΚΑΙ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ ΣΩΤΗΡΙΑ ΜΟΥ ΣΕ ΠΙΟ ΜΗΝΑ ΕΙΣΑΙ ???


ΣΤΗΝ 7 ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΕΙΜΑΙ

ΑΝΤΕ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ???


ΟΧΙ.ΤΕΤΑΡΤΟΟΟΟΟ

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
sotiria-giannitsa έγραψε:
αγαπη έγραψε:
sotiria-giannitsa έγραψε:
αγαπη έγραψε:ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΥΠΟΔΕΧΤΕΙΣ ΚΑΙ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ ΣΩΤΗΡΙΑ ΜΟΥ ΣΕ ΠΙΟ ΜΗΝΑ ΕΙΣΑΙ ???


ΣΤΗΝ 7 ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΕΙΜΑΙ

ΑΝΤΕ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ???


ΟΧΙ.ΤΕΤΑΡΤΟΟΟΟΟ

ΤΕΤΑΡΤΟΟΟΟΟΟΟ???? ΤΟΤΕ ΤΟ ΘΕΜΑΤΑΚΙ #4 ΠΟΥ ΛΕΩ ΝΑ ΑΝΟΙΞΕΙΣ ΚΑΙ ΠΟΥ ΣΥΝΤΟΜΑ ΘΑ ΕΧΕΙΣ ΚΑΙ ΤΟ ΤΕΤΑΡΤΟ ΜΕΛΟΣ ΤΙΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΣ ΣΟΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΥΧΑΙΟ ΕΕΕΕΕΕΕ ?????????

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 9]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

phpBB2 forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις