Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
340 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 340 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 22 ... 41, 42, 43, 44  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 42 από 44]

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ ΞΥΠΝΗΣΑ ΣΤΙΣ 8 ΠΗΡΑ ΤΟ ΚΤΕΛ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΗΡΘΑ ΑΘΗΝΑ ΕΙΜΑΙ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΗΣ ΜΑΝΟΥΛΑΣ ΜΟΥ ΤΩΡΑ ΜΟΛΙΣ ΕΦΤΙΑΞΑ ΚΑΙ ΚΑΦΕΔΑΚΙ ΜΕ ΠΟΙΕΣ ΘΑ ΤΟ ΠΙΩ ???

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
θελω κι εγω να παω στη μαμα μου!! Crying or Very sad

Καλημερα Αγαπη μου!! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 42 417472

el88tse

el88tse
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
καλημερα καλημερα κοριτσια σημερα ξυπνησα οχι καλα εχω κατι πονακια χαμηλα στην κοιλια μου σαν περιοδου αλλα δεν περιμενω ισα ισα 31 μου ηρθε και τωρα ειμαι καθαρη

Ada

Ada
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέρα αγαπη boubou el88tse!!

Εγώ δεν θέλω να δω καθόλου τη μάνα μου Twisted Evil (ξέρω ξέρω ακούγεται κακό αλλά το γυαλί μας κρατιέται πολλά χρόνια με σιλοτέιπ,ταινίες, υποστυλώματα κτλ κτλ )

Τα πονάκια περιόδου πάντως τα χα κι εγώ όταν ήμουν Wink

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΕΛΛΗ ΜΟΥ ΕΧΕΙΣ ΕΜΑΣ ΓΙΑ ΠΑΡΕΟΥΛΑ ΣΟΥ ΝΑ ΠΙΝΟΥΜΕ ΚΑΦΕΔΑΚΙ ΕΣΤΩ Κ ΑΠΟ ΜΑΚΡΥΑ ΝΑ ΛΕΜΕ ΤΑ ΚΟΥΤΣΟΜΠΟΛΙΑ ΜΑΣ ΚΑΙ ΝΑ ΠΕΡΝΑΜΕ ΚΑΛΑ ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΙΔΙΟ ΑΛΛΑ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΩΡΑ ΤΟΝ ΚΑΦΕ ΜΟΥ ΜΑΖΙ ΣΑΣ ΤΟΝ ΠΙΝΩ ΓΙΑΤΙ Η ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΚΑΙ ΘΑ ΤΗΝ ΔΩ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ ΟΠΟΤΕ ΚΑΘΟΜΑΙ ΣΤΗΝ ΟΜΟΡΦΗ ΠΑΡΕΟΥΛΑ ΠΟΥ ΜΟΥ ΠΡΟΣΦΕΡΕΤΕ ΟΛΟΙ ΜΕΡΑ

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ελενη μου ισως ειναι η ωορρηξια σου??θα ταιριαζε στις μερες παντως

Αντα μου, εγώ είμαι πολύ δεμένη με τους γονείς μου αλλά από τότε που ειμαι Λαρισα τους βλεπω πολύ λίγο και μου λείπουν πάρα πολυ!!! Κριμα που δν έχετε καλή σχέση!!δν μπορώ να φανταστω πως θα ήταν κάτι τέτοιο!!

Αγάπη , σκεψου ότι οταν γραφω στο φορουμ και ειναι ο αντρας μου εδω όλο μου λέει καλα τι γραφεις και γράφεις εκθεσεις ολη την ώρα? και η απαντηση μου ειναι τι σε νοιαζει ?μιλαω με τις φιλες μου! και με κοιταει λες και ειμαι εξωγήινος γιατι δν μπορει να καταλαβει πως μπορει να ειμαστε φιλες!

Ada

Ada
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Άνδρες παιδί μου, τι περιμένεις? Razz Κι εμένα τα ίδια κάνει όταν γράφω γι αυτό βγαίνω όταν γυρνάει για να μη με κοροϊδεύει. "Πάλι έπιασες το μπουρ μπουρ μικρή πολύλογου?" "τις έπρηξες τις κοπέλες" "Πρέπει να σου βάλουν ημερήσιο όρια στα post" κ άλλα τέτοια Razz

Δυστυχώς με τη μάνα μου είναι μια πληγωμένη ιστορία, όσο πιο μακριά της είμαι τόσο το καλύτερο για μενα...Δεν υπάρχει χειρότερο πράγμα από την έλλειψη εμπιστοσύνης στη γυναίκα που σε γέννησε...

Κ μια που πες για κοτσομπολιά πώς σας φαίνεται το όνομα του παιδιού της Beyonce ? "Blue Ivy Carter" λες κι έχουν βαλθεί όλοι οι "σταρ" για το ποιος θα έχει το πιο πομπώδες, περίεργο όνομα Rolling Eyes

el88tse

el88tse
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
νωρις δεβ ειναι για ωορηξια κανονικα 15 μου ειχε βγει σε ενα σιτε

μην στεναχωριεστε κοριτσια εδω εχουμε η μια την αλλη..... Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 42 654316 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 42 654316 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 42 654316 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 42 654316 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 42 875502

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Πρωτη φορα το ακουω αλλα νομιζω οτι ειναι ΜΕΓΑΛΗ ΑΗΔΙΑ !! πραγματικα δν καταλαβαινω τι τους φταιει το παιδι τους και το τιμωρουν ετσι Razz Razz Razz

(Σιγα μην βγω απο το φορουμ επειδη ειναι εδω ο αντρουλης..με τπτ!! χιχιχιι)

Ada

Ada
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Άμα κάνω κόρη θα τη βγάλω κατά τα πρότυπά τους "Λουλουδάκι_Του_Αγρού" "Χαρά_Της_Ζωής" "Γαλάζια_Ακτή_Του_Ονείρου"


αχαχαχα Laughing Laughing Laughing



Έχει επεξεργασθεί από τον/την Ada στις Πεμ Ιαν 12, 2012 1:53 am, 1 φορά

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κοριτσακια μου σορυ αν αργω να απαντησω αλλα η μανουλα μου εχει λαπτοπ notebook εγω παλι το λεω λπατοπακι Laughing αφου ειναι τοσο μικρουλι που δυσκολευομαι να το χειριστω η μαμα το εχει μονο για να παιζει καμμια πασιετζα και να διαβαζει ειδησεις απο το της σαιτ ζουγκλα αναρρωτιεμε γιατι ακομα διαβαζει ειδησεις? την στιγμη που εγω οταν τυχαινει να τις ακουσω λογο του οτι ο αντρας μου παρακολουθει τις εξελιξεις εμενα μου ερχετε να σπασω την τηλεοραση Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 42 654655 και τωρα που ερχομουν με το κτελ κατεβηκα στο τερμα στο πεδιον του αρεως για να παρω το αλλο λεοφορειο περιμενω στην σταση μιση ωρα ωσπου 100 μετρα πιο κατω κατι χουλιγκανς εκαναν επιθεση σε αστυνομους με αποτελεσμα να κλεισουν τον δρομο και εγω να εχω γινει παγωτο απο το κρυο αναγκαστηκα να παρω ταξι και να δωσω 4,50 ευρω για την κουρσα (πανε τα λεφτακια μου) Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 42 534787 ξεκινησε ωραια η μερα μου δεν μπορω να πω το μονο καλο τις υποθεσης ειναι οτι σημερα δεν εβρεχε γιατι χτες και προχτες εριξε τα κερατα του

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Eδω μπορει να κάνει κρυο αλλά έχει πολύυυυ ωραία μέρα!!!! Very Happy Very Happy

Ada

Ada
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αγαπη έγραψε: αναρρωτιεμε γιατι ακομα διαβαζει ειδησεις? την στιγμη που εγω οταν τυχαινει να τις ακουσω λογο του οτι ο αντρας μου παρακολουθει τις εξελιξεις εμενα μου ερχετε να σπασω την τηλεοραση Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 42 654655

Κι εγώ τις έχω κόψει! Τώρα στις διακοπές του είπα κομμένες κ οι πρωινές ενημερωτικές-αγχωτικές εκπομπές, καμιά Μελέτη κ πολύ σου είναι! Γκρίνιαξε ξεγκρίνιαξε αλλά παραδέχτηκε ότι είανι πιο ήρεμος τώρα που δεν τις βλέπει.

Όσο για την Αθήνα, τι να πω,αν ζουσα εκεί θα φοβόμουν να βγω απ το σπίτι...

mariabel

mariabel
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα, κορίτσια!!
Μου έχετε λείψει πολύ... Sad Σήμερα δε ξύπνησα καλά πάλι και αποφάσισα να τα αφήσω για λίγο όλα και να καθίσω λίγο εδώ μπας και μου ανέβει η διάθεση... Ευκαιρία τώρα που κοιμήθηκε ο Αντωνάκης.
Ada μου, χαίρομαι που είσαι καλύτερα. Φαίνεται από τα μηνύματά σου! Είμαι σίγουρη ότι το καλοκαιράκι θα μείνεις έγκυος και όλα θα πάνε καλά! Θα γεννήσεις και καλή εποχή! Εγώ καλοκαίρι είχα μείνει έγκυος και γέννησα Απρίλιο. Πώς ξεπετάχτηκε ο μπέμπης ούτε που το κατάλαβα!
Μου κάνει μεγάλη εντύπωση, Άντα, η συμπεριφορά της μάνας σου. Από τότε που έγινα μάνα βλέπω πολύ διαφορετικά τη σχέση μητέρας-παιδιού και δεν μπορώ να την καταλάβω καθόλου τη δική σου μητέρα... Sad
Αγαπη, και εμένα η μητέρα μου δουλεύει... Με στενοχωρεί που δουλεύει αυτή και όχι εγώ... Έχει μεγάλη ανάγκη οικονομική και δεν μπορεί να κάνει διαφορετικά. Αν και έχει σύνταξη συνεχίζει να δουλεύει... Sad Ήθελα να έπιανα δουλειά εγώ, αλλά αν μπουν χρήματα στην οικογένεια σιγά μη δεχτεί ο άντρας μου να τα δίνει όλα στην πεθερά του... Sad
Έλλη μου, εγώ δυστυχώς βγαίνω από το Internet όταν έρχεται ο άντρας μου. Ακούω τα ίδια με την Άντα και χειρότερα. Δε με καταλαβαίνει καθόλου... Sad Αυτός βέβαια πάει στη δουλειά ένα οχτάωρο και ξεσκάει λίγο...

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα μαρακι μου τη κανεις? ο μικρουλης σου καλα ειναι ??? μαρια μου και εγω θα ειθελα να δουλευω και να βοηθαω και την μαμα μου αν μπορουσα αλλα αυτη η ανεργια θεριζει ενταξει δεν θα ειχε προβλημα ο αντρας μου αν δινω και στην μαμα αλλα ως επιτοπλιστον εχουμε και εμεις δικα μας εξοδα και θα ηταν δυσκολα για ολους μας

Ada

Ada
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mariabel έγραψε:
Ada μου, χαίρομαι που είσαι καλύτερα. Φαίνεται από τα μηνύματά σου! Είμαι σίγουρη ότι το καλοκαιράκι θα μείνεις έγκυος και όλα θα πάνε καλά! Θα γεννήσεις και καλή εποχή! Εγώ καλοκαίρι είχα μείνει έγκυος και γέννησα Απρίλιο. Πώς ξεπετάχτηκε ο μπέμπης ούτε που το κατάλαβα!

Καλημερούδια! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 42 417472
Στο μυαλό μου ήσουν??Αυτό είναι το σχέδιό μου!!

Όχι πως δεν πάω ώρες ώρες να βάλω τα κλάματα, αλλά στέκομαι μπροστά στον καθρέφτη κ μαλώνω τον εαυτό μου "τέρμα όχι άλλο κλάμα!"

Κανονικά είμαι πολύ κλαψιάρα με το παραμικρό. Ο άνδρας μου σταυροκοπιότανε όταν με είδε χθες στο σκηνικό αυτό κ δεν πίστευε ότι κατάφερα να το ελέγξω!Κ μετά για επιβράβευση μου κανε πολλές πολλές αγκαλίτσες χουχου Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 42 35468

Όσο για τη διάθεσή σου είαν ισίγουρο οτι θα στην ανεβάσουμε!!! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 42 875502 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 42 875502

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εμένα ευτυχώς ο άντρας μου δν βλέπει ειδήσεις , ενημερώνεται βέβαια απο το ίντερνετ αλλα μόνο για να ξέρει..ούτε συζητάει γι αυτά ούτε τίποτα....γενικά δν βλέπει τηλεόραση!
εκτός αν έχει μπαλα! Razz Razz
Μαριά μου πιστεύω ότι κι εγώ αν μπορούσα θα ήθελα να βοηθάω τους δικούς μου..να βοηθήσω όχι να δουλεύω για να δίνω τα λεφτά μου στους δικούς μου!! καταλαβαίνω τον άντρα σου λίγο..ποσο μαλλον που ειναι δυσκολοι οι καιροί και σίγουρα κι εσείς τώρα δυσκολεύεστε..κι έχετε κι ένα αγοράκι να φροντίσετε και να του δωσετε εφόδια για την ζωή του!!

mariabel

mariabel
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Έχετε δίκιο, κορίτσια, σχετικά με τα χρήματα. Όμως, έπρεπε να το εξηγήσω καλύτερα... Πριν τρεισήμισι χρόνια, όταν παντρευτήκαμε, κάναμε ανακαίνιση το σπίτι αυτό. Επειδή δάνειο δεν μπορούσαμε να πάρουμε, το πήραν οι γονείς μου και υποτίθεται ότι θα τους δίναμε ένα ποσό κάθε μήνα, πράγμα που εδώ και ενάμιση χρόνο δε γίνεται. Για αυτό θέλω να δουλέψω. Με 840 Ευρώ το μήνα δεν τα βγάζουμε πέρα... Αλλά η αλήθεια είναι ότι λόγω ανεργίας δεν υπάρχει περίπτωση να βρω μια δουλειά που και εμάς να βοηθήσω και τους γονείς μου. Και αν βρω εγώ δουλειά , ποιος θα κρατήσει το μωρό; Με την πεθερά μου καλά τα πάμε, αλλά μέχρι ένα όριο. Ώρες-ώρες θυμώνω πολύ με κάποια πράγματα... Δε θέλω να της ζητήσω να έρχεται να κρατάει το μωρό (δε δουλεύει), γιατί φοβάμαι ότι οι σχέσεις θα ενταθούν προς το χειρότερο... Για μένα το καλύτερο είναι να κρατάει η μητέρα μου το μωρό, που και μια κουβέντα να της πω, μάνα μου είναι, την άλλη μέρα (την επόμενη ώρα θα έλεγα) είμαστε μια χαρά! Αλλά αυτό σημαίνει ότι πρέπει να σταματήσει τη δουλειά, πράγμα που δε γίνεται για τους λόγους που ανέφερα προηγουμένως.
Αυτά.. συγνώμη για την πολυλογία...

Ada

Ada
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μμμμ ,καταλαβαίνω πολύ καλά τι σκέφτεσαι αλλά νομίζω πως οι δικοί σου έχουν συναίσθηση του τι συμβαίνει κ με τα οικονομικά σας κ με τα οικονομικά όλης της χώρας κ δε νομίζω ότι θα θελήσουν ούτε να σας ζορίσουν ούτε να σε αναγκάσουν να αφήσεις το παιδί στην πεθερά σου κ να υποχρεωθείς κιόλας, αν βρεις δουλειά.

Evaggelitsa 26

Evaggelitsa 26
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα κοριτσάκια μου!!!

Πως είστε σήμερα;;;

Δεν θέλω να μου πέφτετε με την οικονομική κατάσταση που επικρατεί... Δυστυχώς δεν μπορούμε να κάνουμε και πολλά.. Όμως οι γονείς μας και οι παππούδες μας έχουν περάσει χειρότερες καταστάσεις και παρόλα αυτά επέζησαν!!!

Καλό είναι όταν μας πιάνει και στεναγχωριόμαστε να σκεφτόμαστε και τα χειρότερα.. Και κουκλίτσες μου δυστυχώς υπάρχουν πολύ χειρότερα από αυτά που η κάθεμια έρχονται στιγμες που περνάμε...

Γι αυτό μην πέφτετε και μην στεναγχωριέστε!!! Ας ελπίσουμε ότι θα διορθωθούν τα πράγματα... Αλλωστε μπορούμε να ζήσουμε και με λιγότερα και με τα απολύτως απαρραίτητα... Αλλοι δεν έχουν ούτε αυτά!!!

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αχ κοριτσακια μου ειναι τοσο ωραια η παρεα σας που δεν θελω να βγω αλλα πρεπει εχω ραντεβου με την οδονιατρο μου και δεν θελω να παωωωωωωωωω θα πονεσωωωωωωω Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 42 534787 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 42 534787 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 42 534787 (ακουτε γκρινια fm) σοβαρα κοριτσια μου ειναι το χειροτερο μου οταν ειναι να παω οδοντιατρο με το που παταω το ποδι μου στο ικα εχω τασεις φυγης ταχυκαρδια δυσκολια στο αναπνευστικο κρυος ιδρωτας ταση λιποθυμιας Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 42 585182 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 42 585182 παω σαν τα προβατα στην σφαγη δεν θελωωωωωωωωωωωωω να παωωωωωωωωωωωωω Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 42 534787 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 42 534787 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 42 534787 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 42 534787

Ada

Ada
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ωχ ωχ ωχ ωχ κουράγιο , προσπάθησε να φέρνεις μια ευχάριστη εικόνα στο μυαλό σου. Εγώ αυτό προσπαθώ γιατί κι εγώ δεν τους θέλω καθοοοοολου.

Καλημέρα Evaggelitsa έχεις δίκιο για τα οικονομικά, είμαστε στο χορό θα τον χορέψουμε!

Evaggelitsa 26

Evaggelitsa 26
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Αχ, Αγάπη μου!!! Πόσο σε καταλαβαίνω!!!

Και εγώ πολύ φοβάμαι τον οδοντίατρο... Πάρα πολύ όμως!!!!

Καλό κουράγιο κοριτσάκι μου!!! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 42 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 42 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 42 417472

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Evaggelitsa 26 έγραψε:Αχ, Αγάπη μου!!! Πόσο σε καταλαβαίνω!!!

Και εγώ πολύ φοβάμαι τον οδοντίατρο... Πάρα πολύ όμως!!!!

Καλό κουράγιο κοριτσάκι μου!!! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 42 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 42 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 42 417472

ελπιζω οταν γυρισω να ειστε ολες εδω να με παρηγορησετε χρειαζομαι στοργη και προδερμ Smile Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 42 35468

mariabel

mariabel
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα, Ευαγγελίτσα!! Έχεις δίκιο! Εγώ προσωπικά δε θέλω να γκρινιάζω και το μετάνιωσα που γκρίνιαξα. Υπάρχουν τόσοι άνθρωποι χειρότερα από εμάς, που εγώ δόξα στο Θεό πρέπει να λέω που δουλεύει έστω ο άντρας μου.
Αγαπη, είπες οδοντίατρο... Sad Sad Κορίτσια, πρέπει να πάω και εγώ επειγόντως. Τα δόντια μου καταστράφηκαν με την εγκυμοσύνη... Έχω κάνει ένα σωρό σφραγίσματα. Εν τω μεταξύ όλο το καθυστερώ. Πριν 2 εβδομάδες έφυγε ένα σφράγισμα και πρέπει να πάω... Πρέπει να μου κάνει μια απονεύρωση από τη μια μεριά και ένα σφράγισμα από την άλλη. Απορώ πώς τρώω αυτές τις εβδομάδες!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 42 από 44]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 22 ... 41, 42, 43, 44  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις