Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
287 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 287 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 29 ... 44  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 15 από 44]

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
[quote="boubou"]Μαρία αν μαζευτείτε λίγες ακόμη θα αρχίσω να ανησυχώ μήπως μόνο εμένα δν μ αρέσει το σίδερο και είμαι εγώ η εξαίρεση χαχαχα

ελλη μου δεν εισαι η μοναδικη που δεν γουσταρει το σιδερο μεσα με περιμενουν 2 πληντυρια κοριτσια σε ποιες αρεσει το σιδερο ειπαμε????? μηπως θελετε να με βοηθεισετε??? Twisted Evil Twisted Evil

mariabel

mariabel
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Να'μαι και εγώ πάλι! Τάισα τον Αντωνάκη και ξανα ήρθα. Είμαστε στα πεθερικά μου και έτσι είμαι χαλαρή. Το μικρό τον κρατάει η πεθερά. Έχει τρέλα μαζί του! Very Happy

Lilliput

Lilliput
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
και εγώ στη λίστα με τις σίδερο-lovers!! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 15 669659 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 15 669659
αποκλείεται να'χετε καλά νέα από εμένα,εκτός αν έπιασα λαχείο! Wink Wink
πάω να συνεχίσω το παιχνίδι μου στο φάτσαμπουκ! clown

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ελευθερία τι καλα!!κι εμένα κοιμάται το 4ποδο μικράκι μου στη αγκαλιά μου τώρα και είναι τέλεια..που να έρθω και στην θέση σου!!! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 15 669659 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 15 669659
Κρίμα που μαλλώσατε με τον αντρούλη, ελπίζω αφού έγινε έτσι χωρίς λόγο τόσο γρήγορα να σας περάσει και να είστε καλύτερα από πριν!!
Λιάνα πιστεύω ότι ειναι πολύ ομορφο να παίζεις με τα παιδάκια σου, μεγαλώνει το δέσιμο που έχετε μεταξύ σας!! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 15 35468
Αγάπη πάρε μια βαθιά αναπνοή και ξεκίνα...όσο το σκέφτεσαι δν παίζει να το κάνεις...2 βδομάδες τα κοίταγα τα ρούχα στην λεκάνη και δν με έπιθαν να ξεκινήσω! Laughing Laughing Laughing
Μαρία μια χαρά σε βρίσκω...έχεις εκεί το ζουπηχτό αγοράκι σου να το κάνεις αγκαλιές όποτε θες αλλά έχεις και βοήθεια να σε ξεκουράζει..σουπερ!! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 15 654316 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 15 654316
Lilliput ποτέ μη λες ποτέεεεεεεεεεεε!!! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 15 328109 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 15 328109 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 15 328109

ifigeniaboz

ifigeniaboz
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ!
ΕΓΙΝΕ ΤΕΛΕΙΟ ΤΟ ΑΓΡΙΟΓΟΥΡΟΥΝΟ ΚΑΤΙ ΜΕΤΑΞΥ ΣΤΙΦΑΔΟΥ Κ ΚΟΚΚΙΝΙΣΤΟΥ!!!!
ΜΕΤΑ ΠΗΓΑΜΕ ΓΙΑ ΚΑΦΕ ΕΧΕΙ ΤΕΛΕΙΑ ΜΕΡΑ Κ ΤΩΡΑ ΕΧΩ ΣΙΔΕΡΟ ΠΩΣ ΓΙΝΕΤΕ Κ ΤΑ ΜΑΖΕΥΟΥΜΕ ΟΛΑ ΓΙΑ ΚΥΡΙΑΚΗ;;;
ΔΕΝ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ Κ ΕΜΕΝΑ ΚΑΘΟΛΟΥ ΑΛΛΑ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ;;

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
πωπω Ιφιγένεια γιατί το είπες αυτό τώρα.? ακόμη δν έχουμε φάει εμείς..θα φάμε μια και καλή το βράδυ εκεί που θα πάμε επίσκεψη!
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

όλες το σίδερο για την Κυριακή το αφήνουμε?? Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 15 40746

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Lilliput έγραψε:και εγώ στη λίστα με τις σίδερο-lovers!! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 15 669659 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 15 669659
αποκλείεται να'χετε καλά νέα από εμένα,εκτός αν έπιασα λαχείο! Wink Wink
πάω να συνεχίσω το παιχνίδι μου στο φάτσαμπουκ! clown

ιωαννα μου πειραζει που δεν καταλαβα ποια ειναι τα καλα νεα ???? confused

ifigeniaboz

ifigeniaboz
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
boubou έγραψε:πωπω Ιφιγένεια γιατί το είπες αυτό τώρα.? ακόμη δν έχουμε φάει εμείς..θα φάμε μια και καλή το βράδυ εκεί που θα πάμε επίσκεψη!
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

όλες το σίδερο για την Κυριακή το αφήνουμε?? Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 15 40746
ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΤΕ!!!!!
ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΣΙΔΕΡΟ ΑΣΤΑ ΜΙΑΣ ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ ΡΟΥΧΑ...

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Kάπου εδώ θα σας αφήσω εγώ για να ετοιμαστώ!! θα τα ξαναπούμε!!Πολλά πολλά φιλάκια σε όλες σας και καλά να περάσετε ότι κι αν κάνετε!!! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 15 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 15 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 15 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 15 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 15 417472

Deb

Deb
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
boubou έγραψε:
Δεσποινάκι πάλι μαζί είμαστε στις μέρες ε?!!Δωστου να καταλάβει του αντρούλη Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 15 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 15 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 15 215994
εγώ είμαι εδώ χαλαρή και πίνω το καφεδάκι μου πάντως, αν θες παρειτσα! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 15 417472

Έλλη ναι,μαζί είμαστε εμείς!!!! Very Happy

αγαπη έγραψε:εγω κοριτσια μου εδω ειμαι εφτιαξα καφεδακι και τον απολαμβανω παρεουλα σας

Γεια σου Αγάπη(Μαρίνα)χαχα!!!! Very Happy


Ελευθερία,Ιωάννα,Λιάνα,Mariabel,Iωάννα(Lilliput),Ιφιγένεια Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 15 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 15 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 15 417472 !!!!(Δεν πιστεύω να ξέχασα καμία!!!!!! Very Happy

Deb

Deb
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
siren έγραψε:Γεια σας και απο μενα, δεν ειμαι και στα καλυτερα μου σημερα. Εμενα και πιαστηκε το χερι και πονοκεφαλος με επιασε με τοσο σιδερο που ειχα (ουτε εμενα μου αρεσει!!!!) ριξαμε και ενα καβγα με τον αντρα μολυ χωρις λογο και ολα ηρθαν στην θεση τους.

Καθομαι στο σαλονι με το μικρακι μου αγκαλια κοιμαται πανω και ειναι τοσο τελεια...αυτα απο μενα,φιλακια

Ελευθερία μου ό,τι κι αν γίνεται στον κόσμο πιστεύω πως αυτό το μπουμπουκάκι μπορεί να τα αναιρεί όλα και να σε κάνει να αισθάνεσαι πολύ όμορφα όταν το κοιτάς στα ματάκια!!! Τα φιλιά μου!!!! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 15 417472

rinamar

rinamar
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλησπέρα και πάλι κορίτσια Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 15 35468

..ρε γμτ είμαι πολύ ανήσυχη.. την Τρίτη έχω ραντεβού με τον 2ο χειρουργό για να πάρω και άλλη μία γνώμη... Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 15 534787 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 15 534787

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
rinamar ότι κι αν σου πει να είσαι δυματή!!

rinamar

rinamar
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ioanna85 έγραψε:rinamar ότι κι αν σου πει να είσαι δυματή!!

Σευχαριστώ γλυκιά μου.. θα έχω και τον αντρούλη μου δίπλα μου και πραγματικά μου δίνει πολύ δύναμη το αγόρι μου! ..αλλα όσο να'ναι ένα άγχος το έχω.. όσο πλησιάζει ο καιρός... Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 15 534787 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 15 534787

lizaG

lizaG
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Καλησπερα κοριτσια και εγω στην προσπαθεια ειμαι και ειπα να ενταχθω στην παρεα σας αν και σας διαβαζω εδω και αρκετο καιρο. Εγω με τον αντρουλη μου ειμαστε 3 χρονια παντρεμενοι και εχουμε ενα αγορακι δυο χρονων και ελπιζουμε να κανουμε αλλο ενα μωρακι ακομα Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 15 215994

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Γερα με τσαμπουκά και όλα θα γινουν!!!

lizaG

lizaG
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Ετσι πιστευω και εγω οτι ολα ερχονται στην ωρα τους

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
lizaG καλώς ήρθες!!

Lilliput

Lilliput
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Λίζα,να χαίρεσαι τον πρίγκιπα σου κι εύχομαι να έρθει γρήγορα το αδερφάκι του! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 15 215994

rinamar

rinamar
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
lizaG έγραψε:Καλησπερα κοριτσια και εγω στην προσπαθεια ειμαι και ειπα να ενταχθω στην παρεα σας αν και σας διαβαζω εδω και αρκετο καιρο. Εγω με τον αντρουλη μου ειμαστε 3 χρονια παντρεμενοι και εχουμε ενα αγορακι δυο χρονων και ελπιζουμε να κανουμε αλλο ενα μωρακι ακομα Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 15 215994

Καλώς ήρθες lizaG εύχομαι θετικά αποτελέσματα γρήγορα Very Happy

ioanna85 έγραψε:Γερα με τσαμπουκά και όλα θα γινουν!!!
..γεια σου βρε ioannaki Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 15 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 15 417472

Marily11


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Γεια σας κοριτσακια μου! τι κανετε? Ειχα να μπω 4 μερες και σημερα διαβασα απο την αρχη ολα σας τα νεα. Κατ'αρχην ευχομαι το θεματακι 4 να ειναι γουρλιδικο και να φουσκωσουν πολλες κοιλιτσες!!! Smile Smile Εμενα οι γονιμες μερες ηταν Τεταρτη και Πεμπτη και...τζιφος!!! Και τις 2 μερες δεν προσπαθησαμε καθολου, μονο τις προηγουμενες. Η ψυχολογια δεν το συζητω...πολυ χαλια! Σημερα ειμαι λιγο καλυτερα. Τι να κανουμε??..παμε για τον επομενο μηνα!! Crying or Very sad Crying or Very sad
Liza καλως ηρθες στην παρεα μας!!
Τα υπολοιπα κοριτσια πως ειναι?

rinamar

rinamar
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Marily μην απογοητεύεσαι! Το σπέρμα μπορεί να ζήσει μέχρι και 5-6 μέρες μέσα μας!! Οπότε μέχρι να έρθει η ακατανόμαστη τίποτα δεν έχει πάει χαμένο!! Τώρα θα έχεις περισσότερες πιθανότητες για κορίτσι μιάς και τα θηλυκά σπερπατοζοάρια είναι αυτά που ζούν περισσότερο!!

373Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 15 Empty Νέα υποψήφια μαμά! Κυρ Ιαν 08, 2012 11:01 am

Ευούλι

Ευούλι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλησπέρα σε όλες!Είπα να κάνω κι εγώ την εμφάνιση μου μιας και μόλις μπήκαμε στο club των υποψήφιων γονιών!Βέβαια οι προσπάθειες του πρώτου μήνα δεν απέδοσαν,μιας και σήμερα ήρθε η "ακατανόμαστη".Η πρώτη μου απογοήτευση, γιατί απ' τη λαχτάρα μου νόμιζα κι εγώ πως είχα όλα τα συμπτώματα...Με ξεγέλασε κι αυτό το 37 στο θερμόμετρο καθώς είχα διαβάσει ότι τα δέκατα είναι σημάδι.Έλα όμως που τα έχω ακόμη!Μήπως να ανησυχώ;

lizaG

lizaG
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Σου ευχομαι το 12 να σου φερει αυτο που ποθεις ενα θετικο τεστακι και να θυμασαι οτι οσο δεν αγχωνεσαι τοσο πιο ευκολα θα ειναι τα πραματα για εσενα. Φυσικα ξερω οτι οταν προσπαθεις για κατι και το θελεις πολυ ειναι πολυ δυσκολο να μην το σκεφτεσαι αλλα και η πολυ σκεψη δεν κανει καλο. Πραγματικα ευχομαι το 12 να εχουμε πολλες εγκυουλες Wink

Ευούλι

Ευούλι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εχεις δίκιο LisaG!Θα προσπαθήσω να το δω πιο χαλαρά.Εύχομαι κι εγώ να έχουμε όλες σποράκια το 2012!!! Smile flower

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 15 από 44]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 29 ... 44  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δημιουργία Φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις