Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
293 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 293 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 30 ... 44  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 17 από 44]

rinamar

rinamar
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!

Πολύ ωραίο μου ακούγεται! και για τριημεράκι μια χαρα Very Happy
..το φαντάστικα οτι σε εμπνέει για αχαλίνωτες ζουζουνιές Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 17 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 17 215994 χιχι
Μακάρι να κολησες εγκυμοσυνούλα Ευη μου!! Στο εύχομαι χιχι


..εγω έχω κολήσει τωρα με ηλιόσπορους και έχουν πριστεί τα χείλη μου απο το αλάτι χιχιχι μεγάαααλο κολημα Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 17 585182

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλά για να γύρισα έγκυος δεν νομίζω γιατί είμαι λιγες μέρες πριν την ακατανόμαστη!αλλά από Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 17 215994 άλλο τπτ!!!χαχχαχα
τα λατρεύω τα σπόρια με αλάτι Very Happy

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλως ηρθες ευη μου πως περασες ??? αχ ποσο σας ζηλευω ολες εσας (με την καλη εννοια) που περνετε τους αντρες σας και την κοπανατε για κανα δυημερο μακαρι να μπορουσαμε και εμεις αλλα οι επαγγελματικοι και οικονομικοι λογοι δεν μας το επιτρεπουν το καλοκαιρακι πρωτα ο Θεος περιμενω το καλοκαιρακι πως και πως ενα θα σας πω μια βδομαδα θα τον ταραξω τον αντρουλη μου στις ζουζουνιες Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 17 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 17 215994 ολο εκει το μυαλο μου Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 17 40746 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 17 40746

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αγαπη έγραψε:καλως ηρθες ευη μου πως περασες ??? αχ ποσο σας ζηλευω ολες εσας (με την καλη εννοια) που περνετε τους αντρες σας και την κοπανατε για κανα δυημερο μακαρι να μπορουσαμε και εμεις αλλα οι επαγγελματικοι και οικονομικοι λογοι δεν μας το επιτρεπουν το καλοκαιρακι πρωτα ο Θεος περιμενω το καλοκαιρακι πως και πως ενα θα σας πω μια βδομαδα θα τον ταραξω τον αντρουλη μου στις ζουζουνιες Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 17 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 17 215994 ολο εκει το μυαλο μου Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 17 40746 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 17 40746

καλώς σας βρήκα αγάπη μου!!τέλεια περάσαμε!στο εύχομαι μέσα απ'την καρδιά μου σύντομα να μας πείς ότι ετοιμάζεις βαλίτσες για εκδρομούλα Wink

rinamar

rinamar
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
..εγώ πάντως Εύη μου εύχομαι να μας ανακοινώσεις τα ευχάριστα Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 17 990599


αγαπη έγραψε: αχ ποσο σας ζηλευω ολες εσας (με την καλη εννοια) που περνετε τους αντρες σας και την κοπανατε για κανα δυημερο μακαρι να μπορουσαμε και εμεις αλλα οι επαγγελματικοι και οικονομικοι λογοι δεν μας το επιτρεπουν το καλοκαιρακι πρωτα ο Θεος περιμενω το καλοκαιρακι πως και πως ενα θα σας πω μια βδομαδα θα τον ταραξω τον αντρουλη μου στις ζουζουνιες Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 17 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 17 215994 ολο εκει το μυαλο μου Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 17 40746 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 17 40746

Αγάπη μου κάθε πράγμα στον καιρό του! ..τι να κάνουμε έχουμε και το κ@#$#οΔΝΤ πάνω απ'τα κεφάλια μας και η δουλειά είναι δουλεια.. κι εγώ ήθελα να φύγουμε για τριήμερο αλλα πήγαμε στο Παρισάκι τα Χρισούγεννα και μάλλιστα ξεπεράσαμε το baget.. τώρα διακοπούλες πάλι το καλοκαιράκι και αν.... Twisted Evil

ΟΙ Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 17 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 17 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 17 215994 ΟΜΩΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΠΑΡΑΜΕΝΟΥΝ Δ Ω Ρ Ε Α Ν!!! χιχιχι -αντρούλης;; -ΟΡΜΑΜΕ!!! χιχιχι Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 17 328109 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 17 328109

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μώρε ας μείνω εγώ έγκυος και θα σας τα ανακοινώνω καθε μέρα τα ευχάριστα χαχαχαχ...κορίτσια μου ανοιξάτε την όρεξη για Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 17 215994 αλλά ο αντρούλης έπεσε ξερός!κι αυριο θα ξυπνήσει στις 6.30 για δουλειά οποτε λυπάμαι να τον ξυπνήσω τώρα... Sad

rinamar

rinamar
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
evi27 έγραψε:μώρε ας μείνω εγώ έγκυος και θα σας τα ανακοινώνω καθε μέρα τα ευχάριστα χαχαχαχ...κορίτσια μου ανοιξάτε την όρεξη για Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 17 215994 αλλά ο αντρούλης έπεσε ξερός!κι αυριο θα ξυπνήσει στις 6.30 για δουλειά οποτε λυπάμαι να τον ξυπνήσω τώρα... Sad

χαχαχα τους εχουμε τρελάνει τους καϊμένους Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 17 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 17 215994
κι εμείς σήμερα κάναμε καλό σκορ Embarassed Embarassed χιχι

..λυπήσου τον Εύηηηη!!! το 6.30 είναι βάρβαρο Shocked Shocked

lia-ka

lia-ka
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
γεια σας ζουζουνες μου!εγω μολις τωρα εκαναΑς μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 17 215994και αφου ο αντρουλης επεσε ξερος ειπα να δω τι κανετε!το απογευμα σας αφησα στην 18 και τωρα ειστε στην 21!δεν σας προλαβαινω!να καλοσωρισω και τα καινουργια κοριτσια Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 17 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 17 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 17 417472 !σας ευχομαι συντομα με σπορακια!και εμεις λεμε να παμε μια βολτα πτολεμαιδα την πεμπτη!μακαρι γιατι το εχω αναγκη!

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
rinamar έγραψε:
evi27 έγραψε:μώρε ας μείνω εγώ έγκυος και θα σας τα ανακοινώνω καθε μέρα τα ευχάριστα χαχαχαχ...κορίτσια μου ανοιξάτε την όρεξη για Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 17 215994 αλλά ο αντρούλης έπεσε ξερός!κι αυριο θα ξυπνήσει στις 6.30 για δουλειά οποτε λυπάμαι να τον ξυπνήσω τώρα... Sad

χαχαχα τους εχουμε τρελάνει τους καϊμένους Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 17 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 17 215994
κι εμείς σήμερα κάναμε καλό σκορ Embarassed Embarassed χιχι

..λυπήσου τον Εύηηηη!!! το 6.30 είναι βάρβαρο Shocked Shocked

ναι μωρέ τον λυπάμαι...και ροχαλίζει τόσο γλυκά ο καλός μου Very Happy

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ναι μωρέ τον λυπάμαι...και ροχαλίζει τόσο γλυκά ο καλός μου Very Happy [/quote]

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing και μενα ο δικος μου ροχαλιζει αυτη την στιγμη αλλα δεν θα ελεγα και τοσο γλυκα οταν ακους ενα ogggggg σσσσσ oggggg σσσσσ Sleep Sleep Sleep χαχαχαχαχααχα δεν ξερω για σενα αλλα εγω το βραδυ φοραω ωτοασπιδες

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
lia-ka έγραψε:γεια σας ζουζουνες μου!εγω μολις τωρα εκαναΑς μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 17 215994και αφου ο αντρουλης επεσε ξερος ειπα να δω τι κανετε!το απογευμα σας αφησα στην 18 και τωρα ειστε στην 21!δεν σας προλαβαινω!να καλοσωρισω και τα καινουργια κοριτσια Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 17 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 17 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 17 417472 !σας ευχομαι συντομα με σπορακια!και εμεις λεμε να παμε μια βολτα πτολεμαιδα την πεμπτη!μακαρι γιατι το εχω αναγκη!

αααχχχ και συ βρε λιανα μου ζηλευωωωωωω λεμεεεεεε μην μου τα λετε αυτα εχω και εγω τοσο αναγκη ενα δυημερακι με τον αντρουλη μου τα δυο μας

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
είναι περασμένη η ώρα και πάλι το μυαλό σας στις ζουζουνιές το έχετε?? Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 17 40746 οχι ότι εγώ πάω πίσω!!εμείς αυτες τις μερες είμαστε στις γόνιμες και του δώσαμε και κατάλαβε! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 17 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 17 215994

Καλώς ήρθαν και τα καινούρια κορίτσια! lizaG
εύχομαι να έρθει γρήγορα το αδερφάκι στο αγοράκι σου, και μέχρι τότε κοίτα να απολαμβάνεις τον ζουζουνο σου να παίρνεις δύναμη να συνεχίζεις!!


Ευούλι 1 μήνας είναι πολύ λίγος για να σε απογοητεύσει!! μην κοιτάς συμπτώματα!!Τίποτα δν είναι στανταρ για να σε υποψιάσει!Ασε που σε τέτοιες φάσεις το μυαλό μας παίζει τρελά παιχνίδια!! σύντομα να έχεις το αποτέλεσμα που επιθυμείς

Νίκη περιμένω να ακούσω σύντομα τα ευχάριστα!!

Ευη μου πόσο ωραία ακούγονται όλα αυτά με τις πισινούλες και τα ζεστά νεράκια και τον αντρούλη όλο δικό σου χωρίς έννοιες!!! θέλω κι εγώ!!! Ελπιζω όλη αυτή η χαλάρωση αυτόν τον μήνα να σου βγεί σε πολύ καλό!!! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 17 990599

Μαρίνα μην αγχώνεσαι, ότι κάνεις για καλό θα είναι!!!τώρα που το πήρες απόφαση θα την βρεις την δύναμη!

Marily11 πάντα υπάρχει ελπίδα όσο γίνεται ελεύθερα!!! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 17 403793

Ιωάννα μου και Αρτεμης μου αρέσει που συμμετέχετε στην παρέα μας και σύντομα ελπίζω να συμμετέχετε και στις προσπάθειες μας με τα καλύτερα αποτελέσματα!!

αχ αγάπη κι εμένα ροχαλίζει..δν φοράω ωτοασπίδες γιατί δν θα ακούσω το ξυπνητήρι το πρωι, αλλά μόνο όταν είμαι κουρασμένη πολύ κοιμάμαι στον καναπέ! Embarassed Embarassed

Λιάνα ελπίζω να καταφέρετε την εκδρομουλα...και κυριως να είναι πολύυυ καρπερά αυτά τα Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 17 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 17 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 17 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 17 215994 !! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 17 654316 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 17 654316

rinamar

rinamar
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
evi27 έγραψε:
ναι μωρέ τον λυπάμαι...και ροχαλίζει τόσο γλυκά ο καλός μου Very Happy

χαχαχαχαχα

γειά σου Έλλη μου Very Happy ..όλα μια απόφαση είναι..!

Λοιπόν σας καληνυχτώ και εγω γιατί αύριο εχω ΠΑΛΙ τρέξειμο στο ΙΚΑ και μετά στο ΤΕΒΕ και γ@##$$%το δεν λέω να ξεμπερδέψω Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 17 654655 ..αν δεν τελειώσει και αύριο ο γολγοθάς με βλέπω να μου πέρνει όλη την εβδομάδα Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 17 679259 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 17 679259

Φιλάκια Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 17 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 17 850933

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αγαπη έγραψε:ναι μωρέ τον λυπάμαι...και ροχαλίζει τόσο γλυκά ο καλός μου Very Happy

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing και μενα ο δικος μου ροχαλιζει αυτη την στιγμη αλλα δεν θα ελεγα και τοσο γλυκα οταν ακους ενα ogggggg σσσσσ oggggg σσσσσ Sleep Sleep Sleep χαχαχαχαχααχα δεν ξερω για σενα αλλα εγω το βραδυ φοραω ωτοασπιδες [/quote]

α μπα!δεν με ενοχλεί!!σαν νανούρισμα το κάνει ο γλυκός μου Very Happy

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
rinamar έγραψε:
evi27 έγραψε:
ναι μωρέ τον λυπάμαι...και ροχαλίζει τόσο γλυκά ο καλός μου Very Happy

χαχαχαχαχα

γειά σου Έλλη μου Very Happy ..όλα μια απόφαση είναι..!

Λοιπόν σας καληνυχτώ και εγω γιατί αύριο εχω ΠΑΛΙ τρέξειμο στο ΙΚΑ και μετά στο ΤΕΒΕ και γ@##$$%το δεν λέω να ξεμπερδέψω Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 17 654655 ..αν δεν τελειώσει και αύριο ο γολγοθάς με βλέπω να μου πέρνει όλη την εβδομάδα Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 17 679259 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 17 679259

Φιλάκια Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 17 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 17 850933


όνειρα γλυκά!! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 17 417472

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλώς την Έλλη!!βραδυνή βραδυνή Very Happy

lia-ka

lia-ka
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
κοριτσια παω για Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 17 850933γιατι αυριο εχει παιδικο ο μικρος αντρουλης μου!ελλη μου με κανεις και γελαω ετσι οπως τα λες!μου δινεις παντα θετικη ενεργεια!σας Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 17 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 17 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 17 417472 γλυκα!καληνυχταααα!

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ήμουν έξω γι αυτό!και μπήκα να δω τι κάνετε πρίν παω να κοιμηθώ γιατί αύριο σηκώνομαι 7 πάλι!!

θα πιουμε πρωινο καφεδάκι λοιπόν γιατί για την ώρα πάω να ονειρευτώ το μωρό μου Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 17 40746 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 17 40746

καληνύχτα σας!!σας φιλώ όλες! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 17 315810 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 17 315810 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 17 315810

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καληνύχτα κορίτσια!!πάω να την πέσω κι εγώ!τ λέμε το πρωί!! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 17 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 17 417472

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καληνυχτα κοριτσια θα τα πουμε αυριο αφου επιστρεψω απο τον μικροβιολογο φιλακια σε ολες Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 17 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #4 - Σελίδα 17 417472

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Kαλημερα κοριτσια!!Τι κανετε?
Εγω κρυωνω και νυσταζω!!Απο δουλεια για την ωρα πολυ λιγα πραγματα οποτε αραζω! Sleep

Deb

Deb
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα Έλλη!!!Να'μαι κι εγώ νωρίς νωρίς!! Razz Πάω να βάλω το πλυντήριο να φτιάξω καφέ να ανοίξει και το μάτι γιατί το πληκτρολόγιο δεν το βλέπω και δεν φταίει η μυωπία μου!!! Very Happy

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Deb έγραψε:Καλημέρα Έλλη!!!Να'μαι κι εγώ νωρίς νωρίς!! Razz Πάω να βάλω το πλυντήριο να φτιάξω καφέ να ανοίξει και το μάτι γιατί το πληκτρολόγιο δεν το βλέπω και δεν φταίει η μυωπία μου!!! Very Happy

Καλημερα Δεσποινα! Εγω πινω τον ελληνικο μου απο το πρωι...η νυστα μου βελτιωθηκε, αλλα το κρυο κρυο..τα χερια μου ειναι μωβ για να καταλαβεις Embarassed Embarassed Embarassed (ελπιζω να μην αρρωσταινω, γιατι μονο εγω κρυωνω εδω περα!)[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Deb

Deb
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
boubou έγραψε:
Deb έγραψε:Καλημέρα Έλλη!!!Να'μαι κι εγώ νωρίς νωρίς!! Razz Πάω να βάλω το πλυντήριο να φτιάξω καφέ να ανοίξει και το μάτι γιατί το πληκτρολόγιο δεν το βλέπω και δεν φταίει η μυωπία μου!!! Very Happy

Καλημερα Δεσποινα! Εγω πινω τον ελληνικο μου απο το πρωι...η νυστα μου βελτιωθηκε, αλλα το κρυο κρυο..τα χερια μου ειναι μωβ για να καταλαβεις Embarassed Embarassed Embarassed (ελπιζω να μην αρρωσταινω, γιατι μονο εγω κρυωνω εδω περα!)[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Έλληνικός καφές σταθερή αξία!!! Very Happy
Ουπς!Να το κοιτάξεις γιατί σέρνονται πολλές ιώσεις αυτό το διάστημα!!!Έβαλες καθόλου θερμόμετρο;

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Eχω να κανω πυρετο απο το λυκειο....λιγο δυσκολο να εκανα τωρα!! Shocked απλα γενικα ειμαι κρυουλιαρα..να σκεφτεις στο σπιτι ο αντρας μου ειναι με κοντομανικο συνηθως,κι εγω φοραω πιτζαμα,καλτσες και ρομπα και με το ζορι δν κρυωνω!! θα αναβα το aircondition αλλα κανουμε και οικονομια και επειδη δν παραπονιεται κανεις απο τους πελατες δν μπορω να το ανοιξω για μενα! Rolling Eyes

Δν θελω να αρρωστησω γμτ τωρα που προσπαθω για σποριιιιιιιιιιι!!! Crying or Very sad Crying or Very sad

χθες που πηγαμε στους φιλους μας, ξετρελαθηκα παλι με την μπεμπα και μου εδειχνε τις πρωτες τις φωτογραφιες..και λεω..ΘΕΛΩ ΚΙ ΕΓΩ! Sad (Σαν να εχω αρχισει να ειμαι ανυπομονη ε? Razz Razz πρεπει να συμμαζευτώ)

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 17 από 44]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 30 ... 44  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις