Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
11 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 11 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 40]

oukoniko


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Εγω δεν εβαζα τενα σερβιετες, always ή everyday.. Μια χαρα με βολεψαν!!
Ρηλαξ πήραμε κ μεις κ τη βαζω στην πιο ξαπλωτη θεση αλλα δεν καθεται πολυ, κανα τεταρτο με 20λεπτο μονο, μετα αρχιζει κ νιαουριζει.

mmairula

mmairula
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
oukoniko έγραψε:Εγω δεν εβαζα τενα σερβιετες, always ή everyday.. Μια χαρα με βολεψαν!!
Ρηλαξ πήραμε κ μεις κ τη βαζω στην πιο ξαπλωτη θεση αλλα δεν καθεται πολυ, κανα τεταρτο με 20λεπτο μονο, μετα αρχιζει κ νιαουριζει.

e poly einai ...einai mikra kai variountai kiolas xaxxaxaxa

https://www.facebook.com/home.php?ref=hp#!/mmairula

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα τσουπρες! τι κανουμε?
ουκονικο καλωσηρθες στην παρεα και να σου ζησει το νινακι! Μανούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2011!!  - Σελίδα 2 215994

Μαιρουλα ειναι βολικο το σλινγκ? θελα και γω ενα κολασμενα Laughing το νινι ειναι ανετα με τα ποδαρακια του μεσα? Rolling Eyes

την Δευτερα σαραντιζουμε και εμεις και εχω φαγωθει για βολτα
αν και εγω βγαινω κανονικοτατα απ την πρωτη μερα Μανούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2011!!  - Σελίδα 2 4872

και γω κοριτσια με το σαραντισμα θα παω στο γιατρο μου για τεστ παπ , και ελπιζω να μου δωσει και την ευχη του για επαφες Laughing Laughing Laughing

kikitso

kikitso
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΚΙ ΕΓΩ ΤΟΝ ΒΑΖΩ ΣΤΟ ΡΙΛΑΞ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΚΑΘΕΤΑΙ ΠΟΛΥ.ΛΟΓΙΚΟ ΕΙΝΑΙ.
ΚΙ ΕΓΩ ΘΑ ΠΑΩ ΑΠΟ ΒΔΟΜΑΔΑ ΓΙΑΤΡΟ ΑΛΛΑ ΤΗΝ ΚΟΥΤΣΟΥΚΕΛΑ ΜΟΥ ΤΗΝ ΕΚΑΝΑ ΣΩΤΗΡΙΑ ΜΟΥ! ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΜΕΧΡΙ ΣΗΜΕΡΑ ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΕΡΘΕΙ.
ΤΗΝ ΠΕΜΠΤΗ ΠΑΜΕ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ ΣΤΟ 424 ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΒΟΛΤΙΤΣΑ!ΣΑΣ ΑΦΗΝΩ ΝΑ ΦΑΩ ΦΙΛΑΚΙΑ!!

φωτεινουλα

φωτεινουλα
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
καλησπερα κοριτσαρες τι κανετε?εμεις σαραντησαμε σημερα αλλα πηγαμε εχθες κ πηραμε την ευχη γιατι μονη με τα δυο τα μωρα δεν θα μπορουσα να παω!!!!!!!!!Μεχρι εχθες ειχα πολυ λιγο περιοδο λοχειας αντε να δουμε σημερα!!!!!!!Επειδη εγω λεω να παω την αλλη εβδομαδα στον γιατρο για τα περεταιρω λετε να μην ερθω σ"επαφη να περιμενω την εξεταση η δεν υπαρχει προβλημα?

supermama

supermama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
oukoniko έγραψε:Εγω δεν εβαζα τενα σερβιετες, always ή everyday.. Μια χαρα με βολεψαν!!
Ρηλαξ πήραμε κ μεις κ τη βαζω στην πιο ξαπλωτη θεση αλλα δεν καθεται πολυ, κανα τεταρτο με 20λεπτο μονο, μετα αρχιζει κ νιαουριζει.

εγω απο την πρωτη μερα τον βαζω στο ριλαξ καθισμα αυτοκινητου. δεν εχω σκετο ριλαξ. βολευετε παρα πολυ! πιο πολυ απτο κρεβατακι η το πορτμπεμπε.

τι κανετε κατα ταλλα? εγω εδω. σημερα πρωτη μερα σχολειο! ΚΑΛΕΕΕ σιγουρα θα αναφερατε πιο πανω δεν διαβασα...τον νιωσατε τον σεισμο??? εμενα με κουνησε πολυ!και μεσα στον υπνο μου δεν ηξερα τι γινοταν! τρομαξα πααααρααα πολυ. ημουν και μονη με τα μικρα. ο αντρας μου ειναι βραδυνος. ουτε τηλ τον πηρα γιατι κολονα να σηκωθω να παρω το κινητο που ηταν σαλονι.. Cool ηρθε ο μικρος και μου λεει.. ''μαμα!! γιατι κουνηθηκε το σπιτι???'' '' εγινε σεισμος μωρο μου του λεώ''
μετα ζητησε να κοιμηθει μαζι μου και το ηθελα πολυ γιατι φοβομουν. μετα απο λιγα λεπτα ενιωσα λιγακι και τον 2ο.. Shocked μετα ξυπνησε και ο μπεμπης και ειχα και του 2 αντρες μου στο κρεβατι μαζι μου. η κορη στον κοσμο της! Laughing

supermama

supermama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
stefaniandreas έγραψε:μολις ειδα στις ειδησεις οτι εγινε σεισμος.εγω δεν τον καταλαβα αλλα λετε για αυτο να ανησυχησε το αυτοκολλητακι μου και μολις τον πηρα αγκαλια να ηρεμησε?και προφανως για αυτο εκλαιγε και το κοριτσι μου

αιντεεε! τυχερηη! τι ωρα εκλαιγε?

stefaniandreas

stefaniandreas
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
supermama έγραψε:
stefaniandreas έγραψε:μολις ειδα στις ειδησεις οτι εγινε σεισμος.εγω δεν τον καταλαβα αλλα λετε για αυτο να ανησυχησε το αυτοκολλητακι μου και μολις τον πηρα αγκαλια να ηρεμησε?και προφανως για αυτο εκλαιγε και το κοριτσι μου

αιντεεε! τυχερηη! τι ωρα εκλαιγε?
απο τις 3 μεχρι τις 4 το σκυλι τρελαθηκε.αφου νομιζα οτι κατι επαθε.μετα κατα τις 5 ξυπνησε και ο μικρος και μολις τον πηρα αγκαλια κοιμηθηκε.φυσικα πηρα και το κοριτσι μου στο δωματιο γιατι και αυτο φοβοταν προφανως και κοιμηθηκαμε ολοι μαζι

http://stefxon@gmail.com

stefaniandreas

stefaniandreas
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
να ρωτησω κατι?τι κανετε με τη δυσκοιλιοτητα?πρωτη φορα δεν εκανε ενα ολοκληρο 24ωρο κακα.τωρα ειμαστε στο 2ο και ζοριζεται.πηρα το γιατρο και μου ειπε φυσιολογικο αλλα τον λυπαμαι.κλαιει στον υπνο του και αεριζεται συνεχεια

http://stefxon@gmail.com

supermama

supermama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ααα εμεις κανουμε μερα παρα μερα. ετυχε και στις 2 μερες να κανει.και μενα ετσι μου ειπε ο γιατρος...
κοριτσια.... δε ξερω ανπρεπει να το πω.. σιγουρα και μενα αν μου το ελεγαν θα το κοροιδευα αλλα ορκιζομαι οπου θελετε οτι λεω αληθεια!
ενιωθα τον σεισμο. πριν 3 μερες το βραδυ ημουν τρελαμενη! λεω στον αντρα μου δε θελω να κοιμηθω! θελω να ειμαι ετοιμη! θα γινει σεισμος.. του το ξαναπει αλλα δεν με ειχε δωσει σημασια. νιωθω πολυ ανησυχια καμια φορα πριν συμβει κατι. θα μου πεις μικρος ηταν ο σεισμος αλλα.....
χθες που εγινε οταν γυρισε το πρωι απτη δουλεια του λεω τον ενιωσες? μου λεει ναι.. και με κοιταξε παραξενα..

stefaniandreas

stefaniandreas
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
supermama έγραψε:ααα εμεις κανουμε μερα παρα μερα. ετυχε και στις 2 μερες να κανει.και μενα ετσι μου ειπε ο γιατρος...
κοριτσια.... δε ξερω ανπρεπει να το πω.. σιγουρα και μενα αν μου το ελεγαν θα το κοροιδευα αλλα ορκιζομαι οπου θελετε οτι λεω αληθεια!
ενιωθα τον σεισμο. πριν 3 μερες το βραδυ ημουν τρελαμενη! λεω στον αντρα μου δε θελω να κοιμηθω! θελω να ειμαι ετοιμη! θα γινει σεισμος.. του το ξαναπει αλλα δεν με ειχε δωσει σημασια. νιωθω πολυ ανησυχια καμια φορα πριν συμβει κατι. θα μου πεις μικρος ηταν ο σεισμος αλλα.....
χθες που εγινε οταν γυρισε το πρωι απτη δουλεια του λεω τον ενιωσες? μου λεει ναι.. και με κοιταξε παραξενα..
σουπερ μαμα εχεις και σουπερ δυναμεις???
δυνατο το ενστικτο σου παντως

http://stefxon@gmail.com

supermama

supermama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ναι! γενικα εχω ενστικτο. αλλα ακομα κανα μαγικο για λεφτα δε βρηκα! Laughing

stefaniandreas

stefaniandreas
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ρε κοριτσια ψαχνω εκκλησια για τη βαφτιση.σε οσες πηρα εχουν ταριφα 150-200 ευρω.αφου ντρεπομαι να το πω στην κουμπαρα μου.δεν εχει οικονομικο προβλημα αλλα ντροπη τους σε τετοιες εποχες

http://stefxon@gmail.com

mmairula

mmairula
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
tattooed_snowhite έγραψε:καλημερα τσουπρες! τι κανουμε?
ουκονικο καλωσηρθες στην παρεα και να σου ζησει το νινακι! Μανούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2011!!  - Σελίδα 2 215994

Μαιρουλα ειναι βολικο το σλινγκ? θελα και γω ενα κολασμενα Laughing το νινι ειναι ανετα με τα ποδαρακια του μεσα? Rolling Eyes

την Δευτερα σαραντιζουμε και εμεις και εχω φαγωθει για βολτα
αν και εγω βγαινω κανονικοτατα απ την πρωτη μερα Μανούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2011!!  - Σελίδα 2 4872

και γω κοριτσια με το σαραντισμα θα παω στο γιατρο μου για τεστ παπ , και ελπιζω να μου δωσει και την ευχη του για επαφες Laughing Laughing Laughing

swthria einai volikotato kai me ta podia mesa kai e3w kai sto plai kai 8hlazw e3w mias me thn oura den fenetai tipota me exei volepsei polu paw volta me to karotsi kai panta to exw kai ayto otan argw kai klaei tsoup agkalitsa kai stamataei to synistw!Kai me to kruo to tyligw kai me th kouvertoula kai ta kleinw me th oura na mou dei3eis to sxedio pou 8a pareis filakia

https://www.facebook.com/home.php?ref=hp#!/mmairula

mmairula

mmairula
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
koritsia egw den exw paei sto giatro thn allh vdomada 8a paw apo th stigmh pou den eixa aima hr8a se epafh xalara gia aarxh afou den exoume ramata apo katw mporoume den ponaei kai h kaisarikh den me enoxlhse !!

https://www.facebook.com/home.php?ref=hp#!/mmairula

mmairula

mmairula
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
stefaniandreas έγραψε:ρε κοριτσια ψαχνω εκκλησια για τη βαφτιση.σε οσες πηρα εχουν ταριφα 150-200 ευρω.αφου ντρεπομαι να το πω στην κουμπαρα μου.δεν εχει οικονομικο προβλημα αλλα ντροπη τους σε τετοιες εποχες

stefania na tous peis oti h egkuklios ths ekklhsias den leei tpt gia lefta gia th telesh tou mysthriou leei mono an 8elete dinete oti 8elete pros enisxhsh tou naou eleos pia

https://www.facebook.com/home.php?ref=hp#!/mmairula

oukoniko


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
stefaniandreas έγραψε:ρε κοριτσια ψαχνω εκκλησια για τη βαφτιση.σε οσες πηρα εχουν ταριφα 150-200 ευρω.αφου ντρεπομαι να το πω στην κουμπαρα μου.δεν εχει οικονομικο προβλημα αλλα ντροπη τους σε τετοιες εποχες

Θα επρεπε να ντρεπονται μονο που το ξεστομιζουν αυτο το ποσο...
Αν ειναι δυνατον Shocked
Προβλεπονται μεγαλοι τσακωμοι... Μανούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2011!!  - Σελίδα 2 654655

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
stefaniandreas έγραψε:ρε κοριτσια ψαχνω εκκλησια για τη βαφτιση.σε οσες πηρα εχουν ταριφα 150-200 ευρω.αφου ντρεπομαι να το πω στην κουμπαρα μου.δεν εχει οικονομικο προβλημα αλλα ντροπη τους σε τετοιες εποχες

Εγώ δεν ρώτησα καν! Shocked Shocked Πως το ρωτάς δηλαδή αυτό?Το μόνο πρόβλημα που αντιμετώπισα είναι που στην πρώτη εκκλησία που πήγαμε μας είπανε ότι την Κυριακή του Αγ. Πνεύματος δεν γίνονται βαφτίσια το πρωί μόνο το απόγευμα. Ευτυχώς μετά πήγαμε στην ενορία μας και μας το κλείσανε αλλά θέλω να το ξαναεπιβεβαιώσω μόλις πάω την ληξιαρχική πράξη μήπως δεν το πρόσεξαν..

stefaniandreas

stefaniandreas
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Carrie έγραψε:
stefaniandreas έγραψε:ρε κοριτσια ψαχνω εκκλησια για τη βαφτιση.σε οσες πηρα εχουν ταριφα 150-200 ευρω.αφου ντρεπομαι να το πω στην κουμπαρα μου.δεν εχει οικονομικο προβλημα αλλα ντροπη τους σε τετοιες εποχες

Εγώ δεν ρώτησα καν! Shocked Shocked Πως το ρωτάς δηλαδή αυτό?Το μόνο πρόβλημα που αντιμετώπισα είναι που στην πρώτη εκκλησία που πήγαμε μας είπανε ότι την Κυριακή του Αγ. Πνεύματος δεν γίνονται βαφτίσια το πρωί μόνο το απόγευμα. Ευτυχώς μετά πήγαμε στην ενορία μας και μας το κλείσανε αλλά θέλω να το ξαναεπιβεβαιώσω μόλις πάω την ληξιαρχική πράξη μήπως δεν το πρόσεξαν..
ρωτησα απευθειας τι πρεπει να δωσει η κουμπαρα για να την ενημερωσω.θα παρω ομως αυριο και στη μητροπολη να μου πουν τι ισχυει γιατι πολυ εκνευριστικα

http://stefxon@gmail.com

φωτεινουλα

φωτεινουλα
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!

φωτεινουλα

φωτεινουλα
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
αυτο το φορεμα σε λευκο το πηρα για τα βαφτησια μας!!!!!!!!!!!!!!!!!!

oukoniko


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
φωτεινουλα έγραψε:αυτο το φορεμα σε λευκο το πηρα για τα βαφτησια μας!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Ειναι τελειοοοοοο!!!
Που το βρηκες;; εδωσες πολλα;

φωτεινουλα

φωτεινουλα
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ευχαριστω!!!!!!!!!!!25 ευρω απιστευτο????????? γιαυτο κ το πηρα!!!!!!!!

oukoniko


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
φωτεινουλα έγραψε:ευχαριστω!!!!!!!!!!!25 ευρω απιστευτο????????? γιαυτο κ το πηρα!!!!!!!!

Πλακα κανεις!!!
Δεν επαιρνες κ σε αλλο χρωμα;;χαχαχ!!
Πολυ καλη αγορα! Cool

Αληθεια ποτε με το καλο η βαφτιση;

mmairula

mmairula
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
poly wraio to foremataki super!!!!!!!!!!

https://www.facebook.com/home.php?ref=hp#!/mmairula

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις