Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
21 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 21 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 39 από 40]

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Πωπω καιρός!!!!Μιλάμε ρίχνει νερό με το λάστιχο αυτή τη στιγμή!!!!

Χρύσα είχα fb αλλά το έσβησαSmile

Μαιρούλα σε ποιες περιοχές πηγαίνεις για νύχια?

vasoulaki

vasoulaki
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
geia sas koritsia!!! Very Happy
to agoraki mou simera eine isixo!!!ftou ftou!!!to vradi koimithike apo tis 2 mexri tis 6.30 meta efage k ksanakoimithikame alles 2 ores k oli mera sinexizei na eine iremos.poli perierga pragmata e?etsi stronoune siga siga giati mou kanei ediposi?

ego gia prosklitiria k mpomponieres skeftome na tis paro apo to xamogelo tou paidiou,kai oikonomikes k na piasoune topo ta lefta.exo dei kati sxedia apo internet alla den exo parei tilefono na sinenoeitho,mono san idea to exo skeftei.

xionatouli pou eise?giati xathikes?

supermama perastika,ontos kiklogforei gastrederitida.makria apo emas

kikitso

kikitso
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΑΘΗΝΑ ΠΑΝΕΜΟΡΦΑ!ΑΛΛΑ ΠΩΣ ΓΙΝΕΣΕ ΜΕΛΟΣ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑ...ΕΙΠΑΜΕ ΕΙΜΑΙ ΛΙΓΟ ΓΚΑ ΓΚΑ.
ΤΟ ΜΑΤΙ ΤΟ ΠΑΡΑΔΕΧΕΤΕ ΚΑΙ Η ΕΚΚΛΗΣΙΑ ΕΧΕΙ ΕΥΧΗ ΓΙ'ΑΥΤΟ.
ΑΧ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΗΝ ΤΕΤΑΡΤΗ ΕΧΟΥΜΕ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΠΑΛΙ ΓΙΑ ΩΡΛ.ΠΟΤΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΘΑ ΗΣΥΧΑΣΕΙ ΑΠΟ ΓΙΑΤΡΟΥΣ;;;ΓΙΑ ΤΟΝ ΓΙΩΡΓΑΚΗ ΛΕΩ.

ΚΑΤ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΒΑΦΤΙΣΙΑ ΚΑΙ ΑΠΟΓΕΥΜΑ.ΚΙ ΕΓΩ ΘΕΛΩ ΑΛΛΑ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΟΧΙ. ΤΕΛΙΚΑ ΟΛΟΙ ΟΙ ΑΝΤΡΕΣ ΕΙΝΑΙ ΒΑΡΙΕΣ ΣΚΙΕΣ

supermama

supermama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
kikitso έγραψε:ΑΘΗΝΑ ΠΑΝΕΜΟΡΦΑ!ΑΛΛΑ ΠΩΣ ΓΙΝΕΣΕ ΜΕΛΟΣ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑ...ΕΙΠΑΜΕ ΕΙΜΑΙ ΛΙΓΟ ΓΚΑ ΓΚΑ.

που? στο μπλογκ λες? αν ναι τοτε πατας εκει που λεει ''γινετε μελος του ιστοτοπου''

pumpkin

pumpkin
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημέρα, που είστε όλες σήμερα?
Έχει τρελό αέρα και ψιλοβροχο, πάγωσα!
Πήγα σε ένα φωτογραφείο να πάρω προσφορά για γαμοβάφτιση.Το πακέτο γάμου περιλαμβάνει :

ΓΑΜΟΣ
βιντεοσκόπηση μυστηρίων + 1.5 ώρα στο τραπέζι
100 φωτογραφίες στο album
100 στο χέρι 13*18
10 φωτο 20*30
1 φωτο 50*60

1200€ αν θέλω ψηφιακό , 1000€ για αναλογικό , 800 χωρίς καθόλου album, στο χέρι όλες.(200€ με χρεώνει το βιβλίο albul δηλαδή...)

ΒΑΦΤΙΣΗ
60 φωτό σε album
30 στο χέρι 13*18
5 φωτο 20*30
1 φωτό 30*40

600€ για ψηφιακό, 400€ αναλογικό και 300€ χωρίς album.

Δεν σκέφτηκα να του ζητήσω τιμή ΜΟΝΟ για τράβηγμα φωτο και βεντεο και να μου τα δώσει όλα να βγάλω οτι θέλω αλλού.

Δεν είναι παράλογο που μου ζητάει διπλό πακέτο για 1 στην ουσία μυστήριο?Ούτε διπλό βιντεο θα τραβήξει ούτε διπλά φώτα θα στήσει...
Και τι να τις κάνω κοντά 300 φωτογραφίες ρε κορίτσια, σε όλες ίδιοι θα είμαστε, με τα ιδια ρουχα στο ιδιο μέρος....Δηλαδή 1 φωτό με το αριστερό προφιλ, 1 με το δεξι?
μήπως πήρε καμιά άλλη κοπέλα προσφορά να συγκρίνω?

mmairula

mmairula
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Carrie έγραψε:Πωπω καιρός!!!!Μιλάμε ρίχνει νερό με το λάστιχο αυτή τη στιγμή!!!!

Χρύσα είχα fb αλλά το έσβησαSmile

Μαιρούλα σε ποιες περιοχές πηγαίνεις για νύχια?


kalhspera menw virwna pros to paron gyrw perioxes mexri na apoogalaktistei h mikrh.Esy pou meneis?

https://www.facebook.com/home.php?ref=hp#!/mmairula

supermama

supermama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα! σημερα ειμαι καλητερα. χθες με πλακωσαν εδω στα φασκομηλα και στον φιδε. μια χαρα. ειπια και λιγο κοκα κολα σιγα σιγα και στανιαρα.. σημερα νιωθω απλα κουρασμενη αλλα ειμαι σαφως καλητερα. εντομεταξυ χθες ο μπεμπης δεν μουκοιμοταν.. στις 12 κοιμηθηκε..

pumpkin ρωτα ρε συ ποσο παει η καλυψη βιντεο μονο και φωτο. χωρις τιποτα μετα. αν το δεχτει δηλ.. και γω σκεφτηκα να το κανω ετσι χωρις μονταζ χωρις τιποτα. μονταζ, εφε κτλ να τα κανω μονη μου. ειπαμε με δικιες μας καμερες να το κανουμε αλλα ρωτα αν μπορεις να μαθω και γω αν γινετε αυτο και το δεχοντε.

mmairula

mmairula
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
koritsia h kolhth mou einai epaggelmatias fwtografos an 8elete na ths zhthsw prosfora..emena den me xrewnoun kai den 3erw ena gamo kai 2 vaftiseis me exei kalupsei super kai fwto kai porteta psifiaka an einai mou lete
Wink Wink

https://www.facebook.com/home.php?ref=hp#!/mmairula

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Χρύσα αυτός τι περιμένει?Από σένα να βγάλει όλο το χρόνο???Δεν είμαστε καλά!!!Εγώ είχα ρωτήσει μόνο για βίντεο και ακουσα τιμές από 180-350!!

Μαιρούλα κάνει και βιντεοσκόπηση?Για ρώτησε την γτ ψάχνω και εγώ τώρα γιατί τελικά δεν θα μας κάνουν τις φωτογραφίες η γνωστή που λέγαμε Mad Mad Mad Α!Επίσης μένω Αγία βαρβάραSmile

mmairula

mmairula
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
nai kai vinteoskophsh

https://www.facebook.com/home.php?ref=hp#!/mmairula

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Για ρώτα να μας πεις!Πάντως ρώτησα τώρα σε έναν εδώ κοντά μας και μου είπε 600Ε με 2 ψηφιακά άλμπουμ, όσα dvd θέλουμε και 30 φωτογραφίες εκτυπωμένες και 700Ε με 4 ψηφιακά άλμπουμ Shocked Shocked Πολύ λίγα δεν είναι?

mmairula

mmairula
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ayta ta fthna ta almpoum mesa se 2 xronia svhnoun den einai fwtografiko xarti to xw dei kai mhn to epixeirhsete .H Sofia mou pantws mou dwse mia prosfora me ena psifiako almpoum se fwtografiko xarti 100-130 fwto 4 dvd 1 poster megalo 1 wra de3iwsh kameraman kai fwtografos video montarismeno 800 eyrw

https://www.facebook.com/home.php?ref=hp#!/mmairula

pumpkin

pumpkin
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
supermama έγραψε:pumpkin ρωτα ρε συ ποσο παει η καλυψη βιντεο μονο και φωτο. χωρις τιποτα μετα. αν το δεχτει δηλ.. και γω σκεφτηκα να το κανω ετσι χωρις μονταζ χωρις τιποτα. μονταζ, εφε κτλ να τα κανω μονη μου. ειπαμε με δικιες μας καμερες να το κανουμε αλλα ρωτα αν μπορεις να μαθω και γω αν γινετε αυτο και το δεχοντε.

και εγώ έτσι έλεγα να πάρω και φωτογραφικές μιας χρήσης για τα τραπέζια να τραβάει ο κόσμος οτι θέλει και το βιντεο να το κάνω μόνη μου, έχω κάνει πολλά.
Ο άντρας μου διαφωνεί...

pumpkin

pumpkin
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Αθηνά ζητάνε άτομο για μπομπο στο facebook

stefaniandreas

stefaniandreas
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλησπερα!!κοριτσια μιληστε με την black beauty.η αδερφη της κανει φωτογραφισεις.εγω ζητησα να τραβηξει μονο φωτογραφιες και να μου δωσει το αρχειο ψηφιακα.οχι εκτυπωσεις ουτε βιντεο και μου ζητησε μονο 90 ευρω

http://stefxon@gmail.com

supermama

supermama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
pumpkin έγραψε:Αθηνά ζητάνε άτομο για μπομπο στο facebook

δεν εχω ρε γμτ fb!!!

supermama

supermama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
stefaniandreas έγραψε:καλησπερα!!κοριτσια μιληστε με την black beauty.η αδερφη της κανει φωτογραφισεις.εγω ζητησα να τραβηξει μονο φωτογραφιες και να μου δωσει το αρχειο ψηφιακα.οχι εκτυπωσεις ουτε βιντεο και μου ζητησε μονο 90 ευρω

αληθεια? ειχα μιλησει καποτε.. μια χαρα τιμη ειναι! Wink

supermama

supermama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mmairula έγραψε:ayta ta fthna ta almpoum mesa se 2 xronia svhnoun den einai fwtografiko xarti to xw dei kai mhn to epixeirhsete .H Sofia mou pantws mou dwse mia prosfora me ena psifiako almpoum se fwtografiko xarti 100-130 fwto 4 dvd 1 poster megalo 1 wra de3iwsh kameraman kai fwtografos video montarismeno 800 eyrw

καλυψη βιντεο και φωτογραφιας χωρις τιποτα μετα ξερεις ποσο θα παρει? κατευθειαν στο χερι το υλικο.. χωρις μοντας επεξεργασια κτλ.. απλα να τραβηξει ο φωτογραφος λογω επαγγελματικων μηχανων που διαθετει

pumpkin

pumpkin
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
stefaniandreas έγραψε:καλησπερα!!κοριτσια μιληστε με την black beauty.η αδερφη της κανει φωτογραφισεις.εγω ζητησα να τραβηξει μονο φωτογραφιες και να μου δωσει το αρχειο ψηφιακα.οχι εκτυπωσεις ουτε βιντεο και μου ζητησε μονο 90 ευρω


Καλά τέλεια, θα της κάνω πμ!!
Να σαι καλά Very Happy
Πήγαμε σήμερα στην ταβέρνα που κάναμε τον αρραβώνα μας (οικογενειακοί φίλοι) και μας έδωσε μενού ανα 4 άτομα, 5 σαλάτες-μπινελίκια, πιατέλα με 4 μερίδες κρέατα με πατάτες και ρύζι, απεριόριστα ποτά (τσίπουρο-ρετσίνες-κρασί-αναψυκτικά)
10€ το άτομο! Νομίζω είναι ΠΑΡΑ πολύ καλά?!
Για Κυριακή μεσημέρι και περίπου 150 άτομα.
Επίσης αν θέλουμε ζωντανή μουσική (μπουζούκι-κιθάρα 2 άτομα) είναι 65€ το άτομο.Επίσης καλή τιμή νομίζω δεν ξέρω ακριβώς πάνε αυτά.

pumpkin

pumpkin
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
supermama έγραψε:
pumpkin έγραψε:Αθηνά ζητάνε άτομο για μπομπο στο facebook

δεν εχω ρε γμτ fb!!!

σορρυ νόμιζα σε είδα στο γκρουπ του φασεμπουκ!στείλε το μαιλ σου να το δώσω

supermama

supermama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
pumpkin έγραψε:Πήγαμε σήμερα στην ταβέρνα που κάναμε τον αρραβώνα μας (οικογενειακοί φίλοι) και μας έδωσε μενού ανα 4 άτομα, 5 σαλάτες-μπινελίκια, πιατέλα με 4 μερίδες κρέατα με πατάτες και ρύζι, απεριόριστα ποτά (τσίπουρο-ρετσίνες-κρασί-αναψυκτικά)
10€ το άτομο! Νομίζω είναι ΠΑΡΑ πολύ καλά?!
Για Κυριακή μεσημέρι και περίπου 150 άτομα.
Επίσης αν θέλουμε ζωντανή μουσική (μπουζούκι-κιθάρα 2 άτομα) είναι 65€ το άτομο.Επίσης καλή τιμή νομίζω δεν ξέρω ακριβώς πάνε αυτά.

ποια ειναι? αν δε θες να το πεις στειλε πμ. θα σου στειλω τωρα καιγω το μειλ μου για τις μπομπο

χαμομηλακι

χαμομηλακι
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημερα,κοριτσια!Χτες ειχαμε ενα προβληματακι με τη μικρη:το πρωι που την ταιζα μου εκανε ρουκετα!2 φορες κιολας!Σταματησα να την ταιζω αλλα εκλαιγε γιατι ηθελε κι αλλο.Πηρα την παιδιατρο και μου ειπε οτι μαλλον εχει πλακωθει το στομαχακι της(γιατι ετρωγε σαν τρελη τις προηγουμενες μερες)και να την ταιζω λιγο-λιγο καθε 1-1,5 ωρα.Το καημενο ειχε τρελη πεινα και δεν κοιμοτανε.Ευτυχως το βραδυ τη θηλασα κανονικα και απο τα 2 στηθη και τωρα κοιμαται ακομα απο τις 10:30 το βραδυ! Shocked Shocked Shocked Shocked τι να κανω τωρα?να την ξυπνησω?φοβαμαι οτι μετα θα τρωει παλι σαν τρελη! Mad Mad Mad

mmairula

mmairula
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
supermama έγραψε:
mmairula έγραψε:ayta ta fthna ta almpoum mesa se 2 xronia svhnoun den einai fwtografiko xarti to xw dei kai mhn to epixeirhsete .H Sofia mou pantws mou dwse mia prosfora me ena psifiako almpoum se fwtografiko xarti 100-130 fwto 4 dvd 1 poster megalo 1 wra de3iwsh kameraman kai fwtografos video montarismeno 800 eyrw

καλυψη βιντεο και φωτογραφιας χωρις τιποτα μετα ξερεις ποσο θα παρει? κατευθειαν στο χερι το υλικο.. χωρις μοντας επεξεργασια κτλ.. απλα να τραβηξει ο φωτογραφος λογω επαγγελματικων μηχανων που διαθετει

den 3erw alla 8a th rwthsw koritsoudia filakia se oles...polu kruo paei gia xionikai edw kleisouraaaaaaaaaaaa Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

https://www.facebook.com/home.php?ref=hp#!/mmairula

pumpkin

pumpkin
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Αθηνά είχες πτι οτι σκέφτεσαι θέμα βάφτισης πουλάκια, σου βάζω μια φωτό με τα πουλάκια που έχω κάνει και εγώ, αλλά ακόμα δεν έχω αποφασίσει αν θα το κρατήσω το θέμα, θέλω αν κάνω μια ολοκληρωμένη μπομπονιέρα να δω πως φαίνεται

Η πεταλούδα και η καρδούλα είναι άσχετα αλλά θα μου άρεσαν πολύ αν είχα κοριτσάκι! Razz
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

stefaniandreas

stefaniandreas
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
δε σας παιζω αλλο!!!εγω μια ισια γραμμη δεν μπορω να τραβηξω και εσεις φτιαχετε τοσο ωραια πραγματακια!!!!
παλι καλα που στο χειρουργειο τα παω καλυτερα

http://stefxon@gmail.com

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 39 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις