Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
473 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 473 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 26 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 13 από 40]

black beauty

black beauty
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ανατριχιασα με την ανακοινωση σου!! Τί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #19!  - Σελίδα 13 875502 Τί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #19!  - Σελίδα 13 875502 Τί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #19!  - Σελίδα 13 875502 Τί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #19!  - Σελίδα 13 875502 Τί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #19!  - Σελίδα 13 875502 Τί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #19!  - Σελίδα 13 875502 Τί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #19!  - Σελίδα 13 875502 Τί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #19!  - Σελίδα 13 875502 Τί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #19!  - Σελίδα 13 875502 Τί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #19!  - Σελίδα 13 875502 Τί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #19!  - Σελίδα 13 875502 Τί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #19!  - Σελίδα 13 875502 Τί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #19!  - Σελίδα 13 875502

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!!

μπεμπινι 1

μπεμπινι 1
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΣΤΙΣ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ Η ΩΡΑ Η ΚΑΛΗ ΚΑΙ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΣΕΣ ΓΙΟΡΤΑΖΟΥΝ Η ΕΧΟΥΝ ΓΕΝΝΕΘΛΙΑ

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
cassiani έγραψε:ΟΛΕΕεεεεεεεε...Τώρα μπορούμε να χαρούμε κ δημοσίως.
Συγχαρητήρια κοριτσαρα μου,Νατ άντε πένα κι ΕΣΥ.....

Τρελοκομεία μου.Μην πείτε τίποτα στο φεις μπουκι δεν θέλω ακόμα.Να το πω πρώτα εγώ σε κάποιους απο κοντά. Wink[/quote]

Εννοείται,αυτο είναι δικο σου θέμα κ θα το πεις/γράψεις οπότε ΕΣΥ γουσταρεις.Καλη τελειομηνη εγκυμοσύνη να έχεις,εύχομαι να μείνει κ η Ναταλία μας κ η Νενα μας κ εγω....Και όσες κοπελιτσες το προσπαθούν.....Γερο να είναι ψυχή μου κ καλοτυχος κ με μια τσουτσουνα σα του γιου μου!!!!!!

black beauty

black beauty
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εσενα τατιανα το μυαλο σου στο δωρο που σε περιμενει αντε "ορμα" του

γιατι να μην πιανεται σαν δωρο μια χαρα και ειδικα λογου κρισης

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ασε να χαρώ πρώτα με τα όμορφα νέα των κοριτσιών γιατί μόλις έμαθα κι άλλη εγκυμοσύνη όμορφη κ ποοοοοοολυ το χάρηκα.Ευχαριστω πάντως,εχεχεχε...

cassiani

cassiani
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ναι ορμάτε και εσεις !!!!Και το τέλειο κορίτσια είναι πως πήρα την φίλη μου που κάνουμε παρεα και έχει ένα αγορακι στην ιδια ηλικια με την δικη μου να της το πω και μου είπε πως είναι και αυτή έγκυος αλλά δεν μας το έλεγαν περίμεναν να δούνε τι γίνετε με μας.Θα έχουμε δυο μερες διαφορά στην ΠΗΤ.τΈΛΕΙΑ ΜΈΡΑ ΣΉΜΕΡΑ!!!!!!!!!!!! Very Happy Very Happy Very Happy

supermom

supermom
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Τάτ, χρόνια σου πολλά με όλα τα καλά κοριτσάκι!

Κασσιανή συγχαρητήρια!

cassiani

cassiani
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
[quote="supermom"]Τάτ, χρόνια σου πολλά με όλα τα καλά κοριτσάκι!

Κασσιανή συγχαρητήρια![/qu

Ευχαριστούμε και οι δύο!!!!!

elena25


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
florentiab έγραψε:


σταμάτα καλέ τη γκρίνια! τελείωσε ο άνθρωπος
σε φθονώ που θα πας πάνω και θα δεις τις βόρειες!!! έχω πρασινίσει από τη ζήλια μου Razz



Δε μπορώ ρε! Έχω τρελαθεί! Νομίζω ότι κάθε λεπτό κρατάει 20 λεπτά! Anyway, δύο βάρδιες μείνανε! Σήμερα και αύριο! Από μεθαύριο με το καλό, αδειούχοι και διακοπίζουμε! Χαχαχαχαχα!

Όσο για τις βόρειες, σαν συμμορία ακούγεται!

litsakos έγραψε:

Γελαω γιατι θα πας στο στομα του λυκου,η λεξη PEZ θα ακουγεται σε ημερησια βαση Laughing Laughing



Γι' αυτό τις έβαλα και άβαταρ, να τις βλέπω για να συνηθίζω! Χαχαχαχα!

mama rias έγραψε:Καλημερα κοριτσια.
Εχθες νευριασα απιστευτα στα μαγαζια.
Πηγα στο Μαll και ηθελα να παρω 2 μπλουζες.Φθηνες υπηρχαν απειρες αλλα ρε κοριτσια τι πανε να μας περασουνε....τα νουμερα που υπηρχαν ηταν small-xsmall-xxsmall και;;;;;;;;
3xsmall Mad Mad Mad Mad Mad Δηλαδη πρεπει ολες να ειμαστε σαν τα μοντελα;
ΗΜΑΡΤΟΝ.... τι θα βαλουμε εμεις οι παχουλοκομψες;
εσεις απο που ψωνιζετε ρε κοριτσια;


Ε, όχι παχουλοκομψή εσύ ρε Μίνα!!! Μια χαρά είσαι!

florentiab έγραψε:σκέφτομαι οτι κάποιοι θα πρέπει να βουτάνε τη γλώσσα τους στο μυαλό τους (;;;;;;Wink πριν μιλήσουν!
τι κακό κι αυτό!


Για σένα το λέει Νένα!!

Nena έγραψε:
Νομιζεις!!!!!! Εγω τον τελευταιο μηνα παω τουαλετα με τον μικρο παρεα Shocked , και αυτος καθεται στο γιογιο κι εγω του λεω παραμυθια. Ενω ... καταλαβατε. Μη με δει να ανοιγω την πορτα της τουαλετας...
Πλεον εχω χασει ΚΑΙ αυτην την απομονωση...


Αχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα!

Κασσιανή συγχαρητήρια!!! Τέλεια νέα! Μια υπέροχη και τελειόμηνη εγκυμοσύνη εύχομαι!

Ναταλί μακάρι να ισχύει αυτό που κατάλαβα! Στο εύχομαι ολόψυχα κοριτσάκι! Θα χαρώ πάααααααααρα πολύ! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Τατιανάκι, χρόνια πολλά! Να σε χαίρονται όσοι σε αγαπάνε και εμείς!

athina24

athina24
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mama rias έγραψε:Καλημερα κοριτσια.
Εχθες νευριασα απιστευτα στα μαγαζια.
Πηγα στο Μαll και ηθελα να παρω 2 μπλουζες.Φθηνες υπηρχαν απειρες αλλα ρε κοριτσια τι πανε να μας περασουνε....τα νουμερα που υπηρχαν ηταν small-xsmall-xxsmall και;;;;;;;;
3xsmall Mad Mad Mad Mad Mad Δηλαδη πρεπει ολες να ειμαστε σαν τα μοντελα;
ΗΜΑΡΤΟΝ.... τι θα βαλουμε εμεις οι παχουλοκομψες;
εσεις απο που ψωνιζετε ρε κοριτσια;

ελα μου ντε???αλλα εαν εισαι εσυ παχουλοκομψη τι να πω και εγω!!!!!!στα Η&Μ εχει.....α!!!!εγω βρισκω και στα more and more πουλοβερακια,μπουφαν και τελευταια φορα ψωνησα και απο τη lussile!!!!

mama rias έγραψε:αχ και εγω βρε κοριτσια βαριεμαι την γυμνασρικη,ομως ειδα ενα καινουριο ειδος(Zumba) ειναι χορευτικη γυμναστικη και θα μπορουσα να την κανω...αλλα πρεπει να βρω καπου κοντα μου σε γυμναστηριο αλλα δεν νομιζω να εχουν κανει τμημα ακομα,αν δεν εχουν την συνδρομη μια περιουσια βεβαια!!!!!
προς το παρον θα αρκεστω στο να κλεισω λιγο το στομα μου και να μην τρωω το βραδυ!

και εγω το ειδα αυτο!!!!ενθουσιαστηκα!!!!αλλα βαριεμαι να πηγαινω μονη!!!!εαν ειχα παρεα στανταρακι θα πηγαινα....θελω γυμναστηριο αλλα βαριεμαι μονη!!!!

black beauty έγραψε:
Εγω νευριαζω και με τα ρουχα των παιδιων,η κορη μου ειναι αδυνατη-φυσιολογικη και δεν βρισκω τα νουμερα της,της φοραω 2 νουμερα πανω απο την ηλικια της ε?

εμενα που ειναι πολυ αδυνατη και φοραει μικροτερα απο την ηλικια της και της ειναι κοντα τα παντελονια??

cassiani έγραψε:Κοριτσάρες αγωνία στοπ!!!!!! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] cheers cheers cheers cheers cheers cheers drunken drunken drunken drunken drunken drunken drunken sunny sunny sunny sunny sunny sunny sunny sunny queen queen queen king king king king [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]


Ναι!!!! είναι θετικό!!!!!!!!!!!!!!!!

μπραβο!!!!!με το καλο!!!!!

καλησπερα!!!εγω μετα απο πολυ καιρο...βγηκα μονη και πηγα για καφεδακι με την ησυχια μου!!!!

black beauty

black beauty
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
cassiani έγραψε:Ναι ορμάτε και εσεις !!!!Και το τέλειο κορίτσια είναι πως πήρα την φίλη μου που κάνουμε παρεα και έχει ένα αγορακι στην ιδια ηλικια με την δικη μου να της το πω και μου είπε πως είναι και αυτή έγκυος αλλά δεν μας το έλεγαν περίμεναν να δούνε τι γίνετε με μας.Θα έχουμε δυο μερες διαφορά στην ΠΗΤ.τΈΛΕΙΑ ΜΈΡΑ ΣΉΜΕΡΑ!!!!!!!!!!!! Very Happy Very Happy Very Happy

ξαναανατριχιασα φοβερο!

αλικακι

αλικακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Τατιάνα,χρόνια πολλά!!!!Να χαίρεσαι το παιδάκι σου και τον αντρούλη σου!!!!!


Ναταλλάκι....τι έγινε????Πες μας και μας να χαρούμε!!!!!!!
Ας χορέψω κι εγώ μέχρι να μάθω!!!!! Τί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #19!  - Σελίδα 13 654316 Τί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #19!  - Σελίδα 13 654316 Τί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #19!  - Σελίδα 13 654316 Τί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #19!  - Σελίδα 13 654316 Τί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #19!  - Σελίδα 13 654316 Τί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #19!  - Σελίδα 13 654316 Τί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #19!  - Σελίδα 13 654316

andith

andith
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
cassiani έγραψε:Κοριτσάρες αγωνία στοπ!!!!!! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] cheers cheers cheers cheers cheers cheers drunken drunken drunken drunken drunken drunken drunken sunny sunny sunny sunny sunny sunny sunny sunny queen queen queen king king king king [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]


Ναι!!!! είναι θετικό!!!!!!!!!!!!!!!!

ΜΠΡΑΒΟΟΟΟ!!ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑΑΑΑΑΑΑ!!!! Τί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #19!  - Σελίδα 13 544943 Τί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #19!  - Σελίδα 13 544943 Τί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #19!  - Σελίδα 13 990599 Τί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #19!  - Σελίδα 13 990599

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Σουπερακι ευχαριστω κούκλα μου,κι ΕΣΥ ότι καλύτερο.
Χελεν κι εσείς ρε να με χαίρεστε.....χεχεχ......Εύχομαι καλα νέα κ για σένα κ λιιιιγη υπομονή ακόμη ε;

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Χελεν άκυρο,τώρα είδα ακριβώς τι εγραψες,να με χαίρεστε τρελλες μου.

elena25


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
tatijana έγραψε:Σουπερακι ευχαριστω κούκλα μου,κι ΕΣΥ ότι καλύτερο.
Χελεν κι εσείς ρε να με χαίρεστε.....χεχεχ......Εύχομαι καλα νέα κ για σένα κ λιιιιγη υπομονή ακόμη ε;


[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Nena

Nena
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Οσον αφορα τα ρουχα, μου τη σπαει που οι διαφορετικες μαρκες εχουν κ διαφορετικα μεγεθη. Πρεπει να θυμαμαι ντε και καλα τι νουμερο φοραω σε 25 διαφορετικα μαγαζια. Τον παλιο καλο καιρο μου ημουν ενα ωραιο medium, ειχα παρει μεχρι και xlarge νουμερο σε ενα μαγαζι, και σε μεγεθος δεν ειχε διαφορα απο τα αλλα medium που αγοραζω! τα μετρα ηταν ιδια! Τωρα (που ειμαι ενα ωραιο large) πηρα μεχρι και xxl kai μου φανηκε καπως!

elena25 έγραψε:
florentiab έγραψε:
σκέφτομαι οτι κάποιοι θα πρέπει να βουτάνε τη γλώσσα τους στο μυαλό τους (;;;;;;Wink πριν μιλήσουν!
τι κακό κι αυτό!

Για σένα το λέει Νένα!!
Η Φλω με εχει ψυχολογησει και ξερει τι κουμασι ειμαι... Και οτι δεν βουταω τη γλωσσα μου στο μυαλο μου πριν μιλησω.
Δεν θα ερθεις εδω? Ουτε ενα ΡΕΖ ρε δε θα σου δωσω. Εγω θα τρωω κι εσυ θα κοιτας!!
Α, και οι Βορειες δεν ειμαστε συμμορια, κλικα ειμαστε!!! Βορειοκλικωτές! Razz Razz
Αληθεια, αν τελικα κατσει η φαση, Χρυσουπολη θα μεινετε? Μα τετοια τυχη?

Κασσιανη, συγχαρητηρια, να εχεις μια ευκολη εγκυμοσυνη κι ενα γερο μωρακι!

Τατιανα πολυχρονη και να σε χαιρονται οι αντρες σου κ οσοι σ'αγαπουν.

Αντωνια να χαιρεσαι το αγορακι σου.

Όλες οι υπολοιπες, οτι επιθυμειτε!!
Τί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #19!  - Σελίδα 13 215994 Τί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #19!  - Σελίδα 13 215994 Τί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #19!  - Σελίδα 13 215994 Τί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #19!  - Σελίδα 13 215994

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
cassiani έγραψε:Κοριτσάρες αγωνία στοπ!!!!!! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] cheers cheers cheers cheers cheers cheers drunken drunken drunken drunken drunken drunken drunken sunny sunny sunny sunny sunny sunny sunny sunny queen queen queen king king king king [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]


Ναι!!!! είναι θετικό!!!!!!!!!!!!!!!!

ελα ρε Κασσιανηηηηηηηηηηηη!!!!!!!!!
μπραβο κοριτσαρα μου χαρηκα τοοοοσο ποολυ να εχεις μια υπεροχη εγκυμοσυνη!!!!!!!!!!!!!!!! Τί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #19!  - Σελίδα 13 215994 Τί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #19!  - Σελίδα 13 215994 Τί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #19!  - Σελίδα 13 215994 Τί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #19!  - Σελίδα 13 215994 Τί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #19!  - Σελίδα 13 215994 Τί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #19!  - Σελίδα 13 215994 Τί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #19!  - Σελίδα 13 215994 Τί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #19!  - Σελίδα 13 215994 Τί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #19!  - Σελίδα 13 215994

βανια

βανια
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κασσιανή άντε κοπέλα μου μπράβο . Με το καλό είδες η πρώτη ανακοίνωση του 2012 άντε όλες όσες επιθυμείτε να πάτε να σας πιάσει τη μύτη η Κασσιανή είδες που όταν είχαμε πάει για καφέ την έπιασε η Κάτα και έπιασες .... άντε άρχιζε να πιάνεις μύτες

cassiani

cassiani
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ελα ρε Κασσιανηηηηηηηηηηηη!!!!!!!!!
μπραβο κοριτσαρα μου χαρηκα τοοοοσο ποολυ να εχεις μια υπεροχη εγκυμοσυνη!!!!!!!!!!!!!!!! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [/quote]

Ευχαριστώ Κατερινάκι.Τώρα δεν την γλυτωνεις πρέπει να μου το φτιάξεις το σουφλέ. Wink

cassiani

cassiani
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
βανια έγραψε:Κασσιανή άντε κοπέλα μου μπράβο . Με το καλό είδες η πρώτη ανακοίνωση του 2012 άντε όλες όσες επιθυμείτε να πάτε να σας πιάσει τη μύτη η Κασσιανή είδες που όταν είχαμε πάει για καφέ την έπιασε η Κάτα και έπιασες .... άντε άρχιζε να πιάνεις μύτες

Ευχαριστώ!!!Ναι είδες θα πιάσω την μύτη όποιας θέλει ευχαρίστως αρκεί να μην έχει συνάχι.χαχαχαχαχ Razz

βανια

βανια
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κορίτσια όσες επιθυμείτε τρέξτε στη Κασσιανή να σας πιάσει τη μύτη ...

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κασσιανη εκλεισε με το σουφλε! οτι θελεις!!!!!

Τατιανα χρονια σου πολλα να χαιρεσαι την οικογενεια σου!!!!!!!

elena25


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Nena έγραψε:

elena25 έγραψε:
florentiab έγραψε:
σκέφτομαι οτι κάποιοι θα πρέπει να βουτάνε τη γλώσσα τους στο μυαλό τους (;;;;;;Wink πριν μιλήσουν!
τι κακό κι αυτό!

Για σένα το λέει Νένα!!
Η Φλω με εχει ψυχολογησει και ξερει τι κουμασι ειμαι... Και οτι δεν βουταω τη γλωσσα μου στο μυαλο μου πριν μιλησω.
Δεν θα ερθεις εδω? Ουτε ενα ΡΕΖ ρε δε θα σου δωσω. Εγω θα τρωω κι εσυ θα κοιτας!!
Α, και οι Βορειες δεν ειμαστε συμμορια, κλικα ειμαστε!!! Βορειοκλικωτές! Razz Razz
Αληθεια, αν τελικα κατσει η φαση, Χρυσουπολη θα μεινετε? Μα τετοια τυχη?



Χαχαχαχαχαχαχαχα! Θα έχω το δικό μου απόθεμα ρε συ! Δεν έχω ανάγκη τις δικές σου pez!

Δεν ξέρω σίγουρα πού θα μείνουμε. Για το σπίτι σου λέγαμε. Ξέρω ότι θα στενοχωρηθείς αν πάμε να μείνουμε αλλού οπότε προσπαθώ να πείσω τον Τάσο. Αυτός λέει ότι θα σας φέρουμε αναστάτωση και ότι δεν είναι σωστό. Δεν ξέρει αυτός... Θα τον πείσω, μη μου ανησυχείς!

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
elena25 έγραψε:
Nena έγραψε:

elena25 έγραψε:
florentiab έγραψε:
σκέφτομαι οτι κάποιοι θα πρέπει να βουτάνε τη γλώσσα τους στο μυαλό τους (;;;;;;Wink πριν μιλήσουν!
τι κακό κι αυτό!

Για σένα το λέει Νένα!!
Η Φλω με εχει ψυχολογησει και ξερει τι κουμασι ειμαι... Και οτι δεν βουταω τη γλωσσα μου στο μυαλο μου πριν μιλησω.
Δεν θα ερθεις εδω? Ουτε ενα ΡΕΖ ρε δε θα σου δωσω. Εγω θα τρωω κι εσυ θα κοιτας!!
Α, και οι Βορειες δεν ειμαστε συμμορια, κλικα ειμαστε!!! Βορειοκλικωτές! Razz Razz
Αληθεια, αν τελικα κατσει η φαση, Χρυσουπολη θα μεινετε? Μα τετοια τυχη?



Χαχαχαχαχαχαχαχα! Θα έχω το δικό μου απόθεμα ρε συ! Δεν έχω ανάγκη τις δικές σου pez!

Δεν ξέρω σίγουρα πού θα μείνουμε. Για το σπίτι σου λέγαμε. Ξέρω ότι θα στενοχωρηθείς αν πάμε να μείνουμε αλλού οπότε προσπαθώ να πείσω τον Τάσο. Αυτός λέει ότι θα σας φέρουμε αναστάτωση και ότι δεν είναι σωστό. Δεν ξέρει αυτός... Θα τον πείσω, μη μου ανησυχείς!

αααα αν ειναι ετσι να ερθω κι εγω καλε για κανα 2 μερουλες... χεχε

Ελενα ποτε φευγεις? σε θελω!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 13 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 26 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν forum σε punBB | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις