Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
474 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 474 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 15 ... 27, 28, 29 ... 34 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 28 από 40]

manoula_24xr

manoula_24xr
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
black beauty έγραψε:πολυ καλα κανεις!Τις προαλλες διαβασα κατι πολυ αληθινο

πηγαινε καπως ετσι:

Δεν εχω χρονο να ξοδευσω με ανθρωπους που δεν με αγαπουν(συμπαθουν κτλ κτλ)προτιμω να τον ξοδευσω με ανθρωπους που με αγαπουν και τους αγαπω!

Ε ναι σιγα μην κατσω να ασχοληθω με κοσμο που δν ασχολειται μαζι μου.
Εχω μετρημενους φιλους που μπαινοβγαινουν χρονια απο το σπιτι μου,απο κει κ περα γνωστους κτλ παρα πολλους,αλλα δν μπορω να τρεχω εγω πισω απο τν καθενα να ενδιαφερομαι να παρω τηλ κτλ κι ο αλλος να με βλεπει ονλινε κ να μν μου μιλαει καν...Ε συγνωμη δλδ,αν τους παει η υποκριτικη τοτε στο μπροντγουει μπας κ κανουν καριερα κι γλιτωσουν απο την κριση.....

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
elenalamprini έγραψε:
litsakos έγραψε:
mamamatina έγραψε:Ναι ρε Λίτσα. Το ξέρω, but το βλέπω το καημένο και το λυπάμαι! Εσύ πώς πας σήμερα?


Σε καταλαβαινω μωρε Rolling Eyes δεν ειναι ευκολο. Μην νιωθεις τυψεις ομως,ειναι ειδικη περιπτωση τωρα.
Εγω περιμενω τον δερματολογο τωρα,μιλησε αυτος με γυναικολογο για να καταληξουν ποιον πρεπει να δω.Μου λεγε μηπως ειναι μαστιτιδα. Θα δουμε σε λιγο βασικα,μαστιτιδα τωρα???

Περαστικά ότι και να είναι!!

Ευχαριστω Smile Τι εγινε με το κινητο σου τελικα?

elenalamprini

elenalamprini
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
litsakos έγραψε:
elenalamprini έγραψε:
litsakos έγραψε:
mamamatina έγραψε:Ναι ρε Λίτσα. Το ξέρω, but το βλέπω το καημένο και το λυπάμαι! Εσύ πώς πας σήμερα?


Σε καταλαβαινω μωρε Rolling Eyes δεν ειναι ευκολο. Μην νιωθεις τυψεις ομως,ειναι ειδικη περιπτωση τωρα.
Εγω περιμενω τον δερματολογο τωρα,μιλησε αυτος με γυναικολογο για να καταληξουν ποιον πρεπει να δω.Μου λεγε μηπως ειναι μαστιτιδα. Θα δουμε σε λιγο βασικα,μαστιτιδα τωρα???

Περαστικά ότι και να είναι!!

Ευχαριστω Smile Τι εγινε με το κινητο σου τελικα?

Τίποτα!!Μαλλόν θα πάρω καινούργιο!!!

http://changedyourlife.blogspot.com/

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
elenalamprini έγραψε:
litsakos έγραψε:
elenalamprini έγραψε:
litsakos έγραψε:
mamamatina έγραψε:Ναι ρε Λίτσα. Το ξέρω, but το βλέπω το καημένο και το λυπάμαι! Εσύ πώς πας σήμερα?


Σε καταλαβαινω μωρε Rolling Eyes δεν ειναι ευκολο. Μην νιωθεις τυψεις ομως,ειναι ειδικη περιπτωση τωρα.
Εγω περιμενω τον δερματολογο τωρα,μιλησε αυτος με γυναικολογο για να καταληξουν ποιον πρεπει να δω.Μου λεγε μηπως ειναι μαστιτιδα. Θα δουμε σε λιγο βασικα,μαστιτιδα τωρα???

Περαστικά ότι και να είναι!!

Ευχαριστω Smile Τι εγινε με το κινητο σου τελικα?

Τίποτα!!Μαλλόν θα πάρω καινούργιο!!!

Παρε θηκη αλεξισφαιρη με συναγερμο αυτη την φορα! Laughing Για την θηκη παντως δεν ειναι κακη ιδεα, εμενα ετσι σωζονται απο πτωσεις.

elenalamprini

elenalamprini
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
litsakos έγραψε:
elenalamprini έγραψε:
litsakos έγραψε:
elenalamprini έγραψε:
litsakos έγραψε:
mamamatina έγραψε:Ναι ρε Λίτσα. Το ξέρω, but το βλέπω το καημένο και το λυπάμαι! Εσύ πώς πας σήμερα?


Σε καταλαβαινω μωρε Rolling Eyes δεν ειναι ευκολο. Μην νιωθεις τυψεις ομως,ειναι ειδικη περιπτωση τωρα.
Εγω περιμενω τον δερματολογο τωρα,μιλησε αυτος με γυναικολογο για να καταληξουν ποιον πρεπει να δω.Μου λεγε μηπως ειναι μαστιτιδα. Θα δουμε σε λιγο βασικα,μαστιτιδα τωρα???

Περαστικά ότι και να είναι!!

Ευχαριστω Smile Τι εγινε με το κινητο σου τελικα?

Τίποτα!!Μαλλόν θα πάρω καινούργιο!!!

Παρε θηκη αλεξισφαιρη με συναγερμο αυτη την φορα! Laughing Για την θηκη παντως δεν ειναι κακη ιδεα, εμενα ετσι σωζονται απο πτωσεις.

απο τη μικρή δεν γλιτώνει τίποτα!!!!!

http://changedyourlife.blogspot.com/

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
και το θεατρο του παραλογου συνεχηζεται.παλι ειχαμε ιστοριες με τον αδερφο του αντρα μου.πλακωθηκε με τα πεθερικα μου(για την ακριβεια αυτοι του την επεσαν) γτ εχει το θρασσος να φερνει κ την αλλη μαζι οταν ερχεται σπιτι.ε δεν ηθελαν κ πολυ κ τα σπασανε παλι.στον αντιποδα τωρα πραγματικα αυτος δν ξερει τι θελει.λεει στην γυναικα του οτι θελει χρονο να σκεφτει τι θα κανει,μιας κ πηγαν κ σε δικηγορο.φυσικα τωρα που η γυναικα του την ειδε καπως(μεσα σε λιγες μερες εχασε 15 κιλα κ ομορφηνε ομολογουμενος συν οτι φροντιζει πιο πολυ τον εαυτο της) κ τον τσουζει.φυσικα δν συμφωνω με τα πεθερικα μου γτ τωρα που αμφινταλαντευεται καλο ειναι να τον αφησουν μπας κ του δωσει ο θεος φωτηση κ γυρισει πισω στην οικογενεια του

βανια

βανια
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
έτσι είναι Μαρία να μην ανακατεύονται γιατί αυτός απο πείσμα και μόνο αυτός μπορεί να το συνεχίζει . Σε ποιο σπίτι την πάει την γκόμενα; στους γονείς του; αν είναι έτσι καλά κάνουν και δεν το δέχονται αλλά δεν χρειάζεται να φωνάζουν με χαμηλούς αλλά αποφασιστικούς τόνους να του πουν :εμείς για νύφη μας και μητέρα των εγγονιών μας ξέρουμε την ... και να πει το όνομα της γυναίκας του . Να του το κόψουν όσο είναι σε γάμο . Αυτή πως είναι ; είναι πιο εμφανίσιμη απο τη γυναίκα του;

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
βανια έγραψε:έτσι είναι Μαρία να μην ανακατεύονται γιατί αυτός απο πείσμα και μόνο αυτός μπορεί να το συνεχίζει . Σε ποιο σπίτι την πάει την γκόμενα; στους γονείς του; αν είναι έτσι καλά κάνουν και δεν το δέχονται αλλά δεν χρειάζεται να φωνάζουν με χαμηλούς αλλά αποφασιστικούς τόνους να του πουν :εμείς για νύφη μας και μητέρα των εγγονιών μας ξέρουμε την ... και να πει το όνομα της γυναίκας του . Να του το κόψουν όσο είναι σε γάμο . Αυτή πως είναι ; είναι πιο εμφανίσιμη απο τη γυναίκα του;


δεν ξερω εμεις λειπαμε κ η πεθερα μου δν προσεξε.αυτη ηταν στο αυτοκινητο κ περιμενε αυτον

βανια

βανια
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
υποθέτω λογικά αυτή ( η γκόμενα ) του έχει γίνει βδέλλα θέλει να κατοχυρώσει τη θέση της ...

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
βανια έγραψε:υποθέτω λογικά αυτή ( η γκόμενα ) του έχει γίνει βδέλλα θέλει να κατοχυρώσει τη θέση της ...

ναι ειναι φως φαναρι....

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
thequeen86 έγραψε:και το θεατρο του παραλογου συνεχηζεται.παλι ειχαμε ιστοριες με τον αδερφο του αντρα μου.πλακωθηκε με τα πεθερικα μου(για την ακριβεια αυτοι του την επεσαν) γτ εχει το θρασσος να φερνει κ την αλλη μαζι οταν ερχεται σπιτι.ε δεν ηθελαν κ πολυ κ τα σπασανε παλι.στον αντιποδα τωρα πραγματικα αυτος δν ξερει τι θελει.λεει στην γυναικα του οτι θελει χρονο να σκεφτει τι θα κανει,μιας κ πηγαν κ σε δικηγορο.φυσικα τωρα που η γυναικα του την ειδε καπως(μεσα σε λιγες μερες εχασε 15 κιλα κ ομορφηνε ομολογουμενος συν οτι φροντιζει πιο πολυ τον εαυτο της) κ τον τσουζει.φυσικα δν συμφωνω με τα πεθερικα μου γτ τωρα που αμφινταλαντευεται καλο ειναι να τον αφησουν μπας κ του δωσει ο θεος φωτηση κ γυρισει πισω στην οικογενεια του

Καλα η αλλη τσιπα δεν εχει?Παει στο σπιτι του,στους γονεις του??!!Ενω ειναι σε αυτη την κατασταση με την γυναικα του??Τι κυκλοφορει εξω καλεεεε?

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αχ και βαχ....

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
elenalamprini έγραψε:
litsakos έγραψε:
elenalamprini έγραψε:
litsakos έγραψε:
elenalamprini έγραψε:
litsakos έγραψε:
mamamatina έγραψε:Ναι ρε Λίτσα. Το ξέρω, but το βλέπω το καημένο και το λυπάμαι! Εσύ πώς πας σήμερα?


Σε καταλαβαινω μωρε Rolling Eyes δεν ειναι ευκολο. Μην νιωθεις τυψεις ομως,ειναι ειδικη περιπτωση τωρα.
Εγω περιμενω τον δερματολογο τωρα,μιλησε αυτος με γυναικολογο για να καταληξουν ποιον πρεπει να δω.Μου λεγε μηπως ειναι μαστιτιδα. Θα δουμε σε λιγο βασικα,μαστιτιδα τωρα???

Περαστικά ότι και να είναι!!

Ευχαριστω Smile Τι εγινε με το κινητο σου τελικα?

Τίποτα!!Μαλλόν θα πάρω καινούργιο!!!

Παρε θηκη αλεξισφαιρη με συναγερμο αυτη την φορα! Laughing Για την θηκη παντως δεν ειναι κακη ιδεα, εμενα ετσι σωζονται απο πτωσεις.

απο τη μικρή δεν γλιτώνει τίποτα!!!!!

Ατιμα θηλυκα!! 2 ποντικια μου χαλασε η σουσου!Με το που με βλεπει στο κομπιουτερ ορμαει και οποιον παρει ο χαρος!

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
tatijana έγραψε:Αχ και βαχ....

Δυσκολοι καιροι για πριγκηπες..

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
litsakos έγραψε:
tatijana έγραψε:Αχ και βαχ....

Δυσκολοι καιροι για πριγκηπες..

Ω,ναι.Ασε δεν είμαι εγω για να ανοίγω σπίτι,μόνο να κλεινω.Δεν είμαι μια σούπερ-γκερλ....

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
tatijana έγραψε:
litsakos έγραψε:
tatijana έγραψε:Αχ και βαχ....

Δυσκολοι καιροι για πριγκηπες..

Ω,ναι.Ασε δεν είμαι εγω για να ανοίγω σπίτι,μόνο να κλεινω.Δεν είμαι μια σούπερ-γκερλ....

Ελα ρε, μην το λες αυτο κ αδικεις τον εαυτο σου. Ακου και μενα την σουπερ-μεσηλικα..

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αλλος στο εκλεισε φιλεναδα

andith

andith
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
thequeen86 έγραψε:αλλος στο εκλεισε φιλεναδα

Μαμησε τα....

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
tatijana έγραψε:
thequeen86 έγραψε:αλλος στο εκλεισε φιλεναδα

Μαμησε τα....

μαμησε τα κ αφησε τα.το κακο ειναι οτι εγινε η χαρη της κ εγω φορτωνω

elena25


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
thequeen86 έγραψε:
tatijana έγραψε:
thequeen86 έγραψε:αλλος στο εκλεισε φιλεναδα

Μαμησε τα....

μαμησε τα κ αφησε τα.το κακο ειναι οτι εγινε η χαρη της κ εγω φορτωνω


Η χάρη της δεν έγινε κορίτσια, μη νομίζετε. Εκτός και αν αυτό που θέλει είναι να δει το γιο της δυστυχισμένο.

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
thequeen86 έγραψε:αλλος στο εκλεισε φιλεναδα

Μερικες ειναι τοσο κοντοφθαλμες (να το πω ευγενικα...) που θεωρουν οτι ξερουν ποια ειναι η ευτυχια του παιδιου τους,οταν αυτο δεν ειναι παιδι αλλα κοτζαμ αντρας με δικη του οικογενεια.Νομιζουν οτι μπορουν να καλυψουν τα παντα στη ζωη του παιδιου τους οπως οταν ηταν μωρο.Και πανω απο τα εγγονακια τους ακομα το παιδι τους βαζουν.


andith έγραψε:

Very Happy

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
elena25 έγραψε:
thequeen86 έγραψε:
tatijana έγραψε:
thequeen86 έγραψε:αλλος στο εκλεισε φιλεναδα

Μαμησε τα....

μαμησε τα κ αφησε τα.το κακο ειναι οτι εγινε η χαρη της κ εγω φορτωνω


Η χάρη της δεν έγινε κορίτσια, μη νομίζετε. Εκτός και αν αυτό που θέλει είναι να δει το γιο της δυστυχισμένο.


μπορει να μην το θελει αλλα αυτο θα κατεφερει

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Χεστηκε ρε για τον γιο της,κ μόνο που θα τον γυρίσει στην αδερφή του να την βοηθάει οικονομικά της φτάνει....Μετα βέβαια για μένα ο Νικόλας θα είναι άξιος της τύχης του.Μερικές θα πείτε η/και σκεφτείτε ότι εγω φταίω που τα άρχισα,όχι θ κάτσω να με βρίζουν κ ο άλλος να κοιτάει.Άξιζω λίγο σεβασμό.Νομίζω δλδ.Ποναω όμως ρε κορίτσια,ψυχολογικά είμαι πολυ άσχημα.

giorgina

giorgina
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
tatijana έγραψε:
litsakos έγραψε:
tatijana έγραψε:Αχ και βαχ....

Δυσκολοι καιροι για πριγκηπες..

Ω,ναι.Ασε δεν είμαι εγω για να ανοίγω σπίτι,μόνο να κλεινω.Δεν είμαι μια σούπερ-γκερλ....

θα γυρίσει με το κεφάλι σκυφτό.Σιγά μην πάει να ζήσει ξανά με την μάνα του!!!!!

Αλήθεια κορίτσια, ελπίζω να μην γίνω ποτέ τέτοια πεθερά, γιατί δεν θα το αντέξω. Rolling Eyes Shocked Εχω και δύο αγοράκια, έχω πει δεν πρόκειται να ανακατευτώ στην προσωπική τους ζωή..

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 28 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 15 ... 27, 28, 29 ... 34 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Invision forum με ForumGreek | Πολιτισμός | Childhood, Family | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις