Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
23 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 23 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 15 ... 27, 28, 29 ... 34 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 28 από 41]

Nena

Nena
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
litsakos έγραψε:Συμφωνω με Φλω,γκατζετακι ακουγεται ωραιο δωρο!ενα tablet? Θα το χεις κ συ στο σπιτι Wink
Τσ τσ τσ, πώς φαινοονται οι πρωτευουσιανες ρε παιδακι μου.. Εμεις εδω στην επαρχια κανενα βρακι να του παρουμε, αντε κανενα πουκαμισο, στο τσακιρ κέφι να του παρουμε καινουριο κινητο, κι αυτο μονο όσες εχουν κάνει σε μεγαλα αστικα κεντρα για κανενα φεγγαρι..
Αλλά οι Αθηναιες, ειδες? Ταμπλετ! Laughing Laughing

manoula_24xr

manoula_24xr
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Koριτσια τι κανετε?Εγωδν ξερω τ εχω,κουραστηκα που φτανουμεε στο τελος κ εχω πολλα νευρα...
Η μικρη δν πηγε σχολειο γτ εενας εβαλε μια κεραια τςεραστια στην ταρατσα κι επηρεαζει το σχολειο..Κι τοκλεισαν...

desT

desT
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Nena έγραψε:
Τσ τσ τσ, πώς φαινοονται οι πρωτευουσιανες ρε παιδακι μου.. Εμεις εδω στην επαρχια κανενα βρακι να του παρουμε, αντε κανενα πουκαμισο, στο τσακιρ κέφι να του παρουμε καινουριο κινητο, κι αυτο μονο όσες εχουν κάνει σε μεγαλα αστικα κεντρα για κανενα φεγγαρι..
Αλλά οι Αθηναιες, ειδες? Ταμπλετ! Laughing Laughing

Εσύ έχεις καμιά ιδέα τι είναι το τάμπλετ κι αν μπορούμε να το βρούμε αυτό εδώ στην "επαρχία";

cassiani

cassiani
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα κοριτσάκια.Μόλις τέλειωσα το σίδερο και δεν έχω κουράγιο ούτε για μπάνιο να μπω. pig

florentiab

florentiab
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
desT έγραψε:
Nena έγραψε:
Τσ τσ τσ, πώς φαινοονται οι πρωτευουσιανες ρε παιδακι μου.. Εμεις εδω στην επαρχια κανενα βρακι να του παρουμε, αντε κανενα πουκαμισο, στο τσακιρ κέφι να του παρουμε καινουριο κινητο, κι αυτο μονο όσες εχουν κάνει σε μεγαλα αστικα κεντρα για κανενα φεγγαρι..
Αλλά οι Αθηναιες, ειδες? Ταμπλετ! Laughing Laughing

Εσύ έχεις καμιά ιδέα τι είναι το τάμπλετ κι αν μπορούμε να το βρούμε αυτό εδώ στην "επαρχία";


http://www.multirama.gr/products/category.aspx?catid=010900

stefanakos

stefanakos
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
florentiab έγραψε:
desT έγραψε:
Nena έγραψε:
Τσ τσ τσ, πώς φαινοονται οι πρωτευουσιανες ρε παιδακι μου.. Εμεις εδω στην επαρχια κανενα βρακι να του παρουμε, αντε κανενα πουκαμισο, στο τσακιρ κέφι να του παρουμε καινουριο κινητο, κι αυτο μονο όσες εχουν κάνει σε μεγαλα αστικα κεντρα για κανενα φεγγαρι..
Αλλά οι Αθηναιες, ειδες? Ταμπλετ! Laughing Laughing

Εσύ έχεις καμιά ιδέα τι είναι το τάμπλετ κι αν μπορούμε να το βρούμε αυτό εδώ στην "επαρχία";


http://www.multirama.gr/products/category.aspx?catid=010900

τσουζει η τιμη του tablet eeeee ?????

http://hawk-girl.blogspot.com/

desT

desT
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
manoula_24xr έγραψε:Koριτσια τι κανετε?Εγωδν ξερω τ εχω,κουραστηκα που φτανουμεε στο τελος κ εχω πολλα νευρα...
Η μικρη δν πηγε σχολειο γτ εενας εβαλε μια κεραια τςεραστια στην ταρατσα κι επηρεαζει το σχολειο..Κι τοκλεισαν...

Ελπίζω να καταφέρετε να την κατεβάσετε Πόπη. Το ίδιο είχε γίνει και σε μας πριν πέντε χρόνια περίπου στην οικοδομή απέναντι από το σπίτι μας και ξεσηκώθηκε όλη η συνοικία. Στην γειτονιά έχουμε δημοτικό, νηπιαγωγείο και γηροκομείο. Τον κάναμε μεγάλο πόλεμο τον τύπο και στο τέλος την κατέβασε μόνος του και ευτυχώς γιατί από τι ξέρω δεν υπάρχει νομοθετικό πλαίσιο για να τους πιέζει να κατεβάζουν τις κεραίες που τοποθετούνται αυθαίρετα. Η υπόθεση είχε πάθει και στο δημοτικό συμβούλιο και στο νομαρχιακό (τότε) συμβούλιο αλλά δεν μπορούσαν να κάνουν τίποτα παρόλο που δεν είχε καμία άδεια. Θέλουν πόλεμο μεγάλο όλοι αυτοί που αποφασίζουν για το κέρδος και μόνο να βάλουν κεραία στα σπίτια τους. Οι εταιρίες κινητής τηλεφωνίας του πληρώνουν πολύ καλά.

elena25


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Γειαααααααααα!

florentiab

florentiab
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
stefanakos έγραψε:
florentiab έγραψε:
desT έγραψε:
Nena έγραψε:
Τσ τσ τσ, πώς φαινοονται οι πρωτευουσιανες ρε παιδακι μου.. Εμεις εδω στην επαρχια κανενα βρακι να του παρουμε, αντε κανενα πουκαμισο, στο τσακιρ κέφι να του παρουμε καινουριο κινητο, κι αυτο μονο όσες εχουν κάνει σε μεγαλα αστικα κεντρα για κανενα φεγγαρι..
Αλλά οι Αθηναιες, ειδες? Ταμπλετ! Laughing Laughing

Εσύ έχεις καμιά ιδέα τι είναι το τάμπλετ κι αν μπορούμε να το βρούμε αυτό εδώ στην "επαρχία";


http://www.multirama.gr/products/category.aspx?catid=010900

τσουζει η τιμη του tablet eeeee ?????


απλά τσούζει;;;;;;;;
τσουρουφλάει!

elena25 έγραψε:Γειαααααααααα!


γεια σου βόρεια τύπισσα!
πως είναι η επαρχία;

manoula_24xr

manoula_24xr
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
desT έγραψε:
manoula_24xr έγραψε:Koριτσια τι κανετε?Εγωδν ξερω τ εχω,κουραστηκα που φτανουμεε στο τελος κ εχω πολλα νευρα...
Η μικρη δν πηγε σχολειο γτ εενας εβαλε μια κεραια τςεραστια στην ταρατσα κι επηρεαζει το σχολειο..Κι τοκλεισαν...

Ελπίζω να καταφέρετε να την κατεβάσετε Πόπη. Το ίδιο είχε γίνει και σε μας πριν πέντε χρόνια περίπου στην οικοδομή απέναντι από το σπίτι μας και ξεσηκώθηκε όλη η συνοικία. Στην γειτονιά έχουμε δημοτικό, νηπιαγωγείο και γηροκομείο. Τον κάναμε μεγάλο πόλεμο τον τύπο και στο τέλος την κατέβασε μόνος του και ευτυχώς γιατί από τι ξέρω δεν υπάρχει νομοθετικό πλαίσιο για να τους πιέζει να κατεβάζουν τις κεραίες που τοποθετούνται αυθαίρετα. Η υπόθεση είχε πάθει και στο δημοτικό συμβούλιο και στο νομαρχιακό (τότε) συμβούλιο αλλά δεν μπορούσαν να κάνουν τίποτα παρόλο που δεν είχε καμία άδεια. Θέλουν πόλεμο μεγάλο όλοι αυτοί που αποφασίζουν για το κέρδος και μόνο να βάλουν κεραία στα σπίτια τους. Οι εταιρίες κινητής τηλεφωνίας του πληρώνουν πολύ καλά.
¨


Εδω πριοχωρησαν σε δικαστηριο,ο τυπος περναει αυτοφωρο,κι αυριο ειναι το δικαστηριο,κανανε συνελευση με παρουσια εισαγγελεα κι μαζεψαν υπογραφες κι τον προφυλακισαν.Ειναι πολυ υπερ μας,αλλα 2μερες τ μωρα μας,δν πανε σχολειο...

elena25


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
florentiab έγραψε:

elena25 έγραψε:Γειαααααααααα!


γεια σου βόρεια τύπισσα!
πως είναι η επαρχία;


Παγωμένη! Είχαμε πει πως θα πάμε Καβάλα σήμερα για βόλτα αλλά ούτε το χέρι μου δε μπορούσα να βγάλω από το πάπλωμα!

florentiab

florentiab
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
elena25 έγραψε:
florentiab έγραψε:

elena25 έγραψε:Γειαααααααααα!


γεια σου βόρεια τύπισσα!
πως είναι η επαρχία;


Παγωμένη! Είχαμε πει πως θα πάμε Καβάλα σήμερα για βόλτα αλλά ούτε το χέρι μου δε μπορούσα να βγάλω από το πάπλωμα!


εδώ σήμερα είναι πολύ καλύτερα.
έχει ήλιο και άνετα περπατάς έξω τώρα που μεσημέριασε.
μαρή γκαντέμω όπου πας φέρνεις και την παγωνιά; Smile

elena25


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
florentiab έγραψε:


εδώ σήμερα είναι πολύ καλύτερα.
έχει ήλιο και άνετα περπατάς έξω τώρα που μεσημέριασε.
μαρή γκαντέμω όπου πας φέρνεις και την παγωνιά; Smile


Χαχαχαχαχαχαχα! Όχι ρε! Είχαν παγωνιά πριν έρθω εγώ!

natali-maria

natali-maria
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέρα ομορφούλες μου Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy !!!!Τι κάνετε Very Happy Very Happy Very Happy ?Εγώ καλά Very Happy !!!
Σήμερα έχει γενέθλια η αδερφούλα μου Τι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #20! - Σελίδα 28 315810 Τι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #20! - Σελίδα 28 315810 Τι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #20! - Σελίδα 28 315810 Τι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #20! - Σελίδα 28 315810 !!!

Χρόνια πολλά αδερφούλα!!!ΝΑ τα εκατοστήσεις!ΝΑ είσαι πάντα ευτυχισμένη και οτι επιθυμείς!!!Γερή και χαμογελαστή!!!Σ'αγαπώ πολύ Τι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #20! - Σελίδα 28 315810 Τι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #20! - Σελίδα 28 315810 !!!! Τι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #20! - Σελίδα 28 12978 Τι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #20! - Σελίδα 28 12978 Τι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #20! - Σελίδα 28 12978 Τι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #20! - Σελίδα 28 12978 Τι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #20! - Σελίδα 28 130627 Τι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #20! - Σελίδα 28 130627 Τι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #20! - Σελίδα 28 130627 Τι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #20! - Σελίδα 28 130627 Τι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #20! - Σελίδα 28 130627 Τι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #20! - Σελίδα 28 860530 Τι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #20! - Σελίδα 28 860530

cinderella

cinderella
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Να τη χαίρεσαι, κορίτσι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

mamavivo

mamavivo
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα κοριτσια,

χρονια πολλα σε οσες γιορταζουν και οσες εχουν καποιο δικο τους να τον -την χαιρεστε.
Very Happy Very Happy Very Happy

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
natali-maria έγραψε:Καλημέρα ομορφούλες μου Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy !!!!Τι κάνετε Very Happy Very Happy Very Happy ?Εγώ καλά Very Happy !!!
Σήμερα έχει γενέθλια η αδερφούλα μου Τι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #20! - Σελίδα 28 315810 Τι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #20! - Σελίδα 28 315810 Τι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #20! - Σελίδα 28 315810 Τι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #20! - Σελίδα 28 315810 !!!

Χρόνια πολλά αδερφούλα!!!ΝΑ τα εκατοστήσεις!ΝΑ είσαι πάντα ευτυχισμένη και οτι επιθυμείς!!!Γερή και χαμογελαστή!!!Σ'αγαπώ πολύ Τι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #20! - Σελίδα 28 315810 Τι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #20! - Σελίδα 28 315810 !!!! Τι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #20! - Σελίδα 28 12978 Τι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #20! - Σελίδα 28 12978 Τι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #20! - Σελίδα 28 12978 Τι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #20! - Σελίδα 28 12978 Τι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #20! - Σελίδα 28 130627 Τι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #20! - Σελίδα 28 130627 Τι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #20! - Σελίδα 28 130627 Τι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #20! - Σελίδα 28 130627 Τι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #20! - Σελίδα 28 130627 Τι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #20! - Σελίδα 28 860530 Τι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #20! - Σελίδα 28 860530


ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ...ΝΑ ΤΗΝ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΤΗΝ ΑΔΕΡΦΟΥΛΑ ΣΟΥ!!!!!!!!!!

TΟΥΡΤΙΤΣΑ

TΟΥΡΤΙΤΣΑ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
θα με στειλει αυτο το παιδι.πηγαμε να παρουμε την μεγαλη απο το σχολειο και μετα για ψωμι.ο φουρνος ειναι σε κεντρικο δρομο στην περιοχη μας που εχει παντα κινηση.σταματησα το καροτσι και η μεγαλη το αφηνει και παει να περασει τον δρομο,την ωρα που περνουσαν αυτοκινητα.την φωναξα να σταματησει και ευτυχως ο οδηγος δεν ετρεχε και σταματησε.οταν γυρισαμε σπιτι της μιλησα οτι πρεπει να προσεχει.δεν θελω να σκεφτομαι τι θα γινοταν αν ετρεχε.με ποιανουν τα κλαματα.

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Βρακι περνουμε πριν τον τυλιξουμε ρε!Μετα παιρνουμε πραγματα που θελουμε και εμεις Very Happy

Εχει και με 200 ευρω Razz Τελευταια ευκαιρια για τετοια δωρα,μετα τα 40 θα του κερνας τα τεστ κοπωσεως μαρη Δεσποινα! Razz

elena25 έγραψε:Γειαααααααααα!


γεια σου βόρεια τύπισσα!
πως είναι η επαρχία;[/quote]

Παγωμένη! Είχαμε πει πως θα πάμε Καβάλα σήμερα για βόλτα αλλά ούτε το χέρι μου δε μπορούσα να βγάλω από το πάπλωμα! [/quote]

Αν εχεις πεθερα κοντα σε ακτινα μικροτερη των 10 μετρων κοιτα να σηκωνεσαι απο τις 5 και να κανεις δουλειες!Μη σε πει κ ακαματρα!Προσεξε..ειναι πολλες,κυκλοφορουν παντου και ειναι αμειλικτες!

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Χρονια πολλα στις εορταζουσες!

Και στο κουκιδιον,να το χαιρομαστε! Τι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #20! - Σελίδα 28 315810

Ναταλι να χαιρεσαι την αδερφη σου!

trilly

trilly
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλησπερα και χρονια πολλα σε οσες γιορταζουν!

τουρτιτσα τι λαχταρα πηρες βρε κοριτσι μου! καλα λενε οτι τα παιδια τα προσεχει ο Θεος! ευτυχως ολα καλα!

cassiani

cassiani
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Να ρωτήσω κάτι ?Τώρα που δεν δουλεύω και είμαι γραμμένη στο βιβλιάριο του άντρα μου ΙΚΑ
πέρνουμε κάποια απο τα επιδόματα που έχουν σχέση με την εγκυμοσύνη?
Α! Και έμαθα απο μια γνωστή οαλλά δεν θυμάμαι πιο μαιευτήριο είναι κάποιο ιδιωτικό ότι δεν πληρώνεις το μαιευτήριο γιατί έκανε τελικά την σύμβαση με το ΙΚΑ Νομίζω για το ΜΗΤΕΡΑ μου είπε. Rolling Eyes

black beauty

black beauty
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλησπερα κοριτσια!Χρονια πολλα σε οσους γιορταζουν!

Τουρτιτσα δυστυχως ανησυχω και εγω σε αυτο το θεμα που λες!Απλα τα παιδια δεν εχουν συναισθηση του κινδυνου πολλες φορες,ειναι ανεμελα και συνηθως αφηρημενα!

Εγω εχω φοβηθει πολλες φορες για την κορη μου!Παρολο που ειναι μεγαλυτερη απο την δικια σου ακομη δεν της εχω εμπιστοσυνη.Βλεπω οταν περπαταμε μαζι, ενω της λεω να κοιταει καθε φορα αν ερχεται αμαξι η οχι, συνηθως δεν το κανει,δηλαδη λιγο να αφαιρεθω εγω....

Δεν ξερω τι φταιει,ισως νιωθουνε ασφαλεια που ειμαστε εμεις διπλα τους και οτι προσεχουμε εμεις για αυτα!Ενω βλεπω πολυ μικροτερα παιδακια να πηγαινουν πχ στο περιπτερο ασυνοδευτα και φοβαμαι για αυτα και λεω μα πως τα αφηνουνε?Λετε να φταιμε εμεις σε κατι,μηπως ειμαστε υπερπροστατευτικες η ειναι στο παιδι?

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ελεος κοριτσια.τι θα κανω με τον γιο μου? απο βρει κουτουλαει στην κουνια στους τοιχους στο πατωμα..θα παθει τπτ το βλαμενο μου κ θα τρεχουμε κ δν θα φτανουμε Sad

αλικακι

αλικακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κοριτσάκια μου ΣΟΣ!!!!
Πήγα να βάλω τον μικρό για ύπνο και χτύπησε το κεφαλάκι του πίσω.
Ούτως ή άλλως έκλαιγε από τον πόνο στο δοντάκι...
Πήρα τώρα τον γιατρό και μου είπε να το παρακολουθήσω.
Δηλαδή αν δω ότι γκρινιάζει??Αφού γκρινιάζει όλη μέρα σήμερα.Πώς θα το καταλάβω αν έπαθε κάτι????
Τώρα κοιμάται...

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 28 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 15 ... 27, 28, 29 ... 34 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Invision forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις