Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
40 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 40 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 21 ... 39, 40, 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 40 από 41]

chicken

chicken
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
elenalamprini έγραψε:

Αν μετά απο ένα χαλβά σιμιγδαλένιο και ένα ραβανί φτιάξω και αυτό θα είμαι για τα σίδερα?????? Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

και αύριο μέρα είναι Very Happy Very Happy Very Happy

Εγώ έκανα και ρυζόγαλο, για την μικρή ντε Very Happy Very Happy

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
και γω κοκονα μου το ειχα αναγκη κιολλας ουφ!
ειχα 2 μερες πολυ στραβες, αλλα το χιουμορ χιουμορ I love you

ρε κοτοπουλιδιον τι μου εκανες βραδυατικα! λειπει κα ο αντρας μου, σοκολατα δεν εχω, αντε να δω πως θα ''βγαλω'' το βραδυ
χαχαχαχαχ

koukida

koukida
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
chicken έγραψε:http://www.sintagespareas.gr/sintages/fudge-sokolatas-me-fistikia-aiginis.html

κουκίδα, την είχα ξαναβάλει πριν 4 σελίδες όταν άρχισα να την κάνω Very Happy Very Happy

Χιονατούλα πολύ γελάω σήμερα, σε καλό να μας βγεί [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

πολυ απλα υλικα εχει- και πεθαινω για φυστικι αιγινης!!! θα το κανω οπωσδηποτε.
θενκς!

Nena

Nena
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ευάκι έγραψε:
chicken έγραψε:[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Αφιερωμένο Very Happy Very Happy
Ήταν δύο πιατελάκια στην αρχή, αλλά έχει μείνει πλέον μόνο ένα Laughing
Του άρεσαν του αντρός μου πάρα πολύ Laughing Laughing

εκανα κεικ και μετα απο πολυ καιρο το πετυχα στο ψησιμο και παρολα αυτα μου ερχεται να κλαιω....... [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
Ναι κι εγω κλαίω κοτοπουλέισον, διότι χτυπησα το αριστερο μου ματι προσπαθωντας να το φαω... και μετα συνειδητοποίησα οτι ηταν μεσα στην οθονη, οποτε αποσυναρμολογησα το πισι αλλα δεν το βρηκα. Γιαυτο κλαιω.

Θα κανω ντου στη μερεντα τωρα. Τετοια σοκολατολιγουρα δεν πρεπει να μεινει ανικανοποίητη.
Κακουργα. Twisted Evil Twisted Evil

elenalamprini

elenalamprini
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
chicken έγραψε:
elenalamprini έγραψε:

Αν μετά απο ένα χαλβά σιμιγδαλένιο και ένα ραβανί φτιάξω και αυτό θα είμαι για τα σίδερα?????? Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

και αύριο μέρα είναι Very Happy Very Happy Very Happy

Εγώ έκανα και ρυζόγαλο, για την μικρή ντε Very Happy Very Happy

Δεν το κάνω τώρα γιατί δεν έχω φυστίκια!

http://changedyourlife.blogspot.com/

chicken

chicken
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
tattooed_snowhite έγραψε:και γω κοκονα μου το ειχα αναγκη κιολλας ουφ!
ειχα 2 μερες πολυ στραβες, αλλα το χιουμορ χιουμορ I love you

ρε κοτοπουλιδιον τι μου εκανες βραδυατικα! λειπει κα ο αντρας μου, σοκολατα δεν εχω, αντε να δω πως θα ''βγαλω'' το βραδυ
χαχαχαχαχ

Να σου πω, είχε δώσει η Ολίβια αυτή τη συνταγή http://www.eimaimama.gr/2011/11/sokolatenio-cake-se-5-lept.html
δεν την έχω κάνει αλλά είναι πανεύκολη και νομίζω θα σε καλύψει Laughing Laughing

Σήμερα τις καλύτερες ιδέες έχουμε πάρει απο το φορουμ ε? και για το πλυντήριο και για γλυκάκι Τι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #20! - Σελίδα 40 893968

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
συνεχιζετε ε??????? πωπω τι θρασσος dear god! Razz Razz

παω να φαω μια φρυγανια!

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Το παλικάρι έχει καημό
κι εγώ στα μάτια το κοιτώ
και το κοιτώ και δε μιλώ
απόψε, απόψε που έχει τον καημό






Πηγα για ψωνια σημερα....πρεπει να αρχισω διαιτα αλλιως με βλεπω στην Ulla Popken..εκει με βλεεεπωωωω! Τι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #20! - Σελίδα 40 534787 Τι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #20! - Σελίδα 40 534787

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
chicken έγραψε:
tattooed_snowhite έγραψε:και γω κοκονα μου το ειχα αναγκη κιολλας ουφ!
ειχα 2 μερες πολυ στραβες, αλλα το χιουμορ χιουμορ I love you

ρε κοτοπουλιδιον τι μου εκανες βραδυατικα! λειπει κα ο αντρας μου, σοκολατα δεν εχω, αντε να δω πως θα ''βγαλω'' το βραδυ
χαχαχαχαχ

Να σου πω, είχε δώσει η Ολίβια αυτή τη συνταγή http://www.eimaimama.gr/2011/11/sokolatenio-cake-se-5-lept.html
δεν την έχω κάνει αλλά είναι πανεύκολη και νομίζω θα σε καλύψει Laughing Laughing

Σήμερα τις καλύτερες ιδέες έχουμε πάρει απο το φορουμ ε? και για το πλυντήριο και για γλυκάκι Τι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #20! - Σελίδα 40 893968

Show some mercy μανα μου!

chicken

chicken
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
tattooed_snowhite έγραψε:συνεχιζετε ε??????? πωπω τι θρασσος dear god! Razz Razz

παω να φαω μια φρυγανια!

Θα με κάνεις να έρθω με τα πόδια απο Άνω Γλυφάδα στην Κέρκυρα!
Βασικά μπορεί να αργήσω λίιιιγο, αλλά θα στο φέρω έτσι για το γαμώτο Razz Razz

Νένα χαχαχχαχα, ρε σύ, εύκολο είναι, φτιάξτο γρήγορα γρήγορα Very Happy

chicken

chicken
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
litsakos έγραψε:
Show some mercy μανα μου!

ντάξ ντάξ σταμάτησα Embarassed

Εκτός και αν θες να σου βάλω κανένα συντριβάνι σοκολάτας Razz Razz

Ρε σεις, όσες δεν έχετε σοκολάτα χρησιμοποιήστε το υποκατάστατο Laughing

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
chicken έγραψε:
tattooed_snowhite έγραψε:συνεχιζετε ε??????? πωπω τι θρασσος dear god! Razz Razz

παω να φαω μια φρυγανια!

Θα με κάνεις να έρθω με τα πόδια απο Άνω Γλυφάδα στην Κέρκυρα!
Βασικά μπορεί να αργήσω λίιιιγο, αλλά θα στο φέρω έτσι για το γαμώτο Razz Razz

Νένα χαχαχχαχα, ρε σύ, εύκολο είναι, φτιάξτο γρήγορα γρήγορα Very Happy

δεν πιστευω να ειρωνευεσαι ε? αν ηξερες για τι φρυγανια μιλαμε θα ερχοσουνα οχι περπατωντας αλλα κουτσο Razz Razz

chicken

chicken
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
tattooed_snowhite έγραψε:

δεν πιστευω να ειρωνευεσαι ε? αν ηξερες για τι φρυγανια μιλαμε θα ερχοσουνα οχι περπατωντας αλλα κουτσο Razz Razz

Μνήσθητί μου Κύριε!
Καλέ τι λές? και κατακόρυφο έρχομαι Razz Razz Razz Razz

Αμέ, αμέ! Όχι για να δεις τι καρδιά έχουν τα κοτόπουλα Τι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #20! - Σελίδα 40 4872

NeNaKi_Gr


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
τζενη έγραψε:NENAKI ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΠΩ ΚΑΤΙ ΕΙΔΙΚΑ ΣΕ ΣΕΝΑ...ΑΝ ΚΑΙ ΑΞΙΑ ΣΟΥ ΔΙΝΩ...ΤΟ ΜΥΝΗΜΑ ΣΟΥ ΗΤΑΝ ΝΟΡΜΑΛ?ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΡΑΤΣΙΣΤΙΚΟ?ΠΡΟΚΛΗΤΙΚΟ?Η ΜΗΠΩΣ ΚΑΝΩ ΛΑΘΟΣ ΚΑΙ ΠΑΛΙ?Ο ΜΟΝΟΣ ΛΟΓΟΣ ΠΟΥ ΤΑ ΕΙΧΑ ΠΑΡΕΙ ΜΕ ΚΑΠΟΙΕΣ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΕΣ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΚΑΙ ΕΔΩΣΑ ΤΗΝ ΕΥΧΗ...ΔΙΟΤΙ ΜΕ ΑΠΟΚΑΛΕΣΑΝ ΔΟΛΟΦΟΝΟ ΑΓΕΝΝΗΤΟΥ ΒΡΕΦΟΥΣ,ΕΠΕΙΔΗ ΦΟΡΑΩ ΣΠΙΡΑΛ,ΕΙΜΑΙ ΥΠΕΡ ΣΤΟ ΧΑΠΙ ΕΠΟΜΕΝΗΣ ΜΕΡΑΣ,ΚΑΙ ΘΕΩΡΩ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΤΟΝ ΟΙΚ.ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΙΣΜΟ[ΕΚΤΡΩΣΗ ΣΕ ΕΣΧΑΤΗ]....ΡΕ ΑΝΤΕ ΧΤΥΠΑ ΚΑΜΙΑ ΟΜΕΛΕΤΑ!ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ ΠΑΛΑΒΩΣΕΙ ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΠΟΥ ΣΕ ΞΕΣΚΕΠΑΣΑ ΚΑΙ ΕΙΠΑ ΟΤΙ ΕΙΣΑΙ ΔΙΠΡΟΣΩΠΗ...!ΕΓΩ ΔΕΝ ΦΟΒΑΜΑΙ ΝΑ ΠΩ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ,ΟΤΙ ΕΧΩ ΝΑ ΠΩ ΤΟ ΛΕΩ ΚΑΤΑΜΟΥΤΡΑ...ΟΧΙ ΜΕ P.M. ΚΑΙ ΣΚΥΠΕ.Α!ΜΗΝ ΞΕΧΑΣΕΙΣ ΝΑ ΓΡΑΨΕΙΣ ΚΑΙ ΑΛΛΟ ΜΑΚΡΥΝΑΡΙ...ΕΙΣΑΙ ΓΙΑ ΓΕΛΙΑ ΠΛΕΟΝ

θα μπορούσες σε παρακαλώ να ξεκαθαρίσεις για ποιο Νενάκι ομιλείς?
Και να εξηγήσεις λίγο καλύτερα τι ακριβώς ξεσκέπασες και πως? Γιατί αυτό το Νενάκι υπήρξε διπρόσωπο και που ξέρεις εσύ το τι ακριβώς συνέβη στην υποτιθέμενη ιστορία που αναφέρεις?
Απλά, λίγο να το ξεκαθαρίσουμε, γιατί απο τις 3 Οκτωβρίου έχω πάψει να ασχολούμαι και με το φόρουμ και με άλλες καταστάσεις, έχω λύσει τις όποιες διαφορές μου ανοιχτά και με τα πρόσωπα που έπληξα ηθικά, αλλά και με όσα βρεθήκαμε κάποτε στην ίδια παρέα και όλοι μαζί καταφέραμε να βρούμε ένα σημείο τομής και να κλείσουμε την ιστορία εδώ και μήνες.. Και μέσα σε αυτά τα πρόσωπα που τους αφορά η ιστορία δεν θυμάμαι να ήσουν ουδέποτε εσύ, οπότε δεν καταλαβαίνω για πιο λόγο εκ των πολύ υστέρων ανακατεύεσαι σε ξένα χωράφια και υπαινίσσεσαι χαρακτηρισμούς που σίγουρα δεν ισχύουν και παρουσιάζεις μια ιστορία που σίγουρα δεν υφίσταται κατά τον τρόπο που την περιγράφεις.
Προφανώς γνωρίζεις τα γεγονότα εξ' ακοής και προφανώς η μνήμη σου σε ξεγελά αρκετά μετά απο τόσους μήνες που έχουν περάσει, που ακόμα και όσα άκουσες τα έχεις μπερδέψει, ώστε να τα αναφέρεις διαστρεβλωμένα και να προσβάλεις ανθρώπους.

Τι ακριβώς ξεσκέπασες, πότε και για ποια Νένα και ποιός σου έδωσε το δικαίωμα να το κάνεις αυτό.
Εγώ πάντως που σε συνάντησα μια φορά και για 10 λεπτά στο σκύπε κάποτε, τον Σεπτέμβρη αν θυμάμαι και αυτό ξαφνικά και χωρίς να το επιθυμώ ιδιαίτερα, όχι.. δεν σου έδωσα ποτέ το δικαίωμα να ανακατεύεσαι στις δικές μου υποθέσεις... δεν υπήρξες ποτέ δίπλα μου ούτε ως παρέα, ούτε ως γνωστή, πόσο μάλλον ως φίλη για να σου δώσω το δικαίωμα να κάνεις κάτι τέτοιο και να με δείχνεις θίγοντας με κατά αυτόν τον τρόπο.

Το κατάλαβες βέβαια ότι μπερδεύτηκες και τώρα δεν ξέρεις πως να το διορθώσεις, μα και έτσι να' ναι, ακόμα και αν μπέρδεψες την Νένα με το Νενάκι, υπονοείς πως το Νενάκι είναι διπρόσωπο και αναφέρεσαι σε γεγονότα που αφορούν την προσωπική του ζωή και τα λές σύμφωνα με τα συμπεράσματά σου.
Καταπατάς την προσωπική μου ζωή διαστρεβλώνοντας τα γεγονότα κατά όπως τα θυμάσαι απο αυτά που άκουσες, με προσβάλεις ως προσωπικότητα αποδίδοντας χαρακτηρισμούς στο όνομά μου και μου φορτώνεις πράξεις που ουδέποτε έγιναν απο εμένα.

Έκανα τον κόπο 4 περίπου μήνες μετά να μπω και πάλι στο φόρουμ και να ασχοληθώ με την ίδια ηλιθιότητα, την οποία σαν κεφάλαιο την έχω κλείσει, τόσο εγώ όσο και οι υπόλοιποι που αναμίχτηκαν σε αυτή και μετά απο τόσο καιρό βρίσκομαι πάλι εδώ να ασχολούμαι με την ίδια βλακεία, γιατί κάποια κυρία άγνωστη σε εμέ και άσχετη με το θέμα, θεώρησε ότι πρέπει να χώσει την μύτη της στην προσωπική μου ζωή, χρησιμοποιώντας πράματα που αφορούν εμένα ως επιχειρήματα προκειμένου να αμυνθεί και να κλείσει τους δικούς της λογαριασμούς...
Διαταράσσεις δλδ και την προσωπική μου ζωή ως προς όφελος σου? Και για να πω την αλήθεια όχι μόνο τη δική μου…
4 Παραπτώματα εναντίον μου μέχρι στιγμής?
Τι ακριβώς ψάχνεις να κάνεις κα Ευγενία?

Δεν σε ανακάτεψα ποτέ και πουθενά, δεν ασχολήθηκα ουδέποτε μαζί σου, δεν σε γνωρίζω και εκτός από μια φορά δε σε ξανασυνάντησα ποτέ προσωπικά, γιατί εγώ το επιδίωξα...
Προσπάθησε να βρείς την άμυνα σου μέσα απο τη δική σου ζωή και τις δικές σου ιστορίες και άσε τους άλλους να ασχοληθούν με τις δικές τους.. που ξέρεις.. ίσως αυτές που θεωρείς 'ξεσκεπασμένες' απο εσένα, να έχουν ήδη όχι μόνο ξεσκεπαστεί, αλλά και λυθεί με τον καλύτερο δυνατό τρόπο απο τους ίδιους που τις δημιούργησαν και τις έζησαν και το τελευταίο πράμα που θα ήθελαν είναι να πεταχτεί απο το πουθενά ένα άσχετο άτομο και να χωθεί χωρίς λόγο και δικαίωμα μέσα σε αυτές!
Τα άτομα που έπρεπε να μάθουν έμαθαν, οι εξηγήσεις που έπρεπε να δοθούν δόθηκαν και οποιοσδήποτε τρίτος δεν έχει το δικαίωμα να ζητήσει απο μένα τουλάχιστο, ούτε δραχμή απο το λογαριασμό... σε όσους χρώσταγα τα πλήρωσα και δεν χρωστάω σε άλλονε κανέναν, πόσο μάλλον σε σένα!

Δεν με ενδιαφέρουν οι διαφορές σου εδω μέσα, όπως δε σε ανακάτεψα εγώ προσωπικά ποτέ στις δικές μου... γι'αυτό και σου ζητώ να κοιτάξεις τη δουλειά σου χωρίς να χώνεσαι στις δικές μου και εν αγνοία σου να εκτίθεσαι.

Σου το ζητώ σαν πρώτη και τελευταία παράκληση.

ΝενακιGR (Το original) και δια του λόγου του αληθές... https://www.facebook.com/NeNaKiGR?ref=tn_tnmn



Έχει επεξεργασθεί από τον/την NeNaKi_Gr στις Σαβ Ιαν 21, 2012 12:06 pm, 1 φορά

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
chicken έγραψε:
litsakos έγραψε:
Show some mercy μανα μου!

ντάξ ντάξ σταμάτησα Embarassed

Εκτός και αν θες να σου βάλω κανένα συντριβάνι σοκολάτας Razz Razz

Ρε σεις, όσες δεν έχετε σοκολάτα χρησιμοποιήστε το υποκατάστατο Laughing

Ποιο υποκαταστατο....μετα θα πειναω ,δεν ειμαστε για τετοια δραματα τωρα! Laughing

chicken

chicken
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
litsakos έγραψε:
chicken έγραψε:
litsakos έγραψε:
Show some mercy μανα μου!

ντάξ ντάξ σταμάτησα Embarassed

Εκτός και αν θες να σου βάλω κανένα συντριβάνι σοκολάτας Razz Razz

Ρε σεις, όσες δεν έχετε σοκολάτα χρησιμοποιήστε το υποκατάστατο Laughing

Ποιο υποκαταστατο....μετα θα πειναω ,δεν ειμαστε για τετοια δραματα τωρα! Laughing

Χαχαχαχα ρε συ θα μας τρελάνεις με τα avatar! Τέλειο Τέλειο Τέλειο!!! Γελάω μόνη μου Razz Razz

όσο για το άλλο θέμα ένα θα σου πω:
πφφφ γυναίκες Cool

Nena

Nena
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Οταν λετε να χρησιμοποιησουμε το υποκαταστατο της σοκολατας???
Πού να στρωνω τον αντρα μου τωρα στο ταψι.. Shocked Shocked

Και δεν εχω και φυστικια
Ουτε ζαχαρουχο
Παιζει να μην εχω και βουτυρο.
Τελικα απο όλη τη συνταγη, μονο το ταψι εχω. Και το αλατι. και το υποκαταστατο... Τι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #20! - Σελίδα 40 4872 Τι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #20! - Σελίδα 40 4872

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
χαχαχαχαχαχαχαχαχ ωχ ρε γλεντια σημερα, ουτε σοκολατα στο σπιτι ουτο το υποκαταστατο! (αντρας)

μασουλαω τη φρυγανια και τα σαλια εχουν κανει λιμνη κατω , σαν ροτβαιλερ (γυαλλιζει και λιγο το ματι )

chicken

chicken
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
tattooed_snowhite έγραψε:χαχαχαχαχαχαχαχαχ ωχ ρε γλεντια σημερα, ουτε σοκολατα στο σπιτι ουτο το υποκαταστατο! (αντρας)

μασουλαω τη φρυγανια και τα σαλια εχουν κανει λιμνη κατω , σαν ροτβαιλερ (γυαλλιζει και λιγο το ματι )

πόση ώρα καλέ την τρώς αυτή τη φρυγανιά???
Εικόνα ανεκτίμητη πάντως το σάλιο να τρέχει απο το σαγόνι στο πάτωμα Razz Razz Razz

Εμένα η σοκολάτα θα μου μείνει, γιατί το υποκατάστατο μάλλον θα μου κάνει μουτράκια που ειμαι στο forum και όχι μαζί τους Rolling Eyes Rolling Eyes

Νένα, αν δε χωράει στο ταψί ο άντρας βάλτον καλέ σε μια γάστρα, trust me θα βρεις την υγειά σου Razz Razz

Α, btw εγώ στην συνταγή δεν έβαλα αλάτι, αφού είχαν πάνω λίγο τα φυστίκια Embarassed Embarassed

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
chicken έγραψε:
litsakos έγραψε:
Show some mercy μανα μου!

ντάξ ντάξ σταμάτησα Embarassed

Εκτός και αν θες να σου βάλω κανένα συντριβάνι σοκολάτας Razz Razz

Ρε σεις, όσες δεν έχετε σοκολάτα χρησιμοποιήστε το υποκατάστατο Laughing

ρε κοτοπουλακι θα με κανεις να κρωζω σαν παπια νυχτιατικα!δεν εχω ουτε σοκολατα ουτε υποκαταστατο!!!!!!!!και δεν εχω και κανα καλο γειτονα ψυχοπονιαρη σα της ελενας!ελενααααααααααα στειλε τον τζεραλντ κι απο εδω λιγουλακι!!!!!!


NeNaKi_Gr έγραψε:

Δεν με ενδιαφέρουν οι διαφορές σου εδω μέσα, όπως δε σε ανακάτεψα εγώ προσωπικά ποτέ στις δικές μου... γι'αυτό και σου ζητώ να κοιτάξεις τη δουλειά σου χωρίς να χώνεσαι στις δικές μου και εν αγνοία σου να εκτίθεσαι.

Σου το ζητώ σαν πρώτη και τελευταία παράκληση.

ΝενακιGR (Το original) και δια του λόγου του αληθές... https://www.facebook.com/NeNaKiGR?ref=tn_tnmn

[/size]

νενακι ελα τωρα σε παρακαλω που την παρακαλας κιολας!!!!!!μην τρελαθουμε δλδ εδω μεσα!!!!!!

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ε καμποση ωρα την παιδευω, ειναι μεγαλη και σκληρη (πωπω τι κανει η αποχη σοκολατας) χαχαχαχαχ


ωχ σκεφτομαι οτι αυτη τη στιγμη ο αντρας μου τα σπαει on stage στην αθηνα Live και γω εδω , με τα βυζα οξω, προσπαθω να τα αναστησω (βλ. να κατεβασω κανα ml γαλα )

chicken

chicken
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
tattooed_snowhite έγραψε:ε καμποση ωρα την παιδευω, ειναι μεγαλη και σκληρη (πωπω τι κανει η αποχη σοκολατας) χαχαχαχαχ


ωχ σκεφτομαι οτι αυτη τη στιγμη ο αντρας μου τα σπαει on stage στην αθηνα Live και γω εδω , με τα βυζα οξω, προσπαθω να τα αναστησω (βλ. να κατεβασω κανα ml γαλα )

Shocked Shocked Shocked

πώς μιλάς έτσι μάνα μου? Θες να σας παρατήσω σύξυλες και να πάω στον άντρα μου ΤΩΡΑ? Razz Razz

Καλέ τραγουδάει, παίζει όργανο, τι τι κάνει ο άντρας σου? & γιατί δεν ήρθες και εσύ μαζί να μας κάνεις καμμιά δερματοστιξία να βρούμε την υγειά μας ε? ε? ε?



Έχει επεξεργασθεί από τον/την chicken στις Σαβ Ιαν 21, 2012 12:14 pm, 1 φορά

koukida

koukida
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ρε Λιτσα τι τελειο αβαταρ ειναι αυτο παλι!!χαχαχαχα

εμενα δεν με πιανουν τα υποκατάστατα- και επειδη δεν εχω σοκολατα θα φαω και εγω γκουντυς- ετσι σαν γλύκισμα δλδ θα τα κατεβάσω!! Razz

chicken

chicken
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Τελείωσαν το μπάνιο, πάω να θηλάσω τη μικρή και να την κοιμήσω
Καληνύχτααααααααααααααα Τι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #20! - Σελίδα 40 604962

Φιλάκια πολλά Τι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #20! - Σελίδα 40 417472

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
chicken έγραψε:
tattooed_snowhite έγραψε:ε καμποση ωρα την παιδευω, ειναι μεγαλη και σκληρη (πωπω τι κανει η αποχη σοκολατας) χαχαχαχαχ


ωχ σκεφτομαι οτι αυτη τη στιγμη ο αντρας μου τα σπαει on stage στην αθηνα Live και γω εδω , με τα βυζα οξω, προσπαθω να τα αναστησω (βλ. να κατεβασω κανα ml γαλα )

Shocked Shocked Shocked

πώς μιλάς έτσι μάνα μου? Θες να σας παρατήσω σύξυλες και να πάω στον άντρα μου ΤΩΡΑ? Razz Razz

Καλέ τραγουδάει, παίζει όργανο, τι τι κάνει ο άντρας σου? & γιατί δεν ήρθες και εσύ μαζί να μας κάνεις καμμιά δερματοστιξία να βρούμε την υγειά μας ε? ε? ε?


εχω παρεκτραπει η γυναικα σημερα Embarassed Laughing

ειναι κιθαριστας σε μεταλ μπαντα και παιζουν στον Πειραια Τι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #20! - Σελίδα 40 534787 ελα ντε? που ειμαι??? που που???

την επομενη θα ερθω με τα εργαλεια, ουε και αλοιμονο σας!

κανονισε να εχεις ετοιμο αυτο το ξενοφερτο κολασμενο ΦΑΤΖ ! Razz

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 40 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 21 ... 39, 40, 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις