Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
174 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 174 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 31 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 21 από 41]

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mama katerina έγραψε:
litsakos έγραψε:
mama katerina έγραψε:
litsakos έγραψε:Αυτο κοιταω Κατ,
ψαχνω Μικυ και Μινι για τα τεκνα,εχει γεννεθλια τον Φλεβαρη το μικρο κ λεω να της κανω μικι κ μινι παρτυ,να ντυθουν κιολας να καταλαβουν αποκριες.Περυσι δεν τα εντυσα (δεν θυμαμαι κιολας Razz )...ωραια μανα ε? Laughing

χαχαχαχαχχα περυσι κι εγω τα ιδια δεν θυμαμαι την εντυσα? scratch
νομιζω εχει μινι την ειδα...για μικυ δεν ξερω...

black beauty έγραψε:εγω εννοω την καρτα που μπορεις και απο το περιπτερο να βγαλεις!που εχει εναν κωδικο!

εσυ λες την paysafe... οχι πρεπει να βγαλεις καρτα απο τραπεζα για αγορες

Λες να τα ντυσω Μινι και τα δυο? Laughing Shocked

αχαχαχαχχαχααχαχαχ επεσα

florentiab έγραψε:
giorgina έγραψε:
florentiab έγραψε:έχω στήσει 8500000 φιγούρες playmobil από το μεσημέρι Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

δεν αντέχω άλλο λέμε!

θες να σου δώσω και μερικές από τις δικές μας, αν και τώρα ξεκινήσαμε νέο χόμπυ, κατασκευές με Lego, εκεί να δεις μικρά κομματάκια και ειδικά όταν πάει ο μικρός να πάρει τα Lego του μεγάλου. Ο χαμός. Τι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #20! - Σελίδα 21 911307



άλλα τουβλάκια δεν μπαίνουν σπίτι μου.
τέλος! φτάνει! σώνει! χορτάσαμε!

το χειρότερο είναι αν τα πατήσεις.......
αουτς!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ω ναινια απο τα ιδια!!!!!!


bell ωραια η στολη!!!!! ομορφο πιγκουινακι!!!!




ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ

blackrose

blackrose
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Τι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #20! - Σελίδα 21 125586 Τι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #20! - Σελίδα 21 125586 Τι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #20! - Σελίδα 21 125586 Τι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #20! - Σελίδα 21 125586 Τι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #20! - Σελίδα 21 125586
Τι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #20! - Σελίδα 21 215994 Τι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #20! - Σελίδα 21 215994 Τι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #20! - Σελίδα 21 215994 Τι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #20! - Σελίδα 21 215994 Τι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #20! - Σελίδα 21 215994 Τι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #20! - Σελίδα 21 215994 Τι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #20! - Σελίδα 21 215994 Τι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #20! - Σελίδα 21 215994 Τι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #20! - Σελίδα 21 215994 Τι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #20! - Σελίδα 21 215994
Τι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #20! - Σελίδα 21 417472 Τι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #20! - Σελίδα 21 417472 Τι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #20! - Σελίδα 21 417472 Τι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #20! - Σελίδα 21 417472 Τι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #20! - Σελίδα 21 417472 Τι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #20! - Σελίδα 21 417472 Τι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #20! - Σελίδα 21 417472 Τι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #20! - Σελίδα 21 417472 Τι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #20! - Σελίδα 21 417472 Τι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #20! - Σελίδα 21 417472

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κοριτσια βοηθεια.θεωριτικα απο ποτε μπορει να ξεκινανε τα συπτωματα μιας εγκυμοσυνης οπως ζαλαδες κ ναυτιες?

TΟΥΡΤΙΤΣΑ

TΟΥΡΤΙΤΣΑ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
thequeen86 έγραψε:κοριτσια βοηθεια.θεωριτικα απο ποτε μπορει να ξεκινανε τα συπτωματα μιας εγκυμοσυνης οπως ζαλαδες κ ναυτιες?
μαρακι λες να εισαι?
χρονια πολλα κιολας.οτι επιθυμεις.ευχομαι με ενα μπεμπε συντομα.
περασε 12.

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
TΟΥΡΤΙΤΣΑ έγραψε:
thequeen86 έγραψε:κοριτσια βοηθεια.θεωριτικα απο ποτε μπορει να ξεκινανε τα συπτωματα μιας εγκυμοσυνης οπως ζαλαδες κ ναυτιες?
μαρακι λες να εισαι?
χρονια πολλα κιολας.οτι επιθυμεις.ευχομαι με ενα μπεμπε συντομα.
περασε 12.

Βρε Μαρια καλες στρατες δεν ειπα για τον γιο σου! Τι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #20! - Σελίδα 21 654316

blackrose

blackrose
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
thequeen86 έγραψε:κοριτσια βοηθεια.θεωριτικα απο ποτε μπορει να ξεκινανε τα συπτωματα μιας εγκυμοσυνης οπως ζαλαδες κ ναυτιες?

Μπορουν να ξεκινησουν και 1 εβδομαδα πριν την καθυτερηση....λεγε!!!!!!ποτε περιμενεις????μπηκε σπορος στο χωραφι??ο καιρος ειναι για ν ανθισει??θελει ποτισμα??????????
λεγεεεεεεεεεεεεε Cool Cool Cool

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
TΟΥΡΤΙΤΣΑ έγραψε:
thequeen86 έγραψε:κοριτσια βοηθεια.θεωριτικα απο ποτε μπορει να ξεκινανε τα συπτωματα μιας εγκυμοσυνης οπως ζαλαδες κ ναυτιες?
μαρακι λες να εισαι?
χρονια πολλα κιολας.οτι επιθυμεις.ευχομαι με ενα μπεμπε συντομα.
περασε 12.


ευχαριστω γεωργια μου.ξερω κ εγω??? 2 φορες καναμε ερωτα μια 12η μερα κ μια 22η.λες??? αλλα απο τοσο νωρις ζαλαδες κ ναυτιες?? ρωταω γιατι στον γιο μου δν ειχα τπτ απο αυτα κ δν ξερω

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
blackrose έγραψε:
thequeen86 έγραψε:κοριτσια βοηθεια.θεωριτικα απο ποτε μπορει να ξεκινανε τα συπτωματα μιας εγκυμοσυνης οπως ζαλαδες κ ναυτιες?

Μπορουν να ξεκινησουν και 1 εβδομαδα πριν την καθυτερηση....λεγε!!!!!!ποτε περιμενεις????μπηκε σπορος στο χωραφι??ο καιρος ειναι για ν ανθισει??θελει ποτισμα??????????
λεγεεεεεεεεεεεεε Cool Cool Cool

περιμενω την αλλη παρασκευη.εχω δρομοοο μπροστα.φοβαμαι μην κρυωσα κ την εκατσα μετα

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
litsakos έγραψε:
TΟΥΡΤΙΤΣΑ έγραψε:
thequeen86 έγραψε:κοριτσια βοηθεια.θεωριτικα απο ποτε μπορει να ξεκινανε τα συπτωματα μιας εγκυμοσυνης οπως ζαλαδες κ ναυτιες?
μαρακι λες να εισαι?
χρονια πολλα κιολας.οτι επιθυμεις.ευχομαι με ενα μπεμπε συντομα.
περασε 12.

Βρε Μαρια καλες στρατες δεν ειπα για τον γιο σου! Τι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #20! - Σελίδα 21 654316


θενκς κοριτσακι!!!!! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

blackrose

blackrose
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
thequeen86 έγραψε:
blackrose έγραψε:
thequeen86 έγραψε:κοριτσια βοηθεια.θεωριτικα απο ποτε μπορει να ξεκινανε τα συπτωματα μιας εγκυμοσυνης οπως ζαλαδες κ ναυτιες?

Μπορουν να ξεκινησουν και 1 εβδομαδα πριν την καθυτερηση....λεγε!!!!!!ποτε περιμενεις????μπηκε σπορος στο χωραφι??ο καιρος ειναι για ν ανθισει??θελει ποτισμα??????????
λεγεεεεεεεεεεεεε Cool Cool Cool

περιμενω την αλλη παρασκευη.εχω δρομοοο μπροστα.φοβαμαι μην κρυωσα κ την εκατσα μετα

μωρε αλλου θα την εκατσες ασε τις δικαιολογιεςςςςςςςς!!!!χιχιχιχιχιχιχχι Τι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #20! - Σελίδα 21 215994

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μωρε ας την εκατσα ετσι κ μια χαρα θα ειμαι.κ αν εχω ανακατοσουρες κ τετοια εχω σιγουρα κοριτσι.(εαν ειμαι λεμε τωρα) απλα σκεφτομαι μηπως αρπαξα καμια ωραια σπεσιαλ γαστρεντεριτιδα!

natali-maria

natali-maria
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κουράστηκα!!!Πραγματικά κουράστηκα!!!

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
natali-maria έγραψε:Κουράστηκα!!!Πραγματικά κουράστηκα!!!


Καλημερα Smile
Καλα εισαι Ναταλι?

mariloy

mariloy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
KAΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΞΥΠΝΙΤΟΥΡΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ !!! ΕΙΣΤΕ ΟΛΕΣ ΚΑΛΑ ? Razz Razz

αλικακι

αλικακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέρα σε όλες!!!

Κούκι,χρόνια πολλά για την γιορτούλα σου, για χθες!
Να χαίρεσαι την κορούλα σου και τον αντρούλη σου,και πάντα με υγεία και ευτυχία και ό,τι άλλο επιθυμείς!!!!

Μαρία,thequeen,happy birthday!!!!!
Να χαίρεσαι την οικογένειά σου!!!Πολύχρονη να είσαι,με υγεία, ευτυχία και ένα σποράκι στην κοιλίτσα σου,σύντομα!!!!!

florentiab

florentiab
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημέρα κορίτσια!
τι μου κάνετε;
εγώ κρυώνω. πότε θα καλοκαιριάσει; δεν τον γουστάρω καθόλου το χειμώνα

Μαρία έχεις γενέθλια;
Χρόνια σου πολλά και καλά. με ένα σπόρι σύντομα!

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Χρονια πολλα Μαρια! Τι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #20! - Σελίδα 21 130627

stefanakos

stefanakos
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημερα κοριτσια εχθες περασα πολυ ωραια πηγαμε με μια φιλη μου και ειδαμε το σεσουαρ για δολοφονους, πολυ γελιο !!!!

http://hawk-girl.blogspot.com/

florentiab

florentiab
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
stefanakos έγραψε:καλημερα κοριτσια εχθες περασα πολυ ωραια πηγαμε με μια φιλη μου και ειδαμε το σεσουαρ για δολοφονους, πολυ γελιο !!!!


όντως πολύ γέλιο! το έχει δει δύο φορές. την πρώτη χρονιά και τη χρονιά που έκανε την ωραία η Μαρκυπούλια (την έκανε, δεν είναι χοχοχοοχοχο). φυσικά αυτήν ψηφίσαμε για δολοφόνο χεχεχεχεχε
με ποιους είναι φέτος;

stefanakos

stefanakos
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
florentiab έγραψε:
stefanakos έγραψε:καλημερα κοριτσια εχθες περασα πολυ ωραια πηγαμε με μια φιλη μου και ειδαμε το σεσουαρ για δολοφονους, πολυ γελιο !!!!


όντως πολύ γέλιο! το έχει δει δύο φορές. την πρώτη χρονιά και τη χρονιά που έκανε την ωραία η Μαρκυπούλια (την έκανε, δεν είναι χοχοχοοχοχο). φυσικά αυτήν ψηφίσαμε για δολοφόνο χεχεχεχεχε
με ποιους είναι φέτος;
ειναι με τον μαρκο λεζε τον αργυρη αγγελου την βασω απο την πολυκατοικια δεν θυμαμαι το ονομά της τον ησαια ματιαμπα και δυο παλιους ηθοποοιους που παλι δεν θυμαμαι το ονομα τους. σε φωτισα ε????χιχιχιχι

http://hawk-girl.blogspot.com/

florentiab

florentiab
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
stefanakos έγραψε:
florentiab έγραψε:
stefanakos έγραψε:καλημερα κοριτσια εχθες περασα πολυ ωραια πηγαμε με μια φιλη μου και ειδαμε το σεσουαρ για δολοφονους, πολυ γελιο !!!!


όντως πολύ γέλιο! το έχει δει δύο φορές. την πρώτη χρονιά και τη χρονιά που έκανε την ωραία η Μαρκυπούλια (την έκανε, δεν είναι χοχοχοοχοχο). φυσικά αυτήν ψηφίσαμε για δολοφόνο χεχεχεχεχε
με ποιους είναι φέτος;
ειναι με τον μαρκο λεζε τον αργυρη αγγελου την βασω απο την πολυκατοικια δεν θυμαμαι το ονομά της τον ησαια ματιαμπα και δυο παλιους ηθοποοιους που παλι δεν θυμαμαι το ονομα τους. σε φωτισα ε????χιχιχιχι


Βάσω Λασκαράκη τη λένε
ωραίος γκόμενος ο Ησαϊας! λουκούμι! Laughing

stefanakos

stefanakos
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
florentiab έγραψε:
stefanakos έγραψε:
florentiab έγραψε:
stefanakos έγραψε:καλημερα κοριτσια εχθες περασα πολυ ωραια πηγαμε με μια φιλη μου και ειδαμε το σεσουαρ για δολοφονους, πολυ γελιο !!!!


όντως πολύ γέλιο! το έχει δει δύο φορές. την πρώτη χρονιά και τη χρονιά που έκανε την ωραία η Μαρκυπούλια (την έκανε, δεν είναι χοχοχοοχοχο). φυσικά αυτήν ψηφίσαμε για δολοφόνο χεχεχεχεχε
με ποιους είναι φέτος;
ειναι με τον μαρκο λεζε τον αργυρη αγγελου την βασω απο την πολυκατοικια δεν θυμαμαι το ονομά της τον ησαια ματιαμπα και δυο παλιους ηθοποοιους που παλι δεν θυμαμαι το ονομα τους. σε φωτισα ε????χιχιχιχι
ΠΡΑΓΜΑΤΙ ΤΟΝ ΛΙΓΟΥΡΕΥΟΜΟΥΝΑ ΧΙΧΙΧΙΧΙΧΙ


Βάσω Λασκαράκη τη λένε
ωραίος γκόμενος ο Ησαϊας! λουκούμι! Laughing

http://hawk-girl.blogspot.com/

florentiab

florentiab
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
stefanakos έγραψε:
florentiab έγραψε:
stefanakos έγραψε:
florentiab έγραψε:
stefanakos έγραψε:καλημερα κοριτσια εχθες περασα πολυ ωραια πηγαμε με μια φιλη μου και ειδαμε το σεσουαρ για δολοφονους, πολυ γελιο !!!!


όντως πολύ γέλιο! το έχει δει δύο φορές. την πρώτη χρονιά και τη χρονιά που έκανε την ωραία η Μαρκυπούλια (την έκανε, δεν είναι χοχοχοοχοχο). φυσικά αυτήν ψηφίσαμε για δολοφόνο χεχεχεχεχε
με ποιους είναι φέτος;
ειναι με τον μαρκο λεζε τον αργυρη αγγελου την βασω απο την πολυκατοικια δεν θυμαμαι το ονομά της τον ησαια ματιαμπα και δυο παλιους ηθοποοιους που παλι δεν θυμαμαι το ονομα τους. σε φωτισα ε????χιχιχιχι
ΠΡΑΓΜΑΤΙ ΤΟΝ ΛΙΓΟΥΡΕΥΟΜΟΥΝΑ ΧΙΧΙΧΙΧΙΧΙ


Βάσω Λασκαράκη τη λένε
ωραίος γκόμενος ο Ησαϊας! λουκούμι! Laughing


αυτόν που είδα φέτος πρώτη φορά στο θέατρο και μου έπεσε το σαγόνι ήταν ο Γιάννης Στάνκογλου! θεογκόμενος!
πως μιλάω έτσι; είμαι και μάνα Smile

αλικακι

αλικακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
stefanakos έγραψε:καλημερα κοριτσια εχθες περασα πολυ ωραια πηγαμε με μια φιλη μου και ειδαμε το σεσουαρ για δολοφονους, πολυ γελιο !!!!


Καλημέρα,Νίνα!!Αχ,εγώ ήθελα από πέρυσι να πάω να το δω και μάλλον θα κανονίσω με τον πεθερό και τον μπαμπά μου να πάμε!!
Super παρεάκι ε??χιχιχιχ!!!!!!

αλικακι

αλικακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Φλώρααααααα.....ντροπήηηηηηη!!!!!! Embarassed
Είμαστε και σοβαρές μανάδες εδώ!!!!!!χιχιχιχιχιχιχ!!!!!!!!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 21 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 31 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν forum σε punBB | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις