Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
39 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 39 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 5, 6, 7 ... 10 ... 14  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 6 από 14]

126ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ #3 - Σελίδα 6 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ #3 Τρι Ιαν 24, 2012 4:46 am

stefaniandreas

stefaniandreas
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
mamavivo έγραψε:
stefaniandreas έγραψε:μολις εφυγε η πεθερα μου.ηρθε με ειρηνικες διαθεσεις.εφερε παστιτσιο ωραιοτατο δεν μπορω να πω και αφου συζητησαμε ηρεμα για τη βαφτιση θα γινει οτι θελω εγω που ειναι και πιο λογικο και το παιδι ειναι δικο μου.μου ζητησε και συγνωμη!!αντε να δουμε

ωραια νεα τρελοκοτσιδου...παντα τετοια... Very Happy Very Happy Very Happy
κραταω μια πισινη...

http://stefxon@gmail.com

127ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ #3 - Σελίδα 6 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ #3 Τρι Ιαν 24, 2012 4:48 am

mamavivo

mamavivo
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
stefaniandreas έγραψε:
mamavivo έγραψε:
stefaniandreas έγραψε:μολις εφυγε η πεθερα μου.ηρθε με ειρηνικες διαθεσεις.εφερε παστιτσιο ωραιοτατο δεν μπορω να πω και αφου συζητησαμε ηρεμα για τη βαφτιση θα γινει οτι θελω εγω που ειναι και πιο λογικο και το παιδι ειναι δικο μου.μου ζητησε και συγνωμη!!αντε να δουμε

ωραια νεα τρελοκοτσιδου...παντα τετοια... Very Happy Very Happy Very Happy
κραταω μια πισινη...
δυο να κρατας καλυτερα ...φιλιάαα

128ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ #3 - Σελίδα 6 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ #3 Τρι Ιαν 24, 2012 9:11 am

sofia-petroyla

sofia-petroyla
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
geia sas k emeis eixame problimata blepete oi gonois mas menoun se xwria k skeftonte sinexeia to ti tha pei o kosmos. eixame problimata k sto gamo k gia to onoma tis mikris. mas kanan psixologiko polemo tou tipou na kapsete to kefali sas tha ginei auto pou theloume emeis mexri oti tha pathoun kardia k diafora alla...
eutuxos stathika tuxeri k me ton antra mou ta briskoume opote kaname politiko gamo ebala bebaia nufiko to ithela kalesame mono liga atoma autous pou thelame emeis, oi gonois mas den thelan na erthoun alla telika irthan sto telos, otan emeina egkuos k mathame oti itan koritsaki gia plaka eipame na tin onomasoume PETROYLA blepame tin petroula stis eidiseis tou star tote k legame panta gia tin plaka mas tha tin kanoume tin kouklitsa mas san tin petroula k kaluteri Very Happy
ekei na dite polemo pou mas kanan ithelan na kratisoume tis paradoseis,ela omws pou eimaste k oi duo antidrastikoi i mikri mas gennithike prwwra itan stin entatiki den xerame an zisei k oi gonois mas tou kefaliou tous to mono pou tous eniaze na parei to onoma tis petheras... eutuxos einai mia xara i mikri apo antidrasi k mono den tin baftisame tous eixame ikanous na poun autoi to onoma tin wra tis baftisis. opote pigame sto lixiarxeio kaname onomatodosia dosame to onoma petroula pou thelame toso polu i petroula einai 18 minwn den tha tin baftisoume tha tin afusoume na dialexei moni tis to thriskeuma otan einai ikani k krinei ti thelei...
twra eimai egkuos sto deutero k tha kanoume pali to idio. akomi den to exoun xonepsei nomizoun oti akomi mporoun na mas kanoun oti theloun..... i ousia einai pos egw o antras mou k i mikri eimaste mia xara eutuxismenoi k den tous afunoume na mplekonte stin oikogeneia mas EINAI DIKI MAS

129ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ #3 - Σελίδα 6 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ #3 Τρι Ιαν 24, 2012 10:30 am

kalliopitsa

kalliopitsa
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Ada έγραψε:
tatijana έγραψε:Κοριτσια να σας πω ενα κουλο?Καποτε η αδερφη του ειε κανει κοτσιδακια τα μαλλια της σαν την καντυ καντυ αλλα χαμηλα στους ομους τα κοτισιδια και γυρναει και τι μου λεει?Αυτο αρεσει στον αδερφο μου τον ξετρελλαινει...

Shocked Shocked Shocked από πού να το πιάσω?

έχω ξεκινήσει να βγάζω αφρούς......ας μην πω τίποτε άλλο....κρατιέμαι μετά βίας......... ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ #3 - Σελίδα 6 679259 ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ #3 - Σελίδα 6 679259 ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ #3 - Σελίδα 6 679259 ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ #3 - Σελίδα 6 679259

Evaggelitsa 26 έγραψε:Σας διαβάζω τόση ώρα και απο τη μια γελάω και απο την άλλη σκέφτομαι τι άνθρωποι είναι αυτοί ρε!!!!

Πάντως τώρα που αναφέρατε αυτό για τις αδερφές... Εμένα η κουνιάδα μου είναι τώρα 19 χρονών... Εχουν μεγάλη διαφορά με τον άνδρα μου που είναι 31 και πριν 2 χρόνια όταν είχαν πάει οι γονείς μου επίσκεψη στα πεθερικά μου .. (γιόρταζε ο πεθερός μου) σε μια συζήτηση πετάχτηκε και είπε στους γονείς μου... "Εμένα ο αδερφός μου είναι πολύ μικρός... Τουλάχιστον 40 χρονών θα παντρευτει"!!!!!

Που χέστηκα κιόλας δεν καίγομαι τόσο για γαμους και τέτοια... Αλλα αυτό που μου έκανε εντύπωση ήταν, όχι η μ@λακια που πέταξε αυτο το μούλικο... Αλλα που δεν αντέδρασε κανείς... Ούτε η πεθερά μου ούτε ο πεθερός μου... Ό,τι να ναι!!!!

Γι αυτό και τους έχω όσο πιο ΜΑΚΡΙΑΑΑΑ γίνεται...

ρε τί κόλλημα έχουν κάποιοι με την ηλικία;;;;; άμα θέλει ο άλλος να παντρευτεί εσένα θα ρωτήσει μαρή;;;;;;;; αυτό που ξέρουν τους αδερφούς καλύτερα κι από τις μάνες τους με τρελαίνει...... ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ #3 - Σελίδα 6 654655 ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ #3 - Σελίδα 6 654655 ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ #3 - Σελίδα 6 654655 ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ #3 - Σελίδα 6 654655 ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ #3 - Σελίδα 6 654655 ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ #3 - Σελίδα 6 654655 ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ #3 - Σελίδα 6 654655

130ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ #3 - Σελίδα 6 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ #3 Τρι Ιαν 24, 2012 10:47 am

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
kalliopitsa έγραψε:
Ada έγραψε:
tatijana έγραψε:Κοριτσια να σας πω ενα κουλο?Καποτε η αδερφη του ειε κανει κοτσιδακια τα μαλλια της σαν την καντυ καντυ αλλα χαμηλα στους ομους τα κοτισιδια και γυρναει και τι μου λεει?Αυτο αρεσει στον αδερφο μου τον ξετρελλαινει...

Shocked Shocked Shocked από πού να το πιάσω?

έχω ξεκινήσει να βγάζω αφρούς......ας μην πω τίποτε άλλο....κρατιέμαι μετά βίας......... ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ #3 - Σελίδα 6 679259 ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ #3 - Σελίδα 6 679259 ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ #3 - Σελίδα 6 679259 ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ #3 - Σελίδα 6 679259


Μα γιατι ρε Καλλιοπη,εκφρασου σε παρακαλω εγω....ΧΑχαχα..... Razz

131ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ #3 - Σελίδα 6 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ #3 Τρι Ιαν 24, 2012 2:49 pm

????????


Επισκέπτης
tatijana έγραψε:Κοριτσια να σας πω ενα κουλο?Καποτε η αδερφη του ειε κανει κοτσιδακια τα μαλλια της σαν την καντυ καντυ αλλα χαμηλα στους ομους τα κοτισιδια και γυρναει και τι μου λεει?Αυτο αρεσει; στον αδερφο μου τον ξετρελλαινει...

Τα σπάει η αδερφή του!!Ατομάρα μεγάλη λέμε!!
Αρε Τατιανάκι που έχεις μπλέξει!!!!χεχεχε...καλη δύναμη μαναρακι μου...την χρειάζεσαι!!!α

132ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ #3 - Σελίδα 6 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ #3 Παρ Ιαν 27, 2012 10:15 am

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εγω να σας πω προσφατο τωρα!προχθες στα γενεθλια μου πηρε τηλεφωνο η πεθερα μου κι εγω ελειπα ειχα παει το παιδι στο μαθημα του!τεσπα μας καθυστερησαν εκει νευριασα πηγα και σουπερ και γυριζω σπιτι ενα πτωμα.με ειχαν παρει ομως απο τη δουλεια τηλεφωνο να με ρωτησουν κατι και μπηκα σπιτι με το κινητο στο αυτι!εκεινη την ωρα παιρνει και η αγαπημενη και λεω του αντρα μου μη το σηκωνεις,μια ανασα να παρω μια τουαλετα να παω βρε αδερφε και θα την παρω εγω πισω.αυτος εκει πεισμα το σηκωσε.ε κι εγω της μιλησα ορθα κοφτα αυτη δε λεω ολο γλυκες ηταν αλλα εγω εκει γαιδουρα!ε μη τα πολυλογω μεσα σε 1 λεπτο ειχαμε κιολας κλεισει..ε και τι εκανε η μανδαμ?ολη μερα τη μανα μου δε την πηρε να ευχηθει προφανως γιατι δε το θεωρουσε απαραιτητο-ουτε και ειναι εδω που τα λεμε!την επομενη μερα το θεωρησε απαραιτητο ομως να την παρει τηλεφωνο και να της πει εμμεσως πλην σαφως οτι εγω δε της καλομιλησα!!!ε και η μαμα μου με εβαλε να γραψω τιμωρια 1000 φορες "οσο ζω την πεθερα μου θα αγαπω"!!!!!!!τωρα τελειωσα την τιμωρια μου!!! Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz

133ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ #3 - Σελίδα 6 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ #3 Παρ Ιαν 27, 2012 10:49 am

????????


Επισκέπτης
α ρε ευακι με εκανες και γελασα.....πολυ ωραια τα ειπες η μαλλον τα εγραψες...και αυτη δεν πηρε ενα τηλ απ την γαιδουρια της...και μερικες φορες απ την κουραση απ το στρες δεν μπορουμε να μιλαμε συνεχεια με γκυκες.....τεσπα αφου τελειωσες την τιμωρια σου αλλη φορα θα ξερεις την πεθερα με το σεις και με το σας..χαχα Very Happy

134ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ #3 - Σελίδα 6 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ #3 Παρ Ιαν 27, 2012 11:00 am

elenalamprini

elenalamprini
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Μια θανάσιμη πεθερά και ένας μαμούχαλος γιός

http://www.madata.gr/diafora/167051.html

Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

http://changedyourlife.blogspot.com/

135ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ #3 - Σελίδα 6 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ #3 Παρ Ιαν 27, 2012 2:00 pm

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
elenalamprini έγραψε:Μια θανάσιμη πεθερά και ένας μαμούχαλος γιός

http://www.madata.gr/diafora/167051.html

Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

ΓΑΜΑΤΟ,χαχαχαχαχ..

136ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ #3 - Σελίδα 6 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ #3 Παρ Ιαν 27, 2012 3:25 pm

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ευάκι έγραψε:.ε και τι εκανε η μανδαμ?ολη μερα τη μανα μου δε την πηρε να ευχηθει προφανως γιατι δε το θεωρουσε απαραιτητο-ουτε και ειναι εδω που τα λεμε!την επομενη μερα το θεωρησε απαραιτητο ομως να την παρει τηλεφωνο και να της πει εμμεσως πλην σαφως οτι εγω δε της καλομιλησα!!!ε και η μαμα μου με εβαλε να γραψω τιμωρια 1000 φορες "οσο ζω την πεθερα μου θα αγαπω"!!!!!!!τωρα τελειωσα την τιμωρια μου!!! Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz

ΑΧΑΧΑΧΑ εισαι θεα!! χαχαχαααχ Laughing Laughing

137ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ #3 - Σελίδα 6 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ #3 Παρ Ιαν 27, 2012 11:38 pm

lilathanos


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Πεθερόπληκτες ε? Διάβασα προσεχτικά την συζήτηση και θεωρώ ότι έχετε πέσει πολύυυυυ στα μαλακά!
Για να καταλάβετε η δικιά μου πεθερά είναι οι 7 θανασιμές πεθερές όλες μαζί όμως! Βέβαια εκτός από πεθερόπληκτη είμαι και μαμαδόπληκτη! 2 στα 2 δηλαδή!
Χήρες και οι δύο για να καταλάβετε! Από την μία η μαμά μου η οποία προσπαθούσε με κάθε ευκαιρία να κάνει δύσκολη την ζωή του άντρα μου και από την άλλη η πεθερά μου που θεωρούσε ότι μπορούσε να καθορίζει την ζωή μας.
Δεν θα μιλήσω για ονόματα κτλ γιατί αυτά θεωρώ ότι ήταν.... παιχνίδι. Θα σας πω μόνο ότι μετά από 13 χρόνια γάμου καταφέραμε να τις βγάλουμε από την ζωή μας με ψυχανάλυση! Ναι με ψυχανάλυση! Ηταν τόση η επιρροή που ασκούσαν και οι δύο πάνω μας(χωρίς βέβαια να μπορούμε να το αντιλληφθούμε) που η ζωή μας είχε γίνει κόλαση. Δεν περνούσε μέρα που να μην τσακωνόμαστε για το τι έκανε η μάνα του ή το τι έκανε η μάνα μου.
Σήμερα λοιπόν περιμένουμε το τρίτο μας παιδάκι(το έμαθαν όταν ήδη ήμουν 15 εβδομάδων) και ζούμε τον έρωτά μας όπως θα έπρεπε να τον ζήσουμε όταν ήμασταν νιόπαντροι.
Αυτό λοιπόν που θέλω να πω είναι το εξής: Αν εμείς οι ίδιοι δεν καταλαβαίνουμε τι κακό μπορούν να κάνουν οι γονείς μας στον γάμο μας και δεν είμαστε αποφασισμένοι να το σταματήσουμε, τότε το παιχνίδι το έχουμε χάσει!

138ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ #3 - Σελίδα 6 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ #3 Σαβ Ιαν 28, 2012 2:26 am

Asabache

Asabache
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
αχ κορίτσια εγώ σας το λέω δεν θα έχουμε καλό τέλος με την πεθερά μου...
ηρθε εχθές στο σπίτι μας για να κάνει μπάνιο σε εμάς, μετά έφαγε η κύρια ...
κοτοσουπα (έχει σημασία που το λέω ).έφυγα για 5 λεπτά να πετάξω τα σπουδια και τη να δω είχε δώσει στο μωρό ένα κόκαλο,και τον τάιζε κρέας κόντεψα να την σκοτώσω....πραγματικα δεν αντέχω άλλο αυτή την κατάσταση

ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ #3 - Σελίδα 6 522194 ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ #3 - Σελίδα 6 834918

139ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ #3 - Σελίδα 6 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ #3 Σαβ Ιαν 28, 2012 2:32 am

????????


Επισκέπτης
κι εγω καμμια φορα διαβαζω και λεω σιγα, το ονομα να ηταν το προβλημα μας, μου φαινονται πολυ απλα αυτα, οχι οτι δεν εγιναν, εγιναν ομως αλλα πιο χοντρα κι αυτα τα ξεχασαμε....αλλα η καθεμια ξερει τι περναει την ωρα που το περναει και δεν ξερει τι την περιμενει πιο κατω
κουραγιο μανες!!!!!

140ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ #3 - Σελίδα 6 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ #3 Σαβ Ιαν 28, 2012 3:03 am

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Asabache έγραψε:αχ κορίτσια εγώ σας το λέω δεν θα έχουμε καλό τέλος με την πεθερά μου...
ηρθε εχθές στο σπίτι μας για να κάνει μπάνιο σε εμάς, μετά έφαγε η κύρια ...
κοτοσουπα (έχει σημασία που το λέω ).έφυγα για 5 λεπτά να πετάξω τα σπουδια και τη να δω είχε δώσει στο μωρό ένα κόκαλο,και τον τάιζε κρέας κόντεψα να την σκοτώσω....πραγματικα δεν αντέχω άλλο αυτή την κατάσταση

ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ #3 - Σελίδα 6 522194 ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ #3 - Σελίδα 6 834918

Ποσο ειναι το νινι σου?

141ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ #3 - Σελίδα 6 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ #3 Σαβ Ιαν 28, 2012 3:13 am

Asabache

Asabache
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
4 μηνων

142ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ #3 - Σελίδα 6 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ #3 Σαβ Ιαν 28, 2012 3:15 am

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Asabache έγραψε:4 μηνων

Εγω θα της ειχα κατεβασει τα μουτρα αμα εβλεπα κατι τετοιο...Εδω της πηρα το παιδι που ηταν ετοιμη να του δωσει πατατα τηγανιτη...

143ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ #3 - Σελίδα 6 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ #3 Σαβ Ιαν 28, 2012 3:23 am

Asabache

Asabache
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
πατάτα τηγανητή στο μωρό ? ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ #3 - Σελίδα 6 606100 συγνώμη και όλας αλλά δεν πάει καθόλου καλά η πεθερά σου.η δικιά μου γύρισε και μου είπε με υφάκι.(δύο παιδιά μεγάλωσα δεν ξέρω? θα μου μάθεις εσύ ?) με είπε και ιδιότροπη την σκωτώνεις η δεν την σκωτώνεις πέστε μου confused

144ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ #3 - Σελίδα 6 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ #3 Σαβ Ιαν 28, 2012 3:25 am

elenalamprini

elenalamprini
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Asabache έγραψε:πατάτα τηγανητή στο μωρό ? ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ #3 - Σελίδα 6 606100 συγνώμη και όλας αλλά δεν πάει καθόλου καλά η πεθερά σου.η δικιά μου γύρισε και μου είπε με υφάκι.(δύο παιδιά μεγάλωσα δεν ξέρω? θα μου μάθεις εσύ ?) με είπε και ιδιότροπη την σκωτώνεις η δεν την σκωτώνεις πέστε μου confused

Την σκοτώνεις και μάλιστα άνετα!!
Εμένα έδωσε 3 αυγά σε ένα βράδι στην μικρή και όταν της είπαμε οτι δεν κάνει είπε οτι αυτή ξέρει και εμείς δεν ξέρουμε!!!

http://changedyourlife.blogspot.com/

145ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ #3 - Σελίδα 6 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ #3 Σαβ Ιαν 28, 2012 3:26 am

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Asabache έγραψε:πατάτα τηγανητή στο μωρό ? ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ #3 - Σελίδα 6 606100 συγνώμη και όλας αλλά δεν πάει καθόλου καλά η πεθερά σου.η δικιά μου γύρισε και μου είπε με υφάκι.(δύο παιδιά μεγάλωσα δεν ξέρω? θα μου μάθεις εσύ ?) με είπε και ιδιότροπη την σκωτώνεις η δεν την σκωτώνεις πέστε μου confused

Ναι κ μενα δυο μεγαλωσε αλλα τωρα ειναι η δικη μας η σειρα...Πω,πωωωω,ολες τα ιδια λενε..

146ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ #3 - Σελίδα 6 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ #3 Σαβ Ιαν 28, 2012 3:36 am

Asabache

Asabache
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
και να φανταστητε ο μικρός μου δεν την θέλει και πολύ κάθε φορά που έρχετε και την βλέπει κλαίει ασταμάτητα δεν θέλω να φανώ κακία αλλά η αλήθεια είναι ότι χερομαι λιγάκι Twisted Evil
δεν μου έχει κάνει και λίγα..με αυτή έχω προβλήματα πρέιν συζίσω με τον αντρουλου μου Mad
και να πω την αλήθεια πονάει λίγο αυτό...με πλιγώνει πολύ από την μια γιατί θα ήθελα να έχω καλές σχέσης αλλά !!!!!!!!! Sad

147ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ #3 - Σελίδα 6 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ #3 Σαβ Ιαν 28, 2012 6:17 am

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Και μενα με πληγωνει γιατι αλλιως τα ειχα φανταστει κι ολα αλλαξαν...Ειχα θεματακια και προ εγκυμοσυνης αλλα ολα αλλαξαν με την εγκυμοσυνη και φυσικα υστερα...Δε πειραζει,τωρα ειμαι μονη με το αντρακι μου,πορευομαι μονη μου.Καλα ειναι...Καλυτερα απο πριν.

148ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ #3 - Σελίδα 6 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ #3 Σαβ Ιαν 28, 2012 7:01 am

????????


Επισκέπτης
***



Έχει επεξεργασθεί από τον/την LayElDi στις Τετ Φεβ 29, 2012 11:30 am, 1 φορά (Λόγος της επεξεργασίας : Διαγραφή δημοσιεύσεων)

149ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ #3 - Σελίδα 6 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ #3 Σαβ Ιαν 28, 2012 7:04 am

????????


Επισκέπτης
***



Έχει επεξεργασθεί από τον/την LayElDi στις Τετ Φεβ 29, 2012 11:31 am, 1 φορά (Λόγος της επεξεργασίας : Διαγραφή δημοσιεύσεων)

150ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ #3 - Σελίδα 6 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ #3 Σαβ Ιαν 28, 2012 7:05 am

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εγω εχω βαρεθει κ ευτυχως που τους εκλεισα την πορτα για τα καλα και μαλλον κ στον Νικολα ετσι θα κανω.Δεν αξιζουν ρε..

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 6 από 14]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 5, 6, 7 ... 10 ... 14  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν forum σε punBB | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις