Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
27 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 27 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 6 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 10 από 14]

226ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ #3 - Σελίδα 10 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ #3 Τετ Φεβ 22, 2012 1:13 am

korina26

korina26
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Myro έγραψε:
korina26 έγραψε:kala telika oles idies einai kai i dikia mou einai sigouri oti apo autous tha parei to onoma giati den kseroume akomi to filo.
στο εντω μεταξυ δεν εχουν προσφερει ποτε τιποτα στον αντρα μου απο μικρος δουλευει..να βαλω το ονομα του αν θαλω να τον ¨τιμησω¨ γιατι βοηθανε ειναι κοντα μας κτλ κτλ...αυτοι τιποτα κ δεν εννοω οικονομικα αλλα γενικα αν τα βγαζουμε περα πως τα βγαζουμε???τιποτα δεν ρωτανε δεν τουσ νοιαζει

kala enoeite kai i dikia mou mono auti exei provlimata kai den vgenei oikonomika ena atomo einai emeis perimenoume kai to moro pos ta vgazoume pera de ti noiazei oute an exoume kai kanena allo provlima mono auti exeimprovlimata doro aravona doro gamou tipota eipe kai sta mouloxta ston antra mou na tis dosei autos ta lefta na mou parei auti to doro, an einai etsi den to dialega kai moni mou, enoeite pos den tis ta edose kai emena den mou edose oute 20 euro.

227ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ #3 - Σελίδα 10 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ #3 Τετ Φεβ 22, 2012 1:17 am

Myro


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλα το δωρο ειναι ανεκδοτο...,ενοειτε τιποτα ουτε γαμο ουτε γεννα ουτε σπιτι που αγορασαμε..δηλ για το σπιτι πηρε κατι γλαστρακια διακοσμητικα κ κατι ψευτικα λουλουδια μην λεω κ ψεμματα..χαχχα
κ για το μωρο 5ρουχαλακια κ μια λιρα..αυτααααα...

https://www.facebook.com/myrodeve

228ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ #3 - Σελίδα 10 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ #3 Τετ Φεβ 22, 2012 1:24 am

korina26

korina26
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Myro έγραψε:καλα το δωρο ειναι ανεκδοτο...,ενοειτε τιποτα ουτε γαμο ουτε γεννα ουτε σπιτι που αγορασαμε..δηλ για το σπιτι πηρε κατι γλαστρακια διακοσμητικα κ κατι ψευτικα λουλουδια μην λεω κ ψεμματα..χαχχα
κ για το μωρο 5ρουχαλακια κ μια λιρα..αυτααααα...

ksodeftike tosa pragmata ego oute karamela den pira apo auti. na einai kala oi goneis mou kai pragmata apo to souper market mas pernoun kai kreatika opou mporoune mas voithane to dikaio den einai to paidi mou na pari to onoma tous?

229ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ #3 - Σελίδα 10 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ #3 Τετ Φεβ 22, 2012 1:45 am

Myro


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
korina26 έγραψε:
Myro έγραψε:καλα το δωρο ειναι ανεκδοτο...,ενοειτε τιποτα ουτε γαμο ουτε γεννα ουτε σπιτι που αγορασαμε..δηλ για το σπιτι πηρε κατι γλαστρακια διακοσμητικα κ κατι ψευτικα λουλουδια μην λεω κ ψεμματα..χαχχα
κ για το μωρο 5ρουχαλακια κ μια λιρα..αυτααααα...

ksodeftike tosa pragmata ego oute karamela den pira apo auti. na einai kala oi goneis mou kai pragmata apo to souper market mas pernoun kai kreatika opou mporoune mas voithane to dikaio den einai to paidi mou na pari to onoma tous?
ενοειτε κ εγω ετσι ελεγα...αλλα τελικα ειπαμε με τον αντρα μου να διαλεξουμε κατι ασχετο κ εστι καναμε..κ εμενα οι γονεις μου τα ιδια..κ τον γαμο ολο μας κανανε και λεφτα για να παροθμε το σπιτι δωσανε και δωρο επιπλα για το σπιτι κ ακομα συνεχεια βοηθανε αν κ ειναι γερμανια..και εμενα δεν με νοιαζει τοσο το υλικο δεν θελω κ δεν εχω αναγκη να μου αγορασουν αλλα γενικα οτι ουτε νοιαζονται πως τα καναμε ολα αυτα

https://www.facebook.com/myrodeve

230ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ #3 - Σελίδα 10 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ #3 Τετ Φεβ 22, 2012 1:57 am

korina26

korina26
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Myro έγραψε:
korina26 έγραψε:
Myro έγραψε:καλα το δωρο ειναι ανεκδοτο...,ενοειτε τιποτα ουτε γαμο ουτε γεννα ουτε σπιτι που αγορασαμε..δηλ για το σπιτι πηρε κατι γλαστρακια διακοσμητικα κ κατι ψευτικα λουλουδια μην λεω κ ψεμματα..χαχχα
κ για το μωρο 5ρουχαλακια κ μια λιρα..αυτααααα...

ksodeftike tosa pragmata ego oute karamela den pira apo auti. na einai kala oi goneis mou kai pragmata apo to souper market mas pernoun kai kreatika opou mporoune mas voithane to dikaio den einai to paidi mou na pari to onoma tous?
ενοειτε κ εγω ετσι ελεγα...αλλα τελικα ειπαμε με τον αντρα μου να διαλεξουμε κατι ασχετο κ εστι καναμε..κ εμενα οι γονεις μου τα ιδια..κ τον γαμο ολο μας κανανε και λεφτα για να παροθμε το σπιτι δωσανε και δωρο επιπλα για το σπιτι κ ακομα συνεχεια βοηθανε αν κ ειναι γερμανια..και εμενα δεν με νοιαζει τοσο το υλικο δεν θελω κ δεν εχω αναγκη να μου αγορασουν αλλα γενικα οτι ουτε νοιαζονται πως τα καναμε ολα αυτα

kai emena den me noiazoun ta lefta alla einai olo to sinolo grinia,ironia , den exei katolou kali simperifora otan eimaste oi dio mas mono otan eimaste me kosmo to pezei kali edo ithele na min pantreftoume taxa gia na mi kanoume eksoda, thelei na exei thn teleutea kouventa sto spiti mou, pernei ton antra mou kai touleei diafora gia mena gia na malonoume, sto gamo tis leo na mou kanei mia lista me onomata gia na kanoniso ta prosklitiria mou apantise oti den thelei na kalesei kanena giati den me kseroun kai epidi thelo na tous kaleso gia to dora, oute kserei ti leei apo to stoma tis poli kakia sou leo.

231ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ #3 - Σελίδα 10 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ #3 Τετ Φεβ 22, 2012 1:59 am

manoulita-fraoulita

manoulita-fraoulita
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΑΦΗΣΤΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΙΚΡΑ ΜΕΓΑΛΗ....ΚΑΙ Ο ΘΕΟΣ ΜΑΖΙ ΜΑΣ....

232ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ #3 - Σελίδα 10 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ #3 Τετ Φεβ 22, 2012 2:09 am

Myro


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
οτι να΄ναι...κ μετα αν δεν τους καλουσες θα ελεγε..ε βεβαια μονο το σοι σου εμεις δεν υπαρχουμε!!! δεν τους βρισκεις πουθενα...
κ εμενα εξω κυρια φαινετε,δεν τις φαινετε...οσα ξερει ο νοικοκυρης δεν τα ξερει ο κοσμος ολος λεει ο λαος.

https://www.facebook.com/myrodeve

233ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ #3 - Σελίδα 10 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ #3 Τετ Φεβ 22, 2012 2:23 am

korina26

korina26
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Myro έγραψε:οτι να΄ναι...κ μετα αν δεν τους καλουσες θα ελεγε..ε βεβαια μονο το σοι σου εμεις δεν υπαρχουμε!!! δεν τους βρισκεις πουθενα...
κ εμενα εξω κυρια φαινετε,δεν τις φαινετε...οσα ξερει ο νοικοκυρης δεν τα ξερει ο κοσμος ολος λεει ο λαος.


ayto ksanapesto aporo pos merikes den xeronte me thn eutixia ton paidion tous fantazomai tha tis arese poli an maloname sinexeia me ton antra mou tora pou eimaste mes stin eutixia terlenete.

234ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ #3 - Σελίδα 10 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ #3 Τετ Φεβ 22, 2012 2:29 am

Myro


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
korina26 έγραψε:
Myro έγραψε:οτι να΄ναι...κ μετα αν δεν τους καλουσες θα ελεγε..ε βεβαια μονο το σοι σου εμεις δεν υπαρχουμε!!! δεν τους βρισκεις πουθενα...
κ εμενα εξω κυρια φαινετε,δεν τις φαινετε...οσα ξερει ο νοικοκυρης δεν τα ξερει ο κοσμος ολος λεει ο λαος.


ayto ksanapesto aporo pos merikes den xeronte me thn eutixia ton paidion tous fantazomai tha tis arese poli an maloname sinexeia me ton antra mou tora pou eimaste mes stin eutixia terlenete.

εμενα στον γαμο ειχε κατι μοθτρα μεχρι κατω..κ δεν ειχα καταλαβει το γιατι.μεχρι εκεινη την ημερα ηταν ολα μια χαρα κ φαινοταν οτι με συμπαθουσε πολυ...κ μερικες μερες μετα τον γαμο μας λεει ελατε να μιλησουμε.κ παμε κ αρχισε να μας βριζει κ να φωναζει και να χοροπηδαει απο τα νευρα της με τετοιο μισος,να εχει κοκκινισει.μειναμε αφωνοι κ οι δυο μας..κ σηκωθηκαμε απλα κ φυγαμε κ για2χρονια τιποτυα δεν μιλησαμε ξανα,κ σκεφτομουν καλα δεν τις λειπει ο γιος της,ουτε νασ δει τι κανει δεν θελει???απιστευτη κακία

https://www.facebook.com/myrodeve

235ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ #3 - Σελίδα 10 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ #3 Τετ Φεβ 22, 2012 2:37 am

korina26

korina26
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Myro έγραψε:
korina26 έγραψε:
Myro έγραψε:οτι να΄ναι...κ μετα αν δεν τους καλουσες θα ελεγε..ε βεβαια μονο το σοι σου εμεις δεν υπαρχουμε!!! δεν τους βρισκεις πουθενα...
κ εμενα εξω κυρια φαινετε,δεν τις φαινετε...οσα ξερει ο νοικοκυρης δεν τα ξερει ο κοσμος ολος λεει ο λαος.


ayto ksanapesto aporo pos merikes den xeronte me thn eutixia ton paidion tous fantazomai tha tis arese poli an maloname sinexeia me ton antra mou tora pou eimaste mes stin eutixia terlenete.

εμενα στον γαμο ειχε κατι μοθτρα μεχρι κατω..κ δεν ειχα καταλαβει το γιατι.μεχρι εκεινη την ημερα ηταν ολα μια χαρα κ φαινοταν οτι με συμπαθουσε πολυ...κ μερικες μερες μετα τον γαμο μας λεει ελατε να μιλησουμε.κ παμε κ αρχισε να μας βριζει κ να φωναζει και να χοροπηδαει απο τα νευρα της με τετοιο μισος,να εχει κοκκινισει.μειναμε αφωνοι κ οι δυο μας..κ σηκωθηκαμε απλα κ φυγαμε κ για2χρονια τιποτυα δεν μιλησαμε ξανα,κ σκεφτομουν καλα δεν τις λειπει ο γιος της,ουτε νασ δει τι κανει δεν θελει???απιστευτη κακία

makari na mi mas milage kai auti alla den mporei apo ekso na valei dixonies px h ginaika sou den me leei mama auti den sikonei to tilefono otan perno auti den mou anigete auti den me thelei gi'auti eimai kseni pes mou ti na kano mama den mou evgene me tipota na tin po tin elega kiria alla neuriaze kai tora thn fonazo apla me to onoma tis kai pali neuriazei kai to allo pos na anoixto kai na empisteuto enan tetoio anthropo pou koitaei ti tha po kai pos gia na me thiksi, ego eimai tis apopsis oti mama einai mono mia kai den eimaste sthn epoxi pou thelame den thelame eixame skimeno to kefali kai fonazame mama tis petheres kai kaname oti ithelan.

236ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ #3 - Σελίδα 10 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ #3 Τετ Φεβ 22, 2012 2:40 am

Myro


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
σιγα μην την πω μαμα..εδω τα παιδια της δεν την σεβονται γιατι παντα εκανε τετοια...με τιποτα...εχω μια χαρα μανουλα

https://www.facebook.com/myrodeve

237ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ #3 - Σελίδα 10 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ #3 Τετ Φεβ 22, 2012 2:47 am

korina26

korina26
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Myro έγραψε:σιγα μην την πω μαμα..εδω τα παιδια της δεν την σεβονται γιατι παντα εκανε τετοια...με τιποτα...εχω μια χαρα μανουλα

na kano mia erotisi esi milas kathe mera sto tilefono mazi tis emena pernei tin mama mou ton antra mou kai kanei oti kleei giati taxa an parei auti kai tixei kai to sikoso milame. na sou po tin alithia sthn arxi thn pira mia dio fores alla den to ksana kano den exo mathei etsi gia olous exei na pei kati oloi tis ftene oloi tis kanoun kati mono auti einai agia ego den mporo tosi grinia kai kakia ematha allos sto spiti mou, na sou po kai kati allo na frikseis otan tis eipame oti eimai egios mou apantise ego ston 4 exesa to moro mou oute ena me to kalo na sas zisei tipota. kai tora taxa pairnei sinexeia tin mama mou kai to paizei xazogiagia meta apo auto exo mono ta tipika sto tilefono kai otan rotaei gia tin egimosini to apofeugo me tropo kai den apantao tipota den tha me grousouzepsi auti.

238ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ #3 - Σελίδα 10 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ #3 Τετ Φεβ 22, 2012 3:12 am

Myro


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
korina26 έγραψε:
Myro έγραψε:σιγα μην την πω μαμα..εδω τα παιδια της δεν την σεβονται γιατι παντα εκανε τετοια...με τιποτα...εχω μια χαρα μανουλα

na kano mia erotisi esi milas kathe mera sto tilefono mazi tis emena pernei tin mama mou ton antra mou kai kanei oti kleei giati taxa an parei auti kai tixei kai to sikoso milame. na sou po tin alithia sthn arxi thn pira mia dio fores alla den to ksana kano den exo mathei etsi gia olous exei na pei kati oloi tis ftene oloi tis kanoun kati mono auti einai agia ego den mporo tosi grinia kai kakia ematha allos sto spiti mou, na sou po kai kati allo na frikseis otan tis eipame oti eimai egios mou apantise ego ston 4 exesa to moro mou oute ena me to kalo na sas zisei tipota. kai tora taxa pairnei sinexeia tin mama mou kai to paizei xazogiagia meta apo auto exo mono ta tipika sto tilefono kai otan rotaei gia tin egimosini to apofeugo me tropo kai den apantao tipota den tha me grousouzepsi auti.

μπα δεν μιλαμε ποτε στο τηλ..κ τον αντρα μου ΑΝ τον παρει αραια και που τον παιρνει στο κινητο ποτε στο σταθερο.ειχαμε να τους δουμε 3 μηνες..για την εγκυμοσυνη σου το ειχα διαβασει πιο πανο κ ειχα σχολιασει..απλα απαραδεκτο..

https://www.facebook.com/myrodeve

239ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ #3 - Σελίδα 10 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ #3 Τετ Φεβ 22, 2012 3:16 am

korina26

korina26
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Myro έγραψε:
korina26 έγραψε:
Myro έγραψε:σιγα μην την πω μαμα..εδω τα παιδια της δεν την σεβονται γιατι παντα εκανε τετοια...με τιποτα...εχω μια χαρα μανουλα

na kano mia erotisi esi milas kathe mera sto tilefono mazi tis emena pernei tin mama mou ton antra mou kai kanei oti kleei giati taxa an parei auti kai tixei kai to sikoso milame. na sou po tin alithia sthn arxi thn pira mia dio fores alla den to ksana kano den exo mathei etsi gia olous exei na pei kati oloi tis ftene oloi tis kanoun kati mono auti einai agia ego den mporo tosi grinia kai kakia ematha allos sto spiti mou, na sou po kai kati allo na frikseis otan tis eipame oti eimai egios mou apantise ego ston 4 exesa to moro mou oute ena me to kalo na sas zisei tipota. kai tora taxa pairnei sinexeia tin mama mou kai to paizei xazogiagia meta apo auto exo mono ta tipika sto tilefono kai otan rotaei gia tin egimosini to apofeugo me tropo kai den apantao tipota den tha me grousouzepsi auti.

μπα δεν μιλαμε ποτε στο τηλ..κ τον αντρα μου ΑΝ τον παρει αραια και που τον παιρνει στο κινητο ποτε στο σταθερο.ειχαμε να τους δουμε 3 μηνες..για την εγκυμοσυνη σου το ειχα διαβασει πιο πανο κ ειχα σχολιασει..απλα απαραδεκτο..

tixeri eise.

240ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ #3 - Σελίδα 10 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ #3 Τετ Φεβ 22, 2012 3:20 am

Myro


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
χαχαα.ουτος η αλλος μου ειχε πει τα απιστευτα τοτε...με εχει κοτσομπολεψει σε ολη την γειτονια..μιλισε ασχημα για γονεις αδερφια κτλ...επομενως τι παραπανω θα μου πει τωρα??????τα εχει πει ολα...ετσι κ εγω αγνοω,βεβαια την κυριακη με συνχισε παλι με αυτες τις σποντες που πετουσε αλλα ταιζα τον μικρο κ εκανα πως δεν ακουγα..

https://www.facebook.com/myrodeve

241ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ #3 - Σελίδα 10 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ #3 Τετ Φεβ 22, 2012 3:26 am

korina26

korina26
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Myro έγραψε:χαχαα.ουτος η αλλος μου ειχε πει τα απιστευτα τοτε...με εχει κοτσομπολεψει σε ολη την γειτονια..μιλισε ασχημα για γονεις αδερφια κτλ...επομενως τι παραπανω θα μου πει τωρα??????τα εχει πει ολα...ετσι κ εγω αγνοω,βεβαια την κυριακη με συνχισε παλι με αυτες τις σποντες που πετουσε αλλα ταιζα τον μικρο κ εκανα πως δεν ακουγα..

den katalavenoun tipota autes apantas den apantas auta pou theloun na ta pouna tha ta poune.

242ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ #3 - Σελίδα 10 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ #3 Πεμ Φεβ 23, 2012 4:22 am

pumpkin

pumpkin
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
μπαίνω μετά απο καιρό να γράψω γιατί έφτασα στο όριο μου ΠΑΛΙ.
Ήταν να πάμε στο μαγαζί που θα κάνουμε τη βάφτιση, και λέει στον άντρα μου να της αφήσουμε τοπ μωρό για να πάμε με την ησυχία μας.Φυσικά έβαλα τον άντρα μου και απάντησε οτι το μωρό δεν το αφήνουμε χωρίς σοβαρό λόγο...
Την άλλη μέρα ΞΑΝΑστέλνει "σας παρακαλώ ακούστε την συμβουλή μου και μην βγάζετε το μωρό στο κρύο και μετά στην τσιγαρίλα" (αυτό το μήνυμα δεν μου το είπε καν ο άντρας μου τότε)
Προχτες ήταν να πάμε Λαική, και στέλνω στην πεθερά μου να έρθουν αργότερα απο οτι είχαμε πει.Λεει ΟΚ και μετά απο 10' στέλνει μύνημα, "μην ξεγιελιέστε απο τον ήλιο, έχει πολύ κρύο και αέρα, ντύστε το μωρό ΜΑΣ καλά μην κρυώσει"...Της απάντησα οτι δεν είμαι χαζή να θέλω να αρρωστήσω το παιδί μου και να μην κάνει σαν την μάνα της, εε μου λέει μην θυμώνεις, και για να μην παρεξηγηθούμε πάλι, της είπα οτι δεν θύμωσα.
ΣΗΜΕΡΑ την είχα στο αμάξι μαζί με την ξαδέρφη του άντρα μου(τους πήγαινα στην δουλειά) και πετάχτηκε ενα ταξι απο στοπ και μου χτύπησε λίγο την μούρη.εε έρχετε ο πεθερός μου να την πάει στην δουλειά, και της λέω να ΜΗΝ έρθει ο πεθερός μου πάλι εκεί, να φύγει σπίτι του(δεν τα πάω καλά μαζί του είναι απο άλλο πλανήτι).Βάζω και την ξαδέρφη και της το στέλνει μήνυμα να ΜΗΝ έρθει.ΦΥΣΙΚΑ με αγνόησε και ήρθε .Με το που τον βλέπω, λέω κ.πεθερέ γιατί ήρθατε, δεν σας είπε να μην έρθετε?εε τι σε ενοχλώ? Πάτε σπίτι του λέω δεν σας θέλω εδω.Φυσικά συνέχισε να με αγνοεί παρόλο που εβγαζα ατμούς και του το είπα 5 φορές μες τα νεύρα.Τελικά όοοταν έφυγε η αστυνομία, ο άλλος οδηγός ΚΑΙ τελείωνε η οδική βοήθεια έφυγε.
ΣΥΝ στέλνει μήνυμα η πεθερά μου στην ξαδέρφη να πάρει το μωρό να το πάει σπίτι της να το αλλάξει να μην συγκαεί γιατί μπορεί να αργήσουμε...ΟΤΙ θα άφηνα το μωρό μου να συγκαεί!!!!
Λέω στον άντρα μου οτι με έγραφε ο μπαμπάκας του και μου λέει "εε δεν τον ξέρεις?" Ε ΟΧΙ ΡΕ ΓΑΜΩΤΟ ΔΕΝ ΜΕ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ ΠΙΑ ΕΛΕΟΣ!!!

συγνώμη για το τεράστιο μήνυμα αλλά δεν μπορώ να ηρεμήσω και δεν έχω που να τα πω...

243ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ #3 - Σελίδα 10 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ #3 Πεμ Φεβ 23, 2012 4:33 am

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ασχετο παμκιν αλλα μηπως του νινιου σου του αρεσει που του δαγκωνεις την φτερνιτσα?Εχει ενα πλατυ χαμογελακι ΟΟΟΟΟΟΟΟΛΑ τα ευρωπουλα...Να μου τον φιλησεις.

244ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ #3 - Σελίδα 10 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ #3 Πεμ Φεβ 23, 2012 4:34 am

korina26

korina26
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ti zitas signomi, kala kaneis kai ta les ego to simperasma pou evgala gia ta petherika einai oti kanoun oti den katalavenoun se prokaloun oste telika na maloseis na antidraseis kai meta auti na vgoun ladi ego exo ta telios tipika oso mporo vevaia giati i dikia mou pethera einai kolaouzos.

245ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ #3 - Σελίδα 10 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ #3 Πεμ Φεβ 23, 2012 4:38 am

pumpkin

pumpkin
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
tatijana έγραψε:Ασχετο παμκιν αλλα μηπως του νινιου σου του αρεσει που του δαγκωνεις την φτερνιτσα?Εχει ενα πλατυ χαμογελακι ΟΟΟΟΟΟΟΟΛΑ τα ευρωπουλα...Να μου τον φιλησεις.
ναι ο γλυκούλης μου! Smile

246ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ #3 - Σελίδα 10 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ #3 Πεμ Φεβ 23, 2012 5:56 am

manoulita-fraoulita

manoulita-fraoulita
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
korina26 έγραψε:ti zitas signomi, kala kaneis kai ta les ego to simperasma pou evgala gia ta petherika einai oti kanoun oti den katalavenoun se prokaloun oste telika na maloseis na antidraseis kai meta auti na vgoun ladi ego exo ta telios tipika oso mporo vevaia giati i dikia mou pethera einai kolaouzos.


ΠΟΣΟ ΔΙΚΙΟ ΕΧΕΙΣ....ΠΟΣΟ?ΕΓ Ω ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΧΩ ΤΑ ΤΥΠΙΚΑ ΑΛΛΑ ΜΕΝΕΙ ΑΠΟ ΚΑΤΩ Μ....ΟΠΟΤΕ ΑΚΟΥΩ ΚΑΙ ΠΕΡΝΑΩ ΑΥΤΑ Π ΧΩ ΓΡΑΨΕΙ ΠΑΡΑΠΑΝΩ...

247ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ #3 - Σελίδα 10 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ #3 Πεμ Φεβ 23, 2012 6:00 am

olgax

olgax
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
pumpkin ypomoni!!!!!!!yparxoun k xeirotera!!!!!! afto pou pernaw me ta petherika mou einai psixologikos polemos!!!!!!!!!!ypomoni einai i moni leksi pou exw na sou pw

248ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ #3 - Σελίδα 10 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ #3 Πεμ Φεβ 23, 2012 6:04 am

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εγω δεν αντεξα ρε κοριτσια,ενα χρονο το παλεψα αλλα δεν αντεξα...Κ εκεινος δεν εχει καταλαβει τι εχει συμβει,πανω μου τα ριχνει..

249ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ #3 - Σελίδα 10 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ #3 Πεμ Φεβ 23, 2012 6:08 am

manoulita-fraoulita

manoulita-fraoulita
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
tatijana έγραψε:Εγω δεν αντεξα ρε κοριτσια,ενα χρονο το παλεψα αλλα δεν αντεξα...Κ εκεινος δεν εχει καταλαβει τι εχει συμβει,πανω μου τα ριχνει..

ΟΥΤΕ ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙ ΟΤΑΝ ΤΟΥ ΛΕΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΜΑΝΑ ΤΟΥ ....ΟΠΟΤΕ ΑΣΤΗΝ ΝΑ ΒΡΑΖΕΙ ...ΔΕΝ ΣΟΥ ΚΡΥΒΩ ΟΤΙ ΥΠΠΑΡΧΟΥΝ ΣΤΙΓΜΕΣ ΠΟΥ ΜΕ ΒΓΑΖΕΙ ΕΚΤΟΣ ΕΑΥΤΟΥ ΚΑΙ ΟΣΟ ΔΕΝ ΤΗΝ ΑΠΑΝΤΩ ΤΟΣΟ ΑΥΤΗ ...ΟΠΟΤΕ ΤΟΝ ΑΦΗΝΩ ΝΑ ΤΑ ΔΕΙ ΜΟΝΟΣ ΤΟΥ ...ΟΛΟΙ ΔΕΙΧΝΟΥΜΕ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΤΟΝ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟ ΜΑΣ ΕΑΥΤΟ ΑΥΤΗ ΜΟΥ ΕΚΑΝΕ 6 ΧΡΟΝΙΑ ΤΩΡΑ Π ΜΕΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΠΑΝΩ ΚΑΤΩ 1 ΧΡΝΟ ΤΩΡΑ ΕΚΕΙ ΝΑ ΔΕΙΣ ...

250ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ #3 - Σελίδα 10 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ #3 Πεμ Φεβ 23, 2012 6:09 am

olgax

olgax
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
opws panta oi antres den katalavenoun aftoi mporoun na nevriazoun na tous vrizoun alla einai goneis tou molis poume emis kati fteme emeis~!!!!!!!!!! xmmmmmmmm ta nevra mou k egw den tha anteksw mou fenete kanw megali ypomoni Twisted Evil

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 10 από 14]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 6 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Invision forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις