Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
71 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 71 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 5, 6, 7 ... 23 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 6 από 40]

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
elenalamprini έγραψε:Καλησπέρα!!Τι κάνετε?
Έχω άρρωστη τη μικρή μαζί με το σύζυγο!!
Και ο χειρότερος φυσικά είναι εκείνος.Μου έχει σπάσει τα νεύρα!!Λες και είναι ετοιμοθάνατος κάνει!!
Και εγώ είμαι έτσι  Τι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #21 - Σελίδα 6 585182 απο το πρωι!!

Περαστικακια σας και καλο σου κουραγιο κοπελα μου...

supermom

supermom
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
tattooed_snowhite έγραψε:
της εκανα μικτη διατροφη απ την αρχη και εχω φτασει σε σημειο τωρα να την θηλαζω μονο μια φορα τη μερα, γιατι μου ειπε η μαια οτι αραιωθηκε το γαλα και να το κοψω σιγα σιγα,αλλα δεν μπορω μου

Τι άλλο θα ακούσουμε Θεέ μου; ( για την μαία μιλάω)

Μην κόβεις τον θηλασμό αν δεν θέλεις. Έστω και μια φορά την μέρα...

koukida

koukida
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
elenalamprini έγραψε:Καλησπέρα!!Τι κάνετε?
Έχω άρρωστη τη μικρή μαζί με το σύζυγο!!
Και ο χειρότερος φυσικά είναι εκείνος.Μου έχει σπάσει τα νεύρα!!Λες και είναι ετοιμοθάνατος κάνει!!
Και εγώ είμαι έτσι [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] απο το πρωι!!

περαστικα και στους 2!! αλλα και σε εσενα περαστικα γιατι πραγματικα- τι τους πιανει ρε παιδι μου- λιγο αρρωσταινουν και κάνουν λες και πεθαινουν!χαχαχα

elenalamprini

elenalamprini
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
tatijana έγραψε:
elenalamprini έγραψε:Καλησπέρα!!Τι κάνετε?
Έχω άρρωστη τη μικρή μαζί με το σύζυγο!!
Και ο χειρότερος φυσικά είναι εκείνος.Μου έχει σπάσει τα νεύρα!!Λες και είναι ετοιμοθάνατος κάνει!!
Και εγώ είμαι έτσι  Τι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #21 - Σελίδα 6 585182 απο το πρωι!!

Περαστικακια σας και καλο σου κουραγιο κοπελα μου...


koukida έγραψε:
elenalamprini έγραψε:Καλησπέρα!!Τι κάνετε?
Έχω άρρωστη τη μικρή μαζί με το σύζυγο!!
Και ο χειρότερος φυσικά είναι εκείνος.Μου έχει σπάσει τα νεύρα!!Λες και είναι ετοιμοθάνατος κάνει!!
Και εγώ είμαι έτσι [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] απο το πρωι!!

περαστικα και στους 2!! αλλα και σε εσενα περαστικα γιατι πραγματικα- τι τους πιανει ρε παιδι μου- λιγο αρρωσταινουν και κάνουν λες και πεθαινουν!χαχαχα

Ευχαριστώ!!!Τώρα λεέι κρυώνει το καλοριφέρ στους 25 βαθμούς και σκεπασμένος με 3 κουβέρτες και ένα πάπλωμα!!!!!

http://changedyourlife.blogspot.com/

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
supermom έγραψε:
tattooed_snowhite έγραψε:
της εκανα μικτη διατροφη απ την αρχη και εχω φτασει σε σημειο τωρα να την θηλαζω μονο μια φορα τη μερα, γιατι μου ειπε η μαια οτι αραιωθηκε το γαλα και να το κοψω σιγα σιγα,αλλα δεν μπορω μου

Τι άλλο θα ακούσουμε Θεέ μου; ( για την μαία μιλάω)

Μην κόβεις τον θηλασμό αν δεν θέλεις. Έστω και μια φορά την μέρα...


αστα και ταλαιπωρια, εγινα μουμια πανω στο θηλαστρο ολο αυτον τον καιρο συν στηθος , αιμα δακρυα και ιδρωτας η φαση.
πηγα τις προαλες στην μαια μου ειδε το στηθος το πιεσε δηλαδη και εβγαινε διαφανο, κα μου ειπε α δεν εχεις γαλα, ειναι αραιο, και μου ηρθε να πλανταξω, πολυ μου κακοφανηκε, αλα δεν το εκοψα, καθε απογευμα τη θηλαζω μιση ωρα τον καθε μαστο

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
elena25 έγραψε:
mama katerina έγραψε:


μονο η Κατερινα θα λειπει..

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]


Μην κλαις ρε Κατερινιώ! Αν βρεθούμε θα σε πάρω τηλέφωνο και θα σε βάλω σε ανοιχτή ακρόαση να μιλάμε όλες μαζί!





[/quote]

 Τι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #21 - Σελίδα 6 417472  Τι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #21 - Σελίδα 6 417472  Τι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #21 - Σελίδα 6 417472  Τι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #21 - Σελίδα 6 417472  Τι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #21 - Σελίδα 6 417472  Τι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #21 - Σελίδα 6 417472

Ευάκι έγραψε:

εισαι τρελη????αμα πω πως ειμαι καλα και πως παω ταξιδακι θα αρχισει και το πεθεροσογο τα ελατε και σε εμας τωρα που ειστε καλα και τετοια κουλά αφου καταφεραν να μας αγαπησουν 10 χρονια μετα και αφου εμπεδωσαν οτι το 3ο παιδι το θελαμε και δε μας εσπασε το προφυλακτικο βυθιζοντας μας σε απογνωση..... [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

χαχαχαχαχαχαχχαχαχαχα ελιωσα ρε Ευακι!!!!!!!!!

tattooed_snowhite έγραψε:κοριτσια σορυ για το ασχετο μπορειτε να με βοηθησετε ?
με παιδευει τωρα 2-3 μερες με το φαγητο, οταν την ταιζω καπου στην μεση αρχιζει και τεντωνει το κορμακι της σφιγγεται και κλαιει, ενω τη βλεπω που πειναει και ανοιγει ενα στομα ναααααααααααααααααααααααααααααααααααα! μου το κανει πολλες φορες κατα τη διαρκεια του γευματος  Τι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #21 - Σελίδα 6 534787
και κανουμε μαραθωνιο ταισματος -καμμια ωρα για να φαει 120 με 130 ml -

τι λετε να ειναι? σας εχει τυχει?
ο δοκτωρας μου ειπε οτι μπορει να την πειραζει το γαλα

και μενα ετσι μου κανε αλλα εμενα μου βγαζει και γουλιες..ειχε παλλινδρομηση...μηπως την ενοχλουν και κολικοι? μετα τους 2μιση μηνες θα στρωσουν ολα!!!!

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
λες να εχει παλλινδρομηση κατερινουλα, αυτο μου ειπε και το μιλουπακι... δεν ξερω, κολικοι δεν ειναι παντως, μονο στο γευμα μου το κανει
γιανα δουμε σε λιγο θα της δωσω το τελευταιο γευμα της μερας

φιλακιαααααααα

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
tattooed_snowhite έγραψε:λες να εχει παλλινδρομηση κατερινουλα, αυτο μου ειπε και το μιλουπακι... δεν ξερω, κολικοι δεν ειναι παντως, μονο στο γευμα μου το κανει
γιανα δουμε σε λιγο θα της δωσω το τελευταιο γευμα της μερας

φιλακιαααααααα

αμα ειναι παλλινδρομηση θα σου βγαζει κι ολας... παντως ναι ετσι ακριβως εμενα..ενω ηταν λαιμαργη και φαγανη μου τεντωνοταν και μου αφηνε τη θηλη σαν κατι να την ενοχλουσε...
δεν ειναι τιποτα παντως θα το βρεις!

φιλακιααα!

natali-maria

natali-maria
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
βανια έγραψε:καλημέρα η μάλλον καλησπέρα πρέπει να πείσω τον άντρα μου να σηκωθεί να ψήσει τις μπριζόλες τα μπούτια από το κοτόπουλο τις σεφταλιές και τα λουκάνικα πάλι θα τσιμπήσουμε σήμερα. Razz

Βαρβάρα λιτοδίαιτους σας κόβω Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz !!

όσο για το ντύσιμο και τη πεθερά δεν είχα κανένα πρόβλημα ούτε έχω εκείνη σαν ελεύθερη που ήμουν γούσταρε να φοράω ότι πιο κοντό είχα και ακόμα και τώρα επειδή προσάρμοσα το ντύσιμο σύμφωνα με το ότι είμαι μαμά εννοείτε δεν βάζω το μίνι που έβαζα αλλά πάλι κοντό φοράω η πεθερά μου λεει :όσο έχεις το σώμα και μπορείς να το κάνεις αλλά πάντα σύμφωνα με την ηλικία και την φάση που είσαι . Ακόμα μου ψωνίζει και έχει γούστο ειδικά στα στρινκ που μου διαλέγει .

Καλά κάτι τέτοια και η δικιά μου τα κάνει Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz !!!!

Νάταλι σου είπα να γράφεις συνέχεια με λένε Νάταλι και είμαι καλά ε τη πια πόσα θέλεις ; 300 μνμ αν βάζεις την ημέρα 42 -μνμ θα γίνεις .
Laughing


Α!Ναι!!Το ξέχασα!!!Είμαι η Ναταλί και είμαι καλά!!!!

ΚΑλησπέρα σε όλες κορτσούδια μου!!Εύχομαι να είστε καλά!!Εγώ προσπαθώ Razz Razz Razz Razz !!!
Προσπαθώ να πείσω τον αντρούλη μου για μετακόμιση!!!Θέλω να φύγω απο αυτό το σπίτι Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil !!!!Βρήκαμε ένα πολύ καλύτερο,στον 2ο όροφο πιο πάνω δεν έχει!Είναι 2 διαμερίσματα, τέλειο,120 τετραγωνικάαααααααααααααα!!Θέλω να πάμε εκείιιιιιιιι!!!Βασικά τον έχω καταφέρει!!Λίιιιγο ακόμη θέλει Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz !!!



Έχει επεξεργασθεί από τον/την natali-maria στις Κυρ Ιαν 22, 2012 1:03 pm, 1 φορά (Λόγος της επεξεργασίας : !!)

black beauty

black beauty
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καταφερτζου εσυ!ελα και σε λιγο καιρο το ονειρο σου θα γινει πραγματικοτητα,θα γινεις επιτελους μια αληθινη σταρ tongue

ειδες τι σου εγραψε παραπανω η Βιβιαν?

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
natali-maria έγραψε:
βανια έγραψε:καλημέρα η μάλλον καλησπέρα πρέπει να πείσω τον άντρα μου να σηκωθεί να ψήσει τις μπριζόλες τα μπούτια από το κοτόπουλο τις σεφταλιές και τα λουκάνικα πάλι θα τσιμπήσουμε σήμερα. Razz

Βαρβάρα λιτοδίαιτους σας κόβω Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz !!

όσο για το ντύσιμο και τη πεθερά δεν είχα κανένα πρόβλημα ούτε έχω εκείνη σαν ελεύθερη που ήμουν γούσταρε να φοράω ότι πιο κοντό είχα και ακόμα και τώρα επειδή προσάρμοσα το ντύσιμο σύμφωνα με το ότι είμαι μαμά εννοείτε δεν βάζω το μίνι που έβαζα αλλά πάλι κοντό φοράω η πεθερά μου λεει :όσο έχεις το σώμα και μπορείς να το κάνεις αλλά πάντα σύμφωνα με την ηλικία και την φάση που είσαι . Ακόμα μου ψωνίζει και έχει γούστο ειδικά στα στρινκ που μου διαλέγει .

Καλά κάτι τέτοια και η δικιά μου τα κάνει Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz !!!!

Νάταλι σου είπα να γράφεις συνέχεια με λένε Νάταλι και είμαι καλά ε τη πια πόσα θέλεις ; 300 μνμ αν βάζεις την ημέρα 42 -μνμ θα γίνεις .
Laughing


Α!Ναι!!Το ξέχασα!!!Είμαι η Ναταλί και είμαι καλά!!!!

ΚΑλησπέρα σε όλες κορτσούδια μου!!Εύχομαι να είστε καλά!!Εγώ προσπαθώ Razz Razz Razz Razz !!!
Προσπαθώ να πείσω τον αντρούλη μου για μετακόμιση!!!Θέλω να φύγω απο αυτό το σπίτι Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil !!!!Βρήκαμε ένα πολύ καλύτερο,στον 2ο όροφο πιο πάνω δεν έχει!Είναι 2 διαμερίσματα, τέλειο,120 τετραγωνικάαααααααααααααα!!Θέλω να πάμε εκείιιιιιιιι!!!Βασικά τον έχω καταφέρει!!Λίιιιγο ακόμη θέλει Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz !!!

Πολυ μετακομιση εχει πεσει ωρε κοριτσα....Γεια σου Ναταλακι τρελλο..

natali-maria

natali-maria
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
black beauty έγραψε:καταφερτζου εσυ!ελα και σε λιγο καιρο το ονειρο σου θα γινει πραγματικοτητα,θα γινεις επιτελους μια αληθινη σταρ tongue

ειδες τι σου εγραψε παραπανω η Βιβιαν?

Γειά σου Μαρία Very Happy !Τώρα το είδα!!Χαχαχχαχ!Βιβινάκι μου Razz Razz Razz Razz Razz Razz !!!!!!
Κάνε με κάνε με Razz Razz Razz Razz Razz !!!!



tatijana έγραψε:
natali-maria έγραψε:
βανια έγραψε:καλημέρα η μάλλον καλησπέρα πρέπει να πείσω τον άντρα μου να σηκωθεί να ψήσει τις μπριζόλες τα μπούτια από το κοτόπουλο τις σεφταλιές και τα λουκάνικα πάλι θα τσιμπήσουμε σήμερα. Razz

Βαρβάρα λιτοδίαιτους σας κόβω Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz !!

όσο για το ντύσιμο και τη πεθερά δεν είχα κανένα πρόβλημα ούτε έχω εκείνη σαν ελεύθερη που ήμουν γούσταρε να φοράω ότι πιο κοντό είχα και ακόμα και τώρα επειδή προσάρμοσα το ντύσιμο σύμφωνα με το ότι είμαι μαμά εννοείτε δεν βάζω το μίνι που έβαζα αλλά πάλι κοντό φοράω η πεθερά μου λεει :όσο έχεις το σώμα και μπορείς να το κάνεις αλλά πάντα σύμφωνα με την ηλικία και την φάση που είσαι . Ακόμα μου ψωνίζει και έχει γούστο ειδικά στα στρινκ που μου διαλέγει .

Καλά κάτι τέτοια και η δικιά μου τα κάνει Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz !!!!

Νάταλι σου είπα να γράφεις συνέχεια με λένε Νάταλι και είμαι καλά ε τη πια πόσα θέλεις ; 300 μνμ αν βάζεις την ημέρα 42 -μνμ θα γίνεις .
Laughing


Α!Ναι!!Το ξέχασα!!!Είμαι η Ναταλί και είμαι καλά!!!!

ΚΑλησπέρα σε όλες κορτσούδια μου!!Εύχομαι να είστε καλά!!Εγώ προσπαθώ Razz Razz Razz Razz !!!
Προσπαθώ να πείσω τον αντρούλη μου για μετακόμιση!!!Θέλω να φύγω απο αυτό το σπίτι Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil !!!!Βρήκαμε ένα πολύ καλύτερο,στον 2ο όροφο πιο πάνω δεν έχει!Είναι 2 διαμερίσματα, τέλειο,120 τετραγωνικάαααααααααααααα!!Θέλω να πάμε εκείιιιιιιιι!!!Βασικά τον έχω καταφέρει!!Λίιιιγο ακόμη θέλει Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz !!!

Πολυ μετακομιση εχει πεσει ωρε κοριτσα....Γεια σου Ναταλακι τρελλο..
[b]


Γειά σου Τάτι μας!!!Ολα καλά Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy ?

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Σημερα ο γιος μου αρχισε να αφηνει τα χερια και να ισσοροπει πολυ περισσοτερα λεπτακια....  Τι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #21 - Σελίδα 6 669659

natali-maria

natali-maria
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mama katerina έγραψε:
tattooed_snowhite έγραψε:λες να εχει παλλινδρομηση κατερινουλα, αυτο μου ειπε και το μιλουπακι... δεν ξερω, κολικοι δεν ειναι παντως, μονο στο γευμα μου το κανει
γιανα δουμε σε λιγο θα της δωσω το τελευταιο γευμα της μερας

φιλακιαααααααα

αμα ειναι παλλινδρομηση θα σου βγαζει κι ολας... παντως ναι ετσι ακριβως εμενα..ενω ηταν λαιμαργη και φαγανη μου τεντωνοταν και μου αφηνε τη θηλη σαν κατι να την ενοχλουσε...
δεν ειναι τιποτα παντως θα το βρεις!

φιλακιααα!
[b]


Κατερινάκι και Σωτηρούλα  Τι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #21 - Σελίδα 6 379767  Τι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #21 - Σελίδα 6 379767  Τι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #21 - Σελίδα 6 379767  Τι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #21 - Σελίδα 6 379767  Τι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #21 - Σελίδα 6 379767  Τι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #21 - Σελίδα 6 379767  Τι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #21 - Σελίδα 6 379767  Τι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #21 - Σελίδα 6 379767

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
natali-maria έγραψε:

Γειά σου Τάτι μας!!!Ολα καλά Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy ?

Καλα μικρουλα μου...

elenalamprini

elenalamprini
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
tatijana έγραψε:Σημερα ο γιος μου αρχισε να αφηνει τα χερια και να ισσοροπει πολυ περισσοτερα λεπτακια....  Τι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #21 - Σελίδα 6 669659

Σιγά-σιγά θα περπατάει χωρίς να κρατιέται!!!

http://changedyourlife.blogspot.com/

TΟΥΡΤΙΤΣΑ

TΟΥΡΤΙΤΣΑ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
elenalamprini έγραψε:Καλησπέρα!!Τι κάνετε?
Έχω άρρωστη τη μικρή μαζί με το σύζυγο!!
Και ο χειρότερος φυσικά είναι εκείνος.Μου έχει σπάσει τα νεύρα!!Λες και είναι ετοιμοθάνατος κάνει!!
Και εγώ είμαι έτσι  Τι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #21 - Σελίδα 6 585182 απο το πρωι!!
α,καλα ελενα ολοι το ιδιο ειναι.και ο δικος τα ιδια κανει,ετοιμοθανατος,το λεει κιολας "δεν μπορω θα πεθανω"ελεος ρε φιλε πως κανεις ετσι?
περαστικα παντως και στους δυο.κουραγιο.

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
elenalamprini έγραψε:
tatijana έγραψε:Σημερα ο γιος μου αρχισε να αφηνει τα χερια και να ισσοροπει πολυ περισσοτερα λεπτακια....  Τι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #21 - Σελίδα 6 669659

Σιγά-σιγά θα περπατάει χωρίς να κρατιέται!!!

Ααααχ...  Τι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #21 - Σελίδα 6 90233

blackrose

blackrose
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Πιπινακια μου !!!Καλησπερουδια!!!
Φιλακια πολλα απο μενα και την μπεμπα μου!!!!Η οποια με εκπλησει...απο ησυχουλα γινεται ολιγον ζωηρουλα!!!!  Τι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #21 - Σελίδα 6 328109

Πριν λιγο φταρνιστηκα και τα ειδα ΟΛΑ!!!με πονεσε η κοιλιτσα μου....τραβηγμα γερο....αμαν αυτα τα φταρνισματα τα ανυποψιαστα!!!!!!Φοβηθηκα λιγουλακι  Τι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #21 - Σελίδα 6 534787

Ουφ....αυριο ευελπιστουμε να κοιμηθουμε σπιτακι μας.....μονο η γραμμη του ιντερνετ να μεταφερθει εκει.....δηλαδη μπορει μεχρι να γινει να σας "χασω" για λιγο.....! Crying or Very sad

Επισης εφαγα σουβλακι(καλαμακι) και κρεμμυδακι...και τωρα το κρεμμυδακι μου βγαινει στη γευση clown

ΑΑΑ επαιξα και στοιχημα και το επιασα!Επιασα κανενα 200ευρω~~!!  Τι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #21 - Σελίδα 6 328109  Τι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #21 - Σελίδα 6 328109

Καλε μια με το Κινο 730€ μια τωρα επιασα το στοιχημα.....μεσα σε 1 εβδομαδα εβγαλα 930 ευρω απο τον ΟΠΑΠ!!!!  Τι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #21 - Σελίδα 6 328109  Τι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #21 - Σελίδα 6 328109  Τι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #21 - Σελίδα 6 328109
Και ειμαι και ανεργη!!!!Με πηρανε χαμπαρι...!!!!
Ουπς....εχω και 300 ευρουλακιος ακομα να παρω απο την δουλεια....  Τι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #21 - Σελίδα 6 328109  Τι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #21 - Σελίδα 6 328109  Τι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #21 - Σελίδα 6 328109

Καλα τι διαλογισμο εχω κανει λεμεεεεεεεεεε  Τι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #21 - Σελίδα 6 654316

elenalamprini

elenalamprini
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
blackrose έγραψε:Πιπινακια μου !!!Καλησπερουδια!!!
Φιλακια πολλα απο μενα και την μπεμπα μου!!!!Η οποια με εκπλησει...απο ησυχουλα γινεται ολιγον ζωηρουλα!!!!  Τι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #21 - Σελίδα 6 328109

Πριν λιγο φταρνιστηκα και τα ειδα ΟΛΑ!!!με πονεσε η κοιλιτσα μου....τραβηγμα γερο....αμαν αυτα τα φταρνισματα τα ανυποψιαστα!!!!!!Φοβηθηκα λιγουλακι  Τι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #21 - Σελίδα 6 534787

Ουφ....αυριο ευελπιστουμε να κοιμηθουμε σπιτακι μας.....μονο η γραμμη του ιντερνετ να μεταφερθει εκει.....δηλαδη μπορει μεχρι να γινει να σας "χασω" για λιγο.....! Crying or Very sad

Επισης εφαγα σουβλακι(καλαμακι) και κρεμμυδακι...και τωρα το κρεμμυδακι μου βγαινει στη γευση clown

ΑΑΑ επαιξα και στοιχημα και το επιασα!Επιασα κανενα 200ευρω~~!!  Τι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #21 - Σελίδα 6 328109  Τι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #21 - Σελίδα 6 328109

Καλε μια με το Κινο 730€ μια τωρα επιασα το στοιχημα.....μεσα σε 1 εβδομαδα εβγαλα 930 ευρω απο τον ΟΠΑΠ!!!!  Τι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #21 - Σελίδα 6 328109  Τι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #21 - Σελίδα 6 328109  Τι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #21 - Σελίδα 6 328109
Και ειμαι και ανεργη!!!!Με πηρανε χαμπαρι...!!!!
Ουπς....εχω και 300 ευρουλακιος ακομα να παρω απο την δουλεια....  Τι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #21 - Σελίδα 6 328109  Τι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #21 - Σελίδα 6 328109  Τι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #21 - Σελίδα 6 328109

Καλα τι διαλογισμο εχω κανει λεμεεεεεεεεεε  Τι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #21 - Σελίδα 6 654316

Σε καλή μεριά!!!!

http://changedyourlife.blogspot.com/

black beauty

black beauty
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μη τα λες αυτα On air γιατι θα δουνε οτι εχεις πολλα λεφτα και θα στα παρουνε και αυτα με φορους πισω!


και συγχαρητηρια παντα τετοια!

ksapphire

ksapphire
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλε μια με το Κινο 730€ μια τωρα επιασα το στοιχημα.....μεσα σε 1 εβδομαδα εβγαλα 930 ευρω απο τον ΟΠΑΠ!!!!  Τι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #21 - Σελίδα 6 328109  Τι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #21 - Σελίδα 6 328109  Τι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #21 - Σελίδα 6 328109



Δεν μας λες το μυστικο? Να βγαλουμε το κατιτις μας?  Τι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #21 - Σελίδα 6 215994

blackrose

blackrose
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ksapphire έγραψε:Καλε μια με το Κινο 730€ μια τωρα επιασα το στοιχημα.....μεσα σε 1 εβδομαδα εβγαλα 930 ευρω απο τον ΟΠΑΠ!!!!  Τι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #21 - Σελίδα 6 328109  Τι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #21 - Σελίδα 6 328109  Τι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #21 - Σελίδα 6 328109



Δεν μας λες το μυστικο? Να βγαλουμε το κατιτις μας?  Τι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #21 - Σελίδα 6 215994


Τυχη απλα κουκλααααααααααα αν σε θελει η ατιμηηηηη  Τι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #21 - Σελίδα 6 215994

blackrose

blackrose
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
black beauty έγραψε:μη τα λες αυτα On air γιατι θα δουνε οτι εχεις πολλα λεφτα και θα στα παρουνε και αυτα με φορους πισω!


και συγχαρητηρια παντα τετοια!


AX, φτερα γινονται τα ατιμα.......... Shocked

TΟΥΡΤΙΤΣΑ

TΟΥΡΤΙΤΣΑ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ντροπη σας κοριτσια.μονο αυτο εχω να πω ΝΤΡΟΠΗ ΣΑΣ.δεν προσεξατε τιποτα στο προφιλ μου?

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 6 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 5, 6, 7 ... 23 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις