Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
73 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 73 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 24 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 9 από 40]

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ουφ ενταξει δε γραψατε πολλα!
κατερινα γιατι δε φουσκωνετε κανονικα τα μπαλονια και να τα κρεμασετε με πετονια να μη σας βγει ο κουκος αηδονι?
καλως την χρυσλα!(τι ειπα τωρα ε???)
μολις εφαγαν τα ταρζανια μου και περιμενω τον αντρουλη μου να ερθει για να βγω να απλωσω!αμα βγω τωρα ειμαι σιγουρη οτι η μικρη θα με κλεισει απ'εξω και ο μεγαλος δε θα ακουει που θα φωναζω να με ανοιξει αφου βλεπει κινουμενα! Rolling Eyes

αλικακι

αλικακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
stefanakos έγραψε:ξεχασα να πω περαστικα στην αλικη και να σας πω το δραμα μου εμενα ο δικος μου ο γιος ποτε θα μιλησει οεοεο????

Σ'ευχαριστώ πολύ!!!!Και υπομονή!Θα μιλήσει και θα τα πει όλα μαζί!


elenalamprini έγραψε:Καλησπέρα!!!Τι κάνετε?
Αλίκη περαστικά!!
Εμείς μόλις γυρίσαμε απο το παιδίατρο η μικρή έχει γαστρεντερίτιδα!

Σ'ευχαριστώ πολύ!!Περαστικούλια στην μικρούλα σου!!!


[quote="mama katerina"][quote="αλικακι"]τι λες ρε συ Αλικακι? γιατι ετσι? μαλλον στομαχικο ιλιγγο θα επαθες! περαστικα σου!!!!!!!


Σ'ευχαριστώ πολύ!!Δεν ξέρω τι ήταν...


CHRISLA2216 έγραψε:κοριτσακια μου, επεστρεψα επιτελους!!!!!!!!! καλημερα!!

τι κανετε? πως ειστε? μου λειψατε βρε, πανω απο 2 βδομαδες περασαν....
αντε να δω ποτε θα καταφερω τωρα να διαβασω οοοοοοοολα τα νεα σας... Razz
εχουμε τιποτα συγκλονιστικο? γεννητουρια,γαμους,κτλ.. για πειτε μου περιληπτικα τιποτα.... Wink Wink


Καλώς την!!!Που ήσουν εσύ????




florentiab έγραψε:καλημέρα κορίτσια!
δυο μέρες μπήκα και γράψατε......
δεν σας διάβασα. ελπίζω να είστε καλά όλες

εγώ το Σάββατο ήμουν τυχερή γιατί μου έδωσε εισητήρια μια φίλη μου για το Παλλάς που είναι η Αλεξίου και η Γαλάνη. πέρασα σούπερ!
βέβαια μου βγήκε ξινό χθες γιατί είναι άρρωστος ο πατέρας της κόρης μου. είναι χάλια ο καημένος. Sad
τον λυπήθηκα χθες.


Ο άντρας σου εννοείς????χαχαχα!!!!Περαστικά!!!!!

mamamatina

mamamatina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αχαχαχαχαχα! Κάνει και τέτοια η μικρή? Εγώ έχω ένα πλυντήριο να απλώσω και μόλις κρύφτηκα ο ήλιος και σκοτείνιασε! Το πάει για βροχή. Αναγκαστικά θα τα πάω στην απλώστρα που είναι στο μπαλκόνι το σκεπαστό και θα κάνουν δυο μέρες να στεγνώσουν! Και το επόμενο πλυντήριο στο καλοριφέρ. Πάλι τσαντήρι θα το κάνω το σπίτι!

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κανει καλε το ατιμουτσικο!ασε κι εγω μου γεμισε ξυλα ο αντρας μου το μπαλκονι και ενω δε θελω να απλωνω μεσα στο σπιτι και εχει υγρασια μεσα αναγκαστικα τα απλωσα πανω και πως μου αρεσε!!!!!!!!!!!!!τι καλα που δε ξεπαγιαζω για να απλωσω!!!χαχαχαχα σημερα ομως θα του πω να τα μαζεψει και θα απλωσω εξω!εδω ηλιο εχουμε παντως!!!

mamamatina

mamamatina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ναι το μόνο καλό είναι αυτο. Ότι δεν ξεπαγιάζεις. Εγώ πάντα με μπουφαν απλώνω. Πάω να βάλω κάνα πλυντήριο τώρα στις τρισημισι που αρχίζει το μειωμένο. 4 παρα τέταρτο έρχονται οι ταλιμπάν!

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
thequeen86 έγραψε:
mama katerina έγραψε:σκεφτομαι οτι βρηκα ωραιοτατα μπαλονια για τη βαφτιση με κορδελες και βαρακι απο κατω για να στεκεται ..30 μπαλονια 12 ευρω!!! και δεν μπορω να βρω οικονομικο ηλιο να τα φουσκωσω! τι τρελες τιμες ειναι αυτες γ@%#το?


το βαρακι απο κατω ειναι μια νερομπομπα

οχι δεν ειναι..ειναι απο αγγλια τα μπαλονια κ ειναι αλλιως...

Ευάκι έγραψε:ουφ ενταξει δε γραψατε πολλα!
κατερινα γιατι δε φουσκωνετε κανονικα τα μπαλονια και να τα κρεμασετε με πετονια να μη σας βγει ο κουκος αηδονι?
καλως την χρυσλα!(τι ειπα τωρα ε???)
μολις εφαγαν τα ταρζανια μου και περιμενω τον αντρουλη μου να ερθει για να βγω να απλωσω!αμα βγω τωρα ειμαι σιγουρη οτι η μικρη θα με κλεισει απ'εξω και ο μεγαλος δε θα ακουει που θα φωναζω να με ανοιξει αφου βλεπει κινουμενα! Rolling Eyes

με πετονια πως ρε συ Ευακι?
θελω να στεκονται κατω για να τα βαλω στην εκκλησια... Rolling Eyes

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mamamatina έγραψε:Ναι το μόνο καλό είναι αυτο. Ότι δεν ξεπαγιάζεις. Εγώ πάντα με μπουφαν απλώνω. Πάω να βάλω κάνα πλυντήριο τώρα στις τρισημισι που αρχίζει το μειωμένο. 4 παρα τέταρτο έρχονται οι ταλιμπάν!
μειωμενο θελω να βαλω κι εγω αλλα ολο το αμελω ρε γμτ...εχεις δει διαφορα?

mama katerina έγραψε:
thequeen86 έγραψε:
mama katerina έγραψε:σκεφτομαι οτι βρηκα ωραιοτατα μπαλονια για τη βαφτιση με κορδελες και βαρακι απο κατω για να στεκεται ..30 μπαλονια 12 ευρω!!! και δεν μπορω να βρω οικονομικο ηλιο να τα φουσκωσω! τι τρελες τιμες ειναι αυτες γ@%#το?


το βαρακι απο κατω ειναι μια νερομπομπα

οχι δεν ειναι..ειναι απο αγγλια τα μπαλονια κ ειναι αλλιως...

Ευάκι έγραψε:ουφ ενταξει δε γραψατε πολλα!
κατερινα γιατι δε φουσκωνετε κανονικα τα μπαλονια και να τα κρεμασετε με πετονια να μη σας βγει ο κουκος αηδονι?
καλως την χρυσλα!(τι ειπα τωρα ε???)
μολις εφαγαν τα ταρζανια μου και περιμενω τον αντρουλη μου να ερθει για να βγω να απλωσω!αμα βγω τωρα ειμαι σιγουρη οτι η μικρη θα με κλεισει απ'εξω και ο μεγαλος δε θα ακουει που θα φωναζω να με ανοιξει αφου βλεπει κινουμενα! Rolling Eyes

με πετονια πως ρε συ Ευακι?
θελω να στεκονται κατω για να τα βαλω στην εκκλησια... Rolling Eyes

ναι κι εγω για την εισοδο της εκκλησιας φανταζομουν οτι τα θες!να τα κρεμασεις στην εισοδο με πετονια!αν καποιος παει νωριτερα και ζητησει σκαλα και τα κρεμασει,σιγουρα θα εχει σκαλα η εκκλησια!

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ευάκι έγραψε:

με πετονια πως ρε συ Ευακι?
θελω να στεκονται κατω για να τα βαλω στην εκκλησια... Rolling Eyes

ναι κι εγω για την εισοδο της εκκλησιας φανταζομουν οτι τα θες!να τα κρεμασεις στην εισοδο με πετονια!αν καποιος παει νωριτερα και ζητησει σκαλα και τα κρεμασει,σιγουρα θα εχει σκαλα η εκκλησια![/quote]

ναι καταλαβα τωρα...θελω ομως να τα βαλω στο διαδρομο ορθια...βρηκα ενα ηλιο με 20 ευρω για 30 μπαλονια...νομιζω πως αυτο μου κανει! ευχαριστω!

mamamatina

mamamatina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ναι Ευάκι υπάρχει διαφορά. Ειδικά αν κάνεις τακτική χρήση. Στο λογαριασμό φαίνεται. Εγώ προγραμματίζώ όλα τα πλυντήρια να τα βάζω έτσι. Και τώρα το χειμώνα που έχει και 15.30-17.30 βάζω και το μεσημέρι τον φούρνο. Τώρα θα βάλω ψωμια να ψήσω. Και τον θερμοσίφωνα όποτε τον χρειάζομαι όταν δεν έχει ήλιο. Γενικότερα ότι καίει πολύ ρεύμα. Επίσης διαφορά λένε υπάρχει και με τις λάμπες οικονομίας. Εγώ τώρα άλλαξα το μισό σπίτι. Θα δείξει.

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mamamatina έγραψε:Ναι Ευάκι υπάρχει διαφορά. Ειδικά αν κάνεις τακτική χρήση. Στο λογαριασμό φαίνεται. Εγώ προγραμματίζώ όλα τα πλυντήρια να τα βάζω έτσι. Και τώρα το χειμώνα που έχει και 15.30-17.30 βάζω και το μεσημέρι τον φούρνο. Τώρα θα βάλω ψωμια να ψήσω. Και τον θερμοσίφωνα όποτε τον χρειάζομαι όταν δεν έχει ήλιο. Γενικότερα ότι καίει πολύ ρεύμα. Επίσης διαφορά λένε υπάρχει και με τις λάμπες οικονομίας. Εγώ τώρα άλλαξα το μισό σπίτι. Θα δείξει.

να σου πω εγω αλλαξα πριν 2 μηνες ολες σχεδον τις λαμπες,μονο 2 στην κρεβατοκαμαρα μου δεν αλλαξα αλλα εκει δεν αναβω σχεδον ποτε φως,το βραδυ λιγο την τηλεοραση αμα θελω κατι αναβω.θα σου πω στον επομενο λογαριασμο αν θα εχω διαφορα!για το νυχτερινο θελει τιποτα προυποθεσεις ή μπορει να κανει οποιοσδηποτε αιτηση?

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κοριτσια καλησπερα...Θελω βοηθεια.Την επομενη Τετατη ειναι τα γεννεθλια του αγοριου μου,χρονιζει.Τι μπορω να κανω που να ειναι ομορφο χωρις πολλα λεφτα?Δεν εχω ιδεα..Απο μπαλονια πχ και τετοια εσεις τι κανατε στα πρωτα γεννεθλια?

lidiaki

lidiaki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Το ειδατε νυφη σκοτωσε την πεθερα της.....ε ρε τι θα της ειχε κανει της κοπελας για να εφτασε σε αυτο το σημειο

https://www.facebook.com/#!/maria.triviza

mamamatina

mamamatina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ευάκι έγραψε:
mamamatina έγραψε:Ναι Ευάκι υπάρχει διαφορά. Ειδικά αν κάνεις τακτική χρήση. Στο λογαριασμό φαίνεται. Εγώ προγραμματίζώ όλα τα πλυντήρια να τα βάζω έτσι. Και τώρα το χειμώνα που έχει και 15.30-17.30 βάζω και το μεσημέρι τον φούρνο. Τώρα θα βάλω ψωμια να ψήσω. Και τον θερμοσίφωνα όποτε τον χρειάζομαι όταν δεν έχει ήλιο. Γενικότερα ότι καίει πολύ ρεύμα. Επίσης διαφορά λένε υπάρχει και με τις λάμπες οικονομίας. Εγώ τώρα άλλαξα το μισό σπίτι. Θα δείξει.

να σου πω εγω αλλαξα πριν 2 μηνες ολες σχεδον τις λαμπες,μονο 2 στην κρεβατοκαμαρα μου δεν αλλαξα αλλα εκει δεν αναβω σχεδον ποτε φως,το βραδυ λιγο την τηλεοραση αμα θελω κατι αναβω.θα σου πω στον επομενο λογαριασμο αν θα εχω διαφορα!για το νυχτερινο θελει τιποτα προυποθεσεις ή μπορει να κανει οποιοσδηποτε αιτηση?

Οποιοσδήποτε νομίζω κάνει αίτηση. Δεν είμαι και απολύτως σίγουρη γιατί επειδή είμαι κάτω από την μάνα μου αυτό προυπήρχε. Απλά με την ένωση του ρεύματος όταν μπήκαμε στο σπίτι ένωσαν κι αυτό.

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
lidiaki έγραψε:Το ειδατε νυφη σκοτωσε την πεθερα της.....ε ρε τι θα της ειχε κανει της κοπελας για να εφτασε σε αυτο το σημειο

Δεν ειμαι εγω.. Razz

TΟΥΡΤΙΤΣΑ

TΟΥΡΤΙΤΣΑ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
manoula_24xr έγραψε:Kαλημερουδια τι κανετεε?Εγω καθομαι,η μανουλα μου,εβαλε μπουγαδα τα μωρουδιακα,σημερα δν εχω πολλες δουλειες,περιμενω να δω αν θα βγει ο αντρας μου απο τη δουλεια,γτ υποτιθεται ειχε αδεια,κι του την εκοψαν,κι τ ειπα δν με νοιαζει,παρ αδεια κ πες οτι ποναω,να παμε να με δει ο γιατρος,κι θελω να παω να παρω ακομα μερικα πραγματακια για το νοσοκομειο,κι ημαστε κομπλε!Δλδ μια ρομπα μ εμεινε,μια πυτζαμα ακομα,μερικα ακομα εσωρουχα,τα καλλυντικα του μωρου,αυτα!
Μπηκα στο μηνα μου πια!  Τι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #21 - Σελίδα 9 215994  Τι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #21 - Σελίδα 9 215994  Τι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #21 - Σελίδα 9 215994  Τι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #21 - Σελίδα 9 215994  Τι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #21 - Σελίδα 9 215994  Τι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #21 - Σελίδα 9 215994  Τι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #21 - Σελίδα 9 215994  Τι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #21 - Σελίδα 9 215994  Τι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #21 - Σελίδα 9 215994  Τι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #21 - Σελίδα 9 215994  Τι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #21 - Σελίδα 9 215994  Τι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #21 - Σελίδα 9 215994  Τι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #21 - Σελίδα 9 215994  Τι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #21 - Σελίδα 9 215994  Τι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #21 - Σελίδα 9 328109  Τι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #21 - Σελίδα 9 328109  Τι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #21 - Σελίδα 9 328109  Τι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #21 - Σελίδα 9 328109  Τι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #21 - Σελίδα 9 328109  Τι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #21 - Σελίδα 9 328109  Τι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #21 - Σελίδα 9 328109  Τι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #21 - Σελίδα 9 328109  Τι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #21 - Σελίδα 9 328109  Τι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #21 - Σελίδα 9 328109  Τι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #21 - Σελίδα 9 328109  Τι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #21 - Σελίδα 9 328109  Τι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #21 - Σελίδα 9 328109  Τι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #21 - Σελίδα 9 328109  Τι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #21 - Σελίδα 9 328109  Τι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #21 - Σελίδα 9 328109  Τι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #21 - Σελίδα 9 328109  Τι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #21 - Σελίδα 9 328109  Τι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #21 - Σελίδα 9 328109  Τι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #21 - Σελίδα 9 328109
με το καλο ποπη,με εναν πονο.

Ευάκι έγραψε:ποπη με το καλο!ολα να πανε καλα!!!
ποτε περασε ο καιρος καλε!αμα ειναι αλλης η εγκυμοσυνη τι γρηγορα περναει ε?η δικη μου μου φαινεται ατελειωτη!!!!!!!
αυτο ειναι γεγονος.και επισης τα ξενα τα παιδια τι γρηγορα μεγαλωνουν.

elenalamprini έγραψε:Καλησπέρα!!!Τι κάνετε?
Αλίκη περαστικά!!
Εμείς μόλις γυρίσαμε απο το παιδίατρο η μικρή έχει γαστρεντερίτιδα!
ωχ,περαστικα.

black beauty έγραψε:αφιερωμενενο στις κοπελες που στο ακουσμα των ποντιακων χτυπαει η καρδια τους πιο δυνατα!






καλη συνεχεια σε ολες!
ευχαριστουμε.

mamamatina

mamamatina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ευάκι έγραψε:
mamamatina έγραψε:Ναι Ευάκι υπάρχει διαφορά. Ειδικά αν κάνεις τακτική χρήση. Στο λογαριασμό φαίνεται. Εγώ προγραμματίζώ όλα τα πλυντήρια να τα βάζω έτσι. Και τώρα το χειμώνα που έχει και 15.30-17.30 βάζω και το μεσημέρι τον φούρνο. Τώρα θα βάλω ψωμια να ψήσω. Και τον θερμοσίφωνα όποτε τον χρειάζομαι όταν δεν έχει ήλιο. Γενικότερα ότι καίει πολύ ρεύμα. Επίσης διαφορά λένε υπάρχει και με τις λάμπες οικονομίας. Εγώ τώρα άλλαξα το μισό σπίτι. Θα δείξει.

να σου πω εγω αλλαξα πριν 2 μηνες ολες σχεδον τις λαμπες,μονο 2 στην κρεβατοκαμαρα μου δεν αλλαξα αλλα εκει δεν αναβω σχεδον ποτε φως,το βραδυ λιγο την τηλεοραση αμα θελω κατι αναβω.θα σου πω στον επομενο λογαριασμο αν θα εχω διαφορα!για το νυχτερινο θελει τιποτα προυποθεσεις ή μπορει να κανει οποιοσδηποτε αιτηση?

Οποιοσδήποτε νομίζω κάνει αίτηση. Δεν είμαι και απολύτως σίγουρη γιατί επειδή είμαι κάτω από την μάνα μου αυτό προυπήρχε. Απλά με την ένωση του ρεύματος όταν μπήκαμε στο σπίτι ένωσαν κι αυτό.

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
tatijana έγραψε:Κοριτσια καλησπερα...Θελω βοηθεια.Την επομενη Τετατη ειναι τα γεννεθλια του αγοριου μου,χρονιζει.Τι μπορω να κανω που να ειναι ομορφο χωρις πολλα λεφτα?Δεν εχω ιδεα..Απο μπαλονια πχ και τετοια εσεις τι κανατε στα πρωτα γεννεθλια?

κοιτα εγω τα πρωτα γενεθλια θα τα κανω πολυ οικογενειακα ...μαρεσει αυτο για τα πρωτα γενθλια! αλλοι θελουν να το μοιραστουν με περισσοτερο κοσμο ...υπαρχουν πραγματακια στο σουπερ αν τα κανεις σπιτι..μετα ειναικαι ο παιδοτοπος μια λυση

κοριτσια κι εγω τελευταια χρισημοποιω το νυχτερινο...Ματινα ποιες ωρες ειναι γνωριζεις σιγουρα? εγω ηξερα το μεσημερι πως ειναι 15:00 με 17:00 και το βραδυ 02:00 με 07:00 ... κανω λαθος?

βανια

βανια
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Λοιπόν Τατιάνα είναι μικρούλης μην νομίζεις ότι ο ίδιος θα καταλάβει πολλά πράγματα . Απο θέμα διακόσμησης εμένα τα γενέθλια του Σταύρου πέφτουν συνήθως απόκριες οπότε στόλιζα το σπίτι με μάσκες πολλά μπαλόνια και τα παιδάκια μασκαρευόντουσαν.
Λοιπόν αρχικά πρέπει να σκεφτείς τη θέμα θα έχει η Τούρτα εμείς είχαμε την πρώτη χρονιά θέμα με το μίκυ μαους τα πάντα όλα είχαν σχέση με αυτό. Στο Τζάμπο πουλάνε κάτι μπαλόνια τα οποία τα φουσκώνεις και τα ενώνεις και φτιάχνεις ήρωες είναι φτηνά περίπου 4 ευρώ αλλά κάνεις μεγάλες φιγούρες μπορείς να πάρεις ένα και να το βάλεις στη είσοδο . Πάρε ένα μεγάλο μπαλόνι και άνοιξε το θέλει 2 άτομα και βάλε μέσα καραμέλες . φούσκωσε το και δέστο πάνω απο την τουρτά κοντά την ώρα που θα σβήσει τα κεράκια το σκας θα δεις τα μικρά θα πάθουν . τι ηλικίες θα είναι οι προσκεκλημένοι ;

TΟΥΡΤΙΤΣΑ

TΟΥΡΤΙΤΣΑ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
tatijana έγραψε:
lidiaki έγραψε:Το ειδατε νυφη σκοτωσε την πεθερα της.....ε ρε τι θα της ειχε κανει της κοπελας για να εφτασε σε αυτο το σημειο

Δεν ειμαι εγω.. Razz
χαχαχαχαχα

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mama katerina έγραψε:
tatijana έγραψε:Κοριτσια καλησπερα...Θελω βοηθεια.Την επομενη Τετατη ειναι τα γεννεθλια του αγοριου μου,χρονιζει.Τι μπορω να κανω που να ειναι ομορφο χωρις πολλα λεφτα?Δεν εχω ιδεα..Απο μπαλονια πχ και τετοια εσεις τι κανατε στα πρωτα γεννεθλια?

κοιτα εγω τα πρωτα γενεθλια θα τα κανω πολυ οικογενειακα ...μαρεσει αυτο για τα πρωτα γενθλια! αλλοι θελουν να το μοιραστουν με περισσοτερο κοσμο ...υπαρχουν πραγματακια στο σουπερ αν τα κανεις σπιτι..μετα ειναικαι ο παιδοτοπος μια λυση

κοριτσια κι εγω τελευταια χρισημοποιω το νυχτερινο...Ματινα ποιες ωρες ειναι γνωριζεις σιγουρα? εγω ηξερα το μεσημερι πως ειναι 15:00 με 17:00 και το βραδυ 02:00 με 07:00 ... κανω λαθος?

Και μενα οικογενειακα θα γινει,αν κ δε θα ερθουν τα αδερφακια μου απο Αθηνα αλλα δε περιαζει,και πολυ λιγα ατομα με νινακια..Αλλα σαν στολισμο δε ξερω δε μου ερχεται κατι περαν των μπαλονιων...

mamamatina

mamamatina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Τάτι μου, επειδή ακριβώς είναι τα πρώτα του, δεν θα θυμάται και πολλά. Οπότε με μια τουρτίτσα και κάνα παιχνιδάκι για την ηλικία του είσαι εντάξει πιστεύω.

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
βανια έγραψε:Λοιπόν Τατιάνα είναι μικρούλης μην νομίζεις ότι ο ίδιος θα καταλάβει πολλά πράγματα . Απο θέμα διακόσμησης εμένα τα γενέθλια του Σταύρου πέφτουν συνήθως απόκριες οπότε στόλιζα το σπίτι με μάσκες πολλά μπαλόνια και τα παιδάκια μασκαρευόντουσαν.
Λοιπόν αρχικά πρέπει να σκεφτείς τη θέμα θα έχει η Τούρτα εμείς είχαμε την πρώτη χρονιά θέμα με το μίκυ μαους τα πάντα όλα είχαν σχέση με αυτό. Στο Τζάμπο πουλάνε κάτι μπαλόνια τα οποία τα φουσκώνεις και τα ενώνεις και φτιάχνεις ήρωες είναι φτηνά περίπου 4 ευρώ αλλά κάνεις μεγάλες φιγούρες μπορείς να πάρεις ένα και να το βάλεις στη είσοδο . Πάρε ένα μεγάλο μπαλόνι και άνοιξε το θέλει 2 άτομα και βάλε μέσα καραμέλες . φούσκωσε το και δέστο πάνω απο την τουρτά κοντά την ώρα που θα σβήσει τα κεράκια το σκας θα δεις τα μικρά θα πάθουν . τι ηλικίες θα είναι οι προσκεκλημένοι ;

Οι ηλικιες θα ειναι απο 14 μηνων μεχρι 10 ετων...γυρω στα 7 παιδακια θα ειναι.Ευχαριστω Βανια μου...Θα παω με τον Νικ το απογευμα να δουμε τι θεμα θα εχει η τουρτα..

mamamatina

mamamatina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mama katerina έγραψε:
tatijana έγραψε:Κοριτσια καλησπερα...Θελω βοηθεια.Την επομενη Τετατη ειναι τα γεννεθλια του αγοριου μου,χρονιζει.Τι μπορω να κανω που να ειναι ομορφο χωρις πολλα λεφτα?Δεν εχω ιδεα..Απο μπαλονια πχ και τετοια εσεις τι κανατε στα πρωτα γεννεθλια?

κοιτα εγω τα πρωτα γενεθλια θα τα κανω πολυ οικογενειακα ...μαρεσει αυτο για τα πρωτα γενθλια! αλλοι θελουν να το μοιραστουν με περισσοτερο κοσμο ...υπαρχουν πραγματακια στο σουπερ αν τα κανεις σπιτι..μετα ειναικαι ο παιδοτοπος μια λυση

κοριτσια κι εγω τελευταια χρισημοποιω το νυχτερινο...Ματινα ποιες ωρες ειναι γνωριζεις σιγουρα? εγω ηξερα το μεσημερι πως ειναι 15:00 με 17:00 και το βραδυ 02:00 με 07:00 ... κανω λαθος?

Κατερινιώ τώρα τα διάβασα όλα! καθότι ήρθαν οι ταλιμπάν μου!. Έλεγξα τον λογαριασμό που έγραφε τις ώρες από 1 Νοεμβρίου. Είναι 15,30-17,30 και 02,00-8,00.

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κοριτσια ξερετε γυναικολογο στην Βαρκιζα η τη γυρω περιοχη; Η katerinaida μετα απο αποξεση χρειαζεται νεο γιατρο!!!

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mamamatina έγραψε:
mama katerina έγραψε:
tatijana έγραψε:Κοριτσια καλησπερα...Θελω βοηθεια.Την επομενη Τετατη ειναι τα γεννεθλια του αγοριου μου,χρονιζει.Τι μπορω να κανω που να ειναι ομορφο χωρις πολλα λεφτα?Δεν εχω ιδεα..Απο μπαλονια πχ και τετοια εσεις τι κανατε στα πρωτα γεννεθλια?

κοιτα εγω τα πρωτα γενεθλια θα τα κανω πολυ οικογενειακα ...μαρεσει αυτο για τα πρωτα γενθλια! αλλοι θελουν να το μοιραστουν με περισσοτερο κοσμο ...υπαρχουν πραγματακια στο σουπερ αν τα κανεις σπιτι..μετα ειναικαι ο παιδοτοπος μια λυση

κοριτσια κι εγω τελευταια χρισημοποιω το νυχτερινο...Ματινα ποιες ωρες ειναι γνωριζεις σιγουρα? εγω ηξερα το μεσημερι πως ειναι 15:00 με 17:00 και το βραδυ 02:00 με 07:00 ... κανω λαθος?

Κατερινιώ τώρα τα διάβασα όλα! καθότι ήρθαν οι ταλιμπάν μου!. Έλεγξα τον λογαριασμό που έγραφε τις ώρες από 1 Νοεμβρίου. Είναι 15,30-17,30 και 02,00-8,00.

ευχαριστω Ματινακι μου!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 9 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 24 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις