Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
58 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 58 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 26 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 13 από 40]

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλησπερα!!!εδω βρεχει κι εγω πρεπει να παω στην αγορα.............. [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ioanna85 έγραψε:Λιτσα πηρες κατι να σε αφησει; Εμενα πια δε με πιανουν ολα τα φαρμακα. Εχω αφορητους πόνους καθε φορα!!

μονο ντεπον εχω γμτ...αλλα δεν με βοηθανε ουτε τα παναντολ...μιλαμε θα σπασει το κεφαλι μου κ δεν μπορω να ξαπλωσω εχω τα μικρα πανω μου!

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Και στην Πάτρα ειναι πολύ ασχημος ο καιρός....

Λίτσα στις ημικρανίες το ιδανικό ειναι σκοταδι, ηρεμια και ξαπλά. Αλλα στην περιπτωση σου δεν ειναι δυνατον. Μια φιλη μου παιρνει νουροφεν και την αφηνει. Αν παρεις αναβράζων ντεπον; Δρα πιο γρηγορα.

marinaki <3 <3


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΓΕΙΑ ΣΑΣ!!ΣΗΜΕΡΑ ΠΗΓΑ ΣΤΗΝ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟ ΜΟΥ ΕΙΔΑΜΕ ΤΟΝ ΜΠΕΜΠΗ ΜΟΥ  Τι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #21 - Σελίδα 13 215994  Τι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #21 - Σελίδα 13 215994  Τι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #21 - Σελίδα 13 215994  Τι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #21 - Σελίδα 13 215994  Τι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #21 - Σελίδα 13 215994 ΗΤΑΝ ΜΕ ΤΟ ΚΕΦΑΛΗ ΠΡΟΣ ΤΑ ΚΑΤΩ ΤΟ ΖΟΥΖΟΥΝΗ ΜΟΥ,,Κ ΕΙΝΑΙ 1834γρ ΜΕΓΑΛΩΣΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΜΟΥ....  Τι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #21 - Σελίδα 13 215994  Τι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #21 - Σελίδα 13 215994  Τι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #21 - Σελίδα 13 215994  Τι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #21 - Σελίδα 13 215994 ΜΑΣ ΕΙΔΕ Κ ΚΑΡΔΙΟΛΟΓΟΣ ΑΛΛΑ ΤΠΤ ΙΔΙΕΤΕΡΩ ΜΟΝΟ ΟΤΙ ΜΠΩΡΕΙ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΟΥΜΕ ΜΕ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΠΩΣ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΠΦΦΦ Sad Sad ΘΑ ΔΟΥΜΕ ΠΩΣ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟΝ ΑΛΛΟ ΜΗΝΑ

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ioanna85 έγραψε:Και στην Πάτρα ειναι πολύ ασχημος ο καιρός....

Λίτσα στις ημικρανίες το ιδανικό ειναι σκοταδι, ηρεμια και ξαπλά. Αλλα στην περιπτωση σου δεν ειναι δυνατον. Μια φιλη μου παιρνει νουροφεν και την αφηνει. Αν παρεις αναβράζων ντεπον; Δρα πιο γρηγορα.

Νουροφεν?
Μονο ντεπον εχω εδω δυστυχως κ δεν μπορω να στρθω μεχρι το φαρμακειο...ολα καλα αρκει να μην μιλαω..κ αντε να το καταλαβουν τα μικρα αυτο.
Εσυ ετσι τις αντιμετωπιζεις?

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
kira έγραψε:

Νατασσα μου ευχαριστω....


Άχου το μωρέ! Άντε, καλά τρεχάματα!
[/quote]

Ευχαριστουμε Χελεν μου!!!


Ευάκι έγραψε:εν τω μεταξυ εγω διαβαζω στην τατιανα -εκανε ζαπινγκ η κορη μου και στα πεταχτα ειδα τον τιτλο- "νυφη μαχαιρωσε την πεθερα με 20 μαχαιριες" και να λεει η τατιανα "πωπω ασυλλυπτο!δε το χωραει ο νους!πρωτογνωρο!" και λεω μεσα μου καλα μωρη εισαι ηλιθια????καθε ελληνιδα νυφη ευχεται να μπορουσε να εχει μαχαιρωσει την πεθερα!θα μας τρελανεις???εγω προσωπικα μετα απο κατι ατακες του στυλ "εισαι η κορη που ποτε δεν ειχα" μετα απο ολες τις παπαριες που μου εχει κανει φανταζομαι να την μαχαιρωνω να την μεταφερω οριακα στο νοσοκομειο για να σωθει και να την ξαναμαχαιρωσω σε καποια αδεια της φυλακης!!!!!!!!!!!χοχοχοχοχοχο Rolling Eyes

Μαζι σου κι εγω το ξερεις..

Χθες κοιμηθηκε μαζι μας ο Νικολας.Ειπε οτι του αρεσει πολυ το σπιτακι ετσι οπως το εφτιαξα και οτι ειναι κ ζεστο και χουχουλιαρικο.Σημερα δε νομιζω οτι θα ερθει...Σκατα καιρος και λενε απο αυριο θα χειροτερεψει ε???

mamavivo

mamavivo
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
litsakos έγραψε:
ioanna85 έγραψε:Και στην Πάτρα ειναι πολύ ασχημος ο καιρός....

Λίτσα στις ημικρανίες το ιδανικό ειναι σκοταδι, ηρεμια και ξαπλά. Αλλα στην περιπτωση σου δεν ειναι δυνατον. Μια φιλη μου παιρνει νουροφεν και την αφηνει. Αν παρεις αναβράζων ντεπον; Δρα πιο γρηγορα.

Νουροφεν?
Μονο ντεπον εχω εδω δυστυχως κ δεν μπορω να στρθω μεχρι το φαρμακειο...ολα καλα αρκει να μην μιλαω..κ αντε να το καταλαβουν τα μικρα αυτο.
Εσυ ετσι τις αντιμετωπιζεις?
ο αντρας μου που υποφερει ,παιρνει κατι αναβραζων θα τα δω και θα σου πω και παει στο δωματιο και ξαπλωνει...πολυ καλο του κανουν και οι παγομασκες που βαζει ...δεν θυμαμαι πως λεγονται αχαχαχα.τον ανακουφιζουν .

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
litsakos έγραψε:
ioanna85 έγραψε:Και στην Πάτρα ειναι πολύ ασχημος ο καιρός....

Λίτσα στις ημικρανίες το ιδανικό ειναι σκοταδι, ηρεμια και ξαπλά. Αλλα στην περιπτωση σου δεν ειναι δυνατον. Μια φιλη μου παιρνει νουροφεν και την αφηνει. Αν παρεις αναβράζων ντεπον; Δρα πιο γρηγορα.

Νουροφεν?
Μονο ντεπον εχω εδω δυστυχως κ δεν μπορω να στρθω μεχρι το φαρμακειο...ολα καλα αρκει να μην μιλαω..κ αντε να το καταλαβουν τα μικρα αυτο.
Εσυ ετσι τις αντιμετωπιζεις?

Νουροφεν για τις ημικρανιες εχω ακουσει κι εγω οτι ειναι σουπερ Λιτσακι!!!

stefaniandreas

stefaniandreas
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
tatijana έγραψε:
kira έγραψε:

Νατασσα μου ευχαριστω....


Άχου το μωρέ! Άντε, καλά τρεχάματα!

Ευχαριστουμε Χελεν μου!!!


Ευάκι έγραψε:εν τω μεταξυ εγω διαβαζω στην τατιανα -εκανε ζαπινγκ η κορη μου και στα πεταχτα ειδα τον τιτλο- "νυφη μαχαιρωσε την πεθερα με 20 μαχαιριες" και να λεει η τατιανα "πωπω ασυλλυπτο!δε το χωραει ο νους!πρωτογνωρο!" και λεω μεσα μου καλα μωρη εισαι ηλιθια????καθε ελληνιδα νυφη ευχεται να μπορουσε να εχει μαχαιρωσει την πεθερα!θα μας τρελανεις???εγω προσωπικα μετα απο κατι ατακες του στυλ "εισαι η κορη που ποτε δεν ειχα" μετα απο ολες τις παπαριες που μου εχει κανει φανταζομαι να την μαχαιρωνω να την μεταφερω οριακα στο νοσοκομειο για να σωθει και να την ξαναμαχαιρωσω σε καποια αδεια της φυλακης!!!!!!!!!!!χοχοχοχοχοχο Rolling Eyes

Μαζι σου κι εγω το ξερεις..

Χθες κοιμηθηκε μαζι μας ο Νικολας.Ειπε οτι του αρεσει πολυ το σπιτακι ετσι οπως το εφτιαξα και οτι ειναι κ ζεστο και χουχουλιαρικο.Σημερα δε νομιζω οτι θα ερθει...Σκατα καιρος και λενε απο αυριο θα χειροτερεψει ε???
[/quote]
σημερα να ερθει που ο καιρος προσφερεται για χουχουλιασμα!!!
να δεις που ολο αυτο μονο καλο θα σας κανει!!!!!!!

http://stefxon@gmail.com

mamavivo

mamavivo
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
stefaniandreas έγραψε:
tatijana έγραψε:
kira έγραψε:

Νατασσα μου ευχαριστω....


Άχου το μωρέ! Άντε, καλά τρεχάματα!

Ευχαριστουμε Χελεν μου!!!


Ευάκι έγραψε:εν τω μεταξυ εγω διαβαζω στην τατιανα -εκανε ζαπινγκ η κορη μου και στα πεταχτα ειδα τον τιτλο- "νυφη μαχαιρωσε την πεθερα με 20 μαχαιριες" και να λεει η τατιανα "πωπω ασυλλυπτο!δε το χωραει ο νους!πρωτογνωρο!" και λεω μεσα μου καλα μωρη εισαι ηλιθια????καθε ελληνιδα νυφη ευχεται να μπορουσε να εχει μαχαιρωσει την πεθερα!θα μας τρελανεις???εγω προσωπικα μετα απο κατι ατακες του στυλ "εισαι η κορη που ποτε δεν ειχα" μετα απο ολες τις παπαριες που μου εχει κανει φανταζομαι να την μαχαιρωνω να την μεταφερω οριακα στο νοσοκομειο για να σωθει και να την ξαναμαχαιρωσω σε καποια αδεια της φυλακης!!!!!!!!!!!χοχοχοχοχοχο Rolling Eyes

Μαζι σου κι εγω το ξερεις..

Χθες κοιμηθηκε μαζι μας ο Νικολας.Ειπε οτι του αρεσει πολυ το σπιτακι ετσι οπως το εφτιαξα και οτι ειναι κ ζεστο και χουχουλιαρικο.Σημερα δε νομιζω οτι θα ερθει...Σκατα καιρος και λενε απο αυριο θα χειροτερεψει ε???
σημερα να ερθει που ο καιρος προσφερεται για χουχουλιασμα!!!
να δεις που ολο αυτο μονο καλο θα σας κανει!!!!!!![/quote]
τατιανακι αντε μπραβο...αγαλι αγαλι ο νικ ... Very Happy Very Happy Very Happy

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Λιτσα βοηθα πολύ το σκοταδι και η ησυχια. Εγω; Αν με πιασουν δεν κανει τιποτα κανενα χαπι. Κραταει 3 μερες, κάνει τον κυκλο του και μετα σταματα. Πήγα στον γιατρό και μου εδωσε κατι χαπια μιγκραλιν αλλα τιποτα!!!

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mamavivo έγραψε:

σημερα να ερθει που ο καιρος προσφερεται για χουχουλιασμα!!!
να δεις που ολο αυτο μονο καλο θα σας κανει!!!!!!!
τατιανακι αντε μπραβο...αγαλι αγαλι ο νικ ... Very Happy Very Happy Very Happy

Χαχαχαχα...Ασ'τον σιγα σιγα θα ερθει.. Razz

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
stefaniandreas έγραψε:

http://www.eopyy.gov.gr/MedSupplier/Index
δες εδω

σε ευχαριστω πολυυυ!  Τι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #21 - Σελίδα 13 417472
απ'οτι ειδα δεν εχει παιδιατρους ... παντως ο γιατρος μας μας εγραψε κανονικα τα φαρμακα σημερα και θα γραφει και τα εμβολια! κατι ειναι και αυτο... εδωσε στη μικρη aerolin μασκα ...αυτο το παιδι δεν καταλαβαινω ποτε δεν ειναι καλα..μα δεν εχει ουτε μυξα ουτε τιποτα.. scratch

Nena έγραψε:
bell έγραψε:
Nena έγραψε:Εφτιαξα και το fudge που ειχε γραψει προ ημερων η Ευγενία, και ενα εχω να πω: ΚΟΛΑΣΗ. Σοκολατομπούκωμα!! Ελεος!!!

Μπορούμε να έχουμε και μεις τη συνταγή παρακαλώ;;

200γρ κουβερτουρα
200ml ζαχαρουχο
2 κουταλιες βουτυρο
ελαχιστο αλατι
μιση κουπα φυστικια αιγινης (ή οτι άλλο θελουμε να αναμειξουμε)

Λιώνουμε τη σοκολατα σε μπαιν μαρι, προσθετουμε το βουτυρο, το γαλα, το αλατι κ ανακατευουμε. Προσθέτουμε τα φυστίκια ανακατεύοντας. ριχνουμε το μείγμα σε ταψάκι που εχουμε στρώσει με αντικολλητικο χαρτι και αφήνουμε να κρυωσει.

ΣΛΟΥΡΠ!!!!!

ω ρε μανα μου τι εχει να γινει!!!!!! afro

stefaniandreas

stefaniandreas
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
mama katerina έγραψε:
stefaniandreas έγραψε:

http://www.eopyy.gov.gr/MedSupplier/Index
δες εδω

σε ευχαριστω πολυυυ!  Τι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #21 - Σελίδα 13 417472
απ'οτι ειδα δεν εχει παιδιατρους ... παντως ο γιατρος μας μας εγραψε κανονικα τα φαρμακα σημερα και θα γραφει και τα εμβολια! κατι ειναι και αυτο... εδωσε στη μικρη aerolin μασκα ...αυτο το παιδι δεν καταλαβαινω ποτε δεν ειναι καλα..μα δεν εχει ουτε μυξα ουτε τιποτα.. scratch

Nena έγραψε:
bell έγραψε:
Nena έγραψε:Εφτιαξα και το fudge που ειχε γραψει προ ημερων η Ευγενία, και ενα εχω να πω: ΚΟΛΑΣΗ. Σοκολατομπούκωμα!! Ελεος!!!

Μπορούμε να έχουμε και μεις τη συνταγή παρακαλώ;;

200γρ κουβερτουρα
200ml ζαχαρουχο
2 κουταλιες βουτυρο
ελαχιστο αλατι
μιση κουπα φυστικια αιγινης (ή οτι άλλο θελουμε να αναμειξουμε)

Λιώνουμε τη σοκολατα σε μπαιν μαρι, προσθετουμε το βουτυρο, το γαλα, το αλατι κ ανακατευουμε. Προσθέτουμε τα φυστίκια ανακατεύοντας. ριχνουμε το μείγμα σε ταψάκι που εχουμε στρώσει με αντικολλητικο χαρτι και αφήνουμε να κρυωσει.

ΣΛΟΥΡΠ!!!!!

ω ρε μανα μου τι εχει να γινει!!!!!! afro
σιγουρη εισαι γιατι εγω απο αυτη τη σελιδα βρηκα τον δικο μου.αλλα εχει κανενα 5 μηνο

http://stefxon@gmail.com

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
stefaniandreas έγραψε:
σιγουρη εισαι γιατι εγω απο αυτη τη σελιδα βρηκα τον δικο μου.αλλα εχει κανενα 5 μηνο

εβαλα την περιοχη μου και δεν βγαζει παιδιατρους..μονο παθολογο ρευματολογο και καποιες αλλες ειδικοτητες

mama rias

mama rias
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
mama katerina έγραψε:
stefaniandreas έγραψε:
σιγουρη εισαι γιατι εγω απο αυτη τη σελιδα βρηκα τον δικο μου.αλλα εχει κανενα 5 μηνο

εβαλα την περιοχη μου και δεν βγαζει παιδιατρους..μονο παθολογο ρευματολογο και καποιες αλλες ειδικοτητες

Κουμπι τι ωρα θα ερθετε ;;

elena25


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Γεια σας κόρες. Τι κάνετε; Εγώ ψιλοχάλια... Έχω χάλια διάθεση. Χθες που μιλήσαμε και αποφασίσαμε τι θα κάνουμε από εδώ και πέρα ήταν όλα καλά. Σήμερα με έχει πιάσει μια μελαγχολία άλλο πράγμα... Όλο στον Τάσο ξεσπάω...

Προχθές έφτιαξα το σουφλέ της Κατερίνας και ήταν σούπερ. Κατερινάκι [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] .

Νένα και Λιτς περαστικά σας!

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mamavivo έγραψε:
litsakos έγραψε:
ioanna85 έγραψε:Και στην Πάτρα ειναι πολύ ασχημος ο καιρός....

Λίτσα στις ημικρανίες το ιδανικό ειναι σκοταδι, ηρεμια και ξαπλά. Αλλα στην περιπτωση σου δεν ειναι δυνατον. Μια φιλη μου παιρνει νουροφεν και την αφηνει. Αν παρεις αναβράζων ντεπον; Δρα πιο γρηγορα.

Νουροφεν?
Μονο ντεπον εχω εδω δυστυχως κ δεν μπορω να στρθω μεχρι το φαρμακειο...ολα καλα αρκει να μην μιλαω..κ αντε να το καταλαβουν τα μικρα αυτο.
Εσυ ετσι τις αντιμετωπιζεις?
ο αντρας μου που υποφερει ,παιρνει κατι αναβραζων θα τα δω και θα σου πω και παει στο δωματιο και ξαπλωνει...πολυ καλο του κανουν και οι παγομασκες που βαζει ...δεν θυμαμαι πως λεγονται αχαχαχα.τον ανακουφιζουν .

tatijana έγραψε:
litsakos έγραψε:
ioanna85 έγραψε:Και στην Πάτρα ειναι πολύ ασχημος ο καιρός....

Λίτσα στις ημικρανίες το ιδανικό ειναι σκοταδι, ηρεμια και ξαπλά. Αλλα στην περιπτωση σου δεν ειναι δυνατον. Μια φιλη μου παιρνει νουροφεν και την αφηνει. Αν παρεις αναβράζων ντεπον; Δρα πιο γρηγορα.

Νουροφεν?
Μονο ντεπον εχω εδω δυστυχως κ δεν μπορω να στρθω μεχρι το φαρμακειο...ολα καλα αρκει να μην μιλαω..κ αντε να το καταλαβουν τα μικρα αυτο.
Εσυ ετσι τις αντιμετωπιζεις?

Νουροφεν για τις ημικρανιες εχω ακουσει κι εγω οτι ειναι σουπερ Λιτσακι!!!

ioanna85 έγραψε:Λιτσα βοηθα πολύ το σκοταδι και η ησυχια. Εγω; Αν με πιασουν δεν κανει τιποτα κανενα χαπι. Κραταει 3 μερες, κάνει τον κυκλο του και μετα σταματα. Πήγα στον γιατρό και μου εδωσε κατι χαπια μιγκραλιν αλλα τιποτα!!!

Λοιπον εστειλα τον πατερα μου να παρει νουροφεν,ντεπον κ παναντολ αναβραζον....θα τα καταπιω ολα μαζι.
ioanna85 τοσο περιπου κραταει, εκει λες ποσο πολυτιμη θα ηταν μια νταντα  Τι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #21 - Σελίδα 13 534787

black beauty

black beauty
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ειναι μεχρι να συνηθισεις την ζωη εκει πιστευω!Να βρεις παρεες κτλ κτλ


φαε μια σοκολατιτσα για να τα ξεχασεις ολα!


Μην κανεις παντως το λαθος να κατηγορεις τον αντρα σου για αυτην σας την επιλογη,ειμαι σιγουρη εγινε για το καλο και κοινο σας μελλον!Μπαινε εδω μεσα να τα λες,να μην ξεσπας σε αυτον Wink

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
elena25 έγραψε:Γεια σας κόρες. Τι κάνετε; Εγώ ψιλοχάλια... Έχω χάλια διάθεση. Χθες που μιλήσαμε και αποφασίσαμε τι θα κάνουμε από εδώ και πέρα ήταν όλα καλά. Σήμερα με έχει πιάσει μια μελαγχολία άλλο πράγμα... Όλο στον Τάσο ξεσπάω...

Προχθές έφτιαξα το σουφλέ της Κατερίνας και ήταν σούπερ. Κατερινάκι [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] .

Νένα και Λιτς περαστικά σας!

Γιατι ρε κοριτσουδι???Τι αλλαξε?

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!



Έχω πολύ θυμό
Βράζω θα εκραγώ
Θέλω ν' αλλάξω Γη
Δεν είμαι εγώ για εδώ
Ψυχή μου δεν μπορώ
Χάνω τον εαυτό μου
Θέλω να ζήσω εδώ
Στον κόσμο το δικό μου
Μες στα σκοτάδια, τυραννιέμαι τα βράδια
Λίγο όνειρο να ονειρευτώ
Θέλει κουράγιο, που και που και τρισάγιο
Να ξυπνάω χωρίς ένα σκοπό
Χρήμα να έχεις κι όλα τ' άλλα τ' αντέχεις
Μη μιλάς για αγάπη δεν μπορώ
Ό,τι κι αν κάνω, το πληρώνω, το χάνω
Να αλλάξω τον κόσμο προσπαθώ... Mad Mad Mad Mad Mad Sad Sad Sad Sad Sad




elena25


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Δεν άλλαξε κάτι Τατ, ξέρω πως αυτή είναι η καλύτερη επιλογή τώρα, δεν γίνεται κάτι άλλο.. Απλά αρχίζω και συνειδητοποιώ τις καταστάσεις σιγά σιγά.

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
elena25 έγραψε:Γεια σας κόρες. Τι κάνετε; Εγώ ψιλοχάλια... Έχω χάλια διάθεση. Χθες που μιλήσαμε και αποφασίσαμε τι θα κάνουμε από εδώ και πέρα ήταν όλα καλά. Σήμερα με έχει πιάσει μια μελαγχολία άλλο πράγμα... Όλο στον Τάσο ξεσπάω...

Προχθές έφτιαξα το σουφλέ της Κατερίνας και ήταν σούπερ. Κατερινάκι [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] .

Νένα και Λιτς περαστικά σας!

εχω χασει επεισοδια? θα μεινετε εκει τελικα Ελενα? ενταξει ρε συ ολα καλα με τον αντρα σου μαζι ολα θα τα καταφερετε οπως θελετε! αλλα να ξερεις κλαιω λιγο Sad Sad

κουμπι εμεις τα ειπαμε στο τηλ  Τι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #21 - Σελίδα 13 417472

manoula_24xr

manoula_24xr
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εγραψα κι δν ξερω π πηγε..
ςΕλεγα οτι σκεφτομαι οτιθελω μια μακαροναδα με φιογκακια καμποναρα...Κι να σημειωσω οτι δν μαρεσει η καρμποναρα κι γενικως η κρεμα η αλμυρη τυπου μπεσαμελ.... Mad Mad Mad Mad Mad


Αλλα τωρα θελω...


Κι επισης ανησυχω γτ ναοιξε η ορεξη μου...

Εφαγα για πρωινο στις 12μιση,μισο πανινακι με τυρι γαλοπουλα βουτυρο,2φρυγανιες με βουτυρο κ μελι κι εναμιση ποτηρι φρεσκο χυμο πορτοκαλι κι λιγο κρεμα βανιλιας,κι μετα στις 3μιση φασολαδα κι 4 μανταρινια.

Κι τωρα πειναωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω

TΟΥΡΤΙΤΣΑ

TΟΥΡΤΙΤΣΑ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
γεια σας βρε κοριτσια,τι κανετε?μια ωρα διαβαζα αυτα που εγραψαν στο θεμα με τους αλλοδαπους,τα ματια μου πονεσαν.μα καλα ποσα γραφουν την ημερα,δουλειες δεν κανουν φαγητο δεν κανουν Razz ουφ.αντε τωρα παω να διαβασω και εδω.

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 13 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 26 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις