Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
97 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 97 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 27 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 14 από 40]

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
elena25 έγραψε:Δεν άλλαξε κάτι Τατ, ξέρω πως αυτή είναι η καλύτερη επιλογή τώρα, δεν γίνεται κάτι άλλο.. Απλά αρχίζω και συνειδητοποιώ τις καταστάσεις σιγά σιγά.

Μην αφησεις την ψυχολογια σου τωρα να πεσει επειδη θα μεινετε Καβαλα,ειναι προς το καλυτερο,ναι δεν ειναι Αθηνα,αλλα σιγα σιγα θα σου αρεσει εκει αμα και οικονομικα πατε καλυτερα...Βρες κατι να απασχοληθεις εκει..Υπομονη κ κουραγιο...Η ζωη μας τα φερνει πολλες φορες αλλιως αλλα κατα βαθος ειναι για καλο μας..

Nena

Nena
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
elena25 έγραψε:Δεν άλλαξε κάτι Τατ, ξέρω πως αυτή είναι η καλύτερη επιλογή τώρα, δεν γίνεται κάτι άλλο.. Απλά αρχίζω και συνειδητοποιώ τις καταστάσεις σιγά σιγά.
Ελενα, να δεις οτι απο μεθαυριο, και μετα τη συναντηση μας δεν θα θες να φυγεις! Smile Smile Smile

elena25


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
tatijana έγραψε:

Μην αφησεις την ψυχολογια σου τωρα να πεσει επειδη θα μεινετε Καβαλα,ειναι προς το καλυτερο,ναι δεν ειναι Αθηνα,αλλα σιγα σιγα θα σου αρεσει εκει αμα και οικονομικα πατε καλυτερα...Βρες κατι να απασχοληθεις εκει..Υπομονη κ κουραγιο...Η ζωη μας τα φερνει πολλες φορες αλλιως αλλα κατα βαθος ειναι για καλο μας..


Μακάρι να μέναμε Καβάλα ρε συ. Στο χωριό θα μείνουμε για κάποιο διάστημα.

Κατερινιώ, δεν ξέρεις πώς κρατιέμαι για να μην πατήσω κι εγώ τα κλάματα. Ελπίζω να συνέλθω σύντομα.

Anyway, μη σας ζαλίζω. Θα συνεχίσω να φρίττω με αυτά που διαβάζω στο άλλο θέμα..

elena25


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Nena έγραψε:
Ελενα, να δεις οτι απο μεθαυριο, και μετα τη συναντηση μας δεν θα θες να φυγεις! Smile Smile Smile


Χαχαχαχα! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Nena

Nena
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
elena25 έγραψε:
Nena έγραψε:
Ελενα, να δεις οτι απο μεθαυριο, και μετα τη συναντηση μας δεν θα θες να φυγεις! Smile Smile Smile


Χαχαχαχα! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
Ελενα οδηγεις???

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Eλενα θα σου πω αυτο που ειπαν και τα κοριτσια παραπάνω. Μην στεναχωριεσαι. Οι δικοι μου δεν μενουν Πάτρα και εγω ειμαι εδω με τον αντρα μου και την δικη του οικογενεια. Πιστευω πως αν εκει που πας εχεις θετική σταση θα γινει γρηγορα και δικός σου τοπος. Ολα ειναι στο μυαλό μας. Ασε που οταν φυγεις απο την Αθηνα θα νοιωθεις πιο ηρεμη γιατι στην Καβαλα θα εχουν σαφώς άλλους ρυθμούς ζωης. Και αφου θα ανασάνετε στα οικονομικα θα ζειτε ακομα καλυτερα. Οπως ειπε και η Τατιανα βρες κατι να απασχοληθείς και ουτε που θα το καταλαβεις πως θα περναει ο καιρός...

elena25


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Nena έγραψε:
Ελενα οδηγεις???


Όχι, γιατί;

Ιωάννα μου, δεν έχω πρόβλημα με την Καβάλα, πραγματικά. Μου αρέσει πολύ σαν πόλη. Απλά θα πρέπει να αλλάξω τρόπο ζωής για ένα διάστημα. Όσο καλά και να τα πηγαίνω με τα πεθερικά μου, μου είναι δύσκολη η συμβίωση. Δε με νοιάζει να είμαι κοντά στους δικούς μου, το αντίθετο μάλιστα! Χαχαχα! Με τον άντρα μου ήθελα να είμαι και να μας είχαν έρθει λίγο καλύτερα τα πράγματα, αυτό μόνο. Με έχει πάρει από κάτω αλλά θα μου περάσει, πού θα πάει!

Lilliput

Lilliput
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αγχώνομαι πολύ..  Τι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #21 - Σελίδα 14 585182  Τι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #21 - Σελίδα 14 585182

TΟΥΡΤΙΤΣΑ

TΟΥΡΤΙΤΣΑ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κοριτσια στην πιτσα δεν ηυαν η βερα,την φαγαμε και δεν την βρηκαμε.στο μπανιο δεν ειναιστον νεροχυτη δεν ειναι,το μονο που φοβαμαι μην την πηρε το μικρο και την πεταξε στα παιχνιδια.και αντε ψαχνε τωρα να την βρεις.πρεπι να τα αδειασω ολα.

νενα περαστικα σε ολους.ολοι μαζι και εσεις?

λιτσα περαστικα,ελπιζω να εισαι καλυτερα.ο αντρας μου εδωσε σε μια γνωστη μας κατι στρατιωτικα χαπια για τον πονοκεφαλο και της περασε αμεσως.

ρε ελενα η καβαλα ειναι ωραια μην κανεις ετσι.εχεις κα τα κοριτσια για παρεα,συγγενεις,του αντρα σου αλλα δεν εισαι τελειως μονη σου.και τωρα που ηρθες στα βορεια να καποια στιγμη κανετε καμια εκδρομουλα προς τα εδω πες μου να βρεθουμε.ολα καλα.

Ada

Ada
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Να πεταχτώ κι εγώ σαν σφήνα να πω ότι η Καβάλα είναι από τις ωραιότερες πόλεις κ έχει πολύ καλούς ανθρώπους!

Έχω γυρίσει αρκετά την Ελλάδα κ μου χει μείνει αξέχαστη!!

Όσο για την αλλαγή από πόλη σε χωριό είναι αρκετά δύσκολη στην αρχή, σε καταλαβαίνω.Πρέπει να ρίξεις τους ρυθμούς σου αρκετά, άλλο πόσο αν έμενες Αθήνα.

Εγώ όταν είχα πρωτοπάει σε χωριό όλοι με ρωτούσαν "Γιατί τρέχεις κοπελιά?Ποιος σε κυνηγάει??"
Ενώ εγώ απλά περπατούσα!! Laughing Laughing

Nena

Nena
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Θα ηταν ενας τροπος να ξεσκασεις αν οδηγουσες. Να ξεφυγεις απο το χωριο. Δεν εχω ερθει ποτε προς τα εκει - εμεις των ανατολικων περιοχών σας σνομπάρουμε εσας τους δυτικους.. Razz Razz

Θα τα πουμε και μεθαυριο. Ειναι δυσκολη η προσαρμογη, ακομα και σε ένα παραδεισιο μέρος που λέγεται Νομος Καβάλας.  Τι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #21 - Σελίδα 14 417472  Τι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #21 - Σελίδα 14 417472

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Γιωργια μην την καταπιει μονο!

Ελενα καθε εμποδιο για καλο να λες. Ολοι κατι θυσιαζουμε αυτους τους καιρους. Εμεις δε μετακομιζουμε αλλα μετακομισα μονιμα στο σπιτι εγω μιας και ειμαι ανεργη. Με τον καιρο θα το βρεις το κουραγιο.

stefanakos

stefanakos
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλησπερα σας διαβαζω την κορη μου και πινω καφε τωρα ξεμπερδεψα απο κατι δουλειες που ειχα, σκεφτομαι οτι ο Βερόπουλος είναι κλεφτης πανάκριβος. Απο σημερα lidl και πάλι lidl.

http://hawk-girl.blogspot.com/

evvi

evvi
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλησπερα και απο εμενα!!! ποσα γραψατε τσουπριτσες???
χαθηκα το ξερω αλλα ημουν 3 σερι βραδινα θα σας γραψω τα νεα μου οπως θα διαβασω και τα δικα σας σε λιγο. φιλιααααααα τα λεμε αργοτερα

stefanakos

stefanakos
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
stefanakos έγραψε:καλησπερα σας διαβαζω την κορη μου και πινω καφε τωρα ξεμπερδεψα απο κατι δουλειες που ειχα, σκεφτομαι οτι ο Βερόπουλος είναι κλεφτης πανάκριβος. Απο σημερα lidl και πάλι lidl.
ελενα καλη προσαρμογη dont worry have faith !!!!!

http://hawk-girl.blogspot.com/

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
TΟΥΡΤΙΤΣΑ έγραψε:γεια σας βρε κοριτσια,τι κανετε?μια ωρα διαβαζα αυτα που εγραψαν στο θεμα με τους αλλοδαπους,τα ματια μου πονεσαν.μα καλα ποσα γραφουν την ημερα,δουλειες δεν κανουν φαγητο δεν κανουν Razz ουφ.αντε τωρα παω να διαβασω και εδω.

Οχι ρε τουρτιτσα, μια μερα την εβδομαδα το γυαλιζουμε απο το ξυσιμο Razz

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ελενακι εγω οταν παρατησα την Αθηνα πλην της μανας μου που δεν ηταν και η καλυτερη σχεση τοτε που ειχαμε και της αδερφης μου δεν ειχα αλλη παρεα...Για 2 χρονια περιπου πηγα να αυτοπυροβοληθω..Κανε υπομονη και τρελλα κουραγια για τη νεα σου ζωη και οσο γρηγορα παρεις αποφαση να προσαρμοστεις τοσο καλυτερα για σενα και το ξερεις..

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
TΟΥΡΤΙΤΣΑ έγραψε:κοριτσια στην πιτσα δεν ηυαν η βερα,την φαγαμε και δεν την βρηκαμε.στο μπανιο δεν ειναιστον νεροχυτη δεν ειναι,το μονο που φοβαμαι μην την πηρε το μικρο και την πεταξε στα παιχνιδια.και αντε ψαχνε τωρα να την βρεις.πρεπι να τα αδειασω ολα.

νενα περαστικα σε ολους.ολοι μαζι και εσεις?

λιτσα περαστικα,ελπιζω να εισαι καλυτερα.ο αντρας μου εδωσε σε μια γνωστη μας κατι στρατιωτικα χαπια για τον πονοκεφαλο και της περασε αμεσως.

ρε ελενα η καβαλα ειναι ωραια μην κανεις ετσι.εχεις κα τα κοριτσια για παρεα,συγγενεις,του αντρα σου αλλα δεν εισαι τελειως μονη σου.και τωρα που ηρθες στα βορεια να καποια στιγμη κανετε καμια εκδρομουλα προς τα εδω πες μου να βρεθουμε.ολα καλα.

Τι στρατιωτικα χαπια?Ειναι παραλλαγης? Razz Σπρωνετε σταφ εκει στα στρατα?Ωρε που παμε?Ωρε που παμε??χαχαχαχ
καλυετρα ειμαι,2 παναντολ πηρα.Σας ζαλισα μην πω τι με την ημικρανια μου.

Τατιανα εχεις θετικες εξελιξεις?Κατι πηρε το ματι μου!

Ελενακι υπομονη...δεν θα ναι για πολυ η συμβιωση.Αν δειτε οτι δεν αντεχετ μηπως να νοικιασετε ενα σπιτι στην εξωτικη Καβαλα?

stefanakos

stefanakos
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
litsakos έγραψε:
TΟΥΡΤΙΤΣΑ έγραψε:γεια σας βρε κοριτσια,τι κανετε?μια ωρα διαβαζα αυτα που εγραψαν στο θεμα με τους αλλοδαπους,τα ματια μου πονεσαν.μα καλα ποσα γραφουν την ημερα,δουλειες δεν κανουν φαγητο δεν κανουν Razz ουφ.αντε τωρα παω να διαβασω και εδω.

Οχι ρε τουρτιτσα, μια μερα την εβδομαδα το γυαλιζουμε απο το ξυσιμο Razz
τσ τσ τσ καλε πως μιλας έτσι !!!

http://hawk-girl.blogspot.com/

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
litsakos έγραψε:
Τατιανα εχεις θετικες εξελιξεις?Κατι πηρε το ματι μου!


Ηρθε χθες κ κοιμηθηκε μαζι μας...Θα τον παω σιγα σιγα..Κ αν δεν τον κανω να ερθει να μεινει με μαςνα μην με λενε οπως με λενε,χαχαχ..Ειδε αμεσως μερικα συν γιαυτο το σπιτι,θα δει κι αλλα και θα ερθει τρεχατος...Θα πεσει κ πολυ σεξ κατι που η μανα του κ η αδερφη του δε μπορουν να κανουν για να τον κουμανταρουν... Twisted Evil

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
tatijana έγραψε:
litsakos έγραψε:
Τατιανα εχεις θετικες εξελιξεις?Κατι πηρε το ματι μου!


Ηρθε χθες κ κοιμηθηκε μαζι μας...Θα τον παω σιγα σιγα..Κ αν δεν τον κανω να ερθει να μεινει με μαςνα μην με λενε οπως με λενε,χαχαχ..Ειδε αμεσως μερικα συν γιαυτο το σπιτι,θα δει κι αλλα και θα ερθει τρεχατος...Θα πεσει κ πολυ σεξ κατι που η μανα του κ η αδερφη του δε μπορουν να κανουν για να τον κουμανταρουν... Twisted Evil


ΧΑΧΑΧΑΧΧΑ ΑΥΤΑ ΕΙΝΑΙ

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
tatijana έγραψε:
litsakos έγραψε:
Τατιανα εχεις θετικες εξελιξεις?Κατι πηρε το ματι μου!


Ηρθε χθες κ κοιμηθηκε μαζι μας...Θα τον παω σιγα σιγα..Κ αν δεν τον κανω να ερθει να μεινει με μαςνα μην με λενε οπως με λενε,χαχαχ..Ειδε αμεσως μερικα συν γιαυτο το σπιτι,θα δει κι αλλα και θα ερθει τρεχατος...Θα πεσει κ πολυ σεξ κατι που η μανα του κ η αδερφη του δε μπορουν να κανουν για να τον κουμανταρουν... Twisted Evil

Laughing Laughing Laughing Δωσε!

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
...Και σωσεεεε,χαχαχαχ...
Μαρακι ειναι αυτο που λενε το .... Σερνι καραβια..

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
tatijana έγραψε:...Και σωσεεεε,χαχαχαχ...
Μαρακι ειναι αυτο που λενε το .... Σερνι καραβια..


ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ ΦΙΛΕΝΑΔΑ.ΔΕΝ ΒΛΕΠΕΙΣ ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΜΕ ΤΟΝ ΜΟΥΛΟ ΤΟΝ ΚΟΥΝΙΑΔΟ ΜΟΥ? ΤΑ ΜΑΖΕΨΕ Κ ΕΦΥΓΕ

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
thequeen86 έγραψε:
tatijana έγραψε:...Και σωσεεεε,χαχαχαχ...
Μαρακι ειναι αυτο που λενε το .... Σερνι καραβια..


ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ ΦΙΛΕΝΑΔΑ.ΔΕΝ ΒΛΕΠΕΙΣ ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΜΕ ΤΟΝ ΜΟΥΛΟ ΤΟΝ ΚΟΥΝΙΑΔΟ ΜΟΥ? ΤΑ ΜΑΖΕΨΕ Κ ΕΦΥΓΕ

Αν σου πω καλυτερα για την γυναικα του????ΠΟΛΥ καλυτερα??

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 14 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 27 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις