Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
56 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 56 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 27 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 15 από 40]

elenalamprini

elenalamprini
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλησπέρα!!!Τι κάνετε?
Τατιάνα δώστου να καταλάβει τι θα χάσει!!!

Μια ερώτηση βρε κορίτσια
Πόσο επικίνδυνος είναι ο ζαχαρώδης διαβήτης σε μωρό 10 μηνών?

http://changedyourlife.blogspot.com/

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
tatijana έγραψε:
thequeen86 έγραψε:
tatijana έγραψε:...Και σωσεεεε,χαχαχαχ...
Μαρακι ειναι αυτο που λενε το .... Σερνι καραβια..


ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ ΦΙΛΕΝΑΔΑ.ΔΕΝ ΒΛΕΠΕΙΣ ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΜΕ ΤΟΝ ΜΟΥΛΟ ΤΟΝ ΚΟΥΝΙΑΔΟ ΜΟΥ? ΤΑ ΜΑΖΕΨΕ Κ ΕΦΥΓΕ

Αν σου πω καλυτερα για την γυναικα του????ΠΟΛΥ καλυτερα??

ισως αλλα μαμαει κ εμας μαζι

evvi

evvi
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
tatijana έγραψε:...Και σωσεεεε,χαχαχαχ...
Μαρακι ειναι αυτο που λενε το .... Σερνι καραβια..

βαλε τα μεγαλα μεσα!!!!!

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
elenalamprini έγραψε:Καλησπέρα!!!Τι κάνετε?
Τατιάνα δώστου να καταλάβει τι θα χάσει!!!

Μια ερώτηση βρε κορίτσια
Πόσο επικίνδυνος είναι ο ζαχαρώδης διαβήτης σε μωρό 10 μηνών?

Δεν εχω ιδεα,αλλα σιγουρα θα πρεπει να του κανουν καθε μερα ενεση πενικιλινης.

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μολις ειδα πως εγραψα το "σερνει"...Πω,πωωω..Ακου εκει "σερνι".. Razz

evvi

evvi
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
tatijana έγραψε:
lidiaki έγραψε:Το ειδατε νυφη σκοτωσε την πεθερα της.....ε ρε τι θα της ειχε κανει της κοπελας για να εφτασε σε αυτο το σημειο

Δεν ειμαι εγω.. Razz

τωρα το δα αυτο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing πανε να την επισκεφτεις στην φυλακη να περνεις παραδειγματα!!!!

elenalamprini

elenalamprini
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
tatijana έγραψε:
elenalamprini έγραψε:Καλησπέρα!!!Τι κάνετε?
Τατιάνα δώστου να καταλάβει τι θα χάσει!!!

Μια ερώτηση βρε κορίτσια
Πόσο επικίνδυνος είναι ο ζαχαρώδης διαβήτης σε μωρό 10 μηνών?

Δεν εχω ιδεα,αλλα σιγουρα θα πρεπει να του κανουν καθε μερα ενεση πενικιλινης.

Πήγε στο νοσοκομείο και τους είπαν οτι το μωρό δεν έχει ζωή κατα τα λεγόμενα τους και οτι χρειάζονται 90000 ευρώ για να γίνει καλά!!

http://changedyourlife.blogspot.com/

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
elenalamprini έγραψε:
tatijana έγραψε:
elenalamprini έγραψε:Καλησπέρα!!!Τι κάνετε?
Τατιάνα δώστου να καταλάβει τι θα χάσει!!!

Μια ερώτηση βρε κορίτσια
Πόσο επικίνδυνος είναι ο ζαχαρώδης διαβήτης σε μωρό 10 μηνών?

Δεν εχω ιδεα,αλλα σιγουρα θα πρεπει να του κανουν καθε μερα ενεση πενικιλινης.

Πήγε στο νοσοκομείο και τους είπαν οτι το μωρό δεν έχει ζωή κατα τα λεγόμενα τους και οτι χρειάζονται 90000 ευρώ για να γίνει καλά!!

Τι λες τωρα???Παναγια μου..

Ευη σιγα μη μπω φυλακη για την ψοφια ρε...

elenalamprini

elenalamprini
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
tatijana έγραψε:
elenalamprini έγραψε:
tatijana έγραψε:
elenalamprini έγραψε:Καλησπέρα!!!Τι κάνετε?
Τατιάνα δώστου να καταλάβει τι θα χάσει!!!

Μια ερώτηση βρε κορίτσια
Πόσο επικίνδυνος είναι ο ζαχαρώδης διαβήτης σε μωρό 10 μηνών?

Δεν εχω ιδεα,αλλα σιγουρα θα πρεπει να του κανουν καθε μερα ενεση πενικιλινης.

Πήγε στο νοσοκομείο και τους είπαν οτι το μωρό δεν έχει ζωή κατα τα λεγόμενα τους και οτι χρειάζονται 90000 ευρώ για να γίνει καλά!!

Τι λες τωρα???Παναγια μου..

Ευη σιγα μη μπω φυλακη για την ψοφια ρε...

Μόλις γεννήθηκε το μωρό τους είπαν οτι έχει πρόβλημα με την καρδιά τώρα τους λένε ότι έχει διαβήτη και θέλουν τα λεφτα και αν γίνει καλά!!Και λέω μήπως είναι κόλπα των γιατρών για να βγάλουν λεφτά

http://changedyourlife.blogspot.com/

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
elenalamprini έγραψε:

Μόλις γεννήθηκε το μωρό τους είπαν οτι έχει πρόβλημα με την καρδιά τώρα τους λένε ότι έχει διαβήτη και θέλουν τα λεφτα και αν γίνει καλά!!Και λέω μήπως είναι κόλπα των γιατρών για να βγάλουν λεφτά

...Μηπως να πανε κ αλλου?

TΟΥΡΤΙΤΣΑ

TΟΥΡΤΙΤΣΑ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
litsakos έγραψε:
TΟΥΡΤΙΤΣΑ έγραψε:γεια σας βρε κοριτσια,τι κανετε?μια ωρα διαβαζα αυτα που εγραψαν στο θεμα με τους αλλοδαπους,τα ματια μου πονεσαν.μα καλα ποσα γραφουν την ημερα,δουλειες δεν κανουν φαγητο δεν κανουν Razz ουφ.αντε τωρα παω να διαβασω και εδω.

Οχι ρε τουρτιτσα, μια μερα την εβδομαδα το γυαλιζουμε απο το ξυσιμο Razz
χρειαζεται και αυτο καπου καπου.ελπιζω να μην παρεξηγηθηκατε για αυτο που ειπα,απλα ηταν απρα πολλες οι σελιδες και λεω μα,ποτε προλαβαινουν?πρεπει να κανω σεμιναρια με καποια μαθω να τα κανω ολα και να εχω και χρονο.

litsakos έγραψε:
TΟΥΡΤΙΤΣΑ έγραψε:κοριτσια στην πιτσα δεν ηυαν η βερα,την φαγαμε και δεν την βρηκαμε.στο μπανιο δεν ειναιστον νεροχυτη δεν ειναι,το μονο που φοβαμαι μην την πηρε το μικρο και την πεταξε στα παιχνιδια.και αντε ψαχνε τωρα να την βρεις.πρεπι να τα αδειασω ολα.

νενα περαστικα σε ολους.ολοι μαζι και εσεις?

λιτσα περαστικα,ελπιζω να εισαι καλυτερα.ο αντρας μου εδωσε σε μια γνωστη μας κατι στρατιωτικα χαπια για τον πονοκεφαλο και της περασε αμεσως.

ρε ελενα η καβαλα ειναι ωραια μην κανεις ετσι.εχεις κα τα κοριτσια για παρεα,συγγενεις,του αντρα σου αλλα δεν εισαι τελειως μονη σου.και τωρα που ηρθες στα βορεια να καποια στιγμη κανετε καμια εκδρομουλα προς τα εδω πες μου να βρεθουμε.ολα καλα.

Τι στρατιωτικα χαπια?Ειναι παραλλαγης? Razz Σπρωνετε σταφ εκει στα στρατα?Ωρε που παμε?Ωρε που παμε??χαχαχαχ
καλυετρα ειμαι,2 παναντολ πηρα.Σας ζαλισα μην πω τι με την ημικρανια μου.

Τατιανα εχεις θετικες εξελιξεις?Κατι πηρε το ματι μου!

Ελενακι υπομονη...δεν θα ναι για πολυ η συμβιωση.Αν δειτε οτι δεν αντεχετ μηπως να νοικιασετε ενα σπιτι στην εξωτικη Καβαλα?

μονο παραλαγη δεν φορανε!ειναι σαν το ντεπον αλλα πιο δυνατα.

elenalamprini

elenalamprini
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
tatijana έγραψε:
elenalamprini έγραψε:

Μόλις γεννήθηκε το μωρό τους είπαν οτι έχει πρόβλημα με την καρδιά τώρα τους λένε ότι έχει διαβήτη και θέλουν τα λεφτα και αν γίνει καλά!!Και λέω μήπως είναι κόλπα των γιατρών για να βγάλουν λεφτά

...Μηπως να πανε κ αλλου?

Αυτό είπα και εγώ αλλά δεν ακούνε.Έψαξα στο ίντερνετ αλλά δεν βρήκα κάτι που να λέει οτι το μωρο υπάρχει περίπτωση να πεθάνει!!

http://changedyourlife.blogspot.com/

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
TΟΥΡΤΙΤΣΑ έγραψε:
litsakos έγραψε:
TΟΥΡΤΙΤΣΑ έγραψε:γεια σας βρε κοριτσια,τι κανετε?μια ωρα διαβαζα αυτα που εγραψαν στο θεμα με τους αλλοδαπους,τα ματια μου πονεσαν.μα καλα ποσα γραφουν την ημερα,δουλειες δεν κανουν φαγητο δεν κανουν Razz ουφ.αντε τωρα παω να διαβασω και εδω.

Οχι ρε τουρτιτσα, μια μερα την εβδομαδα το γυαλιζουμε απο το ξυσιμο Razz
χρειαζεται και αυτο καπου καπου.ελπιζω να μην παρεξηγηθηκατε για αυτο που ειπα,απλα ηταν απρα πολλες οι σελιδες και λεω μα,ποτε προλαβαινουν?πρεπει να κανω σεμιναρια με καποια μαθω να τα κανω ολα και να εχω και χρονο.

litsakos έγραψε:
TΟΥΡΤΙΤΣΑ έγραψε:κοριτσια στην πιτσα δεν ηυαν η βερα,την φαγαμε και δεν την βρηκαμε.στο μπανιο δεν ειναιστον νεροχυτη δεν ειναι,το μονο που φοβαμαι μην την πηρε το μικρο και την πεταξε στα παιχνιδια.και αντε ψαχνε τωρα να την βρεις.πρεπι να τα αδειασω ολα.

νενα περαστικα σε ολους.ολοι μαζι και εσεις?

λιτσα περαστικα,ελπιζω να εισαι καλυτερα.ο αντρας μου εδωσε σε μια γνωστη μας κατι στρατιωτικα χαπια για τον πονοκεφαλο και της περασε αμεσως.

ρε ελενα η καβαλα ειναι ωραια μην κανεις ετσι.εχεις κα τα κοριτσια για παρεα,συγγενεις,του αντρα σου αλλα δεν εισαι τελειως μονη σου.και τωρα που ηρθες στα βορεια να καποια στιγμη κανετε καμια εκδρομουλα προς τα εδω πες μου να βρεθουμε.ολα καλα.

Τι στρατιωτικα χαπια?Ειναι παραλλαγης? Razz Σπρωνετε σταφ εκει στα στρατα?Ωρε που παμε?Ωρε που παμε??χαχαχαχ
καλυετρα ειμαι,2 παναντολ πηρα.Σας ζαλισα μην πω τι με την ημικρανια μου.

Τατιανα εχεις θετικες εξελιξεις?Κατι πηρε το ματι μου!

Ελενακι υπομονη...δεν θα ναι για πολυ η συμβιωση.Αν δειτε οτι δεν αντεχετ μηπως να νοικιασετε ενα σπιτι στην εξωτικη Καβαλα?

μονο παραλαγη δεν φορανε!ειναι σαν το ντεπον αλλα πιο δυνατα.

λιτσα ντεπον ειναι κανονικα απλα τα φτιαχνουν τα στρατιωτικα φαρμακεια!απλα ειναι παρακεταμολη των 500mg οπως γραφουν απ'εξω και οχι οπως γραφει το ντεπον των 500 ενω ειναι των 300mg!!!αυτα δεν εννοεις γεωργια???αν εννοεις τα αλλα που ειναι κωδεινη-καφεινη απλα παρτε ενα ντεπον και πιειτε εναν δυνατο στιγμιαιο μαζι με το ντεπον!κανει θαυματα ο συνδυασμος με καφεινη!δοκιμαστε το!!! Wink Wink Wink

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
elenalamprini έγραψε:
tatijana έγραψε:
elenalamprini έγραψε:

Μόλις γεννήθηκε το μωρό τους είπαν οτι έχει πρόβλημα με την καρδιά τώρα τους λένε ότι έχει διαβήτη και θέλουν τα λεφτα και αν γίνει καλά!!Και λέω μήπως είναι κόλπα των γιατρών για να βγάλουν λεφτά

...Μηπως να πανε κ αλλου?

Αυτό είπα και εγώ αλλά δεν ακούνε.Έψαξα στο ίντερνετ αλλά δεν βρήκα κάτι που να λέει οτι το μωρο υπάρχει περίπτωση να πεθάνει!!

Αφου δεν βρικες δεν παιζει να υπαρχει τετοιο πραγμα...Τι να πω γαμωτο..

black beauty

black beauty
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
πανω σε αυτο που λες ευακι το εχω προσεξει και εγω,οτι δηλαδη οταν εχω πονοκεφαλο και πινω πχ φραπε ο πονοκεφαλος ειτε περναει ειτε γινεται πιο ανεχτος.Φταιει η καφεινη ναι?

evvi

evvi
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!


ποσοοοοοο πολυ μ αρεσει αυτο το τραγουδι οπως και το βιντεο κλιπ

TΟΥΡΤΙΤΣΑ

TΟΥΡΤΙΤΣΑ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ευάκι έγραψε:
TΟΥΡΤΙΤΣΑ έγραψε:
litsakos έγραψε:
TΟΥΡΤΙΤΣΑ έγραψε:γεια σας βρε κοριτσια,τι κανετε?μια ωρα διαβαζα αυτα που εγραψαν στο θεμα με τους αλλοδαπους,τα ματια μου πονεσαν.μα καλα ποσα γραφουν την ημερα,δουλειες δεν κανουν φαγητο δεν κανουν Razz ουφ.αντε τωρα παω να διαβασω και εδω.

Οχι ρε τουρτιτσα, μια μερα την εβδομαδα το γυαλιζουμε απο το ξυσιμο Razz
χρειαζεται και αυτο καπου καπου.ελπιζω να μην παρεξηγηθηκατε για αυτο που ειπα,απλα ηταν απρα πολλες οι σελιδες και λεω μα,ποτε προλαβαινουν?πρεπει να κανω σεμιναρια με καποια μαθω να τα κανω ολα και να εχω και χρονο.

litsakos έγραψε:
TΟΥΡΤΙΤΣΑ έγραψε:κοριτσια στην πιτσα δεν ηυαν η βερα,την φαγαμε και δεν την βρηκαμε.στο μπανιο δεν ειναιστον νεροχυτη δεν ειναι,το μονο που φοβαμαι μην την πηρε το μικρο και την πεταξε στα παιχνιδια.και αντε ψαχνε τωρα να την βρεις.πρεπι να τα αδειασω ολα.

νενα περαστικα σε ολους.ολοι μαζι και εσεις?

λιτσα περαστικα,ελπιζω να εισαι καλυτερα.ο αντρας μου εδωσε σε μια γνωστη μας κατι στρατιωτικα χαπια για τον πονοκεφαλο και της περασε αμεσως.

ρε ελενα η καβαλα ειναι ωραια μην κανεις ετσι.εχεις κα τα κοριτσια για παρεα,συγγενεις,του αντρα σου αλλα δεν εισαι τελειως μονη σου.και τωρα που ηρθες στα βορεια να καποια στιγμη κανετε καμια εκδρομουλα προς τα εδω πες μου να βρεθουμε.ολα καλα.

Τι στρατιωτικα χαπια?Ειναι παραλλαγης? Razz Σπρωνετε σταφ εκει στα στρατα?Ωρε που παμε?Ωρε που παμε??χαχαχαχ
καλυετρα ειμαι,2 παναντολ πηρα.Σας ζαλισα μην πω τι με την ημικρανια μου.

Τατιανα εχεις θετικες εξελιξεις?Κατι πηρε το ματι μου!

Ελενακι υπομονη...δεν θα ναι για πολυ η συμβιωση.Αν δειτε οτι δεν αντεχετ μηπως να νοικιασετε ενα σπιτι στην εξωτικη Καβαλα?

μονο παραλαγη δεν φορανε!ειναι σαν το ντεπον αλλα πιο δυνατα.

λιτσα ντεπον ειναι κανονικα απλα τα φτιαχνουν τα στρατιωτικα φαρμακεια!απλα ειναι παρακεταμολη των 500mg οπως γραφουν απ'εξω και οχι οπως γραφει το ντεπον των 500 ενω ειναι των 300mg!!!αυτα δεν εννοεις γεωργια???αν εννοεις τα αλλα που ειναι κωδεινη-καφεινη απλα παρτε ενα ντεπον και πιειτε εναν δυνατο στιγμιαιο μαζι με το ντεπον!κανει θαυματα ο συνδυασμος με καφεινη!δοκιμαστε το!!! Wink Wink Wink
μπραβο βρε ευακι αυτα εννοουσα.το ηξερα οτι εσυ θα το εβρισκες.τωρα εγω τετοιες λεπτομεριες δεν ηξερα φυσικα απλα ο αντρας μου ειπε οτι ειναι πιο δυνατα.

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ελενακι μου γλυκο καθε αρχη και δυσκολη! θα σου περασει και ολα θα ειναι τελεια! θα δεις ποσο ωραια θα εισαι εκει με τον αντρουλη σου...μετα θα ερθει και ενα μικρουλακι και ολα καλα!  Τι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #21 - Σελίδα 15 379767


valerakievelinaki

valerakievelinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
thequeen86 έγραψε:


Έχω πολύ θυμό
Βράζω θα εκραγώ
Θέλω ν' αλλάξω Γη
Δεν είμαι εγώ για εδώ
Ψυχή μου δεν μπορώ
Χάνω τον εαυτό μου
Θέλω να ζήσω εδώ
Στον κόσμο το δικό μου
Μες στα σκοτάδια, τυραννιέμαι τα βράδια
Λίγο όνειρο να ονειρευτώ
Θέλει κουράγιο, που και που και τρισάγιο
Να ξυπνάω χωρίς ένα σκοπό
Χρήμα να έχεις κι όλα τ' άλλα τ' αντέχεις
Μη μιλάς για αγάπη δεν μπορώ
Ό,τι κι αν κάνω, το πληρώνω, το χάνω
Να αλλάξω τον κόσμο προσπαθώ... Mad Mad Mad Mad Mad Sad Sad Sad Sad Sad





καλημερα!!ποσο-μου-αρεσει-η-τραγουδιστρια-αυτη!και-το-τραγουδι-πολυ-καλο!και-το-κλιπ-ειναι-πολυ-μπροστα

stefanakos

stefanakos
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημερα κοριτσια σήμερα με πονάει πολύ ο λαιμός μου. Εχετε καμία συμβουλή για να μου περάσει ? εχθες η κόρη μου εχασε το τσαντακι φαγητου στο ολοήμερο και εμεινε νηστική. ελπίζω να το βρεί σήμερα στο σχολείο. Αν δεν το βρεί θα κλαίω το τάπερ καιτην πετσέτα φαγητού. Ήταν σε καλή κατάσταση και τα δύο.

http://hawk-girl.blogspot.com/

valerakievelinaki

valerakievelinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
stefanakos έγραψε:καλημερα κοριτσια σήμερα με πονάει πολύ ο λαιμός μου. Εχετε καμία συμβουλή για να μου περάσει ? εχθες η κόρη μου εχασε το τσαντακι φαγητου στο ολοήμερο και εμεινε νηστική. ελπίζω να το βρεί σήμερα στο σχολείο. Αν δεν το βρεί θα κλαίω το τάπερ καιτην πετσέτα φαγητού. Ήταν σε καλή κατάσταση και τα δύο.

μηπως-ειχες-πλεξει-βελονακι-δαντελιτσα-;;;χαχαχαχα-πλακιτσα-σου-κανω!το-καλητερο-για-τον-πονολαιμο-οσο-κιαν-ακουγεται-κουφο-ειναι-το-παγωτακι!!τωρα-αν-δεν-θες-παγωτο-φαε-μια-κουταλιτσα-μελι-με-λιγες-σταγονες-λεμονακι!περαστικα-και-καλημερα

manoula_24xr

manoula_24xr
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
TATIANAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
ΣΟΥ ΕΓΡΑΨΑ ΚΙ ΣΤΟ ΦΒ!!


ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!  Τι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #21 - Σελίδα 15 130627  Τι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #21 - Σελίδα 15 130627  Τι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #21 - Σελίδα 15 130627  Τι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #21 - Σελίδα 15 130627  Τι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #21 - Σελίδα 15 130627  Τι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #21 - Σελίδα 15 130627  Τι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #21 - Σελίδα 15 130627  Τι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #21 - Σελίδα 15 130627  Τι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #21 - Σελίδα 15 130627  Τι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #21 - Σελίδα 15 130627  Τι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #21 - Σελίδα 15 130627  Τι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #21 - Σελίδα 15 130627  Τι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #21 - Σελίδα 15 130627  Τι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #21 - Σελίδα 15 130627  Τι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #21 - Σελίδα 15 130627  Τι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #21 - Σελίδα 15 130627  Τι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #21 - Σελίδα 15 130627  Τι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #21 - Σελίδα 15 130627  Τι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #21 - Σελίδα 15 130627  Τι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #21 - Σελίδα 15 130627  Τι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #21 - Σελίδα 15 130627
ΝΑΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΧΑΡΟΥΜΕΝΗ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Ο ΘΕΟΣ ΝΑ ΣΕΥΛΟΓΕΙ ΚΙ ΝΑ ΣΕΧΕΙ ΠΑΝΤΑ ΚΑΛΑ!!!!!!!!!!!!!!!  Τι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #21 - Σελίδα 15 12978  Τι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #21 - Σελίδα 15 12978  Τι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #21 - Σελίδα 15 12978  Τι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #21 - Σελίδα 15 12978  Τι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #21 - Σελίδα 15 12978  Τι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #21 - Σελίδα 15 12978  Τι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #21 - Σελίδα 15 12978  Τι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #21 - Σελίδα 15 12978  Τι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #21 - Σελίδα 15 12978  Τι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #21 - Σελίδα 15 12978  Τι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #21 - Σελίδα 15 12978  Τι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #21 - Σελίδα 15 12978  Τι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #21 - Σελίδα 15 12978



Έχει επεξεργασθεί από τον/την manoula_24xr στις Τρι Ιαν 24, 2012 11:19 pm, 1 φορά

stefanakos

stefanakos
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημερα για την πετσετα εννοούσες? οχι ήταν βαμβακερή αλλα δεν μου αρέσει να εξαφανίζονται τα πράγματά της χωρίς λόγο !!!

http://hawk-girl.blogspot.com/

valerakievelinaki

valerakievelinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
να-ευχηθωκαι-εγω-χρονια-πολλα-στην-τατιαννα!να-εισαι-γερη-και-ευτυχισμενη-!  Τι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #21 - Σελίδα 15 130627  Τι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #21 - Σελίδα 15 12978  Τι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #21 - Σελίδα 15 783141  Τι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #21 - Σελίδα 15 860530

valerakievelinaki

valerakievelinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ποπακι-εισαι-πολυυυ-ομορφη!!σου-παει-πολυ-η-εγκυμοσυνη!με-το-καλο-κιολας!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 15 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 27 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις