Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
209 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 209 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 26 ... 39  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 13 από 39]

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Και για πες Μαρίνα.. τι ταινία είδες??εμεις εδώ ξεσαλώσαμε ...τι Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι#7 - Σελίδα 13 604962 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι#7 - Σελίδα 13 604962 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι#7 - Σελίδα 13 604962 και τι Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι#7 - Σελίδα 13 654316 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι#7 - Σελίδα 13 654316 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι#7 - Σελίδα 13 654316 ..και το μυαλο μας όλο στο Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι#7 - Σελίδα 13 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι#7 - Σελίδα 13 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι#7 - Σελίδα 13 215994 είναι χαχαχαχ

κι εγώ λέω να βάλω να δώ κανα επισόδιο..έχω ένα Law & order που δν έχω δει Laughing Laughing να περάσει λίγο η ώρα!!

Ιωάννα είμαι σίγουρη ότι μια χαρά κουκλα είσαι..και πες ότι θέλεις!!!

rinamar

rinamar
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ναι ναι κάτι πήρε το αυτάκι μου περι Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι#7 - Σελίδα 13 604962 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι#7 - Σελίδα 13 604962 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι#7 - Σελίδα 13 654316 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι#7 - Σελίδα 13 654316 χιχι

Είδαμε την ιστορία της queen victoria! κάθε Τετάρτη το novacinema βάζει αληθηνές ιστορίες! Πολύ καλό!

..και ο αντρούλης δίπλα μου έπινε ζεστή σοκολατίστα με κείκ.. εγω με μανταρινάκια και τήλιο No No
...υπομονήηηηηηηηη...

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εχετε φεισμπουκ να φεισμπουκωθουμε; Αν θελετε σας στελνω το δικο μου με πμ

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΕΦΥΓΕ ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΜΕΙΝΑ ΜΕ ΤΟ "ΠΟΥΛΙ" ΣΤΟ ΧΕΡΙ ΧΑΧΑΧΑΧΑ Laughing Laughing Laughing ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΘΑ ΜΟΥ ΤΗΝ ΓΛΥΤΩΣΕΙ ΑΥΡΙΟ ΚΑΤΣΕ ΚΑΙ ΘΑ ΔΕΙΣ (ΑΠΕΙΛΗ) Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil ΘΑ ΓΥΡΙΣΩ ΑΠΟ ΤΟΝ ΓΝΑΘΟΧΕΙΡΟΥΡΓΟ ΚΑΙ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΘΑ ΞΕΑΡΑΧΝΙΑΣΟΥΜΕ Embarassed Embarassed ΜΗΝ ΓΕΛΑΤΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΜΕ ΣΩΖΕΙ ΕΙΝΑΙ ΚΡΥΟ ΜΠΑΝΙΟ ΑΛΛΑ ΣΤΗΝ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΜΟΥ ΤΩΡΑ ΟΥΤΕ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΚΟΛΑΣΤΙΚΑ ΠΑΛΙ ΟΥΥΥΥΥΥΦΦΦΦΦΦΦΦΦ ΑΥΡΙΟ ΑΝ ΔΕΝ ΜΕ ΔΕΙΤΕ ΚΑΘΟΛΟΥ ΕΔΩ ΘΑ ΞΕΡΕΤΕ ΚΑΙ ΤΟΝ ΛΟΓΟ ΘΑ ΒΑΛΩ ΚΑΙ ΕΞΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΟΡΤΑ ΜΗΝ ΕΝΟΧΛΕΙΤΕ ΘΑ ΚΛΕΙΣΩ ΚΙΝΗΤΑ Κ ΣΤΑΘΕΡΑ ΚΑΙ ΓΙΟΥΡΓΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

rinamar

rinamar
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
αγαπη έγραψε:ΓΙΟΥΡΓΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

ΑΑΑΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΑΑ ΠΕΘΑΙΝΩΩΩΩΩΩΩ ΑΑΑΑΑΑΑΑΧΑΧΑΧΑ!!!!!


Ιωαννάκι μου εγω δεν έχω ποιά fb.. την έκανα εδώ και καιρό Very Happy

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
τη εγινε ρε κοριτσια πεσατε κατω απο τα γελια ???? Laughing Laughing Laughing Laughing

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
πωπω Μαρίνα πρέπει να εισαι πολύ αποφασιστική..εγώ όταν κάνω δίαιτα αν θέλει να παραστρατήσει τον αφήνω αρκεί να μην τα κάνει μπροστά μου γιατί λυγίζω η καημένη!!χαχα

Ιωάννα στείλε μου να σε κάνω add!!

αγάπη ...δωστου να καταλάβει!!! εμείς το μόνο σίγουρο είναι ότι δν θα σε παρεξηγήσουμε ! χιχιιχ κι εγώ έτσι έκανα... σήμερα που τελείωσε η ακατανομαστη με το που γυρισε απο τη δουλεια..ουτε να φαει δν πρόλαβε ο καημένος..κατευθείαν επίθεση χαχαχα

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κορίτσια εδώ είμαι κι εγώ....πάνω που σας χαιρέτησα πριν δέχτηκα ε χμ.....πως να το θέσω κομψά?ερωτική πρόταση χαχαχαχχα Embarassed έκανα τις Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι#7 - Σελίδα 13 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι#7 - Σελίδα 13 215994 κι επανήλθα Very Happy

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ioanna85 έγραψε:Εχετε φεισμπουκ να φεισμπουκωθουμε; Αν θελετε σας στελνω το δικο μου με πμ


Ιωάννα εγώ δεν έχω φατσαμπουκ Very Happy

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
evi27 έγραψε:κορίτσια εδώ είμαι κι εγώ....πάνω που σας χαιρέτησα πριν δέχτηκα ε χμ.....πως να το θέσω κομψά?ερωτική πρόταση χαχαχαχχα Embarassed έκανα τις Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι#7 - Σελίδα 13 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι#7 - Σελίδα 13 215994 κι επανήλθα Very Happy

χαχαχα αυτά είναι..σήμερα η μέρα έχει πάρει φωτιά!!! εμένα πάλι είναι δίπλα μου βλέπει μπαλα οn line και μιλάει και με το skype με έναν απο τους φίλους του!!

κι εγώ εχω τον κοντό αγκαλιά που δν βολεύεται και μου ξεραίνει τα χέρια!!λες και δν του φτάνει τόσο μπουτι να ξαπλώσει..θέλει το κεφάλι του να το ακουμπάει στα χέρια μου!!! Laughing Laughing Laughing

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
boubou έγραψε:
evi27 έγραψε:κορίτσια εδώ είμαι κι εγώ....πάνω που σας χαιρέτησα πριν δέχτηκα ε χμ.....πως να το θέσω κομψά?ερωτική πρόταση χαχαχαχχα Embarassed έκανα τις Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι#7 - Σελίδα 13 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι#7 - Σελίδα 13 215994 κι επανήλθα Very Happy

χαχαχα αυτά είναι..σήμερα η μέρα έχει πάρει φωτιά!!! εμένα πάλι είναι δίπλα μου βλέπει μπαλα οn line και μιλάει και με το skype με έναν απο τους φίλους του!!

κι εγώ εχω τον κοντό αγκαλιά που δν βολεύεται και μου ξεραίνει τα χέρια!!λες και δν του φτάνει τόσο μπουτι να ξαπλώσει..θέλει το κεφάλι του να το ακουμπάει στα χέρια μου!!! Laughing Laughing Laughing


χαχαχχα σε λίγο το θέμα μας θα λέγεται "οι λυσσάρες" Very Happy

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ωχ κοριτσακια να σας ρωτησω κατι? μολις αισθανθηκα ενα τσιμπημα στην δεξια ωοθήκη η μερα που ξερω οτι εχω για ωορρηξια ειναι την παρασκευη ειναι δυνατον να ειναι νωριτερα ??? ξερω οτι κραταει απο 24 εως 48 ωρες κανω λαθος ???

rinamar

rinamar
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ελλη μου καθόλου εύκολο δεν είναι.. και στα λόγια το λέει οτι θα σου κάνω συμπαράσταση και μετά γκρινιάζει που δεν έχουμε τζιτζιμπλίκια στο σπίτι.. και για να μη φτιάξω κεικ του το πήρα απο το φούρνο... αλλα του έχω τάξει τα τρουφάκια.. με την προϊπόθεση οτι θα τα πάρει όπως είναι και θα τα πάει στη δουλειά του να τα φάνε εκεί!!!


Επ! ..καλώς την Εύη!!

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ναι κάπου τόσο κρατάει..και εννοείται πως αν δν έχεις ΣΤΑΘΕΡΟΤΑΤΟ κύκλο η ωορρηξία μπορει να γίνει νωρίτερα η αργότερα!!!

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αγαπη έγραψε:ωχ κοριτσακια να σας ρωτησω κατι? μολις αισθανθηκα ενα τσιμπημα στην δεξια ωοθήκη η μερα που ξερω οτι εχω για ωορρηξια ειναι την παρασκευη ειναι δυνατον να ειναι νωριτερα ??? ξερω οτι κραταει απο 24 εως 48 ωρες κανω λαθος ???

εγώ αυτό που έχω καταλάβει τόσο καιρό είναι ότι δεν έχει πάντα στανταρ μέρα!νομίζω ότι τόσο κρατάει!αν κάνω λάθος ας με διορθώσει κάποια!

rinamar

rinamar
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
αγαπη έγραψε:ωχ κοριτσακια να σας ρωτησω κατι? μολις αισθανθηκα ενα τσιμπημα στην δεξια ωοθήκη η μερα που ξερω οτι εχω για ωορρηξια ειναι την παρασκευη ειναι δυνατον να ειναι νωριτερα ??? ξερω οτι κραταει απο 24 εως 48 ωρες κανω λαθος ???

Μαρινάκι μου έτσι όπως αλλάζει καμιά φορά ο κύκλος μας έτσι μπορεί να αλλάξει και ο κύκλος την ωορηξίας! Είναι απολύτως φυσικό!

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ευτυχως εχω σταθερο κυκλο 31 μερες και συνεχιζουν ανα διαστηματα οι σουβλιτσες χαμηλα δηλαδη μπορει να ειναι και μια η δυο μερες πριν η ωορρηξια ??? παντως το πρωτο συμπτωμα που καταλαβαινω κοριτσια ειναι οτι εχω αυξημενη διαθεση για ζουζουνιες Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι#7 - Σελίδα 13 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι#7 - Σελίδα 13 215994

rinamar

rinamar
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Οταν το ωάριο απελευθερώνεται απο την ωοθήκη και το "μαζέψει" η σάλπιγγα με το φαινόμενο του "τροπισμού" [που είναι πανύσχηρο] πρέπει να συναντήσει το σπερματοζωάριο όσο ποιό νωρίς γίνεται.. όσο κατεβαίνει πρός τη μήτρα το ωάριο μεσα στη σάλπιγγα τόσο ποιό πολύ ωριμάζει και σκληραίνει η εξωτερική του μεμβράνη. Δηλαδή όσο ποιό χαμηλά πάει τόσο ποιό δυσκολο είναι για τα σπερματοζωάρια να το τριπήσουν για να εισέλθουν.. γι'αυτό είναι καλό να κάνεις Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι#7 - Σελίδα 13 215994 πριν την ωορηξία

..ενημερωτικά!



Έχει επεξεργασθεί από τον/την rinamar στις Τετ Ιαν 25, 2012 1:38 pm, 1 φορά

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αγάπη ειναι δυνατον να έχεις νωριτερα!

Μαρίνα εγω για να ξαναδω κανονικο φαι στα ντουλαπια μου πρεπει να κανω παιδι αλλιώς δεν εχω ελπιδα!

Ελλη εμενα ο κακομοιρης μου ειπε ειχε μπαλα σημερα στον η/υ αλλα τον ακουσα στο ραδιο γιατι εβλεπα οτι παιρνας καλα και δεν ηθελα να σε διακοψω!Αχ!

Ευη πως ηταν η ταινια;

konstantina

konstantina
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ioanna85 έγραψε:Κωνσταντινα πως παει η εγκυμοσυνη; Εχεις συμπτωματα;

Σωτηρια φαινεται η κοιλιτσα σιγα σιγα; εχει αρχισει να σκληραινει;

Ελένη εγω στη θεση σου θα πηγαινα για χοριακη. Ρωτα και σε αλλο μικροβιολογο για την τιμη και δεν ξερω εκει αλλα εδω αν πεις δε με ενδιαφερει η αποδειξη κανουν ακομα καλυτερη τιμη. Επειδη εγω ειμαι ανυπομονη και αν μου κολλησει η ιδεα δεν θα σκεφτομουν τιποτα αλλο θα πηγαινα!!!

sofouli εγω να δες αμετρητες ωρες μονη στο σπιτι...

Ευαγγελια παει η γλωσσα μας ροδανι... Laughing Απο τα οσπρια να πω προτιμω γιγαντες και ρεβυθια αλλα ειδικα τα πρωτα θελουν δουλεια γιατι η συνταγη που κανω εχει και σπανακια και ανιθο κλπ κλπ

Ευη το πρωινο μπανακι δε συγκρινεται με τιποτα!!! πολύ ωραιο προγραμμα εχεις! τζακι-γονεις-σινεμα!!!Ποια ταινια λετε να δειτε;τωρα που το λες συνηδειτοποιησα οτι ειναι τεταρτη...εχασα τις μερες!

Ευαγγελία (ζουζουνιτσα) και φακες με βλέπω να φτιαχνω...Βαριεμαι βασικα να μαγειρεψω οτιδηποτε σημερα!

queen Μαρια εισαι καλυτερα σημερα;

Μαρια οντως κι εγω οταν μπαινω Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι#7 - Σελίδα 13 911307 Μηνα; βδομαδα να λες... Laughing

Ελλη η ανεργια ειναι μεγαλο μανικι, αλλα ακομα μεγαλυτερο ειναι να παρατεινεις αυτη τη φαση για ενα μωρο που δεν ερχεται!!!Πεπλο ειχα νοικιασει κι εγω με το νυφικο αλλα ηταν τα μαλλια σαν ζωγραφια και λυπηθηκαμε να τα κρυψουμε!!!Για παπουτσι ανετο το καλοκαιρι διαλεξα πιπ τοου μπροστα και ανοιχτο πισω με λουρι...ουτε που το καταλαβα και στο τραπεζι οταν κουραστηκα πια χαμηλο με στρασακια.Την ημερομηνια εμας μας την ορισε το κεντρο...αυτη εχουμε για ιουλιο θες ή οχι; και το δεχτηκαμε. Δεν πρεπει να κλεισεις κεντρο απο τωρα;

εχω ψιλοπονακια αλλά μια χαρά αυριο στις 6 παω για υπέρηχο. είμαι 5 εβδομάδων λες να δω καρδιακή λειτουργία;

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ιωάννα μου τι γλυκό άντρα που έχεις!!! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι#7 - Σελίδα 13 669659 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι#7 - Σελίδα 13 669659 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι#7 - Σελίδα 13 669659

Kωνσταντίνα νομίζω ότι από 6 εβδομάδα και πάλι με πολυυυ ζορι!!

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κωνσταντινα ολα καλα σου ευχομαι. Δεν εχει παλμούς ακομα απο την 6η και μετα θα ακουσετε!!Αχ! να μας πεις τα νεα αυριο

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ioanna85 έγραψε:Αγάπη ειναι δυνατον να έχεις νωριτερα!

Μαρίνα εγω για να ξαναδω κανονικο φαι στα ντουλαπια μου πρεπει να κανω παιδι αλλιώς δεν εχω ελπιδα!

Ελλη εμενα ο κακομοιρης μου ειπε ειχε μπαλα σημερα στον η/υ αλλα τον ακουσα στο ραδιο γιατι εβλεπα οτι παιρνας καλα και δεν ηθελα να σε διακοψω!Αχ!

Ευη πως ηταν η ταινια;



Ιωάννα μου άρεσε η ταινία απλά νομίζω πως για να την δει κάποιος καλά είναι να έχει διαβάσει κ τα βιβλία...γιατί το τέλος της ταινίας είναι η αρχή του 2ου βιβλίου...

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κοριτσάκια μου θα σας αφήσω!!Αύριο πάλι!!! καλά ξεσαλώματα!χιχι

καληνύχταααα Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι#7 - Σελίδα 13 334590 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι#7 - Σελίδα 13 334590 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι#7 - Σελίδα 13 334590 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι#7 - Σελίδα 13 334590

rinamar

rinamar
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ioanna85 έγραψε:
Μαρίνα εγω για να ξαναδω κανονικο φαι στα ντουλαπια μου πρεπει να κανω παιδι αλλιώς δεν εχω ελπιδα!

χαχα εμεις παιδί μου το είπαμε είμαστε τα ανάποδα αντρόγυνα!

evi27 έγραψε:
Ιωάννα μου άρεσε η ταινία απλά νομίζω πως για να την δει κάποιος καλά είναι να έχει διαβάσει κ τα βιβλία...γιατί το τέλος της ταινίας είναι η αρχή του 2ου βιβλίου...

...πως και δεν τα "πήρε το μάτι μου" τα βιβλία.. κι εμένα μου άρεσε η ταινία Εύη.. σίγουρα θα έχασε πολλύ η ταινία σε σχέση με τα βιβλία έτσι γίνεται συνήθως..

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 13 από 39]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 26 ... 39  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις