Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
10 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 10 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4 ... 18 ... 34  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 34]

ortikaki

ortikaki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]





σας αρεσει το κουνελακι μου;;;;

zennia

zennia
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Έυη μου δεν υπάρχει η μικρούλα σου!!!!!!!!!!Είναι μια ΖΩΓΡΑΦΙΑ!Απο πού την πήρες?Θέλω και εγώ να πάρω στην μικρή την πρώτη της στολή και δεν ξέρω απο που?Κορίτσια τα φώτα σας......

cal


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
τελειαααααααααα.πες μας, πες μας που την πηρες....

mariabel

mariabel
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κάλλη, σε ευχαριστώ! Το είδα το μνμ. Θα το ψάξω το θέμα!
Εύη, τρελάθηκα!!! Τι ωραίο κουνελάκι είναι αυτό;;;; Πόπο!! Να της δώσεις πολλά φιλάκια!!!
Ειρήνη, συμφωνώ! Θέλω και εγώ μια κόρη! Με όλα αυτά τα γλυκά πλασματάκια εδώ έχω ξετρελαθεί!!! Έχω τρέλα με τα κοριτσάκια, αν και τώρα τελευταία ο γιος μου με έχει ξετρελάνει!!! Περαστικά στο Λευτεράκη!

ksapphire

ksapphire
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλησπερα γυναικαρες και καλως την μαμα Μινα .
Κουνια , σε ειχαμε χασει, καλως ηλθες πισω .
Αντε γινομαστε περισσοτερες και ομορφοτερες χαχα. Μανουλίτσες ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2011...!!! #2 - Σελίδα 3 654316 Μανουλίτσες ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2011...!!! #2 - Σελίδα 3 654316

Ευη μου , πως παει η πρωτη μερα διατροφης?Ειναι ευγενικη μαζι σου η Ζεννια?Καλα η στολη δεν παιζεται. ειναι τελεια η κουκλιτσα σου.

Εμεις εχουμε 1 και μισο δοντακι tongue

Κοριτσια το θεμα θηλασμου για μενα ειναι πονεμενη ιστορια.Το πρωτο μου μωρο ηθελα σαν τρελη να το θηλασω αλλα την εχασα Crying or Very sad.
Ο γιος μου επειδη μπηκε θερμοκοιτιδα 11 μερες , εβγαζα το γαλατακι με το θηλαστρο .Το καταφερα μεχρι 40 ημερων.Μετα δεν μπορεσα.
Την κορη μου, με το που την εβαλαν στο στηθος επαθα κριση πανικου, εκλαιγα και δεν ηθελα.Ο γιατρος μου το απεδωσε σε οτι ειχα περασει.Και δυστυχως τα δυο μου μωρα τα απεκτησα με πολυ αχγος και πολυ κοπο.
Τελος παντων, πανε αυτα .Συγκινουμαι ομως πολυ και μου αρεσει να ακουω οτι πολλες γυναικες καταφερνουν και θηλαζουν.Τους ( Σας ) βγαζω το καπελο.

Πωπω , εισαι υπερτυχερη Ειρινη με τον σεφ ανδρα σου.Ζηλευω τρελα

ortikaki

ortikaki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλημερα κοριτσια!!!!και καλως ηρθες στη παρεα μας μαμα Μινα!!!
κοριτσια τη στολη τη πηρα απο τα jumbo ειχε και αλλες και φραουλιτσα και νεραιδακι και πολλα ακομα αλλα εγω θεωρησα οτι εκεινες ειναι πολυ δροσερες για αυτη την ηληκια .ειχα μεν απο τη μεγαλη μου αλλα δε μπορεσα να αντισταθω σε αυτο το τρελοκουνελο.η μικρη νειναι ολα τα λεφτα με τη στολη αλλα φωτο σωστη δε καθησε να τη βγαλω,αλλα εγω ηθελα να σας τη δειξω.
τωρα κοριτσια θα σας πω για τη διαιτα ή μαλλον τη διατροφη οπως με διορθωνει η Ζεννια. Κατερινα μου δεν ειναι καθολου ευγενικη μαζι μου με βασανιζει ,της λεω πειναω και αυτη με μαστιγωνει.ασε ασε υποφερω χαχαχαχα
κοριτσια δε παιζετε η διατροφη μεχρι να πω πεινασα ερχοταν το επομενο γευμα και καλυπτε τα κενα μου.το πα και στη Ζεννια και στην Ελενα αυτο δεν ειναι διαιτα ειναι τρωω κανονικα!
p.s. στον υπνο μου ειδα οτι ημουν στο εστιατοριο του Λαζαρου και ετρωγα του σκασμου τα παχυντικα φαγητα!!! Μανουλίτσες ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2011...!!! #2 - Σελίδα 3 534787

eirinifth

eirinifth
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
καλημερα μανουλιτσες!!! Μαμα Μινα καλως ορισες και εσυ στη μαμαδοπαρεα μας, να χαιρεσαι το παιδακι σου!!!
Ευη μου καλη αρχη στη διατροφη που κανεις και καλα αποτελεσματα, να δουμε εγω ποτε θα το παρω αποφαση..... εχεις το πιο νοστιμο και πιο γλυκο κουνελακι, να της δωσεις 2 φιλια, ενα απο εμενα και ενα απο το γιο μου, που του εδειξα τη φωτο και παρα τον πυρετουλι του παραλιγο να παρει αγκαλιτσα την οθονη, χα χα χα ειχε πολυ πλακα!!!
Μαρακι μου, ευχαριστω πολυ, δευτερη φορα σε ενα μηνα που συναχωνεται και φαντασου οτι με τα κρυα που κανει δε βγαινουμε και πολύ εξω,και εγω δεν αλλαζω το αντρακι μου με τιποτα στον κοσμο, αλλα θα ηθελα να μας δωσει ο θεος γρηγορα και ενα κοριτσακι να γινω πιο "κουζουλομανα"...........ο Αντωνακης σου τι κανει??? φιλια να του δωσεις.........
Κατερινα μου σεφ ειναι ο συζυγος, αλλα στα 8 χρονια που ειμαστε μαζι ζητημα να εχω φαει πανω απο 15 με 20 φορες απο τα χερακια του!!!!

mama rias

mama rias
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Κοριτσια καλως σας βρηκα!!
Ειρηνη εμενα ο αντρας μου δεν ειναι σεφ αλλα μου μαγειρευει αρκετες φορες..αρα καλα λεει η γνωστη ρηση Razz
Ortikaki η μικρουλα σου ειναι ολα τα λεφτα....τελεια!
Εμεις θα ντυθουμε μανιταρακι που εχω απο την μεγαλη μου κορη.
Και οσο αφορα τον θηλασμο εμεις δεν προβλεπετε να τον κοψουμε συντομα [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
!!

elzu

elzu
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλησπερα κοριτσια!Μαμα ρια καλως ηρθες!Κοριτσια δεν το ηξερα οτι επρεπε να αλλαξουμε μετα απο καποια ποστ!Αντε να μεγαλωνει και η παρεα μας!

eirinifth

eirinifth
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
καλησπερα ελενα!!! τι κανει η κορουλα σου??? βλεπω οτι πιανουν μια χαρουλα τα χερακια σου ε??? μπραβο σου ειναι υπεροχα!!!

elzu

elzu
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
μια χαρα ειναι η δημητρουλα!μονο προχτες μας εκανε κατι τρελα αλλα ενταξει...περασε!
Σε ευχαριστω πολυ!Και καθε μερα θα προσθετω και αλλα που ετοιμαζω!

mariabel

mariabel
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλησπέρα γλυκιές μανούλες! Τι κάνετε;
Έλενα, πραγματικά πολύ ωραία όλα όσα έχεις φτιάξει! Πουλάς τα εσώρουχα; Αν ναι, πόσο; Σχετικά με το άνοιγμα του θέματος... Στην 52η ή 53η σελίδα το θέμα κλειδώνει, δηλαδή δεν μπορείς να γράψεις ή να κάνεις edit και αρχίζει πάλι από την αρχή με τον ίδιο τίτλο. Επειδή, όμως, όλοι ανοίγουν καινούριο αριθμώντας με το 2, 3 κτλ, σκέφτηκα να ανοίξω το #2. Το επόμενο ας το ανοίξει κάποια άλλη. Μανουλίτσες ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2011...!!! #2 - Σελίδα 3 417472 Έκανα όμως λάθος και το άνοιξα στην ενότητα εγκυμοσύνης (εκεί όπου είχε ανοιχτεί το πρώτο). Ζήτησα από την Ολίβια να το διορθώσει αν γίνεται, αλλά δεν έχει απαντήσει. Sad
Μίνα, πόσο σκέφτεσαι να κρατήσεις το θηλασμό; Τη μεγάλη σου πόσο τη θήλασες; Πριν γεννήσω έλεγα 6 μήνες, τώρα λέω χρόνο. Βέβαια σε 2 μήνες μπορεί να αλλάξω γνώμη και να συνεχίσω και άλλο...
Κάλλη, εσύ πόσο ακόμα σκέφτεσαι να θηλάζεις;
Εύη, πολύ καλή επιλογή το κουνελάκι!!! Αχ, θέλω και εγώ αυτή τη διατροφή που δεν πεινάς καθόλου!! Wink Εύχομαι να έχεις τα καλύτερα αποτελέσματα και σύντομα να γίνεις μοντελάκι! Μανουλίτσες ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2011...!!! #2 - Σελίδα 3 328109 Μανουλίτσες ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2011...!!! #2 - Σελίδα 3 328109
Κατερίνα μου, εύχομαι να μην ξαναπεράσεις τέτοιο άγχος και τα κουκλιά σου να είναι πάντα υγιέστατα! (Απ'ό,τι έχω καταλάβει έχασες το πρώτο σου... Sad )
Ειρήνη, σκέφτεσαι σύντομα για δεύτερο;; Εγώ ναι!! Έχουμε αρχίσει ήδη τις προσπάθειες! Smile
Ζέννια, kounia πολλά Μανουλίτσες ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2011...!!! #2 - Σελίδα 3 417472

mama rias

mama rias
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Μαρια η μεγαλη μου ειχε αλεργια στο αγελεδινο γαλα κ την θηλασα μονο 2,5 μηνες..εγω δεν ηξερα κ ετσι δεν συνεχισα τον θηλασμο και με συμβουλη της αλεργιολογου ηπιαμε συνθετικο γαλα!
Οταν εμεινα εγκυος στην μικρη μου ειπα θα θηλασω....και ετσι συνεχιζουμε μεχρι τωρα αφου ολα πηγαν καλα και θα συνεχισουμε οσο παει...δεν σκευτομαι να κανω αλλο και ετσι θελω να ευχαριστηθω τα παντα με το μπεμπακι μου!
Wink

elzu

elzu
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
μαρια μου σε ευχαριστω πολυ!ναι τα πουλαω 10 ευρω το ενα!ειναι ομως μοναδικο και χειροποιητο...η ζεννια κ η ευη μου εκαναν παραγγελια κ καποια ειναι ετοιμα οπως ειδες...

mariabel

mariabel
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μίνα μου, καλά θα κάνεις! Συνέχισε όσο μπορείς! Πόπο αυτή η αλλεργία μεγάλο πρόβλημα. Μιας φίλης μου έχει αλλεργία ο μικρός (6 μηνών), τώρα το κατάλαβε και επειδή τον θηλάζει, δεν τρώει ό,τι είναι από γάλα! Εγώ δε θα μπορούσα να το κάνω αυτό.
Έλενα, είδα και το άλλο κορμάκι! Πολύ όμορφο! Μπράβο σου!

zennia

zennia
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Κοριτσάκια μου καλησπερούδια.Σήμερα χάθηκα.Ασχολήθηκα όλη μέρα με την Θωμαίδα.Ήταν μέρα αφιερωμένη στο κοριτσάκια μου!!!!!!Ελενάκι υπέροχα τα κορμάκια.Μολίς μου τα στείλεις θα βρώ ιδέες να μου φτιάξεις και άλλα.Είναι σαν μλουζάκια και την άνοιξη με ένα παντελονάκι απο κάτω θα είναι μούρλια!Μαράκι μου δεν ήξερα οτι προσπαθείτε για άλλο μωράκι.Άντε κορίτσι μου μέσα απο την καρδιά μου ο θεούλης να σου προσφέρει ακόμη ένα γερό παιδάκι σύντομα.Ευάκι μου θα πάω και εγώ jumbo να δώ τις στολές για την μικρή.Μου άρεσε πολύ το κουνελάκι.Τις επιγονατίδες τις πήρες για την μπουμπού?Τις είχε?Αυριό να έχουμε μια όμορφη εβδομάδα μανούλες!Και περαστικούλια στα αρρωστούλια της παρέας μας.Να γίνουν σύντομα καλά.

cal


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
mariabel έγραψε:
Κάλλη, εσύ πόσο ακόμα σκέφτεσαι να θηλάζεις;


τα γνωστα: στην αρχη ελεγα 40 μερες, μετα το εκανα 6μηνο, τωρα λεω χρονο... οποτε....

ksapphire

ksapphire
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλησπερα κοριτσια και απο μενα.

Ελζου μου, θελω και γω ενα κορμακι.Πες μου πως θα το κανονισουμε.

Αντε Μαρακι μου, με το καλο και ενα δευτερο παιδακι.Και βεβαια μπορεις να θηλασεις οσο εισαι εγκυος και οταν γεννησεις μπορεις να θηλασεις και τα 2 μετα.Λεγεται tandem feeding στα αγγλικα.

Και γω σημερα εψαχνα την διατροφη που ειχα στις εγκυμοσυνες μου και δεν την βρηκα.Ειπα μηπως ξαναρχιζα αλλα τζιφος.

Φιλια σε ολες σας Μανουλίτσες ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2011...!!! #2 - Σελίδα 3 417472 Μανουλίτσες ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2011...!!! #2 - Σελίδα 3 417472

mariabel

mariabel
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Αχ, ναι κορίτσια!! Προσπαθούμε 2 μήνες τώρα. Θέλω πολύ ένα δεύτερο σύντομα! Smile Σας ευχαριστώ για τις ευχές σας!!
Κατερίνα, ναι μου το είπε αυτό η παιδίατρος, αλλά έχω ακούσει και άλλα... Ότι δημιουργεί συσπάσεις στη μήτρα και αν είχες συσπάσεις ή αποκόλληση σε προηγούμενη εγκυμοσύνη (εγώ είχα) μπορεί να αποδειχτεί επικίνδυνο...

ksapphire

ksapphire
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
mariabel έγραψε:Αχ, ναι κορίτσια!! Προσπαθούμε 2 μήνες τώρα. Θέλω πολύ ένα δεύτερο σύντομα! Smile Σας ευχαριστώ για τις ευχές σας!!
Κατερίνα, ναι μου το είπε αυτό η παιδίατρος, αλλά έχω ακούσει και άλλα... Ότι δημιουργεί συσπάσεις στη μήτρα και αν είχες συσπάσεις ή αποκόλληση σε προηγούμενη εγκυμοσύνη (εγώ είχα) μπορεί να αποδειχτεί επικίνδυνο...

Ε τοτε κοριτσακι μου, μηπως πρεπει να σταματησεις να θηλαζεις?.Τι σου ειπε η γιατρος σου?

mariabel

mariabel
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Λένε ότι μετά τον τέταρτο μήνα μπορεί να γίνει επικίνδυνο... Θα δω... Όταν με το καλό μείνω έγκυος και πάω στο γυναικολόγο, θα τον ρωτήσω.
Κορίτσια, καληνύχτα!! Φιλιά πολλά!!!

ksapphire

ksapphire
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καληνυχτα κοριτσαρα μου και ευχομαι να σου πανε ολα οπως επιθυμεις.
Καληνυχτα σε ολες σας Very Happy

elzu

elzu
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Κοριτσια μου καλησπερα!!!Η να πω καλημερα? ShockedΣας ευχαριστω για τα καλα σας λογια και μου δινεται θαρρος να συνεχισω γιατι στην αρχη πολυ το φοβομουν! Κατερινα μου μπορεις να μου στειλεις σε πμ τι θα σου αρεζε!Και θα σκεφτω κατι...
Ζεννια μου ναι θα ειναι ωραια ετσι αν και το ψαχνω για καλοκαιρινα μπλουζακια αλλα ακομα δεν εχω βρει σε μια λογικη τιμη...

eirinifth

eirinifth
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
καλημερα!!! τι κανουμε σημερα κοριτσια???
εμεις ειμαστε λιγο καλυτερα σημερα δεν εχουμε πυρετουλι δοξα το θεο, αλλα το συναχακι μας καλα κρατει!!
Ελενα αν καποια στιγμη φτιαξεις κατι και για αγορακι θελω και εγω! ειδα και το αλλο που εφτιαξες, μπραβο τελειο ειναι.

Μαρακι αντε σου ευχομαι συντομα μια φουσκωμενη κοιλιτσα, εμεις θελουμε πολυ αλλα περιμενουμε να δουμε τι θα γινει με τη δουλεια του συζυγου, και επεισης με τη δικη μου γιατι στην επιχειρηση που εργαζομαι εχουν αρχισει κατι αδειες ανευ αποδοχων 2 και 3 μηνες και δεν ξερω ακομα τιποτα. αν ολα πανε καλα πρωτα ο Θεουλης αν βλεπομαστε με τον αντρα μου το καλοκαιρακι θα βαλουμε και εμεις μπροστα και βλεπουμε.... μακαρι δηλαδη γιατι εγω πολυ το θελω... αυτη η κριση κανει κακο και στο δημογραφικο της χωρας τελικα!! Smile

elzu

elzu
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημερα ειρηνη μου!Τωρα ετοιμαζω καποια για διδυμακια...ειναι αγορακια αλλα θα κανω και αλλα μετα...

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 34]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4 ... 18 ... 34  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις