Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
13 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 13 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 10 από 11]

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
alien



Έχει επεξεργασθεί από τον/την litsakos στις Πεμ Φεβ 02, 2012 3:18 pm, 1 φορά

bell

bell
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Να κάνω μία ερώτηση;; confused

Αυτό το θέμα πόσες φορές άλλαξε τίτλο;

manoula_24xr

manoula_24xr
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
bell έγραψε:Να κάνω μία ερώτηση;; confused

Αυτό το θέμα πόσες φορές άλλαξε τίτλο;


Μολις μπηκα για να κανω αυτη την ερωτηση κ βλεπω την εκανες εσυ,
Για ποιον λογο εχει αλλαξει τιτλο το θεμα τοσες φορες???
Ελεος δλδ...

filina

filina
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!

natali-maria

natali-maria
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κορίτσια ο τίτλος αλλάζει κάθε φορά που η θεματογράφος αλλάζει γνώμη Razz Razz Razz Razz Razz Razz !!

bou-boukitsa

bou-boukitsa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
athanasia 2 έγραψε:

!
Θα σου πω κατι πολυ παραξενο ,ολα αυτα εγω δεν τα εβλεπα ποτε να υπαρχουν γυρω μου ,δεν τα ηξερα ,δεν τα ειχα μαθει ,ΔΕ ΜΕ ΑΦΟΡΟΥΣΑΝ ΚΑΘΟΛΟΥ,δεν ασχολουμουν ποτε .Ημουν τοσο σιγουρη για την ασφαλεια της δικης μου ζωης που δε με ενοιαζε ,ετσι απλα.Οταν ξυπνησα και κατεβηκα απο το ροζ συννεφακι και ειδα γυρω μου τι γινεται επαθα πλακα.Ολα αυτα ειναι πολυ αρνητικα παραδειγματα για τις σχεσεις μεταξυ ανδρων και γυναικων αλλα να που ηταν τοσο καιρο γυρω γυρω .Καταλαβες τωρα ? Αλλα δεν τα βλεπεις βρε παιδι μου πιο πριν να προετοιμαστεις λιγακι ΔΕΝ ΤΑ ΒΛΕΠΕΙς [/quote]



Ο καθένας βλέπει αυτά που έχει στην ψυχή του Αθανασία..

Αν όπως κατάλαβα εσύ ήσουν σε ροζ συννεφάκι και άργησες να τα καταλάβεις , δεν είναι απαραίτητα κακό!..σημαίνει πως είχε καλές προθέσεις και ίσχυε το ''αθώος μέχρις αποδείξεως του εναντίου'' και όχι το αντίθετο που ισχύει για τους περισσότερους σήμερα..

Άπο την άλλη μεριά να ξέρεις πως οι άνθρωποι που ζουν μακριά από τον Θεό ποτέ δεν έχουν γαλήνη και ηρεμία στην ζωή τους...και είναι φυσικό για αυτούς και το κέρατο και οι απάτες και΄όλα..είναι δέσμιοι των παθών τους..

Ζούμε σε μια κοινωνία με πολλές προκλήσεις και πολλούς πειρασμούς και μόνο ο ΄΄φόβος Θεού΄΄ φιλάει των άνθρωπο από αυτά τα παραστρατήματα.

Οπότε όταν βλέπεις ανθρώπους που ζουν καταστάσεις όπως η φίλη σου και η γειτόνισσα ..κάνε μια προσευχή για αυτούς καλύτερα γιατί η ψυχή τους μόνο ξέρει τι περνάνε.!

athanasia 2


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
bou-boukitsa έγραψε:
athanasia 2 έγραψε:

!
Θα σου πω κατι πολυ παραξενο ,ολα αυτα εγω δεν τα εβλεπα ποτε να υπαρχουν γυρω μου ,δεν τα ηξερα ,δεν τα ειχα μαθει ,ΔΕ ΜΕ ΑΦΟΡΟΥΣΑΝ ΚΑΘΟΛΟΥ,δεν ασχολουμουν ποτε .Ημουν τοσο σιγουρη για την ασφαλεια της δικης μου ζωης που δε με ενοιαζε ,ετσι απλα.Οταν ξυπνησα και κατεβηκα απο το ροζ συννεφακι και ειδα γυρω μου τι γινεται επαθα πλακα.Ολα αυτα ειναι πολυ αρνητικα παραδειγματα για τις σχεσεις μεταξυ ανδρων και γυναικων αλλα να που ηταν τοσο καιρο γυρω γυρω .Καταλαβες τωρα ? Αλλα δεν τα βλεπεις βρε παιδι μου πιο πριν να προετοιμαστεις λιγακι ΔΕΝ ΤΑ ΒΛΕΠΕΙς



Ο καθένας βλέπει αυτά που έχει στην ψυχή του Αθανασία..

Αν όπως κατάλαβα εσύ ήσουν σε ροζ συννεφάκι και άργησες να τα καταλάβεις , δεν είναι απαραίτητα κακό!..σημαίνει πως είχε καλές προθέσεις και ίσχυε το ''αθώος μέχρις αποδείξεως του εναντίου'' και όχι το αντίθετο που ισχύει για τους περισσότερους σήμερα..

Άπο την άλλη μεριά να ξέρεις πως οι άνθρωποι που ζουν μακριά από τον Θεό ποτέ δεν έχουν γαλήνη και ηρεμία στην ζωή τους...και είναι φυσικό για αυτούς και το κέρατο και οι απάτες και΄όλα..είναι δέσμιοι των παθών τους..

Ζούμε σε μια κοινωνία με πολλές προκλήσεις και πολλούς πειρασμούς και μόνο ο ΄΄φόβος Θεού΄΄ φιλάει των άνθρωπο από αυτά τα παραστρατήματα.

Οπότε όταν βλέπεις ανθρώπους που ζουν καταστάσεις όπως η φίλη σου και η γειτόνισσα ..κάνε μια προσευχή για αυτούς καλύτερα γιατί η ψυχή τους μόνο ξέρει τι περνάνε.!
[/quote]Ευχαριστω ,με καταλαβες νομιζω

TΟΥΡΤΙΤΣΑ

TΟΥΡΤΙΤΣΑ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
παλι αλλαξε ο τιτλος?ποσες φορες ακομα θα τον αλλαξεις επιτελους?
πρεπει να εισαι καλη στην δουλεια σου!ξερεις να βαζεις πιασαρικους τιτλους!!!

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
alien



Έχει επεξεργασθεί από τον/την litsakos στις Πεμ Φεβ 02, 2012 3:19 pm, 2 φορές συνολικά

athina24

athina24
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ηηηηηηηηηηηηηηηηηη



Έχει επεξεργασθεί από τον/την athina24 στις Πεμ Φεβ 02, 2012 2:58 pm, 1 φορά

CHRISLA2216

CHRISLA2216
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
τελικα βρε Αθανασια, εσυ που εχεις και προσωπικη εμπειρια κ καλη προθεση να μας ανοιξεις τα ματια, θα μας πεις τι ειδους προβληματα αντιμετωπισες στον γαμο σου? η' εστω μια προιστορια, κατι για να καταλαβουμε??
με εχεις μπερδεψει τοσο πολυ με τα λεγομενα σου που θελω να βγαλω μια ακρη.. κι επισης, πολυ θα ηθελα να μαθω τι ακριβως δουλεια κανεις..

Nena

Nena
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
litsakos έγραψε:edit: ας καβαλησει η καθεμια το δικο της και ας αφησει τις αλλες να πλανωνται πλανην οικτραν...
Γλυκεια μου... Razz
Τα συννεφακια που δεν εχουν καλους κυβερνητες τρακάρουν με άλλα συννεφακια, αντίστοιχων κυβερνητων. Και γεννωνται αστραπες και βροντες κι ενοχλουσι τα συνετα συννεφακια.
ΠΟΣΟ ΔΥΣΚΟΛΑ ΠΑΡΑΔΕΧΟΜΑΣΤΕ ΤΕΛΙΚΑ ΤΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΣΤΟ ΓΑΜΟ ΜΑς  - Σελίδα 10 215994 ΠΟΣΟ ΔΥΣΚΟΛΑ ΠΑΡΑΔΕΧΟΜΑΣΤΕ ΤΕΛΙΚΑ ΤΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΣΤΟ ΓΑΜΟ ΜΑς  - Σελίδα 10 215994 ΠΟΣΟ ΔΥΣΚΟΛΑ ΠΑΡΑΔΕΧΟΜΑΣΤΕ ΤΕΛΙΚΑ ΤΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΣΤΟ ΓΑΜΟ ΜΑς  - Σελίδα 10 215994 ΠΟΣΟ ΔΥΣΚΟΛΑ ΠΑΡΑΔΕΧΟΜΑΣΤΕ ΤΕΛΙΚΑ ΤΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΣΤΟ ΓΑΜΟ ΜΑς  - Σελίδα 10 215994 ΠΟΣΟ ΔΥΣΚΟΛΑ ΠΑΡΑΔΕΧΟΜΑΣΤΕ ΤΕΛΙΚΑ ΤΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΣΤΟ ΓΑΜΟ ΜΑς  - Σελίδα 10 215994
Ουτε πλάνην οικτραν δεν μπορεις να πλανασαι πλέον..

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
alien



Έχει επεξεργασθεί από τον/την litsakos στις Πεμ Φεβ 02, 2012 3:19 pm, 1 φορά

koukida

koukida
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
athina24 έγραψε:βλεπω και εγω νεο θεμα και μπαινω και βρισκω παλιο θεμα με καινουριο τιτλο!!!!!!!!δηλαδη ΕΛΕΟΣ!!!!!!
παω στον Μητσο γιατι θα με αρχισει στις μπουφλες!!!!

αυριο που θα μπεις μην παραξενευτεις αν ο τιτλος ειναι
' Όσα θέλετε να ξέρετε γύρω απο τον τέλειο μουσακά / tips για την πιο light μπεσαμέλ' Razz

TΟΥΡΤΙΤΣΑ

TΟΥΡΤΙΤΣΑ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
athanasia 2 έγραψε:
mikraki έγραψε:
athanasia 2 έγραψε:υλικο για σκεψη ,μιας και το θεμα ειναι η υποκρισια [αλλα ζουμε κι αλλα λεμε στον περιγυρο μη χαλασουμε το image]..
γνωστη μου κοπελα ειναι με το συζυγο της μαζι σχεδον 18 χρονια .Δεν εχουν παιδια .Ο κυριος εχει κανονικα οικογενεια με παιδια στη Ρουμανια με μια παλια συμφοιτητρια του απο το πανεπιστημιο .Λειπει συνεχεια .Ολοι το ξερουμε ,και η ιδια .Δεν μπορει να τον χωρισει γιατι εχουν πολλες οικονομικες υποχρεωσεις μαζι ,δανεια ,ανοιγματα κλπ.[μου το ειπε η ιδια].Εκτος απο το οτι ειναι υποχρεωμενη να ειναι μαζι του ,για επαγγελματικους λογους τον παρουσιαζει στα ματια των αλλων ως υποδειγμα [για να εχει πελατεια στο μαγαζι].Ειναι υποκρισια κατα τη γνωμη μου και παρα πολυ θλιβερο .Αξιοπρεπεια μηδεν .Και πριν πεσετε να με φατε αυτη ειναι η δικη μου ματια στα πραγματα .Σεβαστη πιστευω

Πάντως ο περίγυρός σου είναι κάπως...μία η κοπέλα στο απέναντι παράθυρο, μία η φίλη σου με τον άντρα και τη γκόμενα..μία εσύ...μία η ρουμάνα..με αυτά που βλέπεις, έχεις τα δίκια σου και συ!!!
Θα σου πω κατι πολυ παραξενο ,ολα αυτα εγω δεν τα εβλεπα ποτε να υπαρχουν γυρω μου ,δεν τα ηξερα ,δεν τα ειχα μαθει ,ΔΕ ΜΕ ΑΦΟΡΟΥΣΑΝ ΚΑΘΟΛΟΥ,δεν ασχολουμουν ποτε .Ημουν τοσο σιγουρη για την ασφαλεια της δικης μου ζωης που δε με ενοιαζε ,ετσι απλα.Οταν ξυπνησα και κατεβηκα απο το ροζ συννεφακι και ειδα γυρω μου τι γινεται επαθα πλακα.Ολα αυτα ειναι πολυ αρνητικα παραδειγματα για τις σχεσεις μεταξυ ανδρων και γυναικων αλλα να που ηταν τοσο καιρο γυρω γυρω .Καταλαβες τωρα ? Αλλα δεν τα βλεπεις βρε παιδι μου πιο πριν να προετοιμαστεις λιγακι ΔΕΝ ΤΑ ΒΛΕΠΕΙς
να μιλας για τον εαυτο σου.επειδη δεν τα εβλεπες εσυ δεν σημαινει οτι ολες δεν τα βλεπαμε.επειδη ζεις εσυ στον κοσμο σου,ζω και εγω?και εγω δεν τα εβλεπα γυρω μου,αλλωστε ολοι οι προβληματικοι ειναι κοντα σου(γιατι αραγε?),αλλα ηξερα οτι γινονται.και στο φιναλε βρε κοπελια τι σε νοιαζει τι κανει ο Α,ο Β,ο Γ.κοιτα την ζωη σου.αν ειναι αυτοι ευτυχισμενοι με τον τροπο που ζουνε εσυ τι ζορι τραβας?

athanasia 2 έγραψε:ποτε δε χαιρομαι με τη δυστυχια των αλλων ,μην ειστε αδικες μαζι μου .ψυλλιαστειτε τι γινετε γυρω σας ,μην την πατησετε .μονο αυτο σας λεω και παραδειγματα φερνω απ"εξω ,γιατι χωρις να πω τιποτα για εδω μεσα ,ηδη αντιδρασατε .Μη χαλασουμε την ωραια εικονα .Ας ασχοληθουμε λοιπον με αλλα θεματα.

αααααααα και γιατι ασχολειστε αφου δε θελετε ?.


Για μενα εστω και μια κοπελα να " ξυπνησε "ειναι κερδος .Δεν ειστε ετοιμες [οχι ολες ] να ακουσετε κατι απο την πραγματικοτητα μου φαινεται .Οτιδηποτε αλλο απο το ασφαλες περιβαλλον που εχετε δημιουργησει εδω μεσα σας χαλαει .Sorry ladies ,ce la vie .
μηπως να πας σε εναν ψυχολογο?εχεις προβλημα,το καταλαβαινεις,ετσι?τι θα πει "να ξυπνησε"?τι το παιζεις εδω μεσα.

chicken έγραψε:Έχει γούστο να μην τσακωθούμε σαυτό το θέμα!
Θα κάτσω ήσυχη ήσυχη εδώ στην γωνίτσα και θα περιμένω τρώγοντας πασατέμπο. Δε μπορεί, όλο και κάτι θα γίνει Cool Cool
Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

athina24

athina24
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
και ομως πάκα πάκα 12 σελιδουλες και συμπεριφερομαστε αψογα!!!!!!!!1ΚΥΡΙΕΣ!!!!

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
koukida έγραψε:
athina24 έγραψε:βλεπω και εγω νεο θεμα και μπαινω και βρισκω παλιο θεμα με καινουριο τιτλο!!!!!!!!δηλαδη ΕΛΕΟΣ!!!!!!
παω στον Μητσο γιατι θα με αρχισει στις μπουφλες!!!!

αυριο που θα μπεις μην παραξενευτεις αν ο τιτλος ειναι
' Όσα θέλετε να ξέρετε γύρω απο τον τέλειο μουσακά / tips για την πιο light μπεσαμέλ' Razz


αααααααααααααααααααααχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα
χαχαχαχαχαχα
Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

TΟΥΡΤΙΤΣΑ

TΟΥΡΤΙΤΣΑ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
bou-boukitsa έγραψε:
athanasia 2 έγραψε:

!
Θα σου πω κατι πολυ παραξενο ,ολα αυτα εγω δεν τα εβλεπα ποτε να υπαρχουν γυρω μου ,δεν τα ηξερα ,δεν τα ειχα μαθει ,ΔΕ ΜΕ ΑΦΟΡΟΥΣΑΝ ΚΑΘΟΛΟΥ,δεν ασχολουμουν ποτε .Ημουν τοσο σιγουρη για την ασφαλεια της δικης μου ζωης που δε με ενοιαζε ,ετσι απλα.Οταν ξυπνησα και κατεβηκα απο το ροζ συννεφακι και ειδα γυρω μου τι γινεται επαθα πλακα.Ολα αυτα ειναι πολυ αρνητικα παραδειγματα για τις σχεσεις μεταξυ ανδρων και γυναικων αλλα να που ηταν τοσο καιρο γυρω γυρω .Καταλαβες τωρα ? Αλλα δεν τα βλεπεις βρε παιδι μου πιο πριν να προετοιμαστεις λιγακι ΔΕΝ ΤΑ ΒΛΕΠΕΙς



Ο καθένας βλέπει αυτά που έχει στην ψυχή του Αθανασία..

Αν όπως κατάλαβα εσύ ήσουν σε ροζ συννεφάκι και άργησες να τα καταλάβεις , δεν είναι απαραίτητα κακό!..σημαίνει πως είχε καλές προθέσεις και ίσχυε το ''αθώος μέχρις αποδείξεως του εναντίου'' και όχι το αντίθετο που ισχύει για τους περισσότερους σήμερα..

Άπο την άλλη μεριά να ξέρεις πως οι άνθρωποι που ζουν μακριά από τον Θεό ποτέ δεν έχουν γαλήνη και ηρεμία στην ζωή τους...και είναι φυσικό για αυτούς και το κέρατο και οι απάτες και΄όλα..είναι δέσμιοι των παθών τους..

Ζούμε σε μια κοινωνία με πολλές προκλήσεις και πολλούς πειρασμούς και μόνο ο ΄΄φόβος Θεού΄΄ φιλάει των άνθρωπο από αυτά τα παραστρατήματα.

Οπότε όταν βλέπεις ανθρώπους που ζουν καταστάσεις όπως η φίλη σου και η γειτόνισσα ..κάνε μια προσευχή για αυτούς καλύτερα γιατί η ψυχή τους μόνο ξέρει τι περνάνε.!
[/quote]
μπουμπουκιτσα μου sorry που θα σε κατεβασω καιεσενα απο το συνεφακι σου,αλλα εχω δει και κατι ανθρωπους του θεου να στολιζουν με κερατο τον/την συζηγο.
δεν εχει να κανιε με τον θεο,με τον ανθρωπο εχει να κανει.

natali-maria

natali-maria
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΜΗΝ ΑΠΑΝΤΗΣΕΤΕ!!!!

Kastallia


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
athanasia 2 έγραψε:ποτε δε χαιρομαι με τη δυστυχια των αλλων ,μην ειστε αδικες μαζι μου .ψυλλιαστειτε τι γινετε γυρω σας ,μην την πατησετε .μονο αυτο σας λεω και παραδειγματα φερνω απ"εξω ,γιατι χωρις να πω τιποτα για εδω μεσα ,ηδη αντιδρασατε .Μη χαλασουμε την ωραια εικονα .Ας ασχοληθουμε λοιπον με αλλα θεματα.

αααααααα και γιατι ασχολειστε αφου δε θελετε ?.
Για μενα εστω και μια κοπελα να " ξυπνησε "ειναι κερδος .Δεν ειστε ετοιμες [οχι ολες ] να ακουσετε κατι απο την πραγματικοτητα μου φαινεται .Οτιδηποτε αλλο απο το ασφαλες περιβαλλον που εχετε δημιουργησει εδω μεσα σας χαλαει .Sorry ladies ,ce la vie .

Καλημερα.Βρε τι γινεται εδω;Καθε μερα μπαινω στην πρωτη σελιδα να σιγουρευτω οτι ειναι το ιδιο θεμα.Τη γνωμη μου την εγραψα προσχτες και δεν υπαρχει λογος να επαναλαμβανομαι.Καπου εχει ξεφυγει το θεμα,δεν ξερω ποιος φταιει,ειναι αδυνατον να διαβασω τοσες σελιδες μονοκοπανια.Αλλα η απαντηση που παραθετω παραπανω,ομολογω με στενοχωρει...και ο λογος ειναι πως σε ενα θεμα που ειχες αναρτησει ,Αθανασια,πριν λιγο καιρο και περιγραφες το λογο που δε θες τα παιδια σου να περνουν χρονο με τον πατερα τους,ολες μα ολες οι κοπελες,ειτε συμφωνουσαν ειτε διαφωνουσαν μαζι σου,σου μιλησαν πολυ ομορφα και σε στηριξαν.Ετσι θυμαμαι εγω.Εκτος αν κανω λαθος και μιλω σε λαθος ατομο.Αυτη η απαντηση μου φαινεται καπως και με κανει να νιωθω ηλιθια καιπου σου απαντησα (στο τωρινο θεμα).Καλημερα σε ολες!

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Kastallia έγραψε:
athanasia 2 έγραψε:ποτε δε χαιρομαι με τη δυστυχια των αλλων ,μην ειστε αδικες μαζι μου .ψυλλιαστειτε τι γινετε γυρω σας ,μην την πατησετε .μονο αυτο σας λεω και παραδειγματα φερνω απ"εξω ,γιατι χωρις να πω τιποτα για εδω μεσα ,ηδη αντιδρασατε .Μη χαλασουμε την ωραια εικονα .Ας ασχοληθουμε λοιπον με αλλα θεματα.

αααααααα και γιατι ασχολειστε αφου δε θελετε ?.
Για μενα εστω και μια κοπελα να " ξυπνησε "ειναι κερδος .Δεν ειστε ετοιμες [οχι ολες ] να ακουσετε κατι απο την πραγματικοτητα μου φαινεται .Οτιδηποτε αλλο απο το ασφαλες περιβαλλον που εχετε δημιουργησει εδω μεσα σας χαλαει .Sorry ladies ,ce la vie .

Καλημερα.Βρε τι γινεται εδω;Καθε μερα μπαινω στην πρωτη σελιδα να σιγουρευτω οτι ειναι το ιδιο θεμα.Τη γνωμη μου την εγραψα προσχτες και δεν υπαρχει λογος να επαναλαμβανομαι.Καπου εχει ξεφυγει το θεμα,δεν ξερω ποιος φταιει,ειναι αδυνατον να διαβασω τοσες σελιδες μονοκοπανια.Αλλα η απαντηση που παραθετω παραπανω,ομολογω με στενοχωρει...και ο λογος ειναι πως σε ενα θεμα που ειχες αναρτησει ,Αθανασια,πριν λιγο καιρο και περιγραφες το λογο που δε θες τα παιδια σου να περνουν χρονο με τον πατερα τους,ολες μα ολες οι κοπελες,ειτε συμφωνουσαν ειτε διαφωνουσαν μαζι σου,σου μιλησαν πολυ ομορφα και σε στηριξαν.Ετσι θυμαμαι εγω.Εκτος αν κανω λαθος και μιλω σε λαθος ατομο.Αυτη η απαντηση μου φαινεται καπως και με κανει να νιωθω ηλιθια καιπου σου απαντησα (στο τωρινο θεμα).Καλημερα σε ολες!

Kastallia η athanasia2 γραφει ενα αρθρο σχετικο με το διαζυγιο κτλκτλ...αυτο μας ειπε χθες στο "τι σκεφτεστε",πηγαινε να διαβασεις ....
Οποτε οι αλλαγες τιτλου και η αμφισημια που διακρινεται στα ποστς της προκυπτουν απο εκει. Προφανως τσιγκλαει την συζητηση για να συγκεντρωσει στοιχεια.Αυτο ειναι το ενα στορυ, το αληθινο ελπιζω.
Περιμενα οτι θα εχει ηδη γραψει η ιδια να ενημερωσει οσες εγραψαν εδω και οσες σκοπευουν να γραψουν οτι οι προθεσεις της δεν ειναι αυτες που δηλωνει,απο σεβασμο σε ολες μας και οχι να ψαρευει τις ιστοριες μας.
Ακομα βρε Αθανασια/Νελυ δεν ενημερωσες?? Ωραιος τροπος!

florentiab

florentiab
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
TΟΥΡΤΙΤΣΑ έγραψε:
bou-boukitsa έγραψε:
athanasia 2 έγραψε:

!
Θα σου πω κατι πολυ παραξενο ,ολα αυτα εγω δεν τα εβλεπα ποτε να υπαρχουν γυρω μου ,δεν τα ηξερα ,δεν τα ειχα μαθει ,ΔΕ ΜΕ ΑΦΟΡΟΥΣΑΝ ΚΑΘΟΛΟΥ,δεν ασχολουμουν ποτε .Ημουν τοσο σιγουρη για την ασφαλεια της δικης μου ζωης που δε με ενοιαζε ,ετσι απλα.Οταν ξυπνησα και κατεβηκα απο το ροζ συννεφακι και ειδα γυρω μου τι γινεται επαθα πλακα.Ολα αυτα ειναι πολυ αρνητικα παραδειγματα για τις σχεσεις μεταξυ ανδρων και γυναικων αλλα να που ηταν τοσο καιρο γυρω γυρω .Καταλαβες τωρα ? Αλλα δεν τα βλεπεις βρε παιδι μου πιο πριν να προετοιμαστεις λιγακι ΔΕΝ ΤΑ ΒΛΕΠΕΙς



Ο καθένας βλέπει αυτά που έχει στην ψυχή του Αθανασία..

Αν όπως κατάλαβα εσύ ήσουν σε ροζ συννεφάκι και άργησες να τα καταλάβεις , δεν είναι απαραίτητα κακό!..σημαίνει πως είχε καλές προθέσεις και ίσχυε το ''αθώος μέχρις αποδείξεως του εναντίου'' και όχι το αντίθετο που ισχύει για τους περισσότερους σήμερα..

Άπο την άλλη μεριά να ξέρεις πως οι άνθρωποι που ζουν μακριά από τον Θεό ποτέ δεν έχουν γαλήνη και ηρεμία στην ζωή τους...και είναι φυσικό για αυτούς και το κέρατο και οι απάτες και΄όλα..είναι δέσμιοι των παθών τους..

Ζούμε σε μια κοινωνία με πολλές προκλήσεις και πολλούς πειρασμούς και μόνο ο ΄΄φόβος Θεού΄΄ φιλάει των άνθρωπο από αυτά τα παραστρατήματα.

Οπότε όταν βλέπεις ανθρώπους που ζουν καταστάσεις όπως η φίλη σου και η γειτόνισσα ..κάνε μια προσευχή για αυτούς καλύτερα γιατί η ψυχή τους μόνο ξέρει τι περνάνε.!
μπουμπουκιτσα μου sorry που θα σε κατεβασω καιεσενα απο το συνεφακι σου,αλλα εχω δει και κατι ανθρωπους του θεου να στολιζουν με κερατο τον/την συζηγο.
δεν εχει να κανιε με τον θεο,με τον ανθρωπο εχει να κανει.[/quote]


συμφωνώ με την Τουρτίτσα!
μπράβο ρε Γεωργία από το στόμα μου το πήρες

arkoudaki


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Νομίζω ότι κάθε άνθρωπος κέναι τις επιλογές του κι αυτές οι επιλογές κάτι εξυπηρετούν. αν μια γυναίκα, όπως αυτή που ανέφερες,μένει με τον άντρα της επιεδή έχουν ανοιχτεί μαζί οικονομικά, εξυπηρετεί κι ένα δικό της συμφέρον. εκεί πυο θέλω να καταλήξω είναι ότι, αν εξαιρέσουμε τις καταστάσεις βίας και τις γυναίκες που πραγματικά είναι πολύ αδύναμες γι άλλους λόγους, η καθεμιά μένει στο γάμο της ή στη σχέση της γιατί κάτι βρίσκει που την καλύπτει

its a boy


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
koritsia xserete poses files moy kanan gamo apo symferon? i mia pantreytike gia na min meinei sto rafi kai oantras tin ferete san skoypidi alla kathete. mia alli synexeia skotonontoysan malwnane synexeia.mexri kai apo tin skala tin erixse otan stolize to spiti gia giortes. erxotan se emena kai ston antra moy mas klegotan tha ton xwrisw tha ton kanw xilia dyo elege kai sto telos ton pantreytike. mia syggeneis moy pantreytike epeidi pantreytike o prwin tis alla twra meta apo 13 xronia gamoy xwrise me 2 paidia mikra 6kai 10.poses alles kathonte se ena gamo ap oikonomiko symferon. alles lene poy na xwrizw twra ,na xsanagnwrizw apo tin arxi kapoion kai an odigisi se gamo.aytes oles tis gynaikes sygnwmi koritsia den tis lypame katholoy. thelan kai ta pathan, thelan kai kanan enan tetoio gamo kaneis den toys evale tin thilia sto laimo

mariposa

mariposa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
συμφωνω γι'αυτες που μενουν απο συμφερον αλλα τι γινεται οταν παντρευτηκες απο ερωτα και αισθανεσαι οτι τιποτα δεν ειναι οπως πριν?βλεπεις οτι χαθηκε η τρυφεροτητα,η κατανοηση και τοσα αλλα και λες δεν μπορει λαθος κανω και δεν θελεις να δεις τα πραγματα οπως εχουν?

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 10 από 11]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις