Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
408 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 408 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 9 από 11]

elena25


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
athanasia 2 έγραψε:ποτε δε χαιρομαι με τη δυστυχια των αλλων ,μην ειστε αδικες μαζι μου .ψυλλιαστειτε τι γινετε γυρω σας ,μην την πατησετε .μονο αυτο σας λεω και παραδειγματα φερνω απ"εξω ,γιατι χωρις να πω τιποτα για εδω μεσα ,ηδη αντιδρασατε .Μη χαλασουμε την ωραια εικονα .Ας ασχοληθουμε λοιπον με αλλα θεματα.

αααααααα και γιατι ασχολειστε αφου δε θελετε ?.


Για μενα εστω και μια κοπελα να " ξυπνησε "ειναι κερδος .Δεν ειστε ετοιμες [οχι ολες ] να ακουσετε κατι απο την πραγματικοτητα μου φαινεται .Οτιδηποτε αλλο απο το ασφαλες περιβαλλον που εχετε δημιουργησει εδω μεσα σας χαλαει .Sorry ladies ,ce la vie .


Είπα να μην ξαναγράψω αλλά δε γίνεται!

Μην ανησυχείς βρε κοπέλα μου για μας! Μια χαρά ξύπνιες είμαστε! Δεν κοιμόμαστε! Ίσα ίσα! Μην κρίνεις από τον εαυτό σου! Τουλάχιστον είχαμε την ωριμότητα να σκεφτούμε από πριν για να μην πέσουμε από το ροζ συννεφάκι μας! Επειδή εσύ ξύπνησες τώρα δε σημαίνει πως όλες οι άλλες κοιμούνται! Αυτό δεν καταλαβαίνεις!

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
και ο τιτλος αλλαξε για ακομη μια φορα!!! εισαι παντως κατασταλλαγμενη κοπελα...

πω ρε!

filina

filina
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Αμα δεν εχει δουλεια αλλη ο κοσμος το ριχνει στην κοσμοθεωρια! Ηθελε καπου να τα πει να ξεθυμανει! Και ο τιτλος συνεχιζει να αλλαζει..... οπως και τα λεγομενα της!

Nena

Nena
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Στην αρχη πιστεψα οτι θα ειναι ενα θεμα που θα παρακινει κάποιες γυνάικες να πάρουν τη ζωη στα χερια τους και να συμπεριφέρονται περισσοτερο σαν ισότιμα μέλη στο γάμο τους παρα σαν θυματα.

Παρολα αυτα, το μονο που βλέπω ειναι μια εντονη επικριτική διάθεση, μια ελαφρια ειρωνία και ενα πατροναρισμα του στυλ "εισαι δυστυχισμένη και δεν το ξέρεις, εγω εδω ειμαι και σου το λέω και οσο και να το αρνεισαι στο τέλος θα δεις οτι εχω δικιο". Γιατι αυτη η μανία να αποδειχθεις σωστη? Ειχες μια προβληματικη σχεση, το καταλαβες κι εφυγες, μπράβο σου που το έκανες. Αλλά γιατι πρέπει σωνει και ντε όλες μας να έχουμε προβληματικές σχεσεις? Και το οτι μια γυναικα εχει ενα θεμα με τον αντρα της αλλά παρόλα αυτα θέλει να μεινει μαζι του και να μη χωρισει, για σενα ειναι υποκριτικό? Ή το οτι δεν βγάζει τα πιο σοβαρα της προβλήματα τελάλη σε όλο το φορουμ? Και στην τελική τι ειναι για σενα το σοβαρο πρόβλημα?

Δεν ειστε ετοιμες [οχι ολες ] να ακουσετε κατι απο την πραγματικοτητα μου φαινεται .
Γλυκεια μου, αυτη και μονο η ανάγκη σου να το παιξεις "σωτηρας" λέει πολλά. Ελπίζω να το έκανες με καλές προθέσεις, αν και δεν ειναι αυτη η εντύπωση με την οποία μένει κανεις, ουτε απο τα ποστς σου, ουτε απο τους τιτλους του θέματος.
Και πιστεψε με, δεν ειναι αυτος ο τρόπος να ξυπνησει μια γυναικα απο την αυταπάτη της "πλαστής της ευτυχίας".

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
alien



Έχει επεξεργασθεί από τον/την litsakos στις Πεμ Φεβ 02, 2012 3:17 pm, 1 φορά

athanasia 2


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
litsakos έγραψε:Παιζει να ειναι η πρωτη φορα που μπερδευομαι τοσο με ενα θεμα στο φορουμ Laughing
Η τα εχω παιξει με τα μικρα ολη μερα μεσα.
Τι να πω..... ΠΟΣΟ ΔΥΣΚΟΛΑ ΠΑΡΑΔΕΧΟΜΑΣΤΕ ΤΕΛΙΚΑ ΤΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΣΤΟ ΓΑΜΟ ΜΑς  - Σελίδα 9 361490
Κι εγω μωρε ,μαλλον ειναι ο αποκλεισμος απο το χιονι . Very Happy sunny

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
alien



Έχει επεξεργασθεί από τον/την litsakos στις Πεμ Φεβ 02, 2012 3:17 pm, 1 φορά

koukida

koukida
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εγω προτεινω να αλλαξει για 45η φορα ο τιτλος και να γινει
'πόσο μ'αρεσει να παιζω με το edit και με την νοημοσύνη σας!!' Laughing

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
trollαρει το θεμα ή μου φαινεται? scratch

Nena

Nena
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
litsakos έγραψε:Παιζει να ειναι η πρωτη φορα που μπερδευομαι τοσο με ενα θεμα στο φορουμ Laughing
Η τα εχω παιξει με τα μικρα ολη μερα μεσα.
Τι να πω..... ΠΟΣΟ ΔΥΣΚΟΛΑ ΠΑΡΑΔΕΧΟΜΑΣΤΕ ΤΕΛΙΚΑ ΤΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΣΤΟ ΓΑΜΟ ΜΑς  - Σελίδα 9 361490
Ειναι η συνειδηση σου για την πλαστη σου ευτυχία που σου χτυπάει...
Παραδεξου το!

????????


Επισκέπτης
ζητω προκαταβολικα συγνωμη για την παρεμβολη στο θεμα σας, το βρηκα ιδιαιτερα ενδιαφερον οταν το πρωτοειδα οταν ειδα ομως οτι θεωρουνται ηρωιδες οι "παιρνω το καπελακι μου και φευγω" και θυματα οσες διαλεγουν να μεινουν σ αυτο που οι ιδιες επελεξαν ως οικογενεια, διαβαζοντες καποιες λεξεις τυπου "εισαι δυνατη και καταφερες να φυγεις"κλπ αποφασισα να μη μετεχω στη συζητηση επειδη δεν εχω τετοιου ειδους θεμα και δεν θα το υποστηριζα σωστα οτι κι αν ελεγα....η ερωτηση μου ειναι η εξης...γιατι αλλαζετε συνεχεια τον τιτλο και ξαναμπαινουμε νομιζοντας οτι ειναι αλλο θεμα??? καθενας διαλεγει οτι θελει για τη ζωη του,για αλλον το δυσκολο ειναι να φυγει και για αλλον ειναι το ευκολο αυτο....δεν ξερω τι προβληματα εχει η καθεμια παντως βρε κοριτσια δε μπαινουν ολα σε ενα τσουβαλι.......συγνωμη και παλι και ελπιζω να μην το ξαναδω με αλλο τιτλο αυριο ......



Έχει επεξεργασθεί από τον/την stella7778 στις Πεμ Φεβ 02, 2012 11:52 am, 3 φορές συνολικά

athanasia 2


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
koukida έγραψε:εγω προτεινω να αλλαξει για 45η φορα ο τιτλος και να γινει
'πόσο μ'αρεσει να παιζω με το edit και με την νοημοσύνη σας!!' Laughing
Οχι τωρα θα παραμεινει αυτο που ειναι κυριλε και δεν δημιουργει εντασεις .Εγω θα το αφησω να συνεχιστει απο μονο του να δουμε τι θα γινει .Και για σας δειξω λιγο απο την παρα πολυ δυνατη και αισιοδοξη Αθανασια ,το επομενο θεματακι θα ειναι κατι γεματο θετικες σκεψεις . ευχαριστω για ολες τις αποψεις .Ηταν παρα πολυ χρησιμες σε μενα .Ακομη και η πιο σκληρη κριτικη ειναι καλοδεχουμενη .

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
alien



Έχει επεξεργασθεί από τον/την litsakos στις Πεμ Φεβ 02, 2012 3:17 pm, 1 φορά

athanasia 2


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Nena έγραψε:
litsakos έγραψε:Παιζει να ειναι η πρωτη φορα που μπερδευομαι τοσο με ενα θεμα στο φορουμ Laughing
Η τα εχω παιξει με τα μικρα ολη μερα μεσα.
Τι να πω..... ΠΟΣΟ ΔΥΣΚΟΛΑ ΠΑΡΑΔΕΧΟΜΑΣΤΕ ΤΕΛΙΚΑ ΤΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΣΤΟ ΓΑΜΟ ΜΑς  - Σελίδα 9 361490
Ειναι η συνειδηση σου για την πλαστη σου ευτυχία που σου χτυπάει...
Παραδεξου το!
τωραααααααααα ,το εχω παραδεχτει τοσες φορες .μμα και βεβαια αυτο ειναι .το ειπα και το ξαναειπα

Nena

Nena
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
athanasia 2 έγραψε:
Nena έγραψε:
litsakos έγραψε:Παιζει να ειναι η πρωτη φορα που μπερδευομαι τοσο με ενα θεμα στο φορουμ Laughing
Η τα εχω παιξει με τα μικρα ολη μερα μεσα.
Τι να πω..... ΠΟΣΟ ΔΥΣΚΟΛΑ ΠΑΡΑΔΕΧΟΜΑΣΤΕ ΤΕΛΙΚΑ ΤΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΣΤΟ ΓΑΜΟ ΜΑς  - Σελίδα 9 361490
Ειναι η συνειδηση σου για την πλαστη σου ευτυχία που σου χτυπάει...
Παραδεξου το!
τωραααααααααα ,το εχω παραδεχτει τοσες φορες .μμα και βεβαια αυτο ειναι .το ειπα και το ξαναειπα
Δεν το ειπα για σενα κοπελια, γιατι πετάχτηκες? Το εχεις λυσει εσυ το θεματακι σου, όλες το εχουμε καταλάβει πλέον.

Για την άλλη που αυταπαταται λέω! Wink

mikraki

mikraki
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Εγώ σας το πα και πιο πάνω!
Χωρήστε τώρα!!!

koukida

koukida
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
«Η ζήλια είναι μια μανία που δεν μπορεί να υποφέρει το καλό των άλλων.»
δεν το είπα εγώ ---αυτός το είπε -->
Φρανσουά Ντε Λα Ροσφουκό

παω τωρα να κάνω το καθιερωμένο ποδολουτρο στον αντρουλινουλινολινάκο μου τον λατρεμένο [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]



Έχει επεξεργασθεί από τον/την koukida στις Πεμ Φεβ 02, 2012 12:04 pm, 1 φορά

218ΠΟΣΟ ΔΥΣΚΟΛΑ ΠΑΡΑΔΕΧΟΜΑΣΤΕ ΤΕΛΙΚΑ ΤΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΣΤΟ ΓΑΜΟ ΜΑς  - Σελίδα 9 Empty ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΥΛΑ! Πεμ Φεβ 02, 2012 12:03 pm

KRISTI 1


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
νομιζει οτι μας δουλευει ψιλο γαζι...

mikraki

mikraki
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
KRISTI 1 έγραψε:νομιζει οτι μας δουλευει ψιλο γαζι...

όχι ρε... Laughing

elena25


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Χαχαχαχαχαχα! Ρε κορίτσια...

candy

candy
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
koukida έγραψε:«Η ζήλια είναι μια μανία που δεν μπορεί να υποφέρει το καλό των άλλων.»
δεν το είπα εγώ ---αυτός το είπε -->
Φρανσουά Ντε Λα Ροσφουκό

παω τωρα να κάνω το καθιερωμένο ποδολουτρο στον αντρουλινουλινολινάκο μου τον λατρεμένο [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑ ΠΕΘΑΝΑ....να του κάνω και εγώ του μπουμπουκοζουζουνογαργαλιάρη μου πριν το μασάζ? να χαλαρώσει μωρέ....

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
candy έγραψε:
koukida έγραψε:«Η ζήλια είναι μια μανία που δεν μπορεί να υποφέρει το καλό των άλλων.»
δεν το είπα εγώ ---αυτός το είπε -->
Φρανσουά Ντε Λα Ροσφουκό

παω τωρα να κάνω το καθιερωμένο ποδολουτρο στον αντρουλινουλινολινάκο μου τον λατρεμένο [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑ ΠΕΘΑΝΑ....να του κάνω και εγώ του μπουμπουκοζουζουνογαργαλιάρη μου πριν το μασάζ? να χαλαρώσει μωρέ....

ε τωρα υπερβαλλετε! τι ευτυχισμενα πραγματα ειναι αυτα?! δυστυχια θελω να βλεπω μη μου χαλατε το κλιμα....

Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz

chicken

chicken
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Έχει γούστο να μην τσακωθούμε σαυτό το θέμα!
Θα κάτσω ήσυχη ήσυχη εδώ στην γωνίτσα και θα περιμένω τρώγοντας πασατέμπο. Δε μπορεί, όλο και κάτι θα γίνει Cool Cool

natali-maria

natali-maria
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μην διανοηθεί καμιά σας και πεί οτι είναι ευτυχισμένη θα γίνει χαμός Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil !!!Είμαστε όλες δυστυχισμένες!!!Ας το παραδεχτούμε και ας μην είμαστε υποκρίτριες!!!




ΠΟΣΟ ΔΥΣΚΟΛΑ ΠΑΡΑΔΕΧΟΜΑΣΤΕ ΤΕΛΙΚΑ ΤΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΣΤΟ ΓΑΜΟ ΜΑς  - Σελίδα 9 4872 ΠΟΣΟ ΔΥΣΚΟΛΑ ΠΑΡΑΔΕΧΟΜΑΣΤΕ ΤΕΛΙΚΑ ΤΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΣΤΟ ΓΑΜΟ ΜΑς  - Σελίδα 9 4872 ΠΟΣΟ ΔΥΣΚΟΛΑ ΠΑΡΑΔΕΧΟΜΑΣΤΕ ΤΕΛΙΚΑ ΤΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΣΤΟ ΓΑΜΟ ΜΑς  - Σελίδα 9 4872 ΠΟΣΟ ΔΥΣΚΟΛΑ ΠΑΡΑΔΕΧΟΜΑΣΤΕ ΤΕΛΙΚΑ ΤΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΣΤΟ ΓΑΜΟ ΜΑς  - Σελίδα 9 4872 ΠΟΣΟ ΔΥΣΚΟΛΑ ΠΑΡΑΔΕΧΟΜΑΣΤΕ ΤΕΛΙΚΑ ΤΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΣΤΟ ΓΑΜΟ ΜΑς  - Σελίδα 9 4872 ΠΟΣΟ ΔΥΣΚΟΛΑ ΠΑΡΑΔΕΧΟΜΑΣΤΕ ΤΕΛΙΚΑ ΤΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΣΤΟ ΓΑΜΟ ΜΑς  - Σελίδα 9 4872 ΠΟΣΟ ΔΥΣΚΟΛΑ ΠΑΡΑΔΕΧΟΜΑΣΤΕ ΤΕΛΙΚΑ ΤΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΣΤΟ ΓΑΜΟ ΜΑς  - Σελίδα 9 4872 ΠΟΣΟ ΔΥΣΚΟΛΑ ΠΑΡΑΔΕΧΟΜΑΣΤΕ ΤΕΛΙΚΑ ΤΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΣΤΟ ΓΑΜΟ ΜΑς  - Σελίδα 9 4872

mikraki

mikraki
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
chicken έγραψε:Έχει γούστο να μην τσακωθούμε σαυτό το θέμα!
Θα κάτσω ήσυχη ήσυχη εδώ στην γωνίτσα και θα περιμένω τρώγοντας πασατέμπο. Δε μπορεί, όλο και κάτι θα γίνει Cool Cool

Εσύ γιατί κάθεσαι στη γωνιά και τρώς πασατέμπο?Που είναι ο τσαχμπινορμπιλιαροαντρουλάκος σου?Σε παραμελεί...

Να χωρήσεις!!!!!Κοινή λογική!!!! ΠΟΣΟ ΔΥΣΚΟΛΑ ΠΑΡΑΔΕΧΟΜΑΣΤΕ ΤΕΛΙΚΑ ΤΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΣΤΟ ΓΑΜΟ ΜΑς  - Σελίδα 9 328109

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 9 από 11]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν forum σε punBB | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις