Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
394 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 394 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 23 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 5 από 41]

tweetypd


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Εγώ στην πρώτη μου εγκυμοσύνη δεν έκανα τέτοιες εξετάσεις. Μόνο για τοξόπλασμα, που έτσι κι αλλιώς κάνεις κάθε τρίμηνο. Για το στίγμα είχαμε κάνει νωρίτερα. Δεν μου τις ανέφερε καν ο γιατρός.
Ακόμη πάντως δεν βρίσκω το λόγο να μπεις σε μια τέτοια διαδικασία ενώ είσαι έγκυος. Δηλ. αν έχεις AIDS π.χ. (επειδή το ανέφερες) δεν θα το καταλάβεις για να εξεταστείς? Δεν σε ενδιαφέρει η υγεία σου πρώτα? Θα περιμένεις να πάρεις και μια άλλη ψυχούλα στο λαιμό σου? Δε μιλάω για σένα φυσικά...καταλαβαίνεις!
Με συγχωρείς για την στάση μου... μπορεί να παρεξηγηθώ. Είμαι υπέρ των εξετάσεων, αλλά αυτών που έχουν μια σημασία, όχι για να τα παίρνουν μόνο και να αγχώνονται οι εγκυούλες!

Iokasti27


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
tweetypd έγραψε:Εγώ στην πρώτη μου εγκυμοσύνη δεν έκανα τέτοιες εξετάσεις. Μόνο για τοξόπλασμα, που έτσι κι αλλιώς κάνεις κάθε τρίμηνο. Για το στίγμα είχαμε κάνει νωρίτερα. Δεν μου τις ανέφερε καν ο γιατρός.
Ακόμη πάντως δεν βρίσκω το λόγο να μπεις σε μια τέτοια διαδικασία ενώ είσαι έγκυος. Δηλ. αν έχεις AIDS π.χ. (επειδή το ανέφερες) δεν θα το καταλάβεις για να εξεταστείς? Δεν σε ενδιαφέρει η υγεία σου πρώτα? Θα περιμένεις να πάρεις και μια άλλη ψυχούλα στο λαιμό σου? Δε μιλάω για σένα φυσικά...καταλαβαίνεις!
Με συγχωρείς για την στάση μου... μπορεί να παρεξηγηθώ. Είμαι υπέρ των εξετάσεων, αλλά αυτών που έχουν μια σημασία, όχι για να τα παίρνουν μόνο και να αγχώνονται οι εγκυούλες!


Συμφωνω μαζι σου! Και την παραμικρη υπονοια να εχεις για aids κλπ ουτε κανεις προσπαθεια για μωρο πριν το αποκλισεις.. Εμενα δε μου εδωσε ακομα τις εξετασεις αλλα και οι 3 φιλες μου εκαναν αυτες που προανεφερα ... Και φυσικα πιστευω οτι ειναι περιττες κ δημιουργουν extra αγχος!! Το τοξοπλασμα ειναι απαιραιτητο οπωσδηποτε και μου εχει δημιουργησει ενα αγχος γιατι μεχρι πολυ προσφατα ετρωγα μισοψημενα κρεατα (μοσχαρι) και σαλατες σε ταβερνες... Που να ξερω οτι υπαρχει κινδυνος; Νομιζα οτι κολλας μονο απο επαφη με γατα μολυσμενη!

tweetypd


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Εγώ σαλάτες σε ταβέρνες έτρωγα καθ' όλη τη διάρκεια της 1ης μου εγκυμοσύνης. Απλά έπαιρνα συνήθως βρασμένες και και δεν προτιμούσα τις πράσινες, π.χ. μαρούλι.
Γενικά δεν είμαι υπερβολική, τουλάχιστον έτσι νομίζω. Και τον χυμό που έπινα έξω τον έπινα με το καλαμάκι που μου πρόσφεραν, ενώ ξέρω κοπέλα που είχε δικά της τυλιγμένα καλαμάκια. Smile
Όσο για το μοσχαράκι, σημασία έχει να είναι καλό το ζώο. Αν το πήρες από γνωστό κρεοπώλη και το μαγείρεψες σπίτι medium δεν έχεις κανένα φόβο.
Μια γενική συμβουλή πάντως: ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ !!! Το άγχος προκαλεί στο μωρό πολλά προβλήματα. Χαλάρωσε και διασκέδασε τους μήνες αυτούς γιατί περνούν πολύ γρήγορα! Smile

Iokasti27


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
tweetypd έγραψε:Εγώ σαλάτες σε ταβέρνες έτρωγα καθ' όλη τη διάρκεια της 1ης μου εγκυμοσύνης. Απλά έπαιρνα συνήθως βρασμένες και και δεν προτιμούσα τις πράσινες, π.χ. μαρούλι.
Γενικά δεν είμαι υπερβολική, τουλάχιστον έτσι νομίζω. Και τον χυμό που έπινα έξω τον έπινα με το καλαμάκι που μου πρόσφεραν, ενώ ξέρω κοπέλα που είχε δικά της τυλιγμένα καλαμάκια. Smile
Όσο για το μοσχαράκι, σημασία έχει να είναι καλό το ζώο. Αν το πήρες από γνωστό κρεοπώλη και το μαγείρεψες σπίτι medium δεν έχεις κανένα φόβο.
Μια γενική συμβουλή πάντως: ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ !!! Το άγχος προκαλεί στο μωρό πολλά προβλήματα. Χαλάρωσε και διασκέδασε τους μήνες αυτούς γιατί περνούν πολύ γρήγορα! Smile


Ευχαριστω!! Smile

Panik11


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Κοριτσια ο προγγενετικος ελγχος δεν ειναι μονο Aids και τοξοπλασμα.Ειναι ενα κατεβατο απο εξετασεις.Σε περνανε κοινως απο κοσκινο.Εξετασεις αιματος(που κοιτανε τα παντα.Ειναι πολλα και δεν τα γραφω),εξετασεις ουρων και εξετασεις κολπικες.Ειναι παρα πολλες.Και εγω δεν ειδα κατι περιττο(δικη μου αποψη βεβαια)Για παραδειγμα μωλις εμεινα εγκυος μου λεει η μανα μου πες του γιατρου οτι δεν εχεις περασει ερυθρα ουτε εχεις κανει εμβολιο.Μεσα στον προγεννετικο υπαρχει και αυτη η εξεταση που αποδειχτηκε τελικα οτι εχω περασει ερυθρα αλλα για να μην το θυμομαστε σε ηπια μορφη.
Δεν ειναι κακο να προσεχουμε λιγο παραπανω.Εξαλλου απλες εξετασεις αιματος ειναι!!!Γιατι να αγχωθειτε????

tweetypd


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Panik11 έγραψε:Κοριτσια ο προγγενετικος ελγχος δεν ειναι μονο Aids και τοξοπλασμα.Ειναι ενα κατεβατο απο εξετασεις.Σε περνανε κοινως απο κοσκινο.Εξετασεις αιματος(που κοιτανε τα παντα.Ειναι πολλα και δεν τα γραφω),εξετασεις ουρων και εξετασεις κολπικες.Ειναι παρα πολλες.Και εγω δεν ειδα κατι περιττο(δικη μου αποψη βεβαια)Για παραδειγμα μωλις εμεινα εγκυος μου λεει η μανα μου πες του γιατρου οτι δεν εχεις περασει ερυθρα ουτε εχεις κανει εμβολιο.Μεσα στον προγεννετικο υπαρχει και αυτη η εξεταση που αποδειχτηκε τελικα οτι εχω περασει ερυθρα αλλα για να μην το θυμομαστε σε ηπια μορφη.
Δεν ειναι κακο να προσεχουμε λιγο παραπανω.Εξαλλου απλες εξετασεις αιματος ειναι!!!Γιατι να αγχωθειτε????

Κανείς δεν μίλησε μόνο για AIDS και τοξόπλασμα. Σαν παράδειγμα τα φέραμε.
Απλά τέτοιου είδους σοβαρές εξετάσεις πρέπει να γίνονται πριν μείνεις έγκυος. Και δεν μιλάω για απλές εξετάσεις αίματος, σιδήρου, σακχάρου, γενική ούρων κλπ.
Αν θέλουμε να προσέχουμε και μας ενδιαφέρει η υγεία μας καλό είναι να κάνουμε έναν έλεγχο πριν την εγκυμοσύνη. Ίσως μπορέσουμε και προλάβουμε κάποια πράγματα. "Κάλλιον το προλαμβάνειν παρά το θεραπεύειν!"
Δεν θα ήθελα να επαναληφθώ. Φυσικά όλα αυτά είναι δική μου άποψη και ο καθένας έχει την άποψή του.

Deb

Deb
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κι εγώ τον προγεννετικό τον έκανα αφού έμαθα ότι είμαι έγκυος!!Πιο πριν έκανα απλά ένα τσεκ απ που και που για την υγεία μου!!!Ούτως η άλλως όποτε και να τις κάνεις ένα τσίμπημα είναι,δεν σου παίρνει αίμα 100 φορές!!!Και από αυτή την ποσότητα βγάζει αποτελέσματα για 17(αν δεν κάνω λάθος)εξετάσεις!Είναι γενική αίματος...λευκα,ερυθρά αιμοσφαίρια,αιματοκρίτη,σίδηρο,ομάδα αίματος(rhesus)αντισώματα και μικρόβιο για aids,ηπατίτιδα,τοξόπλασμα,ερυθρά!!!Αυτές τις εξετάσεις δεν τις κάνεις αν δεν υπάρχει συγκεκριμένος λόγος και γι αυτό οι περισσότερες τις κάνουν αφού μείνουν έγκυος!!!Αυτή είναι και η δική μου άποψη...

Panik11


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Εννοειτε οτι πρεπει να προσεχεις για να εχεις!!!!Αλλα και για να τις ζηταει ο γιατρος κατι περισσοτερο πρεπει να ξερει!!!Εμεις μονο υποθεσεις μπορουμε να κανουμε!!! Smile

Δεσποινακι πως εισαι ολα καλα?????Ηθικον ακμαιοτατον ελπιζω εεε??? Laughing

Deb

Deb
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Panik11 έγραψε:Εννοειτε οτι πρεπει να προσεχεις για να εχεις!!!!Αλλα και για να τις ζηταει ο γιατρος κατι περισσοτερο πρεπει να ξερει!!!Εμεις μονο υποθεσεις μπορουμε να κανουμε!!! Smile

Δεσποινακι πως εισαι ολα καλα?????Ηθικον ακμαιοτατον ελπιζω εεε??? Laughing

Προσπαθώ να σκέφτομαι θετικά και ευελπιστώ να έχω καλά αποτελέσματα ττην Τρίτη!!!Κατά τα άλλα μπορώ να πω πως δεν είμαι τόσο χάλια ψυχολογικά,έχω συνέλθει αρκετά!!!Σε ευχαριστώ για το ενδιαφέρον σου Νίκη!!!

korina26

korina26
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ti egine despinaki piges sto giatro ti sou eipe? elpizo ola na einai kala.

Deb

Deb
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κορίτσια όλα καλά!!!!Η γιατρός είχε κάνει μ@λακια!!!!!Πήγα το πρωί στο νοσοκομείο και ακούσαμε και καρδούλα!!!Είμαι 7 εβδομαδων και 6 μέρες!!!ΠΗΤ έχω στις 8/10!!!ΟΛΑ ΠΗΓΑΝ ΤΕΛΕΙΑΑΑΑΑ!!!Είμαι πολύ χαρούμενη!!!!!! Very Happy Very Happy Very Happy

korina26

korina26
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Deb έγραψε:Κορίτσια όλα καλά!!!!Η γιατρός είχε κάνει μ@λακια!!!!!Πήγα το πρωί στο νοσοκομείο και ακούσαμε και καρδούλα!!!Είμαι 7 εβδομαδων και 6 μέρες!!!ΠΗΤ έχω στις 8/10!!!ΟΛΑ ΠΗΓΑΝ ΤΕΛΕΙΑΑΑΑΑ!!!Είμαι πολύ χαρούμενη!!!!!! Very Happy Very Happy Very Happy

bravo koritsi mou poli xarika me to kalo na exeis mia teliomini egimosini. tora koukla mou koita na vreis ena sosto giatro mallon auti den kserei ti tis ginete.

rita_ki

rita_ki
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!


μπραβο δεσποινα μου !!!!

απο δω κ περα καμια αλλη λαχταρα .....ξουτ μακρυα

Deb

Deb
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Άλλαξα ήδη γιατρό!!!Σας ευχαριστώ πολύ για τα καλά σας λόγια!!!Είμαι πάρα πολύ χαρούμενη που ευτυχώς πήγαν όλα καλά!!!!!

korina26

korina26
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Deb έγραψε:Άλλαξα ήδη γιατρό!!!Σας ευχαριστώ πολύ για τα καλά σας λόγια!!!Είμαι πάρα πολύ χαρούμενη που ευτυχώς πήγαν όλα καλά!!!!!

exeis giatro sto volo i erxese sti larisa?

tweetypd


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Deb έγραψε:Κορίτσια όλα καλά!!!!Η γιατρός είχε κάνει μ@λακια!!!!!Πήγα το πρωί στο νοσοκομείο και ακούσαμε και καρδούλα!!!Είμαι 7 εβδομαδων και 6 μέρες!!!ΠΗΤ έχω στις 8/10!!!ΟΛΑ ΠΗΓΑΝ ΤΕΛΕΙΑΑΑΑΑ!!!Είμαι πολύ χαρούμενη!!!!!! Very Happy Very Happy Very Happy


Όλα τέλεια από δω και πέρα λοιπόν!!
Μπράβο! Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012!!! - Σελίδα 5 654316 Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012!!! - Σελίδα 5 654316 Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012!!! - Σελίδα 5 654316 Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012!!! - Σελίδα 5 654316 Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012!!! - Σελίδα 5 654316 Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012!!! - Σελίδα 5 654316 Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012!!! - Σελίδα 5 654316

Τι γιατροί υπάρχουν βρε παιδί μου! Οι σοβαροί, μετρημένοι και γνώστες του επαγγέλματος είναι ελάχιστοι δυστυχώς!

Iokasti27


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
tweetypd έγραψε:
Deb έγραψε:Κορίτσια όλα καλά!!!!Η γιατρός είχε κάνει μ@λακια!!!!!Πήγα το πρωί στο νοσοκομείο και ακούσαμε και καρδούλα!!!Είμαι 7 εβδομαδων και 6 μέρες!!!ΠΗΤ έχω στις 8/10!!!ΟΛΑ ΠΗΓΑΝ ΤΕΛΕΙΑΑΑΑΑ!!!Είμαι πολύ χαρούμενη!!!!!! Very Happy Very Happy Very Happy


Όλα τέλεια από δω και πέρα λοιπόν!!
Μπράβο! Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012!!! - Σελίδα 5 654316 Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012!!! - Σελίδα 5 654316 Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012!!! - Σελίδα 5 654316 Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012!!! - Σελίδα 5 654316 Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012!!! - Σελίδα 5 654316 Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012!!! - Σελίδα 5 654316 Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012!!! - Σελίδα 5 654316

Τι γιατροί υπάρχουν βρε παιδί μου! Οι σοβαροί, μετρημένοι και γνώστες του επαγγέλματος είναι ελάχιστοι δυστυχώς!

Δυστυχως υπαρχουν γιατροι που δε θα πρεπε να ασκουν το επαγγελμα.. Με το καλο δεσποινα... Αχ να περασουν οι μερες να ακουσουμε κ μεις καρδουλα!!!

Tina_1982


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Deb έγραψε:Κορίτσια όλα καλά!!!!Η γιατρός είχε κάνει μ@λακια!!!!!Πήγα το πρωί στο νοσοκομείο και ακούσαμε και καρδούλα!!!Είμαι 7 εβδομαδων και 6 μέρες!!!ΠΗΤ έχω στις 8/10!!!ΟΛΑ ΠΗΓΑΝ ΤΕΛΕΙΑΑΑΑΑ!!!Είμαι πολύ χαρούμενη!!!!!! Very Happy Very Happy Very Happy

Μπράβο κοπέλα μου!!! Σε είχα συνέχεια στο μυαλό μου.Χαίρομαι που πήγαν όλα καλά.Να έχεις μια τέλεια εγκυμοσύνη. Δεν ξέρω γιατί αλλά είχα προαίσθημα ότι ο γιατρός σου είχε κάνει λάθος.Επιστήμονες σου λέει μετά.

lizaG

lizaG
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Μραβο Δεσποινα είδες όλα καλα σου εύχομαι να απολαύσεις το υπόλοιπο της εγγυμοσυνης σου. Είμαστε περίπου στα ίδια εγω έχω πητ 2/10/12 όλα καλα θα πανε

Iokasti27


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Κοριτσια το depon επιτρεπεται; Ο αντρας μου τωρα βρηκε να αρρωστησει με 39 πυρετο κ δε θελω με τπτ να κολλησω!! Αλλα νομιζω οτι με περιτριγυριζει κατι!!

konstantina

konstantina
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012!!! - Σελίδα 5 50580 Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012!!! - Σελίδα 5 50580 Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012!!! - Σελίδα 5 50580 Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012!!! - Σελίδα 5 50580 Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012!!! - Σελίδα 5 50580 Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012!!! - Σελίδα 5 50580

Μπράβο Δέσποινα απο δω και πέρα εύχομαι να πάνε ολα τέλεια.

Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012!!! - Σελίδα 5 417472 Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012!!! - Σελίδα 5 417472 Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012!!! - Σελίδα 5 417472 Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012!!! - Σελίδα 5 417472 Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012!!! - Σελίδα 5 417472 Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012!!! - Σελίδα 5 417472

Panik11


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012!!! - Σελίδα 5 654316 Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012!!! - Σελίδα 5 654316 Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012!!! - Σελίδα 5 654316 Μπραβο Δεσποινακι μου!!!Παντα τοσο χαρουμενη οσο και σημερα να ειναι η ζωη σου απο εδω και περα με το υγιεστατο μωρακι σου!!!!! Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012!!! - Σελίδα 5 50580 Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012!!! - Σελίδα 5 50580 Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012!!! - Σελίδα 5 50580 Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012!!! - Σελίδα 5 50580 Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012!!! - Σελίδα 5 50580 Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012!!! - Σελίδα 5 50580 Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012!!! - Σελίδα 5 50580 Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012!!! - Σελίδα 5 50580

Deb

Deb
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καταρχήν να σας ευχαριστήσω όλες τόόόόόόόόόόόσο πολύ για τα καλά σας λόγια!!!!!
Επίσης γιατρό έχω εδώ στον Βόλο,στο Νοσοκομείο του Βόλου!Ευτυχώς η Μαιευτική εδώ πέρα είναι από τις καλύτερες και έχει πολύ καλούς γιατρούς!!!Εύχομαι όλες να έχουμε από μία πολύ καλή εγκυμοσύνη χωρίς προβλήματα και δυσκολίες!!!!! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

maroulo

maroulo
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
αχ τι ειναι ολο αυτο που τράβηξες παναγια μου, ευτυχώς ολα πηγαν καλα. γεια σας κοριτσια εγω πηγα στην πρωτη βδομαδα καθυστερήσεις εκανα χοριακη βγηκε 233 και θα παω να ακουσω καρδουλα 1.3 πρεπει να ειμαι 6 εβδομάδων. εχω κατι πονακια στην κύλια και ψιλά και χαμηλά πιο συχνά στην πρωτη εγκυμοσύνη δεν τα ειχα. η μαια μου ειπε οτι ειναι φυσιολογικο εσείς έχετε πονακια ελαφρα?

Iokasti27


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
maroulo έγραψε:αχ τι ειναι ολο αυτο που τράβηξες παναγια μου, ευτυχώς ολα πηγαν καλα. γεια σας κοριτσια εγω πηγα στην πρωτη βδομαδα καθυστερήσεις εκανα χοριακη βγηκε 233 και θα παω να ακουσω καρδουλα 1.3 πρεπει να ειμαι 6 εβδομάδων. εχω κατι πονακια στην κύλια και ψιλά και χαμηλά πιο συχνά στην πρωτη εγκυμοσύνη δεν τα ειχα. η μαια μου ειπε οτι ειναι φυσιολογικο εσείς έχετε πονακια ελαφρα?


K εγω ειχα την 5 εβδομαδα.. Οχι συνεχεια βεβαια.. Τωρα που μπαινω στην 7 η μπορω να πω οτι σταματησαν.... Φυσιολογικο ειναι μην ανησυχεις!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 5 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 23 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις