Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
173 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 173 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 6, 7, 8 ... 24 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 7 από 41]

mamavivo

mamavivo
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mama katerina έγραψε:
mamavivo έγραψε:διαβαζω ειδησεις και εχω πεσει ψυχολογικα.Τι θα γινει γαμωτο?καταστραφηκαμε σε τοσο συντομο χρονικο διαστημα ...αδιανοητο.

νιωθω ενα αγχος ενα σφιξιμο απιστευτο Sad

αστα ρε Βιβη και καθομαστε ολοι σαν τους μ@$%ες και κοιταμε!!!!!! τιποτα δεν κανουμε...

δεν μπορει κατι μας κανουν και δεν αντιδραμε.μας ψεκαζουν γαμωτο μου?
εχω φριξει...δουλευω σαν την τρελη αφηνω το παιδι μου και τι θα παρω 500 ευρω?γινετε γαμωτο?δεν γινετε!!

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
athina24 έγραψε:Η Αλεξανδρουλα μαλλον εχει διαγραψει τη λεξη μαμα απο το λεξιλογιο της.........
Με φωναζει μονο ΣΗΝΑ......α!!!!και μανουλα.....αλλα μονο οταν εχει κατι να "κερδισει"!!!!!!Θα με τρελλανει αυτο το παιδι!!!!

ειπαμε ενας γιος θα μας σωσει! Razz

mamavivo έγραψε:
mama katerina έγραψε:
mamavivo έγραψε:διαβαζω ειδησεις και εχω πεσει ψυχολογικα.Τι θα γινει γαμωτο?καταστραφηκαμε σε τοσο συντομο χρονικο διαστημα ...αδιανοητο.

νιωθω ενα αγχος ενα σφιξιμο απιστευτο Sad

αστα ρε Βιβη και καθομαστε ολοι σαν τους μ@$%ες και κοιταμε!!!!!! τιποτα δεν κανουμε...

δεν μπορει κατι μας κανουν και δεν αντιδραμε.μας ψεκαζουν γαμωτο μου?
εχω φριξει...δουλευω σαν την τρελη αφηνω το παιδι μου και τι θα παρω 500 ευρω?γινετε γαμωτο?δεν γινετε!!

ελα ντε εδω στο euro και βγηκανε ολοι εξω να πανηγυρισουν και τωρα που ΠΡΕΠΕΙ να βγουμε να θυμωσουμε να φωναξουμε ΚΑΝΕΙΣ.. μας εχουν γονατισει δεν ξερω τι αλλο θα γινει..

koukida

koukida
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
its a boy έγραψε:koritsia ton arxes aprilioy gennaw alla den exw kapoio idiaitero anxos.to mono anxos poy exw einai na gennithi kala o mpompiras. einai fysiologiko twra ayto? mia fili moy me eipe oti pros to telos eixe poly megalo anxos.


φυσιολογικότατο!! και εγω έτσι ήμουν- και μαλιστα τη μερα που θα πηγαιενα στο μαιευτήριο αίσθανόμουν σαν να πηγαιεν 5ημερη εκδρομη!!
με το καλο το μωρο σου!!


Κοριτσια δεν μας ψεκάζουν τιποτα- απλα μας εχουν βελει κατω παγκοσμίως και μας κανουν πλυση εγκεφαλου πολλες δεκαετιες τωρα και είμαστε έτοιμα προβατάκια.
Δεν λεμε παλι καλα που υπάρχει το ιντερνετ και δεν εξαρτόμαστε απο τα 'κατευθυνόμενα' ΜΜΕ ??

natali-maria

natali-maria
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλησπέρα κοπέλες!!Τι κάνετε?
Εγώ καλά!!!Πήρα σήμερα τα αποτελέσματα απο τον ορμονικό και έχω ανεβασμένη προλακτίνη!Το φυσιολογικό είναι απο 1,2-30 και έχω 50 Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked !!!Θα κάνω επανάληψη την 25η μέρα μαζί με την προγεστερόνη!!!
Δεσποινάκι μου με το καλό τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη? #23 - Σελίδα 7 215994 τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη? #23 - Σελίδα 7 215994 τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη? #23 - Σελίδα 7 215994 τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη? #23 - Σελίδα 7 215994 τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη? #23 - Σελίδα 7 215994 τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη? #23 - Σελίδα 7 215994 τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη? #23 - Σελίδα 7 215994 τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη? #23 - Σελίδα 7 215994 τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη? #23 - Σελίδα 7 215994 !!!!!!

mamavivo

mamavivo
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
koukida έγραψε:
its a boy έγραψε:koritsia ton arxes aprilioy gennaw alla den exw kapoio idiaitero anxos.to mono anxos poy exw einai na gennithi kala o mpompiras. einai fysiologiko twra ayto? mia fili moy me eipe oti pros to telos eixe poly megalo anxos.


φυσιολογικότατο!! και εγω έτσι ήμουν- και μαλιστα τη μερα που θα πηγαιενα στο μαιευτήριο αίσθανόμουν σαν να πηγαιεν 5ημερη εκδρομη!!
με το καλο το μωρο σου!!


Κοριτσια δεν μας ψεκάζουν τιποτα- απλα μας εχουν βελει κατω παγκοσμίως και μας κανουν πλυση εγκεφαλου πολλες δεκαετιες τωρα και είμαστε έτοιμα προβατάκια.
Δεν λεμε παλι καλα που υπάρχει το ιντερνετ και δεν εξαρτόμαστε απο τα 'κατευθυνόμενα' ΜΜΕ ??
ναι εσυ καλα τα λες αλλα αν δεις μονο στο ιντερνετ ξεσηκωνομαστε live πότε?
αυτο εμενα μου κανει εντυπωση

its a boy


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
eyxaristw poly poy me apantises.giati anarwtiomoyn einai dynaton na min exw anxos? alla afoy mes oti kai esy den eixes ok

TΟΥΡΤΙΤΣΑ

TΟΥΡΤΙΤΣΑ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
desT έγραψε:Πως σας φαίνεται το καινούριο μου τικεράκι;
ελα ρε σοβαρα.μπραβο!συγχαρητηρια! τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη? #23 - Σελίδα 7 50580 τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη? #23 - Σελίδα 7 50580 τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη? #23 - Σελίδα 7 50580 τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη? #23 - Σελίδα 7 50580 τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη? #23 - Σελίδα 7 50580 τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη? #23 - Σελίδα 7 50580 τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη? #23 - Σελίδα 7 50580 τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη? #23 - Σελίδα 7 50580 τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη? #23 - Σελίδα 7 50580 τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη? #23 - Σελίδα 7 50580 τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη? #23 - Σελίδα 7 50580 τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη? #23 - Σελίδα 7 50580 τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη? #23 - Σελίδα 7 50580 τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη? #23 - Σελίδα 7 50580 τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη? #23 - Σελίδα 7 50580
μια καλη και τελειομηνη εγκυμοσυνη σου ευχομαι.
το τριτο ε?

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
pusi έγραψε:
stefanakos έγραψε:ειμαι η ΝΙΝΑ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΚΑΛΑ , ΜΑ ΤΑ ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ ΓΙΑΤΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΧΑΣΩ 10 ΚΙΛΑ. ΧΙΧΙΧΙΧΙ!!!!

εαν εσυ εισαι αυτη στην φωτο χμμμμ,10,καλα το λες,χωρις παρεξηγηση Laughing

τι βλεπουν τα ματακια μου και δε πετιουνται εξω?με 5 μηνυματα στο φορουμ και χωρις καν μια καλημερα μας ειπε και ποσα κιλα θελουμε να χασουμε...με 10 μηνυματα θα μας δειρει?τι θα μας κανει............
δε παμε καλα μου φαινεται......

ioanna85 έγραψε:Tατιανα....[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

πες τα χρυσοστομη!

marinaki <3 <3 έγραψε:ΕΧΩ ΑΠΟ ΧΘΕΣ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΠΟΙΟ ΕΝΤΟΝΑ ΑΚΟΥΩ ΧΑΜΗΛΑ ΕΝΑ ΤΟΥΚ ΤΟΥΚ Κ ΒΛΕΠΩ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ ΜΟΥ Κ ΧΤΥΠΑΕΙ ΛΕΣ Κ ΕΣΕΙ ΜΙΑ ΚΑΡΔΙΑ ΑΠΟ ΚΑΤΩ ΤΙ ΕΙΝΑΙ (ΛΟΞΗΓΚΑΣ)ΑΛΛΑ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΜΙΛΑΜΕ ΣΤΑΜΑΤΑΕΙ Κ ΑΡΧΙΖΕΙ ΠΑΛΙ Κ ΤΩΡΑ ΤΟ ΙΔΙΟ

χαχαχα το γλυκο μου λοξιγκα εχει!!!!!!!!τι πλακα εχουν!!!!!!
μαρινακι με το καλο ολα καλα να πανε!!!!!!!!!

desT έγραψε:Πως σας φαίνεται το καινούριο μου τικεράκι;

δεσποινακι με το καλο!!!!!!!!!!!!μια τελειομηνη και ηρεμη(λεμε τωρα με τα αλλα 2 να σε τρελαινουν ολη μερα!!!) εγκυμοσυνη να εχεις!!!

κασσιανη να τα εκατοστησεις!!!με το καλο να ερθει το μωρακι σου!!!

οι υπολοιπες την καλημερα μου και τα φιλια μου!!!

spapastamou

spapastamou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
andith έγραψε:Καλημέρα κορίτσια!τι κανετέ?
Κατερινάκι περαστικά σας!!!
και σε όλους τους αρρωστούληδες περαστικά!!
Τατιάνα!!!!!!!!!!!!!! τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη? #23 - Σελίδα 7 334590 τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη? #23 - Σελίδα 7 334590 δε θέλω να ακούω βλακείες!!κεφάλι ψηλά και κοίτα μπροστά!!!!!

Οκ...


athina24 έγραψε:


μιλαμε θες πολυ ξυλο!!!!συνελθε!!!!!!μια χαρα εισαι για οικογενεια....οι συνθηκες δεν ευνοησαν.....παμε γι αλλα και καλυτερα!!!!!

Οκ..


desT έγραψε:Πως σας φαίνεται το καινούριο μου τικεράκι;

Συγχαρητηρια Δεσποινακι,ολα ομορφα ευχομαι!!!

koukida

koukida
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ναι αυτο λεω - παλι καλα που εχουμε μια πολυφωνια μεσα απο τα μπλογκ στο ιντερνετ- αλλα πολυ φοβαμαι οτι δεν ειμαστε πια σε θεση να αντιδρασουμε- εχουμε πεσει μεσα σε μια τεραστια παγιδα. οπως και να εξελιχθουν τα πραγματα η πεινα κα ιη εξαθλίωση ειναι ιαναπόφευκτες.

ξερεις ποτε πιστευω οτι θα ξεσηκωθουμε?? οταν η μεση και η ανωτερη μεση ταξη δεν θα εχει πλεον να φαει.
Οταν θα πληγει πραγματικα (και δεν εννοω να την κουτσοπαλεύουμε- αλλα να πεινασουμε) η ταξη στην οποια ολοι πανω κατω ανηκουμε-
οταν θα θελουμε να παρουμε γαλα στο παιδι και δεν θα εχουμε -οταν θακλαιμε πανω απο τα 20λεπτα που δεν βγαζουν ενα ευρω να παρουμε ψωμι- τοτε θα ξεσηκωθουμε.
δεν εχει φτασει ο κομπος στο χτενι μας ακομη- γιαυτο και η πλυση εγκεφαλου που μας κανουν εχει αποτελεσματα αυνοικα γιαυτους.
καποια στιγμη θα γινει κοριτσια- αλλα δυστυχως θα ειμαστε σε αθλια κατασταση- και εσεις και εγω. και φυσικα δεν θα ειμαστε εδω να τα λεμε- γιατι δεν θα εχουμε συνδεση στο ιντερνετ φυσικα.

koukida

koukida
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΤΙ ΕΓΙΝΕ??Η ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΕΙΝΑΙ ΕΓΚΥΟΣ??????????
δεν βρισκω το ποστ!!!
μπραβο κοριτσι με το καλο!!!!!!!!!! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
natali-maria έγραψε:Καλησπέρα κοπέλες!!Τι κάνετε?
Εγώ καλά!!!Πήρα σήμερα τα αποτελέσματα απο τον ορμονικό και έχω ανεβασμένη προλακτίνη!Το φυσιολογικό είναι απο 1,2-30 και έχω 50 Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked !!!Θα κάνω επανάληψη την 25η μέρα μαζί με την προγεστερόνη!!!
Δεσποινάκι μου με το καλό τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη? #23 - Σελίδα 7 215994 τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη? #23 - Σελίδα 7 215994 τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη? #23 - Σελίδα 7 215994 τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη? #23 - Σελίδα 7 215994 τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη? #23 - Σελίδα 7 215994 τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη? #23 - Σελίδα 7 215994 τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη? #23 - Σελίδα 7 215994 τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη? #23 - Σελίδα 7 215994 τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη? #23 - Σελίδα 7 215994 !!!!!!

ολα καλα θα πανε αυτο δεν ειναι τιποτα... συντομα θα μας πεις ευχαριστα!!! Wink


koukida έγραψε:ναι αυτο λεω - παλι καλα που εχουμε μια πολυφωνια μεσα απο τα μπλογκ στο ιντερνετ- αλλα πολυ φοβαμαι οτι δεν ειμαστε πια σε θεση να αντιδρασουμε- εχουμε πεσει μεσα σε μια τεραστια παγιδα. οπως και να εξελιχθουν τα πραγματα η πεινα κα ιη εξαθλίωση ειναι ιαναπόφευκτες.

ξερεις ποτε πιστευω οτι θα ξεσηκωθουμε?? οταν η μεση και η ανωτερη μεση ταξη δεν θα εχει πλεον να φαει.
Οταν θα πληγει πραγματικα (και δεν εννοω να την κουτσοπαλεύουμε- αλλα να πεινασουμε) η ταξη στην οποια ολοι πανω κατω ανηκουμε-
οταν θα θελουμε να παρουμε γαλα στο παιδι και δεν θα εχουμε -οταν θακλαιμε πανω απο τα 20λεπτα που δεν βγαζουν ενα ευρω να παρουμε ψωμι- τοτε θα ξεσηκωθουμε.
δεν εχει φτασει ο κομπος στο χτενι μας ακομη- γιαυτο και η πλυση εγκεφαλου που μας κανουν εχει αποτελεσματα αυνοικα γιαυτους.
καποια στιγμη θα γινει κοριτσια- αλλα δυστυχως θα ειμαστε σε αθλια κατασταση- και εσεις και εγω. και φυσικα δεν θα ειμαστε εδω να τα λεμε- γιατι δεν θα εχουμε συνδεση στο ιντερνετ φυσικα.

εχεις δικιο. Crying or Very sad


καλησπερα Ευακι!!!!!!!!

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
koukida έγραψε:ναι αυτο λεω - παλι καλα που εχουμε μια πολυφωνια μεσα απο τα μπλογκ στο ιντερνετ- αλλα πολυ φοβαμαι οτι δεν ειμαστε πια σε θεση να αντιδρασουμε- εχουμε πεσει μεσα σε μια τεραστια παγιδα. οπως και να εξελιχθουν τα πραγματα η πεινα κα ιη εξαθλίωση ειναι ιαναπόφευκτες.

ξερεις ποτε πιστευω οτι θα ξεσηκωθουμε?? οταν η μεση και η ανωτερη μεση ταξη δεν θα εχει πλεον να φαει.
Οταν θα πληγει πραγματικα (και δεν εννοω να την κουτσοπαλεύουμε- αλλα να πεινασουμε) η ταξη στην οποια ολοι πανω κατω ανηκουμε-
οταν θα θελουμε να παρουμε γαλα στο παιδι και δεν θα εχουμε -οταν θακλαιμε πανω απο τα 20λεπτα που δεν βγαζουν ενα ευρω να παρουμε ψωμι- τοτε θα ξεσηκωθουμε.
δεν εχει φτασει ο κομπος στο χτενι μας ακομη- γιαυτο και η πλυση εγκεφαλου που μας κανουν εχει αποτελεσματα αυνοικα γιαυτους.
καποια στιγμη θα γινει κοριτσια- αλλα δυστυχως θα ειμαστε σε αθλια κατασταση- και εσεις και εγω. και φυσικα δεν θα ειμαστε εδω να τα λεμε- γιατι δεν θα εχουμε συνδεση στο ιντερνετ φυσικα.

No No Ζοφερη πραγματικοτητα...και ερχεται.




litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Δεσποινακι τι διαβασα? Εισαι εγκυος κοπελαρα??Συγχαρητηριααααα τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη? #23 - Σελίδα 7 50580 τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη? #23 - Σελίδα 7 50580 τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη? #23 - Σελίδα 7 50580

Αυτα να ακουμε να ανεβαινουμε λιγο!Με το καλο να ερθει και το τριτο ζουζουνι σας! τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη? #23 - Σελίδα 7 417472


(Μου φαινεται κολλαμε εγκυμοσυνη στο τι σκεφτεστε!! τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη? #23 - Σελίδα 7 604962 )

elena25


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Γεια σας κόρες. Δίκιο έχετε σε όλα όσα λέτε!


desT έγραψε:Πως σας φαίνεται το καινούριο μου τικεράκι;


Τέλειο! Με το καλό Δεσποινάκι!

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Σημερα νομιζω θα το παθω το εγκεφαλικο μου...Εμαθα πραγματα και θαματα κοριτσιααααααα...

its a boy


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ti pragmata kopela moy? den einaikairos gia egkefalika kai efragmata twra iremise

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
γεια σου κατερινακι!!!!!!!!!τι κανουν οι τσουπρες σου καλυτερα?ουφ φαγαμε στη 1 σημερα και δε λεει να περασει το μεσημερι!!!τρωμε στις 2.30 συνηθως και παει το βιολογικο μου ρολοι διαταραχτηκε!επισης εχω να καταγγειλω τον αθλιο μαναβη που αγορασα κλημεντινια και τα χρυσοπληρωσα για να μην εχουν κουκουτσια για να τρωνε τα παιδια!εχουν απο 3 κουκουτσια σε καθε φιλακι μανταρινιου!!!!ρε φιλε τι θα τα κανω εγω τωρα 4 κιλα κλημεντινια?τι κλημεντινια δλδ?απο τα 4 κιλα τα 3 ειναι τα κουκουτσια Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

τι εμαθες τατιανακι???

athina24

athina24
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
tatijana έγραψε:Σημερα νομιζω θα το παθω το εγκεφαλικο μου...Εμαθα πραγματα και θαματα κοριτσιααααααα...


χαλαρα!!!!τι εμαθες κοριτσακι μου?

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ευάκι έγραψε:γεια σου κατερινακι!!!!!!!!!τι κανουν οι τσουπρες σου καλυτερα?ουφ φαγαμε στη 1 σημερα και δε λεει να περασει το μεσημερι!!!τρωμε στις 2.30 συνηθως και παει το βιολογικο μου ρολοι διαταραχτηκε!επισης εχω να καταγγειλω τον αθλιο μαναβη που αγορασα κλημεντινια και τα χρυσοπληρωσα για να μην εχουν κουκουτσια για να τρωνε τα παιδια!εχουν απο 3 κουκουτσια σε καθε φιλακι μανταρινιου!!!!ρε φιλε τι θα τα κανω εγω τωρα 4 κιλα κλημεντινια?τι κλημεντινια δλδ?απο τα 4 κιλα τα 3 ειναι τα κουκουτσια Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

τι εμαθες τατιανακι???

το εμαθα κι αυτο.. τα κλημεντινια ειναι τα μανταρινια???? ναι κι εμενα μου τη δινουν οταν ειναι ΜΟΝΟ κουκουτσια μεσα...καλυτερα ειναι οι μικρες ευτυχως ηρεμησα λιγο κι εγω...


Τατιιιι τι εγινε?????

Nena

Nena
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
koukida έγραψε:Κοριτσια δεν μας ψεκάζουν τιποτα- απλα μας εχουν βελει κατω παγκοσμίως και μας κανουν πλυση εγκεφαλου πολλες δεκαετιες τωρα και είμαστε έτοιμα προβατάκια.
Δεν λεμε παλι καλα που υπάρχει το ιντερνετ και δεν εξαρτόμαστε απο τα 'κατευθυνόμενα' ΜΜΕ ??
Ενα μικρο ελεφαντακι δεμένο σε χοντρο πάσαλο, προσπαθει να κοψει το σκοινι, να τραβηξει τον πάσαλο, αλλά δεν μπορει. Όσο προσπαθει και δεν μπορει, απελπίζεται, ωσπου στο τέλος παραιτειται.. Αλλά δεν καταλαβαινει οτι εχει ηδη γίνει ένας μεγάλος ελέφαντας, και οτι τον πάσαλο μπορει να τον ξερριζωσει με ένα απλο τίναγμα. Έχει πείσει τον εαυτό του οτι κάθε αντίσταση είναι μάταιη.

Γεια χαρα κι απο εμένα!

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ο γιος μου εχει αδερφακι,μεγαλυτερο....Ελατε να το παθουμε ολες μαζι το εγκεφαλικο...Τσιμουδια στο φεις οσες ειστε φιλες μου..

its a boy


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ti les tatiana?

Nena

Nena
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
tatijana έγραψε:Ο γιος μου εχει αδερφακι,μεγαλυτερο....Ελατε να το παθουμε ολες μαζι το εγκεφαλικο...Τσιμουδια στο φεις οσες ειστε φιλες μου..

τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη? #23 - Σελίδα 7 585182 τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη? #23 - Σελίδα 7 585182 τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη? #23 - Σελίδα 7 585182
τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη? #23 - Σελίδα 7 606100 τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη? #23 - Σελίδα 7 606100 τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη? #23 - Σελίδα 7 606100 τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη? #23 - Σελίδα 7 606100 τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη? #23 - Σελίδα 7 606100
Τι???????????????????????

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 7 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 6, 7, 8 ... 24 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις