Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
54 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 54 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 32 ... 43  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 22 από 43]

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
jenjen έγραψε:
αγαπη έγραψε:
jenjen έγραψε:ευη...μακρυα τον αντρα σου απο το τζακι...θυμασαι τι μας ειπε η ιωαννα για την συνταγη.... Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #11!!! - Σελίδα 22 328109 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #11!!! - Σελίδα 22 328109

πια συνταγη??? πειτε μου και μενα

χαχαχαχαχα!!!συνταγη για μπεμπε μας ειπε η ιωαννα!!!!απλυτες και ζεστες οι γυναικες και παγωμενοι ουσιαστικα οι αντρες (απο κρυο_)και μετα την συνουσια ενα μαξιλαρι και να βοηθησουμε τα σπερματα με τον νομο της βαρυτητας...ολα αυτα σου φυτρωνουν ενα σπορακι στην κοιλια..χαχαχαχαχα επεσα στο γελιο οταν τα διαβαζα!!!η ιωαννα ειναι θεα!!!!

ναι αυτο που λεει η ιωαννα εχει δικιο το εχω ακουσει και εγω για τον αντρα οτι καλο θα ηταν να μην κανει μπανιο με πολυ ζεστο νερο ευτυχως ο δικος μου κανει με χλυαρο τωρα για εμας της γυναικες αυτο δεν το ξερα απλυτες χαχαχαχαχα Laughing Laughing Laughing Laughing εγραψε παλι η ιωαννα Laughing

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κορίτσια κι εγώ μια Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #11!!! - Σελίδα 22 597524 ευχαρίστως θα την τσάκιζα τώρα.... Embarassed

ναι βρε Έλλη μου νωρίς είναι αλλά εγώ είδα την αλέκα! η Μαρκέλλα αν θυμάμαι καλά όχι.. Very Happy

Ada

Ada
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
boubou έγραψε:
Αντα κι εγώ δν αντέχω τους εμετούς καθόλου!Γι αυτο ειμαι ΣΙΓΟΥΡΗ ότι οταν θα μεινω εγκυος θα εχω χαχαχαα

Χαχαχα ο νόμος του Μέρφι Έλλη !! Razz

Από μικρή είχα ευαίσθητο στομαχάκι κ κάθε βράδυ είχα εμετούς μέσα στον ύπνο μου, τι τράβηξαν οι δικοί μου τότε. Φοβόντουσαν μην πνιγώ...άσε...

Αχχχ Δέσποινα μακάρι να μπορούσαν να το ανεβάσω αλλά είναι ολόκληρο επεισόδιο 350 ΜΒ. Δες με το όνομα άμα το χει στο youtube.

Ιωάννα ακούς??Μας λείπεις Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #11!!! - Σελίδα 22 M147
Ακόμα να ξεμπλοκάρει?

Εύη από την Τετάρτη έχω να φάω γλυκό , είμαι η Άντα κ είμαι καλά! (νομίζω...)

jenjen

jenjen
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
αντα μου να υποθεσω δεν μπορω να το δω sto youtube?εε?γιατι τα εχει "κλειστα"ολα τα videakia σε αυτο το θεμα..

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Άντα μου χαρά στο κουράγιο σου τι να πω!!! εγώ δεν αντέχω χωρίς γλυκό κορίτσια....είμαι γλυκατζού!!

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ουτε εγώ δν αντέχω αλλά έλα που δν έχω κανένα τώρα! αχ νιώθω ότι θα παθω στερητικά Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #11!!! - Σελίδα 22 534787 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #11!!! - Σελίδα 22 534787 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #11!!! - Σελίδα 22 534787

αντα συγχαρητήρια!!!βλέπω κρατάς γερά ακόμη!!! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #11!!! - Σελίδα 22 654316

και για πειτε!τι θα κάνετε αύριο!!Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #11!!! - Σελίδα 22 M155

jenjen

jenjen
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
evi27 έγραψε:Άντα μου χαρά στο κουράγιο σου τι να πω!!! εγώ δεν αντέχω χωρίς γλυκό κορίτσια....είμαι γλυκατζού!!

και που τα βαζεις ρε ευη τα γλυκα?πισω απο τα αυτια???????γιατι στις φωτογραφιες εισαι οδοντογλυφιδα?????ποσο σας μισω εσας που τρωτε οτι θελετε και παραμενετε στεκες και εγω 2 μερες να αφεθω θα τις δω KATEYΘΕΙΑΝ στην ζυγαρια μου και στα μαγουλα μου....

a-niki


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
δουλευω ωρες καταστηματων αλλα εχω και αρκετη δουλεια στον υπολογιστη.. Αυτα προτιμω να τα κανω στο σπιτι οταν ειμαι και οχι στο καταστημα γιατι εκει ολο και καποιος μου μιλαει.. Οσο για τον ανδρουλη μου ετσι το παμε .. παρασκευη ,σαββατο κυριακή.. Δεν μπορεσε να βρει δουλεια εδω και προτιμησαμε να κρατησει αυτη που εχει (δυστυχως σε αλλη πολη) Ειχαμε το αγχος πως θα εμενα εγγυος με τις αποστασεις (τελικα δυο φορες εμεινα σε ενα χρονο) τωρα εχουμε το αγχος πως θα συνεχιστει η εγκυμοσυνη..

jenjen

jenjen
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
αντα καλη λυση ειναι τα αποξηραμενα φρουτα...σε ξεγελανε!!!σε εμενα παντως πιανει...

Ada

Ada
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
evi27 έγραψε:Άντα μου χαρά στο κουράγιο σου τι να πω!!! εγώ δεν αντέχω χωρίς γλυκό κορίτσια....είμαι γλυκατζού!!

Κοίτα κι εγώ τρελαίνομαι για γλυκά αλλά θέλω να δω πόσο θ αντέξω Razz

Να σου πω τι παρατήρησα αυτές τις μέρες που δεν έφαγα?
1)δεν έχω τόσες λιγούρες για junk
2)όσο περνάει ο καιρός κ δεν τρώω γλυκό όλο κ λιγότερο το θέλω!

Ψάξε το από δω https://www.youtube.com/results?search_query=antm+cycle+17+episode+9&oq=antm+cycle+17+episode+9&aq=f&aqi=g10&aql=&gs_sm=3&gs_upl=24717l25745l0l29506l2l2l0l0l0l0l2 αλλά δεν ξέρω ποιο βιντεάκι τις έχει να μιλάν ελληνικά (λέμε τώρα Rolling Eyes ) γιατί η σύνδεσή μου δε μ αφήνει να βλέπω βιντεάκια Mad

Δείτε πλάνα από τη φωτογράφηση στη χωριάτικη σαλάτα!! Very Happy αχαχα

Ada

Ada
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
jenjen έγραψε:αντα καλη λυση ειναι τα αποξηραμενα φρουτα...σε ξεγελανε!!!σε εμενα παντως πιανει...

Πήρα κι εγώ έναν κουβά δαμάσκηνα από το Λιντλ άμα θέλω όμως να φάω γλυκό θέλω ΓΛΥΚΟ!!

Πάστες ,σοκολάτες, τούρτες!!! Τι να με κάνει το φρουτάκι το κακόμοιρο? Razz

Νίκη σε καταλαβαίνω απόλυτα... Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #11!!! - Σελίδα 22 417472



Έχει επεξεργασθεί από τον/την Ada στις Δευ Φεβ 13, 2012 1:26 pm, 1 φορά

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εγω κοριτσια πρωτη φορα δεν την ζηταω την σοκολατα καθε φορα που μου ερχεται η κοκκινη τρελλενομαι θελω σοκολατα απαραιτητα τωρα δεν την ζηταω προστοπαρον ισως να θελησω αργοτερα πριν λιγο φαγαμε πατατες τηγανιτες με λουκανικα εγω πλακωσα και τζατζικι η γουρουνα χαχαχα

jenjen

jenjen
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Ada έγραψε:
jenjen έγραψε:αντα καλη λυση ειναι τα αποξηραμενα φρουτα...σε ξεγελανε!!!σε εμενα παντως πιανει...

Πήρα κι εγώ έναν κουβά δαμάσκηνα από το Λιντλ άμα θέλω όμως να φάω γλυκό θέλω ΓΛΥΚΟ!!

Πάστες ,σοκολάτες, τούρτες!!! Τι να με κάνει το φρουτάκι το κακόμοιρο? Razz

χαχαχαχαχα!!!!!!!βαφτισε το σοκολατινα κλεισε τα ματια και θα δεις διαφορα!χαχαχα οντως και μενα μου εχει κατσει 3 μερες τωρα cheesecake απο ενα συγκεκριμενο ζαχαροπλαστειο εδω στην περιοχη και ο αντρας μου ολο το "ξεχναει"!!! Twisted Evil Twisted Evil

mariabel

mariabel
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Γεια σας, κουκλίτσες!!
Δέσποινα και εγώ 0- έχω. Ο άντρας σου είναι θετικός; Αν ναι, θα πρέπει να το επισημάνεις στο γιατρό και θα κάνεις μια ένεση πριν τη γέννα (θα σου πει αυτός πότε) και αν το μωρό είναι θετικό, θα ξανακάνεις ένεση μετά.
Εύη, αγαπη, Έλλη μακάρι, μακάρι!!! Εγώ σύμφωνα με εμένα ΔΕΝ περιμένω στις 17, σύμφωνα με τον asxeto.gr στις 21.. Very Happy
Άντα, Τζένη, Νίκη και σε όλες τις υπόλοιπες Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #11!!! - Σελίδα 22 417472
Αχ, αγαπη, και εγώ όταν ήμουν έγκυος στις αρχές δεν είχα πολλή όρεξη για γλυκά κτλ. (Μετά ήρθαν οι λιγούρες και τα πολλά κιλά!!!) Μακάρι, κούκλα μου!!! Very Happy

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Τζένη μη νομίζεις κι εγώ βάζω κανα δυο κιλάκια μερικές φορές! απλά αν προσέξω 2 μέρες τα έχω χάσει χιχιχιχι ε οδοντογλυφίδα δε με λες..για το υψος μου φτάνουν και περισσεύουν τα κιλάκια μου Very Happy

Άντα μου εγώ αν δεν φάω γλυκό 2-3 μέρες μετά θα λυγίσω και θα φάω πολλά περισσότερα! άσε που με πιάνουν τα νευρα μου!

όσο για τα αποξηραμένα φρούτα....μπα....δεν μοου κάνουν τπτ!!

jenjen

jenjen
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
νικη μου εισαι εγκυος?

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
γεια σου Μαράκι!!τι κάνει ο ζουζούνος σου?

Αγάπη τρελαίνομαι για τζατζίκι!!!

Ada

Ada
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
jenjen έγραψε:
οντως και μενα μου εχει κατσει 3 μερες τωρα cheesecake απο ενα συγκεκριμενο ζαχαροπλαστειο εδω στην περιοχη και ο αντρας μου ολο το "ξεχναει"!!! Twisted Evil Twisted Evil

Κ ακόμα κάθεσαι κ δεν έχεις πάει να το πάρεις???Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #11!!! - Σελίδα 22 M000 Τι κάνεις?

Άμα περιμένεις από τον άνδρα σώθηκες!!! Razz

mariabel

mariabel
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Γεια σου, Εύη!! Καλά είναι! Κοιμάται!! Very Happy
Άντα μου, πώς είσαι τώρα;



Έχει επεξεργασθεί από τον/την mariabel στις Δευ Φεβ 13, 2012 1:36 pm, 1 φορά

jenjen

jenjen
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Ada έγραψε:
jenjen έγραψε:
οντως και μενα μου εχει κατσει 3 μερες τωρα cheesecake απο ενα συγκεκριμενο ζαχαροπλαστειο εδω στην περιοχη και ο αντρας μου ολο το "ξεχναει"!!! Twisted Evil Twisted Evil

Κ ακόμα κάθεσαι κ δεν έχεις πάει να το πάρεις???Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #11!!! - Σελίδα 22 M000 Τι κάνεις?

Άμα περιμένεις από τον άνδρα σώθηκες!!! Razz

χαχαχαχααχαχαχα!!!!λες εε?μου κανει καλο μωρε που δεν μου το παιρνει...αυτο σκεφτομαι και συγκρατιεμαι...

a-niki


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
οχι ημουν. πριν 12 μερες ειχα παλυνδρομη κυηση και περυσι τον μαιο ανεμβρυικη,, Τωρα ειμαστε στο ψαξιμο τι μπορει να φταιει

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εμένα κορίτσια αμα μου μπει κάτι στο μυαλό πρέπει να το φάω "χθες" χαχαχχαχα

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μου λειπουν η ιωαννα και η μαρινα που ειναι τα νυχτοπουλια μου ?????? Crying or Very sad

mariabel

mariabel
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
evi27 έγραψε:εμένα κορίτσια αμα μου μπει κάτι στο μυαλό πρέπει να το φάω "χθες" χαχαχχαχα

Μια από τα ίδια, για αυτό δεν μπορώ να χάσω γραμμάριο!!!!!!

jenjen

jenjen
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
μαριααααααααααααααα μου!!!!τι κανεις?να μου φιλησεις τον μικρο...
λοιπον ακου....εχω ελπιδες για την ευη ακομη..θα περιμενουμε δε μεχρι να παει γυναικολογο..εαν δεν την ξεσηκωσουμε με κανενα θερμομετρο παλι αλλα......ειναι και η αγαπη που εχει πολυ περιεργα συμπτωματα....τι λες?ξεσηκωνουμε αλλη μια με θερμομετρο τωρα που λειπει η ιατρος ιωαννα και μας προσγειωσει αποτομα?χιχιχιχι...ποσο θελω να εισαστε εγκυουλες τωρα που εγω δεν ειμαι.....

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 22 από 43]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 32 ... 43  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις