Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
105 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 105 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 31 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 23 από 40]

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
stefanakos έγραψε:αντιο...

Τι αντιο?Που πας Νινα?

trilly έγραψε:καλημερα σε ολες! τι κανετε? εγω ειμαι πολυ χαρουμενη γιατι το κοριτσακι μου περπατησε χτες! τι γελιο που ειχε! πηγαινε λιγο σαν μεθυσμενη! μετα που πηρε θαρρος εκοβε βολτα σε ολο το σπιτι! οποτε φανταζομαι αρχιζει και η γυμναστικη για μενα απο εδω και περα, σωστα? σας φιλλω και χρονια πολλα στις ερωτευμενες του φορουμ!

Καλες στρατες!!!! cheers

αγαπη 25 έγραψε:Σκέφτομαι πως έχει γίνει το φόρουμ μπαχαλο από δυο τρεις κουτσομπολες που δημιουργούν χαμό απλά για να τους περάσει η ώρα!!!! Έλεος πια κοιτάξτε λίγο πέρα από τους άλλους και την δική σας καμπουρα! δεν πιστεύω ότι υπάρχουν κλικες στο φόρουμ όπως έχει υποθει η οτιδήποτε! και στο κάτω κάτω είναι δικαίωμα της κάθε κοπέλας να συμπαθει η όχι κάποια άλλη!και επειδή βαρεθηκα πια θα μιλήσω με ονόματα!ας πούμε στην μαμά Κατερίνα!τιιιι επίθεση έχει γίνει προς αυτήν επειδή απλά τόλμησε να πει την άποψή της για διάφορα θέματα!η στην κουκιδα επειδή και αυτή υπερασπίστηκε τον εαυτό της σε διάφορες διαμάχες που έχουν γίνει κατά καιρούς επειδή ειλικρινά ο τρόπος κάποιων γυναικών είναι απίστευτα προκλητικός και τα θέλει ο κωλος τους[i] μετά βέβαια βγαίνουν και από πάνω αυτό είναι το χειρότερο!και βέβαια την νύφη την πληρώνει η Βίβιαν που κατά την γνώμη κάποιων δεν είναι καλή διαχειριστρια!και καλείται να μαζέψει τα ασυμαζευτα! Έλεος ας μην ριχνουμε τις ευθύνες μας σε άλλους απλά για να δημιουργήσουμε ίντριγκες η να κάνουμε εντύπωση!είναι κάπως πασε πια!!!!


κορίτσια συγνώμη που ανέφερα τα ονόματα σας!!

Επιτελους ρε συ!Να μιλησει κ καποιος αλλος!Γιατι μιλαμε οι ιδιες και βγαινει το συμπερασμα της "κλικας"!
Επιτελους δλδ!

Kastallia έγραψε:Το ολο θεμα εχει μια λεπτη και δυσδιακριτη ισως γραμμη...παντα ξεκινα επειδη καποια γραφει μια αποψη και οι αλλες τη σχολιαζουμε.Εχω βρεθει και στις δυο θεσεις,εχω πειραχτει και γω κι εχω πειραξει.Ισως πρεπει να συμφωνησουμε σε κατι αφου πιο πριν το συζητησουμε και πει η καθεμια την αποψη της:εχει δικαιωμα ενα μελος να χαρακτηρισει τα γραφομενα ενος αλλου;Απο κει ξεκινα παντα η παρεξηγηση.Η δικη μου αποψη,αφυ θετω το θεμα ειναι πως ναι ,εχει το δικαιωμα αρκει να μη βριζει.Αν και το τι ειναι βρισια ειναι και αυτο θεμα συζητησης.Ισως οχι θεμα λεξεων τοσο αλλα υφους.Αν εγω διαβασω κατι και το θεωρησω απαραδεκτο σαν αποψη εχω δικαιωμα να χρησιμοποιησω αυτη την εκφραση;Συνηθως απο κει ξεκινα η αντιδικια και μετα παιρνει διαστασεις αμα ανακατευτουν και αλλοι.Ας το συζητησουμε αυτο να δουμε τι θα κανουμε γιατι ειναι οντως κριμα να χαλαμε τις καρδιες μας.

Κastallia δεν ειναι ακριβως ετσι. Εχουν υπαρξει καποιοι "φοβεροι" διαλογοι παλιοτερα εδω μεσα. Εχει δικαιωμα -περα απο το να σχολιαζει ενα μελος την αποψη του αλλου - να μιλησει αναλογα οταν εχει δεχτει παρενοχληση απο αλλα μελη. Ετσι δεν ειναι το δικαιο? Οταν λοιπον κανα δυο εβριζαν,χαρακτηριζαν και -να το πω λαϊκα- "την επεφταν" σε νεα κ παλια μελη για την πλακα τους προφανως δεν περιμεναν οτι θα αντιδρασουν κ αλλες. Εγραψε η αγαπη καποια πραγματα πιο πανω.Λοιπον?Εχει καθε δικαιωμα το καθε μελος να υπερασπιζεται τον εαυτο του.Μην κοιτας που "πουλανε" επιπεδο μερικες....προσφατα το γυρισαν γιατι ενοχλησαν πολλες απο εμας,κ καλα εκαναν κ το γυρισαν γιατι δεν ηταν ανεκτη η συμπεριφορα τους,δεν προκυπτει το ...επιπεδο τους απο καμια φυσικη ευγενεια...απο το χερι που εφαγαν προκυπτει.
Αυτα.Τα ειπα κ ξαλαφρωσα!


edit:και ειναι στην διακριτικη της/τους ευχερεια το αν θα το αφησουν να περασει ή αν θα επιμενουν να κολλανε στον τοιχο την καθε κουτσομπολα.



Έχει επεξεργασθεί από τον/την litsakos στις Τρι Φεβ 14, 2012 4:02 am, 1 φορά

florentiab

florentiab
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
KRISTI 1 έγραψε:ομως εχω δει πολλα μηνυματα της νορμαλ σε διαφορα θεματα,για το σπιτι,για το παιδι της και τετοια.στα θεματα που εχει γινει χαμος γενικα ξεκιναει ετσι οπως τα ειπε η κασταλια,λεει η μια την αποψψη της και πιανεται μια αλλη που δεν την συμπαθει και απανταει "καπως".ε λογικο δεν ειναι να αρχισει ο χαμος?



δεν έχεις δίκιο
την προηγούμενη φορά σε αυτό το θέμα πρόσβαλε και χαρακτήριζε. μη με βάζεις και το ψάχνω
συζητούσαν για κιλά και είπε οτι πάει γυμναστήριο (το έγραψε σε 3-4 διαφορετικά ποστ γιατί καμία δεν της απαντούσε) και αφού της είπαμε οτι δεν έχουν όλες οι μαμάδες την πολυτέλεια του χρόνου ή των χρημάτων για γυμναστήριο άρχισε να μας λέει οτι είναι τελεια νοικοκυρά και σύζυγος και μάνα και τα προλαβαίνει όλα χωρίς κόπο!!!!!!!!! τρελλά πράγματα δηλαδή.
έλεγαν οι άλλες τον πόνο τους οτι δεν προλαβαίνουν ούτε να φτύσουν και η κυρία έφτασε να μας βρίζει και μας λέει ανεπρόκοπες και τεμπέλες. έλεος δηλαδή.

its a boy


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
koritsia dwste topo to orgi. den emporei na symvenei ayto to pragma.les gia kapoio logo mpainoyme sto forum.alles eimaste manoyles, alles eimaste egkyes.alles prospathoyme n meinoyme egkyes.oles poy mpainoyme edw mpainoyme gia na lysoyme tis apories mas kai oxi gia kaygades.eimaste gynaikes sovares oles me tis oikogeneies mas min feromaste san 15 xrona.ayti einai i apospi moy san kainoyrio melos sto forum.min prokaloyme kontres apo to tipota xwris logo kai aitia.na eimaste oles kala kai na xeromaste ta paidia mas kai ta paidia poy tha feroyme ston kosmo

florentiab

florentiab
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
its a boy έγραψε:koritsia dwste topo to orgi. den emporei na symvenei ayto to pragma.les gia kapoio logo mpainoyme sto forum.alles eimaste manoyles, alles eimaste egkyes.alles prospathoyme n meinoyme egkyes.oles poy mpainoyme edw mpainoyme gia na lysoyme tis apories mas kai oxi gia kaygades.eimaste gynaikes sovares oles me tis oikogeneies mas min feromaste san 15 xrona.ayti einai i apospi moy san kainoyrio melos sto forum.min prokaloyme kontres apo to tipota xwris logo kai aitia.na eimaste oles kala kai na xeromaste ta paidia mas kai ta paidia poy tha feroyme ston kosmo



τα λες πολύ ωραία, αλλά αν την επόμενη φορά βρίσει εσένα μπορείς να μην της απαντήσεις. εμένα όσο με προσβάλουν και με βρίζουν θα απαντάω.

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
koukida έγραψε:
αγαπη 25 έγραψε:Σκέφτομαι πως έχει γίνει το φόρουμ μπαχαλο από δυο τρεις κουτσομπολες που δημιουργούν χαμό απλά για να τους περάσει η ώρα!!!! Έλεος πια κοιτάξτε λίγο πέρα από τους άλλους και την δική σας καμπουρα! δεν πιστεύω ότι υπάρχουν κλικες στο φόρουμ όπως έχει υποθει η οτιδήποτε! και στο κάτω κάτω είναι δικαίωμα της κάθε κοπέλας να συμπαθει η όχι κάποια άλλη!και επειδή βαρεθηκα πια θα μιλήσω με ονόματα!ας πούμε στην μαμά Κατερίνα!τιιιι επίθεση έχει γίνει προς αυτήν επειδή απλά τόλμησε να πει την άποψή της για διάφορα θέματα!η στην κουκιδα επειδή και αυτή υπερασπίστηκε τον εαυτό της σε διάφορες διαμάχες που έχουν γίνει κατά καιρούς επειδή ειλικρινά ο τρόπος κάποιων γυναικών είναι απίστευτα προκλητικός και τα θέλει ο κωλος τους[i] μετά βέβαια βγαίνουν και από πάνω αυτό είναι το χειρότερο!και βέβαια την νύφη την πληρώνει η Βίβιαν που κατά την γνώμη κάποιων δεν είναι καλή διαχειριστρια!και καλείται να μαζέψει τα ασυμαζευτα! Έλεος ας μην ριχνουμε τις ευθύνες μας σε άλλους απλά για να δημιουργήσουμε ίντριγκες η να κάνουμε εντύπωση!είναι κάπως πασε πια!!!!


κορίτσια συγνώμη που ανέφερα τα ονόματα σας!!

Δεν πειραζει κουκλα μου που ανεφερες τα ονοματα μας- ετσι ειναι -καλα το βλέπεις- καποιος βαζει το σπιρτο και μετα κανει τον ανηξερο- και στο δικο μας φορουμ ειναι μια συγκεκριμενη που εχει
κανει ουκ ολιγα στο παρελθον, και επομενο ειναι να ειναι 'στην μπουκα'.

Τι κανει ομως? πλευρίζει ολα τα μελη που τυχων εχουν διαφωνισει με τους 'εχθρους' της και τους φλωμωνει στο πμ. και ετσι προσπαθει να φτιαξει ομαδα - η ομαδα αυτη με τη σειρα της ολη την ωρα ασχολειται με το πως θα 'ξεσκεπασει' την 'κλικα'. ποια κλικα ειναι αυτη??ολες οσες την εχουν παρει χαμπαρι και δεν μασαν κουτόχορτο.

τωρα τα μελη που δεν εχουν ιδεα για το τι εχει προηγηθει, λογικο ειναι να βλεπουν ξεκατινιασματα και να εξοργίζονται, αλλα να ειναι σιγουρες οτι αν την συγκεκριμενη την αφησεις εδω μεσα 'ελευθερη' θα τα κανει για αλλη μια φορα μπαχαλο.
αυτα απ οτην κυρα κουκίδα. Very Happy

αυτο ακριβως συμβαινει και η Αγαπη που ειναι παλιο μελος γνωριζει γιαυτο και εχει αποψη...υπαρχει λογικη στο μυαλο της..ολα φαινονται στο τελος..καλα εκανες αγαπη και ειπες ονοματα να κανεις αυτο που νιωθεις..

Nena έγραψε:Επίσης, οταν υποννοειται η λέξη "κλίκα", αμέσως μπαίνεις σε ένα κλιμα εχθρότητας, αμέσως νομιζεις οτι ο άλλος διαφωνει μαζι σου επιτηδες, για να υποστηριξει τον κολλητό του.

αυτο που το πας??? δηλωσεις που αφηνουν λαθος εντυπωσεις.. εχουμε διαφωνησει κι ολας μεταξυ μας..δεν συμφωνουμε παντα..

KRISTI 1 έγραψε:αυτα περι κλικας και αντιπαθειας δεν τα ξερω.και οταν διαβαζω ενα θεμα οπου γινεται χαμος δεν συγκρατω μετα ποια ειπε τι,ποια αντιπαθει ποια κτλ..οποτε δεν καταλαβαινω και πολλα απο αυτα που λετε.αλλα αυτο που εχω καταλαβει ειναι η αντιπαθεια προς ενα ατομο συγκεκριμενο.βεβαια εσεις ξερετε σαν πιο παλιες τι εχει γινει αλλα και παλι αποκλειεται να το μετανιωσε?

αυτος που το μετανισωσε ειχε πολλες ευκαιριες να ζητησει συγνωμη..αλλα τι κανει?? απλα τωρα αδιαφορει και δεν απανταει γιατι δεν εχει τι να πει γιατι ξερει αν απαντησει θα βγουν πολλα στη φορα..δυστυχως δεν ειναι καθαρος ουρανος και υπαρχουν μελη εδω μεσα που το ξερουν...

andith έγραψε:
KRISTI 1 έγραψε:αυτα περι κλικας και αντιπαθειας δεν τα ξερω.και οταν διαβαζω ενα θεμα οπου γινεται χαμος δεν συγκρατω μετα ποια ειπε τι,ποια αντιπαθει ποια κτλ..οποτε δεν καταλαβαινω και πολλα απο αυτα που λετε.αλλα αυτο που εχω καταλαβει ειναι η αντιπαθεια προς ενα ατομο συγκεκριμενο.βεβαια εσεις ξερετε σαν πιο παλιες τι εχει γινει αλλα και παλι αποκλειεται να το μετανιωσε?


Καλημερα κοριτσια!!!
αποκλειεται να το μετανιωσε οταν συνεχως αποδεικνύει οτι δεν το μετανιωσε!!!

ετσι ακριβως...


κοριτσια ελπιζω οσες ειστε αθηνα να κανονισουμε να βρεθουμε απο κοντα και να γνωριστουμε..κανεις δεν μπανει στο φορουμ για να τσακωθει...


καλησπερα σε ολες!

Lilliput

Lilliput
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη?  #24 - Σελίδα 23 669659 Τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη?  #24 - Σελίδα 23 669659 Τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη?  #24 - Σελίδα 23 669659 Τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη?  #24 - Σελίδα 23 669659
On Valentine’s Day we think about
Those matchless people who
Give extra meaning to our lives--
The very special few.
Without them, skies would turn to gray;
Things wouldn’t be the same;
Life wouldn’t be as colorful;
It would be a duller game.
And when I contemplate that group--
Friends and family who are mine,
I appreciate and treasure you;
You’re essential, Valentine!
Τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη?  #24 - Σελίδα 23 669659 Τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη?  #24 - Σελίδα 23 669659 Τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη?  #24 - Σελίδα 23 669659 Τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη?  #24 - Σελίδα 23 669659




[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

its a boy


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
florentiab moy giayto ta eipa ola ayta. giati kai gia mena eipane polla kapoies kopeles kai yperaspistika ton eyato moy.kai sto telso edwsa topo stin orgi giati den mporw na kanw ton allon na pistepsi oti den eimai elefantas alla antropos,gynaika egkyos eimai synesthimata.aplws den to synexisa to thema. giati den moy aresoyn oi kontres kai oi kaygades katholoy. edw mesa mpainoyme na lynoyme tis apories mas

florentiab

florentiab
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
its a boy έγραψε:florentiab moy giayto ta eipa ola ayta. giati kai gia mena eipane polla kapoies kopeles kai yperaspistika ton eyato moy.kai sto telso edwsa topo stin orgi giati den mporw na kanw ton allon na pistepsi oti den eimai elefantas alla antropos,gynaika egkyos eimai synesthimata.aplws den to synexisa to thema. giati den moy aresoyn oi kontres kai oi kaygades katholoy. edw mesa mpainoyme na lynoyme tis apories mas



συγγνωμή δεν το ξέρω το θέμα σου. δεν το έχω παρακολουθήσει.
καλά έκανες και αντέδρασες έτσι, άλλα εγώ δεν μπορώ να το κάνω πάντα.
πολλές φορές έχω δώσει τόπο στην οργή εδω μέσα κάνοντας οτι δεν είδα κάποιο ποστ αλλά δεν γίνεται πάντα. ειδικά όταν το μπεμπίνι μπαίνει μόνο για να προσβάλει και να δημιουργεί καυγά.

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
florentiab έγραψε:
its a boy έγραψε:koritsia dwste topo to orgi. den emporei na symvenei ayto to pragma.les gia kapoio logo mpainoyme sto forum.alles eimaste manoyles, alles eimaste egkyes.alles prospathoyme n meinoyme egkyes.oles poy mpainoyme edw mpainoyme gia na lysoyme tis apories mas kai oxi gia kaygades.eimaste gynaikes sovares oles me tis oikogeneies mas min feromaste san 15 xrona.ayti einai i apospi moy san kainoyrio melos sto forum.min prokaloyme kontres apo to tipota xwris logo kai aitia.na eimaste oles kala kai na xeromaste ta paidia mas kai ta paidia poy tha feroyme ston kosmo



τα λες πολύ ωραία, αλλά αν την επόμενη φορά βρίσει εσένα μπορείς να μην της απαντήσεις. εμένα όσο με προσβάλουν και με βρίζουν θα απαντάω.


Ακριβως.Οπως νιωθει η καθε μια θα κανει. Εχουν φυγει καποια μελη γιατι τις εδιωξαν παρενοχλωντας. Ειμαστε μαμαδες, εγκυες κ wanna be μαμαδες αλλα δεν ειμαστε προβατα να μας τρομαζει το καθε λυκοσκυλο. Οποια "τραμπουκιζει" καλα θα κανει ή να αλλαξει τροπο η να παει αλλου.Εδω δεν χωραει!

mamamatina

mamamatina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλησπέρα και πάλι. Σε λίγο θα ξυπνήσει η μικρή και θα βγώ πάλι. Τώρα που διάβασα το post της Κατερίνας, ναι καλέ, πότε θα βρεθούμε? Αντε! Το Νοέμβρη λέγαμε και ήρθε Φλεβάρης και ακόμη!

florentiab

florentiab
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mama katerina έγραψε:


κοριτσια ελπιζω οσες ειστε αθηνα να κανονισουμε να βρεθουμε απο κοντα και να γνωριστουμε..κανεις δεν μπανει στο φορουμ για να τσακωθει...


καλησπερα σε ολες!




ακριβώς αυτό!
συμφωνώ με την Κατερίνα. ελπίζω να μην ενοχλώ Smile

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mamamatina έγραψε:Καλησπέρα και πάλι. Σε λίγο θα ξυπνήσει η μικρή και θα βγώ πάλι. Τώρα που διάβασα το post της Κατερίνας, ναι καλέ, πότε θα βρεθούμε? Αντε! Το Νοέμβρη λέγαμε και ήρθε Φλεβάρης και ακόμη!

στον επομενο πανελλαδικο θηλασμο ρε Ματινακι ,με το νεο μελος! Razz Εκει που σ αφησα εκει θα σε βρω παλι! (εκπιζω να μην με βρεις κ εσυ στην ιδια φαση Τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη?  #24 - Σελίδα 23 534787 )

florentiab

florentiab
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mamamatina έγραψε:Καλησπέρα και πάλι. Σε λίγο θα ξυπνήσει η μικρή και θα βγώ πάλι. Τώρα που διάβασα το post της Κατερίνας, ναι καλέ, πότε θα βρεθούμε? Αντε! Το Νοέμβρη λέγαμε και ήρθε Φλεβάρης και ακόμη!


ναι ρε Ματινάκι. άντε να σε γνωρίσω επιτέλους κανονικά και όχι από σπόντα (όπως τότε στο playmobil χαχαχα)
τώρα πριν φουσκώσεις κι άλλο και δεν μπορείς

chicken

chicken
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
florentiab έγραψε:
τα λες πολύ ωραία, αλλά αν την επόμενη φορά βρίσει εσένα μπορείς να μην της απαντήσεις. εμένα όσο με προσβάλουν και με βρίζουν θα απαντάω.

Εγώ δεν απαντάω ποτέ. Ρε σκουπίδι να με κάνει ο άλλος, το πληκτρολόγιο δεν θα το ακουμπήσω.
Α & κρατάω την ψυχραιμία μου, δεν υπάρχει περίπτωση να παρεκτραπώ. Ουδεμία σας λέω ντε!

Κατά τα άλλα, τα πάντα τα αντιμετωπίζω με χιούμορ γιατί νομίζω πως έτσι είναι καλύτερα τα πράματα. Όλες μας έχουμε βγάλει τα συμπεράσματά μας για τα μέλη του φόρουμ και όλες μας ξέρουμε τι πρεσβεύει η καθεμία απο αυτά που γράφει.

Αρνητικά η θετικά συναισθήματα είναι λογικό να υπάρχουν σιγά μη δεν υπήρχαν κιόλας σε ένα φόρουμ τίγκα στο γυναικομάνι.

Τώρα, όσον αφορά τις κλίκες, δύο τινά υπάρχουν που σχολιάζονται τόσο:

Το ένα τινό είναι να θέλουν να μπούν αυτοί που δεν είναι στην κλίκα -που δεν υπάρχει και γιαυτό δεν μπαίνουν, αλλά έτσι αυτοί που προωθούν την ιδέα της προωθούν και το συναίσθημα του οτι κάποια μέλη ομαδοποιούνται και αφήνουν απέξω άλλα μέλη. Δηλαδή δημιουργούν ένα αρνητικό αίσθημα σε κάποιους, ενώ στην ουσία όλα γράφονται δημόσια και οι γνώμες του καθένα είναι καθαρά βιωματικές.

Το άλλο τινό είναι να υπάρχουν όντως κλίκες και εμένα να μην μου έxει γίνει πρόταση να γίνω μέλος -είμαι παλιά, πολύυυυυυ παλιά Razz και να νευριάσω και να στείλω 47 πιμί στην Βίβιαν να τους δείξω εγώ!

Τι έλεγα?
Α ναι, επίσης, πολύ γελάω με κάποια ποστ. Δεν θα ήθελα να σταματήσουν να γράφουν αυτές που τα γράφουν, θα ήθελα όμως να υπάρχει αυτό που είχε πει η Φλώρα: λίγο επίπεδο για να μη γίνονται δηλώσεις τραγελαφικές.

Άλλωστε δεν είναι τυχαίο το ότι αν ένα μέλος διαφωνήσει, αν έχει επιχειρήματα και τοποθετηθεί σωστά, κανένας δεν μένει στο ότι έχει τσακωθεί Very Happy

mamamatina

mamamatina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Σωστή Λίτσα για άλλη μια φορά. Εγώ εν τω μεταξύ κάθε φορά που κάνω καιρό να μπώ , μετά όλο κάποια λείπει. Στο τέλος μόνη μου θα μείνω? Μήπως ξέρει να με ενημερώσει καμία, με τη Λίτσα τί έγινε και χάθηκε? Κάτι αντίστοιχο?

its a boy


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
litsakos exeis dikio se oti les.alla me to na travas mia katastasi sta akra.den kerdizeis tipota.tha milisieis mia,dyo treis,ows pote? kapoia stigmi koyrazese.

florentiab

florentiab
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mamamatina έγραψε:Σωστή Λίτσα για άλλη μια φορά. Εγώ εν τω μεταξύ κάθε φορά που κάνω καιρό να μπώ , μετά όλο κάποια λείπει. Στο τέλος μόνη μου θα μείνω? Μήπως ξέρει να με ενημερώσει καμία, με τη Λίτσα τί έγινε και χάθηκε? Κάτι αντίστοιχο?


τι λες μαρή; δεν καταλαβαίνω
κόλλησες με τη Λϊτσα;

mamamatina

mamamatina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
florentiab έγραψε:
mamamatina έγραψε:Καλησπέρα και πάλι. Σε λίγο θα ξυπνήσει η μικρή και θα βγώ πάλι. Τώρα που διάβασα το post της Κατερίνας, ναι καλέ, πότε θα βρεθούμε? Αντε! Το Νοέμβρη λέγαμε και ήρθε Φλεβάρης και ακόμη!


ναι ρε Ματινάκι. άντε να σε γνωρίσω επιτέλους κανονικά και όχι από σπόντα (όπως τότε στο playmobil χαχαχα)
τώρα πριν φουσκώσεις κι άλλο και δεν μπορείς

Γιατί να μην μπορώ???? Ισα ίσα που θα κρατάτε και τη μικρή! Αχαχαχαχαχα!

mamamatina

mamamatina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
florentiab έγραψε:
mamamatina έγραψε:Σωστή Λίτσα για άλλη μια φορά. Εγώ εν τω μεταξύ κάθε φορά που κάνω καιρό να μπώ , μετά όλο κάποια λείπει. Στο τέλος μόνη μου θα μείνω? Μήπως ξέρει να με ενημερώσει καμία, με τη Λίτσα τί έγινε και χάθηκε? Κάτι αντίστοιχο?


τι λες μαρή; δεν καταλαβαίνω
κόλλησες με τη Λϊτσα;

Αχαχαχαχαχα! Μπερδεύτηκα. Τη Σούλα ενοουσα.

florentiab

florentiab
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mamamatina έγραψε:
florentiab έγραψε:
mamamatina έγραψε:Σωστή Λίτσα για άλλη μια φορά. Εγώ εν τω μεταξύ κάθε φορά που κάνω καιρό να μπώ , μετά όλο κάποια λείπει. Στο τέλος μόνη μου θα μείνω? Μήπως ξέρει να με ενημερώσει καμία, με τη Λίτσα τί έγινε και χάθηκε? Κάτι αντίστοιχο?


τι λες μαρή; δεν καταλαβαίνω
κόλλησες με τη Λϊτσα;

Αχαχαχαχαχα! Μπερδεύτηκα. Τη Σούλα ενοουσα.


τώρα με μπέρδεψες περισσότερο! χαχαχαχ
ποια είναι η Σούλα; δεν θυμάμαι το ψευδώνυμο της

mamamatina

mamamatina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
florentiab έγραψε:
mamamatina έγραψε:
florentiab έγραψε:
mamamatina έγραψε:Σωστή Λίτσα για άλλη μια φορά. Εγώ εν τω μεταξύ κάθε φορά που κάνω καιρό να μπώ , μετά όλο κάποια λείπει. Στο τέλος μόνη μου θα μείνω? Μήπως ξέρει να με ενημερώσει καμία, με τη Λίτσα τί έγινε και χάθηκε? Κάτι αντίστοιχο?


τι λες μαρή; δεν καταλαβαίνω
κόλλησες με τη Λϊτσα;

Αχαχαχαχαχα! Μπερδεύτηκα. Τη Σούλα ενοουσα.


τώρα με μπέρδεψες περισσότερο! χαχαχαχ
ποια είναι η Σούλα; δεν θυμάμαι το ψευδώνυμο της


Σούλα ήταν το ψευδόνυμο. ελα καλέ Ξεκόλλα. Που είχε κι ένα σκύλο. Και ένα αγοράκι. Από Θεσσαλονίκη. Και έγραφε εδώ συχνά...

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mamamatina έγραψε:
florentiab έγραψε:
mamamatina έγραψε:
florentiab έγραψε:
mamamatina έγραψε:Σωστή Λίτσα για άλλη μια φορά. Εγώ εν τω μεταξύ κάθε φορά που κάνω καιρό να μπώ , μετά όλο κάποια λείπει. Στο τέλος μόνη μου θα μείνω? Μήπως ξέρει να με ενημερώσει καμία, με τη Λίτσα τί έγινε και χάθηκε? Κάτι αντίστοιχο?


τι λες μαρή; δεν καταλαβαίνω
κόλλησες με τη Λϊτσα;

Αχαχαχαχαχα! Μπερδεύτηκα. Τη Σούλα ενοουσα.


τώρα με μπέρδεψες περισσότερο! χαχαχαχ
ποια είναι η Σούλα; δεν θυμάμαι το ψευδώνυμο της


Σούλα ήταν το ψευδόνυμο. ελα καλέ Ξεκόλλα. Που είχε κι ένα σκύλο. Και ένα αγοράκι. Από Θεσσαλονίκη. Και έγραφε εδώ συχνά...

Την θυμαμαι την Σουλα!Που χαθηκε ?

mamavivo

mamavivo
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mamamatina έγραψε:
florentiab έγραψε:
mamamatina έγραψε:
florentiab έγραψε:
mamamatina έγραψε:Σωστή Λίτσα για άλλη μια φορά. Εγώ εν τω μεταξύ κάθε φορά που κάνω καιρό να μπώ , μετά όλο κάποια λείπει. Στο τέλος μόνη μου θα μείνω? Μήπως ξέρει να με ενημερώσει καμία, με τη Λίτσα τί έγινε και χάθηκε? Κάτι αντίστοιχο?


τι λες μαρή; δεν καταλαβαίνω
κόλλησες με τη Λϊτσα;

Αχαχαχαχαχα! Μπερδεύτηκα. Τη Σούλα ενοουσα.


τώρα με μπέρδεψες περισσότερο! χαχαχαχ
ποια είναι η Σούλα; δεν θυμάμαι το ψευδώνυμο της


Σούλα ήταν το ψευδόνυμο. ελα καλέ Ξεκόλλα. Που είχε κι ένα σκύλο. Και ένα αγοράκι. Από Θεσσαλονίκη. Και έγραφε εδώ συχνά...

ναι μωλε που ειναι το σουλακι.εμπαινε μεσημερακι συνηθως κατα τις 16¨.00 .τι να εγινε ?

manoula_24xr

manoula_24xr
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
didumomama έγραψε:
manoula_24xr έγραψε:
Κοριτσακια μου σας αφηνω να ξυπνησω τον αντρουλη μου,να παμε να δουμε την ζουζουνιτσα μου που ειναι μεσα μου!!
Να δουμε κι τι θα μας πει!

Περιμένεις κάθε μέρα αν δεν κάνω λάθος ε;

Με το καλό να έρθει η μπεμπούλα σου!!!!!



Ναιιι!!Σευχαριστω πολυ!!!!

Μολις γυρισαμε απο το γιατρο!!!!

Μου ειπε να ξαναπαω την Πεμπτη βραδυ,να με ξαναδει,αν εχω προυποθεσεις για γεννα να μπω την Παρασκευη να γεννησω!!!!!!


Γεννναωωω καλεεεεε!!!!!!!!!!!!!Εφτασε η ωρα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


(Μαλλον δλδ)



Τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη?  #24 - Σελίδα 23 215994 Τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη?  #24 - Σελίδα 23 215994 Τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη?  #24 - Σελίδα 23 215994 Τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη?  #24 - Σελίδα 23 215994 Τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη?  #24 - Σελίδα 23 215994 Τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη?  #24 - Σελίδα 23 215994 Τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη?  #24 - Σελίδα 23 215994 Τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη?  #24 - Σελίδα 23 215994 Τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη?  #24 - Σελίδα 23 215994 Τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη?  #24 - Σελίδα 23 215994 Τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη?  #24 - Σελίδα 23 215994 Τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη?  #24 - Σελίδα 23 215994 Τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη?  #24 - Σελίδα 23 215994 Τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη?  #24 - Σελίδα 23 215994 Τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη?  #24 - Σελίδα 23 215994 Τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη?  #24 - Σελίδα 23 215994 Τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη?  #24 - Σελίδα 23 215994 Τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη?  #24 - Σελίδα 23 215994 Τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη?  #24 - Σελίδα 23 215994 Τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη?  #24 - Σελίδα 23 215994 Τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη?  #24 - Σελίδα 23 215994 Τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη?  #24 - Σελίδα 23 215994 Τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη?  #24 - Σελίδα 23 215994 Τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη?  #24 - Σελίδα 23 215994



mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
manoula_24xr έγραψε:
didumomama έγραψε:
manoula_24xr έγραψε:
Κοριτσακια μου σας αφηνω να ξυπνησω τον αντρουλη μου,να παμε να δουμε την ζουζουνιτσα μου που ειναι μεσα μου!!
Να δουμε κι τι θα μας πει!

Περιμένεις κάθε μέρα αν δεν κάνω λάθος ε;

Με το καλό να έρθει η μπεμπούλα σου!!!!!



Ναιιι!!Σευχαριστω πολυ!!!!

Μολις γυρισαμε απο το γιατρο!!!!

Μου ειπε να ξαναπαω την Πεμπτη βραδυ,να με ξαναδει,αν εχω προυποθεσεις για γεννα να μπω την Παρασκευη να γεννησω!!!!!!


Γεννναωωω καλεεεεε!!!!!!!!!!!!!Εφτασε η ωρα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


(Μαλλον δλδ)



Τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη?  #24 - Σελίδα 23 215994 Τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη?  #24 - Σελίδα 23 215994 Τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη?  #24 - Σελίδα 23 215994 Τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη?  #24 - Σελίδα 23 215994 Τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη?  #24 - Σελίδα 23 215994 Τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη?  #24 - Σελίδα 23 215994 Τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη?  #24 - Σελίδα 23 215994 Τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη?  #24 - Σελίδα 23 215994 Τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη?  #24 - Σελίδα 23 215994 Τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη?  #24 - Σελίδα 23 215994 Τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη?  #24 - Σελίδα 23 215994 Τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη?  #24 - Σελίδα 23 215994 Τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη?  #24 - Σελίδα 23 215994 Τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη?  #24 - Σελίδα 23 215994 Τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη?  #24 - Σελίδα 23 215994 Τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη?  #24 - Σελίδα 23 215994 Τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη?  #24 - Σελίδα 23 215994 Τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη?  #24 - Σελίδα 23 215994 Τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη?  #24 - Σελίδα 23 215994 Τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη?  #24 - Σελίδα 23 215994 Τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη?  #24 - Σελίδα 23 215994 Τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη?  #24 - Σελίδα 23 215994 Τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη?  #24 - Σελίδα 23 215994 Τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη?  #24 - Σελίδα 23 215994




εφτασε η ωρα!!!!! με το καλο!!!!

Τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη?  #24 - Σελίδα 23 654316 Τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη?  #24 - Σελίδα 23 654316

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 23 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 31 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Invision forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις