Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
98 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 98 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 17 ... 30, 31, 32 ... 35 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 31 από 40]

bell

bell
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
...και η τάξη και η ηρεμία επανήλθε στη μικρή κοινωνία του eimaimama! Τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη?  #24 - Σελίδα 31 654316

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mama katerina έγραψε:
tatijana έγραψε:Γεια σας...Οπως λεει και η φιλη μου η Κλειω...Ηρθα σας την πορδη...
ΜΑΛΑΚΑΑΑΑΑ,για σεν ατο λεω... Razz

κατουραει η κατουρλου Razz

Τοση ωρα πια?Στην τουαλετα σφινωσε?

Nena

Nena
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Οκ, εν μερει εχετε δικιο, τραβιομαστε για αρκετες σελιδες.

Πάντως, το μονο που εχω να πω στα νέα μέλη ειναι :
ΠΡΟΣΟΧΗ ΣΤΑ ΠΜ ΠΡΟΣΗΛΥΤΙΣΜΟΎ ΑΠΟ ΤΗ ΒΑΝΙΑ
ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΚΑΛΟ ΣΚΟΠΟ

Άλλο κακο να μη μας βρει..
Τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη?  #24 - Σελίδα 31 215994 Τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη?  #24 - Σελίδα 31 215994


Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
litsakos έγραψε:
Ευάκι έγραψε:ρε κοριτσια τι εχουμε να χωρισουμε και τρωγομαστε ετσι?θα τρελαθουμε τελειως?δλδ αμα πατουσε η μια την αλλη στο αστικο μεσα θα βγαζαμε και μαχαιρια?ελεος!ολες μαναδες ειμαστε!σε νεες ζωες μεταλαμπαδευουμε αξιες και ιδανικα!τι θα μεταλαμπαδευσουμε δε βλεπω.........δε με νοιαζει απο που ξεκινησε το θεμα,ειχα ασχημο τριμηνο στην εγκυμοσυνη που δε μου αφηνε χρονο να μπω στο φορουμ και εχασα επεισοδια αλλα ελεος πια!αμα δε θελει η μια την αλλη ας μην απαντατε!λιγος πολιτισμος δεν εβλαψε ποτε!

Καλο ειναι να υπερασπιζομαστε τα μελη που δεχονται το Bullying που αναφερει η κουκιδα.
Και αυτο κανουμε τοσες σελιδες τωρα!Και ειναι καλο γιατι ετσι θα καναμε και εκτος δικτυου για να μην γυρισει μπουμερανγκ.
Δεν υπαρχει εμμονη καμια, δεν ειναι αποδεκτος οποιος παρενοχλει συνανθρωπους μας.
Δεν ειναι δεν θελει η μια την αλλη" οπως λες,με συγχωρεις δεν ειναι καθολου ετσι!


*δια-δικτυου,να το διορθωσω.

ναι λιτσακι μου το καταλαβαινω,ειμαι παλια και το καταλαβαινω.καποια καινουρια ομως θα πει τι μπουρδελο ειναι αυτο,τι ηθελα και μπηκα!καταλαβαινεις τι εννοω?προσωπικα εχω ανταλλαξει πμ με πολλες και ξερω ποιες αξιζουν την εκτιμηση μου και ποιες οχι δε θα προσπαθησω να αλλαξω γνωμη σε καποια ουτε για μενα ουτε για οσες εκτιμω.η καρδια μου αναγνωρισε καποια στοιχεια του χαρακτηρα τους και τις εκλεισε μεσα.το να προσπαθησω να πεισω τη βανια πχ να συμπαθησει την κουκιδα πχ ειναι λιγο ματαιο γιατι προφανως δεν ειμαστε ολοι οι ανθρωποι ιδιοι και οι 2 τους μπορει να μην ταιριαζουν,γιατι να τις κανω εγω να ταιριαξουν σωνει και ντε?ειναι ασχημοι οι χαρακτηρισμοι "κλικα" και "εχθροι".δεν εχουμε τιποτα να χωρισουμε!δε θελω να παρω το μερος κανενος,ξερουν οσοι πρεπει να ξερουν τη γνωμη μου απλα το κουραζουμε πολυ το θεμα.ειμαι γενικα ανθρωπος που ευκολα νευριαζω και απαντω πολυ ασχημα αν κατι με ενοχλει αλλα στην πραγματικη μου ζωη οχι στο ιντερνετ!εκει μονο αξιζει να αναλωσω την ψυχη μου προσπαθωντας να διορθωσω τα κακως κειμενα.το ιντερνετ αμα δε θελω δε το ανοιγω!δειτε ολες το απογευμα σας και αναλογιστειτε αν αξιζε να παραμελησετε αντρα ή παιδι για να ειστε παρουσες σε αυτο τον καυγα που σε τιποτα δε θα βγαλει!αντε μερα που ειναι χαμογελαστε ξεχαστε τα ολα και ερωτευτειτε!εγω δεν μπορω,ο αντρας μου καιει πιο πολυ κι απο το καλοριφερ!!! sunny
οσες σας αγαπω σας αγαπω!και με οσες δε ταιριαζουμε ε!τι να κανουμε συμβαινει κι αυτο καμια φορα!μαθαινουμε στην τελικη πως σκεφτονται και οι αλλοι που μας κανουν μουτρα! Wink

koukida

koukida
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ευάκι έγραψε:αντε μερα που ειναι χαμογελαστε ξεχαστε τα ολα και ερωτευτειτε!εγω δεν μπορω,ο αντρας μου καιει πιο πολυ κι απο το καλοριφερ!!! sunny

να φανταστώ οτι το εχετε αναμενο ε??? Razz Razz

ναι καλε χρονια πολλα -μερα που ειναι σημερα!!!

chicken

chicken
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Έχω σαν αρχή μου να μην την πέφτω ποτέ σε κάποιον που την πέφτουν όλοι, γιαυτό και μόνο γιαυτό δεν γράφω αν και ξέρουμε όλοι οτι δικαιολογημένα γίνετε το πέσιμο.
Η άποψή μου όμως για την συγκεκριμένη είναι γνωστή & νομίζω δεν χρειάζεται διευκρινήσεις.
Πάω να κοιμήσω το λουλούδι μου,
Καληνύχτα σας Very Happy

florentiab

florentiab
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ευάκι έγραψε:
litsakos έγραψε:
Ευάκι έγραψε:ρε κοριτσια τι εχουμε να χωρισουμε και τρωγομαστε ετσι?θα τρελαθουμε τελειως?δλδ αμα πατουσε η μια την αλλη στο αστικο μεσα θα βγαζαμε και μαχαιρια?ελεος!ολες μαναδες ειμαστε!σε νεες ζωες μεταλαμπαδευουμε αξιες και ιδανικα!τι θα μεταλαμπαδευσουμε δε βλεπω.........δε με νοιαζει απο που ξεκινησε το θεμα,ειχα ασχημο τριμηνο στην εγκυμοσυνη που δε μου αφηνε χρονο να μπω στο φορουμ και εχασα επεισοδια αλλα ελεος πια!αμα δε θελει η μια την αλλη ας μην απαντατε!λιγος πολιτισμος δεν εβλαψε ποτε!

Καλο ειναι να υπερασπιζομαστε τα μελη που δεχονται το Bullying που αναφερει η κουκιδα.
Και αυτο κανουμε τοσες σελιδες τωρα!Και ειναι καλο γιατι ετσι θα καναμε και εκτος δικτυου για να μην γυρισει μπουμερανγκ.
Δεν υπαρχει εμμονη καμια, δεν ειναι αποδεκτος οποιος παρενοχλει συνανθρωπους μας.
Δεν ειναι δεν θελει η μια την αλλη" οπως λες,με συγχωρεις δεν ειναι καθολου ετσι!


*δια-δικτυου,να το διορθωσω.

ναι λιτσακι μου το καταλαβαινω,ειμαι παλια και το καταλαβαινω.καποια καινουρια ομως θα πει τι μπουρδελο ειναι αυτο,τι ηθελα και μπηκα!καταλαβαινεις τι εννοω?προσωπικα εχω ανταλλαξει πμ με πολλες και ξερω ποιες αξιζουν την εκτιμηση μου και ποιες οχι δε θα προσπαθησω να αλλαξω γνωμη σε καποια ουτε για μενα ουτε για οσες εκτιμω.η καρδια μου αναγνωρισε καποια στοιχεια του χαρακτηρα τους και τις εκλεισε μεσα.το να προσπαθησω να πεισω τη βανια πχ να συμπαθησει την κουκιδα πχ ειναι λιγο ματαιο γιατι προφανως δεν ειμαστε ολοι οι ανθρωποι ιδιοι και οι 2 τους μπορει να μην ταιριαζουν,γιατι να τις κανω εγω να ταιριαξουν σωνει και ντε?ειναι ασχημοι οι χαρακτηρισμοι "κλικα" και "εχθροι".δεν εχουμε τιποτα να χωρισουμε!δε θελω να παρω το μερος κανενος,ξερουν οσοι πρεπει να ξερουν τη γνωμη μου απλα το κουραζουμε πολυ το θεμα.ειμαι γενικα ανθρωπος που ευκολα νευριαζω και απαντω πολυ ασχημα αν κατι με ενοχλει αλλα στην πραγματικη μου ζωη οχι στο ιντερνετ!εκει μονο αξιζει να αναλωσω την ψυχη μου προσπαθωντας να διορθωσω τα κακως κειμενα.το ιντερνετ αμα δε θελω δε το ανοιγω!δειτε ολες το απογευμα σας και αναλογιστειτε αν αξιζε να παραμελησετε αντρα ή παιδι για να ειστε παρουσες σε αυτο τον καυγα που σε τιποτα δε θα βγαλει!αντε μερα που ειναι χαμογελαστε ξεχαστε τα ολα και ερωτευτειτε!εγω δεν μπορω,ο αντρας μου καιει πιο πολυ κι απο το καλοριφερ!!! sunny
οσες σας αγαπω σας αγαπω!και με οσες δε ταιριαζουμε ε!τι να κανουμε συμβαινει κι αυτο καμια φορα!μαθαινουμε στην τελικη πως σκεφτονται και οι αλλοι που μας κανουν μουτρα! Wink


πολύ όμορφα τα λες Εύα
μόνο δυο πράγματα να πω. οι λέξεις κλίκα και εχθρός έχουν βγει από συγκεκριμένου ατόμου το στόμα και μόνο. καμία άλλη δεν έχει πει τέτοια πράγματα ούτε τα πιστεύει. σιγά μην φαντάζομαι οτι έχω εχθρούς. έλεος δηλαδή
και μια παρατήρηση εντελως φιλικά. εσύ όσες ώρες έχεις αφιερώσει στο φόρουμ ε΄χεις παραμελήσει τον άνδρα σου ή τα παιδιά σου; δεν το νομίζω. γιατί λοιπόν υποθέτεις κάτι τέτοιο για μένα;

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
koukida έγραψε:
Ευάκι έγραψε:αντε μερα που ειναι χαμογελαστε ξεχαστε τα ολα και ερωτευτειτε!εγω δεν μπορω,ο αντρας μου καιει πιο πολυ κι απο το καλοριφερ!!! sunny

να φανταστώ οτι το εχετε αναμενο ε??? Razz Razz

ναι καλε χρονια πολλα -μερα που ειναι σημερα!!!

καλε εννοειται!ολη μερα σημερα!δε λεει να ηρεμησει ο χριστιανος!βεβαια ειναι για μπατσες!αφου σου λεω ανθρωπε μου παρε 2 ντεπον για τον πυρετο ή ενα πονσταν!πηρε 1 ντεπον και δεν μπορουσε να ηρεμησει!τα πηρα στο κρανιο και εγω και τον σηκωσα στις 7 με το ζορι,του εβαλα σουπα πηρε κι ενα πονσταν και καπως αρχισε τωρα να κελαηδαει!ααααααα θελει να παει και δουλεια αυριο θα με τρελανει εντελως! Shocked

koukida

koukida
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ευάκι έγραψε:
koukida έγραψε:
Ευάκι έγραψε:αντε μερα που ειναι χαμογελαστε ξεχαστε τα ολα και ερωτευτειτε!εγω δεν μπορω,ο αντρας μου καιει πιο πολυ κι απο το καλοριφερ!!! sunny

να φανταστώ οτι το εχετε αναμενο ε??? Razz Razz

ναι καλε χρονια πολλα -μερα που ειναι σημερα!!!

καλε εννοειται!ολη μερα σημερα!δε λεει να ηρεμησει ο χριστιανος!βεβαια ειναι για μπατσες!αφου σου λεω ανθρωπε μου παρε 2 ντεπον για τον πυρετο ή ενα πονσταν!πηρε 1 ντεπον και δεν μπορουσε να ηρεμησει!τα πηρα στο κρανιο και εγω και τον σηκωσα στις 7 με το ζορι,του εβαλα σουπα πηρε κι ενα πονσταν και καπως αρχισε τωρα να κελαηδαει!ααααααα θελει να παει και δουλεια αυριο θα με τρελανει εντελως! Shocked

αααααα καλα!! περαστικα σας!δεν ηξρεα οτι τον εχεις αρρωστο -αμα σου πω οτι το μυαλο μου πηγε στο οτι ειναι 'hot' λογω της ημερας!!χαχαχα

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
florentiab έγραψε:
Ευάκι έγραψε:
litsakos έγραψε:
Ευάκι έγραψε:ρε κοριτσια τι εχουμε να χωρισουμε και τρωγομαστε ετσι?θα τρελαθουμε τελειως?δλδ αμα πατουσε η μια την αλλη στο αστικο μεσα θα βγαζαμε και μαχαιρια?ελεος!ολες μαναδες ειμαστε!σε νεες ζωες μεταλαμπαδευουμε αξιες και ιδανικα!τι θα μεταλαμπαδευσουμε δε βλεπω.........δε με νοιαζει απο που ξεκινησε το θεμα,ειχα ασχημο τριμηνο στην εγκυμοσυνη που δε μου αφηνε χρονο να μπω στο φορουμ και εχασα επεισοδια αλλα ελεος πια!αμα δε θελει η μια την αλλη ας μην απαντατε!λιγος πολιτισμος δεν εβλαψε ποτε!

Καλο ειναι να υπερασπιζομαστε τα μελη που δεχονται το Bullying που αναφερει η κουκιδα.
Και αυτο κανουμε τοσες σελιδες τωρα!Και ειναι καλο γιατι ετσι θα καναμε και εκτος δικτυου για να μην γυρισει μπουμερανγκ.
Δεν υπαρχει εμμονη καμια, δεν ειναι αποδεκτος οποιος παρενοχλει συνανθρωπους μας.
Δεν ειναι δεν θελει η μια την αλλη" οπως λες,με συγχωρεις δεν ειναι καθολου ετσι!


*δια-δικτυου,να το διορθωσω.

ναι λιτσακι μου το καταλαβαινω,ειμαι παλια και το καταλαβαινω.καποια καινουρια ομως θα πει τι μπουρδελο ειναι αυτο,τι ηθελα και μπηκα!καταλαβαινεις τι εννοω?προσωπικα εχω ανταλλαξει πμ με πολλες και ξερω ποιες αξιζουν την εκτιμηση μου και ποιες οχι δε θα προσπαθησω να αλλαξω γνωμη σε καποια ουτε για μενα ουτε για οσες εκτιμω.η καρδια μου αναγνωρισε καποια στοιχεια του χαρακτηρα τους και τις εκλεισε μεσα.το να προσπαθησω να πεισω τη βανια πχ να συμπαθησει την κουκιδα πχ ειναι λιγο ματαιο γιατι προφανως δεν ειμαστε ολοι οι ανθρωποι ιδιοι και οι 2 τους μπορει να μην ταιριαζουν,γιατι να τις κανω εγω να ταιριαξουν σωνει και ντε?ειναι ασχημοι οι χαρακτηρισμοι "κλικα" και "εχθροι".δεν εχουμε τιποτα να χωρισουμε!δε θελω να παρω το μερος κανενος,ξερουν οσοι πρεπει να ξερουν τη γνωμη μου απλα το κουραζουμε πολυ το θεμα.ειμαι γενικα ανθρωπος που ευκολα νευριαζω και απαντω πολυ ασχημα αν κατι με ενοχλει αλλα στην πραγματικη μου ζωη οχι στο ιντερνετ!εκει μονο αξιζει να αναλωσω την ψυχη μου προσπαθωντας να διορθωσω τα κακως κειμενα.το ιντερνετ αμα δε θελω δε το ανοιγω!δειτε ολες το απογευμα σας και αναλογιστειτε αν αξιζε να παραμελησετε αντρα ή παιδι για να ειστε παρουσες σε αυτο τον καυγα που σε τιποτα δε θα βγαλει!αντε μερα που ειναι χαμογελαστε ξεχαστε τα ολα και ερωτευτειτε!εγω δεν μπορω,ο αντρας μου καιει πιο πολυ κι απο το καλοριφερ!!! sunny
οσες σας αγαπω σας αγαπω!και με οσες δε ταιριαζουμε ε!τι να κανουμε συμβαινει κι αυτο καμια φορα!μαθαινουμε στην τελικη πως σκεφτονται και οι αλλοι που μας κανουν μουτρα! Wink


πολύ όμορφα τα λες Εύα
μόνο δυο πράγματα να πω. οι λέξεις κλίκα και εχθρός έχουν βγει από συγκεκριμένου ατόμου το στόμα και μόνο. καμία άλλη δεν έχει πει τέτοια πράγματα ούτε τα πιστεύει. σιγά μην φαντάζομαι οτι έχω εχθρούς. έλεος δηλαδή
και μια παρατήρηση εντελως φιλικά. εσύ όσες ώρες έχεις αφιερώσει στο φόρουμ ε΄χεις παραμελήσει τον άνδρα σου ή τα παιδιά σου; δεν το νομίζω. γιατί λοιπόν υποθέτεις κάτι τέτοιο για μένα;

δεν υποθετω κατι φλωρα μου!απλα βλεποντας ποσο χαλαστηκε η διαθεση μου θεωρω οτι το ιδιο χαλαστηκε και η δικη σας!οποτε το χαμογελο που θα χαριζες στο παιδι σημερα μπορει να σου βγηκε βεβιασμενο λογω της φορτισης απο το ολο θεμα.μπορει να κανω λαθος και να μου φταιει που ειμαι και αρρωστη και χαλασε η διαθεση μου..ζητω συγγνωμη αν σε πειραξε!
ξερω πολυ καλα απο ποιος πρωτος ανεφερε για κλικες και για εχθρους!εγω εχθρο εχω μονο εναν,τον κακο μου εαυτο και γι'αυτο το φορουμ ποτε δεν ηταν κλεμμενος χρονος απο τα παιδια μου,εκλεβα απο τον υπνο μου ναι αλλα οχι απο τα παιδια μου!και στο φορουμ εμαθα να συγκρατω τα νευρα μου,να διαβαζω 2 φορες αυτο που γραφω πριν το υποβαλλω και νομιζω πως με εκανε καλυτερη σαν ανθρωπο(οπως ξαναειπα ημουν-ειμαι πολυ ευεξαπτη και βλεπω πως τουλαχιστον σε αυτο τον τομεα εχω βελτιωθει) εστω και λιγουλακι!αυτο το φορουμ το αγαπω αλλα σημερα πολυ με στεναχωρησε το ολο κλιμα! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

florentiab

florentiab
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ευάκι έγραψε:

δεν υποθετω κατι φλωρα μου!απλα βλεποντας ποσο χαλαστηκε η διαθεση μου θεωρω οτι το ιδιο χαλαστηκε και η δικη σας!οποτε το χαμογελο που θα χαριζες στο παιδι σημερα μπορει να σου βγηκε βεβιασμενο λογω της φορτισης απο το ολο θεμα.μπορει να κανω λαθος και να μου φταιει που ειμαι και αρρωστη και χαλασε η διαθεση μου..ζητω συγγνωμη αν σε πειραξε!
ξερω πολυ καλα απο ποιος πρωτος ανεφερε για κλικες και για εχθρους!εγω εχθρο εχω μονο εναν,τον κακο μου εαυτο και γι'αυτο το φορουμ ποτε δεν ηταν κλεμμενος χρονος απο τα παιδια μου,εκλεβα απο τον υπνο μου ναι αλλα οχι απο τα παιδια μου!και στο φορουμ εμαθα να συγκρατω τα νευρα μου,να διαβαζω 2 φορες αυτο που γραφω πριν το υποβαλλω και νομιζω πως με εκανε καλυτερη σαν ανθρωπο(οπως ξαναειπα ημουν-ειμαι πολυ ευεξαπτη και βλεπω πως τουλαχιστον σε αυτο τον τομεα εχω βελτιωθει) εστω και λιγουλακι!αυτο το φορουμ το αγαπω αλλα σημερα πολυ με στεναχωρησε το ολο κλιμα! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]


ούτε εμένα μου είναι ευχάριστο όλο αυτό αλλά κάποια στιγμή θα πρέπει να μπουν τα πράγματα στη θέση τους και να μην αδικούνται συνέχεια άνθρωποι. δεν μου αρέσει καθόλου να "βλέπω" ανθρώπους σαν τη Βίβιαν να στεναχωριούνται επειδή κάποιοι ξεσπάνε τα απωθημένα τους εδω μέσα.
πρέπει να σταματήσει.
για να μην πω οτι και προσωπικά είχα αρχίσει να κουράζομαι από τις σπόντες διάφορων περι κλίκας. δεν τολμούσα (λέμε τώρα !) να συμφωνήσω με συγκεκριμένους ανθρώπους γιατί αμεσως με κατηγορούσαν.

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
florentiab έγραψε:
Ευάκι έγραψε:

δεν υποθετω κατι φλωρα μου!απλα βλεποντας ποσο χαλαστηκε η διαθεση μου θεωρω οτι το ιδιο χαλαστηκε και η δικη σας!οποτε το χαμογελο που θα χαριζες στο παιδι σημερα μπορει να σου βγηκε βεβιασμενο λογω της φορτισης απο το ολο θεμα.μπορει να κανω λαθος και να μου φταιει που ειμαι και αρρωστη και χαλασε η διαθεση μου..ζητω συγγνωμη αν σε πειραξε!
ξερω πολυ καλα απο ποιος πρωτος ανεφερε για κλικες και για εχθρους!εγω εχθρο εχω μονο εναν,τον κακο μου εαυτο και γι'αυτο το φορουμ ποτε δεν ηταν κλεμμενος χρονος απο τα παιδια μου,εκλεβα απο τον υπνο μου ναι αλλα οχι απο τα παιδια μου!και στο φορουμ εμαθα να συγκρατω τα νευρα μου,να διαβαζω 2 φορες αυτο που γραφω πριν το υποβαλλω και νομιζω πως με εκανε καλυτερη σαν ανθρωπο(οπως ξαναειπα ημουν-ειμαι πολυ ευεξαπτη και βλεπω πως τουλαχιστον σε αυτο τον τομεα εχω βελτιωθει) εστω και λιγουλακι!αυτο το φορουμ το αγαπω αλλα σημερα πολυ με στεναχωρησε το ολο κλιμα! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]


ούτε εμένα μου είναι ευχάριστο όλο αυτό αλλά κάποια στιγμή θα πρέπει να μπουν τα πράγματα στη θέση τους και να μην αδικούνται συνέχεια άνθρωποι. δεν μου αρέσει καθόλου να "βλέπω" ανθρώπους σαν τη Βίβιαν να στεναχωριούνται επειδή κάποιοι ξεσπάνε τα απωθημένα τους εδω μέσα.
πρέπει να σταματήσει.
για να μην πω οτι και προσωπικά είχα αρχίσει να κουράζομαι από τις σπόντες διάφορων περι κλίκας. δεν τολμούσα (λέμε τώρα !) να συμφωνήσω με συγκεκριμένους ανθρώπους γιατί αμεσως με κατηγορούσαν.

κι εμενα το ιδιο μου συνεβη και τραβηχτηκα για λιγο καιρο,περνουσα και δυσκολο πρωτο τριμηνο ολα μαζι μου ηρθαν... αλλα να ρωτησω:
αξιζει τον κοπο ολο αυτο?το ατομο που λες θα σταματησει να αδικει τα αλλα ατομα?απλη ερωτηση,την απαντηση την ξερεις και την ξερω δε χρειαζεται να την ακουσω.. Wink
στην βιβιαν το εχω ξαναπει σε μια συζητηση απο το τηλεφωνο που λεγαμε κατι οικογενειακα θεματακια οτι οταν δινουμε 2η ευκαιρια σε καποιον ανθρωπο συνηθως την δινουμε γιατι βαθια μεσα μας δε θελουμε να νιωσουμε απορριψη και συνηθως την ξαναβιωνουμε μεγαλοπρεπως!τουλαχιστον αυτο αποκομισα απο καποιες "φιλες" μου απο παλια!ισως επειδη πληγωθηκα απο φιλους ισως και λογω δουλειας μπορω να διαχωρισω και να απομονωσω στο μυαλο μου πολυ ευκολα αυτα που θα αφησω εξω απο την πορτα του σπιτιου μου μπαινοντας σε αυτο!δε ξερω πως μπορει ο καθενας να το πετυχει-υπαρχουν παντα και μερες που δεν πετυχαινει οπως η σημερινη- αλλα ειναι πολυ χρησιμο!

mamamatina

mamamatina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καθόμουνα κι έγραφα μια ώρα σαν την ηλίθια και μου σβήστηκε! Γαμώτο. Πάντως έκατσά και διάβασα 8 σελίδες! Μπράβο μου. Για να έχω άποχη βρε αδερφέ! πονοκέφαλος όμως με έπιασε. Άσχετο.Μαρή Εύα γιατί με αγνοείς στο φου μπου που σου έχω κάνει αίτημα. Επίσης, περαστικά σας. Τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη?  #24 - Σελίδα 31 654316

Άποψη εννοώ

florentiab

florentiab
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mamamatina έγραψε:Καθόμουνα κι έγραφα μια ώρα σαν την ηλίθια και μου σβήστηκε! Γαμώτο. Πάντως έκατσά και διάβασα 8 σελίδες! Μπράβο μου. Για να έχω άποχη βρε αδερφέ! πονοκέφαλος όμως με έπιασε. Άσχετο.Μαρή Εύα γιατί με αγνοείς στο φου μπου που σου έχω κάνει αίτημα. Επίσης, περαστικά σας. Τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη?  #24 - Σελίδα 31 654316

Άποψη εννοώ


έλα που θες να έχεις και άποψη... Laughing Laughing Laughing Laughing

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mamamatina έγραψε:Καθόμουνα κι έγραφα μια ώρα σαν την ηλίθια και μου σβήστηκε! Γαμώτο. Πάντως έκατσά και διάβασα 8 σελίδες! Μπράβο μου. Για να έχω άποχη βρε αδερφέ! πονοκέφαλος όμως με έπιασε. Άσχετο.Μαρή Εύα γιατί με αγνοείς στο φου μπου που σου έχω κάνει αίτημα. Επίσης, περαστικά σας. [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]



Άποψη εννοώ

ριξε αλλο ενα γιατι ο βαγγος μου κατι θα εκανε!δε μπαινει απο το δικο
του προφιλ και ολο στο δικο μου γυροφερνει!ταχα μου δε θελει φουμπου κι
αυτος!

athina24

athina24
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
[quote="Vivian"
Ειλικρινα ρε Κατερινα ειμαι κακια και υπουλη; Εχω σκασει σημερα![/quote]


και οχι μονο αυτα......και εμενα με εσκασες που σε επαιρνα τηλ και δεν το σηκωνες......!!!!

florentiab έγραψε:
συμφωνώ με τη φίλη Αθηνά
σιγά την αποκάλυψη
σου μίλησε σκληρά η Λιλιπουτ. σκέψου τι είχε ακούσει το κοριτσάκι για να αντιδράσει έτσι.

Αυτο ελειπε να μην συμφωνεις........αφου εισαι γνωστη κλικωτη!!!!χαχαχαχαχα



βανια έγραψε:
Βίβιαν εγω δεν σε είπα ούτε κακιά ούτε ύπουλη -ίσως αφελή

ναι βρε!!!!πες την και χαζη!!!!

αντε ευτυχως τελειωσε για σημερα!!!!
αντε να ερθουν τα πιτογυρα να φαμε!!!!!!!ΠΕΙΝΑΩ!!!!!!!!

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
athina24 έγραψε:
αντε να ερθουν τα πιτογυρα να φαμε!!!!!!!ΠΕΙΝΑΩ!!!!!!!!

εισαι κακια παντως!αφου ξερεις δε μπορω να φαω παντου μεσα στα μουτρα μου τα τριβεις τα πιτογυρα σου!!!!!!!! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

natali-maria

natali-maria
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
βανια έγραψε:
άστα ρε Νάταλι όταν άκουγες τις συνομιλίες και όταν τις αποκαλούσες όπως εσύ ξέρεις δεν έλεγες τίποτα το τη θα κάνω είναι δική μου δουλειά και κοίτα τη δική σου . Εσύ ερχόσουν και μας έλεγες όλα όσα έγραφαν και εσύ με έχεις ενημερώσει κατα επάναληψη για το τη λένε και γράφουν ,Για τη μόνη που δεν έλεγες ήταν για την Κατερίνα για όλες τις άλλες το στοματάκι σου πήγαινε .... Αν δεν ήθελες να έλεγες :κορίτσια εγώ δεν θέλω να συμμετέχω σε αυτό και θα έφευγες απο τη σύζητηση αλλά καθόσουν και εδώ και εκεί . Κρίμα που έχει περάσει καιρός και έχουν σβηστεί οι συνομιλίες σου οι γραμμένες στο skype. Το κουτσομπολιό που έχεις ρίξει για άλλο μέλος μέσα εδώ ; που ζητούσες την εχεμύθεια μας ; μην με προκαλείς ΝΑΤΑΣΣΑ
[b]


Ντρέπομαι για λογαριασμό σου και λυπάμαι για εμένα!!Που σε εμπιστεύτηκα και μέχρι πριν αυτο το μήνυμα σου σε δικαιολογούσα!!!Τελικά μου επιβεβαίωσες όλα αυτα που λέγανε οι εχθροί και οι φίλοι σου!!!Εγω δεν θα σε βγάλω στην φόρα ούτε θα σε δώσω στεγνά όπως έκανες εσύ!Το τι είπα για την καθεμια το ξέρουν πολύ καλά οι ίδιες όπως επίσης και το γνωστό μέλος!!Βγήκα ρουφιάνα γλυφτράκι κτλ όμως είμαι τόσο ΜΑΛΑΚΟ που συνέχισα να πιστεύω και να υποστηρίζω τις υποτιθέμενες φίλες μου!Δεν το περίμενα να φερθείς ετσι και να επιβεβαιώσεις ΜΟΝΗ ΣΟΥ τις αμφιβολίες μου!Πραγματικά λυπάμαι και ντρέπομαι!!!Είσαι ελεύθερη να πεις και να κάνεις οτι θέλεις,αν δεν το έχεις κάνει ήδη!

mamamatina

mamamatina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ιιιιιιιιιιιιιιιιιι, πιτόγυρα σε γκαστρομένες γυναίκες! Φτου σου! Και είμαι και μόνη μου και δεν μπορώ να παραγγείλω!

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ευάκι έγραψε:το να προσπαθησω να πεισω τη βανια πχ να συμπαθησει την κουκιδα πχ ειναι λιγο ματαιο

Ευα δεν ειναι αυτο το θεμα μου.


δειτε ολες το απογευμα σας και αναλογιστειτε αν αξιζε να παραμελησετε αντρα ή παιδι για να ειστε παρουσες σε αυτο τον καυγα που σε τιποτα δε θα βγαλει! Wink


Δεν παραμελω την οικογενεια μου...

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mamamatina έγραψε:Ιιιιιιιιιιιιιιιιιι, πιτόγυρα σε γκαστρομένες γυναίκες! Φτου σου! Και είμαι και μόνη μου και δεν μπορώ να παραγγείλω!

Παρηγγειλε βρε!Θες να παρω εγω τηλ για σενα? Smile

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mamamatina έγραψε:Ιιιιιιιιιιιιιιιιιι, πιτόγυρα σε γκαστρομένες γυναίκες! Φτου σου! Και είμαι και μόνη μου και δεν μπορώ να παραγγείλω!

Εισαι και μακρυα ρε κουκλι τι να σε κανω???

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ατιμη Αθηναααααα κι εγω πειναω αλλα πρεπει να σταματησω λίγο να τρώω ..με βλεπω να ραβω την κουρτινα του σαλονιου για φορεμα στη βαφτιση... Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εγω παλι τρωω με το ζορι...

florentiab

florentiab
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mama katerina έγραψε:ατιμη Αθηναααααα κι εγω πειναω αλλα πρεπει να σταματησω λίγο να τρώω ..με βλεπω να ραβω την κουρτινα του σαλονιου για φορεμα στη βαφτιση... Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing


και η Σκάρλετ το ίδιο εκανε και ήταν υπέροχη! Smile

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 31 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 17 ... 30, 31, 32 ... 35 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις