Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
91 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 91 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 32 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 24 από 40]

its a boy


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
koritsia kai egw perimenw na erthei o antras moy apo tin doyleia na pame na ston gynaikologo na doyme ton mpempi mas.ante me to kalo na genniseis kopela moy.

mamamatina

mamamatina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Με το καλό Πόπη! Τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη?  #24 - Σελίδα 24 215994 Τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη?  #24 - Σελίδα 24 215994 Τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη?  #24 - Σελίδα 24 215994

athina24

athina24
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μπραβο Ποπακι!!!!!!με το καλο να ερθει η μικρη πριγκιπισουλα!!!!!!

didumomama

didumomama
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
manoula_24xr έγραψε:
didumomama έγραψε:
manoula_24xr έγραψε:
Κοριτσακια μου σας αφηνω να ξυπνησω τον αντρουλη μου,να παμε να δουμε την ζουζουνιτσα μου που ειναι μεσα μου!!
Να δουμε κι τι θα μας πει!

Περιμένεις κάθε μέρα αν δεν κάνω λάθος ε;

Με το καλό να έρθει η μπεμπούλα σου!!!!!



Ναιιι!!Σευχαριστω πολυ!!!!

Μολις γυρισαμε απο το γιατρο!!!!

Μου ειπε να ξαναπαω την Πεμπτη βραδυ,να με ξαναδει,αν εχω προυποθεσεις για γεννα να μπω την Παρασκευη να γεννησω!!!!!!


Γεννναωωω καλεεεεε!!!!!!!!!!!!!Εφτασε η ωρα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


(Μαλλον δλδ)



Τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη?  #24 - Σελίδα 24 215994 Τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη?  #24 - Σελίδα 24 215994 Τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη?  #24 - Σελίδα 24 215994 Τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη?  #24 - Σελίδα 24 215994 Τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη?  #24 - Σελίδα 24 215994 Τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη?  #24 - Σελίδα 24 215994 Τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη?  #24 - Σελίδα 24 215994 Τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη?  #24 - Σελίδα 24 215994 Τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη?  #24 - Σελίδα 24 215994 Τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη?  #24 - Σελίδα 24 215994 Τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη?  #24 - Σελίδα 24 215994 Τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη?  #24 - Σελίδα 24 215994 Τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη?  #24 - Σελίδα 24 215994 Τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη?  #24 - Σελίδα 24 215994 Τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη?  #24 - Σελίδα 24 215994 Τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη?  #24 - Σελίδα 24 215994 Τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη?  #24 - Σελίδα 24 215994 Τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη?  #24 - Σελίδα 24 215994 Τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη?  #24 - Σελίδα 24 215994 Τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη?  #24 - Σελίδα 24 215994 Τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη?  #24 - Σελίδα 24 215994 Τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη?  #24 - Σελίδα 24 215994 Τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη?  #24 - Σελίδα 24 215994 Τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη?  #24 - Σελίδα 24 215994




Λίγες μέρες μείνανε!!!!!!!

Μπράβο!!!!!!

Τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη?  #24 - Σελίδα 24 215994 Τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη?  #24 - Σελίδα 24 215994 Τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη?  #24 - Σελίδα 24 215994

manoula_24xr

manoula_24xr
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Σας ευχαριστω πολυυ!!!!!!!!
Απο την μια λεω ουφ τελειωνουμε απο την αλλη με πιανει φοβος κι αγχος!!!!

Nena

Nena
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
manoula_24xr έγραψε:Σας ευχαριστω πολυυ!!!!!!!!
Απο την μια λεω ουφ τελειωνουμε απο την αλλη με πιανει φοβος κι αγχος!!!!
Ελα βρε Ποπακι, με το καλο!!!
Πώς περασε ο καιρος!!
Τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη?  #24 - Σελίδα 24 215994 Τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη?  #24 - Σελίδα 24 215994 Τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη?  #24 - Σελίδα 24 215994

mamamatina

mamamatina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Πάω να ξεσκατίσω τη μικρή και μετά θα κατέβω στη γιαγιά μου να πιω καφε και να περιμένω το σχολικό με τους ταλιμπάν μου. Φιλάκια!

αγαπη 25

αγαπη 25
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Κουκιδα και Κατερίνα αυτή είναι η αλήθεια και είναι κρίμα να χαλάει όλη η ατμόσφαιρα στο φόρουμ από τρεις συγκεκριμενες! Κατι πρέπει να γίνει επιτέλους! ας μην τους δίνει σημασία κανείς να δούμε τι θα κανουνε! αλλά θα βρουν λύση....τα πμ για να το παίξουν αθωες περιστερες την στιγμή που.το κουτσομπολιο πάει συνννεφοοοοο!!!!!δεν ντρεπομαστε λέω γω μεγάλες γυναίκες!!!!

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αγαπη 25 έγραψε:Κουκιδα και Κατερίνα αυτή είναι η αλήθεια και είναι κρίμα να χαλάει όλη η ατμόσφαιρα στο φόρουμ από τρεις συγκεκριμενες! Κατι πρέπει να γίνει επιτέλους! ας μην τους δίνει σημασία κανείς να δούμε τι θα κανουνε! αλλά θα βρουν λύση....τα πμ για να το παίξουν αθωες περιστερες την στιγμή που.το κουτσομπολιο πάει συνννεφοοοοο!!!!!δεν ντρεπομαστε λέω γω μεγάλες γυναίκες!!!!

Αγαπη σ αγαπησα πολυ Laughing δεν φοβασαι να πεις τα πραγματα με το ονομα τους! Smile

Μανουλα με το καλο!Κ με εναν πονο! Very Happy

Nena

Nena
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
http://periergaa.blogspot.com/2012/02/blog-post_2709.html

Κλωτσα τον ΓΑΠ!!!!! Και βγαλε το αχτι σου.. λεεεεμε τωρα...

Vivian

Vivian
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αγαπη 25 έγραψε:Κουκιδα και Κατερίνα αυτή είναι η αλήθεια και είναι κρίμα να χαλάει όλη η ατμόσφαιρα στο φόρουμ από τρεις συγκεκριμενες! Κατι πρέπει να γίνει επιτέλους! ας μην τους δίνει σημασία κανείς να δούμε τι θα κανουνε! αλλά θα βρουν λύση....τα πμ για να το παίξουν αθωες περιστερες την στιγμή που.το κουτσομπολιο πάει συνννεφοοοοο!!!!!δεν ντρεπομαστε λέω γω μεγάλες γυναίκες!!!!

Αγαπη ποσο μου ελειψες!!!!!!!

αγαπη 25

αγαπη 25
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
[quote="Vivian"]
αγαπη 25 έγραψε:Κουκιδα και Κατερίνα αυτή είναι η αλήθεια και είναι κρίμα να χαλάει όλη η ατμόσφαιρα στο φόρουμ από τρεις συγκεκριμενες! Κατι πρέπει να γίνει επιτέλους! ας μην τους δίνει σημασία κανείς να δούμε τι θα κανουνε! αλλά θα βρουν λύση....τα πμ για να το παίξουν αθωες περιστερες την στιγμή που.το κουτσομπολιο πάει συνννεφοοοοο!!!!!δεν ντρεπομαστε λέω γω μεγάλες γυναίκες!!!!

Αγαπη ποσο μου ελειψες!!!!!!!

Razz Razz Razz !!!!!! Razz !!!!!πως είναι τα παιδιά βιβιανακι μου?/?

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλησπερα...
Εχει καταντησει κουραστικο πια ολο αυτο...Ενα τοσο ωραιο φορουμ..

mamavivo

mamavivo
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
tatijana έγραψε:Καλησπερα...
Εχει καταντησει κουραστικο πια ολο αυτο...Ενα τοσο ωραιο φορουμ..


τα ομορφα φορουμ ,ομορφα θα παραμεινουν !!!!! Very Happy γεια σου ρε τατιανακι..τι κανεις? Very Happy

Vivian

Vivian
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
[quote="αγαπη 25"]
Vivian έγραψε:
αγαπη 25 έγραψε:Κουκιδα και Κατερίνα αυτή είναι η αλήθεια και είναι κρίμα να χαλάει όλη η ατμόσφαιρα στο φόρουμ από τρεις συγκεκριμενες! Κατι πρέπει να γίνει επιτέλους! ας μην τους δίνει σημασία κανείς να δούμε τι θα κανουνε! αλλά θα βρουν λύση....τα πμ για να το παίξουν αθωες περιστερες την στιγμή που.το κουτσομπολιο πάει συνννεφοοοοο!!!!!δεν ντρεπομαστε λέω γω μεγάλες γυναίκες!!!!

Αγαπη ποσο μου ελειψες!!!!!!!

Razz Razz Razz !!!!!! Razz !!!!!πως είναι τα παιδιά βιβιανακι μου?/?

Αυτα μια χαρα ειναι εμενα οδηγουν στην παρανοια Razz Razz Razz Razz Razz

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Vivian έγραψε:
αγαπη 25 έγραψε:Κουκιδα και Κατερίνα αυτή είναι η αλήθεια και είναι κρίμα να χαλάει όλη η ατμόσφαιρα στο φόρουμ από τρεις συγκεκριμενες! Κατι πρέπει να γίνει επιτέλους! ας μην τους δίνει σημασία κανείς να δούμε τι θα κανουνε! αλλά θα βρουν λύση....τα πμ για να το παίξουν αθωες περιστερες την στιγμή που.το κουτσομπολιο πάει συνννεφοοοοο!!!!!δεν ντρεπομαστε λέω γω μεγάλες γυναίκες!!!!

Αγαπη ποσο μου ελειψες!!!!!!!

και μενα μου λειψε η αγαπη!!! ειναι απο τα ατομα που εκτιμω πολυ εδω μεσα
Τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη?  #24 - Σελίδα 24 417472 Τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη?  #24 - Σελίδα 24 417472 Τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη?  #24 - Σελίδα 24 417472

αγαπη 25

αγαπη 25
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
[quote="Vivian"]
αγαπη 25 έγραψε:
Vivian έγραψε:
αγαπη 25 έγραψε:Κουκιδα και Κατερίνα αυτή είναι η αλήθεια και είναι κρίμα να χαλάει όλη η ατμόσφαιρα στο φόρουμ από τρεις συγκεκριμενες! Κατι πρέπει να γίνει επιτέλους! ας μην τους δίνει σημασία κανείς να δούμε τι θα κανουνε! αλλά θα βρουν λύση....τα πμ για να το παίξουν αθωες περιστερες την στιγμή που.το κουτσομπολιο πάει συνννεφοοοοο!!!!!δεν ντρεπομαστε λέω γω μεγάλες γυναίκες!!!!

Αγαπη ποσο μου ελειψες!!!!!!!

Razz Razz Razz !!!!!! Razz !!!!!πως είναι τα παιδιά βιβιανακι μου?/?

Αυτα μια χαρα ειναι εμενα οδηγουν στην παρανοια Razz Razz Razz Razz Razz

Αχαααααχχχα!!!υπομονή Βίβιαν εγώ ένα έχω και κοντευω να σαλταρω Τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη?  #24 - Σελίδα 24 534787 !! Τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη?  #24 - Σελίδα 24 534787 !!εσύ με τρία φαντάζομαι..... αλλά είναι ευτυχία μωρε τα σκασμενα!!

αγαπη 25

αγαπη 25
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
mama katerina έγραψε:
Vivian έγραψε:
αγαπη 25 έγραψε:Κουκιδα και Κατερίνα αυτή είναι η αλήθεια και είναι κρίμα να χαλάει όλη η ατμόσφαιρα στο φόρουμ από τρεις συγκεκριμενες! Κατι πρέπει να γίνει επιτέλους! ας μην τους δίνει σημασία κανείς να δούμε τι θα κανουνε! αλλά θα βρουν λύση....τα πμ για να το παίξουν αθωες περιστερες την στιγμή που.το κουτσομπολιο πάει συνννεφοοοοο!!!!!δεν ντρεπομαστε λέω γω μεγάλες γυναίκες!!!!

Αγαπη ποσο μου ελειψες!!!!!!!

και μενα μου λειψε η αγαπη!!! ειναι απο τα ατομα που εκτιμω πολυ εδω μεσα
Τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη?  #24 - Σελίδα 24 417472 Τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη?  #24 - Σελίδα 24 417472 Τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη?  #24 - Σελίδα 24 417472


Σε ευχαριστώ κατερινακι μου για τα καλά σου λόγια άλλωστε τώρα είμαι και εγώ ένα μέρος της κλικας!! κέρδισαν την θέση με το σπαθί μου! Razz Razz Razz

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αγαπη 25 έγραψε:
mama katerina έγραψε:
Vivian έγραψε:
αγαπη 25 έγραψε:Κουκιδα και Κατερίνα αυτή είναι η αλήθεια και είναι κρίμα να χαλάει όλη η ατμόσφαιρα στο φόρουμ από τρεις συγκεκριμενες! Κατι πρέπει να γίνει επιτέλους! ας μην τους δίνει σημασία κανείς να δούμε τι θα κανουνε! αλλά θα βρουν λύση....τα πμ για να το παίξουν αθωες περιστερες την στιγμή που.το κουτσομπολιο πάει συνννεφοοοοο!!!!!δεν ντρεπομαστε λέω γω μεγάλες γυναίκες!!!!

Αγαπη ποσο μου ελειψες!!!!!!!

και μενα μου λειψε η αγαπη!!! ειναι απο τα ατομα που εκτιμω πολυ εδω μεσα
Τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη?  #24 - Σελίδα 24 417472 Τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη?  #24 - Σελίδα 24 417472 Τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη?  #24 - Σελίδα 24 417472


Σε ευχαριστώ κατερινακι μου για τα καλά σου λόγια άλλωστε τώρα είμαι και εγώ ένα μέρος της κλικας!! κέρδισαν την θέση με το σπαθί μου! Razz Razz Razz

χαχαχχαχαχαχχαχα Laughing Laughing

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mamavivo έγραψε:
tatijana έγραψε:Καλησπερα...
Εχει καταντησει κουραστικο πια ολο αυτο...Ενα τοσο ωραιο φορουμ..


τα ομορφα φορουμ ,ομορφα θα παραμεινουν !!!!! Very Happy γεια σου ρε τατιανακι..τι κανεις? Very Happy

Γεια σου γλυκεια μου Βιβη...Καλα ειμαι..Εσυ????

βανια

βανια
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Λοιπόν ο καθένας μπορεί να έχει συμπάθειες και αντιπάθειες , μέχρι σήμερα δεν έχω προσβάλλει με χαρακτηρισμούς κανένα μέλος αλλά έχω αμφισβητήσει 2 άτομα και μερικά τρολλ . Δεν με απασχολεί ποια είναι η γνώμη της κάθε μιας για το άτομο μου εδώ μέσα αλλά επειδή είδα ότι με ορισμένα άτομα δεν μπορώ να έχω την παραμικρή επικοινωνία επέλεξα να κάνω χρήση του δικαιώματος μου που μου δίνει το εν λόγω φόρουμ να βάλω στην λίστα με τους εχθρούς τα άτομα τα οποία με έχουν προσβάλλει κατά επανάληψη χωρίς να τους έχω δώσει το παραμικρό δικαίωμα σε προσωπικό επίπεδο .
Αγάπη μίλησες για κάποια άτομα που δημιουργούν εντάσεις χωρίς να αναφέρεις ,τα ονόματα τους αυτή είναι η άποψη σου και πρέπει να είναι σεβαστή αλλά θα ήθελα να σε ρωτήσω ποια από αυτά τα άτομα έχουν μιλήσει για σένα και που ; γιατί άλλο είναι να μην χωνεύω να μην γουστάρω την Α και τη Β επειδή έχω ατομικό θέμα και άλλο επειδή έχει άλλη άποψη .
'Όπως ανάφερα πιο πάνω έχω επιλέξει εδώ και ένα μήνα περίπου να βάλω συγκεκριμένα μέλη στους εχθρούς απλά και μόνο επειδή δεν με απασχολεί τη γράφουν και στη προσωπική μου ζωή δεν θα ήθελα να έχω επαφές .
Όσο αφορά τα πμ που ανάφερε η Αγάπη μέσα από το φόρουμ πολλές φορές έχει γίνει λόγος να γράφουμε τις τυχόν διαφωνίες έτσι ώστε να μην δημιουργούνται θέματα άρα δεν βλέπω που είναι το κακό αν θα μου στείλει ένα μέλος πμ η αν στείλω όσο για το αν τα παλιότερα μέλη προσπαθούν να πλευρίσουν τα νεότερα μέσω πμ αυτό μου φαίνεται τουλάχιστον αστείο και κάπου έτσι μειώνουμε την αντίληψη και την νοημοσύνη των νέων μελών . Ο καθένας έχει την κρίση να σκεφτεί και να βγάλει μια εικόνα για το κάθε άτομο .
Είμαι στη διάθεση όλων των μελών πλην αυτών που της έχω αποκλείσει (άλλωστε δεν μπορώ να δω τη γράφουν αν και κάποια στιγμή με ενημέρωσαν κάποια άλλα μέλη για το τρόπο που μιλάνε και την χυδαιολογία που χρησιμοποιούν , αν και δεν θα το ήθελα εσκεμμένα θέλησα να ΄χρησιμοποιήσω τη συγκεκριμένη δυνατότητα οπότε δεν βλέπω το λόγο ) να μιλήσουμε και να ανταλλάξουμε απόψεις , ξαναλέω διαφωνίες θα υπάρχουν και αυτό άλλωστε είναι και το φόρουμ -καταγραφή των απόψεων μας .

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ατομικη βομβα εχεις στο κρανιο σου εσυ,να μην τα ξαναλεμε....

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Βαριεμαι.

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
litsakos έγραψε:Ατομικη βομβα εχεις στο κρανιο σου εσυ,να μην τα ξαναλεμε....

σταματα μαρη δεν μας βλεπει... ειμαστε αορατες!1! χαχαχαχαχαχχαχα

elena25


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
litsakos έγραψε:Ατομικη βομβα εχεις στο κρανιο σου εσυ,να μην τα ξαναλεμε....


Αχαχαχαχαχαχαχαχα! Ρε Λίτσα...

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 24 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 32 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν forum σε punBB | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις