Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
55 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 55 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 32 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 25 από 40]

βανια

βανια
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
tatijana έγραψε:Βαριεμαι.
έλα από εδώ θα σταματήσεις να βαριέσαι σίγουρα ο άλλος κάνει πάρτυ μέσα ...

athina24

athina24
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
tatijana έγραψε:Βαριεμαι.


μια απο τα ιδια!!!!!!!

its a boy


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
tatiana simera th apame ston gynaikologo na doyme ton mpempi.anypomono na pame na ton dw poso exei megalwsei.den to pistyew oti plisiazei o kairos siga siga poy th agennisw kai tha ton exw agkalia moy

Nena

Nena
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Θλίβομαι οταν ενα σεβαστο και άξιο μέλος του φόρουμ, του οποιου τη γνωμη εκτιμω και σεβομαι, παρόλο που ηταν αντιθετη απο τη δική μου, αποφασιζει να με προσθέσει στους εχθρους.

Ευτυχως δεν εχει συμβει αυτο ακομα...

TΟΥΡΤΙΤΣΑ

TΟΥΡΤΙΤΣΑ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
γεια σααααααααααααας.
Τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη?  #24 - Σελίδα 25 868444 Τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη?  #24 - Σελίδα 25 868444 Τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη?  #24 - Σελίδα 25 868444 Τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη?  #24 - Σελίδα 25 868444 Τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη?  #24 - Σελίδα 25 868444 Τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη?  #24 - Σελίδα 25 868444 Τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη?  #24 - Σελίδα 25 868444 Τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη?  #24 - Σελίδα 25 868444 Τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη?  #24 - Σελίδα 25 868444 Τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη?  #24 - Σελίδα 25 868444 Τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη?  #24 - Σελίδα 25 868444 Τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη?  #24 - Σελίδα 25 868444 Τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη?  #24 - Σελίδα 25 868444 Τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη?  #24 - Σελίδα 25 868444 Τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη?  #24 - Σελίδα 25 868444 Τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη?  #24 - Σελίδα 25 868444 Τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη?  #24 - Σελίδα 25 868444 Τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη?  #24 - Σελίδα 25 868444 Τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη?  #24 - Σελίδα 25 868444 Τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη?  #24 - Σελίδα 25 868444 Τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη?  #24 - Σελίδα 25 868444 Τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη?  #24 - Σελίδα 25 868444 Τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη?  #24 - Σελίδα 25 868444 Τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη?  #24 - Σελίδα 25 868444

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
βανια έγραψε:
tatijana έγραψε:Βαριεμαι.
έλα από εδώ θα σταματήσεις να βαριέσαι σίγουρα ο άλλος κάνει πάρτυ μέσα ...

Μπα,παω να φαω....


its a boy έγραψε:tatiana simera th apame ston gynaikologo na doyme ton mpempi.anypomono na pame na ton dw poso exei megalwsei.den to pistyew oti plisiazei o kairos siga siga poy th agennisw kai tha ton exw agkalia moy

Αντε ολα καλα..

Παω να φαω γιατι πεινασα...Εχω να καλοφαω μερες κι ολας...

Kastallia


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Προβλεπω αλλες 50 σελιδες μεχρι το βραδυ...(μα ποια ειμαι,η Πυθια και κανω τετοιες προβλεψεις δυσκολες;;;Wink Τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη?  #24 - Σελίδα 25 186566 Τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη?  #24 - Σελίδα 25 186566 Τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη?  #24 - Σελίδα 25 186566

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
[quote="βανια"][color=blue]Λοιπόν ο καθένας μπορεί να έχει συμπάθειες και αντιπάθειες , μέχρι σήμερα δεν έχω προσβάλλει με χαρακτηρισμούς κανένα μέλος αλλά έχω αμφισβητήσει 2 άτομα και μερικά τρολλ . Δεν με απασχολεί ποια είναι η γνώμη της κάθε μιας για το άτομο μου εδώ μέσα αλλά επειδή είδα ότι με ορισμένα άτομα δεν μπορώ να έχω την παραμικρή επικοινωνία επέλεξα να κάνω χρήση του δικαιώματος μου που μου δίνει το εν λόγω φόρουμ να βάλω στην λίστα με τους εχθρούς τα άτομα τα οποία με έχουν προσβάλλει κατά επανάληψη χωρίς να τους έχω δώσει το παραμικρό δικαίωμα σε προσωπικό επίπεδο .

χαχαχαχχαχαχαχχα ρε εχεις πολυυυυυυ πλακα!!!!!!! το θαψιμο πισω απο την πλατη δεν πιανεται εεεε????

Αγάπη μίλησες για κάποια άτομα που δημιουργούν εντάσεις χωρίς να αναφέρεις ,τα ονόματα τους αυτή είναι η άποψη σου και πρέπει να είναι σεβαστή αλλά θα ήθελα να σε ρωτήσω ποια από αυτά τα άτομα έχουν μιλήσει για σένα και που ; γιατί άλλο είναι να μην χωνεύω να μην γουστάρω την Α και τη Β επειδή έχω ατομικό θέμα και άλλο επειδή έχει άλλη άποψη .

ξερεις πολυ καλα για ποια ατομα λεει αλλιως δεν θα τη ρωταγες κι ολας Wink

'Όπως ανάφερα πιο πάνω έχω επιλέξει εδώ και ένα μήνα περίπου να βάλω συγκεκριμένα μέλη στους εχθρούς απλά και μόνο επειδή δεν με απασχολεί τη γράφουν και στη προσωπική μου ζωή δεν θα ήθελα να έχω επαφές .

ΜΟΝΟ ΕΣΥ εδω μεσα το εχεις κανει αυτο..τυχαιο???
ευτυχως που δεν θα χρειαστει ποτε να εχω επαφες μαζι σου...



Όσο αφορά τα πμ που ανάφερε η Αγάπη μέσα από το φόρουμ πολλές φορές έχει γίνει λόγος να γράφουμε τις τυχόν διαφωνίες έτσι ώστε να μην δημιουργούνται θέματα άρα δεν βλέπω που είναι το κακό αν θα μου στείλει ένα μέλος πμ η αν στείλω όσο για το αν τα παλιότερα μέλη προσπαθούν να πλευρίσουν τα νεότερα μέσω πμ αυτό μου φαίνεται τουλάχιστον αστείο και κάπου έτσι μειώνουμε την αντίληψη και την νοημοσύνη των νέων μελών . Ο καθένας έχει την κρίση να σκεφτεί και να βγάλει μια εικόνα για το κάθε άτομο .

δηλαδη εσυ εχτες δεν εστειλες πμ? αχαχαχχαχαχαχαχαχαχχαχα η κοιλια μου δεν αντεχω αλλο!!!!!!! αρχιζει και δεν εχει νοημα να σου τη λεω πια!

Είμαι στη διάθεση όλων των μελών πλην αυτών που της έχω αποκλείσει (άλλωστε δεν μπορώ να δω τη γράφουν αν και κάποια στιγμή με ενημέρωσαν κάποια άλλα μέλη για το τρόπο που μιλάνε και την χυδαιολογία που χρησιμοποιούν , αν και δεν θα το ήθελα εσκεμμένα θέλησα να ΄χρησιμοποιήσω τη συγκεκριμένη δυνατότητα οπότε δεν βλέπω το λόγο ) να μιλήσουμε και να ανταλλάξουμε απόψεις ,

μια χαρα τα βλεπεις ολα ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΣΕ ΣΥΜΦΕΡΕΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ!!!!!!!!

ξαναλέω διαφωνίες θα υπάρχουν και αυτό άλλωστε είναι και το φόρουμ -καταγραφή των απόψεων μας .

αλλο οι διαφωνιες και αλλο η μικροπρεπεια... και τωρα μπορεις να μου στειλες και εξωδικο οπως εχεις απειλησει κ στο παρελθον!!!!!!! αντε γειααααααααααα!!!!!!!!

TΟΥΡΤΙΤΣΑ

TΟΥΡΤΙΤΣΑ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αγαπη 25 έγραψε:
mama katerina έγραψε:
Vivian έγραψε:
αγαπη 25 έγραψε:Κουκιδα και Κατερίνα αυτή είναι η αλήθεια και είναι κρίμα να χαλάει όλη η ατμόσφαιρα στο φόρουμ από τρεις συγκεκριμενες! Κατι πρέπει να γίνει επιτέλους! ας μην τους δίνει σημασία κανείς να δούμε τι θα κανουνε! αλλά θα βρουν λύση....τα πμ για να το παίξουν αθωες περιστερες την στιγμή που.το κουτσομπολιο πάει συνννεφοοοοο!!!!!δεν ντρεπομαστε λέω γω μεγάλες γυναίκες!!!!

Αγαπη ποσο μου ελειψες!!!!!!!

και μενα μου λειψε η αγαπη!!! ειναι απο τα ατομα που εκτιμω πολυ εδω μεσα
Τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη?  #24 - Σελίδα 25 417472 Τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη?  #24 - Σελίδα 25 417472 Τι σκεφτεστε αυτη την στιγμη?  #24 - Σελίδα 25 417472


Σε ευχαριστώ κατερινακι μου για τα καλά σου λόγια άλλωστε τώρα είμαι και εγώ ένα μέρος της κλικας!! κέρδισαν την θέση με το σπαθί μου! Razz Razz Razz
εεεεπ,μονο οι πρωταγωνιστριες ειναι μερος της κλικας.εσυ εισαι νεα ακομη. Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz
(πλακα κανω,μην παραξηγηθουμε).

βανια έγραψε:Λοιπόν ο καθένας μπορεί να έχει συμπάθειες και αντιπάθειες , μέχρι σήμερα δεν έχω προσβάλλει με χαρακτηρισμούς κανένα μέλος αλλά έχω αμφισβητήσει 2 άτομα και μερικά τρολλ . Δεν με απασχολεί ποια είναι η γνώμη της κάθε μιας για το άτομο μου εδώ μέσα αλλά επειδή είδα ότι με ορισμένα άτομα δεν μπορώ να έχω την παραμικρή επικοινωνία επέλεξα να κάνω χρήση του δικαιώματος μου που μου δίνει το εν λόγω φόρουμ να βάλω στην λίστα με τους εχθρούς τα άτομα τα οποία με έχουν προσβάλλει κατά επανάληψη χωρίς να τους έχω δώσει το παραμικρό δικαίωμα σε προσωπικό επίπεδο .
Αγάπη μίλησες για κάποια άτομα που δημιουργούν εντάσεις χωρίς να αναφέρεις ,τα ονόματα τους αυτή είναι η άποψη σου και πρέπει να είναι σεβαστή αλλά θα ήθελα να σε ρωτήσω ποια από αυτά τα άτομα έχουν μιλήσει για σένα και που ; γιατί άλλο είναι να μην χωνεύω να μην γουστάρω την Α και τη Β επειδή έχω ατομικό θέμα και άλλο επειδή έχει άλλη άποψη .
'Όπως ανάφερα πιο πάνω έχω επιλέξει εδώ και ένα μήνα περίπου να βάλω συγκεκριμένα μέλη στους εχθρούς απλά και μόνο επειδή δεν με απασχολεί τη γράφουν και στη προσωπική μου ζωή δεν θα ήθελα να έχω επαφές .
Όσο αφορά τα πμ που ανάφερε η Αγάπη μέσα από το φόρουμ πολλές φορές έχει γίνει λόγος να γράφουμε τις τυχόν διαφωνίες έτσι ώστε να μην δημιουργούνται θέματα άρα δεν βλέπω που είναι το κακό αν θα μου στείλει ένα μέλος πμ η αν στείλω όσο για το αν τα παλιότερα μέλη προσπαθούν να πλευρίσουν τα νεότερα μέσω πμ αυτό μου φαίνεται τουλάχιστον αστείο και κάπου έτσι μειώνουμε την αντίληψη και την νοημοσύνη των νέων μελών . Ο καθένας έχει την κρίση να σκεφτεί και να βγάλει μια εικόνα για το κάθε άτομο .
Είμαι στη διάθεση όλων των μελών πλην αυτών που της έχω αποκλείσει (άλλωστε δεν μπορώ να δω τη γράφουν αν και κάποια στιγμή με ενημέρωσαν κάποια άλλα μέλη για το τρόπο που μιλάνε και την χυδαιολογία που χρησιμοποιούν , αν και δεν θα το ήθελα εσκεμμένα θέλησα να ΄χρησιμοποιήσω τη συγκεκριμένη δυνατότητα οπότε δεν βλέπω το λόγο ) να μιλήσουμε και να ανταλλάξουμε απόψεις , ξαναλέω διαφωνίες θα υπάρχουν και αυτό άλλωστε είναι και το φόρουμ -καταγραφή των απόψεων μας .

μια χαρα μπορεις να δεις τι γραφουν.αν σε βαλω εγω στους εχθρους μου και γραψεις ενα ποστ αντι να το βγαλει αμεσως θα γραψει "απαντηση βανιας,να εμφανιστει αυτο μηνυμα?"αν εσυ πατησεις πανω σε αυτην την προταση σου ανοιγει το μηνυμα.δεν ξερω ομως αν μπορουν να σου απαντησουν.

βανια

βανια
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Επειδή έλαβα 2 πμ αυτή τη στιγμή που με ρωτούν ποια μέλη έχω βάλει να γράψω τα ονόματα και δίπλα το λόγο έτσι ώστε να μην υπάρχουν παρεξηγήσεις .
μαμά Κατερίνα :επειδή κατά τη γνώμη μου έχει το όνομα αλλά και τη χάρη της (κατινιάς )
Λητσάκος :επειδή είπε σε κάποιο ποστ ότι με αντιπαθεί οπότε δεν βλέπω και το λόγο να έχω καμία επικοινωνία
Κουκίδα επειδή με έχει χαρακτηρίσει ιντριγκαδόρισα και πολλούς άλλους χαρακτηρισμούς και επειδή θεωρώ ότι μαζί την ckiken θα έπρεπε να είναι σε άλλο χώρο και όχι σε φόρουμ για μαμάδες και τέλος την Νένα ο λόγος είναι ότι πίσω από ένα δήθεν σοβαρό άτομο στην ουσία είναι ένα πολλή διπρόσωπο άτομο και βέβαια την Liliput η οποία έχει προσβάλλει το παιδί μου και ξέρει καλά .
Ανάφερα τα ονόματα αν και πίστευα ότι το ήξεραν για την εν λόγο κίνηση νόμιζα ότι η Βίβιαν είχε ενημερώσει της το είχα πει -οπόυε ότι και να γράφουν δεν τα βλέπω

elena25


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mama katerina έγραψε:

αλλο οι διαφωνιες και αλλο η μικροπρεπεια... και τωρα μπορεις να μου στειλες και εξωδικο οπως εχεις απειλησει κ στο παρελθον!!!!!!! αντε γειααααααααααα!!!!!!!!


Αφού δε βλέπει τι γράφεις, για ποιο λόγο να σου στείλει εξώδικο;

Kastallia


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ναρωτησω κατι τωρα;Πώς μπορω να ειμαι σιγουρη εγω οτι ενα ατομο που εχω διαπληκτιστει μαζι του με εχει θαψει με πμ σε αλλους;2 τροποι ερχονται στο μυαλο μου μανι μανι...ο ενας ειναι να με εκθεσει ο παραληπτης του πμ και ο αλλος...προτιμω να μην τον πω πριν μου απαντησετε.Μου εχει κανει εντυπωση αυτο το θεμα που σχολιαζεται ευρεως και δε μιλω για τη Βανια τωρα συγκεκριμενα,εχει σχολιαστει πολλες φορες.

TΟΥΡΤΙΤΣΑ

TΟΥΡΤΙΤΣΑ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
βανια έγραψε:Επειδή έλαβα 2 πμ αυτή τη στιγμή που με ρωτούν ποια μέλη έχω βάλει να γράψω τα ονόματα και δίπλα το λόγο έτσι ώστε να μην υπάρχουν παρεξηγήσεις .
μαμά Κατερίνα :επειδή κατά τη γνώμη μου έχει το όνομα αλλά και τη χάρη της (κατινιάς )
Λητσάκος :επειδή είπε σε κάποιο ποστ ότι με αντιπαθεί οπότε δεν βλέπω και το λόγο να έχω καμία επικοινωνία
Κουκίδα επειδή με έχει χαρακτηρίσει ιντριγκαδόρισα και πολλούς άλλους χαρακτηρισμούς και επειδή θεωρώ ότι μαζί την ckiken θα έπρεπε να είναι σε άλλο χώρο και όχι σε φόρουμ για μαμάδες και τέλος την Νένα ο λόγος είναι ότι πίσω από ένα δήθεν σοβαρό άτομο στην ουσία είναι ένα πολλή διπρόσωπο άτομο και βέβαια την Liliput η οποία έχει προσβάλλει το παιδί μου και ξέρει καλά .
Ανάφερα τα ονόματα αν και πίστευα ότι το ήξεραν για την εν λόγο κίνηση νόμιζα ότι η Βίβιαν είχε ενημερώσει της το είχα πει -οπόυε ότι και να γράφουν δεν τα βλέπω
ενω αυτο που κανεις εσυ τωρα δεν ειναι κατινια?
μαλλον μπηκα και εγω στην λιστα. cheers

βανια

βανια
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μια χαρα μπορεις να δεις τι γραφουν.αν σε βαλω εγω στους εχθρους μου και γραψεις ενα ποστ αντι να το βγαλει αμεσως θα γραψει "απαντηση βανιας,να εμφανιστει αυτο μηνυμα?"αν εσυ πατησεις πανω σε αυτην την προταση σου ανοιγει το μηνυμα.δεν ξερω ομως αν μπορουν να σου απαντησουν.
Ναι έχεις δίκιο αλλά αν ήταν να βλέπω τη γράφουν ποιος ο λόγος να κάνω την κίνηση όχι μόνο εγω αλλά και οποιοδήποτε άλλο μέλος .
Κάποια στιγμή έλαβα κάποια πμ από κάποια μέλη που με ρωτούσαν γιατί δεν απαντούσα (αλλά μέλη) στις προκλήσεις και μου έγραφαν τη λένε ζήτησα να μην μου λένε δεν με απασχολεί .Μάλιστα είχα ζητήσει απο την διαχειρίστρια να μπορεί να μην έχουμε καθόλου επικοινωνία να μην βλέπω εγώ τα συγκεκριμένα μέλη και εκείνες εμένα αλλά μάλλον αυτή η δυνατότητα δεν υπάρχει .
Ο πιο σοβαρός λόγος που το έκανα ήταν ότι δνε νομίζω να αφορά το κάθε μέλος η προσωπική εμπαθεια κάποιων μελών και πιστεύω ότι είναι μια καλή επιλογή του φόρουμ

Lilliput

Lilliput
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εγώ λέω ότι καιρό κάνω τον μαλάκα ... αλλά όπως σου είχα τονίσει θα τα πούμε..
ελπίζω να μη το ξέχασες..
δεν πτοούμαι από τίποτα και κανέναν.

βανια

βανια
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
TΟΥΡΤΙΤΣΑ έγραψε:
βανια έγραψε:Επειδή έλαβα 2 πμ αυτή τη στιγμή που με ρωτούν ποια μέλη έχω βάλει να γράψω τα ονόματα και δίπλα το λόγο έτσι ώστε να μην υπάρχουν παρεξηγήσεις .
μαμά Κατερίνα :επειδή κατά τη γνώμη μου έχει το όνομα αλλά και τη χάρη της (κατινιάς )
Λητσάκος :επειδή είπε σε κάποιο ποστ ότι με αντιπαθεί οπότε δεν βλέπω και το λόγο να έχω καμία επικοινωνία
Κουκίδα επειδή με έχει χαρακτηρίσει ιντριγκαδόρισα και πολλούς άλλους χαρακτηρισμούς και επειδή θεωρώ ότι μαζί την ckiken θα έπρεπε να είναι σε άλλο χώρο και όχι σε φόρουμ για μαμάδες και τέλος την Νένα ο λόγος είναι ότι πίσω από ένα δήθεν σοβαρό άτομο στην ουσία είναι ένα πολλή διπρόσωπο άτομο και βέβαια την Liliput η οποία έχει προσβάλλει το παιδί μου και ξέρει καλά .
Ανάφερα τα ονόματα αν και πίστευα ότι το ήξεραν για την εν λόγο κίνηση νόμιζα ότι η Βίβιαν είχε ενημερώσει της το είχα πει -οπόυε ότι και να γράφουν δεν τα βλέπω
ενω αυτο που κανεις εσυ τωρα δεν ειναι κατινια?
μαλλον μπηκα και εγω στην λιστα. cheers
όχι δεν είναι απλά με ρώτησαν κάποια μέλη επειδή δεν είχαν απαντήσεις και το έβαλα για να μην υπάρχουν παρεξηγήσεις . Να σε βάλω στη κλίκα; γιατί; επειδή μπορεί να συμφωνείς μαζί τους; άλλωστε είπαμε ότι δεν υπάρχουν κλίκες απλά συμπάθειες και αντιπάθειες

elena25


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
βανια έγραψε:
μαμά Κατερίνα :επειδή κατά τη γνώμη μου έχει το όνομα αλλά και τη χάρη της (κατινιάς )


Μην κρίνεις εξ ιδίων τα αλλότρια! (το κατάλαβες ή να ρίξω μετάφρασηWink

Λητσάκος :επειδή είπε σε κάποιο ποστ ότι με αντιπαθεί οπότε δεν βλέπω και το λόγο να έχω καμία επικοινωνία

Έλα τώρα...


Κουκίδα επειδή με έχει χαρακτηρίσει ιντριγκαδόρισα και πολλούς άλλους χαρακτηρισμούς και επειδή θεωρώ ότι μαζί την ckiken θα έπρεπε να είναι σε άλλο χώρο και όχι σε φόρουμ για μαμάδες

Πού; Εκεί που συχνάζεις εσύ;;; Δε νομίζω να σου κάνουν τη χάρη. Υπάρχει μεγάλη διαφορά επιπέδου.

και τέλος την Νένα ο λόγος είναι ότι πίσω από ένα δήθεν σοβαρό άτομο στην ουσία είναι ένα πολλή διπρόσωπο άτομο

Δηλώνω υπεύθυνα ότι έχει μόνο ένα πρόσωπο! Στη συνάντηση τουλάχιστον αυτό είδα! Εκτός αν είχε το δεύτερο καθαριστήριο!

και βέβαια την Liliput η οποία έχει προσβάλλει το παιδί μου και ξέρει καλά . Ανάφερα τα ονόματα αν και πίστευα ότι το ήξεραν για την εν λόγο κίνηση νόμιζα ότι η Βίβιαν είχε ενημερώσει της το είχα πει -οπόυε ότι και να γράφουν δεν τα βλέπω

grammatiki

grammatiki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
τι εγινε ρε κοριτσια βγαλατε τα μαχαιρια και ειστε ετοιμες;χαλαρωστε λιγο κοριτσια μεγαλες γυναικες ειστε.

athina24

athina24
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
βανια έγραψε:Επειδή έλαβα 2 πμ αυτή τη στιγμή που με ρωτούν ποια μέλη έχω βάλει να γράψω τα ονόματα και δίπλα το λόγο έτσι ώστε να μην υπάρχουν παρεξηγήσεις .
μαμά Κατερίνα :επειδή κατά τη γνώμη μου έχει το όνομα αλλά και τη χάρη της (κατινιάς )
Λητσάκος :επειδή είπε σε κάποιο ποστ ότι με αντιπαθεί οπότε δεν βλέπω και το λόγο να έχω καμία επικοινωνία
Κουκίδα επειδή με έχει χαρακτηρίσει ιντριγκαδόρισα και πολλούς άλλους χαρακτηρισμούς και επειδή θεωρώ ότι μαζί την ckiken θα έπρεπε να είναι σε άλλο χώρο και όχι σε φόρουμ για μαμάδες και τέλος την Νένα ο λόγος είναι ότι πίσω από ένα δήθεν σοβαρό άτομο στην ουσία είναι ένα πολλή διπρόσωπο άτομο και βέβαια την Liliput η οποία έχει προσβάλλει το παιδί μου και ξέρει καλά .
Ανάφερα τα ονόματα αν και πίστευα ότι το ήξεραν για την εν λόγο κίνηση νόμιζα ότι η Βίβιαν είχε ενημερώσει της το είχα πει -οπόυε ότι και να γράφουν δεν τα βλέπω

σορρυ!!!αλλα δεν καταλαβα....πηρες 2 πμ και εκατσες να μας πεις ποιους εβαλες στη λιστα σου και γιατι???
και για ποιο λογο θα επρεπε να μας ενδιαφερει ολο αυτο???
και σιγα η Βιβιαν και η καθε Βιβιαν μην καθετε να ασχολειτε με τις δικες μας διαφωνιες και να μπαινει στη μεση να λεει τι ειπε η μια και η αλλη....εχει σοβαροτερα θεματα η κοπελα!!!!!

mamavivo

mamavivo
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Βρε Αία Very Happy Very Happy Very Happy Βρε Αία !!!! Very Happy Very Happy Very Happy

Nena

Nena
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
βανια έγραψε:..Να σε βάλω στη κλίκα; γιατί; επειδή μπορεί να συμφωνείς μαζί τους; άλλωστε είπαμε ότι δεν υπάρχουν κλίκες απλά συμπάθειες και αντιπάθειες
Γιατι γλυκεια μου? Εμενα με εχεις βαλει στην κλικα απο παλια μονο και μονο επειδη εκανα παρεα με την Κουκιδα. Ήξερες τι κουμασι ειμαι, ε? Laughing Laughing
Καλα, μπορεις να ψυχαγωγείσαι όπως θες τωρα που τέλειωσαν τα τουρκικα. Αλλά ετσι όπως πάς, στο τέλος οι μονες απαντησεις που δεν θα εχουν επιλογη εμφάνισης θα ειναι οι δικες σου. Αν και μερικες φορες, ουτε με τις δικες σου απαντησεις δεν συμφωνεις...

Vivian

Vivian
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
βανια έγραψε:
Ανάφερα τα ονόματα αν και πίστευα ότι το ήξεραν για την εν λόγο κίνηση νόμιζα ότι η Βίβιαν είχε ενημερώσει της το είχα πει -οπόυε ότι και να γράφουν δεν τα βλέπω


Τι λες καλη μου γυναικα; Ειμαι γραμματεας σου και δεν το θυμαμαι;; Η μηπως ειμαι η ρουφιανα σου και παλι δεν το θυμαμαι;;



Έχει επεξεργασθεί από τον/την Vivian στις Τρι Φεβ 14, 2012 6:41 am, 1 φορά

βανια

βανια
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αυτό σκέφτηκα Αθηνά αυτό έκανα όσο για την ενημέρωση στη Βίβιαν της είχα πει ότι το έκανα απλά και μόνο να είναι ενημερωμένη τώρα αν εκείνη ήθελε η όχι να ενημερώσει την άλλη πλευρά είναι δικαίωμα της .

grammatiki

grammatiki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mamavivo έγραψε:Βρε Αία Very Happy Very Happy Very Happy Βρε Αία !!!! Very Happy Very Happy Very Happy




χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα εισαι απιστευτηηηηηηηηηηηηηηηηη

valerakievelinaki

valerakievelinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
γεια και απο μενα ! τα φορα εχουν σκοπο να ενωσουν ανθρωπους νομιζω ....... ειμαστε ολες σχεδον μαμαδες εδω μεσα και λογω των παιδιων μας εχουμε κλειστει λιγακι ! αυτο που εχουμε αναγκη λοιπον ειναι η επικοινωνια η συμπαρασταση η συζητηση και απαντησεις σε αποριες - ερωτησεις ! οι διαφωνιες ειναι μεσα στο προγραμμα και αυτες και απολυτως υγειες ! ειμαστε υποχρεωμενοι ομως να σεβομαστε την γνωμη του αλλου και απαγορευονται χαρακτηρισμοι που προσβαλουν και μειωνουν ..........ασχετα αν δεν το τηρουμε αυτο και κρυβομαστε πισω απο μια οθονη ! δεν νομιζω πως αν ειμασταν σε εναν χωρο θα μιλουσαμε ετσι και αν φταναμε να μιλουσαμε ετσι δηλ τι θα γινοταν θα φταναμε να πιαστουμε στα χερια ;;;ειλικρινα λυπαμαι με την καταντια του φορουμ γιατι πριν απο περιπου 2 χρονια που εγινα μελος δεν ηταν καθολου ετσι ! υπηρχε ενα φιλικο κλιμα υπηρχε προθυμια για βοηθεια απο ολους και σεβασμος πανω απ ολα !! οποιος δεν μπορει να σεβαστει το γεγονος οτι μπαινουν καθημερινα νεα μελη τα οποια χρειαζονται πραγματικη βοηθεια σε θεματα που αφορουν τα παιδια και την μητροτητα γενικοτερα ας διαγραφει και ας γινει μελος σε καποιο αλλο φορα στο οποιο ξεκατινιαζονται βριζονται και προσβαλουν για να ξεδινουν ρε αδερφε!! αυτη ειναι η σκεψη μου και η αποψη μου ! και οπως λεω συνεχεια δημοκρατια εχουμε ! σας κουρασα λιγακι ..συγνωμη !!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 25 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 32 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις