Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
315 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 315 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 28 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 16 από 41]

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
valerakievelinaki έγραψε:
its a boy έγραψε:moy tolene synexeia i xsaderfes moy i aderfi moy.kai lew ma pws toso eykola alazei isxesi toy zeygarioy? einai dynaton?

δεν ειναι ευκολα , ειναι πολυ αποτομα ! δεν το καταλαβαινεις οσο εισαι εγκυος και λες α τι ωραια θα ειμαστε μετα οι τρεις μας και τελικα μετα την γεννα καταλαβαινεις οτι εισαι μονη σου με ενα μωρο ! η ζωη του μπαμπα δεν αλαζει ουσιαστικα , εργαζεται οπως εργαζοταν κοιμαται οπως κοιμοταν και βλεπει την αγαπημενη του ομαδα στην τηλεοραση οπως την εβλεπε ! ενω η ζωη της μαμας ανατρεπεται ! πρεπει να πλενει εξτρα ρουχαλακια απο οσα επλενε , να τρωει οταν θα μπορει και οταν δεν θα κλαιει το μωρο να κανει μπανιο οταν θα προλαβει και αυτο στα γρηγορα και κοιμαται λιγοτερο απ οσο κοιμοταν και με διακοπες !! ενα μωρο επιφερει πολλες αλαγες !

Ακριβωωωωως!!!

its a boy


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
koritsia den xserw.emena o antra smoy me eipe oti tha se voithaw kai egw min stenaxwriese.den tha eisia moni soy.kai ton pisteyw koritsia.alla kai na min geinei ayto.ti mporw na kanw gia na min xalasi i sxesi anamesa mas?

????????


Επισκέπτης
κοριτσια κι εσεις μην κανετε τον σουπερμαν ομως.......στο πρωτο παιδι δεν τον αφηνα ουτε πανα να πιασει.....ολα μονη μου τα εκανα

στο δευτερο και με το θεμα υγειας μου το ποσο με βοηθησε και ακομα με βοηθαει και ολα απο μισα γινονται και ενω εγω δε δουλευω παρακαλω παλι ερχεται απ τη δουλεια και κοιταει πως να με βοηθησει, στον ΑΝΘΡΩΠΟ ΕΙΝΑΙ

its a boy


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
stella7778 emena moy to xsekatharise o antras moy.tha se voithaw kai egw moni soy apokleiete na ta katafereis tha exsantlitheis.mia tha sikwnwme egw mia esy.tha to krataw egw kai esy tha peigeneis gia kafe se kamia fili soy na xseskaseis.na kaneis mia volta.den tha se afisw moni soy.etsi me eipe.ase poy me voithoyse se ola kai mprin meinw egkyos.twra poy eimai egkyo sden me afeinei na kanw tipota.ola o antras moy ta kanei

valerakievelinaki

valerakievelinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλα ενταξει το τι λενε πριν γεννηθει και τι λενε μετα εχει μεγαλη αποσταση !! εγω για να πω την αληθεια ειχα μεγαλη βοηθεια απο τον αντρα μου οταν ηταν στο σπιτι ,αφου αν ειχε στηθος θα τα θηλαζε κιολας !! και τωρα τα κραταει και πηγαινω καμια βολτα η σε καμια δραστηριοτητα ! το κλειδι ειναι να μπουν απ την αρχη στο μεγαλωμα των παιδιων για να μπορουν να συνεργαστουν με το μωρο και να ξεκουραζουν και την μαμα !! βεβαια οπως ειπωθηκε ειναι στον ανθρωπο !!!

its a boy


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
valerakievelinaki dystyxws egw den tha mporesw na to thilasw giati pernw antiepiliptika xapia.opote tha sikwnete to vrady kai na to taizei.giati thelei para poly na me voithisi meto mwro kai tha to kanei.giati to thelei pragmatika. koritsia sas afeinw paw gia ypno ta leme ayrio.kalinyxta

natali-maria

natali-maria
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
[b]Τι κάνετε?Μάλλον κοιμόσαστε όλες ε Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes ?Εγω πήγα τελικά στον γιατρό και μου έδωσε αντιβίωση και ντεξαρίνα σπρέυ για την μύτη!!Εχω ρίγος που και που όμως δεν εκανα πυρετό!!Μόνο δέκατα!!Να προσέχετε πού και εσείς και τα μωρούλια σας!!Είναι πολύ ύπουλη ίωση Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad !!!Σας καληνυχτώ ομορφούλες!!

Astarte

Astarte
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Μου λείπουν οι γονείς μου, έφυγαν τόσο νωρίς... Θα ήταν τόσο αλλιώτικα τα πράγματα αν τους είχα.

mamavivo

mamavivo
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα στα κοριτσια Very Happy Very Happy
1η σημερα βλεπω μπαινω ειμαι και στην δουλεια σαβατιατικα Sad

καλο σ-κ σε ολες τις κουκλες ευχομαι

εχετε ολες φιλια απο την ΣΟΥΛΑ Very Happy Very Happy Very Happy

αλικακι

αλικακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέρα,σε όλες!!!
Τι κάνεις,Βιβήκα μου??Και σήμερα δουλεύεις??? Mad
Η Σούλα γιατί δεν μπαίνει να μας φιλήσει η ίδια??? Very Happy
Έγινε κάτι???

mamavivo

mamavivo
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αλικακι έγραψε:Καλημέρα,σε όλες!!!
Τι κάνεις,Βιβήκα μου??Και σήμερα δουλεύεις??? Mad
Η Σούλα γιατί δεν μπαίνει να μας φιλήσει η ίδια??? Very Happy
Έγινε κάτι???

καλημερα αλικακι μου ,ναι και σημερα εχουμε σεμιναριο και ειμαι εδωωωωωωωωω


ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΣΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΤΗς ,ΕΧΑΣΕ ΤΟ ΣΚΥΛΑΚΙ ΤΗς ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΠΩς ..ΘΑ ΜΠΕΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ.

αλικακι

αλικακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mamavivo έγραψε:
αλικακι έγραψε:Καλημέρα,σε όλες!!!
Τι κάνεις,Βιβήκα μου??Και σήμερα δουλεύεις??? Mad
Η Σούλα γιατί δεν μπαίνει να μας φιλήσει η ίδια??? Very Happy
Έγινε κάτι???

καλημερα αλικακι μου ,ναι και σημερα εχουμε σεμιναριο και ειμαι εδωωωωωωωωω


ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΣΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΤΗς ,ΕΧΑΣΕ ΤΟ ΣΚΥΛΑΚΙ ΤΗς ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΠΩς ..ΘΑ ΜΠΕΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ.

Υπομονή,Βιβή μου!
Θα περάσει κι αυτή η μέρα...
Είπανε να μην σας λείψει το γραφείο 2 μέρες,ε??? Very Happy
Έχασε το σκυλάκι της??Κρίμα...

????????


Επισκέπτης
Astarte έγραψε:Μου λείπουν οι γονείς μου, έφυγαν τόσο νωρίς... Θα ήταν τόσο αλλιώτικα τα πράγματα αν τους είχα.



ψυχουλα μου, δεν ξερω τι εχει γινει, αλλα ξερω καλα οτι σε βλεπουν και σε προστατευουν σαν αγγελοι.........

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημερα κι απο μενα...Αβασταχτη η ολη φαση του να μην εχεις μια φιλη να βγεις για ενα καφεδακι..Οι δυο κολλητες μου ειναι κατω στην Αθηνα..Θα παω για ψωνακια...Μπας και..

valerakievelinaki

valerakievelinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
tatijana έγραψε:Καλημερα κι απο μενα...Αβασταχτη η ολη φαση του να μην εχεις μια φιλη να βγεις για ενα καφεδακι..Οι δυο κολλητες μου ειναι κατω στην Αθηνα..Θα παω για ψωνακια...Μπας και..


καλημερα τατιανα , καλημερα σε ολες !! και εγω θα ηθελα να παω για κανα ψωνιο αλλα δεν εχω που να αφησω τις μικρες !! αν δεις κανα ωραιο κοματι παρε και για μενα αλλα σε μεγαααααλο νουμερο !!

manoula_24xr

manoula_24xr
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημερα τι κανετε???Εγω ακομα ξαπλα στον καναπε.Σηκωθηκα πιασμενη στη μια μερια του λαιμου!!!
Κι εκει που ελεγα ευτυχως μεπιασε μονο λιγο συναχι,αρχισα να βηχω...Θα πλακωθω στα τσαγια γτ δν εχω καμια ορεξη να αρρωστησω!

mariloy

mariloy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΚΑΙ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΕ ΟΣΕΣ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ ΚΡΕΒΒΑΤΙ !!ΑΧ ΑΥΤΟΣ Ο ΧΕΙΜΩΝΑΣ !!! Embarassed







[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]



[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]



Έχει επεξεργασθεί από τον/την mariloy στις Σαβ Φεβ 18, 2012 2:15 am, 5 φορές συνολικά

elenalamprini

elenalamprini
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημέρα!!!Τι κάνετε?

http://changedyourlife.blogspot.com/

????????


Επισκέπτης
κοριτσαρες καλημερα

κι εγω συναχι και βηχας

παιδια να πω δεν ξερω αν ειναι διαφημιση

παιρναμε με το συζυγο comtrex και προλαβαιναμε τα κρυολογηματα αλλα πεφταμε ξεροι απ τη νυστα

τωρα πηρα panadol cold and flu πολυ καλο ρε παιδια το συναχι σταματαει με τη μια........

athina24

athina24
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερααααααααα!!!!!!!!τι κανετε???????

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
tatijana έγραψε:Καλημερα κι απο μενα...Αβασταχτη η ολη φαση του να μην εχεις μια φιλη να βγεις για ενα καφεδακι..Οι δυο κολλητες μου ειναι κατω στην Αθηνα..Θα παω για ψωνακια...Μπας και..

Τατιανα δεν εχεις φιλους πανω? Ειναι δυσκολα χωρις φιλους Sad


Καλημερα κοριτσια!
Αυριο εχει γεννεθλια το μικρακι μου, κλεινει τα 2 Very Happy

athina24

athina24
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
litsakos έγραψε:

Καλημερα κοριτσια!
Αυριο εχει γεννεθλια το μικρακι μου, κλεινει τα 2 Very Happy


σημερα σε σκεφτομουν....οτι μια απο αυτες τις μερες εχει γενεθλια η μικρη σου!!!!!

natali-maria

natali-maria
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
[b]Καλημέρα κοπέλες!!Τι κάνετε Very Happy Very Happy ?Περαστικά στις αρρωστούλες!!!Εγω σήμερα είμαι κάαααααααπως καλύτερα!!!!Λιτσάκο να την χαίρεσαι την μικρούλα σου και χρόνια της πολλά για αύριο!!Είμαι η πρώτη που σας είπε χρόνια πολλά Very Happy Very Happy !!! Ε!Τι σόι πρωταγωνίστρια είμαι άλλωστε Razz Razz Razz Razz Razz ?Εγω πήρα τα comtrex και όντως φέρνουν υπνηλία,τα παναντόλ δεν μου κάνουν τίποτα!!Ετσι χθες πήγα στον γιατρό και μου έδωσε αντιβίωση και ντεξαρίνα σπρέυ για την μύτη Crying or Very sad Crying or Very sad !!!

trilly

trilly
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα κι απο μενα.

περαστικα σε ολες τις αρρωστουλες!

ειδε μηπως καμια σας εχτες την εκπομπη της Φλεσσα? ειχε μια καθηγητρια διδακτικης στο παν. ιωαννινων η οποια ανελυε τα κλασικα παραμυθια. ειχε πολυ ενδιαφερον αλλα αυτο που μου εκανε εντυπωση ηταν το εξης. ειπε οτι καλο ειναι τα παραμυθια να τα αφηγουμαστε χωρις να τα κραταμε στο χερι, χωρις να αιτιολογησει το γιατι. μαλλον για να μην βλεπουν τις εικονες και να τα φανταζονται μονα τους. και το αλλο που ειπε ηταν οτι μετα το παραμυθι καλο ειναι να μην κανουμε ηθικοδιδακτικη αλλα να το ρωταμε εμις τι καταλαβε και τετοια.

πολυ ενδιαφερον. εσεις ετσι κανετε με τα παραμυθια?

athina24

athina24
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
trilly έγραψε:καλημερα κι απο μενα.

περαστικα σε ολες τις αρρωστουλες!

ειδε μηπως καμια σας εχτες την εκπομπη της Φλεσσα? ειχε μια καθηγητρια διδακτικης στο παν. ιωαννινων η οποια ανελυε τα κλασικα παραμυθια. ειχε πολυ ενδιαφερον αλλα αυτο που μου εκανε εντυπωση ηταν το εξης. ειπε οτι καλο ειναι τα παραμυθια να τα αφηγουμαστε χωρις να τα κραταμε στο χερι, χωρις να αιτιολογησει το γιατι. μαλλον για να μην βλεπουν τις εικονες και να τα φανταζονται μονα τους. και το αλλο που ειπε ηταν οτι μετα το παραμυθι καλο ειναι να μην κανουμε ηθικοδιδακτικη αλλα να το ρωταμε εμις τι καταλαβε και τετοια.

πολυ ενδιαφερον. εσεις ετσι κανετε με τα παραμυθια?

δεν ειδα την εκπομπη......τα πρωτα παραμυθια ενω ηταν μικρουλα της τα ελεγα απο εξω....ξαπλωναμε στο κρεβατι,σκοτεινα και εκανα αφηγηση.....το ωραιο ειναι οτι τα εμαθε παπαγαλια....τωρα τα διαβαζουμε απο το βιβλιο.....

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 16 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 28 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις