Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
85 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 85 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 36 ... 42  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 30 από 42]

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
lia-ka έγραψε:γεια σου μαρακι!τι κανεις?δεν πιστευω να ειναι κακο αυτο που θα κανω σημερα?ε?το οτι ειμαι παπαδια αυτο δεν συμαινει οτι δεν μπορω να εχω προσωπικη ζωη?ε?μικρη ειμαι ρε γ#μ#τ#!αν δεν τα κανω τωρα ποτε θα τα κανω!σαν να ντραπηκα λιγακι Embarassed Embarassed...

χααχαχαχα πλάκα κάνεις φαντάζομαι ε??  Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 30 215994  Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 30 215994  Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 30 215994  Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 30 215994  Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 30 215994  Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 30 215994  Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 30 215994  Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 30 215994 μη μασας κοριτσάκι!!! μ αρεσει πολύ το σκηνικό που θες να κάνεις!!!!!!  Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 30 215994  Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 30 215994  Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 30 215994  Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 30 215994  Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 30 215994  Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 30 215994  Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 30 215994


Λενάκι κι εμάς αυτό μας τρώει ότι με τις δουλειές δν μπορούμε να βρεθούμε όποτε θέλουμε!!!!

Νίκη μου Πήλιο?Χιονι?Τέλεια μου φαίνεται ήταν η μέρα σας!!  Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 30 536304  Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 30 536304


Μαρία λές να είναι σημαδιακή η κούνια στο σπίτι μας?? μακάρι αν και η ελπίδα σχεδον πέθανε!! φοβαμαι μην την βλέπω καιρο ακομη αδεια και χωρις νοημα και με παρει απο κάτω!! No
Εχεις δικιο παντως για τον απορροφητήρα..επρεπε να το ειχα σκεφτει να στο πω!!Σίγουρα αυτο ηταν!!!! Wink

Ευάκι ξεκουράστηκες? Εγω ειμαι στη δουλειά τωρα afro afro

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλώς την Έλλη!! αν ξεκουράστηκα λέει! δεν ήθελα να σηκωθώ! και σήμερα δουλειά ε? Rolling Eyes μέχρι τι ώρα είσαι?

lia-ka

lia-ka
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ελλη μου να σε ρωτησω,εχθες ειχα κατι πονακια σαν ωορρηξιας και πολλα υγρα,αλλα οχι βλεννα,μπορει να εχω τωρα γονιμες?η αποβολη εγινε στις 8 του μηνος!

Deb

Deb
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Να'μαι κι εγώ για λίγο!!!Λέω να κατεβάσω να δω καμία ταινιούλα με τον αντρούλη μου σήμερα!!Έλλη εσύ που είδες το In time είναι καλό;Λέει;

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εύη μου ευτυχώς θα ειμαι μέχρι τις 9,30 περίπου σήμερα! και δν έχω και δουλειά να κανω ειμαι εφεδρική αν χρειαστεί! ευτυχως!! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 30 Cz17 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 30 Cz17 χαχαχαχα


Λιάνα μου σήμερα είναι η δωδέκατη μέρα του κύκλου σου αν το παρουμε την αποβολή σαν πρώτη μέρα περιόδου!! συνήθως εκείνη την μέρα έχεις για γόνιμη??
φυσικά ίσως και να ειναι αν έχει διαταραχτεί ο κύκλος σου απο το ατυχο γεγονός!εσύ ζουζουνισε οσο περισσότερο μπορείς!!! και θα γίνει το καλο πάλι!!  Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 30 654316  Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 30 654316

Δεσποινάκι αν σου αρέσουν οι περιπέτειες θα σου αρέσει!!! δν πορωθηκα, αλλά ήταν καλό .. δν βαρέθηκα δηλ. οσο το κοιτούσα! Wink Wink

Deb

Deb
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
boubou έγραψε:
Δεσποινάκι αν σου αρέσουν οι περιπέτειες θα σου αρέσει!!! δν πορωθηκα, αλλά ήταν καλό .. δν βαρέθηκα δηλ. οσο το κοιτούσα! Wink Wink

Χμ...την έβαλα να κατεβαίνει!!! Θα την δω και θα σου πω την γνώμη μου!!! Very Happy Very Happy

lia-ka

lia-ka
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
εμενα οι γονιμες ειναι οποτε θελουν!δεν εχουμ στανταρ!οταν εχεις γονιμες η θερμοκρασια πεφτει η ανεβενει?εμενα η κολπικη ειναι 37,3,και η μασχαλη 36,9!τι γινετε?

Deb

Deb
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
lia-ka έγραψε:εμενα οι γονιμες ειναι οποτε θελουν!δεν εχουμ στανταρ!οταν εχεις γονιμες η θερμοκρασια πεφτει η ανεβενει?εμενα η κολπικη ειναι 37,3,και η μασχαλη 36,9!τι γινετε?

Με βάση και με την θερμοκρασία εγώ πιστεύω πως μπορεί να είσαι και στις γόνιμες Λιάνα!Μπορεί να λέω και χαζομάρες βέβαια αλλά υγρά και ψιλοανεβασμένη θερμοκρασία = γόνιμες!!!

lenaki1982


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
lia-ka έγραψε:εμενα οι γονιμες ειναι οποτε θελουν!δεν εχουμ στανταρ!οταν εχεις γονιμες η θερμοκρασια πεφτει η ανεβενει?εμενα η κολπικη ειναι 37,3,και η μασχαλη 36,9!τι γινετε?
και γιατί δεν ζουζουνίζεις Λιάνα έτσι και αλλιώς???????
χαμένη δεν θα βγεις...
Wink

mariabel

mariabel
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Γεια σας ξανά!!
Τι κάνετε; Εγώ δε νιώθω πολύ καλά... Έβαλα θερμόμετρο και έχω 37,1.
Λιάνα μου, μη ντρέπεσαι καθόλου. Από τη στιγμή που κάνεις  Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 30 215994 με τον άντρα σου και όχι με άλλον, δεν έχεις να δώσεις λογαριασμό σε κανέναν! Εύχομαι ποτέ να μη σταματήσετε να ζουζουνίζετε! Είναι κάτι ωραίο και ευλογημένο από το Θεό. Μας έχει δημιουργήσει έτσι ώστε να το απολαμβάνουμε!! Very Happy
lenaki1982, δε χρειάζεται να ζουζουνίζετε κάθε μέρα. Μέρα παρά μέρα και θα έχετε πολλές πιθανότητες για σποράκι!! Smile
Νίκη, τι ωραία!! Πήλιο!! Θέλαμε και εμείς να πάμε με τον άντρα μου, αλλά δεν το έχουμε καταφέρει ακόμα... Τα νέα μας... Δεν ξέρω πού έχεις μείνει... Εγγυούλες είναι η Ιφιγένεια, η Δέσποινα, η Αγαπη!!! Very Happy
lizaG, γεια σου!!!
Εύη, καλά έκανες και ξεκουράστηκες!! Τώρα θα έχεις δυνάμεις για ένα αξέχαστο βράδυ!!! Wink
Έλλη, δε θα μείνει άδεια για πολύ καιρό!! Να το θυμηθείς!!  Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 30 417472
Δεσποινάκι, γεια σου!! Τι κάνεις;

lenaki1982


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
[quote="mariabel"]lenaki1982, δε χρειάζεται να ζουζουνίζετε κάθε μέρα. Μέρα παρά μέρα και θα έχετε πολλές πιθανότητες για σποράκι!! Smile[quote]
την τρίτη ζουζουνίσαμε και μετά το Σάββατο.
το θέμα είναι 'οτι αύριο πάει για δουλειά και θα ξαναβρεθούμε την Τετάρτη... Crying or Very sad

lia-ka

lia-ka
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
να ειστε σιγουρες οτι θα κανω,και οχι μονο τωρα αλλα μεχρι και τις μερες που θα ειναι να ερθει!απλα θελω να ξερω τουλαχιστον τι γινετε!

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλώς την γλυκιά μας ξελογιάστρα!!!

Λιάνα βουρ στο ψητό!!

lenaki1982


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
lia-ka έγραψε:να ειστε σιγουρες οτι θα κανω,και οχι μονο τωρα αλλα μεχρι και τις μερες που θα ειναι να ερθει!απλα θελω να ξερω τουλαχιστον τι γινετε!
 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 30 215994  Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 30 215994

lia-ka

lia-ka
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
μαρακι μου ετσι ειναι!α,και το αλλο που παθαινω απο χθες,εχω πολυ ορεξη για  Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 30 215994  Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 30 215994 και εκει που καθομαι με πιανουν αναμουρες και κοκκινιζω σαν το πατζαρι! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 30 B06

Deb

Deb
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Γεια σου Mariabel!Καλά είμαι,καλύτερα μάλλον...το έχω πάρει πιο ζεστά και ψύχραιμα το θέμα και μπορώ να πω πως μου κάνει καλό!!! Very Happy Very Happy Εσύ τί κάνεις;

mariabel

mariabel
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Λιάνα, να κάνεις, να κάνεις!!! Very Happy Μάλλον έχεις ωορρηξία, κούκλα!!! Very Happy
lenaki1982, μη στενοχωριέσαι... Κάντε ζουζουνιές και σήμερα πάντως. Εκμεταλλεύσου όλες τις μέρες που μπορείτε να είστε μαζί!!
Δέσποινα, καλά είμαι και εγώ!! Έχω τόσο βεβαιότητα ότι θα έρθει η ακατανόμαστη που στενοχωριέμαι προκαταβολικά... Δεν πειράζει όμως... Τον άλλο μήνα... Δε με πήραν και τα χρόνια! Άλλο αν ασπρίζουν τα μαλλάκια μου!! Very Happy Very Happy Very Happy

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αχ βρε Λιάνα δώσε μου λίγη απο την όρεξη σου!!! Σήμερα καθάρισα και ήθελα να ζουζουνίσω λίγο αλλά δν έχω και πολυ ανεβασμένη διάθεση...λέτε και σε αυτό να ισχύει ότι τρώγοντας έρχεται η όρεξη?? χαχαχαχα να τον βάλω κάτω κι ότι γίνει????? Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 30 M155 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 30 M155

lia-ka

lia-ka
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
αστα να πανε σας λεω,τον κυνηγουσα για  Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 30 Cz48!αφου πηραμε πιτσα να φαμε και του λεω δεν αντεχω αλλο Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 30 Cz53θελω τωρα να....και του ορμηξα!

lenaki1982


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
boubou έγραψε:αχ βρε Λιάνα δώσε μου λίγη απο την όρεξη σου!!! Σήμερα καθάρισα και ήθελα να ζουζουνίσω λίγο αλλά δν έχω και πολυ ανεβασμένη διάθεση...λέτε και σε αυτό να ισχύει ότι τρώγοντας έρχεται η όρεξη?? χαχαχαχα να τον βάλω κάτω κι ότι γίνει????? Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 30 M155 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 30 M155
ε...ναι!!!!!!!!!!

mariabel

mariabel
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
lia-ka έγραψε:αστα να πανε σας λεω,τον κυνηγουσα για  Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 30 Cz48!αφου πηραμε πιτσα να φαμε και του λεω δεν αντεχω αλλο Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 30 Cz53θελω τωρα να....και του ορμηξα!

Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
lia-ka έγραψε:αστα να πανε σας λεω,τον κυνηγουσα για  Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 30 Cz48!αφου πηραμε πιτσα να φαμε και του λεω δεν αντεχω αλλο Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 30 Cz53θελω τωρα να....και του ορμηξα!

 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 30 M146

καλά λέω εγώ τον έχεις κολάσει τον παπα!!! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 30 M168

mariabel

mariabel
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
boubou έγραψε:αχ βρε Λιάνα δώσε μου λίγη απο την όρεξη σου!!! Σήμερα καθάρισα και ήθελα να ζουζουνίσω λίγο αλλά δν έχω και πολυ ανεβασμένη διάθεση...λέτε και σε αυτό να ισχύει ότι τρώγοντας έρχεται η όρεξη?? χαχαχαχα να τον βάλω κάτω κι ότι γίνει????? Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 30 M155 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 30 M155

Ναι, ναι!!!!

a-niki


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ασχετο αλλα εκανα κατι καταπληκτικα καπ κεικς για να παμε στους φιλους μας.. Κριμα που δεν σκεφτηκα να τα βγαλω φωτο να σας τα δειξω ,, Τοσο νοστιμα που κανεις μας δεν εμεινε στο ενα κομματι Razz

lenaki1982


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
lia-ka έγραψε:αστα να πανε σας λεω,τον κυνηγουσα για  Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 30 Cz48!αφου πηραμε πιτσα να φαμε και του λεω δεν αντεχω αλλο Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #12!!! - Σελίδα 30 Cz53θελω τωρα να....και του ορμηξα!
Laughing Laughing Laughing

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 30 από 42]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 36 ... 42  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

phpBB2 forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις