Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
13 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 13 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 30 ... 39  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 21 από 39]

mamavivo

mamavivo
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
grammatiki έγραψε:
mamavivo έγραψε:
grammatiki έγραψε:
mamavivo έγραψε:εγω εχω απεναντι απο το σπιτι και μου το προτεινουν ανεπιφυλακτα πολλες κοπελες και πανε πολλες συμμαθητριες μου τα παιδια τους.αλλα 340 ευρω?πολλα ρε συ.δεν εχω .και στους δημοτικους δεν τον παιρνουν λογω εισοδηματος κατι τετοιο παιζει .θα ξαναρωτησω.


καπου τετοιες τιμες παιζουν σε ολους ρε συ.οσο για τους δημοτικους που λες αν δεν εχεις βισμα και το εισοδημα να σε καλυψει θα σε φαει καποια αλλη στην στροφη λογω βισματος.για να μην μιλησω για τις αλλοδαπες.

ΜΟΛΙς ΜΙΛΗΣΑ ΜΕ ΤΟΥ ςΔΗΜΟΤΙΚΟΥς ΣΤΑΘΜΟΥς.
πρεπει το παιδι να ειναι 30 μηνων (απο 2,5 χρονων)οπωσδηποτε για να μην εχει πανα.και δινεις και 65 ευρω για φαγητο τον ΜΗΝΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

ΕΛΕΟΟΟΟΟΣ

εισαι σιγουρη ρε συ;μηπως πηρες σε παιδικο σταθμο και οχι βρεφονηπιακο;γιατι νομιζω οτι και στους δημοτικους παιρνουν απο βρεφη σχεδον οσο για το φαγητο καλο και αυτο παλι.

ΟΚ ΓΡΑΨΕ ΛΑΘΟς ΠΗΡΑ παλι.εχει και βρεοφονιαπιακο και ειναι μεχρι 2,5 χρονων εκει τα παιδακια.αλλα στην μεση της χρονιας αυτος θα ειναι 3 πως θα γινει δλδσ?δλδ θα ειναι συν 5 μηνες εκει?θα δειξει.
μου ειπε απο μαιο οι αιτησεις.

grammatiki

grammatiki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mamavivo έγραψε:
grammatiki έγραψε:
mamavivo έγραψε:
grammatiki έγραψε:
mamavivo έγραψε:εγω εχω απεναντι απο το σπιτι και μου το προτεινουν ανεπιφυλακτα πολλες κοπελες και πανε πολλες συμμαθητριες μου τα παιδια τους.αλλα 340 ευρω?πολλα ρε συ.δεν εχω .και στους δημοτικους δεν τον παιρνουν λογω εισοδηματος κατι τετοιο παιζει .θα ξαναρωτησω.


καπου τετοιες τιμες παιζουν σε ολους ρε συ.οσο για τους δημοτικους που λες αν δεν εχεις βισμα και το εισοδημα να σε καλυψει θα σε φαει καποια αλλη στην στροφη λογω βισματος.για να μην μιλησω για τις αλλοδαπες.

ΜΟΛΙς ΜΙΛΗΣΑ ΜΕ ΤΟΥ ςΔΗΜΟΤΙΚΟΥς ΣΤΑΘΜΟΥς.
πρεπει το παιδι να ειναι 30 μηνων (απο 2,5 χρονων)οπωσδηποτε για να μην εχει πανα.και δινεις και 65 ευρω για φαγητο τον ΜΗΝΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

ΕΛΕΟΟΟΟΟΣ

εισαι σιγουρη ρε συ;μηπως πηρες σε παιδικο σταθμο και οχι βρεφονηπιακο;γιατι νομιζω οτι και στους δημοτικους παιρνουν απο βρεφη σχεδον οσο για το φαγητο καλο και αυτο παλι.

ΟΚ ΓΡΑΨΕ ΛΑΘΟς ΠΗΡΑ παλι.εχει και βρεοφονιαπιακο και ειναι μεχρι 2,5 χρονων εκει τα παιδακια.αλλα στην μεση της χρονιας αυτος θα ειναι 3 πως θα γινει δλδσ?δλδ θα ειναι συν 5 μηνες εκει?θα δειξει.
μου ειπε απο μαιο οι αιτησεις.

κανε την αιτηση σου και βλεπεις μωρε.αλλα ψαξε μηπως βρεις και κανα γνωστο για να στον παρουν σιγουρα

Sot2010

Sot2010
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κοριτσάκια μου όμορφα καλημέρα!!!Τι κάνετε; Είχα να μπω απο την Παρασκευή και έχασα το μπούσουλα πάλι!!!
Χθες χάθηκα γιατί μετά απο μια βδομάδα παιδικό, το Σάββατο μου έκανε πυρετό πάλι....Ευτυχώς κράτησε μόνο το Σ/Κ και χθες έγινε περδικάκι πάλι!!!Έφαγε τα φρουτάκια του, το φαγάκι του, το απογευματινό του, μόνο το γάλα δεν ήθελε ούτε να το δει δυο μέρες αλλά σήμερα το ήπιε ΟΛΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ!!!!

Γραμματικούλα μου, πως γίνεται τα παιδάκια μας να είναι πάντα ταυτόχρονα αρρωστούλια;;; Βρε μπας και σας δουλεύει και πάει σε κανα παιδικό σταθμό μόνη της;;;Δεν εξηγείται αλλιώς!!!!

Αλικάκι μου γλυκό, με είπες μπουρμπούρο ή μου φάνηκε;;;;Ακούς εκεί δεν μπορείτε να με συμμαζέψετε... Razz Razz Razz

Βιβίκα μου,master chef μου τι κάνεις;;;;

Φιλιά σε όλα τα υπόλοιπα κοριτσάκια! Αν και πιτσιρίκα δεν θυμάμαι άλλα προς το παρόν για να σχολιάσω....Μνήμη χρυσόψαρου ένα πράμα...... ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ 2010  #4 - Σελίδα 21 417472 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ 2010  #4 - Σελίδα 21 417472 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ 2010  #4 - Σελίδα 21 417472

grammatiki

grammatiki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Sot2010 έγραψε:Κοριτσάκια μου όμορφα καλημέρα!!!Τι κάνετε; Είχα να μπω απο την Παρασκευή και έχασα το μπούσουλα πάλι!!!
Χθες χάθηκα γιατί μετά απο μια βδομάδα παιδικό, το Σάββατο μου έκανε πυρετό πάλι....Ευτυχώς κράτησε μόνο το Σ/Κ και χθες έγινε περδικάκι πάλι!!!Έφαγε τα φρουτάκια του, το φαγάκι του, το απογευματινό του, μόνο το γάλα δεν ήθελε ούτε να το δει δυο μέρες αλλά σήμερα το ήπιε ΟΛΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ!!!!

Γραμματικούλα μου, πως γίνεται τα παιδάκια μας να είναι πάντα ταυτόχρονα αρρωστούλια;;; Βρε μπας και σας δουλεύει και πάει σε κανα παιδικό σταθμό μόνη της;;;Δεν εξηγείται αλλιώς!!!!

Αλικάκι μου γλυκό, με είπες μπουρμπούρο ή μου φάνηκε;;;;Ακούς εκεί δεν μπορείτε να με συμμαζέψετε... Razz Razz Razz

Βιβίκα μου,master chef μου τι κάνεις;;;;

Φιλιά σε όλα τα υπόλοιπα κοριτσάκια! Αν και πιτσιρίκα δεν θυμάμαι άλλα προς το παρόν για να σχολιάσω....Μνήμη χρυσόψαρου ένα πράμα...... ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ 2010  #4 - Σελίδα 21 417472 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ 2010  #4 - Σελίδα 21 417472 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ 2010  #4 - Σελίδα 21 417472


χαχαχαχα λες να μου την κανιε η μικρη και να μην την εχω παρει χαμπαρι;και εμενα ετσι μια μερα κρατησε ο πυρετος και απο χτες το βραδυ παλι ντουρασελ.

Sot2010

Sot2010
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
grammatiki έγραψε:
χαχαχαχα λες να μου την κανιε η μικρη και να μην την εχω παρει χαμπαρι;και εμενα ετσι μια μερα κρατησε ο πυρετος και απο χτες το βραδυ παλι ντουρασελ.

Μα βρε παιδί μου, 9 στις 10 φορές είναι άρρωστα και τα δύο!!! Το καλό είναι οτι το ξεπέρασαν γρήγορα! Εγώ βέβαια τον άφησα σπίτι σήμερα και έχω σκοπό να τον αφήσω όλη την εβδομάδα γιατί έχουμε και εμβόλιο σε λίγες μέρες. Εσύ για παρακολούθα λίγο την δικιά σου μήπως βάζει τη γιαγιά για ύπνο και μετά την κάνει......

grammatiki

grammatiki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Sot2010 έγραψε:
grammatiki έγραψε:
χαχαχαχα λες να μου την κανιε η μικρη και να μην την εχω παρει χαμπαρι;και εμενα ετσι μια μερα κρατησε ο πυρετος και απο χτες το βραδυ παλι ντουρασελ.

Μα βρε παιδί μου, 9 στις 10 φορές είναι άρρωστα και τα δύο!!! Το καλό είναι οτι το ξεπέρασαν γρήγορα! Εγώ βέβαια τον άφησα σπίτι σήμερα και έχω σκοπό να τον αφήσω όλη την εβδομάδα γιατί έχουμε και εμβόλιο σε λίγες μέρες. Εσύ για παρακολούθα λίγο την δικιά σου μήπως βάζει τη γιαγιά για ύπνο και μετά την κάνει......

χαχαχαχαχα εχεις δικιο θα βαλω καμερα στο σπιτι να δω που αλητευει η δικια μου.

Sot2010

Sot2010
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Που λες, για τη σακοράφα που λέγαμε, και γεμίσατε κάτι σελίδες με σχόλια βλ. Βιβίκα.... Very Happy μπήκα στο site της NUK και δείχνει πως την ανοίγεις με οδοντογλυφίδα και ένα ψαλιδάκι!
Anyway...εγώ δεν το έκανα....του πήρα θηλές Large αλλά δεν τις ήθελε με τίποτα! "Τέχει μαμά, τέχει" μου έλεγε. Του έβαλα πάλι την Medium και το ήπιε όλο! Άβυσσος η ψυχή των 18μηνων!!!

grammatiki

grammatiki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Sot2010 έγραψε:Που λες, για τη σακοράφα που λέγαμε, και γεμίσατε κάτι σελίδες με σχόλια βλ. Βιβίκα.... Very Happy μπήκα στο site της NUK και δείχνει πως την ανοίγεις με οδοντογλυφίδα και ένα ψαλιδάκι!
Anyway...εγώ δεν το έκανα....του πήρα θηλές Large αλλά δεν τις ήθελε με τίποτα! "Τέχει μαμά, τέχει" μου έλεγε. Του έβαλα πάλι την Medium και το ήπιε όλο! Άβυσσος η ψυχή των 18μηνων!!!


χαχαχαχα εμενα στην αρχη μου εκανε κατι γκριματσες τωρα πλεον τις συνηθισε τις πιο μεγαλες τρυπες που τις ανοιξα απλα το πινει αρνταν η κυρια οποτε θελει ρουφαει μιλαει κανει παπαριτσες γενικοτερα.

Sot2010

Sot2010
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Βρε σημασία έχει να το πίνουν κι ας αργούν!

Ακούστε φάση κορίτσια το Σάββατο...
Πήγα τουαλέτα και άφησα την πόρτα μισάνοιχτη για να τον παρακολουθώ...οπότε μπαίνει μέσα ο κύριος και μου λέει " Τσίσα κάνει μαμά". Του λέω "Ναι παιδί μου,τσίσα κάνω". Μου λέει "Τσουτσούνι"....λέω " όχι παιδί μου, η μαμά δεν έχει τσουτσούνι" (ντανα international η δικιά σου)...μου λέει " Κώλο έχει"...
Πέθανα στο γέλιο.............. Very Happy Very Happy Very Happy

grammatiki

grammatiki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Sot2010 έγραψε:Βρε σημασία έχει να το πίνουν κι ας αργούν!

Ακούστε φάση κορίτσια το Σάββατο...
Πήγα τουαλέτα και άφησα την πόρτα μισάνοιχτη για να τον παρακολουθώ...οπότε μπαίνει μέσα ο κύριος και μου λέει " Τσίσα κάνει μαμά". Του λέω "Ναι παιδί μου,τσίσα κάνω". Μου λέει "Τσουτσούνι"....λέω " όχι παιδί μου, η μαμά δεν έχει τσουτσούνι" (ντανα international η δικιά σου)...μου λέει " Κώλο έχει"...
Πέθανα στο γέλιο.............. Very Happy Very Happy Very Happy


χαχαχαχαχχαχαχαχα απιστευτος.εμενα χτες (επειδη την παιρνω μαζι οταν παω για τσισα)ηθελα σονει και καλα να παω για τσισα.βρε δε θελω της ελεγα οχι τσισα μαμα τι να κανω και εγω πηγα μαζι της να κανω τσισα. Very Happy

mamavivo

mamavivo
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αχαχχαχαχχαχχαχχαχαχχαχαχχ.εμενα απλα δωστου χαρτι υγειας να το κανει φειβολαν παντου.Αν και χτε ςειχε παει ο μπαμπας του για κατουρημα και παει διπλα του και κοιταγε καλα καλα και κοιταγε και τον πατερα του ,οπου ο μπαμπας πεθανε στο γελιο και δεν μπορουσε να συνεχισει.μου λεει παρτον απο δω.

Εγω απλα του δινω το χαρτι να κατσει εξω στο χαλακι και απλα βγαινω και μαζευω μετα τα κομφετι αχαχαχχα Very Happy Very Happy

Sot2010

Sot2010
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
grammatiki έγραψε:
χαχαχαχαχχαχαχαχα απιστευτος.εμενα χτες (επειδη την παιρνω μαζι οταν παω για τσισα)ηθελα σονει και καλα να παω για τσισα.βρε δε θελω της ελεγα οχι τσισα μαμα τι να κανω και εγω πηγα μαζι της να κανω τσισα. Very Happy

Ωραία! Ο δικός μου με βάζει να πίνω νερό, η δικιά σου σε βάζει να κάνεις τσίσα!!!Χαχαχαχαχαχαχαχαχχα

grammatiki

grammatiki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Sot2010 έγραψε:
grammatiki έγραψε:
χαχαχαχαχχαχαχαχα απιστευτος.εμενα χτες (επειδη την παιρνω μαζι οταν παω για τσισα)ηθελα σονει και καλα να παω για τσισα.βρε δε θελω της ελεγα οχι τσισα μαμα τι να κανω και εγω πηγα μαζι της να κανω τσισα. Very Happy

Ωραία! Ο δικός μου με βάζει να πίνω νερό, η δικιά σου σε βάζει να κάνεις τσίσα!!!Χαχαχαχαχαχαχαχαχχα

ρε λες να ειναι το γραφτο αυτα τα παιδια να γινουν ζευγαρι;πολλα κοινα εχουν. Very Happy

Sot2010

Sot2010
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
grammatiki έγραψε:
ρε λες να ειναι το γραφτο αυτα τα παιδια να γινουν ζευγαρι;πολλα κοινα εχουν. Very Happy


Ναι, μόνο αν η κόρη σου έρθει Θεσσαλονίκη γιατί .......αν υποψιαστώωω...οτι ο γιος μου θα έρθει στην Αθήνα....θα πεθάνωωωωω!!!

Sot2010

Sot2010
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
[quote="mamavivo"
Εγω απλα του δινω το χαρτι να κατσει εξω στο χαλακι και απλα βγαινω και μαζευω μετα τα κομφετι αχαχαχχα Very Happy Very Happy [/quote]

Εγώ Βιβίκα σκέφτομαι το "συμπυκνωμένο" φειγ βολάν που θα μαζεύουμε σε λίγο καιρό που θ' αρχίσουμε το γιογιο!!! Razz Razz Razz

annibal


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Crazymommy μην ανυσηχεις, περνάει φάση μάλλον, θα ηρεμήσει που θα παει! Και μενα ο δικός μου με τις μερες του είναι. Υπάρχουν μερες που είναι πολυ ζωηρος και δε κάθεται σε ένα μέρος με τίποτα, αλλα υπάρχουν και μερες που καθόμαστε μαζί κάτω και παίζουμε με τα παιχνίδια του, διαβάζουμε βιβλία...

annibal


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Sot2010 μπράβο στο γιο σου που μιλάει τόσο καλα κ κάνει κ προτασουλες. Εμένα ο δικός μου μόνο λεξουλες λέει ακόμα και καμία φορά θα μου πει λιολιο θέλω( νερό) η' αγκαλιά θέλω.
Εμείς του πείραμε γιο γιο και προς το παρών ανεβαίνει πάνω όρθιος και λεει' ψηλος '!!!

Sot2010

Sot2010
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
annibal έγραψε:Sot2010 μπράβο στο γιο σου που μιλάει τόσο καλα κ κάνει κ προτασουλες. Εμένα ο δικός μου μόνο λεξουλες λέει ακόμα και καμία φορά θα μου πει λιολιο θέλω( νερό) η' αγκαλιά θέλω.
Εμείς του πείραμε γιο γιο και προς το παρών ανεβαίνει πάνω όρθιος και λεει' ψηλος '!!!

Γεια σου annibal! Καλώς ήρθες! Σ'ευχαριστώ! Ο δικός μου κάθεται στο γιογιο μόνο με τα ρούχα. Όταν τον ρωτάω αν θέλει να κάνει κακάκια στο γιογιό λέει "όχι"....

αλικακι

αλικακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Sot2010 έγραψε:Βρε σημασία έχει να το πίνουν κι ας αργούν!

Ακούστε φάση κορίτσια το Σάββατο...
Πήγα τουαλέτα και άφησα την πόρτα μισάνοιχτη για να τον παρακολουθώ...οπότε μπαίνει μέσα ο κύριος και μου λέει " Τσίσα κάνει μαμά". Του λέω "Ναι παιδί μου,τσίσα κάνω". Μου λέει "Τσουτσούνι"....λέω " όχι παιδί μου, η μαμά δεν έχει τσουτσούνι" (ντανα international η δικιά σου)...μου λέει " Κώλο έχει"...
Πέθανα στο γέλιο.............. Very Happy Very Happy Very Happy



Αχαχαχαχα!!!!!!!!!!!!Καλόοοοοοο!!!!

αλικακι

αλικακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Sot2010 έγραψε:Κοριτσάκια μου όμορφα καλημέρα!!!Τι κάνετε; Είχα να μπω απο την Παρασκευή και έχασα το μπούσουλα πάλι!!!
Χθες χάθηκα γιατί μετά απο μια βδομάδα παιδικό, το Σάββατο μου έκανε πυρετό πάλι....Ευτυχώς κράτησε μόνο το Σ/Κ και χθες έγινε περδικάκι πάλι!!!Έφαγε τα φρουτάκια του, το φαγάκι του, το απογευματινό του, μόνο το γάλα δεν ήθελε ούτε να το δει δυο μέρες αλλά σήμερα το ήπιε ΟΛΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ!!!!

Γραμματικούλα μου, πως γίνεται τα παιδάκια μας να είναι πάντα ταυτόχρονα αρρωστούλια;;; Βρε μπας και σας δουλεύει και πάει σε κανα παιδικό σταθμό μόνη της;;;Δεν εξηγείται αλλιώς!!!!

Αλικάκι μου γλυκό, με είπες μπουρμπούρο ή μου φάνηκε;;;;Ακούς εκεί δεν μπορείτε να με συμμαζέψετε... Razz Razz Razz

Βιβίκα μου,master chef μου τι κάνεις;;;;

Φιλιά σε όλα τα υπόλοιπα κοριτσάκια! Αν και πιτσιρίκα δεν θυμάμαι άλλα προς το παρόν για να σχολιάσω....Μνήμη χρυσόψαρου ένα πράμα...... ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ 2010  #4 - Σελίδα 21 417472 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ 2010  #4 - Σελίδα 21 417472 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ 2010  #4 - Σελίδα 21 417472



Έλα ρε Σωτηρούλα...είσασταν αρρωστούλικα??Περαστικά!!!Ή μάλλον να πω καλή ανάρρωση!!
Ααααα,με διάβασες,ε???χιχιχιχ!!Ήθελα να τσεκάρω αν με διαβάζεις γι'αυτό και αυτό το σχόλιο.... ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ 2010  #4 - Σελίδα 21 4872

mamavivo

mamavivo
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΒΑΡΙΕΜΑΙ ΘΑ ΑΥΤΟΚΤΟΝΗΣΩ ΜΕ ΤΟΝ ΣΥΝΔΕΤΗΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

grammatiki

grammatiki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Sot2010 έγραψε:
grammatiki έγραψε:
ρε λες να ειναι το γραφτο αυτα τα παιδια να γινουν ζευγαρι;πολλα κοινα εχουν. Very Happy


Ναι, μόνο αν η κόρη σου έρθει Θεσσαλονίκη γιατί .......αν υποψιαστώωω...οτι ο γιος μου θα έρθει στην Αθήνα....θα πεθάνωωωωω!!!


χαχαχχαχαχα καλα μωρε κανονιζεται αυτο θεσσαλονικη αλλωστε μου αρεσει πολυ. Very Happy

grammatiki

grammatiki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mamavivo έγραψε:ΒΑΡΙΕΜΑΙ ΘΑ ΑΥΤΟΚΤΟΝΗΣΩ ΜΕ ΤΟΝ ΣΥΝΔΕΤΗΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

τι να κλασει ο συνδετηρας ρε;αμα κανεις μια δουλεια καντη σωστα ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ 2010  #4 - Σελίδα 21 215994

mamavivo

mamavivo
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
grammatiki έγραψε:
mamavivo έγραψε:ΒΑΡΙΕΜΑΙ ΘΑ ΑΥΤΟΚΤΟΝΗΣΩ ΜΕ ΤΟΝ ΣΥΝΔΕΤΗΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

τι να κλασει ο συνδετηρας ρε;αμα κανεις μια δουλεια καντη σωστα ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ 2010  #4 - Σελίδα 21 215994
ΘΑ ΣΥΡΡΑΦΤΩ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ...ΠΟΝΑΕΙ ΚΙΟΛΑς Η ΜΑΛΑΚΙΑ.. Very Happy

αλικακι

αλικακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
grammatiki έγραψε:
mamavivo έγραψε:ΒΑΡΙΕΜΑΙ ΘΑ ΑΥΤΟΚΤΟΝΗΣΩ ΜΕ ΤΟΝ ΣΥΝΔΕΤΗΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

τι να κλασει ο συνδετηρας ρε;αμα κανεις μια δουλεια καντη σωστα ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ 2010  #4 - Σελίδα 21 215994


Laughing Laughing Laughing Laughing

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 21 από 39]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 30 ... 39  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δημιουργία Φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις