Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
315 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 315 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 22 ... 40, 41, 42  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 41 από 42]

GeorgiaSakis

GeorgiaSakis
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημέρα! Δεν προλαβαίνω να μπω, συμβαίνουν διάφορα και τρέχω και στην δουλεια.... Υποτίθεται σε 2 εβδομάδες σταματαω( αφού μπαίνω στον μήνα μου) αλλα δεν είμαι και σίγουρη μιας και έχουμε διάφορες δουλειές στο γραφείο που πρέπει να γίνουν απο μένα! Όμως για χρήματα ούτε λόγος!!! Κοντεύουν 3 μισθοί! Τελωσπαντων! Τα είπα-ξαλαφρωσα!

Καστοριά μου, πολυ χάρηκα για τον μπέμπη σου! Πολυ μεγάλος βρε! Εγω έχω ραντεβου Πέμπτη αν και μάλλον θα το βάλω αύριο να το συνδιασω και με άλλες δουλειές που έχω!!

Μαρκελα, το ζαχαρο σου μια χαρα! Με τον ύπνο φαντάζομαι έχουμε όλες ένα θέμα. Εγω τελευταία πιανομαι πολυ και πονάει πολυ η πλατη μου και δεν μπορω να χορτάσω ύπνο! Προσπαθώ να κοιμάμαι στα πλάγια αλλα καμία φορά άθελα μου γυρναω ανάσκελα και ξυπναω εντρομη! Για τουαλέτα ξυπναω 1-2 φορές το βραδι αλλα σκουντουφλαω παντού και ξαναπεφτω ξερή-ευτυχώς!

Κουράγιο σε όλα τα κοριτσακια, λιγο έμεινε! Ένας φόβος με έχει πιάσει είναι αλήθεια να παν όλα καλα!

eleni2526


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!!!!!ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ???? ΕΓΩ ΑΠΟΛΑΜΒΑΝΩ ΤΗΝ ΗΣΥΧΙΑ ΤΟΥ ΣΠΙΤΙΟΥ!!!!Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΓΙΑ ΔΟΥΛΕΙΑ Η ΜΙΚΡΗ ΣΧΟΛΕΙΟ!!!!!!!ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΤΟ ΦΑΓΗΤΟ ΔΕΝ ΚΑΝΩ ΤΙΠΟΤΑ ΣΗΜΕΡΑ!!!!ΑΣ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΝ ΟΙ ΚΟΥΤΕΣ!!!!!!

joannoua3

joannoua3
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Kalimerakia se oles sas...x.x.x... Very Happy Very Happy Very Happy

bebek6

bebek6
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
GeorgiaSakis έγραψε:Καλημέρα! Δεν προλαβαίνω να μπω, συμβαίνουν διάφορα και τρέχω και στην δουλεια.... Υποτίθεται σε 2 εβδομάδες σταματαω( αφού μπαίνω στον μήνα μου) αλλα δεν είμαι και σίγουρη μιας και έχουμε διάφορες δουλειές στο γραφείο που πρέπει να γίνουν απο μένα! Όμως για χρήματα ούτε λόγος!!! Κοντεύουν 3 μισθοί! Τελωσπαντων! Τα είπα-ξαλαφρωσα!

Καστοριά μου, πολυ χάρηκα για τον μπέμπη σου! Πολυ μεγάλος βρε! Εγω έχω ραντεβου Πέμπτη αν και μάλλον θα το βάλω αύριο να το συνδιασω και με άλλες δουλειές που έχω!!

Μαρκελα, το ζαχαρο σου μια χαρα! Με τον ύπνο φαντάζομαι έχουμε όλες ένα θέμα. Εγω τελευταία πιανομαι πολυ και πονάει πολυ η πλατη μου και δεν μπορω να χορτάσω ύπνο! Προσπαθώ να κοιμάμαι στα πλάγια αλλα καμία φορά άθελα μου γυρναω ανάσκελα και ξυπναω εντρομη! Για τουαλέτα ξυπναω 1-2 φορές το βραδι αλλα σκουντουφλαω παντού και ξαναπεφτω ξερή-ευτυχώς!

Κουράγιο σε όλα τα κοριτσακια, λιγο έμεινε! Ένας φόβος με έχει πιάσει είναι αλήθεια να παν όλα καλα!
georgiasakis xronia pollaaaaaa!!!!!!
ki egw 3 mines aplirwti eimai Sad Sad Sad
oso gia to vradyno ksypnima sikwnomai 2-3-4 fores analoga gia pipi.. ki otan alazw plevro ksypnaw pali. mi fovasai tipota,ola kala tha pane, egw anypomonw na tin parw aggalitsa! 3 mines exw akoma.... ax!! entometaksy kathe mera anakatevomai to stomaxi mou xalia, den efxaristiemai fagito.. ante na gennisoume epitelous!!

joannoua3

joannoua3
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Bebek m kalimera emeis eimaste mazi ws to telos... Very Happy Very Happy Very Happy
K egw sukonoume 2 3 fores g pipi m...
Oso g to stomaxi s trwge oso pio poli mporeis stegna fagita...

Αυγολεμονη


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
και εγω κοπελες τα ιδια τελευταια σηκωνομαι το βραδυ για τουαλεττα καμια φορα προβλημα υπνου δεν εχω αυτες τις 15 μερες κοιμομουν ως αργα τωρα πλεον ξυπνημα για σχολειο θελω να γεννηθει το μπεμπε μου και να πανε ολα καλα
σημερα ειμαι πεσμενη σκεφτομαι τα οικονομικα τους λογαριασμους και με επιασε ασχημα εχω ενα σπιτι που το νοικιαζω και τα λεφτα τα δινουμε στο ενοικιο εδω που μενουμε εφυγαν αποτομα οι ενοικιαστες εχει 20 μερες και κανουμε προσευχες να νοικιαστει μην μας βγαλουν εξω εδω εχω καταγχωθει δεν φταναν ολα τα αλλα φανταζεστε να μας βγαλουν εξω να μετακομοιζω στον 8ο και ουτε βοηθεια εχω ουτε τπτ ουτε λεφτα για φορτηγα και μετακομοιση και αντρας μου δουλευει απο το πρωι μεχρι το βραδυ δεν ειμαι καλα κλαιω μονη μου δεν θελω να αλλαζω την μικρη σχολεια δεν μπορω να το αντιμετωπισω αυτο τωρα συγνωμη που σας επριξα νιωθω χαλια Sad Sad Sad

joannoua3

joannoua3
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Agapi m min stenaxwriesai...
Mipws einai k oi ormones s autes tis meres???

Na skeftesai panta thetika,,,
Ki an antimetopiseis provlimata tote na stenaxwretheis...
Euxwme na pane ola kala ki na min xriasteite metakomisei....

kastoria

kastoria
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Αυγολεμονακι μου μη στεναχωριεσαι!!!!Σκεψου το μπεμπη θα κλαιει κι αυτος μαζι σου, ολα καλα θα πανε στο τελος, οτι κ να γινει θα τα καταφερουμε!!!


Γεωργια μου Χρονια Πολλα οτι επιθυμεις και με εναν πονο, αντε με δυο!!!φιλουρες!!!

GeorgiaSakis

GeorgiaSakis
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
bebek6 έγραψε:
georgiasakis xronia pollaaaaaa!!!!!!
ki egw 3 mines aplirwti eimai Sad Sad Sad

εντάξει-τουλάχιστον έχω συμπαράσταση!!! Τι να κάνουμε ρε κορίτσι? ας ελπίσουμε οτικάποια στιγμή θα με πληρώσει και οτι κάποια στιγμή θα σταματήσω ή θα ελαττώσω τουλάχιστον τις ώρες που δουλευω! Προς το παρόν έχω κόψει το μαγείρεμα και στο σπίτι κάνω τα πάνω-πάνω και μόνο σαβ/κο κάνω "χοντρές δουλειές"!! Συμβιβασμός!

oso gia to vradyno ksypnima sikwnomai 2-3-4 fores analoga gia pipi.. ki otan alazw plevro ksypnaw pali. mi fovasai tipota,ola kala tha pane, egw anypomonw na tin parw aggalitsa! 3 mines exw akoma.... ax!! entometaksy kathe mera anakatevomai to stomaxi mou xalia, den efxaristiemai fagito.. ante na gennisoume epitelous!![/quote]

Ευχαριστώ πάρα πολύ! Να είσαι καλά και με το καλό το νινί σου! εγώ ευτυχώς ή δυστυχώς πρόβλημα με το φαί δεν έχω...εξ ου και τα 15+κιλά!!!

Αυγολεμονη έγραψε: ειμαι πεσμενη σκεφτομαι τα οικονομικα τους λογαριασμους και με επιασε ασχημα εχω ενα σπιτι που το νοικιαζω και τα λεφτα τα δινουμε στο ενοικιο εδω που μενουμε εφυγαν αποτομα οι ενοικιαστες εχει 20 μερες και κανουμε προσευχες να νοικιαστει μην μας βγαλουν εξω εδω εχω καταγχωθει δεν φταναν ολα τα αλλα φανταζεστε να μας βγαλουν εξω να μετακομοιζω στον 8ο και ουτε βοηθεια εχω ουτε τπτ ουτε λεφτα για φορτηγα και μετακομοιση και αντρας μου δουλευει απο το πρωι μεχρι το βραδυ δεν ειμαι καλα κλαιω μονη μου δεν θελω να αλλαζω την μικρη σχολεια δεν μπορω να το αντιμετωπισω αυτο τωρα συγνωμη που σας επριξα νιωθω χαλια Sad Sad Sad

Όλα καλά να πάνε..Εχω κι εγώ μετακόμιση την άλλη βδομάδα(θα είμαι πρώτα ο Θεός στην 35η!!!)...Καλοί φίλοι θα μαζευτούν και θα μας βοηθήσουν και σιγά-σιγά θα μετακομίσουμε.

kastoria έγραψε:
Γεωργια μου Χρονια Πολλα οτι επιθυμεις και με εναν πονο, αντε με δυο!!!φιλουρες!!!

Ευχαριστώ κοριτσάρα μου! Να σαι καλά και σου εύχομαι τα ίδια! Πολλά φιλιά!

joannoua3

joannoua3
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Gewrgia m xronia s polla.... Very Happy

markella01

markella01
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα κορίτσια!

Γεωργία καταρχάς χρόνια πολλά! Με μια καλή γέννα!

Αυγολεμόνη ανθρώπινο και λογικό να λυγίζεις μπροστά στις δυσκολίες... Τις περισσότερες φορές που έφτανα στην απελπίσία για κάποιο θέμα, ο καλός Θεός κάπως τα έφερνε και τελικά ήταν όλα προς συμφέρον μου, αρκεί να το έβλεπα. Και νομίζω ότι σε όλους μας έτσι λειτουργεί. Έχε πίστη και υπομονή και όλα θα γίνουν.

Με πήρε η γραμματέας του γιατρού πριν καμιά ώρα και μου είπε τα αποτελέσματα από τις εξετάσεις μου είναι πάρα πολύ καλά (το ζάχαρο)και καταχάρηκα!

Σήμερα γιορτάζει όλο μου το σόι άλλα από τους κοντινούς μόνο την πεθερά μου έχω εδώ, οπότε θα πάμε για φαγητό εκεί το μεσημέρι και το απόγευμα θα ξαναπάμε με τους γονείς μου για επίσκεψη.

Χρόνια πολλά σε όλες όσους έχουν Γιωργάδες και Γεωργίες (και ποιος δεν έχει) να περάσετε καλά σήμερα... όσο ο καιρός είναι καλός, η ψυχολογία μου λίγο την παλεύει.

joannoua3

joannoua3
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Markellaki m na s zisoune oloi agapi m...

Ola kala me tin kampili,,, mpravw agapoulla m kali k sumpathitiki... Very Happy Very Happy Very Happy

μπεμπα2012

μπεμπα2012
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα τι κανετε? καλη εβδομαδα
να χαιρωμαστε τους γιωργηδες και της γιωργιες να ειναι παντα γεροι .

joannoua3

joannoua3
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μπεμπα2012 έγραψε:καλημερα τι κανετε? καλη εβδομαδα
να χαιρωμαστε τους γιωργηδες και της γιωργιες να ειναι παντα γεροι .

Geia s mpempa m...

GeorgiaSakis

GeorgiaSakis
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
joannoua3 έγραψε:Gewrgia m xronia s polla.... Very Happy

Ευχαριστώ πολύ!
Εγκυούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2012 #4 - Σελίδα 41 40746
markella01 έγραψε:Καλημέρα κορίτσια!

Γεωργία καταρχάς χρόνια πολλά! Με μια καλή γέννα!

Σήμερα γιορτάζει όλο μου το σόι άλλα από τους κοντινούς μόνο την πεθερά μου έχω εδώ, οπότε θα πάμε για φαγητό εκεί το μεσημέρι και το απόγευμα θα ξαναπάμε με τους γονείς μου για επίσκεψη.

Χρόνια πολλά σε όλες όσους έχουν Γιωργάδες και Γεωργίες (και ποιος δεν έχει) να περάσετε καλά σήμερα... όσο ο καιρός είναι καλός, η ψυχολογία μου λίγο την παλεύει.

Ευχαριστώ πολύ. Εγκυούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2012 #4 - Σελίδα 41 315810
Να τους χαίρεστε κι εσείς με τη σειρά σας. Εγώ φέτος δεν θα γιορτάσω! Θα πάω μετά τη δουλειά να φάω στην μαμά μου!

joannakuba

joannakuba
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Γιωργίααααα.........ΠΟΛΥΧΡΟΝΗ!!! Very Happy Very Happy

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ σε όλα τα κορίτσια

Ολα καλα???

joannoua3

joannoua3
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Kalispera Joannakuba m Very Happy

joannakuba

joannakuba
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
joannoua3 έγραψε:Kalispera Joannakuba m Very Happy

sinonomati....& omoiopathoysa (3o paidaki) ...... Wink

filakiaaa......ola kala???

joannoua3

joannoua3
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Mia xara agapoulla m simera niothw polli kourasei dustixws...
Esu pws eisai ola kala???

joannakuba

joannakuba
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΚΟΥΡΑΣΗ???
ΚΟΥΡΑΣΗ??????/

Αστααααααα φίλη μου.......να μήν το συζητήσουμε αυτό Crying or Very sad Crying or Very sad

Το σκ...είχα μουσαφιριά....μου φέραν ένα σύνθετο μια φίλη της μητέρας μου που άλλαξε έπιπλα και ΕΚΑΝΑ και το μπαλκόνι ΦΥΤΩΡΙΟ απο λουλούδια...

και σήμερα....ΔΟΥΛΕΙΑ+ τα λοιπά του σπιτιού και των παιδιών + γιατρό το απόγευμα.....

ΑΝΝΝΝΝΝΝΝ φτάσω στον 9ο και δεν το βγάλω στο δρόμο....ΘΑΥΜΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ!!!

joannoua3

joannoua3
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
joannakuba έγραψε:ΚΟΥΡΑΣΗ???
ΚΟΥΡΑΣΗ??????/

Αστααααααα φίλη μου.......να μήν το συζητήσουμε αυτό Crying or Very sad Crying or Very sad

Το σκ...είχα μουσαφιριά....μου φέραν ένα σύνθετο μια φίλη της μητέρας μου που άλλαξε έπιπλα και ΕΚΑΝΑ και το μπαλκόνι ΦΥΤΩΡΙΟ απο λουλούδια...

και σήμερα....ΔΟΥΛΕΙΑ+ τα λοιπά του σπιτιού και των παιδιών + γιατρό το απόγευμα.....

ΑΝΝΝΝΝΝΝΝ φτάσω στον 9ο και δεν το βγάλω στο δρόμο....ΘΑΥΜΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ!!!

ouaou ekanes to palkoni s futorio...
Areskei m polla Very Happy Very Happy Very Happy

spyros3

spyros3
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
γεια σας κ απο μενα..τι κανετε?
χρονια πολλα σε οσους γιορταζουν!
σημετα πηγα στο γιατρο..η μπεμπα ειναι 1695!!
30βδ κ 5 ημερ..
ομως..ειναι χαμηλα κ να προσεχω εστω να μπω στον μηνα μου...το χα καταλαβει αλλα ελεγα μπα.
δεν αγχωνομαι απλα δεν εχω ετοιμασει ΤΙΠΟΤΑ!
α!ουτε περπατημα να μην κανω..τι να πω,θα δειξει.

joannoua3

joannoua3
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Mine na ksekourasteis agapi m...
Kane upomoni...
Oute perpatima oute tpt akous...

χαιντη


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
ΠΗΓΑ ΓΙΑΤΡΟ ΣΗΜΕΡΑ 1600!!!ΚΟΡΙΤΣΑΡΑ ΟΛΟΚΛΗΡΗ!!ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΧΑΜΗΛΑ ΚΑΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΩ..ΟΣΟ ΜΠΟΡΩ ΞΕΚΟΥΡΑΣΗ...ΕΣΑΣ ΠΟΙΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΠΗΡΕ ΘΕΣΗ?ΑΠΟ ΕΔΩ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ ΔΕΝ ΘΑ ΑΛΛΑΞΕΙ..

χαιντη


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
SPYROS3 ΑΚΡΙΒΩΣ ΤΑ ΙΔΙΑ!!!ΕΙΜΑΙ 31ηΕΒΔΟΜΑΔΑ ΚΑΙ Η ΜΠΕΜΠΟΥΛΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΧΑΜΗΛΑ.ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΧΑΛΑΡΩΣΟΥΜΕ ΛΙΓΟ ΤΟΥΣ ΡΥΘΜΟΥΣ ΚΑ ΝΑ ΞΕΚΟΥΡΑΣΤΟΥΜΕ..ΒΕΒΑΙΑ ΕΧΩ ΑΛΛΑ ΔΥΟ ΑΓΟΡΑΚΙΑ ΝΑ ΦΡΟΝΤΙΣΩ..ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝ ΟΣΟ ΜΠΟΡΩ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΤΣΩ ΣΤΑ ΑΒΓΑ ΜΟΥ..

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 41 από 42]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 22 ... 40, 41, 42  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις