Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
318 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 318 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 21 ... 39, 40, 41, 42  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 40 από 42]

eleni2526


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
μπεμπα2012 έγραψε:πωππωπωπω προβλημα κουραγιο κοπελα μ. ασχετο να κανω μια ερωτηση για υπερηχο αναπτυξης κλησατε?


ti yperhxos einai aytos????????k pote ton kanoyme??????

bebek6

bebek6
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλησπερα κοριτσια!!! σημερα ποναγε η μεση μου και το αριστερο ποδι και το εσερνα σε καποια φαση. αυτα.. και τωρα θα τσακισω το γλυκο ψυγειου που εφτιαξα και μετα μαγειρεμα! φιλακια!!

kastoria

kastoria
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
mamavi έγραψε:
kastoria έγραψε:
mamavi έγραψε:Ρε κορίτσια τα φώτα σας παρακαλώ. Εδώ και μια εβδομάδα με έχει ταράξει το ηβικό μου οστό, το κόκκαλο ανάμεσα στα πόδια. Πονάω άμα πάω να κλείσω ή να σταυρώσω τα πόδια μου σαν σφάχτης. Ο γιατρός που του το ανέφερα, εγώ νόμιζα ότι ανοίγει η λεκάνη μου, μου είπε ότι η λεκάνη δεν ανοίγει και ότι είναι το κεφάλι του μωρού που πατάει τα οστά της λεκάνης και συστήνει ξάπλα και ξεκούραση. Εγώ όμως πονάω και το πρωί που ξυπνάω και πάω να σηκωθώ από το κρεβάτι, δηλαδή και όταν ανοίγω τα πόδια μου παρά την ξεκούραση.
Έχω ήδη δύο μήνες που κάθομαι και ξεκουράζομαι και αν άρχισε ήδη ο πόνος, η μπέμπα είναι γύρω στα 700-800γρ., τι θα γίνει στο μέλλον; Το νιώθει και καμιά άλλη ή μόνο εγώ το έχω;

κι εμενα τα ιδια μου ειπε μην ανησυχεις!!!κι εγω υποφερω αλλα τι να κανω!!!

Kastoria μου εσύ το είχες από τόσο νωρίς;

δε θυμαμαι απο ποια βδομαδα αλλα το ειχα, στην αρχη με πιεζαν τα ποδια του κ τωρα το κεφαλι του, αλλα μου ειπε να μην ανησυχω....κουραγιο κ υπομονη θα κανουμε!!!

spyros3

spyros3
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλησπερα κοριτσια τι κανετε?
εβαλα τον γιο για υπνο κ ξαπλωσα στον καναμπε να χορτασω κλωτσιες απτην κορη μιας κ την κουρασα κ σημερα..
πονους στα ισχια ειχα αοτον 5 μηνα.κατα καιρους με πιανουν αλλα ο γιατρος δεν ειπε κατι το ανησυχιτικο.
περιμενω πως κ πως να ρθει η δευτερα για να την δω..!

frans


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
koritsares ego ta neura autin tin stigmi pano apo to kefali....
tha to genniso to paidi stin fulaki... to blepo na rxete...
mpika prin apo kana misaoro sto fb kai blepo eidopoiisi oti o Β.Π. dextike to aitima filias mou kai i amesos proigoumeni eidopoiisi itan oti egine melos sto fb..
O B.P. einai o mpampas tis mpempas.
kai i plaka itane oti eixe problima pou dilona gunaika... kai autos dilonei tora kai eleutheros...
prota dakrusa gia tin kakia tou kai tora ta exo parei sto kranio...
ennoeite oti aitima filias den ekana ego...
kai epeisis autos misouse to fb kai pote tou den tha ekane..
poso spasarxi@is mporei na ginei akoma?
soru an sas prokalo ekneurismo alla eilikrina thelo na bgo stin taratsa kai na ourliakso...

bebek6

bebek6
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
w re frans mou...egw to xw pei kalytera mones..xalarwse kai mi sygxizesai twra gia xari tis mpempas, profanws gi afto to ekane, gia na sou spasei ta nevra, ksekatharo afou ekane k monos tou to aitima..ithele na traviksei tin prosoxi sou pali panw tou..

spyros3

spyros3
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
bebek6 έγραψε:w re frans mou...egw to xw pei kalytera mones..xalarwse kai mi sygxizesai twra gia xari tis mpempas, profanws gi afto to ekane, gia na sou spasei ta nevra, ksekatharo afou ekane k monos tou to aitima..ithele na traviksei tin prosoxi sou pali panw tou..

αν κ δεν ξερω τι εχει γινει μαυτα που εχω διαβαδει συμφωνω με την bebek.καπιοι θελουν να τραβουν την προσοχη χωρις να υπολογιζουν τα αισθηματα των αλλων.
αν μπορεις να αδιαφορησεις καντο,να ηρεμησεις λιγο.

frans


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
nai kai go auto katalaba bebek mou...
ebala stin mpempa rempetika na ftiaksoume to kafi mas kai mou xoreuei siftetelia kai zeimpekika, i kopelara mou!!
https://www.youtube.com/watch?v=eaa0GvwRm7g&feature=related
se ligo pou tha tin krato agkalia tipota den tha me skaei kai kaneis...
kali nuxta koritsares kai koilitses!!

bebek6

bebek6
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
frans έγραψε:nai kai go auto katalaba bebek mou...
ebala stin mpempa rempetika na ftiaksoume to kafi mas kai mou xoreuei siftetelia kai zeimpekika, i kopelara mou!!
https://www.youtube.com/watch?v=eaa0GvwRm7g&feature=related
se ligo pou tha tin krato agkalia tipota den tha me skaei kai kaneis...
kali nuxta koritsares kai koilitses!!
m aresei afto to tragoudi frans!!
kalo vrady!!!

vanap


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Καλημέρα!!!!
Τι κάνετε κορίτσια?
Εγώ χθες είχα πολλές συσπάσεις και ο γιατρός μου έδωσε yutopar. Ξέρω ότι παίρνουν κάποιες κοπέλες και ότι φέρνει ταχυκαρδία αλλά χθες που πήρα το πρώτο τρόμαξα γιατί και ταχυκαρδία είχα πολύ και το κεφάλι μου ήταν κάπως και γενικότερα δεν αισθανόμουν καλά.... Τα συμπτώματα πέρασαν μετά από σχεδόν 2 ώρες...
Έχει τύχει σε άλλη κοπέλα?

Αυγολεμονη


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
vanap περαστικο να ναι
frans υπομονη δεν παει καλα ο δικος σου καθολου.
κατι κλωτσιδια εμενα το πρωι ασταματητα τρανταζετε η κοιλια με ξαναπιασε και ενας πονος αριστερα χαμηλα πανω απο το κοκκαλο ομως σαν σφαχτης ειναι τυχαινει καθε 3-4 μερες δυνατος για κανενα δυο λεπτα και σταματαει δεν ξερω τι ειναι κατι κανει το μπεμπε δεν ξερω Rolling Eyes

kastoria

kastoria
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
εγω πεθανα απο πονο ολο το βραδυ, ενιωθα οτι μου τραβουσε ολα μου τα οργανα,νομιζα θα πεθαινα, και σημερα μου πιεζει τον πνευμονα κ μου κοβεται η ανασα, ελπιζω να μην ειναι καθε μερα ετσι μεχρι τη γεννα γιατι σας το λεω δε παλευεται!!!! Εγκυούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2012 #4 - Σελίδα 40 585182

toutounaki

toutounaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κοριτσάκια μου καλησπέρα, έχω χάσει επεισόδια καθώς δεν μπαίνω καθημερινά κι εσείς... τρέχετε!! Από ό,τι πρόλαβα να δω:

Kristi μου, μη χαλιέσαι με τις βελόνες. Είχα διαβήτη κυήσεως στην πρώτη μου εγκυμοσύνη κι έχω και τώρα. Μπήκα και τις δύο φορές στην ινσουλίνη κι ένα έχω να σου πω. Εάν προσέχεις γενικά τη διατροφή σου, μη φοβάσαι τίποτα. Και στο λέω εγώ που αναγκαστικά μπήκα στην ινσουλίνη και τις 2 φορές. Μετρήσεις, εξετάσεις, έκανα τα χερια και την ψυχολογια μου άχρηστα και μια χαρά βγήκε ο μπέμπης και ας ξέφευγε το ζάχαρο κάποιες φορές. Και ξέφευγε με τρέλλα... Ας πούμε έτρωγα κρέπα και ήταν φυσιολογικό και μετά έτρωγα αγγουροντοματοσαλάτα με λίγο τυράκι και άπαχη γαλοπούλα και μισό ποτηράκι άπαχο γάλα κι ανέβαινε στα 180!!! Μέχρι που γνώρισα μια κοπέλα με διαβήτη τύπου 1 που άργησε να το καταλάβει και μια χαρά γεννήθηκε το παιδάκι της. Οι γιατροι είναι υπερβολικοί καποιες φορές, εγω αυτό κατάλαβα....
τζοάνα μου γλυκειά, ακόμα καπνίζεις; δεν τον λυπάσαι το Μακγάιβερ τόσα που τράβηξε;
Φρανς μου, μη χαλιέσαι, ότι δεν υπάρχει επικοινωνία το ξερες, δεν το ξερες; Κάνε μια λίστα με όλα όσα σε χάλασαν και όταν έρθει η στιγμή του τα λες του κυρίου ήρεμα, συγκρατημένα, αλλά σταθερά...
bebek, Αυγολεμόνη μου υπομονή, φάγατε το γάιδαρο, η ουρά έμεινε...
Kastoria μου εάν σε παρηγορεί ούτε εγω αναπνέω, νοιώθω να παθάινω ασφυξία, δεν μπορώ, άσε που βάρυνα κιόλας

Όσο για μενα είμαι ΧΑΛΙΑ. Κλωτσάει η μικρή, τα νεύρα μου έχω εγώ, ο μικρός μου δεν παλέυεται, ο άνδρας μου στην κοσμάρα του, δουλεύω σα σκυλί και.... τ' ακούω κι απο πάνω! Αλήθεια κορίτσια, ποιά ξέρει να μου πει, από ποια εβδομάδα είναι βιώσιμο το έμβρυο; Κάποιοι λένε από την 28η και μετά...,ισχύει;

Φιλιά σε όλες

989Εγκυούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2012 #4 - Σελίδα 40 Empty ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΥΛΑ! Σαβ Απρ 21, 2012 6:57 am

KRISTI 1


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
τουτουνακι μου σε ευχαριστω για τις πληροφοριες περι διαβητη.η αληθεια ειναι οτι χαλαρωσα εδω και 3 μερες με αυτο το θεμα,δεν το σκεφτομαι πια τοσο αγχωτικα και μαλιστα εφαγα και γλυκα και λιπαρα κτλ.σταματησα να μετριεμαι...οσο γιαυτο που ρωτας <ελπιζω απο περιεργεια και οχι για καποιο λογο!> σε οσα βιβλια και sites εχω διαβασει παντου λενε οτι απο την 28 βδομαδα και περα ειναι βιωσιμο το εμβρυο.

frans


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
koritsares kalispera.
toutounaki ego diabasa apo tin 24 ebdomada alla ennoeite oti oses perissoteres toso auksanetai kai i pithanotita epibiosis. alla kalutera na min ta skeftomaste auta.

χαιντη


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
ΜΠΗΚΑ ΣΤΗΝ 31η ΕΒΔΟΜΑΔΑ!!!!ΕΠΕΙΔΗ ΕΧΩ ΤΑ ΑΛΛΑ 2 ΜΟΥ ΠΑΙΔΑΚΙΑ 38η ΚΑΙ 35η ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΓΕΝΝΗΜΕΝΑ Η ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΜΠΕΣ ΣΤΟ ΜΗΝΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΚΟΒΟΥΜΕ ΤΑ ΧΑΠΙΑ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΕΙΣ..ΠΟΥ ΣΗΜΑΙΝΕΙ 5 ΒΔΟΜΑΔΟΥΛΕΣ!!!!! Very Happy Εγκυούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2012 #4 - Σελίδα 40 654316 ΔΕΥΤΕΡΑ ΕΧΩ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΝΑ ΔΩ ΤΟ ΜΠΕΜΠΕΚΙ ΜΟΥ..ΑΝΥΠΟΜΟΝΩ..

bebek6

bebek6
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
χαιντη έγραψε:ΜΠΗΚΑ ΣΤΗΝ 31η ΕΒΔΟΜΑΔΑ!!!!ΕΠΕΙΔΗ ΕΧΩ ΤΑ ΑΛΛΑ 2 ΜΟΥ ΠΑΙΔΑΚΙΑ 38η ΚΑΙ 35η ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΓΕΝΝΗΜΕΝΑ Η ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΜΠΕΣ ΣΤΟ ΜΗΝΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΚΟΒΟΥΜΕ ΤΑ ΧΑΠΙΑ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΕΙΣ..ΠΟΥ ΣΗΜΑΙΝΕΙ 5 ΒΔΟΜΑΔΟΥΛΕΣ!!!!! Very Happy Εγκυούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2012 #4 - Σελίδα 40 654316 ΔΕΥΤΕΡΑ ΕΧΩ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΝΑ ΔΩ ΤΟ ΜΠΕΜΠΕΚΙ ΜΟΥ..ΑΝΥΠΟΜΟΝΩ..
ante me to kalo!!! wraia!!! ki egw mpika ston evdomo simera!!!!!!!!!!! tha sas dw oles na gennate na mathainw, egw eimai apo tis teleftaies!

markella01

markella01
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλησπέρα κορίτσια μου!

Σουρτούκευα όλη μέρα, τώρα είμαι στο κρεββάτι πτώμα... βάλαμε τα πρώτα ρουχαλάκια στη βαλίτσα, έχουν μείνει όμως αρκετά πράγματα που πρέπει να συμπληρωθουν... Χτες κοιμήθηκα από τις 9 το πρωί μέχρι τις 12μιση, αυτός ήταν όλος κι όλος ο ύπνος μου,δε βολεύομαι καθόλου, ο πωπός του μωρού είναι κάτω από το δεξί μου στήθος και συνεχώς με πιέζει, η κοιλιά κουνιέται, η μέση πονάει δε βολεύομαι καθόλου, η μάνα μου με κοιτάει με οίκτο και μου λέει "αμάν κορίτσι μου, τι θα κάνεις μέχρι τον Ιούνιο"...

Δε θα ανοίξει καμία το επόμενο θεματάκι?Από ότι βλέπω κι αυτό το εξαντλήσαμε...

Astarte

Astarte
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Χααααααααα αυτά τα κλωτσίδια! Σήμερα με έπιασαν τα κλάμματα από τα νεύρα μου, η μπέμπα σε υπερδιέγερση ολημερίς, έφαγα της χρονιάς μου. Πόνοοοος! Όσες ενοχλούμαστε και δε βολευόμαστε με τίποτα, είναι φυσιολογικό και οι πόνοι στα πλευρά, και στο ηβικό οστό από μέσα... και παντού. Ο ύπνος στο κρεβάτι είναι η χειρότερή μου πάντως. Δοκίμασα τη μαγκιά με τα μαξιλάρια που κάνεις εσύ, Χρύσα. Κάπως καλύτερα απλά για να γυρίσεις πλευρό ή να αλλάξεις στάση θέλει μανούβρες τρελές...

Άσχετο αλλά έχω να παρατηρήσω ότι το πολύ το κούνημα ηρεμεί μετά από σεξ... Embarassed

bebek6

bebek6
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
xaxaxa astarte! emeis otan to epixirisame xtypage ton antra mou i mikri sto stomaxi(opws imoun panw tou) mallon gia na stamatisoume!!
kalimera se oles tis koilitses! arxisa ki egw na niwthw varos, na dyskolevomai sto krevati, na min mporw na gyrisw, na ypoferw apo ti mesi..otan parw ki alla kila ti tha ginei?

toutounaki

toutounaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα κοριτσάκια!
Εύχομαι να είστε όλες καλά!
Φρανς και Κριστι ευχαριστω για την πληροφορία, δε ρωτάω θεωρητικά δυστυχώς, απλώς λόγω πίεσης ο γιατρός φοβάται προεκλαμψία, εννοείται όμως πως θα πάρουμε χαπάκια για την πίεση να τη ρυθμίσουμε. Από τις δικές μου πληροφορίες, ο στόχος πρέπει να είναι τουλάχιστον η 34η εβδομάδα κι εκεί θα το παλέψω, αν και έχω αγχωθεί αρκετά!
Μαρκελλαμου υπομονή, τουλάχιστον εσύ πλησιάζεις, τί να πω εγω που είμαι απο τις τελευταίες της λίστας, αχ, αχ!!!

Φιλάκια σε όλες

toutounaki

toutounaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
bebek6 έγραψε:xaxaxa astarte! emeis otan to epixirisame xtypage ton antra mou i mikri sto stomaxi(opws imoun panw tou) mallon gia na stamatisoume!!
kalimera se oles tis koilitses! arxisa ki egw na niwthw varos, na dyskolevomai sto krevati, na min mporw na gyrisw, na ypoferw apo ti mesi..otan parw ki alla kila ti tha ginei?

Καλή η μικρή bebek, εμένα πάλι ναι μεν ήταν ήσυχη την ώρα της πράξης(ήταν αυτός από πάνω), αλλά μόλις απομακρύνθηκε άρχισε σαν τρελλή να κλωτσάει, μάλλον είχε ενοχληθεί,αλλά αυτός την πίεζε και δεν μπορούσε να εκδηλώσει τη διαμαρτυρία της.
Πονεμένη ιστορία το βάρος, 10 κιλά έβαλα η μοσχάρα!!! Θα κάνω διαιτα, δεν πάει άλλο...

markella01

markella01
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Astarte έγραψε:Χααααααααα αυτά τα κλωτσίδια! Σήμερα με έπιασαν τα κλάμματα από τα νεύρα μου, η μπέμπα σε υπερδιέγερση ολημερίς, έφαγα της χρονιάς μου. Πόνοοοος! Όσες ενοχλούμαστε και δε βολευόμαστε με τίποτα, είναι φυσιολογικό και οι πόνοι στα πλευρά, και στο ηβικό οστό από μέσα... και παντού. Ο ύπνος στο κρεβάτι είναι η χειρότερή μου πάντως. Δοκίμασα τη μαγκιά με τα μαξιλάρια που κάνεις εσύ, Χρύσα. Κάπως καλύτερα απλά για να γυρίσεις πλευρό ή να αλλάξεις στάση θέλει μανούβρες τρελές...

Άσχετο αλλά έχω να παρατηρήσω ότι το πολύ το κούνημα ηρεμεί μετά από σεξ... Embarassed

Όχι απλά μανούβρες....Ολόκληρη επιχείρηση θέλει ρε γαμώτο....θες δε θες ξυπνάς για να γυρίσεις πλευρό...

bebek6 έγραψε:xaxaxa astarte! emeis otan to epixirisame xtypage ton antra mou i mikri sto stomaxi(opws imoun panw tou) mallon gia na stamatisoume!!
kalimera se oles tis koilitses! arxisa ki egw na niwthw varos, na dyskolevomai sto krevati, na min mporw na gyrisw, na ypoferw apo ti mesi..otan parw ki alla kila ti tha ginei?

Σεξ από πάνω? Τι είναι αυτό? Εμείς στο φτωχό ρεπερτόριό μας πλέον μόνο στα τέσσερα, η κοιλιά μπαίνει παντού και στα πλάγια δε βολευόμαστε!2 μήνες κορίτσια....ένα μήνα μετά η λοχεία...ε μετά θα το βγάλω όλο το άχτι, τελείωσε....

Καλημερούδια και επισήμως, κοιμήθηκα μερικές ωρίτσες άλλα ο σύζυγος γύρισε κουρασμένος από τη δουλειά και το ροχαλητό δε σταματούσε με τίποτα, οπότε πήρα απόφαση να σηκωθώ...

Έφαγα για πρωινό μια ντομάτα με τυρί φέτα και μπαγκέτα.... το καλύτερο φαί μου όταν ανοίγει ο καιρός. Αυτό έφαγα και χτες το βράδυ. Το καλύτερό μου. Ελπίζω να νυστάξω τουλάχιστο και να πάω να κοιμηθώ μετά το φαί.

Τουτουνάκι μου, μετριέσαι πρωί βράδυ ή μία φορά τη μέρα? Παρακολούθησε την πίεσή σου κι όλα θα πάνε καλά κορίτσι μου... θα το κρατήσουμε το μωράκι όσο χρειαστεί για να μην κινδυνεύει και μετά θα βγει.

Σας φιλώ όλες γλυκά, να περάσετε καλά ότι κι αν κάνετε!

joannoua3

joannoua3
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Kaliespera agapes m ti kanete???

Sas diavasa oles sas...
K ola einai kala eutixws....

K sex kanete ktl klt... Very Happy

K emeis kaname meta apo toso kairo...
Eixen peripou ena mina...
Ox panagia m ton lipame... Shocked
Wmos etsi eilikrina den fwvame wpos fwvomouna stis proigoumenes m egkumwsines... Wink

bebek6

bebek6
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
kalimera se oles tis koilitses!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 40 από 42]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 21 ... 39, 40, 41, 42  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις