Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
328 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 328 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 31 ... 42  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 21 από 42]

markella01

markella01
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Τζοάννα λιονταρίνα κι εσύ? Εμ έτσι εξηγείται! (14/08 γεννημένη εγώ).

Καλημέρα πέρα για πέρα σε όλα τα κορίτσια μας, εγώ εξακολουθώ να είμαι φουλ άρρωστη, παίρνω την αντιβίωση άλλα δε βλέπω και τρομερή βελτίωση πέρα από ότι κατέβηκε ο πυρετός και στη χειρότερη πάει μέχρι 37.5.Θα τελειώσω όλο το κουτί και βλέπουμε. Επίσης συνεχίζω με απερίγραπτη καταρροή , βήχα και πονόλαιμο. Περαστικά μου (ναι καλά! τόσο γκαντέμω που είμαι θα πάω να γεννήσω και πάλι άρρωστη θα ειμαι).

Το καλό είναι ότι πήρα τηλέφωνο σε έναν πολύ καλό γυναικολόγο (πήγε η νύφη μου, η μία αδερφή μου, η θεία μου και χτες και η μάνα μου και είπαν τα καλύτερα), εξήγησα ότι γεννάω στο νοσοκομείο άλλα έχουν επίσχεση εργασίας οι γιατροί και θέλω να με δει, είπε να πάρω όλες τις εξετάσεις μαζί μου και να πάω τη Μ. Τρίτη. Επιτέλους θα δω το μπεμπέ μου μετά από ένα μήνα...

Σας φιλώ προς το παρόν, θα τα πούμε αργότερα....

joannakuba

joannakuba
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
εμμ Χρύσα μου.......και για σένα έτσι εξηγείται Wink Wink χε χε

29/7 εγώ.....

Περαστικά ρε φάτσα μου κι αντεεε να μας φιλήσεις τον γίοκα σου Very Happy Very Happy

markella01

markella01
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
joannakuba έγραψε:εμμ Χρύσα μου.......και για σένα έτσι εξηγείται Wink Wink χε χε

29/7 εγώ.....

Περαστικά ρε φάτσα μου κι αντεεε να μας φιλήσεις τον γίοκα σου Very Happy Very Happy

Εγκυούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2012 #4 - Σελίδα 21 417472 Εγκυούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2012 #4 - Σελίδα 21 417472 Εγκυούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2012 #4 - Σελίδα 21 417472

supermom

supermom
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
joannakuba έγραψε:
Εγώ εχω δυο ΣΚΟΡΠΙΟΥΣ γιούς...και ΠΑΡΑΚΑΛΑΩ να μου βγεί καρκινάκι ο τρίτος και ΟΧΙ ΔΙΔΥΜΟΣ ας πουμε....χαχαχα
ΛΕΩΝ ΑΓΟΡΙ?????????????
ΕΙΣΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ???????????????
απα πα πα πα
αν κι εγώ ειμαι ΛΙΟΝΤΑΡΙΝΑ..οι αντρες ΛΕΩΝ ειναι.....Ο ΘΕΟΣ ΝΑ ΦΥΛΑΞΕΙ... Wink Wink Wink

Κοίτα...το μη χείρον βέλτιστον...με 2 σκορπιούς...λυπάμαι τα κορίτσια που θα μπλέξουν με τα αγόρια σου...είναι οι άτιμοι...εννοείται λοιπόν ότι πρέπει να παρακαλάς να βγει Καρκινάκι να υπάρχει μια ισσοροπία βρε παιδί μου.

Είναι πάντως κ τι ταιριάζει κ στο κάθε ζώδιο...η μια κολλητή μου είναι καρκίνος κ η αδερφή μου. Είναι ψυχούλες κ οι 2 αλλά νομίζω ότι σε αγόρι θα προτιμούσα Λέων..όμως έχω μια φίλη που ασχολείται με αστρολογικούς χάρτες κτλ κ μου είπε ότι το Καρκινάκι θα μου ταιριάζει καλύτερα κ εμένα κ την κόρη μου. Μετά παίζουν ρόλο και οι άλλοι πλανήτες και ο ωροσκόπος κτλ.

Κ για να μην παρεξηγηθώ...πιστεύω στα γενικά χαρακτηριστικά των ζωδίων αλλά ως εκει. Ποτέ ας πούμε δεν διαβάζω τα ζώδια σε περιοδικό ή εφημερίδα...

kastoria

kastoria
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Εγω παλι φανατικη των ζωδιων!!!Προτιμω το παιδι μου να βγει Διδυμος παρα ΤΑυρος, οι διδυμοι ειναι πιο εξωστρεφης!!!
ΤΑ καρκινακια πολυ ευαισθητα ειναι βρε Joanna μου, θα τον πληγωνουν οι γυναικες τον γιο σου Rolling Eyes οσο για τους σκορπιους το καλυτερο μου σε αντρα!!! τους λατρευω!!! οι περισσοτερες σχεσεις μου ηταν σκορπιοι οπως κ ο αντρας μου, για μενα ειναι το καλυτερο ζωδιο σε αντρα!!!αααχχχχ!!!!ωραιες εποχες!!!! Respect

eleni2526


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ???ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΜΕ 2 ΣΚΟΡΠΙΟΥΣ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΑΝΤΡΑ Κ ΚΟΡΗ.ΕΓΩ ΚΡΙΟΣ!!!!ΤΟ ΜΩΡΟ ΔΕΝ ΕΨΑΞΑ ΑΚΟΜΑ!!!5 ΙΟΥΝΙΟΥ-5 ΙΟΥΛΙΟΥ ΤΙ ΖΩΔΙΑ ΕΙΝΑΙ????

507Εγκυούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2012 #4 - Σελίδα 21 Empty ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΥΛΑ! Παρ Μαρ 30, 2012 8:54 am

KRISTI 1


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
τι κανετε κοριτσια?δεν μου λετε,θα παρετε καροτσι απο την αρχη που το μωρο θα ειναι πολυ μικρο η θα το μεταφερετε με καλαθουνα η με κατι αλλο?επισης θα παρετε απο την αρχη καθισμα αυτοκινητου?ρωταω γιατι λογικα δεν θα μπορει να κραταει το κεφαλακι του..

ria28


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ,ΕΓΩ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ.ΠΗΡΑ ΚΑΡΟΤΣΙ ΜΕ ΚΑΘΙΣΜΑΤΑΚΙ ΓΙΑ ΤΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ ΚΑΙΞΕΧΩΡΙΣΤΗ ΚΑΛΑΘΟΥΝΑ.ΤΑ ΠΗΡΑ ΟΛΑ ΜΑΖΙ ΚΑΙ ΜΕ ΚΟΥΝΙΑ ΚΑΙ ΠΑΡΚΟΚΡΕΒΒΑΤΟ ΚΑΙ ΡΙΛΑΞ ΚΛΠ ΚΛΠ.SITE ME ΚΑΛΕΣ ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ ΠΡΟΤΕΙΝΩ ΤΟ MOTHERBABY KAI TO BEBOULINO.ΡΙΞΕ ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ.ΚΑΛΟ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΤΑ ΕΧΕΙΣ ΟΛΑ ΑΠΤΗΝ ΑΡΧΗ.ΔΕΣ ΕΧΟΥΝ ΚΑΙ ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ.ΣΕ ΠΟΙΟ ΜΗΝΑ ΕΙΣΑΙ?

kastoria

kastoria
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
eleni μεχρι 20 Ιουνιου Διδυμος, μετα Καρκινος!!

kristi εμεις πηραμε το καροτσι κ ειχε το relax και το πορτ μπεμπε μαζι!!

510Εγκυούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2012 #4 - Σελίδα 21 Empty ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΥΛΑ! Παρ Μαρ 30, 2012 10:31 am

KRISTI 1


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ρια ειμαι στην 26 βδομαδα.δεν ξερω..θα το ψαξω το θεμα...ευχαριστω παντως..

eleni2526


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
kastoria έγραψε:eleni μεχρι 20 Ιουνιου Διδυμος, μετα Καρκινος!!

kristi εμεις πηραμε το καροτσι κ ειχε το relax και το πορτ μπεμπε μαζι!!


ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΔΙΔΥΜΟΣ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΩ Κ ΝΩΡΗΤΕΡΑ!!!ΜΗ ΦΑΩ ΟΛΟ ΤΟ ΜΗΝΑ!!!ΧΑΧΑΧΑ

χαιντη


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
KRISTI 1 έγραψε:τι κανετε κοριτσια?δεν μου λετε,θα παρετε καροτσι απο την αρχη που το μωρο θα ειναι πολυ μικρο η θα το μεταφερετε με καλαθουνα η με κατι αλλο?επισης θα παρετε απο την αρχη καθισμα αυτοκινητου?ρωταω γιατι λογικα δεν θα μπορει να κραταει το κεφαλακι του..


ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΙ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ.ΚΑΡΕΚΛΑΚΙ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ ΘΑ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΛΙΝΙΚΗ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ,ΣΤΟΝ ΣΑΡΑΝΤΙΣΜΟ ΚΑΙ ΟΠΟΥΔΗΠΟΤΕ ΒΓΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ.ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΡΟΤΣΙ ΣΤΑ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΑ ΜΩΡΑ ΜΟΥ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΕΙΧΑ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΚΑΙ ΟΠΟΥ ΗΜΟΥΝ ΤΟ ΕΙΧΑ ΜΑΖΙ ΜΟΥ(ΚΟΥΖΙΝΑ ΜΠΑΝΙΟ ΚΤΛ)ΑΣΕ ΠΟΥ ΤΟ ΚΟΥΝΟΥΣΑ ΛΙΓΑΚΙ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΠΑΡΕΙ Ο ΥΠΝΟΣ..ΜΗΠΩΣ ΞΕΡΕΤΕ ΤΙ ΤΑ ΦΟΡΑΜΕ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΑΤΙΚΑ?ΜΟΝΟ ΕΣΩΡΟΥΧΑΚΙ?

bebek6

bebek6
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
kalimera na exoume kai simera koritsakia mou..!! perastika Xrysa mou!!

vanap


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Καλησπέρα κορίτσια... τι κάνετε???
Σχετικά με τα ζώδια αν και δεν ασχολούμαι ιδιαίτερα.... είμαι καρκίνος και έχω ΠΗΤ την ημέρα των γενεθλίων μου!! Είμαι πολύ ευαίσθητη και κλαίω πολύ εύκολα (δεν ξέρω αν είναι θέμα ζωδίου ή απλά χαρακτήρα) θα την ήθελα σκορπιό σαν το μπαμπά της αλλά δεν βγαίνει μέχρι τον Οκτώβρη!!!!χαχα

Χθες έκανα καμπύλη ζαχάρου και τις υπόλοιπες εξετάσεις του μήνα... καλές είναι μου είπε ο μικροβιολόγος εκτός του αιματοκρίτη που έπεσε στο 32!! Θα δούμε τι θα πει και ο γιατρός που θα πάμε από βδομάδα να δούμε και το μπεμπουλίνι!!

Σήμερα είχα και το πρώτο κρούσμα... μου έσπασε ένα απονευρωμένο δόντι... περιμένω να περάσει λίγο η ώρα να πάρω τηλ την οδοντίατρο μου η οποία δυστυχώς είναι πολύ μακριά... το καλό είναι πως δεν πονάω.

GeorgiaSakis

GeorgiaSakis
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
[quote="kastoria"]Bebek μου πολυ χαρηκα!!! φτου φτου ολα να πανε καλα ως το τελος!!(πολυ μου αρεσει η φωτο που εχεις)

supermom κι εγω το ιδιο λεω αν δεν τον βγαλω να τον δω να μου πουν οτι ειναι καλα μια ανησυχια θα την εχω!!!

Georgia μου η διαιτα καλη ειναι, εγω ειμαι στραβοξυλο και τη χαλαω, πηγα προχθες στο σουπερ κ βλεπω μπροστα μου το χαλβα, ε τι το θελα, μου τρεχαν τα σαλια και φυσικα τον πηρα, και παγωτο πηρα, και μολις γυρισα σπιτι αποφασισα να μη ξαναπαω στο σουπερ!!!χαχαχαχα
Η μπουμπου σου μανεκεν θα βγει Very Happy

Αχ το παθα κι εγω με το χαλβα και τον έφαγα μόνη μου ολο! Μεχρι ελιές πήρα προχθές επειδή μου μύρισαν!!! Είναι η Τρίτη μέρα δίαιτας (μονη μου μειωσα ποσοτητεσ) και δεν την παλεύω με τίποτε. Πειναω παρα πολυ! Δεν χορταινω ποτε! Δεν ξέρω ρε συ αλλα για να με κραζει τόσο πολυ ο γιατρός παει να πει πως είναι σημαντικό να προσεξω το βάρος μου! Μου είπε ότι το μωρο με πονάει χαμηλα επειδή προσπαθεί να βολευτει και να πάρει θέση για την γέννα( χτυπαει γυρω γυρω μεχρι να σφηνωσει το κεφάλι της στα κόκκαλα της λεκάνης)!! Αγωνιστικούς χαιρετισμούς στις χοντρουλες σα και του λόγου μου! Αν την Μ. Τετάρτη που θα πάω με δείξει έστω κι ένα κιλό πάνω....γκρρρρ θα απογοητευτω παρα πολυ!

bebek6

bebek6
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλησπερα κι απο μενα!! αχ αυτη η πεινα!! εχθες στη δουλεια εφαγα 2 κρεπες σοκ- μπισκοτο!! αφηστε το βραδυ και τωρα εχω παρει κατι παγωτακια και τα λυγουρευομαι. προς το παρον θα φαω τσιριους με γαλα και μαλλον για μετα παγωτακι! αχ τι σου ειναι οι πειρασμοι!!!!!

markella01

markella01
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
KRISTI 1 έγραψε:τι κανετε κοριτσια?δεν μου λετε,θα παρετε καροτσι απο την αρχη που το μωρο θα ειναι πολυ μικρο η θα το μεταφερετε με καλαθουνα η με κατι αλλο?επισης θα παρετε απο την αρχη καθισμα αυτοκινητου?ρωταω γιατι λογικα δεν θα μπορει να κραταει το κεφαλακι του..

Εμένα ευτυχώς θα μου δώσει η κουμπάρα μου αυγό για το αμάξι για την αρχή, μετά θα πάρω καρεκλάκι για το αυτοκίνητο, καρότσι επίσης θα πάρω αργότερα εφόσον αρχικά θα πηγαίνουμε όπου θέλουμε με το μάρσιππο, και γενικά το καρότσι θα το πάρω για τους άλλους (μπαμπά, παππουδογιαγιάδες), εγώ θελω να το φορέσω το μωρό μου όσο μπορέσω.

bebek6 έγραψε:kalimera na exoume kai simera koritsakia mou..!! perastika Xrysa mou!!

Ευχαριστώ... Συνεχίζω ακάθεκτη με την αρρώστια μου, κι άλλο κακό να μη με βρει, χαχα!

Καλησπέρα στις μανούλες , για μένα καλημέρα μια και κοιμόμουν ως τις 8μιση το βράδυ, καθότι πάλι ξενύχτησα όλο το βράδυ. Έχω την αίσθηση ότι η κοιλιά μου κάθε μέρα μεγαλώνει, άρχισα να μην μπορώ να αλλάξω πλευρό εύκολα, τα δε πλευρά μου είναι θάνατος, η μέση μου, λες και είμαι να γεννήσω. Αν είναι έτσι από τώρα, τι θα γίνει προς το τέλος? Μοντιέ!

bebek6

bebek6
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Χρυσα πολυ σε παιδευει αυτη η ιωση! εγω οταν ξαπλωνω αρχιζει και φουσκωνει η μια πλευρα της κοιλιας(δεξια), πεταγεται προς τα πανω και ειναι πολυ σκληρη. σας συμβαινει φανταζομαι ε?

neraidoyla


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
bebek6 έγραψε:Χρυσα πολυ σε παιδευει αυτη η ιωση! εγω οταν ξαπλωνω αρχιζει και φουσκωνει η μια πλευρα της κοιλιας(δεξια), πεταγεται προς τα πανω και ειναι πολυ σκληρη. σας συμβαινει φανταζομαι ε?
καλησπέρα ,η κοιλιά μου κάνει συνέχεια τέτοια βουναλάκια και σκληρά εξογκώματα αλλά θέλω να πιστεύω οτι είναι το μωρό και όχι σύσπαση..άσε έχω πάθει χουνέρι με τις συσπάσεις και ακόμα δεν μπορώ στα σίγουρα να τις ξεχωρίσω Crying or Very sad

bebek6

bebek6
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
wx! les na nai syspaseis? de nomizw alla oses kserete peite mas!

neraidoyla


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
bebek6 έγραψε:wx! les na nai syspaseis? de nomizw alla oses kserete peite mas!
ξέρω σίγουρα οτι στις συσπάσεις πετρώνει όλη η κοιλιά,τώρα αν πετρώνει ένα μέρος είναι σύσπαση ή όχι?δεν ξέρω,αλλά μπορεί κάποια άλλη κοπέλα να γνωρίζει να μας πεί...

markella01

markella01
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Αγάπες, σύσπαση είναι όταν πετρώνει όλη η κοιλιά, όταν σκληραίνει ένα σημείο ή αισθάνεστε πίεση μόνο εκεί, τότε είναι το μωρό σας. Εγώ όποτε αισθάνομαι πίεση σε ένα σημείο μόνο, μέσα στο λεπτό ή έχω φάει κλωτσιά ή βάζω το χέρι και καταλαβαίνω το μωρό μου που γυρνάει κι αλλάζει θέση.

Μη φοβάστε, οι συσπάσεις εκτός από το πέτρωμα σε όλη την κοιλιά έχουν και μια ηλίθια αίσθηση δυσάρεστη, σα να έχεις μέρες να πας τουαλέτα ένα πράγμα, δεν μπορώ να το περιγράψω, πάντως εμένα με κάνουν να δυσανασχετώ. Πολλές φορές όταν περπατάω παθαίνω συσπάσεις και κατευθείαν μου έρχεται λαχάνιασμα, το καταλαβαίνω κι από κει δηλαδή. Πάντως για να φτάσουν σε σημείο ανησυχητικό πρέπει να ειναι τουλάχιστο 4 συσπάσεις σε μία ώρα. Αν κάποια από εσάς παρατηρήσει κάτι τέτοιο να πάρει τηλ. το γιατρό της για να την καθοδηγήσει, αν και συνήθως με λίγη ξάπλα χωρίς να χαιδεύουμε την κοιλίτσα περνάει.

Στη Μαρκέλλα μου που είχα νοσηλευτεί έκανα συσπάσεις ακόμα και ξαπλωμένη, τότε ήταν επικίνδυνα τα πράγματα γιατί είχα πάθει σοβαρή αποκόλληση, τις συσπασούλες που παθαίνουμε τώρα τις θεωρώ πταίσματα, είναι φυσιολογικές, ειδικά όσο πλησιάζει ο καιρός. Μη φοβάστε οκ?

bebek6

bebek6
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημερα κοριτσαρες! φιλακια στις κοιλιτσες! φαινεται να εχει μια καλη μερα και σημερα!! να ειμαστε ολες καλα!!!

vanap


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Καλημέρα κορίτσια και καλό μήνα να έχουμε!!!
Πρωταπριλιά σήμερα... προσοχή στις φάρσες και στα ψέμματα....
Τέλεια μέρα για βόλτες και καφέδες....

bebek6

bebek6
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλο μηνα οντως!! ναι πολυ ωραια μερα για βολτιτσα!! εγω θα μεινω σπιτι εχω δουλιτσες Εγκυούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2012 #4 - Σελίδα 21 517142 , αλλα οσες πατε καλα να περασετε!! Εγκυούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2012 #4 - Σελίδα 21 417472

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 21 από 42]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 31 ... 42  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις