Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
532 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 532 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 31 ... 42  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 20 από 42]

markella01

markella01
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
bebek6 έγραψε:κοριτσια μου λοιπον, με πηρε ο γιατρος! λεει να μην αγχωνομαι κ να μην κανω αμνιο, το ποσοστο ειναι γυρω στο 1/4000. μακαρι να ειναι καλα ολα τα μωρακια μας ρε κοριτσια!! με εχει τρελανει ο πονοκεφαλος απο προχθες.. χαλαλι ολα αν ειναι καλα η μπουμπου!!
ευχαριστω για ολη τη θετικη σας ενεργεια!! ευχαριστω joannakuba, μας κανουν καψονια τα μικρακια μας χιχι!!

Χρυσα μου κι εγω πηρα αντιβιωση για 8 μερες απο αμυγδαλιτιδα , σε κανα δυο μερες θα εχεις συνελθει!

Όλα καλά λοιπόν. Όχι ότι θα δεχόμασταν μια άλλη περίπτωση...χεχε... Φιλιά κορίτσι μου.

supermom έγραψε:Είδες bebek6; Καλύτερα να είμαστε σίγουροι για κάποια δυσάρεστα κ μετά να στεναχωριόμαστε. Κ όχι μόνο για την εγκυμοσύνη αλλά γενικότερα...σε ό,τι αφορά θέματα υγείας.

Τα δικά μου νέα είναι είναι ότι έκανα την β´ επιπέδου κ όλα καλά...εγώ πάλι κορίτσια είπα στον άντρα μου "φυσικά κ χαίρομαι που είναι όλα ok αλλά αν δεν φύγω από το μαιευτήριο με το μωρό μου...δεν μπορώ να αισθανθώ σιγουριά κ χαρά"

Αργά κ σταθερά να περνούν οι μερές να πλησιάζει η ώρα...αυτά από εμένα. Αύριο έχω ραντεβού κ με την γιατρό μου να δούμε μήπως μου πει κ πότε το βλέπει να γεννάμε.

Μπράβο για τη Β' επιπέδου, κάτσε και απόλαυσέ το κορίτσι μου, καλό είναι να είμαστε ρεαλιστές, όχι όμως απαισιόδοξοι, όλα καλά θα πάνε.

joannakuba έγραψε:ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΤΟ ΠΙΟ ΓΛΥΚΟ ΓΛΥΚΟ ΠΑΡΕΑΚΙ Wink

BEBEK MOYYYYY
MΠΡΑΒΟΟΟΟΟΟ ΓΙΑ ΤΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ!!!!!

ΣΠΥΡΟΣ3....ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ Smile)

ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ....

Εγώ κορίτσια μου απο την πολύ κουραση και τρέξιμο με 2παιδιά, σπίτι, δουλειά και όλο καικάτι εξωτερικά τρεχάματα...λέω να πάω να γνωριστώ και με τις μανούλες απο την ομαδα ΑΠΡΙΛΙΟΥ-ΜΑΙΟΥ Εγκυούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2012 #4 - Σελίδα 20 328109

Δεν με βλέπω να μπαίνω στον μήνα μου.....ΠΡΟΩΡΟΣ ΘΑ ΜΟΥ ΒΓΕΙ Ο ΜΑΓΚΑΙΒΕΡ!!!!! Εγκυούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2012 #4 - Σελίδα 20 534787

Τζοάννα όποτε κι αν έρθει ο μακγκάιβερ το σίγουρο είναι οτι θα προκαλέσει ΤΑΡΑΧΗ! Μην σκοτίζεσαι ψυχή μου, όλα θα πάνε καλά!

Κάπου διάβασα ότι η joannua είναι 49 κιλά? Η φίλη σου η φάλαινα πάτησε τα 70 και σε χαιρετάααα!

Ξεκίνησα την αντιβίωση, κάτι καραμέλες για το λαιμό, σπρέι για τη μύτη, ευτυχώς πυρετός δεν ξανανέβηκε, ο ύπνος μου εξακολουθεί να είναι χάλια, ο πόνος στα πλευρά πολύ δυνατός όταν πάω να ξαπλώσω και άρχισε να με πονάει και το διάφραγμα. Από το βήχα φυσικά νιώθω ότι θα μου ξεκολλήσει η κοιλιά και σε θυμάμαι Αυγολεμόνη μου και κάνω υπομονή. Ο μικρός μου κλωτσάει καθημερινά και ζωηρά δόξα τω Θεώ.

Σκέφτομαι ότι τώρα με την επίσχεση εργασίας δεν παίζει να με δει ο γιατρός μου σύντομα , άλλα δεν πρέπει κάποια στιγμή να κάνω κι εγώ την καμπύλη ζαχάρου? Σε όλες τις εξετάσεις μου φυσικά η γλυκόζη μου βγαίνει με πολύ καλές τιμές, άλλα σκέφτομαι πάρα πολύ να πάω σε εξωτερικό γιατρό και να πληρώσω επίσκεψη (κι ας μου λείπουν)να με εξετάσει από τη μία και να τον ρωτήσω και για την καμπύλη. Αχ εκνευρίζομαι μόνο που σκέφτομαι το θέμα των νοσοκομειακών γιατρών. Από ότι διάβασα ξεκίνησαν επίσχεση εργασίας σε Κομοτηνή και Βόλο επίσης.

Σόρυ για το κατεβατό, πω πω αμα με πιάσει η πάρλα δε με αφήνει ρε παιδί μου.

spyros3

spyros3
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημερα κ απο μενα κοριτσια.ευχαριστα νεα διαβασα!χρυσα υπομονη θσ περασει..εγω εχω τον γιο εδω σημερα δεν κανουν παιδικο κ ετσι χουζουρεψαμε για τα καλα!σαυτη την εγκυμοσηνη το αγχος παει κ ερχεται..
καμια σχεση με την 1η.

joannakuba

joannakuba
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
EISTE ASTERIA OLES..........xaxaxa

χαιντη


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ.ΔΙΑΒΑΣΑ ΟΤΙ ΕΝΑΣ ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΑΛΩΣΕ ΓΙΑ ΤΑ ΚΙΛΑ...ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΣΤΗΝ 27η ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΚΑΙ ΠΗΡΑ 11 ΚΙΛΑ!!ΣΤΙΣ ΑΛΛΕΣ ΜΟΥ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΕΣ ΠΗΡΑ ΑΚΡΙΒΩΣ ΤΑ ΜΙΣΑ ΣΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΕΒΔΟΜΑΔΑ...ΕΣΕΙΣ ΠΩΣ ΠΑΤΕ?

spyros3

spyros3
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
κ εγω ειμαι στην 28η κ εχω βαλει 10!στην πρωτη ειχα παρει 18 αλλα σε 4 μηνες μετα την γεννα εφυγαν αυτα κι αλλα 5.!χωρις να κανω κατι.ο γιατρος μου δεν μου ειπε κατι..

korina26

korina26
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ego eimai stin 21 evdomada kai exo parei 5 kila.

joannakuba

joannakuba
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
κι εγώ ειμαι στην 26η κι εβαλα κιολας 11 κιλά...... cyclops

Αλλά μου φαίνονται λίγα σχετικά με τις προηγούμενες εγκυμοσύνες που είχα βάλει απο 30 στην καθεμία

Βέβαια τώρα ειμαι και στα 35 και αιιιιι να με δώ πως θα τα χάσω μετα

joannakuba

joannakuba
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
kastoria έγραψε:Bebek μου πολυ χαρηκα!!! φτου φτου ολα να πανε καλα ως το τελος!!(πολυ μου αρεσει η φωτο που εχεις)

supermom κι εγω το ιδιο λεω αν δεν τον βγαλω να τον δω να μου πουν οτι ειναι καλα μια ανησυχια θα την εχω!!!

Georgia μου η διαιτα καλη ειναι, εγω ειμαι στραβοξυλο και τη χαλαω, πηγα προχθες στο σουπερ κ βλεπω μπροστα μου το χαλβα, ε τι το θελα, μου τρεχαν τα σαλια και φυσικα τον πηρα, και παγωτο πηρα, και μολις γυρισα σπιτι αποφασισα να μη ξαναπαω στο σουπερ!!!χαχαχαχα
Η μπουμπου σου μανεκεν θα βγει Very Happy

Joanna μαζι θα γεννησουμε το Μαιο???

εσύ Μαιο????? γιατι???????? σε ποια βδομαδα εισαι? τι εχασα?

eleni2526


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ???ΜΠΡΑΒΟ bebek ΓΙΑ ΤΑ ΚΑΛΑ ΣΟΥ ΝΕΑ!!!!! ΕΓΩ ΣΗΜΕΡΑ ΠΗΓΑ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΜΟΥ ΕΙΠΕ!!!Κ ΜΟΥ ΠΕΤΑΕΙ Κ ΤΟ ΚΟΡΥΦΑΙΟ!!!!!! ΚΟΡΙΤΣΙ ΔΕΝ ΕΙΠΑΜΕ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ????Κ ΜΕΝΩ ΚΑΓΚΕΛΟ!!!!ΣΤΟΝ Β ΕΠΙΠΕΔΟΥ ΑΓΟΡΙ!!!!Κ ΔΕΝ ΤΟ ΣΥΝΕΧΙΣΕ!!!!ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ 850ΓΡΑΜ. ΚΑΛΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ 26 ΕΒΔΟΜΑΔΑ?????

kastoria

kastoria
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
joannakuba έγραψε:

εσύ Μαιο????? γιατι???????? σε ποια βδομαδα εισαι? τι εχασα?

γιατι μου τον εβγαλε 2 βδομαδες μεγαλυτερο!!! την αλλη παρασκευη που θα παω θα το σιγουρεψω, γιατι με τρελαινει η ολη κατασταση!!!!

Σημερα που πηρα ενδοκρινολογο να της πω τα αποτελεσματα των τελευταιων εξετασεων μου ειπε να τα κορνιζωσω Εγκυούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2012 #4 - Σελίδα 20 654316 ολα τελεια και θυρωειδης και γλυκοζυλιωμενη και οξονη, το μονο που θα κανουμε ειναι αλλη μια απο τα ιδια τον τελευταιο μηνα, μου φυγε ενα βαρος!!!
Το σπλαχνο μου εντομεταξυ πρεπει να εχει παρει θεση γιατι ποναω πολυ χαμηλα και ψηλα σα να αισθανομαι κατι ποδαρακια Εγκυούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2012 #4 - Σελίδα 20 966307 παντως κατι με ενοχλει στο σκυψιμο, γενικοτερα αρχισα να ζοριζομαι πολυ !!!

Ri@

Ri@
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Θα βγαλεις εναν παιδαρο καστορια!!!... Ειμαστε κοντα με μια ευδομαδα διαφορα. Ειμαι 31 ευδομαδων. Κι εγω νωριτερα θα γεννησω λογο καισαρικης. Ανυπομονω!!! Δεν μπορω να κοιμηθω, με πιεζει πολυ. Η κοιλια μου παιρνει τρελα σχηματα. Ωρες ωρες νομιζω πως θα βγει εξω. Εχει πλακα.. Wink

joannakuba

joannakuba
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
kastoria έγραψε:
joannakuba έγραψε:

εσύ Μαιο????? γιατι???????? σε ποια βδομαδα εισαι? τι εχασα?

γιατι μου τον εβγαλε 2 βδομαδες μεγαλυτερο!!! την αλλη παρασκευη που θα παω θα το σιγουρεψω, γιατι με τρελαινει η ολη κατασταση!!!!

Σημερα που πηρα ενδοκρινολογο να της πω τα αποτελεσματα των τελευταιων εξετασεων μου ειπε να τα κορνιζωσω Εγκυούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2012 #4 - Σελίδα 20 654316 ολα τελεια και θυρωειδης και γλυκοζυλιωμενη και οξονη, το μονο που θα κανουμε ειναι αλλη μια απο τα ιδια τον τελευταιο μηνα, μου φυγε ενα βαρος!!!
Το σπλαχνο μου εντομεταξυ πρεπει να εχει παρει θεση γιατι ποναω πολυ χαμηλα και ψηλα σα να αισθανομαι κατι ποδαρακια Εγκυούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2012 #4 - Σελίδα 20 966307 παντως κατι με ενοχλει στο σκυψιμο, γενικοτερα αρχισα να ζοριζομαι πολυ !!!

ΩΡΑΙΑ τα νέα για τα αποτελέσματα φίλη μου Very Happy Very Happy

Οσο για το 2 βδομάδες μεγαλύτερο, κατα καιρούς το βρίσκουν σε πολλά παιδάκια, δεν είναι τπτ....ισως παραείναι ανεπτυγμένος ο μπεμπούκος...

ΚΑΛΟ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΜΑΣ ΦΑΤΣΑΑΑΑΑΑ

kastoria

kastoria
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
joanna εγω δεν εχω προβλημα με τα κιλα του μωρου η γιατρος εχει κ με μαλωνει Crying or Very sad κακια γυναικα!!!χιχιχι γερο να βγει κι ας ειναι χοντρουλης!!!

Ria μου πολυ προβλημα αυτος ο υπνος, καθε φορα που αλλαζω πλευρο βογκαω και ξυπναω!!!προχθες νομιζα θα εκραγει κ η δικια μου, αχ τι τραβαμε!!!

supermom

supermom
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
markella01 έγραψε:

Μπράβο για τη Β' επιπέδου, κάτσε και απόλαυσέ το κορίτσι μου, καλό είναι να είμαστε ρεαλιστές, όχι όμως απαισιόδοξοι, όλα καλά θα πάνε.


Καταρχήν περαστικά!
Εγώ πάντως λέω ότι είμαι συγκρατημένα αισιόδοξη κ όχι απαισιόδοξη! Χα,χα,χα

Λοιπόν, αν όλα συνεχίσουν να βαίνουν καλώς γεννάω από 18 ως 20 Ιουλίου. Κ λέω στη γιατρό "δηλαδή το παιδί θα είναι Καρκίνος;" σάστισε η γυναίκα...τι να κάνω; Το ήθελα Λέων που είναι κ αγόρι αλλά δεν με παίρνει να περιμένουμε μέχρι 22 μου είπε... Αχ, μακάρι να είναι μέχρι τότε αυτό το πρόβλημά μου...

joannoua3

joannoua3
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Kalispera koritsia diavasa oles sas k xarika poli epidi ola einai euxarista,,, mpravw... Very Happy Very Happy Very Happy

Oi iwseis na apoxwroun se parakalw...
Den sas theloume allo...

spyros3

spyros3
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλησπερα κοριτσια τι κανετε?που χαθηκατε?

ΣΤΕΓΙΑ


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Νεραιούδούλα μου όλα καλά?
Κοριτσάρα μου ηρεμία και χαλαρά....ποποποπο πάλι καλά που τώρα είστε καλά.....

mamamatina

mamamatina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κοριτσάκια έκανα υπέρηχο σφήνα. Κοριτσάκι κατα 99%!!! Εγκυούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2012 #4 - Σελίδα 20 337404

neraidoyla


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
ΣΤΕΓΙΑ έγραψε:Νεραιούδούλα μου όλα καλά?
Κοριτσάρα μου ηρεμία και χαλαρά....ποποποπο πάλι καλά που τώρα είστε καλά.....
κάνω ταβανοθεραπεία, ευτυχώς είμαι καλύτερα, με έπιασαν τα χάπια και ελπίζω να πάνε όλα καλά γιατί είναι πολύ νωρίς ακόμα,θα δείξει..

bebek6

bebek6
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλησπερα στο παρεακι!! κι εγω στο τρεξιμο με δουλεια, σπιτι, εξωτερικες δουλειες.. επισης μου ειπαν να μη στεναχωριεμαι γιατι και η στεναχωρια λεει προκαλει προωροτητα!προσεξτε κοριτσια! μη μασατε! εμενα ειναι ολοι οι συναδελφοι αρρωστοι με πυρετο κ δεν βλεπω να την γλιτωνω...φιλακια σε ολες!!

eleni2526


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!!ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ???

Αυγολεμονη


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
mamamatina έγραψε:Κοριτσάκια έκανα υπέρηχο σφήνα. Κοριτσάκι κατα 99%!!! Εγκυούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2012 #4 - Σελίδα 20 337404



αντε με το καλο η κουκλα σου να την εχεις συντομα αγκαλια να πλυθαινουν οι νυμφες για τους γιους χαχαχαχα

bebek6

bebek6
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
kalimera! eimaste kala kai etoimazomaste gia douleia..!! filakia sta koilakia(pou leei k mia fili mou tis koilitses) mas!

joannakuba

joannakuba
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
supermom έγραψε:
markella01 έγραψε:

Μπράβο για τη Β' επιπέδου, κάτσε και απόλαυσέ το κορίτσι μου, καλό είναι να είμαστε ρεαλιστές, όχι όμως απαισιόδοξοι, όλα καλά θα πάνε.


Καταρχήν περαστικά!
Εγώ πάντως λέω ότι είμαι συγκρατημένα αισιόδοξη κ όχι απαισιόδοξη! Χα,χα,χα

Λοιπόν, αν όλα συνεχίσουν να βαίνουν καλώς γεννάω από 18 ως 20 Ιουλίου. Κ λέω στη γιατρό "δηλαδή το παιδί θα είναι Καρκίνος;" σάστισε η γυναίκα...τι να κάνω; Το ήθελα Λέων που είναι κ αγόρι αλλά δεν με παίρνει να περιμένουμε μέχρι 22 μου είπε... Αχ, μακάρι να είναι μέχρι τότε αυτό το πρόβλημά μου...

Εγώ εχω δυο ΣΚΟΡΠΙΟΥΣ γιούς...και ΠΑΡΑΚΑΛΑΩ να μου βγεί καρκινάκι ο τρίτος και ΟΧΙ ΔΙΔΥΜΟΣ ας πουμε....χαχαχα
ΛΕΩΝ ΑΓΟΡΙ?????????????
ΕΙΣΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ???????????????
απα πα πα πα
αν κι εγώ ειμαι ΛΙΟΝΤΑΡΙΝΑ..οι αντρες ΛΕΩΝ ειναι.....Ο ΘΕΟΣ ΝΑ ΦΥΛΑΞΕΙ... Wink Wink Wink

joannakuba

joannakuba
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
KAΛΗΜΕΡΟΥΔΙΑ

ΣΕ ΟΛΟ ΤΟ ΠΑΡΕΑΚΙ.....

ειμαι δουλεια και......

ΒΑΡΙΕΜΑΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 20 από 42]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 31 ... 42  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις