Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
367 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 367 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5 ... 23 ... 42  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 4 από 42]

76Εγκυούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2012 #4 - Σελίδα 4 Empty ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΥΛΑ! Παρ Μαρ 16, 2012 12:59 am

KRISTI 1


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ευχαριστω μαμαματινα!και οταν τ βγαζει μεγαλυτερο εμεις πρεπει να αλλαζουμε τις βδομαδες στο μυαλο μας?να λεμε οτι ειμαστε παραπανω?

Αυγολεμονη


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
χαχαχαχ κριστι μεγαλο καημο εχεις αυτο το μετρημα της βδομαδας. καστορια ωρε μανα μου τι παιδι θα βγαλεις να το χαιρεσε και μην αγχωνεσε δηλ στις μανες που γεννησανε 8 κιλα μωρο και 6 τι τους εκανε ο γιατρος να του λες τι να κανω εγω ειμαι απο τις εξαιρεσεις.
bebek τελεια κοιλια εισαι η πιο κομψη εγγυος ειδες τι κανουν οι εμετοι?
χθες πηγαμε και παραγγειλαμε κρεβατακι για το μπεμπε μου (ας μη ξερω ακομα τι ειναι η τελευταια εμεινα να μαθω Sad ) τρελλαθηκα τι τελεια ειχε ακομα και με στρασακια μακαρι να χα τοσα λεφτα να πιανα τα πριγκιπικα δεν πειραζει πιασαμε ενα 335 με το στρωμα και το σκεπασμα και τα γυρω του κρεβατιου την πεμπτη πρωι θα μας το φερουν και το απογευμα ολεεεεεεεε θα μαθω τι κουβαλαω ανυπομονω δεν φανταζεστε παναγια μου να ειναι καλα και ας ειναι οτι θελει το λατρευω. καλα ναι δεν παω καλα το ξερω Razz

mamamatina

mamamatina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Δεν έμεινες τελευταία καλε. Κι εμένα δεν μου ειπαν σίγουρα.

Αυγολεμονη


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ααα οκ νομιζα εμεινα εγω χαχαχα bebek ξεχασα να δωσω συγχαρητηρια για την μπεμπα σου χχχχ

eleni2526


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΓΕΡΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΜΑΣ Κ ΤΟ ΦΥΛΛΟ ΕΙΝΑΙ ΑΠΛΑ Η ΠΕΡΙΕΡΓΙΑ ΝΑ ΞΕΡΟΥΜΕ ΤΙ ΕΙΝΑΙ!!!!

mamamatina

mamamatina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εγώ έχω Β επιπέδου 17 Απριλίου, αλλά δεν μπορώ να περιμένω μέχρι τότε. Θα σκάσω! Μου φαίνεται θα κλείσω κανέναν υπέρηχο ιδιωτικά σε κάμια βδομάδα να πάω να το δώ.

GeorgiaSakis

GeorgiaSakis
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
kastoria έγραψε:Καλημερα!!
Μολις γυρισα απο τη γιατρο, 1391 ο μπεμπης 2 βδομαδες μεγαλυτερος!!!!
Η πιεση μου ειναι καλη, απλα θα μετριεμαι καθε πρωι αλλα πρεπει να αρχισω διατροφολογο, επιβαλλεται μου ειπε, γιατι δεν παμε καλα...το εκανα θρεφταρι το αγορι μου!!!
ΚΑι δε μπορω καθολου τις διαιτες, εγω οταν πειναω θελω να τρωω Crying or Very sad εκλεισα ραντεβου τη δευτερα τι να σκασω...μακαρι να χανω κιλα χωρις ζορι!!!Αυτα τα νεα μας, σε 3 βδομαδες παλι θα ξαναπαμε

WOW! Μπράβο Kastoria! Να τον χαίρεσαι τον μπέμπη σου! Ρε συ δεν εχουν τρελή διαφορά με την μικρή μου! Αντε υπομονή, να πας σε καμια καλη να σου βαζει να τρως ποσότητα με ποιότητα... Το σκέφτομαι να παω κι εγω...
Κακοι! Αφήστε μας να φαμε λιγακι... Crying or Very sad

GeorgiaSakis

GeorgiaSakis
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
[quote="markella01"]Bebek τι sling αγόρασες? Θα ανεβάσεις καμιά φωτο να πάρω καμιά ιδέα? Εγώ σκέφτομαι ότι θέλω το ύφασμα να είναι αρκετά δροσερό γιατί θα είμαστε μέσα στο καλοκαίρι, άλλα όχι τόσο ελαφρύ που στα πρώτα κρύα να μην μπορώ να το φορέσω στο μωρό....

Markella,

εγω πήρα απο το "αστεράκι slings" και είναι χειροποίητο. Διάλεξα λεπτό ύφασμα (λινό) και έκανε μόνο 2 ή 3 μέρες να έρθει!!! Έπαθα πλάκα! και μου άρεσε πάρα πολύ!

GeorgiaSakis

GeorgiaSakis
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
kastoria έγραψε:boubou για 50 λεπτα δεν αξιζει τον κοπο να γεμιζω απο τωρα τα ντουλαπια, εντομεταξυ ειπα μια φιλη μου αν τα θελει και μου ειπε ειναι απαισια η κρεμα...θα τη δοκιμασω βεβαια για να εχω αποψη καλυτερη!!!

Γεωργια εμενα κανεις δε μου ειπε ειναι πολυ νωρις και στειλαμε σε πολλα με την frans.

bebek καλα αποτελεσματα!!!

Λοιπόν να οι απαντήσεις που πήρα:

απο babylino:

Αγαπητή φίλη
Σας ευχαριστούμε θερμά για το ενδιαφέρον που δείχνετε στα προϊόντα μας, αλλά και για το χρόνο που αφιερώσατε στην επικοινωνία με την εταιρεία.
Σε συνέχεια του μηνύματός σας θα θέλαμε κατ’ αρχάς να σας μεταβιβάσουμε τις θερμότερες ευχές μας για την εγκυμοσύνη σας και να σας ενημερώσουμε ότι
η εταιρεία διαθέτει για εσάς δείγματα προϊόντων, για δοκιμή.
Επειδή συνήθως δεν στέλνουμε δείγματα από τόσο νωρίς, θα σας παρακαλούσαμε να επικοινωνήσετε εκ νέου μαζί μας, όταν θα πλησιάζει ο τοκετός,
προκειμένου να μας ενημερώστε και για την ακριβή ημερομηνία γέννησης του παιδιού.
Παραμένουμε στη διάθεσή σας για οποιαδήποτε επιπλέον πληροφορία ή διευκρίνιση.
Με εκτίμηση
Η ομάδα του

από Nivea:
Αγαπητή Κυρία ,
Καλησπέρα σας!Θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε ότι πλέον έχουμε μεταφέρει την επένδυσή μας σε τακτικές προσφορές μέσα στα καταστήματα, προκειμένου να επωφελούνται όλοι οι καταναλωτές μας από αυτές, οπότε και δεν στέλνουμε εκπτωτικά κουπόνια και δείγματα.

Παρακαλούμε μην απαντήσετε σε αυτό το μήνυμα. Αν χρειάζεστε περισσότερες πληροφορίες, καλέστε χωρίς χρέωση το 800-111-0001.

Με εκτίμηση

Η oμάδα NIVEA


Μόνο από αυτά μου απάντησαν και.....είδατε απαντήσεις!!



mamamatina

mamamatina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Έλα ρε σύ. Εγώ γράφτηκα στο babylino club και σε καμια βδομάδα μου ήρθε ένα βαλιτσάκι με κούριερ στο σπίτι.

eleni2526


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
κ εμενα μου ηρθε απο babylino

kastoria

kastoria
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Αχ βρε κοριτσια, με μαλωσε πολυ και με νευριασε...μεσα στο αγχος ειμαι....αει σιχτηρ....ουφ θα σκασω μεχρι να γεννησω!!!!Εγω εντομεταξυ αλλη μια φορα πηγα σε διατροφολογο πριν το γαμο, αλλα δεν το χω...δε μπορω να βαλω τον εαυτο μου σε ορια, ετσι ειμαι, αχ τι θα κανω, ελπιζω να ειναι καλη αυτη γιατι η προηγουμενη με μαλωνε!!!!
Μελαγχολια με επιασε..

Γεωργια οι πονοι χαμηλα ειναι γιατι εχει τα ποδια του και με σπρωχνει, ο ατιμουλης, εμεις ραντεβου σε 3 βδομαδες!!

eleni2526


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
MH ΣΚΑΣ ΓΙΑ ΤΑ ΚΙΛΑ ΚΑΣΤΟΡΙΑ.ΕΓΩ ΜΕ ΒΑΣΗ ΥΨΟΣ ΚΙΛΑ ΕΙΜΑΙ ΣΤΟΥΣ ΥΠΕΡΒΑΡΟΥΣ ΟΥΤΕ ΣΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΜΟΥ ΕΓΚΥΜΟΣΙΝΗ ΟΥΤΕ ΤΩΡΑ ΜΟΥΕΙΠΑΝ ΓΙΑ ΤΑ ΚΙΛΑ.ΣΕ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΟΥΣ ΓΙΑΤΡΟΥΣ!!!ΜΗΝ ΑΝΧΟΝΕΣΕ ΑΝΕΒΕΝΕΙ Η ΠΙΕΣΗ!!!!

GeorgiaSakis

GeorgiaSakis
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
mamamatina έγραψε:Έλα ρε σύ. Εγώ γράφτηκα στο babylino club και σε καμια βδομάδα μου ήρθε ένα βαλιτσάκι με κούριερ στο σπίτι.

eleni2526 έγραψε:κ εμενα μου ηρθε απο babylino

κοριτσια τι να πω? Κι εγώ γράφτηκα στο club και στο newsletter τους!
Μήπως επειδή είναι το πρώτο μου παιδάκι? Παντως αυτές είναι οι απαντήσεις τους! Δεν τις έγραψα μόνη μου!!!!!

kastoria έγραψε:Αχ βρε κοριτσια, με μαλωσε πολυ και με νευριασε...μεσα στο αγχος ειμαι....αει σιχτηρ....ουφ θα σκασω μεχρι να γεννησω!!!!Εγω εντομεταξυ αλλη μια φορα πηγα σε διατροφολογο πριν το γαμο, αλλα δεν το χω...δε μπορω να βαλω τον εαυτο μου σε ορια, ετσι ειμαι, αχ τι θα κανω, ελπιζω να ειναι καλη αυτη γιατι η προηγουμενη με μαλωνε!!!!
Μελαγχολια με επιασε..

Γεωργια οι πονοι χαμηλα ειναι γιατι εχει τα ποδια του και με σπρωχνει, ο ατιμουλης, εμεις ραντεβου σε 3 βδομαδες!!

Αντε ρε! Αρα κι εμενα απο σπρωξιμο ειναι! Ρε τα μικρούλια μεσα στον μικρό τους κόσμο...που να τα καταλάβουμε? Λες να την ενοχλω και να με σπρωχνει?χεχεχεχε! Θα τα ακουσω οταν βγει μου φαινεται!

frans


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
kalimera koritsares!!
xairomai gia ta kala nea pou diabazo!!!
kastoria mou, tha bgei o mpempis kai tha einai gia zouligma!! min stenaxoriesai!!!
telika koritsia pigame gia kafe stin paralia kai eixe enan ilio uperoxo...
ade xrusa tha kanonisoume tin epomeni fora pou tha anebeis thessaloniki na ksanabgoume!!!

μπεμπα2012

μπεμπα2012
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
γεια σας τι κανετε?
εγω πριν λιγο γυρισα απο την βολτα με την φρανσ περασα ωραια ο καιρος ηταν τελειος απολαυσαμε τον χυμο μας και τον καπουτσινο μας και με τα μια βολτα ηταν οτι πρεπει

μπεμπα2012

μπεμπα2012
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μπεμπα2012 έγραψε:γεια σας τι κανετε?
εγω πριν λιγο γυρισα απο την βολτα με την φρανσ περασα ωραια ο καιρος ηταν τελειος απολαυσαμε τον χυμο μας και τον γαλλικο μας και με τα μια βολτα ηταν οτι πρεπει

markella01

markella01
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Αχ πόσο ζηλεύω....θα ενημερώσω σίγουρα όταν ανέβω σαλονίκη.

Καστοριά μη σκας κορίτσι μου, τι να κάνουμε τώρα αυτοί λένε τα δικά τους. Εδώ κι εγώ που ξεκίνησα με λίγα παραπάνω κιλά, έχω πάρει μόλις 6 και μόνο και μόνο από το φόβο μη μου την πούνε, σηκώνομαι και ζυγίζομαι κάθε μέρα....

Η αδερφή μου μου έδωσε όλα τα μωρουδιακά του ανηψιού μου και τα έβγαλα χτες και τα κοιτούσα, δε θα χρειαστεί να πάρω σχεδόν τίποτα, έχει ΤΑ ΠΑΝΤΑ, μέχρι και δερμάτινο μπουφανάκι, αχ ροκά θα τον κάνω το μπέμπη σαν τη μάνα του.

Σήμερα πήγα να πάρω τους βαθμούς της μεγάλης μου και περπάτησα αρκετά και κουράστηκα, μου λέει η μάνα μου μόλις μπεις στον 7ο πρέπει να αρχίσεις να περπατάς, ο άντρας μου (ξαναφτου να μην τον ματιάσω) μου λέει θα περπατάμε μαζί (θέλει να αδυνατίσει ο μπούλης, κατάλαβες?)

Δόξα τω Θεώ είμαι καλά, ο μπέμπης εκεί που ήταν λίγο υποτονικός πάλι μετά από μερικές μέρες με χάζεψε στην κλωτσιά και τελικά από οτι παρατηρώ δεν έχει κάθε μέρα την ίδια ακριβώς κινητικότητα, άλλα έχει αρκετή ώστε να μην ανησυχώ. Πλέον πρέπει να έχει μεγαλώσει κι άλλο γιατί πριν με κλωτσήσει πολλές φορές αισθάνομαι πίεση,τον καταλαβαίνω που γυρνάει μέσα στην κοιλιά μου και μέχρι να κάνει την κωλοτούμπα του σε εκείνο το σημείο είναι φουσκωμένο.

Σε δέκα μέρες έχουμε επίσκεψη στο νοσοκομείο, μέχρι τότε περιμένω δικά σας νέα από τα μπεμπιά σας , να παρηγοριέμαι, γιατί είμαι κι ανυπόμονη τρομάρα μου. Φιλάρες!

eleni2526


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλησπερα κοριτσια!!!!!!!!τι κανετε???? εμεις σπιτι σημερα!!!πολλα νευρα χωρις λογο......

μπεμπα2012

μπεμπα2012
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καστορια μην στεναχωριεσαι για τα κιλα ετσι και αλλιωσ εισαι εγκυοσ τρως για δυο οχι μονο εσυ αλλα ολες μας μην δινετε σημασια στα κιλα σας απο το ενα αφτι να μπενει απτο αλλο ν βγενει. δεν θα στεναχωριεστε για χαζομαρεσ

bebek6

bebek6
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αυγολεμονη έγραψε:χαχαχαχ κριστι μεγαλο καημο εχεις αυτο το μετρημα της βδομαδας. καστορια ωρε μανα μου τι παιδι θα βγαλεις να το χαιρεσε και μην αγχωνεσε δηλ στις μανες που γεννησανε 8 κιλα μωρο και 6 τι τους εκανε ο γιατρος να του λες τι να κανω εγω ειμαι απο τις εξαιρεσεις.
bebek τελεια κοιλια εισαι η πιο κομψη εγγυος ειδες τι κανουν οι εμετοι?
χθες πηγαμε και παραγγειλαμε κρεβατακι για το μπεμπε μου (ας μη ξερω ακομα τι ειναι η τελευταια εμεινα να μαθω Sad ) τρελλαθηκα τι τελεια ειχε ακομα και με στρασακια μακαρι να χα τοσα λεφτα να πιανα τα πριγκιπικα δεν πειραζει πιασαμε ενα 335 με το στρωμα και το σκεπασμα και τα γυρω του κρεβατιου την πεμπτη πρωι θα μας το φερουν και το απογευμα ολεεεεεεεε θα μαθω τι κουβαλαω ανυπομονω δεν φανταζεστε παναγια μου να ειναι καλα και ας ειναι οτι θελει το λατρευω. καλα ναι δεν παω καλα το ξερω Razz
aygolemoni mou efxaristw!! afto mou eipe k o giatros, mporei na talaipwroume apo tous emetous alla mexri twra den exw thema apo kila,to mono thetiko.. egw pistevw tha xeis koritsi an krinw apo ta tosa koina pou exoume!! gia na doume!!!!

bebek6

bebek6
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
kastoria mpravo gia to mpempe sou!! viazetai na vgei! i joannakuba pou einai vre koritsia?

frans


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
koritsares thelo na OURLIAKSO!!!
ap tin mia eimai se mia katastasi na balo ta gelia kai ap tin alli ta kalmata...
tin ataka tou pou#@$ mou to xaba tin kserete?
akribos autin tin ataka (kuriolektika) apadisa ston proin pou to problima to briskei oti uparxei ekei kai brike lusi tin peritomi....
elpizo na sas ekana na gelasete toulaxiston!!
den mporo na ta po stin mana mou giati i tha stenaxorithei i tha neuriasei!!
ti oraia pou ksekinise i mera, kai ti tragelafika pou telionei...
euxomai i mpempa mou na einai diko mou paidi kai na min skeftetai san ton patera tis...
den ksero ti na skefto... oute ta klamata den mporo na balo!!!

frans


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
elpizo na me boithisete toulaxiston na balo ta gelia...

bebek6

bebek6
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
frans έγραψε:elpizo na me boithisete toulaxiston na balo ta gelia...
frans mou den katalava..dil nomizei oti to provlima einai sexoualiko?

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 4 από 42]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5 ... 23 ... 42  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | Πολιτισμός | Childhood, Family | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις