Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
339 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 339 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 5 από 5]

101οι ελευθεροι πρωην μας...! - Σελίδα 5 Empty Απ: οι ελευθεροι πρωην μας...! Παρ Ιουλ 02, 2010 3:07 am

fraoulenia

fraoulenia
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
pana έγραψε:
fraoulenia έγραψε:
Tziz έγραψε:Κρυφογελάω γιατί σκέφτηκα ότι αυτή τη στιγμή κάποια από εμάς μπορεί να αναφέρεται σε κάποια άλλη από εμάς και να μην το ξέρει!!!
Χαχαχαχαχαχα!
xaxa kai egw to idio skefthka!!
afou koitaw prosektika tin pana na dw an mou thimizei tipota,alla mpa Razz
eytyxws!!
γιατι καλε να σου θυμιζω εγω ????? Very Happy Very Happy Very Happy χαχα
εγω παντως με τους πρωην δεν εχω καμια σχεση αλλα ουτε και εχω γνωρισει καμια γυναικα κανενος πρωην ουτε αυτες εμενα νομιζω....

plaka sou kanw pana mouu

102οι ελευθεροι πρωην μας...! - Σελίδα 5 Empty Απ: οι ελευθεροι πρωην μας...! Παρ Ιουλ 02, 2010 3:08 am

tsourekaki

tsourekaki
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
εμενα κοριτσια μου ειναι εντελως αδιαφορο αν ειναι ελευθερος ή παντρεμενος ή με σκεφτεται ή δεν ξερω και εγω...αμα χωριζω...χωριζω!
καμια επαφη ουτε καλημερα ουτε καληνυχτα...και στον δρομο να τον δω θα προσπερασω σαν να μην τον ειδα...σαν να μην τον ξερω!
και ο λογος?μου ειναι πλεον αδιαφορος!!!!

103οι ελευθεροι πρωην μας...! - Σελίδα 5 Empty Απ: οι ελευθεροι πρωην μας...! Παρ Ιουλ 02, 2010 3:13 am

fraoulenia

fraoulenia
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
iaggelop έγραψε:εμενα κοριτσια μου ειναι εντελως αδιαφορο αν ειναι ελευθερος ή παντρεμενος ή με σκεφτεται ή δεν ξερω και εγω...αμα χωριζω...χωριζω!
καμια επαφη ουτε καλημερα ουτε καληνυχτα...και στον δρομο να τον δω θα προσπερασω σαν να μην τον ειδα...σαν να μην τον ξερω!
και ο λογος?μου ειναι πλεον αδιαφορος!!!!

kamia fora i pliris adiaforia shmainei oti endiaferetaoi o allos omws
emena otan briskomaste me gnostous kanei san xazos 37 xronon antrassss

104οι ελευθεροι πρωην μας...! - Σελίδα 5 Empty Απ: οι ελευθεροι πρωην μας...! Παρ Ιουλ 02, 2010 3:17 am

tsourekaki

tsourekaki
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
fraoulenia έγραψε:
iaggelop έγραψε:εμενα κοριτσια μου ειναι εντελως αδιαφορο αν ειναι ελευθερος ή παντρεμενος ή με σκεφτεται ή δεν ξερω και εγω...αμα χωριζω...χωριζω!
καμια επαφη ουτε καλημερα ουτε καληνυχτα...και στον δρομο να τον δω θα προσπερασω σαν να μην τον ειδα...σαν να μην τον ξερω!
και ο λογος?μου ειναι πλεον αδιαφορος!!!!

kamia fora i pliris adiaforia shmainei oti endiaferetaoi o allos omws
emena otan briskomaste me gnostous kanei san xazos 37 xronon antrassss

μπα!δεν αλλαζω τον αντρουλη μου με κανεναν!!!!!!!!

105οι ελευθεροι πρωην μας...! - Σελίδα 5 Empty Απ: οι ελευθεροι πρωην μας...! Παρ Ιουλ 02, 2010 3:20 am

fraoulenia

fraoulenia
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
iaggelop έγραψε:
fraoulenia έγραψε:
iaggelop έγραψε:εμενα κοριτσια μου ειναι εντελως αδιαφορο αν ειναι ελευθερος ή παντρεμενος ή με σκεφτεται ή δεν ξερω και εγω...αμα χωριζω...χωριζω!
καμια επαφη ουτε καλημερα ουτε καληνυχτα...και στον δρομο να τον δω θα προσπερασω σαν να μην τον ειδα...σαν να μην τον ξερω!
και ο λογος?μου ειναι πλεον αδιαφορος!!!!

kamia fora i pliris adiaforia shmainei oti endiaferetaoi o allos omws
emena otan briskomaste me gnostous kanei san xazos 37 xronon antrassss

μπα!δεν αλλαζω τον αντρουλη μου με κανεναν!!!!!!!!

oyte k egwwww
apla anaferw kapoies symperifores!!

106οι ελευθεροι πρωην μας...! - Σελίδα 5 Empty Απ: οι ελευθεροι πρωην μας...! Δευ Φεβ 20, 2012 2:30 am

bou-boukitsa

bou-boukitsa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημερα κορίτσια

διαβαζα παλιά θεματα και σταθηκα εδώ!..

δεν ξερω αλλα πιστεύεται πως μετα το χωρισμό αυτός που προχωράει πρώτος τη ζωη του ειναι ο πιο τυχερός η όχι???

επίσης το θεμα λεει για ελευθέρους, αλλά και να εχει παντρευτεί καποιος ,χωρις όμως παιδιά..μήπως ειναι λίγο ακόμη στην προηγούμενη κατάσταση??

και επειδη μάλλον δεν καταλαβαίνεται τι λεω ...

όταν π.χ. η πρωην του άντρα μας εχει παντρευτεί,αλλα δεν εχει παιδιά, και ειδε πως ο πρώην της προχώρησε πρωτος τη ζωη του, εκανε οικογένεια, παιδιά κλπ..
πιστεύεται οτι μπορεί να ζηλεύει τοσο που να κάνει κακο στη σχεση??? ειναι δυνατόν??

συζήταγα με μια φιλι μου προχτές και οταν έλεγα για την πρωτη μου γεννα που ηταν δύσκολη και γέννησα πρόωρα μου ειπε πως η πρωην και καλα θα με ειχε γλωσσοφαει, καταραστεί..κλπ γιατί αυτη οταν γέννησα δεν ειχε καν παντρευτεί ακομη..

απο τοτε το σκέφτομαι συνέχεια!!εμμονή μου εγινε..!
δεν ειχα και μακροχρόνια σχεση για να βάλω τον εαυτο μου στη θέση της!!

τι λετε??
σορρυ που σας ζαλιζω!

107οι ελευθεροι πρωην μας...! - Σελίδα 5 Empty Απ: οι ελευθεροι πρωην μας...! Δευ Φεβ 20, 2012 3:13 am

μυρτω

μυρτω
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
αααν καταλαβα καλα,φοβασαι μηπως η πρωην του αντρα σου σε γλωσσοφαγε,που λενε,κ γι αυτο γεννησες προωρα;
εγω δεν πιστευω πως μπορει να γινει κατι τετοιο!δλδ αν εσεις ειστε αγαπημενοι μεταξυ σας,δε νομιζω οτι μπορει να μπει καποιος αναμεσα σας,ουτε με τις ασχημες σκεψεις του..δεν ξερω αν γινομαι κατανοητη..
δλδ μπορει η πρωην να εχει ζηλεψει παααρα πολυ,αλλα εχει τοοοοσο μεγαλη δυναμη να προκαλεσει εναν προωρο τοκετο;;ή οποιαδηποτε αλλη ασχημη κατασταση;
μη το σκεφτεσαι καθολου,ασε την πρωην εκει που ανηκει,στο παρελθον!
παντως κ εγω καμια φορα οταν μου συμβαινει κατι κακο λεω αμαν,καποιος με γλωσσοφαγε..αλλα ξερω οτι σκεφτομαι βλακειεςSmile

108οι ελευθεροι πρωην μας...! - Σελίδα 5 Empty Απ: οι ελευθεροι πρωην μας...! Δευ Φεβ 20, 2012 4:54 am

joannakuba

joannakuba
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Εμένα πάντως κορίτσια...επειδή ο αντρούλης μου δεν ήταν ΚΑΘΟΛΟΥ ήσυχο παιδάκι Wink και ΚΑΛΑΑΑΑΑΑΑΑ έκανε...αφού ΤΟΤΕ ήταν ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ κι ωραίος Wink ......ΕΙΧΕ ΠΟΛΛΕΣ ΠΟΛΛΕΣ ΠΡΩΗΝ....

Τον πρώτο λοιπόν καιρό που είμασταν μαζί.....ΕΙΧΑ ΦΡΙΚΑΡΕΙ... οι ελευθεροι πρωην μας...! - Σελίδα 5 679259 οι ελευθεροι πρωην μας...! - Σελίδα 5 679259 Οπου κι αν πηγαίναμε....πρώην του Λιακου μου βρίσκαμε.....χαχαα
ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ....ΤΑ ΕΙΧΑ ΠΑΡΕΙ ΣΤΟ ΚΡΑΝΙΟ οι ελευθεροι πρωην μας...! - Σελίδα 5 311356 οι ελευθεροι πρωην μας...! - Σελίδα 5 311356
Μετά όμως.....που με κοιτούσαν ΟΛΟΙ ΚΑΙ ΟΛΕΣ ΣΑΝ ΕΞΩΓΗΙΝΗ....που κατάφερα και άλλαξα το ΤΕΡΑΣ σε άντρα με συναισθήματα.....
τώρα απλά.....οταν δούμε καμιά γνωστή του ρωτάω γελώντας " πρωην και αυτή αγάπη μου"? χαχαχαχααα

"ΟΙ ΠΡΩΗΝ ΕΙΝΑΙ ΠΡΩΗΝ για καποιο λογο..." Wink Wink

109οι ελευθεροι πρωην μας...! - Σελίδα 5 Empty Απ: οι ελευθεροι πρωην μας...! Δευ Φεβ 20, 2012 6:16 am

bou-boukitsa

bou-boukitsa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
joannakuba έγραψε:Εμένα πάντως κορίτσια...επειδή ο αντρούλης μου δεν ήταν ΚΑΘΟΛΟΥ ήσυχο παιδάκι Wink και ΚΑΛΑΑΑΑΑΑΑΑ έκανε...αφού ΤΟΤΕ ήταν ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ κι ωραίος Wink ......ΕΙΧΕ ΠΟΛΛΕΣ ΠΟΛΛΕΣ ΠΡΩΗΝ....

Τον πρώτο λοιπόν καιρό που είμασταν μαζί.....ΕΙΧΑ ΦΡΙΚΑΡΕΙ... οι ελευθεροι πρωην μας...! - Σελίδα 5 679259 οι ελευθεροι πρωην μας...! - Σελίδα 5 679259 Οπου κι αν πηγαίναμε....πρώην του Λιακου μου βρίσκαμε.....χαχαα
ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ....ΤΑ ΕΙΧΑ ΠΑΡΕΙ ΣΤΟ ΚΡΑΝΙΟ οι ελευθεροι πρωην μας...! - Σελίδα 5 311356 οι ελευθεροι πρωην μας...! - Σελίδα 5 311356
Μετά όμως.....που με κοιτούσαν ΟΛΟΙ ΚΑΙ ΟΛΕΣ ΣΑΝ ΕΞΩΓΗΙΝΗ....που κατάφερα και άλλαξα το ΤΕΡΑΣ σε άντρα με συναισθήματα.....
τώρα απλά.....οταν δούμε καμιά γνωστή του ρωτάω γελώντας " πρωην και αυτή αγάπη μου"? χαχαχαχααα

"ΟΙ ΠΡΩΗΝ ΕΙΝΑΙ ΠΡΩΗΝ για καποιο λογο..." Wink Wink


πόσο δίκιο έχεις!! θα προσπαθώ να το θυμάμαι πάντα!χα

110οι ελευθεροι πρωην μας...! - Σελίδα 5 Empty Απ: οι ελευθεροι πρωην μας...! Δευ Φεβ 20, 2012 6:29 am

TΟΥΡΤΙΤΣΑ

TΟΥΡΤΙΤΣΑ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
bou-boukitsa έγραψε:Καλημερα κορίτσια

διαβαζα παλιά θεματα και σταθηκα εδώ!..

δεν ξερω αλλα πιστεύεται πως μετα το χωρισμό αυτός που προχωράει πρώτος τη ζωη του ειναι ο πιο τυχερός η όχι???

επίσης το θεμα λεει για ελευθέρους, αλλά και να εχει παντρευτεί καποιος ,χωρις όμως παιδιά..μήπως ειναι λίγο ακόμη στην προηγούμενη κατάσταση??

και επειδη μάλλον δεν καταλαβαίνεται τι λεω ...

όταν π.χ. η πρωην του άντρα μας εχει παντρευτεί,αλλα δεν εχει παιδιά, και ειδε πως ο πρώην της προχώρησε πρωτος τη ζωη του, εκανε οικογένεια, παιδιά κλπ..
πιστεύεται οτι μπορεί να ζηλεύει τοσο που να κάνει κακο στη σχεση??? ειναι δυνατόν??

συζήταγα με μια φιλι μου προχτές και οταν έλεγα για την πρωτη μου γεννα που ηταν δύσκολη και γέννησα πρόωρα μου ειπε πως η πρωην και καλα θα με ειχε γλωσσοφαει, καταραστεί..κλπ γιατί αυτη οταν γέννησα δεν ειχε καν παντρευτεί ακομη..

απο τοτε το σκέφτομαι συνέχεια!!εμμονή μου εγινε..!
δεν ειχα και μακροχρόνια σχεση για να βάλω τον εαυτο μου στη θέση της!!

τι λετε??
σορρυ που σας ζαλιζω!
βρε μπουμπουκιτσα μου απο οσο σε ξερω εδω μεσα μου φενεσαι λογικη κοπελα.δεν ειναι δυνατον να πιστευεις κατι τετοιο.

111οι ελευθεροι πρωην μας...! - Σελίδα 5 Empty Απ: οι ελευθεροι πρωην μας...! Δευ Φεβ 20, 2012 12:31 pm

mariannita


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ....ΤΑ ΕΙΧΑ ΠΑΡΕΙ ΣΤΟ ΚΡΑΝΙΟ
Μετά όμως.....που με κοιτούσαν ΟΛΟΙ ΚΑΙ ΟΛΕΣ ΣΑΝ ΕΞΩΓΗΙΝΗ....που κατάφερα και άλλαξα το ΤΕΡΑΣ σε άντρα με συναισθήματα.....


Aυτο ακριβως παθαινω και εγω καθοτι ο συζυγος μου παλιο αλανι.Με εμενα ομως αλλαξε και για αυτο καποιες πρωην λυσσανε. Twisted Evil

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 5 από 5]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δημιουργία Φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις