Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
316 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 316 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 5]

51οι ελευθεροι πρωην μας...! - Σελίδα 3 Empty Απ: οι ελευθεροι πρωην μας...! Πεμ Ιουλ 01, 2010 3:05 am

molly

molly
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Konstantina-olinomanoula έγραψε:Να σας κουφάνω εντελώς κ εγώ???
Η πρώτη μου σχέση(5 χρόνια κ κάτι),έχει 1 μηνα περίπου που αρραβωνιάστηκε με την επι 25 χρόνια κολλητή μου............. οι ελευθεροι πρωην μας...! - Σελίδα 3 606100 οι ελευθεροι πρωην μας...! - Σελίδα 3 606100 οι ελευθεροι πρωην μας...! - Σελίδα 3 606100 οι ελευθεροι πρωην μας...! - Σελίδα 3 606100 οι ελευθεροι πρωην μας...! - Σελίδα 3 606100
Καλό εε??
Φυσικα κ δεν έχω πλέον καμία σχέση μαζι της,όχι για τίποτα άλλο,γιατι επέλεξε έναν άνθρωπο που ήθελε ντε κ καλά να με παντρευτεί,δεν του κατσε,με χτύπησε,με διέσυρε σε ολόκληρη την πόλη κ 8 χρόνια μετά κυνήγησε την κολλητή μου κ αυτό το βόδι ψάρωσε...

Ο καθένας πιστεύω οτι παίρνει οτι του αξίζει γλυκεία μου!
Μάλλον και οι 2 θα ήταν πολύ σκάρτοικαι γι αυτό ταίριαξαν!!!!!!!!

52οι ελευθεροι πρωην μας...! - Σελίδα 3 Empty Απ: οι ελευθεροι πρωην μας...! Πεμ Ιουλ 01, 2010 3:06 am

florentiab

florentiab
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
molly έγραψε:

Εντελώς Κατίνα τώρα που το σκέφτομαι έτσι? Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed

σώπα καλέ που είσαι κατίνα. Απλά τονίζεις την πραγματικότητα. Ότι δηλαδή καλύτερη από σενα δεν μπορούσε να βρει.χαχαχαχα

53οι ελευθεροι πρωην μας...! - Σελίδα 3 Empty Απ: οι ελευθεροι πρωην μας...! Πεμ Ιουλ 01, 2010 3:06 am

molly

molly
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
MariaIoanna έγραψε:Εγώ κορίτσια δεν έχω να πω τίποτα!

Από τον καιρό που είμαι με τον άνδρα μου όλοι οι υπόλοιποι είναι μακαρίτες οι ελευθεροι πρωην μας...! - Σελίδα 3 4872

ΣΩΣΤΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Respect Respect Respect Respect Respect Respect Respect Respect

54οι ελευθεροι πρωην μας...! - Σελίδα 3 Empty Απ: οι ελευθεροι πρωην μας...! Πεμ Ιουλ 01, 2010 3:14 am

molly

molly
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
popi. έγραψε:Αχ πάλι καλά, δεν είμαι η μόνη που σκέφτεται έτσι!
Να ρωτήσω κατι ρε κορίτσια; Γιατί τα νιώθουμε αυτά; Γιατί να μας κάνει κάποια να αισθανόμαστε "κατώτερες", να αισθανομαστε άβολα, να αισθανόμαστε λίγες; Γιατί βάζουμε τον εαυτο μας στη δυσάρεστη διαδικασία της σύγκρισης; Στο κάτω κάτω όλοι έχουμε παρελθόν, ή τουλάχιστον οι περισσότεροι!
Αλλά εγω προσωπικα δεν σκέφτομαι "οκ, όπως έχω εγώ πρώην γκόμενους έχει κι αυτός"... Θα ήθελα απλα να μην υπάρχουν!

Εγώ δεν αισθάνομαι κατώτερη!Αλλωστε εμφανησιακά,μορφωτικά κοινωνικά,είμαι ανώτερη! οι ελευθεροι πρωην μας...! - Σελίδα 3 606100 οι ελευθεροι πρωην μας...! - Σελίδα 3 606100

Απλά έμπαινα παλιά στο τρυπάκι να πλάθω ιστορίες για το πώς μπορεί να περνάει αυτή με τον άντρα της,πιο ευτυχισμένα απ ότι εγώ κλπ κλπ!

Παρ όλο που έχω μάθει από έγκυρη πηγή,οτι τον έχει κάνει τάρανδο!Παντρεύτηκε το χαζό συμμαθητή του άνδρα μου!Τυχαίο?Δε νομίζω!

Τεσπα!Αρκετή αξία πάλι της έδωσα!Εδώ και 2 χρόνια έχω υποσχεθεί στον εαυτό μου οτι δε θα ξαναασχοληθώ με τη μανταμίτσα!

Και στο φινάλε,για να είναι μαζί μας οι άντρες μας,εμάς θέλουν,είμαστε οι καλύτερες,πάει και τελείωσε!!!!

Α!Και κάτι άλλο!
Ραμονάκι ανάβεις τις φωτιές,αλλά εσύ δε μας είπες τη γνώμη σου....
Μήπως ο πρώην σου χτύπησε την...πόρτα?



Έχει επεξεργασθεί από τον/την molly στις Πεμ Ιουλ 01, 2010 3:21 am, 2 φορές συνολικά

55οι ελευθεροι πρωην μας...! - Σελίδα 3 Empty Απ: οι ελευθεροι πρωην μας...! Πεμ Ιουλ 01, 2010 3:16 am

pana

pana
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
popi. έγραψε:pana φαντάζομαι πως νιώθεις αλλά ο όρκος στο παιδι δεν είναι απλά ιερός... είναι ό,τι πιο μεγάλο υπάρχει!! Για να σου ορκιστει σημαίνει ότι όντως δεν έκανε κάτι.
Τώρα θα μου πεις απιστία είναι μόνο το σεξ; Κι αν κλονιστεί η εμπιστοσύνη πως επανακτάται;
Αλλά όταν έχεις οικογένεια και παιδιά πρέπει να τα ζυγίζεις όλα πολύ καλά και προσεκτικά...
ποπη μου ισως για αυτο και εγω εκανα πισω
αλλα τωρα με βασανιζουν αλλες σκεψεις
και εαν τωρα που θα γεννησω ξανακανει τα ιδια?
και εαν εγω τρελλαθω παλι ?και αρχιζω να φωναζω και να μιλαω ασχημα>

56οι ελευθεροι πρωην μας...! - Σελίδα 3 Empty Απ: οι ελευθεροι πρωην μας...! Πεμ Ιουλ 01, 2010 3:17 am

Tziz


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κρυφογελάω γιατί σκέφτηκα ότι αυτή τη στιγμή κάποια από εμάς μπορεί να αναφέρεται σε κάποια άλλη από εμάς και να μην το ξέρει!!!
Χαχαχαχαχαχα!

57οι ελευθεροι πρωην μας...! - Σελίδα 3 Empty Απ: οι ελευθεροι πρωην μας...! Πεμ Ιουλ 01, 2010 3:19 am

molly

molly
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
florentiab έγραψε:
molly έγραψε:

Εντελώς Κατίνα τώρα που το σκέφτομαι έτσι? Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed

σώπα καλέ που είσαι κατίνα. Απλά τονίζεις την πραγματικότητα. Ότι δηλαδή καλύτερη από σενα δεν μπορούσε να βρει.χαχαχαχα

Είσαι Θεά!!!!!!! Respect Respect Respect Respect Respect Respect Respect

58οι ελευθεροι πρωην μας...! - Σελίδα 3 Empty Απ: οι ελευθεροι πρωην μας...! Πεμ Ιουλ 01, 2010 3:20 am

popi.


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
molly έγραψε:
Εντελώς Κατίνα τώρα που το σκέφτομαι έτσι? Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed



Τι κατίνα καλέ;;; Κι εγω του τα λέω όταν με εξωθεί στα άκρα... ή όταν εξωθούμαι από μόνη μου, δεν έχει σημασία!! Laughing
" Έπρεπε να έχεις εκείνη που ήταν έτσι, έκανε αυτό, σου έκανε το άλλο..."
Όταν με πιάνει η μεγάλη τρέλα γίνομαι δυστυχώς και πολύ σκύλα και άδικη μαζί του και ειρωνική...και θέλω να έχω την τελευταία λέξη...και θυμάμαι και κάτι ξεκάρφωτα πράγματα που γίνανε προ Χριστού και του τα κοπανάω! Ευτυχώς ο καλός μου ξέρει που να σταματήσει γιατί αν το συνέχιζε κι εκείνος δεν θα ήμασταν μαζί σίγουρα εδώ και καιρό!!!

59οι ελευθεροι πρωην μας...! - Σελίδα 3 Empty Απ: οι ελευθεροι πρωην μας...! Πεμ Ιουλ 01, 2010 3:21 am

Tziz


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Pana, θετικές και αισιόδοξες σκέψεις θέλω!!
Μη μας παίρνει από κάτω!
Άσε τις εικασίες και πείσε τον εαυτό σου ότι όλα θα πάνε καλά.
Ξεκίνα από τώρα.
Αυτό λέγεται "αυθυποβολή".
Πλύση εγκεφάλου στον εαυτό μας.
Όλα θα πάνε καλά
Όλα θα πάνε καλά
Όλα θα πάνε καλά

60οι ελευθεροι πρωην μας...! - Σελίδα 3 Empty Απ: οι ελευθεροι πρωην μας...! Πεμ Ιουλ 01, 2010 3:22 am

fraoulenia

fraoulenia
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Tziz έγραψε:Κρυφογελάω γιατί σκέφτηκα ότι αυτή τη στιγμή κάποια από εμάς μπορεί να αναφέρεται σε κάποια άλλη από εμάς και να μην το ξέρει!!!
Χαχαχαχαχαχα!
xaxa kai egw to idio skefthka!!
afou koitaw prosektika tin pana na dw an mou thimizei tipota,alla mpa Razz
eytyxws!!

61οι ελευθεροι πρωην μας...! - Σελίδα 3 Empty Απ: οι ελευθεροι πρωην μας...! Πεμ Ιουλ 01, 2010 3:26 am

molly

molly
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
pana έγραψε:
popi. έγραψε:pana φαντάζομαι πως νιώθεις αλλά ο όρκος στο παιδι δεν είναι απλά ιερός... είναι ό,τι πιο μεγάλο υπάρχει!! Για να σου ορκιστει σημαίνει ότι όντως δεν έκανε κάτι.
Τώρα θα μου πεις απιστία είναι μόνο το σεξ; Κι αν κλονιστεί η εμπιστοσύνη πως επανακτάται;
Αλλά όταν έχεις οικογένεια και παιδιά πρέπει να τα ζυγίζεις όλα πολύ καλά και προσεκτικά...
ποπη μου ισως για αυτο και εγω εκανα πισω
αλλα τωρα με βασανιζουν αλλες σκεψεις
και εαν τωρα που θα γεννησω ξανακανει τα ιδια?
και εαν εγω τρελλαθω παλι ?και αρχιζω να φωναζω και να μιλαω ασχημα>

Να σου πω κάτι,νομίζω οτι το μάθημά του το πήρε!Μη συνεχίζεις να τον μειώνεις και να τον υποτιμάς...
Κάποια στιγμή θα σου γίνει συνηθειο.....
Θα μεγαλώσουν και τα παιδιά και δε θα είναι καλό παράδειγμα!!!
Εσύ νομίζεις οτι έτσι τον τιμωρείς,αλλά μαζί του τιμωρείσαι κι εσύ,γιατί δεν έχεις ίσως την ηρεμία που θα ήθελες και την τρυφερότητα από το σύντροφό σου!Στο λέω γιατί μετά τη γέννα που οι ορμόνες μου είχαν χτυπήσει κόκκινο,έκανα κι εγώ τα ίδια,χωρίς να με χει κερατώσει.....

Είναι ψυχοφθόρο και πονάει!Σταμάτα το! οι ελευθεροι πρωην μας...! - Σελίδα 3 186566

62οι ελευθεροι πρωην μας...! - Σελίδα 3 Empty Απ: οι ελευθεροι πρωην μας...! Πεμ Ιουλ 01, 2010 3:27 am

molly

molly
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
fraoulenia έγραψε:
Tziz έγραψε:Κρυφογελάω γιατί σκέφτηκα ότι αυτή τη στιγμή κάποια από εμάς μπορεί να αναφέρεται σε κάποια άλλη από εμάς και να μην το ξέρει!!!
Χαχαχαχαχαχα!
xaxa kai egw to idio skefthka!!
afou koitaw prosektika tin pana na dw an mou thimizei tipota,alla mpa Razz
eytyxws!!

Δε παίζεστε!!!!!! οι ελευθεροι πρωην μας...! - Σελίδα 3 585182 οι ελευθεροι πρωην μας...! - Σελίδα 3 585182

63οι ελευθεροι πρωην μας...! - Σελίδα 3 Empty Απ: οι ελευθεροι πρωην μας...! Πεμ Ιουλ 01, 2010 3:32 am

popi.


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
molly κιεγω ειμαι απο όλες τις απόψεις ανώτερη από εκείνη!!! Very Happy Και δεν του φέρθηκα και πουστ...κα!
Εννοούσα κατώτερες απ'ότι είμαστε, γιατί σίγουρα είμαστε όλες τέλειες!!! Laughing
Όλες νομίζω νιώθουμε που και που ότι κάτι λείπει, ότι κάτι πρέπει να είναι αλλιώς...
pana ίσως να πρέπει να μιλήσετε ήρεμα και χωρίς εντάσεις, να του πεις τι θες, τι φοβάσαι, να σου πει κι εκείνος τα παραπονα του αφού κι εσύ τα παραδέχεσαι τα λάθη σου... δεν πιστεύω ότι η αγάπη ενός ζευγαριού φεύγει εύκολα. Υπάρχουν διέξοδοι και λυσεις. Βεβαια όλα αυτα στη θεωρία...στην πραξη δεν ξερω γιατι δεν μου εχει τύχει.
tziz....απο που εισαι;;; πως σε λενε;;; τον πρωην σου πως τον λέγανε;;;

64οι ελευθεροι πρωην μας...! - Σελίδα 3 Empty Απ: οι ελευθεροι πρωην μας...! Πεμ Ιουλ 01, 2010 3:35 am

markellajohny

markellajohny
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
γι'αυτο εγω τον βρηκα μικρο και αβγαλτο(και καλα)...για να μην εχει πολλες πρωην!!!εμεις οταν τα μπλεξαμε ο αρης ηταν 21 κι εγω 25!!!εγω ειχα κανει και μακροχρονιες σχεσης, ο αρης δε ειχε παει με 5-6 κι αυτο ηταν. δεν υπηρξε ποτε γκομενιαρης, περναγε ολη του την ωρα με την παρεα του.ειχε ομως μια πρωην( απλα πηγαινε μαζι της, δεν ειχαν σχεση γιατι αυτη τα ειχε με αλλον), η οποια με το που εμαθε για μενα λυσσαξε!!!προσπαθησε πολλες φορες με ψεματα να μας χωρισει, του εστελνε μυνηματα, ακομη και τη μερα που παντρευτηκαμε(καναμε πολιτικο και το απογευμα δουλευα) ηρθε με το γκομενο απο τη δουλεια μου, το γιατι δεν το ξερω, να επιβεβαιωσει οτι ημουν εγκυος???παλι καλα ηταν η τελευταια φορα που την ειδα αλλα αν την πετυχωωωω, αν την πετυχωωω..... Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

65οι ελευθεροι πρωην μας...! - Σελίδα 3 Empty Απ: οι ελευθεροι πρωην μας...! Πεμ Ιουλ 01, 2010 3:36 am

Tziz


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Πόπη,

Με λένε Αγγελική και είμαι 27.
Αλιμιώτισα αλλά τώρα που παντρεύτηκα μετακόμισα στο Μενίδι (Αχαρναί).
Τον πρώην μου τον λέ(γα)νε Κώστα και τώρα (αν ζει) θα είναι 30χρ. Έμενε στον Ταύρο. Τώρα δεν έχω ιδέα!!! Χιχιχιχι!
Γιατί?

66οι ελευθεροι πρωην μας...! - Σελίδα 3 Empty Απ: οι ελευθεροι πρωην μας...! Πεμ Ιουλ 01, 2010 3:38 am

popi.


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Tziz έγραψε:Πόπη,

Με λένε Αγγελική και είμαι 27.
Αλιμιώτισα αλλά τώρα που παντρεύτηκα μετακόμισα στο Μενίδι (Αχαρναί).
Τον πρώην μου τον λέ(γα)νε Κώστα και τώρα (αν ζει) θα είναι 30χρ. Έμενε στον Ταύρο. Τώρα δεν έχω ιδέα!!! Χιχιχιχι!
Γιατί?



Αααα ωραία!Δεν είσαι η δικη μας πρωην οπότε σε συμπαθω πολυ!!!!!!!!!!

67οι ελευθεροι πρωην μας...! - Σελίδα 3 Empty Απ: οι ελευθεροι πρωην μας...! Πεμ Ιουλ 01, 2010 3:44 am

Tziz


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αποκλείεται να ήμουν γιατί μόλις πρόσεξα ότι είσαι από Ξάνθη...
Αλλά ο κόσμος θα μου πεις είναι μικρός...
Και η Ελλάδα ακόμα πιο μικρή.

68οι ελευθεροι πρωην μας...! - Σελίδα 3 Empty Απ: οι ελευθεροι πρωην μας...! Πεμ Ιουλ 01, 2010 3:47 am

popi.


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
markellajohny έγραψε:γι'αυτο εγω τον βρηκα μικρο και αβγαλτο(και καλα)...για να μην εχει πολλες πρωην!!!εμεις οταν τα μπλεξαμε ο αρης ηταν 21 κι εγω 25!!!εγω ειχα κανει και μακροχρονιες σχεσης, ο αρης δε ειχε παει με 5-6 κι αυτο ηταν. δεν υπηρξε ποτε γκομενιαρης, περναγε ολη του την ωρα με την παρεα του.ειχε ομως μια πρωην( απλα πηγαινε μαζι της, δεν ειχαν σχεση γιατι αυτη τα ειχε με αλλον), η οποια με το που εμαθε για μενα λυσσαξε!!!προσπαθησε πολλες φορες με ψεματα να μας χωρισει, του εστελνε μυνηματα, ακομη και τη μερα που παντρευτηκαμε(καναμε πολιτικο και το απογευμα δουλευα) ηρθε με το γκομενο απο τη δουλεια μου, το γιατι δεν το ξερω, να επιβεβαιωσει οτι ημουν εγκυος???παλι καλα ηταν η τελευταια φορα που την ειδα αλλα αν την πετυχωωωω, αν την πετυχωωω..... Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil



Κι εγω που τον γνωρισα στα 25,5 του δεν ειχε και παααρα πολλες γιατί πάντα ήταν των σχεσεων. Αυτό τωρα μ'αρεσει αλλά για πριν από μένα θα προτιμούσα να μην έχει κάτι σοβαρό!!! Laughing

69οι ελευθεροι πρωην μας...! - Σελίδα 3 Empty Απ: οι ελευθεροι πρωην μας...! Πεμ Ιουλ 01, 2010 3:54 am

fraoulenia

fraoulenia
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
emena pali koritsia mou synebei to akribos antitheto!!ekei pou ta eixa ftiaksei me ton antra mou kai eimastan kala,me pairnei tilefono i gynaika tou proin mnou na me brisei giati me exei sta minimata tou..kai epeidi den iksere me poia milouse gt o akatonomaston me eixe kai mena san M mallon apo to moro ,mou leei i kopela maria esy?
kai apantaw kai egw to zoo den eimai i maria i ..eimai!!
e poios eide ton xristo kai den ton fobithike!!me ebrise mou elege giati ktl..gt mplextika kai ta loipa !!
o blakas eixe krathsei ta minimata pou mou estelne mexri kai 2 meres meta ton gamo tou pou ton epiase kiolas!!
aa peritto na sas pw pws asximine poli o typos,asprisan ta maliia tou, ta exei mia xara me tin gunaika tou exei kai 2 paidia kai otan eide prin ligo kairo oti imoun egkyos prasinise kai den eipe tipota para mono ti kaneis??
kai tou apantaw fouskwnw!!!

70οι ελευθεροι πρωην μας...! - Σελίδα 3 Empty Απ: οι ελευθεροι πρωην μας...! Πεμ Ιουλ 01, 2010 3:58 am

Μιλουπακι

Μιλουπακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
molly έγραψε:
fraoulenia έγραψε:
Tziz έγραψε:Κρυφογελάω γιατί σκέφτηκα ότι αυτή τη στιγμή κάποια από εμάς μπορεί να αναφέρεται σε κάποια άλλη από εμάς και να μην το ξέρει!!!
Χαχαχαχαχαχα!
xaxa kai egw to idio skefthka!!
afou koitaw prosektika tin pana na dw an mou thimizei tipota,alla mpa Razz
eytyxws!!

Δε παίζεστε!!!!!! οι ελευθεροι πρωην μας...! - Σελίδα 3 585182 οι ελευθεροι πρωην μας...! - Σελίδα 3 585182

δεν παιζεστε χαχαχα σε λιγο θα βαλετε θεμα πες μου τον αντρα σου να σου πω ποιος ειναι χαχαχαχαχαχα

71οι ελευθεροι πρωην μας...! - Σελίδα 3 Empty Απ: οι ελευθεροι πρωην μας...! Πεμ Ιουλ 01, 2010 3:59 am

Αννα Κ.


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Εγω δεν ανησυχω γιατι μενει μακρια δεν προκειται να τον συναντησω ποτε ξανα. Μονο αν παντρευτει μια φιλη μας ή δυο τωρα που μου ερχονται στο μυαλο μπορει...
Εμαθε οτι εκανα παιδι οτι παντρευτηκα εννοειται και ρωτουσε να μαθει τι κανω γενικα και πως ειμαι.
Μονο αυτο και τιποτα αλλο.
Τωρα ξερω οτι συζει με μια κοπελα και καλα κανει. Καιρος του ηταν να συμμαζευτει ολο με τη μανουλα μανουλα πια ΕΛΕΟΣ!!!!
(παντως να την πω την αμαρτια μου τη λυπαμαι την κοπελιτσα γιατι η μαμα του ειναι κερβερος!)
Οιδιποδειο μεγαλυτερο απο αυτο δεν εχω δει. Μονο μαζι δεν κοιμοντουσαν. afro

Οσο για τις πρωην του αντρα μου και ηταν πολλες....δεν με νοιαζει. Απο τη στιγμη που τα φτιαξαμε ενω επαιζε με 2-3 τις εκοψε ολες. Ειναι βεβαια ατακτουλης ο δικος μου γιατι οσο ηταν αρραβωνιασμενος την ειχε κανει ταρανδο την δικια του (κριμα βεβαια).
Του εχω εμπιστοσυνη αρκετη μεχρι να μου δωσει δικαιωμα. Μεχρι στιγμης παντως ειμαι καλα και δεν ειχα ποτε λογο να υποψιαστω οτι ξενοκοιταει σοβαρα.
Με την πρωην αρραβωνιαστικια του ειχα παρει κρανιο καποια φορα και της τα εχωσα ευγενικα μεν αλλα εντονα δε.
Ειχαμε σχεση 3 μηνες και συνεχεια του τηλεφωνουσε και τον παρακαλουσε να τα βρουνε. Στην αρχη εκανα την παλαβη αλλα μετα αρχισα να εκνευριζομαι ασχημα. Καποιο απογευμα στελνει μηνυμα και του λεω¨"Μου επιτρεπεις?"(ειχε και αυτος εκνευριστει).
Της τηλ. απο το νουμερο του και πολυ ευγενικα της λεω οτι ειναι πολυ ασχημο και ενοχλητικο αυτο που κανεις γιατι ο Λαζαρος ειναι αλλου. Μου απανταει και δικαιως βεβαια "Εγω τον Λαζαρος τον αγαπαω τοσο που δεν εχεις ιδεα...." "εσυ εισαι ξενη..." Τοτε της ειπα οτι οσο ειναι μαζι μου δεν θελω να τον ξαναπαρει και να μας αφησει ησυχους."
Η κατασκοπεια της συνεχιστηκε μεχρι που γεννησα την Αλεξ που πηρε τηλ. σε μια κοινη γνωστη μας την ωρα που ηρθανε στην κλινικη να μας δει και ρωτουσε επιμονα την φιλη μας "που εισαι?" και ποιος ειναι εκει ενω ακουγοταν η φωνη του αντρα μου.
Εχω περασει απο την φαση να παρακαλας για να σωσεις μια σχεση αλλα ΠΟΤΕ ΟΤΑΝ Ο ΑΛΛΟΣ ΕΧΕΙ ΠΡΟΧΩΡΗΣΕΙ ΣΕ ΑΛΛΟΝ ΑΝΘΡΩΠΟ και δειχνει να ενοχλειται πλεον απο την επιμονη αυτην.
Ειναι εναντια στα πιστευω μου.
Και ειμαι ανθρωπος που εχω ξεφτιλιστει για μια αγαπη και εχω τρεξει σα σκυλακι απο πισω του οσο ηταν μονος του και δεν εχει προχωρησει σε νεα αγαπη.
Στα παντα ομως λιγη αξιοπρεπεια και ποτε η αιτια να χωρισουνε δυο ανθρωποι.

72οι ελευθεροι πρωην μας...! - Σελίδα 3 Empty Απ: οι ελευθεροι πρωην μας...! Πεμ Ιουλ 01, 2010 4:06 am

vasoula

vasoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εμένα ο πρώην μου παντρεύτηκε πρόσφατα και η γυναίκα του χωρίς να ξέρει τίποτα φυσικά με πλησιάζει με τόση φιλική και γλυκήτατη διάθεση και αυτός φέρεται κάπως περίεργα, απο την στιγμή που δεν υπάρχει ιχνος συναισθημάτων μεταξύ μας δεν υπάρχει λόγος να αποφεύγω την κοπέλα η οποία έχει εξαιρετικό χαρακτήρα!!!

73οι ελευθεροι πρωην μας...! - Σελίδα 3 Empty Απ: οι ελευθεροι πρωην μας...! Πεμ Ιουλ 01, 2010 4:08 am

fraoulenia

fraoulenia
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
vasoula έγραψε: Εμένα ο πρώην μου παντρεύτηκε πρόσφατα και η γυναίκα του χωρίς να ξέρει τίποτα φυσικά με πλησιάζει με τόση φιλική και γλυκήτατη διάθεση και αυτός φέρεται κάπως περίεργα, απο την στιγμή που δεν υπάρχει ιχνος συναισθημάτων μεταξύ μας δεν υπάρχει λόγος να αποφεύγω την κοπέλα η οποία έχει εξαιρετικό χαρακτήρα!!!

kai mena ta idia kanei o blakas karfonetai monos tou!!

74οι ελευθεροι πρωην μας...! - Σελίδα 3 Empty Απ: οι ελευθεροι πρωην μας...! Πεμ Ιουλ 01, 2010 4:12 am

fraoulenia

fraoulenia
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
fraoulenia έγραψε:
vasoula έγραψε: Εμένα ο πρώην μου παντρεύτηκε πρόσφατα και η γυναίκα του χωρίς να ξέρει τίποτα φυσικά με πλησιάζει με τόση φιλική και γλυκήτατη διάθεση και αυτός φέρεται κάπως περίεργα, απο την στιγμή που δεν υπάρχει ιχνος συναισθημάτων μεταξύ μας δεν υπάρχει λόγος να αποφεύγω την κοπέλα η οποία έχει εξαιρετικό χαρακτήρα!!!

kai mena ta idia kanei o blakas karfonetai monos tou!!

alla kalo tha einai na min mplekesai sta podia tous estw k filika~~!!kapoia stigmh mporei na matheytei

75οι ελευθεροι πρωην μας...! - Σελίδα 3 Empty Απ: οι ελευθεροι πρωην μας...! Πεμ Ιουλ 01, 2010 4:19 am

popi.


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Αννα Κ. έγραψε: Εχω περασει απο την φαση να παρακαλας για να σωσεις μια σχεση αλλα ΠΟΤΕ ΟΤΑΝ Ο ΑΛΛΟΣ ΕΧΕΙ ΠΡΟΧΩΡΗΣΕΙ ΣΕ ΑΛΛΟΝ ΑΝΘΡΩΠΟ και δειχνει να ενοχλειται πλεον απο την επιμονη αυτην.
Ειναι εναντια στα πιστευω μου.
Και ειμαι ανθρωπος που εχω ξεφτιλιστει για μια αγαπη και εχω τρεξει σα σκυλακι απο πισω του οσο ηταν μονος του και δεν εχει προχωρησει σε νεα αγαπη.
Στα παντα ομως λιγη αξιοπρεπεια και ποτε η αιτια να χωρισουνε δυο ανθρωποι.


Πόσο δίκιο έχεις! Με εκνευρίζει αφάνταστα όταν "χώνονται" τρίτα άτομα σε ζευγάρια. Δεν έχει τύθχει σε μένα αλλά σε γνωστά μου άτομα. Ζευγάρι έχει χωρίσει επειδή κάπιος κόλλησε στην κοπέλα και ο δικός της θυμωσε... οι δε κοπελιτσες που "παίζουν" και κοιτάζουν πουτα....ρικα... είναι εξεφτελιστικό νομίζω και αυτά τα άτομα, κατα τη γνώμη μου, δεν έχουν ίχνος αξιοπρέπειας!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 5]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | Πολιτισμός | Childhood, Family | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις