Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
290 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 290 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 5]

26οι ελευθεροι πρωην μας...! - Σελίδα 2 Empty Απ: οι ελευθεροι πρωην μας...! Πεμ Ιουλ 01, 2010 12:29 am

Tziz


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ούτε που διάλεξε ταινία....Σηκώθηκε και έφυγε!!!!!!!!!
οι ελευθεροι πρωην μας...! - Σελίδα 2 893968 οι ελευθεροι πρωην μας...! - Σελίδα 2 893968 οι ελευθεροι πρωην μας...! - Σελίδα 2 875502 οι ελευθεροι πρωην μας...! - Σελίδα 2 875502 [/quote]


Μπορεί να την επέστρεφε ο άνθρωπος!

27οι ελευθεροι πρωην μας...! - Σελίδα 2 Empty Απ: οι ελευθεροι πρωην μας...! Πεμ Ιουλ 01, 2010 12:55 am

popi.


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Εγώ δεν έχω συναντησει κάποιον και ούτε θέλω να πω την αλήθεια... σε ένα μαγαζί που ημασταν με τον άντρα μου, νόμιζα ότι είδα έναν πρώην που είχα τρελή καψούρα, ΤΡΕΛΗ όμως... έπαθα ένα ταράκουλο αλλά αποδείχτηκε ότι ήταν άλλος! Μα τέτοια ομοιότητα. Πάντως κι ργω φουντωνω στη σκέψη της τελευταίας πρώην γκόμενας! Δεν μου έκανε κάτι, ίσα ίσα πουθ ήταν πολύ βλήμα απ'ότι μαθαίνω και γω στα μάτια μου φαίνομαι κελεπούρι παρόλα τα στραβά μου!!!!!!! Smile Αλλά... πείτε με τρελή... θα ήθελα να μην υπήρχε! Ήταν μαζί 3 χρόνια (ευτυχώς τα 2 τους ήξταν όλο μαλώματα!)
Αφηστε που όταν με πιάνουν τα νευρα, τα υπαρξιακά και η ζήλια μαζί σκέφτομαι πώς να ήταν με κείνη, πως να της φερόταν και γιατί της έκανε αυτό και γιατί της έκανε εκείνο κτλ...Σας συμβαίνει ή εγώ είμαι παρανοική;;;

ΥΓ. ΚΑΛΟ ΜΗΝΑ!!!

28οι ελευθεροι πρωην μας...! - Σελίδα 2 Empty Απ: οι ελευθεροι πρωην μας...! Πεμ Ιουλ 01, 2010 12:56 am

Konstantina-olinomanoula

Konstantina-olinomanoula
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Να σας κουφάνω εντελώς κ εγώ???
Η πρώτη μου σχέση(5 χρόνια κ κάτι),έχει 1 μηνα περίπου που αρραβωνιάστηκε με την επι 25 χρόνια κολλητή μου............. οι ελευθεροι πρωην μας...! - Σελίδα 2 606100 οι ελευθεροι πρωην μας...! - Σελίδα 2 606100 οι ελευθεροι πρωην μας...! - Σελίδα 2 606100 οι ελευθεροι πρωην μας...! - Σελίδα 2 606100 οι ελευθεροι πρωην μας...! - Σελίδα 2 606100
Καλό εε??
Φυσικα κ δεν έχω πλέον καμία σχέση μαζι της,όχι για τίποτα άλλο,γιατι επέλεξε έναν άνθρωπο που ήθελε ντε κ καλά να με παντρευτεί,δεν του κατσε,με χτύπησε,με διέσυρε σε ολόκληρη την πόλη κ 8 χρόνια μετά κυνήγησε την κολλητή μου κ αυτό το βόδι ψάρωσε...

29οι ελευθεροι πρωην μας...! - Σελίδα 2 Empty Απ: οι ελευθεροι πρωην μας...! Πεμ Ιουλ 01, 2010 1:13 am

MariaIoanna

MariaIoanna
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
οι ελευθεροι πρωην μας...! - Σελίδα 2 606100
έλεος!!

Και πάνω από όλα ωραία φίλη οι ελευθεροι πρωην μας...! - Σελίδα 2 966307

30οι ελευθεροι πρωην μας...! - Σελίδα 2 Empty Απ: οι ελευθεροι πρωην μας...! Πεμ Ιουλ 01, 2010 1:14 am

ioannaki

ioannaki
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Tziz έγραψε:Ούτε που διάλεξε ταινία....Σηκώθηκε και έφυγε!!!!!!!!!
οι ελευθεροι πρωην μας...! - Σελίδα 2 893968 οι ελευθεροι πρωην μας...! - Σελίδα 2 893968 οι ελευθεροι πρωην μας...! - Σελίδα 2 875502 οι ελευθεροι πρωην μας...! - Σελίδα 2 875502


Μπορεί να την επέστρεφε ο άνθρωπος![/quote]

Καλέ όχι....Έψαχνε ταινία!!!!!!!! οι ελευθεροι πρωην μας...! - Σελίδα 2 328109 οι ελευθεροι πρωην μας...! - Σελίδα 2 328109

31οι ελευθεροι πρωην μας...! - Σελίδα 2 Empty Απ: οι ελευθεροι πρωην μας...! Πεμ Ιουλ 01, 2010 1:20 am

MariaIoanna

MariaIoanna
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Εγώ κορίτσια δεν έχω να πω τίποτα!

Από τον καιρό που είμαι με τον άνδρα μου όλοι οι υπόλοιποι είναι μακαρίτες οι ελευθεροι πρωην μας...! - Σελίδα 2 4872

32οι ελευθεροι πρωην μας...! - Σελίδα 2 Empty Απ: οι ελευθεροι πρωην μας...! Πεμ Ιουλ 01, 2010 1:21 am

Konstantina-olinomanoula

Konstantina-olinomanoula
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
MariaIoanna έγραψε: οι ελευθεροι πρωην μας...! - Σελίδα 2 606100
έλεος!!

Και πάνω από όλα ωραία φίλη οι ελευθεροι πρωην μας...! - Σελίδα 2 966307

Ναι..κ μ αρεσει που το ψαχνε κ πολύ αυτό το θέμα!!Κ πέτυχε την περίπτωση!!

33οι ελευθεροι πρωην μας...! - Σελίδα 2 Empty Απ: οι ελευθεροι πρωην μας...! Πεμ Ιουλ 01, 2010 1:24 am

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
popi. έγραψε:Εγώ δεν έχω συναντησει κάποιον και ούτε θέλω να πω την αλήθεια... σε ένα μαγαζί που ημασταν με τον άντρα μου, νόμιζα ότι είδα έναν πρώην που είχα τρελή καψούρα, ΤΡΕΛΗ όμως... έπαθα ένα ταράκουλο αλλά αποδείχτηκε ότι ήταν άλλος! Μα τέτοια ομοιότητα. Πάντως κι ργω φουντωνω στη σκέψη της τελευταίας πρώην γκόμενας! Δεν μου έκανε κάτι, ίσα ίσα πουθ ήταν πολύ βλήμα απ'ότι μαθαίνω και γω στα μάτια μου φαίνομαι κελεπούρι παρόλα τα στραβά μου!!!!!!! Smile Αλλά... πείτε με τρελή... θα ήθελα να μην υπήρχε! Ήταν μαζί 3 χρόνια (ευτυχώς τα 2 τους ήξταν όλο μαλώματα!)
Αφηστε που όταν με πιάνουν τα νευρα, τα υπαρξιακά και η ζήλια μαζί σκέφτομαι πώς να ήταν με κείνη, πως να της φερόταν και γιατί της έκανε αυτό και γιατί της έκανε εκείνο κτλ...Σας συμβαίνει ή εγώ είμαι παρανοική;;;

ΥΓ. ΚΑΛΟ ΜΗΝΑ!!!


καλέ αν είσαι παρανοική εσύ τότε είμαι και εγώ γιατί το ίδιο ακριβώς σκεφτόμουν πριν καιρό! οι ελευθεροι πρωην μας...! - Σελίδα 2 215994

34οι ελευθεροι πρωην μας...! - Σελίδα 2 Empty Απ: οι ελευθεροι πρωην μας...! Πεμ Ιουλ 01, 2010 1:33 am

MariaIoanna

MariaIoanna
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Μη μιλάτε μεγαλύτερη παρανοίκή από μένα δεν υπάρχει Laughing

Θεωρίες συνομωσίας παντού Twisted Evil
pale

35οι ελευθεροι πρωην μας...! - Σελίδα 2 Empty Απ: οι ελευθεροι πρωην μας...! Πεμ Ιουλ 01, 2010 1:39 am

popi.


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Αχ πάλι καλά, δεν είμαι η μόνη που σκέφτεται έτσι!
Να ρωτήσω κατι ρε κορίτσια; Γιατί τα νιώθουμε αυτά; Γιατί να μας κάνει κάποια να αισθανόμαστε "κατώτερες", να αισθανομαστε άβολα, να αισθανόμαστε λίγες; Γιατί βάζουμε τον εαυτο μας στη δυσάρεστη διαδικασία της σύγκρισης; Στο κάτω κάτω όλοι έχουμε παρελθόν, ή τουλάχιστον οι περισσότεροι!
Αλλά εγω προσωπικα δεν σκέφτομαι "οκ, όπως έχω εγώ πρώην γκόμενους έχει κι αυτός"... Θα ήθελα απλα να μην υπάρχουν!

36οι ελευθεροι πρωην μας...! - Σελίδα 2 Empty Απ: οι ελευθεροι πρωην μας...! Πεμ Ιουλ 01, 2010 1:48 am

Tziz


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Τα ίδια κι εγώ! Ειδικά πριν να παντρευτούμε! Ζήλεια! Είχα ανακαλύψει μηνύματά της στο κινητό του που του ζήταγε να τα ξαναβρούν! Γά..... τα σου λέω. ΠΙΚΡΑ τέτοια δεν έχω ξαναφάει στη ζωή μου... Του το είπα λίγο πριν αρραβωνιαστούμε γιατί απ τη μια δεν ήθελα να έχω μυστικά και απ την άλλη ήθελα να ξαλαφρώσω και να δω αν πραγματικά μ'αγαπάει και πως θα αντιμετωπίσει την κατάσταση.

37οι ελευθεροι πρωην μας...! - Σελίδα 2 Empty Απ: οι ελευθεροι πρωην μας...! Πεμ Ιουλ 01, 2010 1:52 am

Tziz


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εγώ πιστεύω ότι μου συνέβη γιατί δε μου είπε τίποτα γι αυτήν.
Μόνο ότι ήταν 3 χρόνια μαζί κι ότι ήταν 6 μήνες χωρισμένοι.
Όλες τις παρα-πληροφορίες τις πήρα από τη γκόμενα του κολλητού του.
Και είχα λυσάξει βεβαίως.
Ηρέμησα όμως με το γάμο. Πολύ.
Αυτό βέβαια δε σημαίνει ότι ακόμα δε φαντασιώνομαι ότι είναι αυτή στο τηλέφωνο και τον ψάχνει ή τη συναντάμε τυχαία και τέτοια. Εδώ είναι το μεγαλείο της ΠΑΡΑΝΟΙΑΣ!

38οι ελευθεροι πρωην μας...! - Σελίδα 2 Empty Απ: οι ελευθεροι πρωην μας...! Πεμ Ιουλ 01, 2010 1:56 am

Tziz


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Το μόνο που με καθησυχάζει κάπως είναι το τελευταίο της μήνυμα που έλεγε ότι φεύγει για Αμερική. Απ'την άλλη αν γυρίσει κάποιος από το εξωτερικό ποια είναι η πρώτη του κίνηση?
Να επανασυνδεθεί με πρόσωπα οικεία.
Να πάει και να μην ξανάρθει γίνεται?

39οι ελευθεροι πρωην μας...! - Σελίδα 2 Empty Απ: οι ελευθεροι πρωην μας...! Πεμ Ιουλ 01, 2010 1:57 am

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
α όχι άμα έβλεπα μηνύματα και τέτοιες ιστορίες θα είχα δράσει! θα με είχατε διαβάσει στις εφημερίδες αλλά ε.. πώς να το κάνουμε μία σκέψη όλες την κάνουμε, λίγο που θέλουμε να τις ξεμαλλιάσουμε λίγο που θέλουμε να τις ξεδοντιάσουμε.. λίγο από όλα βρε αδερφέ! εγώ το αποδίδω στο ότι κάποια στιγμή μπορεί να μου είχε αναφέρει κάτι καλό ο καλός μου για εκείνη και εγώ μέσα στο μυαλό μου να το μετέτρεψε αρνητικά!
αλλά και οι άντρες ζηλεύουν!

40οι ελευθεροι πρωην μας...! - Σελίδα 2 Empty Απ: οι ελευθεροι πρωην μας...! Πεμ Ιουλ 01, 2010 2:02 am

MariaIoanna

MariaIoanna
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Κι εγώ αν είχαμε μηνύματα και
τέτοια θα είχαμε άλλα Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

41οι ελευθεροι πρωην μας...! - Σελίδα 2 Empty Απ: οι ελευθεροι πρωην μας...! Πεμ Ιουλ 01, 2010 2:33 am

pana

pana
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
εγω παλι βρηκα μηνυματα και καλα απο φιλη στο κινητο οταν γεννησα την αννα μαρια μετα απο 7 μηνες
εγινε χαμος χωρισαμε
με παρακαλαγε ολη μερα και η αληθεια ηταν οτι δεν ειχε δωσει κανενα μα κανενα δικαιωμα παντα σπιτι η στην δουλεια (να μου πεις το κακο γινεται παντου)μου ορκιστηκε στο παιδι οτι δεν εκανε τιποτα δεν τον πιστεψα εδωσα μια ευκαιρια για το παιδι
και εμεινα εγκυος ξαφνικα με μια φορα που καναμε ελευθερα
ενω το πρωτο μωρο που εχασα εκανα 2 χρονια να το πιασω και την αννα μαρια αλλα 2 και εμεινα εγκυος με μια φορα οταν τα βρηκαμε
εγω παντα μα παντα τον υποβιβαζα μιλαγα ασχημα και τον εβριζα ασχημα για ασχημα μιλαμε (τα δικα μου ψυχολογικα τα εβγαζα πανω του για χρονια)
οταν γεννησα μονο σκουπιδι δεν τον εκανα ελα εδω πηγαινε εκει κοιμησου στον καναπε σκασε μιλα
σκουπιδι σας λεω
ισως και για αυτο εκανα πισω και τον δεχτηκα παλι πισω καπου τον πιστεψα οτι δεν εκανε τιποτα απλα μιλαγε
καπου καταλαβα και εγω τι βλακεις και πως μιλαγα
βεβαια απο τοτε δεν το εχω ξεχασει και ολο του το κοπαναω και τσακωνομαστε ολη μερα
εκεινος παλι ουρλιαζει να το κοψω και οτι δεν εκανε τιποτα και αφου τον συγχωρεσα να μην το κοπαναω
εγω εχω τρελλαθει ψαχνω κινητα του φωναζω Shocked Shocked
δεν ξερω εαν θα τα καταφερω να ειμαι καλα ποτε μαζι του
δεν ξερω τι να κανω?

42οι ελευθεροι πρωην μας...! - Σελίδα 2 Empty Απ: οι ελευθεροι πρωην μας...! Πεμ Ιουλ 01, 2010 2:33 am

Tziz


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Τα μηνύματα τα ανακάλυψα όταν ήμασταν 7 μήνες μαζί. Ήταν στα αποθηκευμένα και είχαν ημερομηνία Οκτωβρίου δηλ. λίγο μετά που τα φτιάξαμε. Απαντήσεις προς αυτήν δεν βρήκα. Γι' αυτό και κρατήθηκα.
Με πόνεσε μόνο το γεγονός ότι τα φύλαγε! Μην τα χάσει!
Δεν του το είπα αμέσως γιατί ήθελα να μπορώ να "ελέγχω" λίγο την κατάσταση. Αν το έλεγα νωρίτερα, αυτός δε θα άφηνε το κινητό "ακάλυπτο" ή θα τα έσβηνε.
Όταν του το είπα (πολύ καιρό μετά) απλά του έθεσα τον εξής προβληματισμό: πώς θα αντιδρούσε ο ίδιος αν ανακάλυπτε κάτι παρόμοιο στο κινητό μου?

43οι ελευθεροι πρωην μας...! - Σελίδα 2 Empty Απ: οι ελευθεροι πρωην μας...! Πεμ Ιουλ 01, 2010 2:36 am

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
pana μου για να σου φτιάξω την διάθεση, υπάρχει κάτι που μπορείς να του κάνεις, κάτι πραγματικά αποτελεσματικό.... τον ορό της αλήθειας! affraid

44οι ελευθεροι πρωην μας...! - Σελίδα 2 Empty Απ: οι ελευθεροι πρωην μας...! Πεμ Ιουλ 01, 2010 2:40 am

Tziz


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Pana ένα έχω καταλάβει: Μόνο στον εαυτό μας κάνουμε κακό όταν το υποβάλλουμε σε τέτοιες διαδικασίες. Όταν έψαχνα το κινητό ένιωθα τη καρδιά μου έτοιμη να σκάσει από την πίεση - φοβόμουν και μην έρθει και δεν τον ακούσω - και τα πόδια μου να κόβονται.
Είναι ψυχοφθόρο και από τότε που του μίλησα δεν το έχω ξανακάνει. Κάνα δυο φορές ίσως κι αυτό τυχαία. Πχ πάτησα να πάρω ένα τηλέφωνο κι έριξα και μια ματιά στη λίστα να δω με ποιον έχει μιλήσει.
Βλέπω ότι είσαι στον Άλιμο. Πού κοντά γιατί κι εγώ Αλιμιώτισα είμαι.

45οι ελευθεροι πρωην μας...! - Σελίδα 2 Empty Απ: οι ελευθεροι πρωην μας...! Πεμ Ιουλ 01, 2010 2:42 am

florentiab

florentiab
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εμένα ρε κορίτσια με πήρε μικρή και άβγαλτη. Τον γνώρισα στα 19 και ήταν η πρώτη μου σχέση. Όλοι οι προηγούμενοι γκόμενοι που είχα ήταν της μιας βδομάδας. Κανείς δεν μου έκανε κουκου για παραπάνω, τους βαριόμουν. Μέχρι που τον γνώρισα και τυφλώθηκα!!!!

I love you I love you

46οι ελευθεροι πρωην μας...! - Σελίδα 2 Empty Απ: οι ελευθεροι πρωην μας...! Πεμ Ιουλ 01, 2010 2:47 am

florentiab

florentiab
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Tziz έγραψε:Pana ένα έχω καταλάβει: Μόνο στον εαυτό μας κάνουμε κακό όταν το υποβάλλουμε σε τέτοιες διαδικασίες. Όταν έψαχνα το κινητό ένιωθα τη καρδιά μου έτοιμη να σκάσει από την πίεση - φοβόμουν και μην έρθει και δεν τον ακούσω - και τα πόδια μου να κόβονται.
Είναι ψυχοφθόρο και από τότε που του μίλησα δεν το έχω ξανακάνει. Κάνα δυο φορές ίσως κι αυτό τυχαία. Πχ πάτησα να πάρω ένα τηλέφωνο κι έριξα και μια ματιά στη λίστα να δω με ποιον έχει μιλήσει.
Βλέπω ότι είσαι στον Άλιμο. Πού κοντά γιατί κι εγώ Αλιμιώτισα είμαι.

Εμείς τα έχουμε ξεπεράσει αυτά. Αν θέλω να ψάξω το κινητό του το παίρνω από τα χέρια του και το ψάχνω. Πολύ απλά. Twisted Evil
Πάντως τα πρώτα χρόνια και εγώ ήμουν της υστερίας, με τον καιρό ηρέμησα. Καμιά φορά πατάω καμιά τσιρίδα/κρίση έτσι για να θυμόμαστε τα παλιά χαχαχαχαχα

47οι ελευθεροι πρωην μας...! - Σελίδα 2 Empty Απ: οι ελευθεροι πρωην μας...! Πεμ Ιουλ 01, 2010 2:48 am

popi.


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Εγώ μηνύματα δεν είδα γιατί δεν είχαν καθόλου επαφες αλλά.... μια φορά ψαχούλευα το κιν του και τι είδα;;; Παρόλο που είχε σβήσει τον αριθμό της από την κάρτα, ήταν γραμμένο και στην συσκευή! Είμαι σίγουρη ότι δεν το ήξερε καν! Και πως την είχε αποθηκευμένη;;;;

ΜΠΕΜΠΑ!!! Μη ξεράσω (συγνώμη κιόλας!)
ΜΠΕΜΠΑ κιν
ΜΠΕΜΠΑ σπίτι

Αν κάνω κορίτσι πώς θα τη φωνάζω Θεέ μου;;; Σίγουρα όχι μπέμπα!!!

Φαντάζεστε τι μπορει να λένε και οι πρώην για εμάς;;;

48οι ελευθεροι πρωην μας...! - Σελίδα 2 Empty Απ: οι ελευθεροι πρωην μας...! Πεμ Ιουλ 01, 2010 2:56 am

popi.


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
pana φαντάζομαι πως νιώθεις αλλά ο όρκος στο παιδι δεν είναι απλά ιερός... είναι ό,τι πιο μεγάλο υπάρχει!! Για να σου ορκιστει σημαίνει ότι όντως δεν έκανε κάτι.
Τώρα θα μου πεις απιστία είναι μόνο το σεξ; Κι αν κλονιστεί η εμπιστοσύνη πως επανακτάται;
Αλλά όταν έχεις οικογένεια και παιδιά πρέπει να τα ζυγίζεις όλα πολύ καλά και προσεκτικά...

49οι ελευθεροι πρωην μας...! - Σελίδα 2 Empty Απ: οι ελευθεροι πρωην μας...! Πεμ Ιουλ 01, 2010 3:03 am

molly

molly
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
popi. έγραψε:Εγώ δεν έχω συναντησει κάποιον και ούτε θέλω να πω την αλήθεια... σε ένα μαγαζί που ημασταν με τον άντρα μου, νόμιζα ότι είδα έναν πρώην που είχα τρελή καψούρα, ΤΡΕΛΗ όμως... έπαθα ένα ταράκουλο αλλά αποδείχτηκε ότι ήταν άλλος! Μα τέτοια ομοιότητα. Πάντως κι ργω φουντωνω στη σκέψη της τελευταίας πρώην γκόμενας! Δεν μου έκανε κάτι, ίσα ίσα πουθ ήταν πολύ βλήμα απ'ότι μαθαίνω και γω στα μάτια μου φαίνομαι κελεπούρι παρόλα τα στραβά μου!!!!!!! Smile Αλλά... πείτε με τρελή... θα ήθελα να μην υπήρχε! Ήταν μαζί 3 χρόνια (ευτυχώς τα 2 τους ήξταν όλο μαλώματα!)
Αφηστε που όταν με πιάνουν τα νευρα, τα υπαρξιακά και η ζήλια μαζί σκέφτομαι πώς να ήταν με κείνη, πως να της φερόταν και γιατί της έκανε αυτό και γιατί της έκανε εκείνο κτλ...Σας συμβαίνει ή εγώ είμαι παρανοική;;;

ΥΓ. ΚΑΛΟ ΜΗΝΑ!!!

Αχ!Καλέ να μια δικιά μου!!!!!Κι εγώ που νόμιζα οτι μόνο εγώ σκέφτομαι τόσο αρρωστημένα!!!!!

Εγώ δεν τα σκέφτομαι μόνο,τα λέω και σε κείνον!Οταν μαλώνουμε του λέω,ναι έπρεπε να έχεις την τάδε να δεις θα τα ανεχόταν αυτά?Η σιγά μη σου μαγείρευε το τσόκαρο η πρώην σου αν την είχες παντρευτεί τελικά!!!!
Εντελώς Κατίνα τώρα που το σκέφτομαι έτσι? Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed

50οι ελευθεροι πρωην μας...! - Σελίδα 2 Empty Απ: οι ελευθεροι πρωην μας...! Πεμ Ιουλ 01, 2010 3:05 am

Tziz


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Θα συμφωνήσω απόλυτα με το τελευταίο ποστ της popi.

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 5]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις